Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metu 1 117

Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metuKasdienė patirtis byloja, jog informacijos apie draudžiamą rankinio ir registruoto bagažo turinį niekada nebus per daug. Tad populiarėjant pigiems skrydžiams skubame į pagalbą tokių kelionių debiutantams. Tikimės, kad šią informaciją perskaitysite dar prieš skrydį.

Primename, kad rankinį bagažą nešatės kartu su savimi į lėktuvo saloną, o registruotą bagažą atiduodate į bagažo skyrių. Tiek vienam, tiek kitam bagažui taikomi aviakompanijos nustatyti svorio bei dydžio apribojimai. Prieš skrydį būtinai apie juos pasidomėkite.

Taigi, ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže?

Niekada neturėtumėte į lėktuvą neštis kitų asmenų daiktų. Jei manote, kad daiktas į jūsų bagažą buvo įdėtas jums nežinant, privalote patikrinti savo lagaminą prieš atvykdami į oro uostą arba nedelsiant pranešti į skrydį registruojančiam darbuotojui, jeigu jau esate oro uoste.

PAVOJINGI IR DRAUDŽIAMI VEŽTI DAIKTAI

Pavojingi daiktai yra tie, kurie gali kelti pavojų orlaiviui ir skrydžio metu orlaivyje esantiems asmenims. Pavojingi daiktai taip pat yra draudžiami vežti daiktai, pavojingos medžiagos ir pavojingi kroviniai. Pavojingi daiktai gali būti vežami tik tinkamai supakuoti krovinį gabenančiosios bendrovės.

Dėl saugumo reikalavimų šių daiktų į orlaivį pasiimti neleidžiama. Prašome jų nepakuoti nei į rankinį, nei į registruojamą bagažą.
•Degūs skysčiai ir kietosios medžiagos
• Oksidacinės medžiagos, tokios kaip balinamieji milteliai
• Organiniai peroksidai
• Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės
• Infekcinės medžiagos, tokios kaip gyvieji virusai
• Skystųjų elektrolitų automobilių baterijos
• Gyvsidabrio turintys prietaisai
• Magnetų turintys prietaisai
• Fejerverkai ir pirotechnika
• Degtukai
•Žiebtuvėliai, žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai
• Nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai
• Radioaktyviosios medžiagos, rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas
• Kreozotas, negesintos kalkės, aliejuotas popierius
• Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro
• Sprogmenys, amunicija, detonatoriai ir panaši įranga
• Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai.

DRAUDŽIAMI DAIKTAI RANKINIAME BAGAŽE

Šautuvai, žiebtuvėliai ir ginklai ar objektai, atrodantys, kad gali iššauti ar sukelti žalą.
Tarp jų revoliucinės strėlės ir vinių šautuvai, kurtinančios ar šokiruojančios priemonės, pvz., sprogstamosios lazdelės, balistinę energiją naudojantys ginklai bei visų tipų žaisliniai šautuvai.
Smailūs/ašmeniniai ginklai ir aštrios detalės, įskaitant: kirvius, žeberklus, ledų kirtiklius, slidžių lazdas, žirkles smailiomis ašmenimis ir daugiau kaip 6 cm ilgio visų rūšių peilius, (išskyrus saugius ar vienkartinius skustuvus su uždaromais peiliukais). Amatininkų įrankius, skalpelius, atsuktuvus, grąžtus, reples, raižytuvus ir t.t.
Buki daiktai, galintys sužaloti: visų rūšių vėzdai ir lazdos; kajakų ir kanojų irklai, riedlentės, karinio amato įranga, pvz., ryžių spragilai ir t.t.
Sprogstamosios ir degios medžiagos: sprogmenų galvutės, detonatoriai ir detonatorių kabeliai, sprogstamosios ir sprogimo aparatai, minos, granatos, fejerverkai, kita pirotechnika, dūmų gaminimo dėžutės ir šoviniai, kibirkštys, bei alkoholiniai gėrimai, stipresni nei 70 % (įskaitant ir lietuvišką alkoholinį gėrimą „Žalgiris“ – lauktuvėms nepavyks jo nuvežti).
Cheminės ir toksinės medžiagos: ėdančios ar balinančios medžiagos. Pipiriniai purkštuvai, ašarinės dujos. Nuodai, infekciškai ar biologiškai rizikingi daiktai – infekuotas kraujas, bakterijos, virusai, radioaktyviosios medžiagos, daiktai, sukeliantys savaiminius užsidegimus.
Kita: daiktai, kurių gabenimas yra uždraustas įstatymais, vyriausybės arba reguliavimo tvarka, kuriuos išleido šalys arba valstijos, iš kurių, į kurias ar virš kurių norima gabenti daiktus. Tarp bagažo esantys maisto produktai, dėl kurių gali būti sugadintas kitas bagažas.

