Keliavimas tik su rankiniu bagažu 767

Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metuGebėjimas išsiversti su nedaug daiktų yra vertybė ir didelis privalumas. Ypač keliaujant, ypač šiais laikais.

Dėl įvairiausių priežasčių aviakompanijos stengiasi rasti papildomų būdų užsidirbti. Tos papildomos pajamos dažniausiai gaunamos iš įvairiausių mokesčių, kuriuos privalo sumokėti keleiviai. Vienas iš tokių mokesčių – už viršytą leistino bagažo svorį arba užsakomą registruoto bagažo gabenimą.

Pigių skrydžių oro linijų, pvz., Ryanair, bagažo registracija internetu savarankiškai gali kainuoti gerokai mažiau nei oro uoste prieš pat skrydį. Tad naudingas patarimas tiems, kurie ruošiasi keliauti su registruotu bagažu: užregistruokite bagažą iš anksto. Keleivių apklausos parodė, jog apie 75% keliautojų ateityje ketina keliauti tik su rankiniu bagažu ir beveik vien dėl to, kad galėtų išvengti minėtų papildomų mokesčių.

KELIAVIMAS SU RANKINIU BAGAŽU

Ar iš tiesų įmanoma keliauti tik su rankiniu bagažu?
Taip, tikrai įmanoma. Svarbiausia yra gudriai ir apgalvotai supakuoti savo mantą.

Pirmiausia, pasitikrinkite, ar jūsų turimas lagaminas ar rankinė neviršija leistinų išmatavimų. Tai priklauso nuo oro linijų taisyklių, tačiau dažniausiai rankinis bagažas negali viršyti šių ribų – apie 56x45x25 cm. Rinkdamiesi lagaminą atkreipkite dėmesį, kad jis atitiktų reikalavimus ir nebūtų per sunkus (dažnai minkštos rankinės yra lengvesnės nei įprasti lagaminai), nes rankinio bagažo svoris dažnai yra ribojamas.
Į aviakompanijų RyanairWizzair, Norwegian aviabilietų kainą įskaičiuotas rankinio bagažo, kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną, gabenimas.
- Ryanair rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm.  Leidžiama nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą (mažą moterišką rankinę) bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų, svoris nėra ribojamas. Į Ryanair lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Tai papildomai nekainuoja.
- Wizzair į lėktuvo saloną leidžia įsinešti 1 vnt. rankinio bagažo. Wizzair rankinis bagažas skirstomas į 2 tipus: mažesnį (iki 42 x 32 x 25 cm) ir didesnį (iki 56 x 45 x 25 cm). Svoris bėra ribojamas. Mažesnis rankinis bagažas gabenamas nemokamai, o už didesnį mokama 10-18 EUR Lt priemoka skrydžiui į vieną pusę, kai mokama iš anksto arba 35 EUR, kai mokama oro uoste. Nuo 2015.07.30 keleiviai, užsisakę pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, į Wizzair lėktuvo saloną kartu su mažu arba dideliu orlaivio salono bagažu gali įsinešti ir papildomą nedidelį asmeninį daiktą (rankinę, fotoaparatą ar kt.).
- Norwegian rankinis bagažas (iki 10 kg) neturi viršyti 55 x 40 x 23 cm išmatavimų. Be pagrindinio rankinio bagažo Norwegian avialinijos leidžia į lėktuvo saloną atskirai įsinešti vieną papildomą daiktą (mažą rankinę ar nešiojamąjį kompiuterį). Dydžio ir svorio apribojimai nėra nurodomi. Šiuos papildomus daiktus reikia pasidėti po sėdyne priešais save. Dėmesio: Keliaujant į/iš Dubajaus, rankinis bagažas neturėtų viršyti 8 kg.

Antra, pasitikrinkite, ar jūsų bagaže nėra draudžiamų vežti daiktų. Jau kurį laiką dauguma taisyklių reikalauja visus skysčius vežti ne didesniuose nei 100 ml talpos buteliukuose, įdėtus į peršviečiamus plastikinius maišelius (ne didesnius nei 1 l talpos). Tačiau tai neturėtų būti problema – juk higienos reikmenų galima įsigyti bet kur.

Kūdikių maistui, reikalingam skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi. Gyvybiškai svarbūs vaistai rankiniame bagaže gali būti gabenami ir didesniais kiekiais, tik būtina turėti pažymą iš gydytojo. Aštrūs daiktai draudžiami, todėl atsisakykite sulenkiamojo peiliuko ir atvykę į vietą įsigykite pigų virtuvinį peilį – jis puikiai tiks maistui ruošti, virvei nupjauti, ką nors atidaryti. Beje, labai praktiškai ir originaliai galima panaudoti bekvapį dantų siūlą – juo puikiai supjaustysite sūrį.

Išsirengėte į kelionę, kuri reikalauja daug įrangos? Kalnų žygiai, stovyklavimas, slidinėjimas? Galite keliauti su rankiniu bagažu, o visą reikiamą įrangą įsigyti ar išsinuomoti vietoje. Tokiu būdu prisidėsite prie vietos ekonomikos kėlimo, tačiau išvengsite papildomų mokesčių už bagažą, kurio jums nereikės visos kelionės metu.

Atminkite, kad kūdikiams dažniausiai nepriskiriamas joks bagažas (tik „Ryanair“ leidžia neštis kūdikio krepšelį iki 5 kg), išskyrus vežimėlį (gabenamas nemokamai). Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Jei kūdikis nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.

MAISTO PRODUKTAI

Į kur skrendant, kiek ir kokių maisto produktų galima vežtis rankiniame bagaže?
ES šalyse maistą vežti rankiniame bagaže galima. Tačiau atsiminkite, kad egzistuoja rankinio bagažo apribojimai, tad labai daug įsidėti tiesiog nepavyks. Svarbu pabrėžti, jog kai kuriose šalyse, pvz., Prancūzijoje, sūris gali būti laikomas „geliu“ ar „pasta“, o tai yra skysčiai, kuriems taikomi 100 ml apribojimai.
Keleiviai iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių į ES negali bagaže įsivežti mėsos, pieno ar jų produktų. Išimtis taikoma įvežant įvežant iki 10 kg tokių produktų asmeninėms reikmėms iš Kroatijos, Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos.

Ne ES šalyse, pvz., Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje ar JAV, maisto produktai bagaže nepripažįstami, tad juos gali tekti arba suvalgyti, arba išmesti. Vaisiai ir daržovės laikomi greitai gendančiais produktais, o tokių produktų nei rankiniame bagaže vežti negalima.

Skysčiai pirkti „Duty Free“ prekyvietėse į lėktuvo saloną įleidžiami, tačiau skrendant su rankiniu bagažu jie turi tilpti į jūsų lagaminą/kuprinę ar kito tipo kelionės krepšį. Ryanair leidžia “Duty Free“ pirkinius įsinešti į lėktuvo saloną atskirai.

Svarbiausia taisyklė gabenant maistą lėktuvu – jis turi būti gerai supakuotas, kad nesugadintų kito bagažo, neskleistų kvapo. Jei abejojate dėl maisto produkto, tiesiog pasitikrinkite šalies, į kurią keliaujate muitinės internetinį puslapį.

TABAKO GAMINIAI, CIGARETĖS

Koks yra leidžiamas gabenti tabako gaminių, cigarečių kiekis rankiniame bagaže?
Kiekviena valstybė nustato skirtingą kiekį tabako gėrybių, kurias gali gabenti keleivis. Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei cigarečių ir kitų panašių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, cigaretės ir kiti tabako gaminiai bus konfiskuojami.

ES valstybių nustatytas orientacinis leidžiamas kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių, 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako.

Tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad kiekviena tiek Europos Sąjungos, tiek trečiųjų šalių valstybė gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių kiekius. Pavyzdžiui, nuo 2014.01.01 į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais. Informaciją apie šių gaminių kiekius galite rasti Muitinės departamento interneto puslapyje http://www.cust.lt/ arba sužinoti telefonu (8 ~ 5) 261 3027.

Perspėjame, kad nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

DAIKTŲ PLANAVIMAS IR PAKAVIMAS

Kaip viską sutalpinti?
Sudarykite visų būtiniausių daiktų sąrašą ir neimkite bet ko vien „dėl visa ko“. Šiuolaikiniame pasaulyje beveik viską galima įsigyti, tad neapsikraukite. Neimkite visos savo bibliotekos – išsirinkite vieną knygą ir pakeliui su kuo nors apsimainykite. Batai – griozdiškiausias daiktas, tad imkite tik vieną porą (tarkime, patogius, universalius ar sportinius batelius). Jei vis dėlto jums reikia dviejų porų, didesnius ir sunkesnius avėkite kelionės metu, o lengvesnius dėkite į bagažą. Taupydami vietą, į juos galite įdėti kokius nors sulankstytus lengvus drabužėlius ar panaudoti kaip apsaugą trapesniems/dūžtantiems daiktams. Skrydžio metu dėvėkite ir sunkesnius drabužius – paltą, striukę, bliuzoną.

Atminkite, universalūs ir įvairiai pritaikomi daiktai yra jūsų pagrindinis koziris. Nusegamos kelnės, kurias galima dėvėti kaip šortus; apklotas, kuris gali būti ir pagalvėlė; sarongas, dėvimas kaip sijonas; paplūdimio patiesaliukas ir skara ar šalikas viename ir t.t. Patartina turėti kokią nors apsaugą nuo lietaus, pvz. lietpaltį, kuriuo galima uždengti kuprinę, pasitiesti ant žemės ar net pasidaryti pastogę nuo lietaus.

Rinkitės tuos drabužius, kurie yra lengvi, greit džiūna ir dera tarpusavyje. Merginoms, norinčioms išlikti stilingomis ir gražiomis, vertėtų pasiimti keletą porų auskarų ir lengvą skarelę (ji pravers nuo saulės, vėjo ar lankantis šventyklose). Vaikinams patariama turėti nesiglamžančios medžiagos marškinėlius ir kuo universalesnius batus, kurie tiks tiek safaryje, tiek restorane.

Daiktų pakavimo mokslas (arba gudrybės)
Lankstyti daiktus (drabužius) į kvadratėlius yra blogiausias būdas – taip lieka tarpų ir drabužiai glamžosi. Vietoj to visus drabužius kartu suvyniokite. Dėkite švarkelius, marškinius, kelnes ir marškinėlius vienus ant kitų (nurodyta tvarka) ir susukite – taip nesusidarys nelygių storų vietų. Puskojinių ar kitų panašių daiktų maišelį dėkite į vidurį, o kiekvieną jų susukite ratuku.

KITI PATARIMAI

- Pravartu turėti svarstykles, kad prieš vykstant į oro uostą galėtumėte pasitikrinti savo bagažo svorį.
- Specialūs maišeliai ir dėklai leis taupiau ir sandariau sudėti daiktus, apsaugoti nuo galimos drėgmės. Ir svarbiausia, tai jūsų bagažo neapsunkins.
- Įsigykite specialų kelioninį rankšluostį iš viskozės.

767 thoughts on “Keliavimas tik su rankiniu bagažu

 1. Atsakyti Irma Spa 1, 2016 11:17

  Laba diena,
  Ar skrendant su wizzair aviakompanija, galima rankiniame bagaze isidedet stiklini zibinta? Aciu uz ats.

 2. Atsakyti Dovilė Rgs 20, 2016 23:09

  Laba diena. Skrisiu pirma karta su 1-neriu metu vaika is Lt i UK su Raynair rankiniu bagazu bei sulankstomu vezimeliu. Koks rankinis bagazas mums priklauso? 10kg man ir 5kg vaikui? Ir ar dar galiu pasiimti rankine? Ar rankines svoris ribojamas? Vezimeliui svorio limitu nera? Kaip su termosu karsto vandens ir buteliuku virinto salto vandens vaiko misinukui? Ar niekas neprisikabins? Termosas metalinis. Aciu uz atsakymus :)

 3. Atsakyti Ugnė Rgs 20, 2016 22:41

  Sveiki, skrisiu su Ukraine Int. Airlines tik rankiniu bagažu. kokių jis išmatavimų, svorio? Taip pat norėjau paklausti dėl vizų. Skrisiu iš Vilniaus į Kijavą ir iš ten į Istanbulą. Ar reikės vizų? Jei taip, kaip jas gauti?

  • Atsakyti Justė Rgs 28, 2016 15:04

   Ugne, keliaujant į Ukrainą, Turkiją LR piliečiams vizos nereikia. Keliaujant su UAI rankinis bagažas neturėtų viršyti 7 kg ir 55x40x20 cm išmatavimų. Papildomai galima turėti vieną nedidelį daiktą.
   Taip pat ant jūsų bilieto turėtų rašyti informaciją apie bagažą.

 4. Atsakyti Gabija Rgs 18, 2016 15:39

  Sveiki. Keliaujame su Ryanair tik su rankinuu bagazu. Skrydis yra su persedimu. Ispanija-londonas-lietuva. Iskilo klausimas, jei ispanijoje oro uoste duty free apsiperkame, nuperkame lauktuviu ir visa kita. Ar londone mus ileis i lektuva su visomis pirktomis prekemis ar neapsimoka ispanijoje nieko pirkti nes londone viska reiks ismesti?

  • Atsakyti Justė Rgs 19, 2016 11:10

   Gabija, jei lauktuves sutalpinsite rankiniame bagaže, kuris neviršys svorio bei dydžio apribojimų ir neturėsite skysčių (pvz. alkoholinių gėrimų), viskas turėtų būti tvarkoje. Kadangi persėdimo metu saugumo patikrą turėsite praeiti iš naujo.

 5. Atsakyti Vaida Rgs 12, 2016 18:53

  Sveiki.
  Noreciau suzinoti ar galima rankiniame bagaze vezti plauku tiesintuva skrendant su Norwegian?

 6. Atsakyti Ausra Rgs 9, 2016 19:20

  Labas vakaras. Noreciau paklausti, skrisiu is Lietuvos i Airija tik su rankiniu bagazu ir noreciau su savimi pasiimti du blokus cigareciu, bet skaiciau kad i Airija skrendant galima tureti 15 pakeliu, jei bus daugiau nei 15 pakeliu ar bus problemu? Aciu.

 7. Atsakyti Viktorija Rgs 5, 2016 17:59

  Sveiki, noriu skristi su kūdikiu 6mėn., Ryanair lėktuvu. Užsisakiau papildomą vietą kūdikiui, sakė duos specialią kėdutę kūdikiui atsisėsti. Sakė galima savo automobolinę kėdutę turėti, bet ji turi atitikti lėktuvo reikalavimus. Kokia būtent kėdutė turėtų būti?

  • Atsakyti Justė Rgs 6, 2016 15:30

   Viktorija, Ryanair reikalavimai tokie:
   You can bring a car seat onboard for use by an infant or child as long as it is approved for aircraft use and has a 5 point harness.
   The car seat must:
   · Be forward facing
   · Fit in the 42.5 cm (16.8 inches) space between the armrests of an aircraft seat.
   · Be certified for use onboard aircraft as follows:
   * European car seat– the seat must have a CE sticker and „Certified for use on aircraft“ printed on it.
   * U.S.car seat– the seat must have a FAA sticker and „Certified for use on aircraft” printed on it.


 8. Atsakyti asta Rgp 26, 2016 10:23

  Laba diena,

  Skrendu su wizzair rankiniu bagazu, ar galima veztis „smart garden“ http://www.clickandgrow.com/products/smart-herb-garden-white ?

 9. Atsakyti Aura Rgp 16, 2016 21:31

  Sveiki,

  skrendu su Ryanair, rankiniu bagazu, turiu ilaipinimo kortele, tai atvykus i oro uosta galiu iskart eiti i saugumo patikra?

  • Atsakyti Justė Rgp 17, 2016 11:11

   Aura, jei keliaujate tik su rankiniu bagažu ir jau turite įlaipinimo kortelę (Boarding Pass), tuomet galite eiti tiesiai į patikros zoną.

 10. Atsakyti Ieva Rgp 16, 2016 13:47

  Sveiki, keliausiu su airbaltic tik su rankiniu bagažu, kur nurodyta, jog negali viršyti 8 kg..Kur sveria rankinį bagažą?

 11. Atsakyti Karolina Rgp 15, 2016 20:59

  Sveiki,norejau paklausti ar galima rankineme bagaze veztis (selfie lazda,lubdazius,krema kuriam 200ml,zirklutes bei pinceta)??☺

  • Atsakyti Justė Rgp 16, 2016 17:30

   Karolina, asmenukių lazdą, mažas žirklutes bei pincetą vežtis galite. Tačiau kremo vežtis negalėsite, nes talpa viršija 100 ml. (Visi skysčiai turi būti ne didesnėse kaip 100 ml talpose ir bendras tūris negali viršyti 1 l). Lūpų dažus galite vežtis. Jei tai skysti dažai – blizgesys , tuomet vežkite pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 12. Atsakyti BarboraBehs Rgp 8, 2016 22:41

  Laba vakara, skendu su ryanair tik su rankiniu bagažu, kilo klausimas ar galiu pasiimti blakstienų rietiklį, svetur teks sudalyvauti visažisčių konkurse, tad.. ar neatims :)

 13. Atsakyti Aldona Rgp 7, 2016 16:39

  sveiki, skrendu i Viena , ar galima rankiniam bagaze veztis sokolada ir sausainius ?

 14. Atsakyti Jurgita Rgp 6, 2016 9:41

  Sveiki,siandien skrendu is norvegijos su wizzairu. Ir neaisku ar galiu rankiniam bagaze tureti kokteiliu plaktuva?

 15. Atsakyti Dziulija Lie 31, 2016 11:09

  Sveiki , skrisiu su wizzair ir norėjau paklausti ar rankiniame bagaže galima vežtis blenderį (smulkintuvą) ir ar prieskoniai vien tik iš žolelių gali būti gabenami paprastame maišelyje?

  • Atsakyti Justė Rgp 1, 2016 10:08

   Dėl blenderio problemų kilti neturi. Neaišku, kaip žolelių gabenimą įvertins patikros pareigūnai. Prieskonius ir kt. produktus patartina gabenti originaliose pakuotėse.

 16. Atsakyti Agne Lie 24, 2016 23:27

  Sveiki, ar skrendant is Oslo i Palanga su Norwegian air kompanija rankinis bagazas turi sverti 10kg ar 8kg ?

  • Atsakyti Justė Lie 25, 2016 10:11

   Agne, keliaujant su Norwegian galima turėti 2 rankinio bagažo vienetus: rankinį bagažą, kuris neturėtų viršyti 55x40x23 cm išmatavimų ir papildomą mažą bagažą, kuris neturi viršyti 25x33x20 cm išmatavimų. Bendras svoris neturi viršyti 10 kg.

 17. Atsakyti Lina Lie 22, 2016 8:27

  Ar galima rankiniame bagaže turėti konservus (tuno, mėsos, kt.)?

  • Atsakyti Justė Lie 22, 2016 12:33

   Lina, kadangi konservai yra su skysčiu, gali kilti bėdų ir gali tekti konservus palikti oro uoste. Rankiniame bagaže skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose. Visi skysčiai turi būti sudėti į vieną sandariai užsegamą peršviečiamą maišelį. Bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

 18. Atsakyti Veronika Lie 20, 2016 2:07

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima vežtis alkoholinius gėrimus, neviršijančius 100ml talpos? Konkrečiai šį rinkinį http://www.carto.net/andre.mw/photos/2012/02/25_goetzens/20120228-201902_6er-probierpackung_lietuvikas_midus.jpg
  Kelionė airbaltic kompanija

  • Atsakyti Justė Lie 20, 2016 9:52

   Veronika, galima, jei talpos neviršija 100 ml. Tačiau buteliukus reikėtų gabenti bendrame skysčių maišelyje.
   Garantuoti negalime, bet būna, jog tokį rinkinį galima įsigyti oro uoste Duty Free parduotuvėse praėjus aviacijos saugumo patikrą. Tuomet nereikės išpakuoti ir galėsite gabenti paprastai :)

 19. Atsakyti Donata Lie 18, 2016 17:42

  Norejau paklausti del kosmetikos reikmenu ar tokius daigtus kaip pvz seseliai, akiu piestukai, kompaktine pudra reikia deti i maiselius?

 20. Atsakyti Jovita Lie 10, 2016 14:31

  Sveiki,
  Skrendu su Norwegian i Latvija su persedimu Osle. Skysciu maisiukas turi buti vieno litro talpos, taciau del buteliuku ivairiu formu man netelpa norimi veztis skysciai (kvepalai, parfumerija). Turiu toki pati maisiuka tik didesni (turbut dvieju ar pusantro litro talpos). Ar labai grieztai jie i tai ziuri? Ar lieps perdeti i mazesni maiseli ko pasekoje teks ismest pora buteliuku oro uoste?
  Aciu uz atsakyma

 21. Atsakyti Paulina Lie 6, 2016 23:45

  Sveiki,
  Ar kūdikių pudrą(birią) reikia dėti į skysčių maišelį skrendant su renkiniu bagažu? Kūdikis kartu nekeliauja.

 22. Atsakyti Gintare Lie 4, 2016 14:07

  Ar galima rankiniam bagaze veztis epiliatoriu? :)

 23. Atsakyti Gintarė Bir 30, 2016 17:03

  Sveiki,
  Skrendu pirmą kartą ir man kilo keletas klausimų: Jei vešiuosi su savimi planšetinį kompiuterį,kuris bus jam skirtame dėkle,ar man reikės patikros metu jį iš ten išimti ir atiduoti patikrai,ar galima dėti ir su dėklu?
  Taip pat man įdomu,kaip su išorinėmis baterijomis („Power bank“) jos yra kaip žinoma iš ličio,tai ar mano negali sugalvoti atimti? Ar yra nustatyti joms kažkokie reikalavimai?

  • Atsakyti Justė Bir 30, 2016 17:28

   Gintare, planšetę galite gabenti rankiniame bagaže. Tačiau patikros metu, kai bus skenuojamas bagažas, ją reikės iš bagažo išimti ir pateikti atskirai. O dėl baterijos problemų kilti neturėtų.
   Rankiniame bagaže leidžiama vežtis ne daugiau kaip dvi ličio jonų baterijas, ir jos turi būti atskirai apsaugotos, siekiant išvengti trumpojo jungimo. Baterijų gnybtai turi būti arba atitraukti, arba supakuoti taip, kad būtų išvengta sąlyčio su metaliniais daiktais, įskaitant kitų baterijų gnybtus. Žodžiu, gabenkite bateriją atskirai, saugiau įpakuotą.

 24. Atsakyti Agnė Bir 29, 2016 10:21

  Laba diena,

  Ar galima rankiniame bagaze vestis pora buteliuku alaus, koncervuotų barsteliu stiklainiuka?

  • Atsakyti Justė Bir 29, 2016 15:33

   Agne, negalima, kadangi rankiniame bagaže skysčių kiekis yra ribojamas. Galima vežti tik iki 1 l skysčių, kuriu kiekvieno talpa neturi viršyti 100 ml.

 25. Atsakyti Aleks Bir 16, 2016 21:15

  Laba.turiu klausima?ar vaikui 10 metu skaicioema 800 cigareciu ar nia?

  • Atsakyti Justė Bir 17, 2016 12:54

   Nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų turėti tabako gaminių yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą gali būti skiriamos baudos. Ar kils problemų, jei nepilnametis gabens cigaretes, priklausys nuo patikros darbuotojų.

 26. Atsakyti Alicija Bir 16, 2016 12:02

  Sveiki :) skrisiu su Wizzair į Švediją. Norėčiau sužinoti ar praėjus patikros punktą ir nusipirkus Duty free butelį degtinės galiu jį įsidėti į rankinį bagažą ir neštis į lėktuvą? Ar ne kils dėl to problemų? P.S svorio neviršys.

  • Atsakyti Justė Bir 16, 2016 13:22

   Alicija, taip, Duty Free parduotuvėse alkoholinių gėrimų įsigyti galite. Prekes galite neštis atskirai. Nebūtina dėti į rankinį bagažą.

 27. Atsakyti renata Bir 12, 2016 13:34

  laba diena ,ar galima vezti rankiniam krepsy tresnes?

 28. Atsakyti Ugnė Bir 7, 2016 16:46

  Sveiki, noriu vežtis kelių, skirtingų rūšių vitaminų. Ar galima juos sudėti į vieną indelį?