DRAUDŽIAMI DAIKTAI REGISTRUOTAME BAGAŽE

Registruotame bagaže neturėtų būti vežami dūžtantys, nepakankamai supakuoti ar greitai gendantys daiktai. Visuomet egzistuoja praradimo ar sugadinimo tikimybė, tad nerekomenduojame jame vežti vertingų daiktų, pvz., asmens dokumentų, pinigų, raktų, vaistų, medicininių dokumentų, foto ir video technikos, muzikos instrumentų, vertybinių ar verslo popierių ir kt.
Svarbu žinoti, jog bagažo dingimo ar sugadinimo atvejais aviakompanijos atsakomybė neviršija 1131 specialiųjų skolinimosi teisių (apie 1320 EUR), todėl, jeigu registruotame bagaže ketinate vežti vertingus daiktus, patariame deklaruoti jų vertę ar papildomai apdrausti bagažą.
Registruotu bagažu negali būti laikomi daiktai, kurie dėl savo apimties ir (arba) svorio negali būti pakrauti į keleivinį lėktuvą.
Atsargines ličio baterijas, pavyzdžiui, nešiojamųjų kompiuterių ir DVD grotuvų pakraunamas baterijas ir ličio AA dydžio baterijas, leidžiama vežti TIK RANKINIAME BAGAŽE.

MAISTO PRODUKTAI, TABAKO GAMINIAI IR ALKOHOLINIAI GĖRIMAI BAGAŽE

Alkoholio, cigarečių ir kitų tabako gaminių transportavimas yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų keliaujant. Kiekviena valstybė nustato skirtingą kiekį gėrybių, kurias gali gabenti keleivis. Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.
Europos Sąjungos valstybių nustatytas orientacinis leidžiamas kiekis negali būti didesnis kaip:
• 800 cigarečių,
• 400 cigarilių,
• 200 cigarų,
• 1 kg tabako,
• 10 litrų stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%),
• 20 litrų spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso),
• 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
• 110 litrų alaus.
SVARBU: Informuojame, kad nuo 2014 m. sausio 1 d. kai kurios Europos Sąjungos valstybės narės (Vokietija ir Airija) taiko kiekybinius cigarečių apribojimus keleiviams, atvykstantiems iš Lietuvos, Bulgarijos, Kroatijos, Vengrijos, Latvijos ir Rumunijos. Vykstantys į šias šalis Lietuvos piliečiai gali vežtis savo reikmėms skirtus 300 vnt. cigarečių.
Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis). Kiek galima vežtis Lietuvoje prikauptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis į atitinkamą ES šalį, reikėtų tikslintis čia >

Tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad kiekviena tiek Europos Sąjungos, tiek trečiųjų šalių valstybė gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų cigarečių ir kitų tabako gaminių bei alkoholinių gėrimų kiekius. Pavyzdžiui, nuo 2014.01.01 į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais. Informaciją apie šių gaminių kiekius galite rasti Muitinės departamento interneto puslapyje http://www.cust.lt/ arba sužinoti telefonu (8 ~ 5) 261 3027.

Maistas.
ES šalyse maistą vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Tačiau atsiminkite, kad egzistuoja rankinio bagažo apribojimai, tad labai daug įsidėti tiesiog nepavyks. Svarbu pabrėžti, jog kai kuriose šalyse, pvz., Prancūzijoje, sūris gali būti laikomas „geliu ar pasta“, o tai yra skysčiai, kuriems taikomi 100 ml apribojimai.
Išimtis taikoma įvežant iki 10 kg tokių produktų iš Kroatijos, Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos.
Nors Kipras yra ES šalis, tačiau į Kiprą norint įsivežti gyvūnus, gėles, augalus, tauriuosius metalus, medų ir produktus iš medaus, mėsą, žuvį, sūrį, chemikalus ir kt. reikia papildomų leidimų iš įvairių atitinkamos srities departamentų.
Ne ES šalyse, pvz., Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje ar JAV, maisto produktai bagaže nepripažįstami, tad juos gali tekti arba suvalgyti, arba išmesti. Vaisiai ir daržovės laikomi greitai gendančiais produktais, o tokių produktų nei rankiniame, nei registruotame bagaže vežti negalima.

SKYSČIŲ GABENIMO YPATUMAI

Pakavimas
Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 litrą užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti oro uostuose).

Skysčiais rankiniame bagaže laikomi:
• vanduo ir kiti gėrimai, sriubos bei sirupai, medus, sūriai (tepami, minkšti pelėsiniai, mozarela);
• kremai, losjonai ir aliejai;
• hermetiškų indų turinys, skutimosi putos, kitos putos ir dezodorantai;
• kvepalai;
• pastos, dantų pasta;
• purškiamieji skysčiai;
• skystųjų ir kietųjų medžiagų mišiniai;
• geliai, plaukų ir dušo geliai;
• blakstienų tušas.

Nedraudžiama:
• susidėti skysčius į registruojamą bagažą;
• vežtis rankiniame bagaže kelionės metu skirtus vartoti vaistus ir dietinius gaminius, maistą kūdikiams. Gali būti paprašyta įrodyti, kad minėtieji gaminiai jums būtini. Insuliną galima gabenti rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis – jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks);
• įsigyti gėrimų ir parfumerijos ES oro uosto už įlaipinimo talonų tikrinimo vietų esančiose parduotuvėse ar ES vežėjo orlaivyje.
• jei minėtieji daiktai parduodami specialiame hermetiškame krepšelyje, neatplėškite jo iki jūsų patikros; kitaip krepšelyje esantys daiktai gali būti konfiskuoti patikros vietoje. Jei ES oro uoste perlipate į kitą orlaivį, neatplėškite krepšelio iki jūsų patikros šiame oro uoste arba paskutiniame perlaipinimo oro uoste. Šių skysčių kiekis laikomas papildomu prie anksčiau minėtų užsegamo krepšelio kiekių.

Ar galima DUTY FREE prekyvietėse pirktus skysčius neštis į lėktuvo saloną?
Taip, skysčiai pirkti „Duty Free“ prekyvietėse į lėktuvo saloną įleidžiami, tačiau jei skrendate su rankiniu bagažu, jie turi tilpti į jūsų lagaminą/kuprinę ar kito tipo kelionės krepšį ir neviršyti rankinio bagažo dydžio bei svorio reikalavimų.

Taisyklė, kuri padės kraunantis bet kokio tipo bagažą: jei abejoji dėl vežamo daikto – palik jį.

Na ir pabaigai trumpa talpaus rankinio bagažo pakavimo pamokėlė:

Jei nesate tikri, ar Jūsų daiktai gali būti transportuojami, ar turite kitų klausimų, susijusių su rankiniu ar registruoto bagažo turiniu, klauskite čia arba susisiekite su zigzag.lt konsultantais.

Jei norite pasidalinti savo patirtimi ar patarimais dėl bagažo gabenimo skrydžio metu, parašykite el.p. daiva@zigzag.lt.

1 117 thoughts on “Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metu

 1. Atsakyti Danutė Bal 16, 2014 14:15

  Sveiki,skrendu su airbaltic į Norvegiją,ar galima nors vieną iš šių išvardintų maisto produktų rankiniame bagaže vežtis (smulkius saldainius,kavos pakį,duonos kepaliuką)?Ačiū už atsakymą.

 2. Atsakyti laura Bal 15, 2014 9:19

  Dar vienas klausimas jeigu to misinuko kuri valgo mano kudikis lietuvoje nera ar galiu pasiimti daugiau pakuociu? Ir ar galima deti I vezima tarkim misinukus ir sauskelnes ir atiduoti I nemokama bagaza?

  • Atsakyti Daiva Bal 15, 2014 9:23

   Laura, galite vežtis daugiau mišinukų. Galit sudėti ir į vežimą, jei jie ten saugiai laikysis ir neiškris. Nes vežimėliai atiduodami prieš lipant į lėktuvą ir jie turi būti kompaktiškai ir lengvai sulankstomi.

 3. Atsakyti nnz Bal 14, 2014 17:10

  laba diena, ar rygos oro uoste visi darbuotojai sneka angliskai? nera snekanciu lietuviu kalba?