  • Atsakyti Justė Bir 7, 2016 17:30

   Ugne, dėl nedidelio kiekio vežamų vitaminų problemų kilti neturėtų. Tačiau rekomenduojama vitaminus gabenti originalioje pakuotėje.

 29. Atsakyti Monika Bir 1, 2016 13:17

  Ar galima vežtis kosmetinį pincetą, kuris ilgesnis nei 6cm? Ir ar gali buteliukai skysčiams būti nepermatomi?

  • Atsakyti Justė Bir 1, 2016 14:27

   Monika, dėl pinceto problemų kilti neturėtų. Tačiau jei saugumo patikros darbuotojai įvertins netinkamai, ilgesnį nei 6 cm pincetą teks palikti oro uoste. Buteliukai gali būti ir neperšviečiami. Tačiau skysčius patartina gabenti originaliose pakuotėse.

 30. Atsakyti Ugnė Geg 31, 2016 17:08

  Sveiki, kokio dydžio duri būti plastikinis maišelis? Ar jis gali turėti dugną, būti pagamintas iš storesnio plastiko ar būtinai TURI BŪTI PAPRASTAS, vienkartinis užspaudžiamas maišelis?

  • Atsakyti Justė Geg 31, 2016 17:35

   Ugne, maišelis turėtų būti maždaug 20×20 cm dydžio. Viename oro uoste gali reikalauti paprasto, peršviečiamo maišelio, kitame gali tikti ir su dugneliu. Jei netinka turimas maišelis, kai kuriuose oro uostuose juos duoda nemokamai ir liepia perdėti.

 31. Atsakyti Aiste Geg 30, 2016 17:05

  Sveiki, skrendu su norwegian aviekompanija į osla ir norėčiau sužinoti ar galima prie paprasto rankinio bagažo pasiimti kompiuterį jo dėkle, ar turi viskas tilpti į vieną? Ačiū!! :)

  • Atsakyti Justė Geg 31, 2016 9:51

   Aiste, keliaujant su Norwegian avialinijomis, be pagrindinio rankinio bagažo į lėktuvo saloną galima atskirai įsinešti mažą rankinę arba nešiojamąjį kompiuterį. Dydžio ir svorio ribojimai nėra nurodomi.

 32. Atsakyti Reda Geg 28, 2016 17:26

  Sveiki kiek kg galima vestis rankiniame bagaze kuri galima nemokamai isinesti. ar neribotas svoris.42-32-25 wizair.aciu

  • Atsakyti Gintarė Geg 30, 2016 9:08

   Reda, 1 bagažo vienetas, kurio išmatavimai 42 x 32 x 25 cm, svoris neribojamas. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus arba, jei yra vietos, viršutinėje bagažo lentynoje. Mažas orlaivio salono krepšys yra gabenamas nemokamai.

 33. Atsakyti Jurate Geg 28, 2016 9:41

  Sveiki, ar galima keliaujant Wizzair EU ribose rankiniame bagaže vežtis trekingo lazdas ir sauso kuro (spirito) tabletes?

  • Atsakyti Gintarė Geg 30, 2016 9:17

   Jūrate, jei lazdos neaštriais galais, sulankstomos ir telpa rankiniame bagaže, problemų kilti neturėtų. Sauso kuro tabletes galite vežtis.

 34. Atsakyti Deimante Geg 22, 2016 23:34

  sveiki,
  noreciau paklausti ar galima i lektuva pasiimti plastikini kruizery (riedlente)kartu su rankiniu bagazu ir ar praleis apsauga su riedlente rankose?

  • Atsakyti Justė Geg 23, 2016 12:00

   Arba riedlentė turi tilpti bagaže, arba teks užsisakyti sportinio inventoriaus gabenimo paslaugą. Sąlygos priklauso nuo aviakompanijos, su kuria keliausite.

 35. Atsakyti Justina Geg 21, 2016 8:09

  Laba diena,

  Ar galima vežtis Ryanair sveriamą kakavą. Ji bus supakuota užspaudžiamame maišelyje su parduotuvės lipduku, kad tai kakava, parduotuvės duomenys? Ačiū

 36. Atsakyti Jolita Geg 20, 2016 13:41

  Sveiki, keliausiu tik su rankiniu bagažu. Užsiregistravau internete, bilietus atspausdinau. Ar oro uoste, turiu dar papildomai registruotis? Ar atvykus į oro uostą iš karto galiu eiti prie patikros punkto? Skrendu su wizzairu. Ačiū

 37. Atsakyti Renata C Geg 18, 2016 13:04

  Sveiki, ar grižtant iš Gruijos su Wizzair registruotame bagaže (23 kg ) galėsiu sudėti vyną ir kt. maisto produktus ? Ačiū.

 38. Atsakyti Lina Geg 12, 2016 13:57

  Sveiki, skrisiu su Norwegain kompanija i Osla, turint tik rankini bagaza. Noriu pasitikslinti del kosmetikos. Skysta pudra zinau, kad reikia prie skysciu pakuoti. O kaip del birios ir kietos pudros, seseliu?

 39. Atsakyti Birutė Tursienė Geg 12, 2016 8:45

  Sveiki. Šiandien išskrendu į Barseloną su Wizzard, ar galiu įsidėti 1 kg. kieto medaus?

 40. Atsakyti Dalia Geg 5, 2016 21:01

  Sveiki,ar galima veztis vazonini augala?Ryanair

 41. Atsakyti Ugnė Bal 28, 2016 16:34

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis dienines linzes? (jos supakuotos su trupučiu skysčio) jei galima, kokį kiekį? Taip pat įdomu kiek galima vežtis skysčių viename maišelyje? tarkim įsidedu tušą, skystą pudrą, kitus reikiamus skysčius, ir jie visi turi neviršyti kažkokio kiekio? Ir ar nekils bėdų, jei makiažo priemonės ir kiti skysčiai (pvz. linzių skystis (90ml) bus originaliose pakuotėse? Ačiū už atsakymą!

  • Atsakyti Justė Bal 28, 2016 16:53

   Ugne, patartina, kad viskas būtų originaliose pakuotėse :) Visus skysčius reikia sudėti vieną sandariai užsegamą permatomą maišelį. Bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l. Kontaktinius lęšius galite gabenti. Jei jie skystyje, laikykite bendrame skysčių maišelyje.

 42. Atsakyti MAMA Bal 26, 2016 18:40

  LABA DIENA. AR galima rankiniame bagaže vežti spyralę vandens pašildymui, plikytų sausainių,bandelių,sausos sriubos pakeliuose. AČIŪ

  • Atsakyti Justė Bal 27, 2016 10:59

   Spyralę vandens pašildymui, sausainius, bandeles, sausą sriubą pakeliuose rankiniame bagaže vežtis galima. Keliaujant po ES maistui griežti apribojimai netaikomi.

 43. Atsakyti Simona Bal 25, 2016 13:12

  Sveiki,skrendu i tromse Norvegija su norwegian aviekompanija su kombinuotu skrydžiu su 1 persedimu Osle ar galiu su savim be rankinio bagažo paiimti ir maža rankinuka, ir ar nekils jokiu promlebu jei Vilniaus oro uose saugoje zonojo iš Duty free nusipirksiu 1l alkoholinio gerimo ir 10 pokeliu cigarečiu?

  • Atsakyti Justė Bal 25, 2016 13:40

   Simona, jei abu skrydžiai vykdomi su Norwegian avialinijomis, papildomai prie rankinio bagažo galima turėti ir mažą rankinę.
   Jei skrydis jungiamasis, dėl Duty Free įsigytų prekių problemų kilti neturi. Jei skrydis nėra jungiamasis, persėdimo metu saugumo patikrą teks pereiti iš naujo ir didelio kiekio skysčių turėti negalėsite.

 44. Atsakyti Titas Bal 24, 2016 21:06

  Sveiki noriu paklausti.Skrendu į Graikiją ir savo lagaminą pasiimsiu į rankįnį bagažą,bet taip pat norėčiau dar pasiimti elektrinį riedį kuris bus specialemia dėkle. Tai jeigu norint jį taip vežtis reiktų primokėti ar nekils jokių problemų ir bus galima laisvai pasiimti į rankinį bagažą.

  • Atsakyti Justė Bal 25, 2016 11:26

   Priklauso nuo aviakompanijos su kuria keliaujate. Kiek vienetų bagažo galima gabenti ir pan. Gali tekti išsipirkti papildomą bagažą.

 45. Atsakyti stasys Bal 24, 2016 15:38

  Sveiki. Klausimas ar galima atvykus i orouosta vietoje nusipirkti bagaza ir jai taiptai nuo ko priklausytu kaina

  • Atsakyti Justė Bal 25, 2016 11:24

   Paprastai, oro uoste užsakoma registruoto bagažo gabenimo paslauga kainuoja gerokai daugiau nei užsakant prieš tai. Kaina priklauso nuo aviakompanijos, nuo keliavimo laiko.

 46. Atsakyti Agnė Bal 22, 2016 9:37

  Laba diena,

  15 metų vaikas vienas planuoja skristi iš Norvegijos į Lietuvą (su persėdimais). Esu girdėjusi, kad galima nusipirkti bilietą su vaiko priežiūra(oro uosto darbuotojai pasitinka vaiką, palydi jį į kitą jam reikiamą lėktuvą, įsodina jį ir t.t., kad nepasimestų ir nenuklystų). Kur galima rasti tokių bilietų kainas, užsisakant bilietus internetu? Ar jų kaina priklauso nuo kiekvienos kompanijos bilietų kainų?

  • Atsakyti Justė Bal 22, 2016 11:18

   Kainos priklauso nuo aviakompanijos. Taip pat ir palydos paslaugas teikia aviakompanijos, tad reikėtų domėtis jose. Jei reikia pagalbos įsigyti aviabilietus su papildomomis paslaugomis, kreipkitės į Audronę ir ji jums padės :) Rašykite el.paštu audrone@zigzag.lt.

 47. Atsakyti Ausra Bal 10, 2016 8:42

  Sveiki, skrisiu į Norvegiją su Wizzair, vežuosi 1 bloką cigarečių, ar galiu kišenėje turėti praimtą cigarečių pakelį. Ačiū.

  • Atsakyti Gintarė Bal 11, 2016 10:46

   Aušra, 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus. Cigaretes galite įsigyti šalies arba Duty Free parduotuvėse. Jas galima dėtis arba į rankinį arba registruotą bagažą.

 48. Atsakyti Ūla Bal 1, 2016 17:08

  Sveiki,norėjau pasiteitauti dėl makiažo skrendant su rayanair(rankinis bagažas). Kaip lagamine pakuoti makiaža(pudra,tušas ir t.t.) ar reikia kokiu specialiu maišeliu? Ar galima?

  • Atsakyti Justė Bal 1, 2016 17:27

   Ūla, makiažo reikmenis, tokius kaip skysta pudra, akių tušas, lūpų blizgesys, reikia gabenti kartu su visais skysčiais bendrame maišelyje. Visa kita galima gabenti paprastai

   • Atsakyti Deimante Bal 4, 2016 20:27

    Sveiki, skrisiu I Glasgowa su rankiniu bagazu 10kg nesieks, ar galiu pasiimti ir Rankine??

    • Atsakyti Gintarė Bal 5, 2016 11:42

     Deimante, su kokiomis avialinijomis skrisite? Jei skrisite su Ryanair avialinijomis tuomet galėsite pasiimti ir mažą rankinę.

     • Atsakyti Deimante Bal 5, 2016 12:23

      Skrisiu su wizzar, skaitinejaus kad galima maza Rankine, kokie ismatavimai tos mazos rankines. Vieni sako galima per kakla tasyte tik kita kad Rankine A4formato dydzio galiu pasiimti.. Tai nebzinau net ar prie rankinio bagazo galiu dar ir Rankine pasiimt…

     • Atsakyti Gintarė Bal 5, 2016 13:40

      Deimante, pagal Wizzair avialinijų taisykles, rankinė turi tilpti Jūsų bagaže. 1 bagažo vienetas, kurio išmatavimai 42 x 32 x 25 cm, svoris neribojamas. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus arba, jei yra vietos, viršutinėje bagažo lentynoje. Mažas orlaivio salono krepšys yra gabenamas nemokamai. Tad jei keliaujate tik su šiuo krepšiu, tuomet rankinukas turi tilpti į šį bagažą.
      Jeigu esate išsipirkusi (už papildomą mokestį) didelį orlaivio salono bagažą kurio išmatavimai 56 x 45 x 25 cm, svoris iki 10 kg, tai tuomet galite vežtis ir rankinuką atskirai (jis bus tuomet kaip nemokamas salono krepšys, bet rankinukas negalės viršyti 42 x 32 x 25 cm išmatavimų).

 49. Atsakyti Lena Kov 31, 2016 9:38

  Laba diena
  Klausymas apie rankini bagaza(Wizzard ir Ryanair)
  kaip vezti propolio ir arbarmecio alieju (originali pakuote
  yra stikline ir baltos spalvos plastikine po 15 ml.) Reikia deti i 1 litra permatoma plastikine maiseli? 2 proc.spriritas – originali pakuote – 100 ml, bet nepermatoma. Ji irgi reikia sutalpinti i sita 1 l. maiseli?
  Ar galima vezti banana, obuoli, kietaji suri, gelezine termo puodeli?
  Diktafonas su elementais – ar butinai isimti elementus?

  • Atsakyti Justė Kov 31, 2016 12:18

   Lena, aliejų ir kitus skysčius (iki 100 ml talpose) turėsite gabenti kartu su visais skysčiais bendrame maišelyje.
   Bananą, obuolį, sūrį, puodelį galite vežtis taip pat.
   Nebūtina, bet patartina maitinimo elementus išimti.

 50. Atsakyti Vilma Kov 28, 2016 2:04

  Laba diena,
  keliauju su kudikiu Lufthansa aviokompanija,(tik rankiniu bagazu)ar teisingai suprantu vienos svetaines info,kad kudikiui priklaiso nemokamas bagazas?Ar galiu vietoj kudikio reikmenu (vezymelio) paiimti kudikui lagamina??

  “ Kelionė su kūdikiu/vaiku
  Kūdikiams iki 2 metų amžiaus (be sėdynės) yra skiriamas nemokamas registruotas bagažas, kuris turi neviršyti 23 kg svorio“
  Aciu.

 51. Atsakyti Gabija Kov 23, 2016 4:02

  Skaičiau, kad iš Anglijos skrendant tabako gaminius galima turėti nuo 17 metų. Bet Lietuvoje nepilnamečiui turėti tabako gaminių draudžiama. Taigi, klausimas, ar skrendant iš Anglijos į Lietuva patikroje tie tabako gaminiai iš 17 metų asmens bus konfiskuoti ar ne?

 52. Atsakyti Kamilė Kov 20, 2016 22:29

  Norėjau paklausti ar medų galima vežtis?

 53. Atsakyti Janina Kov 18, 2016 12:47

  Ar galima vežtis auksinius žiedus skrendant Norwegian Air Shuttle. Koks rankinis bagažas.

 54. Atsakyti Andreja Kov 18, 2016 12:07

  laba diena, skrendu su wizzair rankiniu nmokamu bagazu, bagazas virsija nurodytus rodmenis 2 cm, tai vietoj 42 yra 45cm . ar labai griestai ziurima?

 55. Atsakyti Agnė Kov 18, 2016 10:51

  Laba diena,

  Skrisiu su SAS i Norvegiją su persėdimu Stoholme ir Osle. Ar galiu rankiniame bagaže veštis saldumynų, pvz šololadą? ar reikia jį atskirai pakuoti?

 56. Atsakyti Emilija Kov 16, 2016 22:09

  Sveiki,skrendu su i Norvegija su Norwegian oro linija, ar rankiniame bagaze galima veztis saldainius(sveriami) ir kt saldumynai? Aciu uz atsakyma :)

 57. Atsakyti Laurynas Kov 11, 2016 22:26

  Sveiki, esu nepilnametis ir skrendu pas broli su wizzair. Prase atvezti cigareciu jam, ar atims is manes ar ne?

  • Atsakyti Justė Kov 14, 2016 11:20

   Nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.
   Ar kils problemų, jei nepilnametis rankiniame bagaže turės cigarečių, priklausys ir nuo patikros darbuotojų.

 58. Atsakyti Inga Kov 3, 2016 0:06

  Sveiki, skrendu su wizzair. Ar galima i lektuvo salona pasiimti pleduka ? Arba pagalvele? Man priklauso salono bagazas, taigi ketinu pasiimti tase,o ar priedo galima pasiimti jau minetus daiktus (pleduka,pagalvele)?

  • Atsakyti Justė Kov 3, 2016 10:26

   Pasak Wizzair, papildomai galima gabenti šiuos daiktus:
   - paltą arba apklotą;
   - mobilųjį telefoną;
   - skaitinį;
   - galima gabenti jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maistas skrydžio metu, sulankstomą arba mažą vaiko vežimėlį;
   - ramentų porą neįgaliesiems.

   Pagalvėlė neminima, tad gali būti, jog teks sutalpinti rankiniame bagaže.

 59. Atsakyti Erika Vas 28, 2016 21:50

  Labas vakaras.
  Skrisiu iš Lietuvos į Angliją ir norėjau paklasuti ar galima vežtis saldainių,šokoladų,t.t
  Ir taip pat,kai skrisiu, iš Anglijos į Lietuvą, ar galima vežtis,saldainius,t.t? Skrysiu su rynair. Labai lauksiu atsakymo :)

 60. Atsakyti Reda Vas 25, 2016 15:02

  Laba diena, ar gerai suprantu tiek skrendant su wizzair tiek su rainair skysciai vezami atskirame maiselyje ir ju gali buti 1 litras? Bet buteliukai gali buti ne didesni kaip po 100 ml?
  Ir kaip yra ar galima veztis zirklutes, peiliukus skutimosi?
  Ir dar rankinis bagazas ar apibreziamas jo svoris?

  • Atsakyti Justė Vas 25, 2016 15:35

   Reda, dėl skysčių gabenimo supratote teisingai.
   Mažas žirklutes ir skutimosi peiliukus galite vežtis.
   Wizzair nemokamam rankiniui bagažui svorio apribojimai nenurodomi.

 61. Atsakyti egle Vas 25, 2016 11:31

  Sveiki skrendam i Roma su wizzair avialinijomis.Ir tik su rankiniu bagazu. Ar galima pasiimt rankinuka?Ar tik kuprine?

 62. Atsakyti Sonata Vas 24, 2016 21:55

  Sveiki,gal galite tiksliai pasakyti dėl rankiniam bagaže vežamos kosmetikos,ar galima vežtis panaudotus kvepalus,krempudrą, dregnas veido -rankų servietėles?ir ar į registruotą bagažą tokius daiktus kaip šampūnas,veido tonikas,kremai ir t.t.,reikia pilstyti į buteliukus ir dėti į tuos maišelius?..

  • Atsakyti Justė Vas 25, 2016 11:21

   Sonata, kvepalus, kosmetiką rankiniame bagaže gabenti galima net ir pradarytą. Svarbiausia, kad talpos neviršytų 100 ml, o bendras skysčių kiekis neviršytų 1 l. Drėgnas servetėles galite gabenti paprastai.
   Jei skysčius gabensite registruotame bagaže, nieko pilstyti nereikės.

 63. Atsakyti Dale Vas 24, 2016 20:55

  Sveiki, skrisime Norwegian oro linijomis, kokie registruoto bagažo išmatavimai?

 64. Atsakyti Aurelija Vas 24, 2016 12:40

  Laba diena, norėjau paklausti ar galiu skraidintis alkoholi, mėsos gaminius ir kt. Produktus kaip į visas ES šalis,jei skrendu i Portugaliją per Turkiją su turkish airlines ir tai yra jungiamasis skrydis? Ar galioja būtent Turkijai nustatyti apribojimai?

 65. Atsakyti Agnė Vas 22, 2016 20:57

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaze veztis tiesintuva??

 66. Atsakyti Ilona Vas 18, 2016 22:29

  Laba diena, ar į Wzzair mažą rankinį bagažą galima neštis kompiuterį?

 67. Atsakyti rima Vas 18, 2016 18:57

  Sveiki, netiketai likus iki skrydzio norwegian su rankiniu bagazu vyras patyre trauma ir teks keliauti su ramentais. Ar juos galima pasiimti kartu su rankiniu bagazu ar jie mum papildomai bus apmokestinami?

 68. Atsakyti Eglė Vas 13, 2016 22:03

  Sveiki, keliaujant wizzair. Pirkus didesni salono bagaza, jame galima vetis kompiuterį? Nes tas didesnis bagažas lagaminas atitinkantis išmatavimus ir jame kompas telpa, bet taip pat ir dar kitų daiktų. Tik kaip supratau patikros punkte reiks ji išimti iš to lagamino ir viskas.Ačiū

  • Atsakyti Justė Vas 15, 2016 9:56

   Egle, supratote teisingai. Kompiuterį bagaže vežtis galima, tik saugumo patikros metu jį reikės išimti ir pateikti atskirai.

 69. Atsakyti Aistė Vas 12, 2016 20:43

  Sveiki. Skrendu su Rayanair. Ar galiu rankiniame bagaže vežtis sumuštinius su mėsa, kurie labai kvepia?

 70. Atsakyti Grazina Sau 13, 2016 17:38

  Sveiki ar galima veztis rukytus mesos gaminius?

 71. Atsakyti Neringa Sau 6, 2016 1:25

  Sveiki,
  Skrendu iš Norvegijos į Lietuvą su Norwegian. Norėjau paklaust, ar galima su savimi turėti rankini bagaža-maiša, nes nebesutalpinom visų rūbų į lagaminą, todėl teko kelis sudėti i maiša. Tai ar mus praleis su maišeliu???

  • Atsakyti Justė Sau 6, 2016 10:55

   Neringa, keliaujant su Norwegian avialinijomis, be pagrindinio rankinio bagažo į lėktuvo saloną galima atskirai įsinešti mažą rankinę arba nešiojamąjį kompiuterį. Dydžio ir svorio ribojimai nėra nurodomi.

 72. Atsakyti Karole Sau 5, 2016 17:29

  O tai kaip papildoma dar tasike negalima fotoaparato?nes nelabai tilps i rankini bagaza

  • Atsakyti Justė Sau 5, 2016 17:39

   Karolina, jei keliaujate su Ryanair, tuomet galima. Ryanair leidžia nemokamai pasiimti papildomą mažą bagažą (35x20x20 cm).

 73. Atsakyti Karole Sau 4, 2016 21:23

  Tai as galiu gabenti i anglija 4 blokus cigareciu ir dar iki 1kg tabako? Aciu uz atsakyma

 74. Atsakyti Karole Sau 4, 2016 20:32

  Sveiki. Skrisiu su ryanier. Ar galiu vestis fotoaparata su savimi?

 75. Atsakyti Greta Gru 14, 2015 8:32

  Sveiki, skrendu su Airbalyic kompanija, kurioje nemokamas bagažas yra apribotas 8kg ir galima vežtis asmeninį daiktą, kaip rankinė, iškilo problema, kad mano rankinė sveria apie 2kg, o lagaminas 8, tačiau bendras svoris neturi viršyti 8kg, tad man įdomu, ar svers mano rankinę ar tik lagaminą? išmatavimai atitinka..

  • Atsakyti Justė Gru 14, 2015 10:43

   Greta, pasak airBaltic taisyklių, bendras svoris neturi viršyti 8 kg. Kaip tikrins oro uoste, atsakyti negalime. airBaltic teigia: „Jeigu nesate tikri dėl savo rankinio bagažo dydžio ir (arba) svorio, prašome prieš einant pro apsaugos patikrą kreiptis į bagažo atidavimo stalelio darbuotoją. Jeigu bus nustatyta, kad jūsų bagažas viršija apribojimus, turėsite jį užregistruoti ir sumokėti 40 EUR mokestį. Tai pigiau nei mokestis, kurį būtumėte paprašyti susimokėti prie vartų!“.

 76. Atsakyti Renata Gru 12, 2015 22:55

  Labas vakaras. Ar rankiniame bagaze galima gabenti kompaktiniu disku zaidimu ir ar yra nustatytas kiekis? Ar galima gabenti kiek nori? Aciu

 77. Atsakyti tomss Gru 10, 2015 18:15

  sveiki. ar rankiniame bagaze galiu gabenti rankiniu laikrodziu dideli kieki?