  • Atsakyti Daiva Bal 14, 2014 17:18

   Gal ir atsiras koks nors mokantis lietuvių kalbą. Bet labiau tikėtina, kad pavyks susikalbėti rusiškai, angliškai arba latviškai.

 4. Atsakyti karolina Bal 14, 2014 15:04

  ar rankiniame bagaze galima vestis fermentini suri? skrendu su wizzair

 5. Atsakyti karolina Bal 14, 2014 13:40

  ar imanoma skerndant is rygos su wizzair ilipti ne i ta lektuva kur turi skristi? :D

  • Atsakyti Daiva Bal 14, 2014 13:42

   Karolina, jūsų neįleis į lėktuvą, kuris jums nepriklauso :) Paklauskite oro uosto darbuotojų ir jums geranoriškai padės :)

 6. Atsakyti oi Bal 14, 2014 13:06

  skrendu pirma karta su wizzair :) gal patartumete kaip orentuotis oro uoste? :)

  • Atsakyti Daiva Bal 14, 2014 13:25

   Sekite paskui visus link saugumo patikros, o vėliau vadovaukitės informacinėse lentose pateikta informacija apie įlaipinimo vartus bei laiką. Jei keliaujate su registruotu bagažu, atvykite anksčiau ir atiduokite jį į bagažo skyrių.

 7. Atsakyti X Bal 14, 2014 11:54

  ar zefyrai priskiriami prie skysciu? skrendu su wizzair

 8. Atsakyti laura Bal 11, 2014 23:44

  Ar galima I orlaivio salona nestis vaiko misinuko pakuote ?

  • Atsakyti Daiva Bal 14, 2014 9:29

   Laura, kūdikio maistui, reikalingam skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi. Jei mišinukas sausu pavidalu, vežkitės jį originalioje pakuotėje.

 9. Atsakyti B. Bal 11, 2014 16:39

  sveiki, skrendu į Bulgariją per Vieną iš Vilniaus (Austrian Airlines), su savimi turėsiu A0 dydžio popieriaus lapą (841 x 1189 mm), kuris bus spec. krepšyje saugojimui ir transportavimui (susuktas maždaug 1metro ilgio)jis netelpa į lagaminą, ir dabar nebežinau ar galima jį neštis į lėktuvo vidų kaip rankinį bagažą + rankinė su kompiuteriu ir dokumentais(kas sudaro tuos 8kg, bet šeina kaip ir 2 bagažo vienetai), ar jis bus kaip registruotas bagažas +lagaminas, ar ji reikia registruoti kaip antrą bagažo vienetą?

 10. Atsakyti Jovita Bal 3, 2014 12:57

  Vykstu i Anglija su EasyJet avialinijomis. Koks maksimalus galimas svoris registruotam bagazui? Ar galima tureti 2 vienetus registruoto bagazo (2 lagaminus)?

 11. Atsakyti Sandra Bal 3, 2014 12:57

  Sveiki,

  Sakykite, ar tiesa, kad skrendant Ryanair oro linijomis galima rankose neštis knygą, na, kuri laikoma kaip skaitalas lėktuve ir nesiskaičiuoja į bedrą bagažo turinį ir svorį. Sutalpinčiau knygą ir į rankinį lagaminą, tačiau problema ta, kad toji knyga 600 psl. ir atitinkamai didelė bei gerokai sveria (dovana draugams), todėl užimtų daug vietos lagamine bei gerokai didintų jo svorį.

 12. Atsakyti Jovita Bal 3, 2014 10:05

  Ar rankiniame bagaze galiu vezti sokolada, vytinta desra (vaakumineje pakuoteje), saldainiu dezutes, bandeles su idaru (ipakuotos fabrik. pakuoteje). Dekoju.

  • Atsakyti Daiva Bal 3, 2014 10:09

   Jovita, priklauso nuo šalies, kur keliaujate. Bet ES ribose galima. Tiršti įdarai gali būti priskirti skysčiams, tad taikomi ribojimai.

 13. Atsakyti Jovita Bal 2, 2014 22:47

  Sveiki, vykstu su rankiniu bagazu i UK (easyJet avialinijos). Ar galiu nestis nesiojama kompiuteri atskirai nuo rankinio bagazo? Koks rankinio bagazo svoris? Dekoju.

  • Atsakyti Daiva Bal 3, 2014 9:30

   Jovita, easyJet rankinio bagažo ribojimai yra tokie: 50 x 40 x 20 cm dydis, svoris nėra ribojamas. Viskas turi tilpti į vieną bagažą.