 78. Atsakyti Erika Gru 7, 2015 1:26

  Sveiki, ar galima keliaujant su ryanair is uk i lt rankiniu bagazu gabenti tekinimo kaltus?

 79. Atsakyti Margarita Gru 1, 2015 19:52

  O ar galima veztis krema uzpakuota rankiniam bagaze? ar reikia ispakuot ir i permatoma maisiuka det?

 80. Atsakyti Margarita Gru 1, 2015 14:44

  O jaigu pas mane tokie ismatavimai rankino bagazo 59-37-25, moteriska rankine 33-25-15 gali but problemu?

  • Atsakyti Justė Gru 1, 2015 14:57

   Margarita, Ryanair rankinio bagažo išmatavimai neturėtų viršyti 55x40x20 cm, o mažesniojo bagažo – 35x20x20 cm. Ryanair bagažo patikros dėžė yra šiek tiek didesnė nei numatyti išmatavimai. Tad, jei paspaudus bagažą jis tilps patikros dėžėje, tuomet viskas bus tvarkoje.

 81. Atsakyti Karolina Lap 25, 2015 15:16

  Sveiki. Skrisiu iš Anglijos į Lietuvą ir noriu paklausti ar galima rankiniame bagaže vežtis „aisingą“ (icing). Tai yra kieto pavidalo (g) glajus, naudojamas kepinių puošybai. Jis yra supakuotas popierinėje originalioje pakuotėje. Ačiū už atsakymą.

 82. Atsakyti Inga Lap 23, 2015 18:05

  Sveiki, ar galima vežtis į Egiptą plaukų tiesintuvą?

 83. Atsakyti Domantas Lap 20, 2015 10:18

  Sveiki. Griztu namo is Gruzijos i Lietuva su wizzair. Ar rankiniame bagaze(vadinamas salono krepsys iki 10kg) galima veztis: 1) Vyno , 2) metalinis saukstukas(lauktuves)

  • Atsakyti Vanesa Lap 23, 2015 20:59

   Sveiki, isvykstu i Lietuva su rankiniu bagazu. Klausimas butu toks ar galeciau veztis kontraceptines tabletes rankiniam bagaze? ar nekyltu jokiu problemu?

   • Atsakyti Karolina Lap 25, 2015 10:40

    Sveiki, vykstu is Anglijos i Lietuva su Ryanair,rankinis bagazas ir rankinę . Ar galima bus dujo baloneli veztis? Ir jai ismatavimai biski skiresi gali but problemu?

    • Atsakyti Justė Lap 25, 2015 11:50

     Karolina, rankiniame bagaže dujų balionėlio gabenti negalima. Jei paspaudus bagažas tilps į Ryanair bagažo patikros dėžę, problemų nebus. Beje, patikros dėžė yra šiek tiek didesnė nei numatyti Ryanair bagažo išmatavimai.

   • Atsakyti Justė Lap 24, 2015 11:53

    Vanesa, kontraceptines tabletes rankiniame bagaže vežtis galima. Jei jos receptinės, turėkite vaistų receptą ar vaistų pasą.

  • Atsakyti Justė Lap 20, 2015 11:01

   Domantai, rankiniame bagaže vyno vežtis negalėsite dėl skysčių apribojimų. Tačiau galite nusipirkti vyno „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą, tuomet problemų nebus. O šaukštelį vežtis galima.

 84. Atsakyti Emilija Lap 19, 2015 12:50

  Sveiki,

  Ar rankiniame bagaze galima veztis skustuva/peiliuka ir pinceta?

 85. Atsakyti Klaudija Lap 13, 2015 21:51

  Sveiki. Skrendu su Ryanair iš Kauno į Londoną ir iškilo klausimas ar kreminė pudra ir kremas traktuojami kaip skysčiai ar ne? Ir ar iškils problemų dėl to, kad veido valiklį ir micelinį vandenį persipyliau į du skirtingus po 100ml turinčius buteliukus ant kurių nieko neparašyta? Nes ankstesnieji jų buteliukai buvo po 200ml. Iš anksto dėkoju.

  • Atsakyti Edita Gru 13, 2015 16:42

   Kiek vaiko bagaze galima vezti cigareciu. Vaikui 8 metai ?

   • Atsakyti Justė Gru 14, 2015 10:46

    Edita, pasak LR įstatymų, nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų turėti tabako gaminių yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą gali būti skiriamos baudos. Ar kils problemų, jei nepilnamečio bagaže bus cigarečių, priklausys nuo patikros darbuotojų.
    Kiek cigarečių galima gabenti bagaže, priklausys nuo šalies, į kurią keliaujate.

  • Atsakyti Justė Lap 16, 2015 10:29

   Klaudija, kreminė pudra, veido kremas yra priskiriami skysčių kategorijai, tad šiuos produktus reikia gabenti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.
   Paprastai visus produktus patartina gabenti originaliose pakuotėse, kad netektų aiškintis, kas tai per skysčiai. Tačiau problemų kilti neturėtų.

 86. Atsakyti Daiva Lap 12, 2015 18:29

  Sveiki, skrisiu su Wizzair, ar galima rankiniame bagaže vežti plaukų laką 250 ml. flakoną?

  • Atsakyti Vitalija Sau 26, 2016 23:31

   Sveiki, skrendu su ryanair avialinijomis. Niekur nerandu info del rankinio bagazo ismatavimo kudikiui. Svoris 5 kg. o kokie turi buti sio bagazo ismatavimai.

   aciu

   • Atsakyti Justė Sau 27, 2016 9:33

    Vitalija, kūdikio bagažui išmatavimai nenurodomi. Tačiau, kaip ir suaugusių rankinis bagažas, neturėtų viršyti 55x40x20 cm.

  • Atsakyti Justė Lap 13, 2015 9:27

   Daiva, plaukų lakas laikomas skysčiu, tad plaukų lako 250 ml talpoje rankiniame bagaže gabenti negalėsite. Rankiniame bagaže galima gabenti plaukų laką be aerozolio iki 100 ml talpoje.

 87. Atsakyti Sigita Lap 12, 2015 13:30

  Norėčiau sužinoti ar galiu vežtis į Norvegiją sieninius laikrodžuis dovanų kalėdų proga.Ačiū už atsakymą

 88. Atsakyti Giedre Lap 6, 2015 16:53

  Labadiena norejau paklausti o mano rankine tase kokiu gali buti matmenu ar labai ziuri i tai kad didesne yra ?

  • Atsakyti Daiva Lap 6, 2015 17:26

   Giedre, Ryanair rankinis bagažas neturi viršyti 55x40x20 cm išmatavimų. O mažojo Ryanair bagažo išmatavimai neturėtų viršyti 35x20x20 cm. Jei paspaudus bagažas tilps Ryanair bagažo patikros dėžėje, tuomet problemų nekils.

 89. Atsakyti Dalia Lap 5, 2015 18:42

  Sveiki, keliausiu su SAS ir norėčiau sužinoti ar galima turėti su savim rankini bagaza iki 8 kg. ir atskirai nesiojama kompiuteri ? kiek zinau Norvegian taip leidzia.Bijau kad oro uoste neatimtu . Aciu

  • Atsakyti Daiva Lap 6, 2015 9:57

   Dalia, keliaujant su aviakompanija SAS, vienam keleiviui priklauso 8 kg rankinis bagažas (55x40x23 cm). Taip pat kartu su rankiniu bagažu galima gabenti vieną mažą papildomą daiktą – rankinę arba kompiuterio dėklą.

 90. Atsakyti Rasa Lap 3, 2015 20:20

  Ar Kopenhagos oro uoste yra bagazo saugykla, kur butu galima palikti rankini bagaza kelioms valandoms?

  • Atsakyti Daiva Lap 4, 2015 9:27

   Taip, Kopenhagos oro uoste yra bagažo saugykla. Ją galima rasti automobilių stovėjimo aikštelėje (P4) priešais 2 Terminalą. Ši paslauga yra mokama. Saugykloje bagažą galima palikti ne ilgiau kaip 72 val.

 91. Atsakyti Rasa Lap 3, 2015 20:17

  Sveiki, skrendant su rainair is Kauno i Kopenhaga ir paskui i Dublina, skrydis ne jungiamasis, bet ta pacia diena, nusipirkus Kauno oro uoste alkoholio ar Kopenhagoje bus galima praeiti pro patikra pateikiant Kauno duty free pirkimo ceki?

  • Atsakyti Daiva Lap 4, 2015 9:21

   Rasa, persėdimo metu saugumo patikrą teks pereiti iš naujo, todėl alkoholinių gėrimų negalėsite turėti. Deja, bet nepadės ir pirkimo kvitas.

 92. Atsakyti Leila Lap 2, 2015 23:35

  Labas vakaras,
  Norejau pasiteirauti skrisiu su Ryanair kompanija i UK galvoju imtis tik rankini bagaza todel idomu koks rankinio bagazo svoris turi buti?ar galima vestis tiesinimo znyples, rankiniam bagaze?prie sawes tureti e cigarete su skysciu ?ir kaip del kosmetikos ?suprantu jog negalima virsyti 100ml bet jei tokie akiu piestukai biri pudra ji ir skaiciuojasi ?ko negalima vestis rankiniam is daiktu ?Labai dekui uz atsakymus:)

  • Atsakyti Daiva Lap 3, 2015 9:39

   Keliaujant su Ryanair vienas keleivis gali turėti Ryanair rankinį bagažą iki 10 kg, kurio išmatavimai neturi viršyti 55x40x20 cm ir papildomai gali gabenti mažą Ryanair bagažą/rankinę, kurio išmatavimai neturi viršyti 35x20x20 cm. Mažajam bagažui svorio apribojimai nenurodomi.
   Rankiniame bagaže plaukų tiesinimo žnyples gabenti galima. Birūs kosmetikos produktai, tokie kaip biri kosmetinė pudra ar akių šešėliai, nėra priskiriami skysčiams, tad galite vežtis be problemų.
   Elektroninę cigaretę vežtis galite, tačiau cigaretės skystį reikėtų gabenti atskirai, supakuotą kartu su visais skysčiais.
   Rankiniame bagaže negalima vežtis daiktų aštriais galais ir kraštais, amato įrankių, bukų įrankių, svaiginamųjų įtaisų, šaunamųjų ginklų.

 93. Atsakyti Mikas Lap 2, 2015 22:37

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis „spiralę“ vandeniui virinti ?

 94. Atsakyti Giedre Lap 2, 2015 11:08

  O jei vaistai ne receptiniai tik turiu pirkimo ceki ?

  • Atsakyti Daiva Lap 2, 2015 11:23

   Giedre, jei vaistai nereceptiniai, be recepto ar gydytojo pažymos galima gabenti ne daugiau kaip 5 originalias nereceptinių vaistų pakuotes.

 95. Atsakyti Giedre Lap 1, 2015 14:47

  laba diena norejau paklausti ar galima i rankini bagaza deti vaistu skrendant su ryanair ? ir kokius galima ar turi buti cekis ?

  • Atsakyti Diana Sau 26, 2016 19:35

   Sveiki, keliaju is Vokietijos i Lietuva AirBaltic, ar galima veido kauke i rankini bagaza?

   • Atsakyti Justė Sau 27, 2016 9:31

    Diana, jei veido kaukė skystos ar tirštos konsistencijos, rankiniame bagaže galėsite gabenti tik nedidelį kiekį – iki 100 ml talpoje. Laikykite kartu su visais skysčiais bendrame skysčių maišelyje.

  • Atsakyti Daiva Lap 2, 2015 10:48

   Giedre, vaistus rankiniame bagaže vežtis galima. Jei vaistai receptiniai, turėkite vaistų receptą.

 96. Atsakyti Julija Spa 28, 2015 19:19

  Sveiki.. Skrendant su ryanair ar galima rankiniame bagaze veztis sokolado plyteles 200g? Aciu

 97. Atsakyti Giedre Spa 26, 2015 12:23

  Cia su Ryanair kelione

 98. Atsakyti Giedre Spa 26, 2015 12:22

  Labadiena norejau paklausti ar galima i rankini bagaza deti plauku dziovintuva ir plauku tiesintuva ir dar epiliatoriu , pinceta?

 99. Atsakyti Rita Spa 19, 2015 16:25

  Sveiki,
  Ar gali keleivis atsisakyti ir neduoti savo rankinio bagažo perkėlimui į bagažo skyrių?
  Pagarbiai
  Rita

  • Atsakyti Daiva Spa 19, 2015 16:36

   Rita, tikriausiai kalbate apie aviakompaniją Ryanair. Darbuotojai vietoje vertina situaciją dėl talpumo ir vardan keleivių saugumo, kai kuriuos bagažus perkelia į bagažo skyrių. Jei darbuotojai nusprendžia jūsų bagažą perkelti į bagažo skyrių, turite teisę paprieštarauti, tuomet bus ieškomas kompromisas, kuriuos bagažus perkelti, o kuriuos ne.

 100. Atsakyti Arunas Spa 18, 2015 14:36

  Laba diena.Norejau jusu paklausti.Koki kieki skyscio galima vezti registruotame didziajame bagaze.Dekoju

  • Atsakyti Daiva Spa 19, 2015 10:39

   Arūnai, skysčiams, gabenamiems registruotame bagaže, apribojimai netaikomi. Tačiau apribojimai gali būti taikomi alkoholiui.

 101. Atsakyti Erika Spa 15, 2015 23:53

  Sveiki. Norejau pasiteirauti, skrendu ryanair aviakompanija ,ar galima veztis rankiniame bagaze piestukus , flomasterius , liniuotes?

 102. Atsakyti Simona Spa 15, 2015 14:57

  Sveiki, norejau paklausti, ar nekils problemu, jei isipilsim i buteliukus po 100ml alkoholio ir vesimes. Sakykim 8 buteliukai bus. ir ar butinai juos reik sutalpinti i viena maiseli, gal galima i du, nes netelpa tie buteliukai i viena toki maiseli. aciu uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Spa 15, 2015 15:41

   Simona, skysčius patartina gabenti originaliose pakuotėse, kad nekiltų problemų ir netektų įrodinėti, kas tai per skysčiai. Pagal taisykles, visi skysčiai turi būti sudėti į vieną bendrą maišelį. Ar kils problemų dėl dviejų maišelių, pasakyti negalime. Patikra priklauso ir nuo pačių darbuotojų :)

 103. Atsakyti gapiele Spa 10, 2015 0:35

  Tai aš skrisdama su 3men kūdikių galiu pasiimti 10kg savo bagažą 5kg jo bagažą, mažaji bagazar kaip kuprine ir jam vezimuka taip? Čia skrendant ryanair

 104. Atsakyti ruciuks Spa 9, 2015 16:41

  Sakykit prasau, kokia pinigu suma galima veztis su savimi, keliaujant su Ryanair kompanija?

  • Atsakyti Daiva Spa 9, 2015 16:53

   Kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.

 105. Atsakyti ruciuks Spa 9, 2015 16:36

  Sveiki, atleiskit uz nepastabuma,bet nematau kokio senumo straipsnis,todel klausimas butu ar galioja rankinio bagazo ismatavimai 55/40/20 ir svoris 10kg, siandien, skrendant su Ryanair kompanija( ant bilieto raso max 5 kg).Ir keliaujant su dvimeciu vaiku ar jam priklauso 5 kg rankinis bagazas ir kokie turetu but ismatavimai?

  • Atsakyti Daiva Spa 9, 2015 16:53

   VKeliaujant su Ryanair vienas asmuo gali turėti Ryanair rankinį bagažą iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm ir antrą mažą bagažą, kuris neturėtų viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Mažajam bagažui svorio apribojimai netaikomi.
   Vaikams iki 2 metų (iki 23 mėn.) priklauso tik 5 kg Ryanair rankinis bagažas, kuriam išmatavimai nenurodomi.
   Ant jūsų bilieto turi būti nurodyta, koks bagažas jums priklauso.

 106. Atsakyti Emilija Spa 5, 2015 16:25

  Sveiki,greitu metu skrisiu is Palangos oro uosto i Norvegija su norwegian oro kompanija, skrendu tik su rankiniu bagazu,noreciau paklausti,kokia leistina skysciu talpa? Aciu :)

  • Atsakyti Daiva Spa 5, 2015 16:33

   Emilija, rankiniame bagaže gabenami skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indelius turėsite įdėti į vieną permatomą sandariai užsegamą maišelį. Bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

   • Atsakyti gapiele Spa 8, 2015 13:02

    sveiki skrendu su ryanair is londono i lietuva. Kartu su manimi skrenda sunelis 3 men ar jam priklauo nemokamai gabentis vezimuka? tai butu auto kedute ir rema.

    • Atsakyti Daiva Spa 8, 2015 13:18

     Taip, keliaujant su kūdikiu Ryanair leidžia nemokamai vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Beje, kūdikiams iki 2 metų priklauso 5 kg rankinio bagažo gabenimas.

 107. Atsakyti Aistė Spa 4, 2015 16:01

  Laba diena, ruošiamės keliauti iš Varšuvos su Norwegian kompanija į Tenerifę su rankiniu bagažu bet jo aukštis 1-1,5 cm viršiją leistinus 55cm, kiti išmatavimai į mažesniąją pusę, ar gali kilti keblumų dėl bagažo dydžio? Dėkoju

 108. Atsakyti Monika Spa 2, 2015 12:30

  Laba diena, norėjau paklausti ar galima vežtis konservus (būtent tuną) Ryanair rankiniame bagaže? ir jei as vartoju receptinius antibiotikus, tačiau jau receptą atidaviau vaistininkei, tai vistiek galiu vežtis tuos vaistus be recepto ar kaip man būtų galima paselgti?

  • Atsakyti Daiva Spa 2, 2015 14:08

   Monika, jei konservai su skysčiu, tuomet reikės gabenti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Visi skysčiais turi būti iki 100 ml indeliuose.
   Jei vaistai receptiniai, reikėtų turėtų vaistų receptą arba vaistų paso kopiją. Bagažo patikra priklausys ir nuo patikros darbuotojų. Jei vaistų kiekis nedidelis, patikros pareigūnai gali ir nepareikalauti vaistų recepto.

 109. Atsakyti LAURA Spa 2, 2015 12:04

  Sveiki,ar galima i Anglija veštis surį.Ačiū

 110. Atsakyti Jurgita Spa 1, 2015 22:42

  Sveiki.Norėjau paklausti,skrendant su Wizzair į Norvegiją ,kiek galima veštis cigarečiu?Ačiū už atsakymą :)

 111. Atsakyti inga Rgs 26, 2015 20:09

  Sveiki. Skrendu su wizzair nemokamu bagazu kiek galiu cigareciu bloku

 112. Atsakyti Aivaras Rgs 19, 2015 13:14

  Sveiki. Norejau paklausti ar galima i rankini bagaza isideti fotoaparato trikoji ( štatyvą)? Sutrauktas telpa i ismatavimus. Ryanair skrydziu bendrove

 113. Atsakyti gabija Rgs 13, 2015 18:29

  laba diena, man labia yra idomu ar galima veztis plauku ligintuva rankinem bagaze?

 114. Atsakyti Arina Rgs 13, 2015 2:02

  Kokia paklaida skrendant su ryanair antros mazytes rankines ismatavimuose gali buti? Jeigu virsija ilgis ir aukstis 6 cm, ar praeis? Ir jei sita virsijima itakoja kompiuteris, o ji reikes isimti ir duoti perziurai atskirai, ar gali kompiuterio ismatavimai virsyti tuos 5-6 cm i ilgi ir i auksti?

  • Atsakyti Daiva Rgs 14, 2015 10:46

   Arina, išmatavimų paklaidos nėra, tačiau Ryanair bagažo patikros dėžė šiek tiek viršija nustatytus rankinio bagažo išmatavimus. Jei kompiuteris neatitinka 35x20x20 cm išmatavimų, gabenkite jį didžiajame rankiniame bagaže (55x40x20 cm). Saugumo patikros metu kompiuterį turėsite išimti ir pateikti atskirai.

 115. Atsakyti Arina Rgs 13, 2015 1:36

  sveiki, o galima veztis 125 ml kremines pudros indeli, jeigu pervstikla matosi, kad jos like tik puse, tai yra, maziau nei simtas ml?

 116. Atsakyti Arūnas Rgp 27, 2015 15:20

  sveiki,keliausiu sa SAS,ar galima rankiniame bagaže vežti 1 litro sandarioje taroje sukietejusį medų,rūkytų mėsos gaminių,glazuruotų varškės sūrelių,kokį kiekį cigarečių?ačiū.

  • Atsakyti Daiva Rgp 27, 2015 15:34

   Arūnai, kietą medų rankiniame bagaže gabenti galima. Galima gabenti ir kitus maisto produktus. Svarbiausia, kad produktai nebūtų tirštos ar skystos konsistencijos. Kokius produktus ir kokius cigarečių kiekius galite vežtis, priklauso nuo šalies, į kurią skrendate.

 117. Atsakyti karolina Rgp 24, 2015 12:22

  laba diena, sakykit keliaujant su raynair, jei rankines ismatavimai keliais centimetrais didesni,ar kils problemu del to?

  • Atsakyti Daiva Rgp 24, 2015 12:47

   Karolina, jei bagažo išmatavimai tik porą centimetrų didesni, problemų neturėtų kilti. Ryanair bagažo patikros dėžė taip pat didesnė keliais centimetrais. Tad, jei bagažas į dėžę tilps, viskas tvarkoje.

 118. Atsakyti Agnietė Rgp 19, 2015 10:16

  Skrendame iš Vilniaus su persėdimu Frankfurte. Ar Vilniaus Duty Free įsigytos prekės Frankfurte nebus priskaičiuotos prie rankinio bagažo?

  • Atsakyti Daiva Rgp 19, 2015 10:27

   Agniete, jei skrydis nėra jungiamasis, Vilniuje įsigytas prekes turėsite sutalpinti į rankinį bagažą. Atkreipkite dėmesį, jog turėsite iš naujo pereiti saugumo patikrą Frankfurte. Todėl geriau apsipirkti persėdimo metu ;)
   Jei skrydis jungiamasis, tuomet problemų dėl Vilniuje įsigytų prekių nebus.

 119. Atsakyti viktorija Rgp 18, 2015 10:48

  o jo registruoti nereikia? nes ji isinesiu i lektuva su savimi?

 120. Atsakyti viktorija Rgp 18, 2015 10:40

  o gal zinot kokie ismatavimai turi buti vaiko tases?

 121. Atsakyti viktorija Rgp 18, 2015 9:47

  laba diena. skrisiu su ryanair, su manim keliaus mano vaikas 1m3men. tai as galiu pasiimt rankini bagaza ir vaikui priklauso dar tase iki 5kg ir pagal viska dar galima pasiimti mot. tase kuri atitinka ismatavimus tai mane praleis su 3 tasem?

  • Atsakyti Daiva Rgp 18, 2015 10:07

   Viktorija, taip, visiškai teisingai. Keliaujant su Ryanair galima gabenti du rankinio bagažo vienetus: rankinį bagažą iki 10 kg (55x40x20 cm) ir mažesnę rankinę (35x20x20 cm). O vaikams iki 2 metų priklauso 5 kg Ryanair bagažas.

 122. Atsakyti Mantas Rgp 6, 2015 9:44

  Ar galima skrendant su rynair 15 kg mokamu bagazu i ji deti vaistus ir laptopa kompiuteri?

  • Atsakyti Daiva Rgp 6, 2015 9:53

   Mantai, vaistus registruotame bagaže vežtis galima, tačiau prieš tai pasiskaitykite plačiau apie vaistų ir maisto papildų gabenimą bagaže.
   O nešiojamą kompiuterį patartina vežtis rankiniame bagaže arba vietoj Ryanair mažojo bagažo (35x20x20 cm), kadangi registruojami bagažai gali būti ir pamėtomi, ir pavartomi, tad geriau nerizikuoti :)

 123. Atsakyti Vaida Rgp 2, 2015 21:14

  Sveiki, skrisiu tik su rankiniu bagažu su Ryanair, noriu pasiimti rinkinuką kvepalų kaip dovaną. Supakuotos į vieną pakuotę 5 atskiros dėžutes su viduje esančiais kvepalais po 5-7 ml. Dėl bendro skysčių kiekio viskas tvarkoje, tik klausimas kaip su tais maišiukais į kuriuos oro uoste reikia talpinti visus skysčius, nes pakuotės išardyti nenoriu,o pagal išmatavimus netilps į maisiuke (skaičiau, kad jo išmatavimai 20×20). Ar praleis jeigu ten viskas originalioje pakuotėje ?