 14. Atsakyti keliautojai Bal 2, 2014 16:51

  duty free Vilniuje nusiprkus alaus galima skristi iki Čikagos ramiai? O po to dar vietiniu skrydžiu?

  • Atsakyti Daiva Bal 2, 2014 17:37

   Prieš lipant į kitą lėktuvą turėsite praeiti saugumo patikrą, tad dėl skysčių apribojimų rankiniame bagaže alaus toliau neštis negalėsite.

 15. Atsakyti keliautojai Bal 1, 2014 15:18

  skerendant į JAV kiek galima registruotame bagaže vežtis alaus? Kokioje taroje? Kaip jis turėtų būti supakuotas?

  • Atsakyti Daiva Bal 1, 2014 16:18

   Alkoholio kiekio apribojimai gali priklausyti nuo valstijos, į kurią skrendate. Pasidomėkite vietos muitinėse. Na o registruoti bagažai dažnai vėtomi ir mėtomi, todėl pagalvokite, kokios pakuotės yra geresnės. Specialių reikalavimų tam nėra. Tik jūsų bagažo ir jame esančių daiktų saugumas.

 16. Atsakyti Ieva Kov 30, 2014 17:39

  Laba diena, ar galima veztis ar tai rankiniame bagaze ar tai papildomam baltymus ( 500g pakuoteje ) milteliu konsistencijoj?

 17. Atsakyti Zilvinas Kov 25, 2014 20:22

  Sveiki, kaip yra su vertingais daiktais, tarkim mob. telefonais ar kompiuteriais grįžtant iš JAV? Teko girdėti, kad apmokestinami muitais? Bet kur, ar pačioje JAV ar sugrįžus į EU? Ir gal yra kažkos sumos limitas iki kurios galiu parsivežti daiktus be baimės? Paprasčiau tariant norėčiau parsivežti 3 mob. telefonus ir du nešiojamuosius kompiuterius kurių vertė JAV apie 7,5 tūkst. lt, o Lietuvoje apie 12 tūkst. Ar neturėsiu sumokėti muito ar padengti kainų skirtumo? Ačiū

 18. Atsakyti Danutė Kov 25, 2014 10:21

  Sveiki,skrendu su airbaltic iš Rygos į Bergeną,kiek galima vežtis registruotame bagaže stipriųjų gėrimų?Ir ar galima vežtis rankiniame bagaže plaukų laką, plaukų tiesintuvą ir pieštukinį dezodorantą?Ačiū už atsakymus.

  • Atsakyti Daiva Kov 25, 2014 11:07

   Danute, į Norvegiją gali vežtis ribotą kiekį alkoholinių gėrimų. Galimos kombinacijos: 1 l stipriųjų gėrimų ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus arba 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l) arba 5 l alaus (15×0,33 l) arba 1 l stipriųjų gėrimų ir 3,5 l alaus (7×0,5 l). Visa kita vežtis galite, tik plaukų laką supakuokite su kitais skysčiais pagal taisykles.

 19. Atsakyti Lina Kov 21, 2014 10:38

  Laba diena,

  Skrendame su Wizzair į UK

  Turiu kelis klausimus:
  1. Ar galima vežtis rankiniame bagaže nereceptinius vaistus ? (pvz. nuo skausmo) Jei galima ar reikia juos kažkaip „ypatingai“ supakuoti?
  2. Visus skysčius reikia supakuoti į vieną maišelį ar kiekvieną buteliuką atskirai?
  2. Gal kartais žinote nuo/iki kelintos valandos Vilniaus oro uoste dirba Duty Free :))

  Ačiū :)

  • Atsakyti Daiva Kov 21, 2014 10:47

   Lina, apie vaistų gabenimą rašėme atskirai čia >. Visus skysčius reikia supakuoti į vieną maišelį. Duty Free parduotuvė Vilnaius oro uoste dirba priklausomai nuo skrydžių tvarkaraščių – kai skrydžiai vykdomi, parduotuvė veikia.