 124. Atsakyti Aurelija Lie 28, 2015 22:42

  Laba diena,
  ar skrendant su wizzair galima nemokamame bagaže turėti obuolių, pomidorų? Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Lie 29, 2015 10:18

   Aurelija, rankiniame bagaže vaisius ir daržoves galite vežtis, jei keliaujate į Europos Sąjungos šalis. Kitos šalys gali taikyti apribojimus dėl įvežamų maisto produktų.

 125. Atsakyti Virginija Lie 11, 2015 17:06

  Laba diena, nerandu info, ar galima lektuvo salone prie rankinio bagazo tureti mot rankine skrendant su airbaltic. Ar galima tureti ziebtuveli? Ar kosmetika taip pat turi but maiselyje?
  aciu

  • Atsakyti Daiva Lie 13, 2015 10:45

   Virginija, skrendant su aviakompanija airBaltic, į lėktuvo saloną galima įsinešti tik 1 rankinio bagažo vienetą. Rankinė, nešiojamasis kompiuteris, fotoaparatas ir pan. turi būti vežami 1 rankinio bagažo vienete.
   Pagal rašytines taisykles, žiebtuvėlių vežtis negalima. Tačiau patikra priklauso ir nuo darbuotojų, tad žiebtuvėlius gana dažnai praleidžia. Jei kosmetikos priemonės yra skysčiai (akių tušas, pudra, lūpų blizgesiai), turėsite gabenti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 126. Atsakyti Teja Lie 10, 2015 3:53

  Sveiki,
  niekut nerandu šios informacijos, todėl norėjau pasiteirauti ar galima turėti tabako maišelį (įsigyta paprasčiausioje parduotuvėje) rankiniame bagaže?

  • Atsakyti Daiva Lie 10, 2015 9:24

   Tabako maišelį rankiniame bagaže turėti galite, tik pasitikslinkite šalies, į kurią keliaujate, muitinės apribojimais dėl įvežamo tabako kiekio.

 127. Atsakyti Justina Lie 9, 2015 16:28

  Laba diena, ar skrendant su lenku kompanija LOT yra atskiri rankinio bagazo apribojimai ir ar galima vestis rankiniame bagaze rukytas desras?

  • Atsakyti Daiva Lie 9, 2015 16:47

   Justina, LOT aviakompanijos ekonominės klasės keleiviams priklauso rankinis bagažas (iki 8 kg), kurio išmatavimai negali viršyti 55x40x23 cm. Taip pat nemokamai galima gabenti mažą moterišką rankinę arba kuprinę, arba kompiuterio krepšį. Antrojo bagažo išmatavimai negali viršyti 40x35x12 cm.
   Keliaujant ES ribose, rūkytas dešras rankiniame bagaže vežtis galima.

 128. Atsakyti Evelina Bir 30, 2015 15:05

  Laba diena:)
  Ar rankiniame bagaže galima vežtis kelioninį lygintuvą (~0,5 kg)?
  Ačiū

 129. Atsakyti Milda Bir 26, 2015 17:03

  Laba diena, skrendu Ryanair lektuvu ar galiu veztis kompiuteri dekle, rankini bagaza ir dar rankinuka ar prie manes del to prisikabinti gali?

  • Atsakyti Deimante Sau 24, 2016 20:39

   Laba diena as su savo 2-ju menesiu vaikuciu skrendu is varsuvos i tenerife su norwegian aviakompanija,norejau suzinoti kiek galima pasiimti kudikiu misinuku? Pvz.10 poku po 350gr.galima ar ne? Ir ar galime pasiimti i registruota lagamina vaikiska paspirtuka? Labai jums aciu :)

   • Atsakyti Justė Sau 25, 2016 11:07

    Deimante, kūdikių mišinukams apribojimai netaikomi. Tik gabenkite originaliose pakuotėse.
    Jei paspirtukas bagaže telpa, problemų kilti neturėtų.

  • Atsakyti Daiva Bir 26, 2015 17:28

   Milda, keliaujant su Ryanair, kiekvienas keleivis į lėktuvo saloną gali pasiimti 2 rankinio bagažo vienetus – 10 kg rankinį bagažą (55x40x20 cm) ir mažesnįjį rankinį bagažą (35x20x20 cm). Jei kompiuteris telpa jūsų rankinėje, galite gabenti joje arba vietoj rankinės.

 130. Atsakyti Goda Bir 25, 2015 14:48

  Sveiki. Skrendu pirmą kartą, esu 16 metų, turiu sutikimą. Skrendu tik su rankiniu bagažu, tad turiu klausimų dėl jo. :)
  1. Ar rankiniame bagaže vežant rūkytus gaminius, jie butinai turi būti pakuojami į vakuuminį indą ar maišelį, ar vis gi galima juos vežti plastmasiniuose indeliuose, kurie skirti maisto laikimui arba koncervavimui-šaldymui?
  2. Kadangi man tik 16m. ir skrendu pas pusseserę, ar galėčiau rankiniame bagaže turėti 1 arba 2 blokus cigarečių pirktų iš maximos, norfos, ar kito prekybos centro, bet ne iš „Duty free“?
  3. Ir kaip dėl šakočio, šokoladų ir saldainių dėžučių?
  Ačiū jums labai už atsakymą! ;)

  • Atsakyti Daiva Bir 25, 2015 15:21

   Goda,
   1. Mėsos gaminiai gali būti supakuoti indeliuose, griežtų reikalavimų tam nėra. 2. Pasak Lietuvos Respublikos įstatymų, nuo 2015 m. gegužės 1d. asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Tad gali kilti bėdų. 3. Jei šakotis telpa rankiniame bagaže, galima vežtis. Jei keliaujama su aviakompanija, kuri leidžia pasiimti antrąjį mažą bagažą, galima vežtis vietoj jo. Taip pat šakotį galima įsigyti „Duty free“ parduotuvėse oro uoste (pvz., Vilniaus oro uoste). O saldainius galima vežtis be problemų.

 131. Atsakyti Rugile Bir 23, 2015 17:28

  Sveiki. Skrendu su Wizzair aviakompanija ir noreciau pasiklausti ar bagaze galima veztis rukyta mesyte? Svoris apie 2kg Aciu.

 132. Atsakyti ugne Bir 21, 2015 11:55

  Laba diena. man 17 metu. Vasara busiu vokietijoje. Is vokietijos noreciau skristi i ispanija. Ar kils man kokiu bedu? Skrydziui uzteks tik paso ir bilieto? nes ispanija sengeno salis. aciu.

 133. Atsakyti Gražina Bir 21, 2015 9:37

  Laba diena, norejau paklausti ar skrendant į Norvegiją su SAS kompanija su dviem persėdimais (Kopenhagoje ir Osle ) į kiekvieną skrydį rankinis bagažas bus iš naujo tikrinamas, ar Vilniaus Duty free parduotuveje isigytas prekes galima laisvai nesiotis atskirame maiselyje i sekancius skrydzius persedimo metu, ar jas reikia sutalpinti į rankinį bagažą? Kodel SAS aviakompanijos tinklapyje rašo, kad ekonominės klasės rankinis bagažas yra iki 8 kg, o kai gavau bilietus į el. Paštą, ant jų parašyta 5 kg? Ar galima rankiniame bagaže vežti fermentinį sūrį (pakuotė 1 kg), rūkytas dešras?

  • Atsakyti Daiva Bir 22, 2015 13:02

   Gražina, jei skrydžiai nėra jungiamieji, kiekvieno persėdimo metu visas patikras reikės pereiti iš naujo. Tad „Duty free“ įsigytų prekių atskirai neštis negalėsite. Jei skrydžiai yra jungiamieji, patikrų iš naujo pereiti nereikės. Tiksliau jus gali pakonsultuoti jūsų bilieto pardavėjas. Kodėl jums priklauso mažesnis bagažas, taip pat galėtų atsakyti jūsų bilieto pardavėjas.
   Fermentinį sūrį ir dešras rankiniame bagaže gabenti galima.

 134. Atsakyti andrius Bir 20, 2015 13:57

  Sveiki ,kokie registruoto bagažo matmenys ?skrendu su norwegian avialinijomis .

  • Atsakyti Daiva Bir 22, 2015 10:52

   Andriau, aviakompanijos Norwegian registruoto bagažo išmatavimai negali viršyti 250x79x112 cm, bendras išmatavimų ilgis – ne daugiau kaip 300 cm.

 135. Atsakyti andrius Bir 20, 2015 13:45

  laba diena ,skrendu Ryga -Trondheim ar galiu vežtis kompiuteri vietoj papildomos mažos rankines jei jo matmenys viršija (35x20x20 cm) ?

  • Atsakyti Daiva Bir 22, 2015 10:46

   Andriau, keliaujant su Norwegian avialinijomis, be pagrindinio rankinio bagažo į lėktuvo saloną galima atskirai įsinešti mažą rankinę arba nešiojamąjį kompiuterį. Dydžio ir svorio ribojimai nėra nurodomi. Šiuos papildomus daiktus reikia pasidėti po sėdyne priešais save.

 136. Atsakyti Monika Bir 18, 2015 11:31

  Laba diena norejau paklausti ar butinai i maiseli turi buti sudeti po 100ml buteliukai?

 137. Atsakyti Justina Bir 15, 2015 18:53

  Laba diena,

  Skrendame dviese iš Anglijos į Lietuvą su wizzair kompanija. Turime nemokamus bagažus, bei registruotus (32kg). Skrisime pirmą kartą, todėl klausimų turime ne vieną… :)
  Norėtume parsiskraidinti meškerę, kuri nesusilanksto ir kurios ilgis netelpa nei į rankinį nemokamą, nei į registruotą mokamą bagažą. Ar yra galimybė, ją supakavus ir pritvirtinus prie mokamo bagažo parsigabenti ?
  Taip pat domina ar išties negalima prie nemokamo bagažo su savimi turėti mažos moteriškos ar vyriškos rankinės, o viską sutalpinti į rankinį bagažą ? Beja, jei mano nemokamo bagažo matmenys neatitiks nustatytųjų, koks gali būti mokestis ?

  • Atsakyti Daiva Bir 16, 2015 11:49

   Justina, pagal Wizzair taisykles, į lėktuvo saloną galima pasiimti tik vieną rankinio bagažo vienetą – arba mažą rankinį bagažą (42x32x25cm) nemokamai, arba didelį rankinį bagažą (56x45x25cm) už nustatytą mokestį. Jei nemokamo bagažo matmenys bus didesni, turėsite sumokėti didesniojo orlaivio bagažo mokestį – nuo 35 EUR.
   Meškerė turi tilpti bagaže arba meškerę galite gabenti tik kaip registruotą bagažą už atitinkamą mokestį, tačiau negali viršyti nustatytų išmatavimų. Wizzair gabenamo bagažo išmatavimai negali virštyi 149x119x171 cm. Jei viršija – meškerės gabenti negalėsite.

 138. Atsakyti Valdonė Bir 11, 2015 20:13

  Sveiki, skrendu su WizzAir iš Rygos į Londoną, skrisiu tik su rankiniu bagažu. Įdomu ar galiu su savimi dar pasiimti nedidelę moterišką rankinę? Ir ar nepilnametis asmuo(17m), skrendantis be palydos, gali vežtis rankiniame bagaže cigarečių, tuos leidžiamus 4 blokus? Kokie papildomi klausmai gali būti užduodami nepilnamečiam asmeniui? Ačiū :)

  • Atsakyti Daiva Bir 12, 2015 10:33

   Valdone, pagal Wizzair taisykles, į lėktuvo saloną galima pasiimti tik vieną rankinio bagažo vienetą – arba mažą rankinį bagažą (42x32x25cm) nemokamai, arba didelį rankinį bagažą (56x45x25cm) už nustatytą mokestį.
   Keleiviai cigaretes savo reikmėms vežtis gali. Ką sugalvos paklausti patikros darbuotojai, priklausys nuo jų ;)
   Beje, nepamirškite, kad skrendant į Angliją nepilnamečiams reikalingas notaro patvirtintas tėvų sutikimas.

 139. Atsakyti Urte Bir 9, 2015 18:49

  ar kiekvienas skystis(pvz.: kosmetika) turi buti atskirame maiselyje ar galiu deti visus skyscius i viena ?:)

  • Atsakyti Daiva Bir 10, 2015 10:35

   Urte, visi skysčiai iki 100 ml turi būti sudėti į vieną sandariai užsegamą permatomą maišelį. Bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

 140. Atsakyti Ala Bir 8, 2015 21:09

  Laba diena. Skrisiu su Ryanair į Barselona. Ar galiu rankiniame bagaže vežtis mažą kelioninį lygintuvą?

 141. Atsakyti Virginija Bir 7, 2015 18:38

  Laba diena.Skrendu is Vilniaus su RAYNAR i Liverpuli.Ar galiu rankiniame bagaze veztis putas plaukams,laka,sampuna,plauku dziovintuva -eziuka( dziovintuvas su sygliuotais geleziniais dantukais garbanoms sukti?Aciu! Ar galiu rankiniame bagaze is Lietuvos veztis 4 blokus cigareciu?Aciu.

  • Atsakyti Daiva Bir 8, 2015 11:32

   Virginija, visos skystos priemonės (putos, plaukų lakas be aerozolio, šampūnas ir kt.) turi būti gabenamos pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Vadinasi, bendras tūris negali viršyti 1 l. Plaukų džiovintuvą rankiniame bagaže vežtis galima.
   Vienas asmuo į Angliją gali įsivežti ne daugiau kaip 800 vnt. (4 blokus) cigarečių.

 142. Atsakyti Laurynas Bir 2, 2015 20:49

  Sveiki,keliausiu su „Ryanair“ į Vokietija ar galima bus pasiimti rūkytų kumpelių?

  Ačiū už atsakymą.

 143. Atsakyti jurga Geg 27, 2015 16:28

  Norejau paklasuti :) kokia kalba yra uzrasai duty free ant cigareciu pakeliu?

 144. Atsakyti sandra Geg 18, 2015 18:52

  sveiki,skrisiu su vueling it wizzair kompanijomis,ar galiu rankiniame bagaze vezti profesionslias kirpimo zirkles smailiais galais ir apie 5 cm ilgio asmenimis du vienetus,aciu uz ats

 145. Atsakyti Rimante Geg 15, 2015 19:37

  Sveiki,

  O Aeagen Airlines registruotas bagažas 23 kg yra nemokamas, nesvarbu per kokią agentūrą pirksiu bilietą? Kad paskui nebūtų taip,kad,kai atvyksiu į oro uostą teks už jį susimokėti.

 146. Atsakyti Ieva Geg 14, 2015 23:48

  Sveiki, norėjau paklausti, ar skysčius privaloma susidėti tik į oro uoste įsigytą specialų permatomą maišelį, ar tai gali būti bet koks permatomas maišelis, nusipirktas kitur?

  • Atsakyti Daiva Geg 15, 2015 10:02

   Ieva, ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį galima įsigyti ir kitur.

   • Atsakyti Gabrielė Geg 17, 2015 8:08

    Laba diena. Norėjau paklausti ar skrendant iš Ispanijos į Lietuvą, galima vežtis saldumynus (guminukus, šokoladą ir pan.) ar yra apribojamas jų kiekis? Ačiū.

 147. Atsakyti waii Geg 13, 2015 23:49

  Laba diena,skrendant i Airija cigareciu kiekis 300vnt. O i Šiaurės Airiją? priklauso UK tai 800 cigarečių asmeniui? ačiū :)

 148. Atsakyti Nojus Geg 12, 2015 16:37

  Sveiki. Jei man 17 metu ir noriu skristi i Norvegija ar galiu pasiimti i rankini bagaža kelis pakelius cigareciu?

  • Atsakyti Daiva Geg 12, 2015 17:13

   Nojau, asmeninėms reikmėms cigaretes rankiniame bagaže vežtis galima. Tačiau nepilnamečiai gali sulaukti papildomų klausimų.

 149. Atsakyti Marija Geg 11, 2015 17:23

  Labadiena,as Keliauju is Rygos i Osla ir persedu Osle ir Skrendu i Norvegija Bodo ar galiu nusipirkti duty fruty Rygoje oro uoste alchoholio turiu tik rankini bagaza ir ar kaip persesiu i kita lektuva is Oslo i Bodo ar ji man leis isinesti,nes jis bus pirktas Rygoje,o ne Osle?

  • Atsakyti Daiva Geg 11, 2015 17:33

   Marija, jei skrydis nėra jungiamasis, Osle jums teks pereiti saugumo patikrą iš naujo, tad alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže turėti negalėsite. Alkoholinių gėrimų galėsite įsigyti persėdimo metu Osle po patikros.

 150. Atsakyti Gintarė Geg 10, 2015 20:22

  Sveiki,

  planuoju skristi Wizzair skrydžių kompanija ir su savimi turėti tik mažąjį orlaivio bagažą. Leidžiami matmenys 42x32x25, o mano kieto lagamino matmenys 48x31x24. Norėjau pasiklausti, ar yra ir kokia tikimybė, kad šis lagaminas atitiks reikalavimus ir tilps į „dėžę“? Beje, ar lagamino ratukai skaičiuojasi į lagamino dydžio parametrus?

  Pagarbiai,
  Gintarė

 151. Atsakyti Rimante Geg 10, 2015 12:45

  Sveiki,

  Norėjau paklausti, skrendu Vilnius-Heraklionas, su Aegean Airlines, imsiu kaip rankinį bagažą, mažą lagaminėlį, bet nelabai suprantu, kokie yra apribojimai rankinio bagažo, ir, beje, ar galima imti rankinį bagažą ir kompiuterį atskirai, ar kompiuteris ir yra, kaip rankinis bagažas?

  • Atsakyti Daiva Geg 11, 2015 12:50

   Rimante, keliaujant su aviakompanija Aegean, rankinis bagažas (iki 8 kg) negali viršyti 56 x 45 x 25 cm dydžio apribojimų. Kadangi aviakompanija leidžia pasiimti tik vieną rankinio bagažo vienetą, kompiuterį turėsite sutalpinti į rankinį bagažą.

 152. Atsakyti Monika Geg 9, 2015 19:12

  SVeiki.turiu keista situacija.turiu nedideli lagamina kuri galima nestis i orlaivi taciau ar galiu ji vestis registruotai? ir ar i salona galima nestis maisiuka ne is oro uosto parduotuves kadangi neturiu dar kuprines ar lagamino i kuria galeciau sudeti drabuzius.ar butina lagaminas ?

  • Atsakyti Daiva Geg 11, 2015 11:55

   Monika, rankinį bagažą galite priduoti į bagažo skyrių už aviakompanijos nustatytą mokestį. O į lėktuvo saloną galite neštis maišiuką, kuris atitinka rankinio bagažo išmatavimus bei svorio apribojimus.

 153. Atsakyti Romanas Bal 29, 2015 22:33

  Sveiki, norejau paklausti skrendu i voketija su ryanair ar nesiojamas kompiuteris yra priskiriamas pre 10kg ar ji nesiesi atskirai? ar labai piksta eigu virssvoris +-1kg

  • Atsakyti Gintare Spa 4, 2015 22:42

   Norejau paklausti ar galima rankiniam bagaze vestis suvenyrus tarkim puoduka, pakabukaus ir t.t kadangi nesinori deti i registruota bagaza kad nesuduztu , dekui

  • Atsakyti Daiva Bal 30, 2015 9:53

   Romanai, nešiojamo kompiuterio svoris įskaičiuojamas į rankinio bagažo svorį. Kompiuterį galima vežtis ir vietoj papildomos mažos rankinės (išmatavimai 35x20x20 cm), kuriai svorio apribojimai netaikomi.

   • Atsakyti Romanas Bal 30, 2015 10:14

    o jeigu mana kompiuteris 39 x 25x 25

    • Atsakyti Daiva Bal 30, 2015 10:24

     Romanai, pasak Ryanair taisyklių, bagažas turi atitikti nurodytus išmatavimus. Įsidėkite savo kompiuterį į pagrindinį rankinį bagažą. Viršsvorį perkelkite į mažąją rankinę ir problema bus išspręsta ;)

 154. Atsakyti Ingrida Bal 26, 2015 14:30

  koks tikslus Sas oro linijos rankinio bagažo išmatavimai 55×40×20 ar 55×40×23

 155. Atsakyti Simona Bal 22, 2015 15:33

  Labadiena,
  skrisiu į Švediją nuskridimas su SAS oro linijomis norėjau paklausti kiek pakelių cigarečių galima veštis su savim rankiniame bagaže?

 156. Atsakyti Gintarė Bal 19, 2015 18:40

  Sveiki, kokią maksimalią sumą grynųjų, galima turėti su savimi skrendant lėktuvu iš Anglijos į Lietuvą, kad jos nereikėtų deklaruoti?

  • Atsakyti Daiva Bal 20, 2015 12:39

   Gintare, kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.

 157. Atsakyti Andrius Bal 18, 2015 2:13

  Sveiki, turiu lagamina kurio ismatavimai 57x38x22, na bet jis i ploti gali pasispausti nes yra ne plastmasinis, tai nieko jei virsyja tuos 2 cm? ar cia jau nusizengimas uz kuri tektu suploti 50 euru, kas yra daugiau nei pats skrydis su bagazu.

  • Atsakyti Daiva Bal 20, 2015 12:35

   Andriau, jei bagažas tilps į aviakompanijos nustatytų išmatavimų patikrinimo dėžę, problemų nebus. Galėsite šiek tiek paspausti ;)

 158. Atsakyti Simona Bal 15, 2015 12:58

  dar norėjau pasiteirauti ar skrendant su SAS ir Baltic air kompanijos lėktuvais turint rankinį (nemokamą) bagažą galima dar turėti tiesiog nešiojamą moterišką rankinę?

  • Atsakyti Daiva Bal 15, 2015 13:09

   Simona, keliaujant su aviakompanija SAS, kartu su rankiniu bagažu galima gabenti vieną mažą papildomą daiktą – mažą rankinę arba kompiuterio dėklą. Skrendant su aviakompanija airBaltic, į lėktuvo saloną galima įsinešti tik 1 rankinio bagažo vienetą. Rankinė, nešiojamasis kompiuteris, fotoaparatas ir pan. turi būti vežami 1 rankinio bagažo vienete.

 159. Atsakyti Simona Bal 15, 2015 12:55

  Labadiena,
  skrisiu į Švediją nuskridimas su SAS oro linijomis grįžimas su airbaltic norėjau pasiplausti ar galiu rankiniame bagaže vežtis kvepalų buteliuką, šampūną,dantų pastą, skutimosi peiliuką?
  ačiū

  • Atsakyti Daiva Bal 15, 2015 13:11

   Simona, rankiniame bagaže jūsų paminėtus daiktus vežtis galima. Tik kvepalai, šampūnas, dantų pasta ir kiti skysčiai turi būti gabenami pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį.

 160. Atsakyti Monika Kov 29, 2015 20:09

  Sveiki! Keliausiu ,,Brussels Airline“ ir ,,Lufthansa“ aviakompanijomis, tik su rankiniu bagazu, todel noreciau suzinoti ar papildomai galiu pasiimti ir maza kuprine? Ir ar ji bus laikoma kaip papildomas bagazas? Aciu!

  • Atsakyti Daiva Kov 30, 2015 11:51

   Monika, skrendant su aviakompanija „Brussels Airline“ kartu su rankiniu bagažu galima gabenti vieną mažą papildomą daiktą (maža rankinė, kompiuterio/fotoaparato dėklas, lagaminas, antklodė ir kt.). Skrendant su „Lufthansa“ galima vežtis vieną papildomą mažą bagažą, kuris neviršija 30x40x10 cm išmatavimų.

 161. Atsakyti Agnė Kov 26, 2015 21:36

  Labas vakaras. Esu nepilnametė ir skrisiu su Wizzair’u iš Vilniaus į Londono Luton’o oro uostą. Ar galiu vežtis neišpakuotą cigarečių pakelį „savo reikmėms“? Ar oro uosto darbuotojams kils klausimų man, jei skrendu viena? Ačiū už atsakymus, gero vakaro :)

  • Atsakyti Daiva Kov 27, 2015 9:56

   Agne, problemų dėl cigarečių pakelio kilti neturėtų. Kuomet nepilnametis keliauja į Angliją, ne Šengeno zoną, vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

   • Atsakyti Sigitas Bal 29, 2015 12:37

    Skrisiu su Ryanair. Lagaminas kietas 53*36*23. Reikes ir persesti. Ar italpinsiu tokio dydzio lagamina.

    • Atsakyti Daiva Bal 29, 2015 14:17

     Sigitai, aviakompanijos Ryanair rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Jei bagažas tilps į patikrinimo dėžę, problemų nebus. Jūsų bagažas turėtų tilpti.

 162. Atsakyti laura Kov 23, 2015 18:18

  sveiki, ar galima su ryanair rankiniu bagazu vezti dantu pasta?

 163. Atsakyti Arunas Kov 22, 2015 22:14

  Ar galima skraidinti elektrine cigarete su savimi?, skrendu su Ryanair

  • Atsakyti Daiva Kov 23, 2015 11:05

   Arūnai, elektroninę cigaretę rankiniame bagaže galite vežtis. Skystį supakuokite kartu su kitais skysčiais pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 164. Atsakyti Arūnė Kov 17, 2015 10:48

  Laba diena,
  norėjau pasiteirauti ar skrendant wizzair kompanijos lėktuvu turint rankinį (nemokamą) bagažą galima dar turėti tiesiog nešiojamą moterišką rankinę/arba kuprinę? Ar nelieps jos sugrūsti į 42 x 32 x 25 cm matmenų bagažą arba palikti ją oro uoste?

 165. Atsakyti Kristina Kov 7, 2015 18:57

  Ar galima veztis i milana maistine zele, kondensuota piena, seklas krapu

  • Atsakyti Daiva Kov 9, 2015 13:24

   Kristina, maistinę žėlę originalioje pakuotėje, sėklas vežtis galite. Tačiau kondensuotas pienas turėtų būti gabenamas pagal skysčių rankiniame bagaže gabenimo taisykles. Visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį.

 166. Atsakyti Zana Vas 26, 2015 17:10

  Sveiki, norejau paklausti ar galima paketus, iklotus susideti y uzspaudziamus maiselius?

 167. Atsakyti Vilija Vas 18, 2015 14:00

  Sveiki, skrisiu į UK ir man įdomu ar į rankinį bagažą galimą įsidėti maisto skaičiau, kad galima, bet ar viską? Ar įmanoma mažą tortą vežtis?

  • Atsakyti Daiva Vas 18, 2015 14:29

   Vilija, jei torto sudėtinės dalys nėra skystos ar tirštos konsistencijos, telpa į aviakompanijos numatytus rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimus, tuomet galima tortą vežtis rankiniame bagaže. Priklausomai nuo aviakompanijos, kai kurios leidžia pasiimti antrą mažą rankinę į lėktuvo vidų, tad jei tortas atitiktų tos rankinės išmatavimus, būtų galima vežtis vietoj jos.

 168. Atsakyti Inga Vas 15, 2015 14:48

  Laba diena.Su vyru skrisime i Vokietija.Noriu paklausti ar musu rankinis bagazas turi būti atskiruose krepsiuose ar kartu.Nes noresime nemokama bagaza isinesti i lektuvo salona.Aciu.

  • Atsakyti Daiva Vas 17, 2015 13:15

   Inga, į aviakompanijos aviabilieto kainą būna įskaičiuotas rankinis bagažas, kurį asmuo nešasi su savimi į lėktuvo saloną. Vienam asmeniui – vienas bagažas. Taip pat nuo aviakompanijos priklauso, koks turi būti rankinio bagažo svoris, kokie išmatavimai, ar galima dar neštis ir papildomą mažą rankinę.

   • Atsakyti Marija Sau 20, 2016 15:09

    Laba diena, norėjau pasiteirauti, ar skrendant į Daniją galima rankiniame bagaže gabenti varškės sūrelių, medaus bei lašinių? Ačiū už atsakymą.

 169. Atsakyti Dovile Vas 9, 2015 13:56

  Sveiki. kiek skyscio vaiko buteliuke galima veztis lektuve ( sultys ar dar koks nors vaikiskas gerimas) skrendant su Norwegian.no. Vaikui nera 2 metuku..

 170. Atsakyti as Vas 7, 2015 23:27

  WizzAir rankinio bagazo ismatavimai kokie?

  • Atsakyti Dovydas Rgp 12, 2016 17:58

   Sveiki, keliausiu su wizz air, pirkau pirmenybini laipinimą, bei didelį salono lagaminą. Ar galiu su savimi pasiimti kuprine, kaip antra bagažo vienetą?
   Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Vas 9, 2015 11:45

   Pagal Wizzair taisykles, į lėktuvo saloną galima pasiimti mažą rankinį bagažą (42x32x25cm) nemokamai arba didelį rankinį bagažą (56x45x25cm) už nustatytą mokestį.

 171. Atsakyti Vilma Vas 5, 2015 5:01

  Noreciau paklausti kokio ismatavimai turetu buti rankinio bagazo skrendant i Egypta?Koks svoris turi biti rankinio bagazo ir registruojamo bagazo..aciu.

  • Atsakyti Agnė Bir 22, 2016 9:44

   laba diena,

   skrisiu su skandinavian airlines kompanija iš Lietuvos ir Trondhaimą su persėdimu Kopenhagoje. iš kur žinoti ar registruotą bagažą reikės pasiimti ir vėl prisiregiastruoti Kopenhagoje, ar jis tiesiai keliaus įTtrondhaimą? kadangi persėdimui duota tik 1 val laiko, neramu, kad galiu nesuspėti. Ant bilieto neparašyta ši informacija.

   • Atsakyti Justė Bir 22, 2016 15:09

    Agne, greičiausiai, jog skrydis yra jungiamais ir jūsų registruotas bagažas bus perkeltas. Tačiau siūlome pasitikrinti ir pasiteirauti savo tiesioginio pardavėjo.

  • Atsakyti Daiva Vas 5, 2015 10:07

   Vilma, priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrisite, taisyklių.

 172. Atsakyti Eugenija Sau 30, 2015 18:11

  The laptop must be removed to check the performance. Is it part of a weight of 10 kg weight limit? thank you

  • Atsakyti Daiva Vas 2, 2015 11:39

   Eugenija, it depends on airlines’ policy. For example, 1 small additional bag up to 35x20x20 cm may be carried per passenger (Ryanair), so you could carry your laptop instead of this small handbag. Otherwise, laptop will be a part of cabin baggage weight limit.

 173. Atsakyti Renata Sau 27, 2015 23:04

  Sveiki, skrendame į Londoną, ir norėjau paklausti ar galime registruotame bagaže vežti vantas bei arbatžoles, taip pat ar tikrai galima pasiimti 4 blokus cigareciu vienam žmogui.Labai ačiū už atsakymą

  • Atsakyti Daiva Sau 28, 2015 9:47

   Renata, vežant vantas ir arbatžoles registruotame bagaže problemų kilti neturėtų. Keliaujant į Angliją galima vežtis ne daugiau kaip 800 cigarečių (4 blokus).

 174. Atsakyti Justina Sau 26, 2015 23:55

  Sveiki :)

  Skrendu su „Wizz air“ iš Vilniaus į Norvegiją (Stavangerį) norėjau pasiteirauti ar galima vežtis barzdazkutę ir kokie apribojimai taikomi maistui, nes norėčiau vežtis kavos, bei grybukų. Skrendu tik su rankiniu bagažu. Taip pat daug skaičiau apie skysčius. Bendrovės puslapyje rašoma, jog maišelis skysčiams sudėti turi būti tam tikrų matmenų (20×20). Jei mano maišelis bus kitokių matmenų, bet skysčiai jame neviršys 1 l teks įsigyti naują ar neturėtų kilti dėl to problemų? Dar norėjau paklausti, jei turiu skystį orginalioje pakuotėje, kuri neviršija 100 ml, tačiau talpa ant tos pakuotės nėra nurodyta. Ar gali kilti dėl to problemų?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą,
  Pagarbiai,
  Justina

  • Atsakyti Daiva Sau 27, 2015 11:04

   Justina, barzdaskutę vežtis galite. Daugiau informacijos apie maisto apribojimus vykstant į Norvegiją galite rasti „Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių“ įraše.
   Jei rankiniame bagaže visi skysčiai bus ne didesniuose nei 100 ml talpos buteliukuose ir bus sudėti į sandariai užsegamą permatomą ne didesnį kaip 1 l talpos maišelį, problemų dėl išmatavimų kilti neturėtų. Jei tūris ant buteliuko nenurodytas, tačiau tikrai neviršija 100 ml, problemų kilti taip pat neturėtų, kadangi bagažas yra skenuojamas ir taip tikrinamas bagažo turinys bei skysčių tūris.

 175. Atsakyti Ieva Sau 8, 2015 20:59

  Labas vakaras,

  Nor4jau pasiteirauti ar galima skrendant su Ryanair rankiniame bagaže vežtis plaukų tiesinimo žnyples ir plaukų džiovintuvą?

  Ačiū už atsakymą.

 176. Atsakyti visata Gru 21, 2014 17:46

  Sveiki,
  Keliausiu i Australija.
  1. Ar galima veztis lesius(kontaktines linzes) ir koks kiekis leidziamas, kad nereiktu deklaruoti ir pan (noreciau veztis 12vnt ar daugiau)?
  2.Ar galima kvepalus veztis registruotame bagaze (kvepalu buteliukai ne nauji, atidaryti) ?

  • Atsakyti Daiva Gru 22, 2014 11:15

   1. Keliaujant į Australiją kontaktinius lęšius vežtis galima. Koks kontaktinių lęšių leidžiamas kiekis nenurodoma. Daugiau informacijos teiraukitės Australijos muitinėje arba peržvelkite dažniausiai importuojamų daiktų į Australiją sąrašą.
   2. Kvepalus registruotame bagaže vežtis galima.

 177. Atsakyti agne Gru 14, 2014 13:42

  Sveiki norejau paklausti ar kalima gabenti su wizzair kompanija silke ispilus alieju ar tai gali buti vistiek priskaityta kaip skistis. Aciu uz atsakyma

  • Atsakyti Daiva Gru 15, 2014 10:35

   Agne, jei silkė nebus skysčiuose ir labai gerai supakuosite, geriausiai tinka vaakuminės pakuotės, tuomet problemų kilti neturėtų. Blogiausiu atveju, silkę teks palikti oro uoste :)

 178. Atsakyti Petras Gru 10, 2014 14:57

  Sveiki. Skrisiu su Ryanair i Anglija . Noriu nuvezti rukytos desros gabaliuka ir rukytu lasinuku rankineme bagaze Ar neturesiu problemu Ar nereikes suvalgyti dar neisskridus…

 179. Atsakyti Indre Lap 30, 2014 16:46

  Laba diena. Keliaujant is Prancuzijos su Ryanair kompanija, galima vestis kietuju suriu ir dar tarkim saldumynu? Nera kokiu svorio maistui apribojimu ?

  • Atsakyti Daiva Gru 1, 2014 10:36

   Indre, ES šalyse maistą vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Tačiau nepamirškite laikytis rankinio bagažo svorio apribojimų.

 180. Atsakyti Jurga Lap 29, 2014 18:09

  Laba diena,
  Ar galima į rankinį bagažą, skrendant su Ryanair, įsidėti presuotus pudrą ir akių šešėlius, bei lūpdažį? Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Gru 1, 2014 10:11

   Jurga, viską, ką išvardinote rankiniame bagaže galite vežtis. Tik lūpų dažus turėsite laikyti prie visų skysčių.

 181. Atsakyti Viktorija Lap 24, 2014 13:14

  Laba diena. Skrendu i Bergena. Ar galima rankiniame bagaze pasiimti ranku darbo muila.

 182. Atsakyti Julija Lap 14, 2014 23:01

  Sveiki! Artimiausiu metu nusimato kelionė su 1,6 m.vaiku į Londoną. Skrendame su Ryanair. Sau pasirinkau tik rankinį bagažą. Norėjau pasitikslinti ar kartu su vežimėliu vaikui priklauso ir krepšys iki 5 kg? Ačiū.

 183. Atsakyti Everita Lap 6, 2014 15:57

  Laba diena. Norėjau Jūsų pasiklausti dėl norwegian air. Kadangi su šia kompanija skrendu pirmą kartą, kyla lakoniškų klausimų. Dėl rankinio bagažo kaip ir aišku, tačiau įdomu ar galima su savim turėti mažą rankinę (kaip ryanair)? Kaip su prekėmis pirktomis dutty free?Ar jas galima įsinešti maišelyje į saloną ar talpinti į rankinį bagažą? ir tuo pačiu noriu paklausti dėl bilietų. Bilietus jau turiu atsispausdinus (juos gavau į paštą) ar nereikia daugiau daryti jokių manipuliacijų? Tiesiog su bilietais eiti prie patikros. Informacijos tikrai trūksta todėl būsiu dėkinga už atsakymą.

  • Atsakyti Daiva Lap 7, 2014 9:45

   Everita, Norwegian avialinijos be pagrindinio rankinio bagažo leidžia į lėktuvo saloną atskirai įsinešti mažą rankinę arba nešiojamąjį kompiuterį. Dydžio ir svorio ribojimai nėra nurodomi. Šiuos papildomus daiktus reikia pasidėti po sėdyne priešais save.
   Dėl „Duty Free“ prekių priklauso ir nuo oro uosto, ir nuo darbuotojų. Dažniausiai prekių nereikia sudėti į rankinį bagažą.
   Jei registracija į jūsų skrydį atlikta ir turite įlaipinimo korteles (Boarding Pass), jums nieko daryti nebereikia. Jeigu neužsiregistravote į skrydį, registracija yra reikalinga. Ją galite atlikti ir internetu arba oro uoste. Daugiau informacijos apie registraciją į skrydį rasite Norwegian airlines tinklapyje. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 184. Atsakyti Austėja Spa 14, 2014 18:17

  Ar galima rankiniame bagaže turėti skutimosi peiliukus?

 185. Atsakyti Jolita Spa 14, 2014 14:26

  Labadiena,

  Skrendu su Wizzair is Rygos i Vokietija,su dideliu rankiniu lagaminu.Turiu nusipirkusi prieskoniams rinkiny tie indeliai yra metaliniai ar nebus problemu?

 186. Atsakyti Laura Spa 14, 2014 12:41

  Laba diena. paskaičiau visus klausimus ir komentarus, pasidarė įdomu.. Sakote skysti geriau vežtis tikroje pakuotėje o ne buteliukuose. Aš iš Lt skridau į Norvegiją ir tai kas buvo buteliukuose (3vnt) praleido o šampūną tūrėjau išmest.. Ir dėl maisto, kai tikrino iškart paklausė ar nieko iš maisto produktų neturiu, nes tipo jų rankiniam vešt negalima… (skridau su raynar).
  O mano klausimas tada būtų toks. Ar iš Norvegijos į Lietuvą galima rankiniam vešti žuvį? jei taip tai ar būtinai šaldytą ir kiek?

  • Atsakyti Daiva Spa 14, 2014 14:08

   Laura, taip, patartina produktus ir kitus skysčius vežtis originalioje pakuotėje, nes kitaip gali tekti įrodinėti pakuotės turinį. Bet skysčiai turi būti 100 ml talpos indeliuose ir neviršyti 1 l. Galbūt šampūnas buvo didesniame nei 100 ml buteliuke? Vadinasi, todėl ir turėjote išmesti.
   Maisto apribojimai priklauso nuo šalies, į kurią skrendate. Todėl reikia laikytis atitinkamos šalies muitinių reikalavimų.
   Iš Norvegijos draudžiama eksportuoti daugiau kaip 15 kg žuvų ar žuvų produktų vienam asmeniui. Ši eksporto kvota taikoma žuvims, sužvejotoms iš pramoginių jūrų laivų žvejybos Norvegijos vandenyse. Gėlavandenėms žuvims, lašišoms, upėtakiams netaikoma eksporto kvota. Jei žuvis labai gerai supakuota ir joje nėra skysčių, galite ją vežtis rankiniame bagaže. Tik laikykitės bagažo svorio apribojimų.

   • Atsakyti Laura Spa 14, 2014 15:20

    Ačiū už atsakymą. Bet gal galėtumėt patikslint kaip turėtų būti supakuota ta žuvis kad būtų galima ją vežtis? ir ar lietuvoje neatims jos? Tai geriau skraidint šviežią žuvį? nes joje mažiau vandens..

    • Atsakyti Daiva Spa 14, 2014 17:43

     Patartina žuvį vežtis vakuuminėje pakuotėje. Lietuvoje neturėtų atimti, jei laikysitės visų reikalavimų. Svarbu, kad patikros metu su žuvimi nebūtų skysčių.

     • Atsakyti Laura Spa 14, 2014 23:34

      Mes norim veštis savo pagautą žuvį.., o ne pirktinę, namų salygom tai nemanau kad galima vakumuot. Tai taip išeina kad tik pirktinę galima išvešt?

     • Atsakyti Daiva Spa 15, 2014 10:34

      Nebūtinai turi būti pirktinė. Paieškokite parduotuvėse vakuuminių pakuočių, maišelių, turėtumėte rasti. Tiesiog žuvis turi būti sandariai supakuota. Ir nepamirškite laikytis nurodytų svorio apribojimų.

 187. Atsakyti Kristina Spa 7, 2014 12:00

  Sveiki,
  Skrendame su vaiku iki 2 metų iš Norvegijos į Lietuvą su Norvegian.no kompanija. Norėjau paklausti ar vaikui priklauso 5kg bagažas? Nes vienur rašo priklauso kitur ne. Ir pasiemus automobilinę kėdutę kur ją reikia priduoti, ten kur papildomą bagažą ar ją reikia neštis į lėktuva? Nes vyksime tik su rankiniu bagažu. Ar kėdutei taikomas koks nors papildomas mokestis? ir jeigu skrendame su automobiline kėdute ar vaikas vis tiek sėdės mamai ant kelių ar vaiką pasodins šalia į automobilinę kėdutę?

  • Atsakyti Daiva Spa 7, 2014 13:47

   Kristina, skrendant su „Norwegian“ avialinijomis, vaikams (iki 2 metų), sėdintiems ant suaugusiojo kelių, priklauso iki 5 kg registruotas bagažas. Rankinis bagažas nepriklauso, jei vaikas neturi atskiros vietos lėktuve. Vykstant su vaiku iki 11 metų leidžiama vežtis vieną automobilinę kėdutę ir vieną vežimėlį nemokamai. Vaiko/kūdikio įrangą teks priduoti į bagažo skyrių. Patartina tinkamai supakuoti, kad neapsigadintų.

   • Atsakyti Ramune Sau 12, 2015 15:27

    Sveiki,Gyvename Norvegijoje sunus 14 metu nori skristi i Lietuva vienas,skristu su norwegianair.ar reikia tevu sutikima rasyti?

    • Atsakyti Daiva Sau 12, 2015 16:03

     Ramune, vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

 188. Atsakyti Inga Spa 4, 2014 17:43

  Skrendame is Palangos i Norvegija (Gardermoen) tik su rankiniu bagazu. Ar galima alkoholį pasiimt su savim 1 l, bet supilstytą į buteliukus po 100 ml?

 189. Atsakyti Danute Spa 3, 2014 19:54

  Labas vakaras. Skrendu su Ryanair iš Vilniaus į Londoną. Norėčiau vežtis savo žirklutes nagams karpyti, tai pat dildę ir pincetą, ar neatims? Dar įdomu ar gelis ,,Curiosin,, žaizdom gydyti yra priskiriamas prie skyščių, ir ar tokie vaistai kaip aktyvintoji anglis, aspirinas ir vaistai nuo slogos ,,Gelomyrtol forte,, leidžiami vežtis?

 190. Atsakyti Audra Spa 3, 2014 16:23

  Sveiki, aciu uz atsakyma, dar norejau paklausti ar akiu tusas yra skystis ar ne?

 191. Atsakyti Audra Spa 2, 2014 20:25

  Sveiki, o tie kelioniniai permatomi maiseliai gali buti du?

 192. Atsakyti Jolita Spa 2, 2014 1:19

  Labas vakaras,

  Skrendu su Wizzair ir tik su rankiniu krepsiu,norejau paklausti ar turi buti butinai krepsys ar gali buti mazas lagaminas su ratukais kurio ismatavimai 43x32x25?

 193. Atsakyti Gabija Spa 1, 2014 19:50

  Sveiki, skrendu su Ryanair ir noriu paklausti ar galiu pasiimti kuprinę, kuri truputį neatitinka matmenų, tačiau gali pasispausti? Ir ar galiu pasiimti fotoaparatą su dėklu, kuriuo matmenys 22x20x17?
  Dėkoju.

  • Atsakyti viktorjija Sau 22, 2016 20:22

   Sveiki ar galima skraidinti svarstykles?jai taip kokiam bagaze?

   • Atsakyti Justė Sau 25, 2016 10:33

    Viktorija, jei saugiai įpakuosite, svarstykles galite gabenti bet kuriame bagaže. Tik turėkite omenyje, kad bagažai kartais būna ir pamėtomi.

  • Atsakyti Daiva Spa 2, 2014 10:09

   Gabija, jei jūsų kuprinė minkštu pagrindu ir gali pasispausti, problemų neturėtų kilti. Svarbu, kad tilptų į dydžio patikros dėžę ir iš jos galėtumėte ištraukti savo kuprinę :) Fotoaparatas su dėklu bus vertinamas kaip mažoji rankinė. Primenu, kad į Ryanair lėktuvo saloną galite įsinešti rankinio bagažo 1 vienetą iki 10 kg ir mažą rankinę. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų.

 194. Atsakyti Rita Rgs 23, 2014 18:28

  Skrisiu i Olandija is Vilniaus.Ar galiu vezti truputi dziovintu grybu?

  • Atsakyti Daiva Rgs 24, 2014 9:21

   Rita, į Olandiją veždama džiovintus grybus galite sulaukti papildomo dėmesio iš pareigūnų ir gali tekti ilgai aiškinti ir įrodinėti, kokie tai grybai. Jei grybai yra pirkti ir gamyklinėje pakuotėje su nurodyta jų kilme, problemų neturėtų kilti.

  • Atsakyti Rita Rgs 23, 2014 18:43

   Pamirsau parasyt,kad keliausiu tik su rankiniu bagazu.Aciu.

 195. Atsakyti gabriele Rgs 18, 2014 12:25

  O kaip su skysciu buteliukais, isigyjau buteliukus skirtus rankiniam bagazui po 50ml,100ml ar jie tiks jei ten tarkim isipilciau sampuna ar duso zele ir plauku alieju?

  • Atsakyti Daiva Rgs 18, 2014 12:47

   Rekomenduotina vežtis originaliose pakuotėse, nes kitaip gali tekti įrodinėti, koks yra turinys. Perpiltus skysčius daugeliui keleiviui tenka išmesti, nes kai kurie saugumo patikros pareigūnai jų nepraleidžia.

 196. Atsakyti gabriele Rgs 17, 2014 21:23

  Sveiki, ar galima vestis rankiniame bagaze pakroveja telefono?

 197. Atsakyti eglė Rgs 15, 2014 20:05

  Sveiki, ar galima rankinis bagaže vežtis sausainius,šokoladą ir arbatą?

  • Atsakyti Daiva Rgs 16, 2014 9:38

   Egle, tai priklauso nuo šalies į kurią skrendate. Tačiau ES ribose sausainius, šokoladą ir arbatą rankiniame bagaže galite vežtis be problemų.

   • Atsakyti Rūta Bir 16, 2016 20:12

    Sveiki, keliausiu i Švedija su wizzair, ar kaip rankinį bagažą galiu turėti lagaminą, kuris neviršyja didesnio bagažo matmenų? nes girdėjau kad tinka tik dideli krepšiai, o ne lagaminai

    • Atsakyti Justė Bir 17, 2016 12:47

     Rūta, jei lagaminas yra nedidelis, t.y. atitinka išmatavimus 42 x 32 x 25 cm, tuomet galite turėti ir lagaminą. Jei jūsų bagažas yra didesnis, bet neviršija 56 x 45 x 25 cm išmatvimų, turėsite susimokėti papildomą mokestį.

   • Atsakyti reikia informacijos Kov 15, 2016 12:01

    Laba diena,
    si menesi skrendame is Frankfurt Hahn i Vilniu. Susidureme su informacijos stoka, o kuri pateikta labai abstrakciai aprasyta. Domintu issamesni atsakymai i siuos klausimu:
    1. Keliauja kudikis su tevais, ar yra kokie vaikisko vezimelio ismatavimai ar svoris draudziami? P.S. Vezimelis yra sulankstomas.
    2. Ar kudikiui priklauso salono nemokamas bagazas (sauskelnes, maistelis, priemones) be vezimelio?
    3. Turime pirmenybini ilaipinima, nurodoma, kad galima pasiimti 1 papildoma daikta, kaip, fotoaparato dekla, rankine ar kompiuterio krepsi. Siems daiktams yra kokie ismatavaimai ir koks leidziamas svoris? Pvz. rankine galima tik tuscia ar i jos vidu galima kazka tureti isidejus pvz. 2 kg saldainiu ir t.t.?

    Nuosirdziai, aciu uz atsakymus, grazios dienos!

   • Atsakyti Ligita Kov 11, 2016 17:31

    Sveiki.
    Noriu paklausti, jei mano kosmetikos priemonės skystos konsistencijos, tačiau kiekis užrašytas gramais (120g.), ar galiu jas gabenti rankiniame bagaže?

 198. Atsakyti Kriste Rgs 12, 2014 13:52

  sveiki. ar galima pasiimti rankiniame bagaze fotoepiliatoriu?

 199. Atsakyti Vitalija Rgs 7, 2014 20:30

  Laba vakara, esu nepilnamiete ir skrendu i Vokietija is Rygos, viena, be lydinicio asmens. Ar galiu vezti uzdarytu cigareciu pakuote?

 200. Atsakyti Evelina Rgs 4, 2014 13:20

  Sveiki,

  Planuojamas skrydis iš Norvegijos (Bergeno) į Lietuvą (Vilnių). Rankiniame bagaže planuoju vežtis vandens maišytuvą (kraną ir dušo galvutę). Gal kas žinote ar jis nėra draudžiamų daiktų sąraše?

 201. Atsakyti Jolita Rgp 31, 2014 15:01

  Laba diena,
  Skrisime su ryanairu ir turesime tik rankini bagaza,norejau pasiteirauti ar jame galima veztis skutimosi peiliuka ,mazas zirklutes,antakiu pinceta ir veidrodeli?Labai aciu.

  • Atsakyti Daiva Rgs 1, 2014 10:04

   Jolita, rankiniame bagaže galite vežtis skutimosi peiliuką su saugiu dangteliu, neaštrų pincetą, veidrodėlį. Žirklučių ašmenys neturėtų būti ilgesnės nei 6 cm.

   • Atsakyti Mindaugas Geg 28, 2015 17:19

    Ar galima 17m veztis cigareciu koki 1 ar 2 blokus arba jai esu nepilnametis tai savo tetai ? Is lietuvos i anglija

    • Atsakyti Daiva Geg 28, 2015 17:28

     Mindaugai, asmeninėms reikmėms cigaretes rankiniame bagaže vežtis galima. Tačiau nepilnamečiai gali sulaukti papildomų klausimų. Skrendant į Angliją vienas asmuo gali su savimi vežtis 4 blokus cigarečių (800 vnt.).

 202. Atsakyti Jovita Rgp 25, 2014 19:26

  Ar be rankinio bagazo ir papildomos rankines,dar galima su savimi tureti fotoaparata,ar butina ji sutalpinti i rankini bagaza?

 203. Atsakyti Laimute Rgp 24, 2014 14:11

  Ar galima vežtis įpokuotą į spec. dėžutę šakotį,svoris apie 1,5 kg.skrisime su Ryanair į Londoną

  • Atsakyti Daiva Rgp 25, 2014 10:00

   Laimute, Ryanair leidžiamas rankinis bagažas – 1 vienetas iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55x40x20cm. Leidžiama nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę, bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų, svoris nėra ribojamas. Tad jei šakotis telpa į jūsų rankinį bagažą, galite jį vežtis.

   • Atsakyti vile Geg 8, 2015 22:10

    su tuo rankiniu bagazu dabar is vis daromos nesamones! Vietoj to , kad zmogui butu patogu-daroma atvirksciai! Visai nesenai skridau is Kauno i Londona Gatwick oro uosta.Rankinio bagazo dydis atiko visus ismatavimus, svorio buvo, gal 8 kg.! Tai ta mano rankini bagaza, kuriame buvo ir kompiuteris,nukreipe i bagazu skysriu, atseit, nemokamai, bus patogiau! Koks patogiau? Ten, kur lektuve sedejau, virs manes buvo tuscia lentyna, o mano rankinis bagazu skyriuje? O tai , kaip su kompiuteriu?Viena karta praejusi patikra, vel turejau issiimti kompiuteri, nes bijojau, kad kas jam neatsitiktu, atskridus i Londona vel, eik i bagazo skyriu!!! O budavo, pasiimi ir eini link isejimo, o dabar? Vienas vargas ir laiko gaisimas!!!! Kas isgalvojo tokia durna tvarka?Idomu, kodel nepaklause, ar man bus patogu, jei jie sitaip padarys? Tokiu pat rankinio bagazo ismatavimo lagam. buvo salone maciau ne vienas!

    • Atsakyti Daiva Geg 11, 2015 15:53

     Vile, keliaujant su aviakompanija Ryanair, į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų, pristigus vietos, dažnai pasitaiko, kad darbuotojai vietoje vertina situaciją dėl talpumo ir vardan keleivių saugumo, kai kuriuos bagažus perkelia į bagažo skyrių. Jei darbuotojai nusprendžia jūsų bagažą perkelti į bagažo skyrių, turite teisę perspėti dėl bagažo turinio, tuomet bus ieškomas kompromisas, kuriuos bagažus perkelti, o kuriuos ne.

 204. Atsakyti Andrius Rgp 11, 2014 10:06

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis kvepalų?

 205. Atsakyti Marius Rgp 10, 2014 23:25

  Laba diena. Į kelionę noriu vežtis ukulėlę. Tai mažas instrumentėlis, ar galima jį vežtis bagaže? ar neprisikabins ir ar neprašys už instumentą mokėti papildomos kainos?

 206. Atsakyti Vilma Rgp 10, 2014 22:42

  Sveiki, noriu vel pasiteirauti. Ar tikrai kaip eini per muitine reikia ijungti kompiuteri? Nes mano kompiuteris veikia tik 50 sek be pakrovejo, o man veztis nesinoretu, nes cia yra angliskas laido ijungimas, o Lietuvoj turiu lietuviska laido ijungima i rozete. Skrendu su „Ryanair“ kompanija. Aciu uz atsakyma.

 207. Atsakyti Andrius Rgp 9, 2014 7:05

  Įdomu, ar galima imti skutimosi reikmenis („Gillet“ skuttuvą, 75mL gelį)?

  • Atsakyti Daiva Rgp 11, 2014 9:25

   Andriau, jei skustuvas yra su saugiu dangteliu, galite vežtis. Gelis bus priskirtas skysčių kategorijai, todėl reikėtų laikytis atitinkamų taisyklių.

 208. Atsakyti Andrius Rgp 8, 2014 10:51

  Laba diena,

  ar galima vežtis manikiūrines žirklutes ir vitaminus (lapeliuose) rankiniame bagaže?

  Dėkui.

  • Atsakyti Daiva Rgp 8, 2014 11:12

   Andriau, žirklučių ašmenys neturėtų būti ilgesnės kaip 6 cm. O vitaminai turėtų būti su paaiškinančiais užrašais. Turėkite ir informacinį lapelį – nepakenks.

 209. Atsakyti Vilma Rgp 6, 2014 17:40

  Sveiki, noreciau pasiteirauti, skrysiu su Ryanair kompanijos lektuvu, turesiu tik rankini bagaza, ar galima veztis 2 piestukinius dezodorantus,raktu pakabukus, grandinele ant kaklo ir vaikiska zaisla modulina „Play-Doh“.Man tai svarbu zinoti. Labai Aciu uz atsakymus.

 210. Atsakyti mixus Rgp 6, 2014 10:13

  Sveiki, skrendu su wizzair į Norvegiją (bergeną). Turiu tik mažą salono bagažą, kurio ismatavimai turi būti tokie 42 x 32 x 25 cm. Norėjau Jūsų paklausti jei mano bagažo išmatavimai yra tokie 49x25x25 cm, ar galima ne visa ji prikrauti, kad suspaudus (sportine tase) atitiktu ta 42cm reikalavimą

 211. Atsakyti Ignas Rgp 3, 2014 14:30

  Sveiki noreciau paklausti ar galiu rankiniam bagaze veztis sakoti?ir dar vienas klausimas ar nesiojamas kompiuteris rankiniam bagaze turi butinai but idetas i nesiojamo kompiuterio tase.

  • Atsakyti Daiva Rgp 4, 2014 12:08

   Ignai, jei šakotis telpa į rankinį bagažą ir taip neviršijate bagažo apribojimų, galite vežtis.
   Kompiuteris nebūtinai turi būti įdėtas į dėklą.

 212. Atsakyti arturas Lie 30, 2014 12:56

  laba diena skrisiu su Ryanair i Dublina ar galiu veztis rankiniame bagaze viskio 1 litro talpos buteli originalioje pakuoteje 43% vol aciu

  • Atsakyti Daiva Lie 30, 2014 13:13

   Artūrai, nebent viskį pirktumėte Duty Free parduotuvėje praėję saugumo patikrą. Nes dėl skysčių ribojimo rankiniame bagaže tokio kiekio negalėsite prasinešti pro patikrą.

 213. Atsakyti Rasa Lie 24, 2014 20:31

  ar galiu vežtis pincetą kurio dydis 7 cm. ? skrisiu tik su orlaivio krepšiu

 214. Atsakyti Giedrė Lie 24, 2014 20:19

  Sveiki, ar galima lėktuvu gabenti britvutes (skutimosi peiliukus) jie būtų dežutėje. ?

 215. Atsakyti Saras Lie 23, 2014 14:22

  Sveiki. skrisiu is rygos aerouosto i osla sandjeforde aerouosta. tai klausimas toks ar as galiu iskarto is lietuvos atvykti su rankiniu bagazu kuriame yra blokas cigareciu, ar man reikia pirktis rygos aerouoste? nes baiminamasi jog jei atvyksiu is lietuvos su cigareciu bloku ji gali atimt, arb nepraleist.

 216. Atsakyti Paulius Lie 23, 2014 12:59

  Ar galima skrendat su wizzair į lėktuvą pasiimti fotoaparatą(ant kaklo)? Ar reikia būtinai jį sutalpinti į rankinį bagažą?

 217. Atsakyti Loreta Lie 18, 2014 14:40

  Tai visai nebeaišku, kam skirti tie buteliukai ir ką konkrečiai galima supilti į juos, kad oro uosto pareigunai nelieptų išmesti?

  • Atsakyti Daiva Lie 18, 2014 14:52

   Na, žmonės keliauja ne tik lėktuvu. Keliaujant kitomis transporto priemonėmis apribojimų nėra, o apsikrauti per dideliais higienos priemonių kiekiais nepatogu. Tuomet praverčia tokie buteliukai.

 218. Atsakyti Loreta Lie 18, 2014 14:22

  Sveiki,
  viename iš jūsų atsakymų dėl skysčių pervežimo rašote:
  kai kurie saugumo patikros pareigūnai nepraleidžia perpiltų skysčių.Geriau turėti skysčius originaliose pakuotėse – tuomet problemų tikrai nebus.
  Mano klausimas: tai kam skirti tie specialus kelioniniai buteliukai, jei negalima perpilti skysčių iš didelės taros? Naudoju specialius brangius šampūną ir losjoną , kurių pirkti antrą kartą nuvykus svetur nematau prasmės, tuo labiau, kad atgal jų parsivežti didesnėje taroje nebegalesiu.

  • Atsakyti Daiva Lie 18, 2014 14:30

   Loreta, negaliu atsakyti už tuos pareigūnus, kurie mano kitaip. Tiesiog ši tvarka nėra niekur aprašyta tiksliai ir aiškiai. Saugumo patikros darbuotojams gali kilti kalusimų, koks yra indelių turinys ir gali tekti ilgai įrodinėti. Praktiškai teko matyti, kad tokių indelių nepraleisdavo. Ypač Kauno oro uoste.

 219. Atsakyti rasa Lie 9, 2014 14:37

  ar gali nepilnameciai vaikai rankineme bagaze vezti cigaretes?

  • Atsakyti rasa Lie 9, 2014 16:37

   mes keliaujame i anglija,ar ten galima vezti

   • Atsakyti Daiva Lie 9, 2014 16:50

    Keleivis savo bagaže gali vežtis cigaretes savo reikmėms. Jei vaikas rūko ir jam tėvai ar atsakingas suaugęs asmuo leidžia tai daryti, vadinasi, jis gali vežtis cigaretes „savo reikmėms“. Papildomų klausimų patikros metu gali sulaukti tiek vaikas, tiek atsakingas asmuo.

  • Atsakyti Daiva Lie 9, 2014 14:46

   Rasa, kai kuriose šalyse tai griežtai draudžiama, kai kuriose – moralinis klausimas. Pasitikslinkite informaciją šalių, per kurias keliaujate, muitinėse.

 220. Atsakyti Justina Lie 8, 2014 16:32

  Sveiki, galima veztis plauku tiesintuva su ryanair?

  • Atsakyti Daiva Lie 8, 2014 16:33

   Justina, nesvarbu, su kuria aviakompanija skrendate – plaukų tiesintuvą vežtis galite tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.

 221. Atsakyti kristina Bir 30, 2014 19:30

  Skrendame i Norvegija su Norwegian.no kompanija. Skrendame su vaiku kuriam nera 2 metu. Norejau paklausti ar galima pasiimti kartu ir vezima? Ar uz ji reikia moketi? Bei koks gali buti jo svoris ir ismatavimai?

 222. Atsakyti sonata Bir 28, 2014 16:02

  Sveiki. Su Wizzair skrisime liepos 2 diena i Anglija. Skrisime dviese su 13metu sunumi. Bagazas didelis orlaivio salono. Abieju.
  Sakykit, sunus gali veztis 4 blokus cigareciu „savoms reikmems“ ?
  Bei klausimas dar vienas… jei 200g tabako pasiimu as, tuomet kiek dar galiu cigareciu dasideti, kad tilpciau i norma?

  Dekinga uz atsakyma.
  Pagarbiai, Sonata

  • Atsakyti Daiva Bir 30, 2014 11:05

   Sonata, jei jūsų sūnus rūko ir jūs jam leidžiate, vadinasi, jis gali vežtis cigaretes „savo reikmėms“. Papildomų klausimų sulauks tiek jūsų sūnus, tiek jūs – mama.
   Leistinos normos nurodytos atskirai, todėl kombinacijų nėra. Galite vežtis iki 1 kg tabako ir iki 4 blokų cigarečių.

 223. Atsakyti Greta Bir 16, 2014 22:52

  Sveiki, skrendu su Ryanair. Nezinau kaip gabenti nesiojamaji kompiuteri. Imu tase, kaip pagrindini bagaza (10) kg. O ar kompiuteri galiu imti kaip antraji (mazesniji) bagaza, nors jis bus didesnis keliais centimetrais nei reikalaujama? Dar idomu butu suzinoti kaip kiti gabena nesiojamuosius kompiuterius.

  • Atsakyti Daiva Bir 17, 2014 9:35

   Greta, kompiuterį galite neštis kaip mažąjį bagažą, jei jis neviršija nustatytų dydžio apribojimų. Jei viršija, įsidėkite jį į pagrindinį rankinį bagažą. Saugumo patikros metu kompiuterį reikės ištraukti ir pateikti atskirai.

 224. Atsakyti Lina Bir 16, 2014 21:13

  Sveiki. kokiu budu galiu transportuoti meskeres? galiu pasiimti kaip rankini bagaza ar reikia i registruota deti? kaip kabliukus ir visa kita, kas astru?

 225. Atsakyti tomas Bir 14, 2014 15:40

  Sveiki,
  Ar galiu veztis maisto papildus: omega 3 kapsules ir vitaminus – be pakuociu ar reikia kazkokiu irodymu apie jas ?

 226. Atsakyti Laura Bir 10, 2014 14:20

  Skrisiu su Ryanair. Jusu nuomone, ar tai sukeltu man problemu del nesiojamo kompiuterio?

  • Atsakyti Daiva Bir 10, 2014 15:24

   Laura, problemų tikrai nebus. Tik nešiojamąjį kompiuterį reikės įdėti į rankinį bagažą (didesnį arba mažesnį), o patikros metu ištraukti ir parodyti atskirai.

 227. Atsakyti Gabriele Bir 9, 2014 23:50

  Sveiki,

  Kiek blokų cigarečių galima vešti rankiniame bagaže į UK, jei pirkčiau Duty-Free parduotuvėje? Girdėjau, kad daugiausia 16 blokų. Dėkuj.

  • Atsakyti Lina Gru 10, 2015 18:10

   Sveiki, Skrysiu i Londona. Kalediniam stalui noreciau nusivezti ikru stiklaini.
   Ar galima veztis rankiniame bagaze? Talpa nurodyta – 100 mg; 150 mg. Ar jie priklaso skysciams? Jei taip, ar galima veztis uzdarame maiselyje?

   Is anksto dekinga uz atsakyma.
   Su artejncimis sventemis :)

   • Atsakyti Justė Gru 11, 2015 10:13

    Lina, ikrai priklausys skysčių kategorijai. Pasak taisyklių, skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose. Jei ikrai atitinka šį limitą, tuomet vežtis galėsite. Tačiau skysčius reikia gabenti viename sandariai užsegamame maišelyje.
    Gražių švenčių :)

  • Atsakyti Daiva Bir 10, 2014 9:56

   Gabriele, į Angliją galite įsivežti ne daugiau kaip 800 vnt. cigarečių.

 228. Atsakyti Laura Bir 9, 2014 17:52

  Sveiki. Skrendu su rankiniu bagazu. Imsiu tase, kuri svers 10kg,kaip pirma bagaza. Ar galima butu kaip antra bagaza imti nesiojama kompiuteri, tases ismatavimai 40X30X10. Ar tai sukeltu man problemu?

 229. Atsakyti vita Bir 7, 2014 13:34

  ar galiu su savimi veztis sakoti/bankukina,,,skrendu su norway avialinijom i kopenchaga,aciu

  • Atsakyti vita Bir 9, 2014 15:41

   tai ji butina ydeti i krepsi,,rankose kad nesusilauzytu negalima

   • Atsakyti Daiva Bir 9, 2014 16:00

    Norwegian avialinijos be pagrindinio rankinio bagažo leidžia į lėktuvo saloną atskirai įsinešti mažą rankinę arba nešiojamąjį kompiuterį. Šiuos papildomus daiktus reikia pasidėti po sėdyne priešais save. Šakotis vargiai ten tilps.

  • Atsakyti Daiva Bir 9, 2014 9:58

   Jei šakotis telpą į jūsų bagažą, galite vežtis.

 230. Atsakyti lina Bir 6, 2014 0:54

  sveiki,ar rankinem bagaze galima veztis pinceta,manikiurines zirklutes,nagu laka,tusa akims?

  • Atsakyti Daiva Bir 6, 2014 10:54

   Rankiniame bagaže pincetą vežtis galite. Manikiūrinių žirklučių ašmenys turėtų būti ne ilgesni kaip 6 cm. Nagų laką ir tušą akims supakuokite kartu su kitais skysčiais pagal atitinkamas taisykles.

 231. Atsakyti Jurgita Bir 5, 2014 10:48

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže turėti mezgimo virbalus?

 232. Atsakyti Lina Bir 4, 2014 22:06

  skrendu su ryanair i lietuva is uk,ar galiu su savimi tureti 6tukst svaru,ar privalau juos deklaruoti?

  • Atsakyti Daiva Bir 5, 2014 9:56

   Lina, kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, pavyzdžiui, iš Lietuvos į Angliją, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.

 233. Atsakyti Gytis Bir 4, 2014 19:50

  Sveiki,

  Zadu keliauti Ryanair lektuvu. Skaiciau kitu zmoniu klausimus ir atsakymus del skysciu rankiniame bagaze, bet visvien kilo klausimas. Higienos priemonems nusipirkau specialu buteliuku rinkini kur zadu perpilti duso zele, sampuna ir pan. Komplekte 3 buteliukai po 100ml, kurie yra supakuoti 1l talpos zipbag’e. Ar nekils problemu del „skysciu aiskumo“, nes kaip minejote gali tekti aiskinti kur sampunas ar duso zele. Dekoju uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Bir 5, 2014 9:55

   Gyti, kai kurie saugumo patikros pareigūnai nepraleidžia perpiltų skysčių. Tai dažnai pasitaiko ir Kauno oro uoste. Geriau turėti skysčius originaliose pakuotėse – tuomet problemų tikrai nebus.

 234. Atsakyti Sergejus Geg 23, 2014 23:07

  Ar galiu i rankini bagaza isideti 8 firmines stiklines ir skraidinti is Svedijos i Riga?

 235. Atsakyti Gabrielė Geg 13, 2014 23:54

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže drabužius susidėti į vakuminius maišus? Ir kaip dėl kontaktinių lęšių skysčio? Mažomis talpomis nerandu pirkti, o jei niekur kitur negalim perpilti,nes gali liepti išmesti?

  • Atsakyti Daiva Geg 14, 2014 9:35

   Gabriele, drabužius galite susidėti į vakuuminius maišus – tai nėra draudžiama.
   Kontaktinių lęšių skystis priskiriamas skysčiams ir turėtų būti gabenamas pagal atitinkamas taisykles.

 236. Atsakyti Rugile Geg 11, 2014 20:27

  Sveiki,
  Birzelio pradzioje skrisiu su Wizzair i Donkasteri (UK), ar skrydzio metu galesiu naudotis nesiojamu kompiuteriu kai jau bus galima naudotis elektroniniais prietaisais, ir ar bus ten internetas? Ir ar galima i skysciu maiseli deti dezodoranta iki 100ml bet savam buteliuki? Ir ar butina sampuna ir panasiai supilstyti i 100ml buteliukus jei visi skysciai nevirsytu 1litro? Aciu is anksto.

  • Atsakyti Daiva Geg 12, 2014 10:01

   Rugile, nešiojamu kompiuteriu skrydžio metu galite naudotis tuomet, kai bus duotas leidimas iš skrydžio palydovų. Interneto lėktuvuose nėra.
   Skysčių perpilti į kitus buteliukus nerekomenduoju, nes teks įrodinėti, kas tai per skystis. Kai kurie saugumo patikros pareigūnai perpiltų skysčių nepraleidžia ir teks juos išmesti.

 237. Atsakyti Gabrielė Geg 7, 2014 16:22

  Sveiki, ar rankiniame bagaže skysčių maišelyje galiu vežtis kvepalus ir purškiama dezodorantą iki 100ml? O kaip dėl vaistų (nuo pykinimo, ir rūgštingumo) ? Skrendu su wizzair birželio pradžioje. Ir ar prie mažo rankinio bagažo galima dar nemokamai pasiimti mažą moteriška rankinę?

 238. Atsakyti Egidijus Geg 3, 2014 10:48

  Sveiki,kiek bloku cigareciu galim veztis iIspanija?Ir argalima rankiniame bagaze veztis HAIR COLOR CREAM 100ml 6vnt.?

  • Atsakyti Daiva Geg 5, 2014 10:30

   Egidijau, į Ispaniją galima vežtis ne daugiau kaip 800 vnt. (t.y. 4 blokus) cigarečių. Plaukų dažus turėtumėte supakuoti kartu su kitais skysčiais pagal taisykles.

 239. Atsakyti Vytas Geg 2, 2014 16:44

  Laba diena. Norėjau pasiteirauti ar skrendant su Ryanair antrasis rankinis bagažas turi būtinai atitikti išmatavimus, ar tai gali būti ir minkšta kuprinė, kuri kaip ir pirmasis rankinis bagažas, svarbiausia paspaustas tilptų į rėmus?

 240. Atsakyti Anžela Bal 28, 2014 15:25

  Laba diena.Ar galima rankiniame bagaže vežtis nešiojamą 18cm televizorių?
  Ačiū

 241. Atsakyti guoda Bal 19, 2014 12:14

  mano kuprinė labai lengva, iš minkšto audinio, bet jos ilgis 45 cm, kiti matmenys atitinka. Wizzair leidžia tik 42cm. Bet tai lengva medžiaga, kuri gali susispausti. ką daryti tokiu atveju? Pirkti naują kuprinę? Ir ar reikia planšetę , mp 3 ir telefoną einant pro patikrą dėti į dėžę, ar ji gali likti kuprinėje? Ar galima skrendant wizzair naudotis planšete ir ar galima klausytis mp3? Kaip galima kartu atsisėsti su drauge važiuojančiu asmeniu, jei nėra nurodytų vietų, o neatvyksi pirmas? Juk visi užsiims vietas prie lango ar praėjimo?

  • Atsakyti Daiva Bal 22, 2014 9:45

   Jei jūsų kuprinė paspausta tilps į bagažo dydžio patikrinimo dėžę. problemų nebus.
   Patikros metu kompiuterį reikia ištraukti iš kuprinės ir pateikti atskirai.
   Elektronikos prietaisais skrydžio metu galite naudotis tuomet, kada leidžia skrydžio palydovai. Klausykitės jų nurodymų.
   Norėdami užtikrintai sėdėti pageidaujamose vietose galite rezervuoti konkrečias vietas ar užsisakyti pirmenybinio laipinimo paslaugą už papildomą mokestį.

 242. Atsakyti Gabriele Bal 17, 2014 21:02

  Sveiki, ar lektuve galiu naudotis plansetiniu kompiuteriu, jei taip, tai kaip ir kada juo galiu naudotis?

  Aciu.

 243. Atsakyti Gintare Bal 16, 2014 15:27

  Ar gali rankiniame bagaže būti du maži (maždaug po 20 ml) maišiukai skysčiui?

 244. Atsakyti Gintare Bal 16, 2014 14:58

  Ar maišiuką skysčiui būtina pirkti oro uoste, ar galima pasiimti iš namų?

 245. Atsakyti Gintare Bal 16, 2014 14:29

  Sveiki, norėjau paklausti ar galima į wizzair rankinį bagažą pasiimti elektroninę cigaretę? Ar elektroninės cigaretės skystį reikia išimti iš pačios cigatetės ir įdėti į permatomą skysčiui skirtą maišiuką, ar reikia pačią cigaretę dėti į maišiuką? Ir koks tas maišiukas turi būti? Ar jį būtina pirkti oro uoste, ar galima pasiimti iš namų?

  • Atsakyti Daiva Bal 16, 2014 14:39

   Gintare, elektroninę cigaretę rankiniame bagaže galite vežtis. Skystį supakuokite kartu su kitais skysčiais pagal taisykles. Maišelis skysčiams turi būti ne didesnis kaip 1 l talpos, sandariai uždaromas, permatomas.

 246. Atsakyti Gabrielė Bal 15, 2014 13:00

  Laba diena, ryt išskrendu su Ryanair iš Kauno į Londoną (STN) ir iškilo klausimėlis: draugai prašo atvežti lietuviško kumpio, dešros, duonos. Skrendu tik su rankiniu bagažu. Kokį kiekį šių produktų galima skraidinti? Ir dar: girdėjau, kad nuo 2014m. galima skraidinti ir antrą, nedidelį rankinį bagažą. Ar tai tiesa? Jeigu mano fotoaparatas, kurį ketinu kabintis ant kaklo ( kadangi jis užima daug vietos) bus užskaitytas, kaip antras rankinis bagažas?
  Labai laukiu atsakymo

 247. Atsakyti Gabriele Bal 14, 2014 16:21

  Sveiki, skrendu is London Stansted i Palma, Majorca, ar galiu rankiniame bagaze veztis skutimosi peiliukus?

 248. Atsakyti Andrius Bal 14, 2014 12:20

  sveiki ,skrendu is varsuvos i tenerife ,ar galiu i rankini bagaza isideti elektronine cigarete ,ar nekils problemu prie vartu ,apsaugos?

  • Atsakyti Daiva Bal 14, 2014 12:28

   Andriau, elektroninę cigaretę rankiniame bagaže galite vežtis. Tik skystį supakuokite kartu su kitais skysčiais pagal taisykles.

 249. Atsakyti Gabriele Bal 8, 2014 13:02

  Sveiki, as po 2 savaiciu skrendu is London, Stansted i Palma, Majorca, noreciau paklausti ar teisingai supratau, jog galima vestis skyscius po 10ml, ideti juos i plastikinius uzspaudziamus maiselius? Ar galima vestis neribojamai po 10ml buteliuku? Girdejau jog galima is viso rankiniame bagaze tureti 100ml (10 buteliuku po 10ml)?? Aciu. :)

  • Atsakyti Daiva Bal 8, 2014 13:39

   Gabriele, rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 litrą užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui. Daugiau apie skysčių gabenimo ypatumus jau rašėme.

 250. Atsakyti Aušrinė Bal 3, 2014 11:32

  Sveiki,skrendu i Kopenhagą su rankiniu bagažu Norwegian kompanija.Ar galiu su savimi tureti dar rankinę,ar viską reikia sudėti į rankinį bagažą?Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Daiva Bal 3, 2014 11:38

   Aušrine, Norwegian avialinijos be pagrindinio rankinio bagažo leidžia į lėktuvo saloną atskirai įsinešti mažą rankinę arba nešiojamąjį kompiuterį. Dydžio ir svorio ribojimai nėra nurodomi. Šiuos papildomus daiktus reikia pasidėti po sėdyne priešais save.

 251. Atsakyti Kristyle Kov 20, 2014 18:40

  Laba diena,
  Kaip vis dėl to su tais tabako gaminiais?
  Tai galiu į rankinį bagažą įsidėti 800 cigarečių t.y. 4 blokus ir tuomet iš „Duty Free“ nusipirkti dar 800 vnt. cigarečių? Problemų nekils?
  Būsiu dėkinga už atsakymą.

 252. Atsakyti Rita Kov 14, 2014 21:34

  Sveiki,
  Norėjau paklausti ar skrendant ryanair kompanija, einant per patikrinimą turi teisę liepti antraji moteriška rankine kuri neviršija 20x20x35 liepti įsidėti įsidėti į pirmaji rankinį bagaža?
  Draugė skrido su šia kompanija ir jai liepė isidėti

  • Atsakyti Daiva Kov 17, 2014 10:33

   Rita, nuo 2013.12.01 leidžiama nemokamai į Ryanair lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę. Jei daugiau papildomų bagažų nebuvo, rankinuką įsidėti į pagrindinį bagažą nėra būtina.

 253. Atsakyti Skaistė Kov 10, 2014 8:48

  Laba diena, su drauge skrendame į Maltą su Ryanair kompanija. Kokia dabar tvarka su kremais, skysčiais ir pan. dalykais rankiniame bagaže ir kokio/kiek tūrio galima vežtis? Ačiū.

 254. Atsakyti DAIVA Vas 23, 2014 18:30

  SVEIKI,NORIU PAKLAUSTI SKRISIU IS GARDEMON I PALANGA SU NORWEGIAN KOMPANIJA AR RANKINIAME BAGAZE GALIU VESTIS TELEFONO PAKROVEJA IR EPILIATORIU?

   • Atsakyti DAIVA Vas 26, 2014 12:42

    o dar ar galiu vestis isviso 4telefonus,trys mano noriu parvesti i lietuva palikti,viena vezu taisyti vyro,nes reikia juo isimti ideti i deze pereinant patikra nebus taip,kad prasys telefonu pirkimo kvitu,kad tiek daug ju turiu?

    • Atsakyti Daiva Vas 26, 2014 13:21

     Sunku pasakyti, kaip sureaguos oro uosto apsaugos darbuotojai, nes jie tikrina bagažą. Kad būtų ramiau, pasiskambinkite į oro uostą.

     • Atsakyti Raminta Kov 6, 2014 17:19

      Sveiki. Norejau paklausti, ar galima rankiniame bagaze i Anglija su RYANAIR kompanija skrendant veztis A4 formato lapo dydzio stiklini vitraza? Kaip ir stiklas neastrus, bet galvojant placiau, manau gali kenkti. Ačiū

     • Atsakyti Daiva Kov 6, 2014 17:22

      Raminta, sunku pasakyt, kaip traktuos saugumo patikros pareigūnai. Tačiau jei labai gerai supakuosite (o reikėtų, kad grožis neskiltų, nedužtų), problemų gal ir neturėtų kilti.

     • Atsakyti Raminta Kov 6, 2014 19:21

      Labai Dėkui už informaciją.

 255. Atsakyti Aldona Vas 10, 2014 16:10

  Skrendu iš Vilniaus į Gran Kanariją su persėdimu Norvegijos oro uoste Bergene. Ar galiu rankiniame bagaže vežti maisto produktų?Informacijoje perskaičiau, kad iš ne ES šalių į ES draudžiama. Ar man tas taikytina? Aš vykstu iš ES šalies į ES šalį, per ne ES šalį.
  Iš anksto dėkoju

  • Atsakyti Daiva Vas 10, 2014 17:10

   Aldona, Europos Sąjungos oro uostų taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose. Maistą, protingais kiekiais, asmeniniam naudojimui vežtis galite.

 256. Atsakyti Adele Vas 1, 2014 22:41

  Skrendu su wizzair, ar galima skraidinti auskarus i kuna(piercing)?

  • Atsakyti Daiva Vas 2, 2014 13:25

   Auskarus vežtis galite, tačiau pasidomėkite, ar šalis, į kurią vykstate, nėra nustačiusi įvežamų papuošalų kiekio ribojimo.

   • Atsakyti viktorija Bal 10, 2014 19:12

    sveiki, jeigu rankiniame bagaze noriu veztis krema, tai ji turiu ipilti i atskira indeli ar galima vezti tiesiog ta tubele kai ji yra mazesne nei 100ml turio?

    • Atsakyti Daiva Bal 11, 2014 9:29

     Viktorija, jei kremo indelio talpa (ne likutis!) neviršija 100 ml, galite vežtis kremą be problemų. Tik supakuokite kartu su kitais skysčiais pagal taisykles.

 257. Atsakyti Viktorija Sau 22, 2014 18:35

  Norejau paklaust. Ar skrendant su wizair i Norvegija sakotis turi buti rankiniame bagaze. Ar galima paimti atskirai neidedant i bagaza.

 258. Atsakyti Gintare Sau 16, 2014 13:05

  Sveiki, as is norvegis skrendu i lietuva ir labai noriu parvesti zuvies tauku, taciau skystu pavidalu, rankiniam bagaze..ar galiu?

 259. Atsakyti Rūta Sau 10, 2014 23:46

  Laba diena, sausio 16 d. su Ryanair iš Rygos skrendu į Lydsą ar galiu vežtis rankiniam bagaže cigaretes su rusiškomis banderolėmis ar reikia įsigijimo dokumentų, ir kokį kiekį galima

  • Atsakyti Daiva Sau 13, 2014 9:52

   Rūta, į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

 260. Atsakyti Plagalbos Sau 6, 2014 23:10

  Sveiki ar galima, deti I ranking bagaza electronika? Tokia, kaip xbox, play station ir pns? Jei viskas telpa i viena ranking tase? Ismatavimai ir svoris atitinka.

 261. Atsakyti Jurgita Sau 1, 2014 22:30

  Laba diena,Ar galima i JAV ivezti dziovinto surio?

  • Atsakyti Daiva Sau 2, 2014 9:48

   Jurgita, daugumos rūšių sūrius į JAV galima įsivežti, todėl problemų vežant džiovintą sūrį neturėtų kilti. Detalesnės informacijos turėtumėte teirautis JAV muitinėje.

 262. Atsakyti Rima Gru 28, 2013 19:08

  Skrendame su raynair

 263. Atsakyti Rima Gru 28, 2013 18:59

  Skrendame i UK Ar fotoaparatas pakabintas ant kaklo bus skaitomas kaip antras bagazo vienetas

  • Atsakyti Daiva Gru 30, 2013 9:40

   Rima, tai priklauso nuo aviakompanijos taisyklių. Jei keliaujate su Ryanair, fotoaparatas bus laikomas kaip antras bagažo vienetas.

 264. Atsakyti marija Gru 28, 2013 15:06

  Ar galima vežtis lietsargį vietoj lazdos pasiremti.ar galima vežtis su savimi šiaurietiško ėjimo lazdeles,ar galima vežtis su savimi vaikščiojimui pasiremti lazdą.

  • Atsakyti Daiva Gru 30, 2013 10:21

   Marija, jei skėtis nedidelis ir telpa į rankinį bagažą – vežtis galite. Kitu atveju skėtį turite vežtis registruotame bagaže.
   Lazdą vaikščiojimui (pasiremti) galima gabenti kaip rankinį bagažą, jei jos prieš tai apsaugos patikrinamos.
   Šiaurietiško ėjimo lazdas galima gabenti tik registruotame bagaže (jei jos telpa). Kitu atveju turėsite lazdas vežtis kaip sportinį inventorių.

 265. Atsakyti marija Gru 27, 2013 17:17

  skrendant į Angliją rankinis bagažas yra nurodytas 10 kg.ar galima vežtis lietuviškos degtinės rankiniame bagaže jeigu tai kiek.plius yra nurodytas mažas bagažas išmatavimai 35x20x20 vietoj jo jeigu bus šakotis dėžutėje spec.ar galima .Skrisime 29 gruodžio RYANAIR 21 V.
  Ačiu.

  • Atsakyti Daiva Gru 27, 2013 18:15

   Marija, rankiniame bagaže degtinę galite gabenti pagal skysčių gabenimo taisykles. Šakotį rankiniame bagaže gabenti galite, jei neviršijate nustatytų bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 266. Atsakyti GIEDRIUS Gru 23, 2013 0:22

  Sveiki skrendu su ryanair sausio men is bristolio i kauna su rankiniu bagazu. Ar galiu i rankini bagaza isideti elektronine cigarete, ar praleis pro vartus nebus problemu. Klausiu todel nes mano cigarete kainuoja 370£ tai bijau kad nekiltu del to problemu paskui.
  Aciu.

 267. Atsakyti Viktorija Gru 22, 2013 5:56

  Ar galima rankiniame bagaže skrendant į Norvegiją WIZZAIR lėktuvu imti sūrelius, ikrų konservus, paštetą.

  • Atsakyti Daiva Gru 23, 2013 9:48

   Viktorija, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio, vaisių, uogų ir daržovių. Jūsų išvardinti produktai bus priskiriami skysčiams, todėl turėtų būti vežami pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 268. Atsakyti Rita Gru 21, 2013 10:57

  Ar galima rankiniame bagaže vežti maisto produktų, tokių kaip: sūris, žuvis, šakotis (supakuotus), skrendant į Norvegiją (Norwegian kompanija)?

  • Atsakyti Daiva Gru 23, 2013 9:46

   Rita, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio, vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves).

 269. Atsakyti marija Gru 18, 2013 9:54

  Ar galima iš Anglijos rankiniame bagaže parsivešti Saulės energiją galių naudojantis šviestuvas.
  AČIU

 270. Atsakyti Violeta Gru 16, 2013 23:08

  sveiki, ar galima veztis skutimosi peiliuku?

 271. Atsakyti Edgaras Gru 10, 2013 11:17

  Ar galiu y lektuva lipti su striuke, ar man ja reikes nusiimti ir bus priskaiciuota prie bagazo?

  • Atsakyti Daiva Gru 10, 2013 11:19

   Edgarai, galite į lėktuvo saloną eiti su striuke. Saugumo patikros metu reikės ją nusiimti, tačiau ji nebus priskirta prie jūsų bagažo.

 272. Atsakyti Vladas Gru 5, 2013 13:55

  Ar skrendant į Londoną RYANAIR oro linijomis galiu vežti šventėms gamyklos sufasuotą maltų aguonų pieno mišinį (su rozmarinais)? Mišinys sausame pavidale 250g. Ar nebus užvardinta kaip narkotinė medžiaga rankiniame bagaže. Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Daiva Gru 5, 2013 14:45

   Vladai, jei produktą pirkote, jis turi etiketę, sudėties aprašą ir pan., neturėtų kilti problemų. Dėl visa ko, rekomenduojame susisiekti su Lietuvos bei UK muitinių darbuotojais.

 273. Atsakyti marija Lap 30, 2013 18:18

  Noriu paklausti skrendant į Angliją ar galima su rankiniu bagažu ant peties turėti mažą maišelį dokumentams susidėti.Ar galima rūkytų gaminių vežti.Ar gali būti lagaminas ar kelioninis krepšys ar būtinai reikia standartinio lagamino.Ačiu

  • Atsakyti Daiva Gru 2, 2013 9:29

   Marija, ar galima neštis antrą rankinio bagažo vienetą (rankinę, maišelį, fotoaparatą ar kt.) į lėktuvo saloną, priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrisite, taisyklių.
   Į Angliją rūkytus gaminius galite vežtis.
   Savo daiktus galite susidėti tiek į lagaminą, tiek į kelioninį krepšį, tiek į kuprinę. Svarbu, kad jis neviršytų aviakompanijos nustatytų rankinio bagažo dydžio apribojimų.

 274. Atsakyti Laurynas Lap 19, 2013 22:22

  Laba diena,
  skrendant su wizzair į Dortmundą noriu lauktuvių nuvežti silkių filė (rankiniame bagaže). Jos pakuojamos į plastikinius paketus ir yra skystyje (marinate). Ar tai yra įmanoma? Taip pat noriu pasiteirauti – wizzair puslapyje (https://www.youtube.com/watch?v=l8WGBEBtjow) yra nurodoma, kad dutyfree perkamas lauktuves nėra būtina sutalpinti į rankinį bagažą. Kaip yra iš tikro?
  Labai dėkingas Jums už suteikiamą išsamią informaciją. Jūs šaunuoliai.

  • Atsakyti Daiva Lap 20, 2013 10:40

   Į Vokietiją (Dortmundą) galite vežtis silkę, tačiau ne rankiniame, o registruotame bagaže. Rankiniame bagaže visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpos buteliukuose ir bendrai neviršyti 1 l.
   Laurynai, į „Wizzair“ lėktuvo saloną galite įsinešti 1 vnt. rankinio bagažo.

 275. Atsakyti Inga Spa 27, 2013 13:46

  Sveiki, norėjau paklausti, ar skysčiams skirti maišeliai gali būti keli mažesni ar būtinai tik vienas 1l talpos?

 276. Atsakyti Solveiga Spa 15, 2013 21:01

  Sveiki, keliauju su wizzair. Ar galima vežtis stiklainyje konservuotą mėsytę, jei keliauju tik su orlaivio krepšiu? dėkui :)

 277. Atsakyti Jolanta Spa 13, 2013 15:34

  Sveiki,lapkricio menesi skrendu su wizair i UK,ar galima vestis rankiniam bagaze maista,turiu omeni desros,kumpio?? Aciu uz atsakyma

 278. Atsakyti Milda Spa 3, 2013 12:12

  Sveiki. Skrendu su 1 metu kudikiu i Norvegija. Kaip suprantu buteliuko vaikui su vandeniu pasiimti negaesiu, nes kiek ziureju maziausia ju talpa 150ml, o leidziama tik 1ooml?
  Nusipirkau rankiniam nemokamam bagazui tokia rankine,kuri ismatavimus atitinka tik ja dedant sonu i patikros deze, ar tai sukels man problemu ja tikrinant oro uoste, ar as ja galiu deti bet kaip, tik kad svarbu tilptu?

  • Atsakyti Akvile Geg 27, 2015 20:23

   Laba diena,
   skrisiu į Airija ir norėjau paklaust ar galima vežtis rankiniame bagaže lęšius ir jų skystį? jei taip tai ar ribojamas skysčio tūris?

   • Atsakyti Daiva Geg 28, 2015 9:45

    Akvile, lęšius rankiniame bagaže vežtis galima. Skystis turėtų būti iki 100 ml talpoje ir gabenamas pagal skysčių gabenimo taisykles.

  • Atsakyti Daiva Spa 3, 2013 12:15

   Milda, kūdikių maistui, reikalingam skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.
   Jūsų rankinę galite paversti, kaip norite – svarbu, kad reikalui esant galėtumėte įdėti į patikros dėžę ir iš jos ištraukti :)
   Gero skrydžio!

 279. Atsakyti ruta Rgs 30, 2013 14:17

  laba diena
  skrendame i izraeli per kijeva, ir rankiniame bagaze norime veztis deze su šakočiu. ar galima ?
  skrendame is vilniaus oro uosto
  ačiū

  • Atsakyti Daiva Rgs 30, 2013 15:17

   Rūta, jei šakotis į rankinį bagažą telpa neviršijant bagažo dydžio ir svorio apribojimų, galite jį vežtis. Tik turėkite omeny, kad į Izraelį galite vežtis iki 3 kg maisto. Kiekvienos maisto rūšies gali būti ne daugiau kaip 1 kg.

 280. Atsakyti Ruta Rgs 12, 2013 17:05

  Sveiki,
  Ar skrendant ryanair skrydziu prekes pirktos duty free laikomos atskiru rankiniu bagazu, jei jos nededamos i lagamina?

  • Atsakyti Daiva Rgs 12, 2013 17:09

   Rūta, į Ryanair lėktuvą galima įsinešti tik 1 vnt. rankinio bagažo, todėl visas Duty Free prekes turite susidėti į savo bagažą, neviršijant Ryanair nustatytų dydžio ir svorio apribojimų.

 281. Atsakyti Daiva Rgs 8, 2013 8:26

  Laba diena, norejau paklausti, ar i rankini bagaza galiu pasiimti plauku znyples?

 282. Atsakyti Arunas Rgp 26, 2013 20:22

  Laba diena,
  skrendu su Wizzair ar galima veztis rankiniame bagaze televizoriu, kuris beveik atitinka reikalaujamus matmenys, yra supakuotas maise. Aciu.

  • Atsakyti Daiva Rgp 27, 2013 9:28

   Arūnai, jei televizorius telpa į rankinį bagažą ir neviršija Wizzair nustatytų bagažo apribojimų, galite vežtis. Turėkite omeny, kad į lėktuvo saloną galite neštis tik 1 vnt. rankinio bagažo.

 283. Atsakyti vtinaalen Rgp 20, 2013 19:48

  ar galima vestis medinius virbalus su finair kompanija

 284. Atsakyti Daina Lie 29, 2013 18:11

  Sveiki, ar su Ryanair Į Angliją rankiniame bagaže galima vežtis šokolado plytelių ( po 100 gr) ir kelias?

 285. Atsakyti Aleksas Lie 21, 2013 15:13

  Laba diena, norejau paklausti, ar skrendant su Finnair rankiniame bagaze galima veztis maisto konservus, ar yra yra jiems svorio ar turio apribojimas? Jeigu vezciausi rankinio bagazo kuprine ar galeciau dar pasiimti lagamineli su laptopu, ar tai jau skaitytusi kaip papildomas bagazas?

 286. Atsakyti Alfa Lie 15, 2013 15:14

  Laba diena ,skrendu i Norvegija su Norwegian.no.Ar rankiniame bagaže galiu vežtis maisto produktų,pvz. rūkytos dešros,sūrio ,duonos ,cukraus ,kavos ,arbatos ,šokolado ,vaisių ,šakotį. Skrendame abu su žmona.Jeigu taip tai kokį kiekį?Beje skrendame iš Palangos ar yra galimybė nusivežti alkoholiniu gėrimų ir kiek?Ačiū.

  • Atsakyti Monika Lie 17, 2013 22:57

   Tuos visus skyscius reikia det i atskirus maiselius ar i viena?

  • Atsakyti Daiva Lie 15, 2013 15:36

   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Atkreipkite dėmesį į skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Alkoholio rankiniame bagaže vežtis negalėsite dėl skysčių apribojimų, nebent juos įsigytumėte Duty Free parduotuvėse oro uoste prieš skrydį. Galimos kombinacijos: 1 l stipriųjų gėrimų ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus arba 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l) arba 5 l alaus (15×0,33 l) arba 1 l stipriųjų gėrimų ir 3,5 l alaus (7×0,5 l).

 287. Atsakyti greta Lie 9, 2013 11:02

  sveiki norejau paklausti as zadu vestis kosmetikos tuose uzdaruose maiseliuose ar tai galima? ir ar man lieps juos parodyt?

  • Atsakyti Daiva Lie 9, 2013 11:22

   Greta, skysčiams priskiriamą kosmetiką – tušą, skystą pudrą, lūpdažį ir pan. – ir reikia dėti į skysčiams skirtus maišelius. Patikros metu maišelį iš bagažo reikės ištraukti.

 288. Atsakyti Orinta Lie 6, 2013 16:50

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis pincetą?

 289. Atsakyti jovita Bir 26, 2013 11:11

  Sveiki norejau paklausti del rankinio bagazo skrendam su ryanair rankine galima tureti ji bus skaiciuojama i bendra rankinio bagazo svori ar ji turi buti supakuota i lagamina?

 290. Atsakyti Morta Bir 23, 2013 0:29

  Taip pat dar domintų ar galima rankiniame bagaže vežtis vaistus (nuo skausmo, viduriavimo ir panašiai, bet žinoma ne psichotropinius). Skrisiu su Ryanair.

 291. Atsakyti Morta Bir 23, 2013 0:09

  Noriu paklausti ar galiu rankiniame bagaže vežtis manikiūrines žirklutes?

  Ar galima kišenėse turėti susidėjus įvairių daiktų (papuošalai, žodynėliai ir pan.), o kai pasveria lagaminą, juos susidėti į bagažą ir tik tuomet leisti lagaminą patikrinti oro uosto darbuotojams (kalbu apie lagamino „perskenavimą“)?

  • Atsakyti Daiva Bir 25, 2013 12:04

   Morta, manikiūrines žirklutes galite vežtis, jei jų ašmenys ne ilgesni kaip 6 cm.
   Patikros metu viską reikia ištraukti iš kišenių.

 292. Atsakyti Keleivė Bir 22, 2013 20:39

  Skrisiu su wizzair į Norvegiją. ar galiu rankiniame bagaže vežtis maistą? Tiksliau rūkytas dešras ir lašinukus?

  • Atsakyti Daiva Bir 25, 2013 11:49

   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų. Jei telpa, galite vežtis ir rankiniame bagaže. Svarbu, kad nebūtų skystų ar tirštų ingredientų.

 293. Atsakyti Petrute Bir 20, 2013 18:04

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis telefono pakrovėją?

 294. Atsakyti Marija Bir 7, 2013 14:48

  Sveiki. Skrisiu su raynair į Angliją. Norėjau pasiteirauti dėl rankiniame bagaže esančio skysčio. Žinau, kad galima iki 1l, bet po 100ml. Tačiau iškilo klausimas, ar galima vežtis rankiniame bagaže kontaktinių lešių skystį. Kaip ir būtų aišku, jog taip, tačiau iš pažįstamų sužinojau: tik 30ml kontaktinių lešių skysčio galima vežtis rankiniame bagaže, o jei imsi daugiau nei 30ml- atims oro uoste. Ar tai tiesa? Kiek iš tikrųjų kontaktinių lešių skysčio galima vežtis rankiniame bagaže skrendant su raynair į Angliją? Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Daiva Bir 10, 2013 13:31

   Marija, rankiniame bagaže gabenamų skysčių viena pakuotė negali būti didesnė nei 100 ml. Didesnes teks išmesti arba įsidėti į registruotą bagažą.

 295. Atsakyti Indra Bir 4, 2013 11:43

  Ar galima striukės, džinsų ar kit drabužio, su kuriuo lipsiu į lėktuvą kišenyje laikyti telefoną, raktus nuo namų ar kramtomą gumą ir pan?

 296. Atsakyti Eimantas Geg 28, 2013 13:32

  Ar galima skraidinti registruotame bagaže rūkytų mėsos gaminių skrendant i JAV?

 297. Atsakyti Toma Geg 28, 2013 5:28

  Sveiki,
  kaip bus su skysciais rankiniame bagaze nupirktais jau duty free, jei skrydis yra su persedimu? (pvz.: skrendant Ryanair is Kauno i Valencija su persedimu Frankfurte) Ar Frankfurte (Hahn) reikes is naujo praeiti patikra ir vel atitikti 100mlx10 taisykle? Tokiu atveju lauktuves tektu isgerti dar lektuve :)

 298. Atsakyti Marija Geg 22, 2013 15:36

  Ponia/Panelele Daiva, tikriausiai suklydote. Aš kalbėjau apie Angliją- Didžiąją Britaniją, o ne Airiją. Kaip supratau, kaip ir Anrijoje, taip ir keliaujant į Angliją galima 4 blokus cigarečių. :) O žiūrėkit, kaip su pinigais, norėčiau veštis ir svarų, kiek jų galiu turėti rankiniame bagaže, ar yra kažkoks limitas? Ačiū

  • Atsakyti Daiva Geg 22, 2013 15:42

   Marija, nedaug suklydau, nes į Angliją galioja tie patys apribojimai – iki 4 blokų cigarečių :)
   Dėl pinigų: kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę, muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

 299. Atsakyti Marija Geg 22, 2013 2:22

  Sveiki. Kiek gali vienas asmuo turėti cigarečių rankiniame bagaže keliaujant iš Vilniaus į Angliją su Ryanair aviakompanija? Ar rankiniame bagaže galima įsidėti rankinę(nes supratau, jog galima tik vieną bagažą turėti salone)? Dėkoju

  • Atsakyti Daiva Geg 22, 2013 9:27

   Marija, į Airiją galima vežtis iki 800 cigarečių (4 blokai). Į Ryanair lėktuvo saloną galite neštis tik 1 vnt. rankinio bagažo.

 300. Atsakyti vidmantas Geg 12, 2013 2:36

  norejau paklauti
  kokia suma grynu pinigu galiu skrisdamas is edinburgo i lietuva vestis?
  ir kiek is lietuvos i skotija galiu skraidinti cigareciu (bloku)?

  • Atsakyti Daiva Geg 13, 2013 10:02

   Vidmantai, kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę, muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.
   Į Škotiją iš Lietuvos galite vežtis ne daugiau kaip 4 blokus (800 vnt.) cigarečių.

 301. Atsakyti Asta Geg 10, 2013 16:24

  Noriu pasitikslinti,ar galima skrendant RYANAIR rankiniame bagaže vežti apie 2kg rūkytos mėsos gaminių?

 302. Atsakyti Ramutė Bal 30, 2013 23:00

  Labas vakaras
  Keliaujame į angliją su rankiniu bagažu. Noriu paklausti, ar galiu vežtis paveikslą? Paveikslas įrėmintas tarp dviejų stiklų
  Ačiū

  • Atsakyti Daiva Geg 2, 2013 10:22

   Ramute, jei bagažas su paveikslu neviršys dydžio ir svorio reikalavimų, galite vežtis. Tik labai gerai supakuokite.

   • Atsakyti Donatas Bal 14, 2016 22:13

    Sveiki Daiva

    Skrendu i ISLANDIJA su SAS ir ICELANDAIR(su persedimu VLN-OSLAS-REIKVIKAS)

    Norėjau pasitikslinti kokio išmatavimo rankine su savimi galima turėti
    Nes puslapiuose nenurodyta oro bendrovės

    Ar turėdamas fotokrepšį 20x20x25 cm (2.300/2.500 kg) nebus problemu ir galima tokią rankinę turėtį prie savęs :)

    Ačiū

    • Atsakyti Justė Bal 15, 2016 10:12

     Keliaujant su ICELANDAIR galima gabenti 10 kg rankinį bagažą (55x40x20 cm) ir mažą papildomą daiktą – mažą rankinę ar nešiojamąjį kompiuterį. Keliaujant su SAS galima turėti tik vieną 8 kg rankinį bagažą (23x40x55 cm).
     Vadinasi, reikėtų derinti šiuos reikalavimus tarpusavyje ir pasiimti tokį bagažą, kad nekiltų problemų keliaujant su abejomis aviakompanijomis.

 303. Atsakyti Ramutė Bal 22, 2013 23:00

  Sveiki, ruošiamęs skristi į Angliją su rankiniu bagažu. Kokie turi būti lagamino matmenys?
  Ačiū

  • Atsakyti Daiva Bal 23, 2013 9:55

   Ramute, tai priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrendate, taisyklių.

   • Atsakyti Gintarė Vas 25, 2015 20:06

    Sveiki,

    Skrisiu iš Ispanijos į Varšuvą su norwegian oro linijomis ar galima rankiniame bagaže vežtis šokolado ir šokoladinių saldainių? Ar yra kokie nors šių gaminių svorio apribojimai?

    Ačiū už informaciją!

    • Atsakyti Daiva Vas 26, 2015 9:52

     Gintarę, keliaujant į Lenkiją šokoladą ir saldainius rankiniame bagaže vežtis galima. Šiems gaminiams apribojimai nenurodyti, svarbu neviršyti bagažo apribojimų :)

   • Atsakyti Inga Geg 2, 2013 11:29

    Sveiki, skrisime RYNAIR’u, tie rankinio bagažo matmenys griežtai neturi viršyi ar jei viršys pora cm nieko tokio? Nusiziurejai lagamina kurio matmenys 57*37*22…?

    • Atsakyti Daiva Geg 2, 2013 11:33

     Inga, svarbu, kad lagaminas tilptų į Ryanair dėžę, atitinkančią rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Ir kad galėtumėte jį ištraukti iš tos dėžės :)

     • Atsakyti Inga Geg 2, 2013 11:45

      Tą aš jau supratau, tiesiog klausiu patarimo.. Ta tikrinimo dėžė yra būtent 50*40*20 ar šiek tiek didesnė. (nes jei 50*40*20 tai tada aišku, kad viršijus bent 1 cm lagaminas netilps…)

     • Atsakyti Daiva Geg 2, 2013 11:50

      Dėžė yra būtent tokių išmatavimų. Jei bagažo pagrindas minkštas, tai gali tilpti ir su papildomais keliais centimetrais.

 304. Atsakyti asta Bal 18, 2013 12:37

  norejau paklausti skrandame su wizzair:
  1. vaikui suejo pries pora dienu 2 metui, ar reikes moketi uz vezimelio gabenima?
  2. skrendame tik su rankiniu bagazu, ar butinai turi buti maiseliai kosmetikai pirkti oro uoste?
  3. ar galima gabenti kelis papuosalus? pora auskaru ir grandinele?
  dekui uz atsakymus

  • Atsakyti Daiva Bal 18, 2013 12:53

   Asta, vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai.
   Skysčiai rankiniame bagaže turi būti sudėti į permatomą, sandariai uždaromą, ne didesnį kaip 1 l talpos maišelį. Jei tokį turite, nebūtina pirkti oro uoste. Vilniaus oro uoste tokie maišeliai dalinami nemokamai.
   Papuošalus galite gabentis, tik įsidėkite juos į rankinį bagažą.
   Gero skrydžio :)

   • Atsakyti Ausra Spa 17, 2013 13:23

    Laba diena, skrendu su ryanair i Airija, ar galima rankiniame bagaze veztis maisto produktu (desra, suris…)?

    • Atsakyti Daiva Spa 17, 2013 14:05

     Aušra, maisto produktus į Airiją galite vežtis, tik skysčiams priskiriamus produktus reikia gabenti pagal atitinkamas rankinio bagažo taisykles.

 305. Atsakyti erikas Bal 11, 2013 11:50

  kiek is Svecarijos galima vezti rankini bagaza kg

 306. Atsakyti andreja Kov 27, 2013 17:06

  skrendu y norvegija ir be persedimo,tik rankinis bagazas ir nemokamas dar mazas bagazas bet skrendu su dvieju metu ir sesiu menesiu mergaite as nerukau bet tiesiog praso nupirkti atvesti,tai galima pavz paprastoja parduotuveja nusipirkti cigareciu? ir kaip jas susideti gal y kapakuoti ar tinka taip paprastai tarpdaiktu sudeti ar butina tureti praimta pakely jei nerukaio vezi nes sako gali klausti kam? nz kaip cia su jom daryti pirma karta vesiu ju…………:(

  • Atsakyti Daiva Kov 27, 2013 17:48

   Andreja, į Norvegiją galite įvežti ne daugiau kaip 200 vnt. cigarečių (t.y. 1 bloką) arba 250 g kitų tabako gaminių. Jas galite paprastai įsidėti į rankinį bagažą, specialaus įpakavimo nereikia.

 307. Atsakyti andreja Kov 26, 2013 18:41

  sveiki norejau paklausti koky kieky gali pirkti alkocholio oro uoste dutyy fry parduotuveja ir cigareciu?

  • Atsakyti Daiva Kov 27, 2013 9:15

   Andreja, priklauso nuo to, į kurią šalį skrendate, kokį bagažą turite, kiek skrydžių numatyta kelionės metu ir kt. Reikėtų daugiau detalių, kad galėtume atsakyti.

   • Atsakyti Ieva Spa 19, 2014 10:11

    Ar leis skristi su rankiniu bagazu wizzair (lagaminelis) 44*31*20?

    • Atsakyti Daiva Spa 20, 2014 11:11

     Ieva, prieš lipant į Wizzair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Wizzair rankinio bagažo dydžio reikalavimus – iki 42x32x25 cm. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės primokėti kaip už didelį rankinį bagažą 120 Lt.

 308. Atsakyti dovile Kov 26, 2013 16:16

  laba diena norejau paklausti wizzair rankinio bagazo 25,45,56 ismatavimai tokie pas mane tase jos apacia 45 bet per vidury truputy platesne 52 ar reikes primoketi kanors ar tiks?

  • Atsakyti Daiva Kov 26, 2013 16:22

   Dovile, prieš lipant į lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Wizzair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį.

 309. Atsakyti Virginija Kov 12, 2013 15:57

  Sveiki!
  Geguzes men. tik rankiniu bagazu su 3-4 m.vaikais skrendu i Kos. Kaip ipakuoti jiems saules apsaugos krema, kurio talpa 200ml.? Dekoju.

  • Atsakyti Daiva Kov 12, 2013 16:57

   Virginija, negalėsite 200 ml kremo gabentis rankiniame bagaže. Bus paprasčiau nuvykus į Koso salą nusipirkti kremą ir vietoje juo naudotis.

 310. Atsakyti Dainius Kov 2, 2013 10:52

  Daug klausimų ir atsakymų apie Ryanair bagažą galite rasti puslapyje http://www.ryanair-skrydziai.lt/ryanair/bagazas/

 311. Atsakyti Inga Vas 19, 2013 21:00

  Sveiki, noriu paklausti kiek galima rankiniame bagaze vestis nereceptiniu vaistu (citramonas, nimezilis, ivairūs nuo skausmo ir t.t.) Ačiū

 312. Atsakyti inga Vas 18, 2013 14:11

  Kur galimagauti peršviečiamų maišelių pagal reikiamus išmatavimus kosmetikai vežti, ačiū?

 313. Atsakyti Miglė Vas 14, 2013 17:10

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis šokoladą? ir kosmetiką?

  • Atsakyti Daiva Vas 15, 2013 10:23

   Taip, Migle, bagaže gali vežtis šokoladą. Kosmetiką vežtis galima, tačiau yra skysčių apribojimai, kurių reikėtų laikytis (tušas, kvepalai, šampūnas kt.) Ant visų priemonių pakuočių yra nurodytas tūris. Tad jų suma negali viršyti 1000 ml. Viena pakuotė negali viršyti 100 ml tūrio. Ir visos skysčiams priskiriamos priemonės turi būti sudėtos į sandariai užsegamą permatomą ne didesnį kaip 1 l talpos maišelį. Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės visose aviakompanijose vienodos.
   p.s. Plaukų lako vežtis negalima.

 314. Atsakyti Laima Vas 3, 2013 11:58

  2013 birželį skrysiu į Londoną su Ryaniar.
  Ar galiu rankiniame bagaže vežtis 2 šaukštelius 22cm ilgio dobanai

 315. Atsakyti Oksana Sau 31, 2013 17:43

  O ar galima rankiniame bagaze vastis plauku dziovintuva?

 316. Atsakyti Zvejys Sau 29, 2013 21:33

  Ar galima rankiniame bagaze gabenti zvejybine iranga: rites su valu,kabliukus,kelionines meskeres (teleskopines),kurios pilnai telpa kuprineje.ACIU

  • Atsakyti Daiva Sau 30, 2013 10:26

   Jei tik telpa į kuprinę ir neviršija aviakompanijos nustatytų rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų, žvejybinė įranga daugiau problemų neturėtų sukelti.

 317. Atsakyti Saulė Sau 18, 2013 12:18

  O tai nors kokias plaukams putas ar žele ?

  • Atsakyti Daiva Sau 18, 2013 12:23

   Saule, purškiamų priemonių į lėktuvo saloną neštis negalite. Želė plaukams galite pasiimti, jei ji yra nepurškiama, indelyje iki 100 ml tūrio.

 318. Atsakyti Saulė Sau 18, 2013 11:53

  Sakykite,o plaukų laką galima vežtis rankiniame bagaže,permatomame maišelyje?

 319. Atsakyti Jonas Spa 6, 2012 10:28

  Kaip dabar bus su tuo rankiniu bagažu WIZZAIR.Bilietus pirkau liepos mėnesio pabaigoje,skrisiu ten-atgal: spalio 20-spalio 27.Lagaminas 55x40x20,ar spalio 27d jau reikės papildomai sumokėt?

  • Atsakyti Anonymous Lap 6, 2012 3:22

   saunu ,kad paskaiciau jusu paaiskinima ,nes bilieta Wizzaire uzsisakiau Spalio 27 diena , o siandien gavau pranesima del skrydzio ir del bagazo : Baggage allowance

   Hand baggage: Each passenger can carry 1 piece of hand baggage free of charge, to maximum dimensions of 55x40x20cm and not exceeding 10kgs. In case you arrive at the boarding gate with more than 1 item of hand baggage or if it exceeds the authorised dimensions and/or weight a higher baggage fee will be collected and it will be carried as checked-in hold baggage.
   Vadinasi buciau ikliuvus su tokiais patarimais ? vadinasi buciau papildomai susimokejus ?

   • Atsakyti Daiva Lap 6, 2012 9:27

    Tikriausiai aviakompanija pamiršo padaryti pakeitimus savo informaciniuose pranešimuose. Tačiau tame pačiame laiške paspaudus nuorodą į svetainę, kur yra detalūs reikalavimai bagažui, rasite naujausią informaciją.

    • Atsakyti Ingrida Bal 26, 2015 13:22

     Sveiki norėjau paklausti skrisiu is rygos oro yosto i norvegija su persėdimu Osle su Sas oro kompanija ar Osle reikeės atsiimti bagaža ar jis nukeliaus iki galo mano registruota bagažą ? ar vaikui 4 metų galima vietoj registruoto bagažo ,kuris priklauso jam 23 kg. paimti automobiline kėdutę ? ir kaip dėl draudimo jai ji pasidaryčiau, jai dėl vaiko neduok Dieve apsirgtu skrydžio diena ar gražintuų už bilietus pinigėlius.

     • Atsakyti Daiva Bal 27, 2015 13:13

      Ingrida, keliaujant su SAS aviakompanija bagažas gabenamas iki galutinio skrydžio taško, jeigu oro uoste neperspėja kitaip.
      Galima apsidrausti kelionės draudimu ne vėliau kaip 14 dienų iki kelionės pradžios. Apsidrausti galima nuo šių rizikų: kelionės atšaukimo, pavėlavimo išvykti, kelionės nutraukimo, kelionės jungties praradimo. Dėl draudimo jus gali pakonsultuoti Monika. Parašykite jai el.paštu monika.kun@zigzag.lt.
      Jeigu vaikui priklauso registruoto bagažo gabenimas, vietoj bagažo galima pasiimti ir kėdutę. Tačiau rekomenduoju susisiekti su savo bilieto pardavėju ir pasitikslinti dėl priklausomo bagažo ir kitų paslaugų.

  • Atsakyti Daiva Spa 8, 2012 10:46

   Jonai, ačiū už aktualų klausimą. Nuo 2012.10.12 įsigaliojo nauja WizzAir bagažo politika. Tačiau didesnio rankinio bagažo mokestis skaičiuojamas tik bilietams, įsigytiems nuo spalio 4 d. Taigi, visi įsigiję bilietus anksčiau gali gabenti rankinį bagažą pagal senąsias taisykles – nemokamai.

 320. Atsakyti Aura Vas 2, 2012 11:23

  Vilniaus oro uoste nepraleido rankiniame bagaže manikiūro žirklučių, nors jų ašmenys buvo tik 2 cm.

  • Atsakyti Loreta Kov 27, 2013 23:47

   Vilniaus oro uoste nepatiko nerimo vaselis nedidelis,bet praleido.Paaiskinau,kad laukia naktis traukiniu stoty…

 321. Atsakyti Inga Gru 27, 2011 16:30

  Iš manęs Bolonės (Italija) oro uoste atėmė sulankstomą Šveicarišką peiliuką ir jokie aiškinimai, kad jis mažas ir nepavojingas nepadėjo … Labai gaila, buvo labai patogus peiliukas. Matomai italai labai rimtai žiūri į saugumą.

  • Atsakyti Enrika Lie 25, 2015 15:13

   Sveiki.Skrendam is Anglijos i Lt su Wizzair.Ar galime tureti egzotiniu vaisiu rankiniame bagaze? Aciu.

  • Atsakyti Daiva Gru 28, 2011 14:45

   Na taip, čia dažnai veikia žmogiškasis faktorius – vieni reaguoja atlaidžiau, kiti būna tiesiog nepalaužiami. Tad geriausia tiesiog laikytis bagažo reikalavimų. Tuomet bent jau galėsite pateikti svarius argumentus ir apginti savo bagažą :)

 322. Atsakyti Vilma Gru 12, 2011 22:29

  Netiesa,kad negalima veztis sulankstomo peiliuko.Galima veztis ir zirkles ,ir peili,ir sulankstoma peili,ir yla,ir kamsciu trauktuva-jei jo ilgis nera didesnis,nei 6 cm.As turiu toki peiliuka,kuris uzkliuvo tik Vilniaus apsaugai-patare veztis registruojamam bagaze.Vokietijoje i ji ne demesio neatkreipe,graikai pamatave praleido nieko neklausdami. Tokios yra taisykles.

  • Atsakyti Daiva Gru 14, 2011 18:08

   Vilma, esate beveik teisi :)

   Keliaujant iš Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostų orlaivio keleivių salone draudžiama vežtis smailius arba aštriabriaunius daiktus, kuriais galima sužeisti, tarp jų peilius, kurių ašmenys ilgesni nei 6 cm; atvirus skustuvus; žirkles, kurių ašmenys ilgesni nei 6 cm; kišeninius peiliukus; atsuktuvus ir kita.

   Ryanair ir Wizzair aviakompanijos rankiniame bagaže neleidžia vežtis nei žirklučių, nei peiliukų (išskyrus neatvirus skutimosi peiliukus) ar bet kokio daikto, kuris aviakompanijos manymu gali būti panaudotas kaip ginklas.

   Rekomenduojame apie pavojingų daiktų (žirklių, peilių, ginklų ar kt.) gabenimą savo bagaže (ypač rankiniame bagaže) iš anksto informuoti aviacinio saugumo tarnybos pareigūnus.

   Informaciją apie bagažo taisykles visuomet galite pasitikrinti oro uostų puslapiuose:
   - http://www.vilnius-airport.lt/lt/informacija-keleiviams/taisykles/bagazo-gabenimas/index.php
   - http://www.palanga-airport.lt/lt/saugumo-taisykles
   - http://www.kaunasair.lt/images/pdf/draudziamu_daiktu_sarasas.pdf

   Tačiau tai yra taisyklės, kurių vieni paiso daugiau, kiti – mažiau :) Ne paslaptis, kad kai kurių oro uostų darbuotojai atlaidžiau žiūri į taisyklių pažeidimus. Patirtis byloja, kad Lietuvos oro uostų darbuotojai – labai uolūs ir stropūs :)

Klauskite mūsų