 20. Atsakyti vida Kov 18, 2014 15:23

  Sveiki. skrendu i JAV ar galiu veztis sakoti

 21. Atsakyti Sandra Kov 17, 2014 20:52

  Sveiki, gal ir kvailokai nuskambės, bet vistiek paklausiu :) Kadangi Norvegija gana griežta šalis – ar galima iš Lietuvos į ten Ryanair arba Wizzair skraidintis naminius pyragėlius su grybais? :) Nepalaikys pavojingu dalyku? Skaičiau komentaruose, kad galima, jei įdaras neskystas ir tinkamai supakuota. Gal patartumėte, koks būtų tinkamas pyragėlių supakavimas? :D

 22. Atsakyti Lena Kov 17, 2014 14:32

  Laba diena,

  ar skrendant su WIZZAIR rankiniame bagaže galima vežtis vandenilio peroksido tirpalą žaizdoms valyti (100ml)?

 23. Atsakyti ovidijus Kov 10, 2014 15:43

  ar galimi mesos produktai i afrika?

 24. Atsakyti 9ogsa Kov 10, 2014 15:29

  ar galima skrainti rukytus lasinius registruotame bagaze?

 25. Atsakyti Edita Kov 10, 2014 14:59

  Laba diena,ketinu su sunum skristi i anglija, sunus serga astama tad jam reikalingas puciamas inhaliatorius(salbutamolis), ar galiu ji veztis rankiniame bagaze?

 26. Atsakyti aidas Kov 6, 2014 21:56

  Labas.kiek grynuju nor.kr.galima praeiti nedeklaravus?

 27. Atsakyti Edita Kov 4, 2014 22:53

  laba diena, norejau paklausti, skrisiu su wizz air is lietuvos i norvegija. ar galiu i rankini bagaza pasiimti maisto produktu? ir kiek cigareciu galeciau gabentis?

  • Atsakyti Daiva Kov 5, 2014 9:41

   Į Norvegiją galima vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas). Kai kuriuos maisto produktus vežtis rankiniame bagaže galite. Informaciją apie tai, kokie maisto produktai ribojami įsivežti į Norvegiją, rasite čia>> Atminkite tai, kad skysčiai, šlapi sūriai, dešros, kurių pakuotėse yra skysčių ir pan., laikomi skysčiais. Jų vežimas ribojamas.

 28. Atsakyti Erika Kov 1, 2014 22:30

  Sveiki, ar galima is Uk i LT skrendant Ryanair rankiniame bagaze tureti dideli prozektoriu :)

  • Atsakyti Daiva Kov 3, 2014 9:44

   Jei tai ne dujinis ir elektrošoko prožektorius, problemų kilti neturėtų. Tik sunku nuspėti, kaip apsaugos darbuotojai sureaguos į prožektoriaus dydį (jei jis išties didelis). Galite sulaukti kelių papildomų klausimų. Kad būtų ramiau, rekomenduojame pasiskambinti į oro uostą, iš kurio išvyksite, ir pasitikslinti.

 29. Atsakyti Dainius Vas 28, 2014 8:27

  Labas rytas. Vakar uzžsakinėjant bilietus iš Bergeno į Rygą Wizzairu, niekur nepaprašė suvesti asmens tapatybės kortelės duomenų. Bandžiau kelis kartus bandyt užsakyt, bet vistiek niekur nereikalavo. Tačiau užsakius bilietą gavau patvirtinimo kodą ir į elektroninį ir į mobilųjį. Ar gali būti, kad asmens tapatybės kortelės duomenų nebereikalavo todėl, kad aš esu užsiregistravęs wizzairo puslapyje ir , kad jau antrą kartą sakausi ? bijau, kad nekiltų bėdų oro uoste. Ačiū už atsakymną.

 30. Atsakyti Aušrinė Vas 27, 2014 20:11

  Skrendu iš Rygos į Kopenhaga.Kiek cigarečių galiu vežtis? Vežuosi tik rankinį bagažą.

 31. Atsakyti eGLE Vas 26, 2014 17:45

  Ar galiu skyscius visus, t.y kvepalus, sirupa nuo kosulio, nuo tempoeraturos vaikiskus deti i registruota bagaza ir veztis keliaujant i vokeitija su wizzair?

  • Atsakyti Daiva Vas 26, 2014 17:54

   Žinoma, galite. Registruotame bagaže skysčių talpa neribojama. Svarbu, kad jie būtų sandariai uždaryti ir nepakenktų kitiems, lagamine esantiems daiktams, ar kitų lagaminų daiktams. Vaistus rekomenduojame vežtis rankiniame bagaže, jei kartais taip nutiktų, kad registruotas bagažas pasimestų ar dingų. Apie vaistų vežimą daugiau skaitykite čia>>>

 32. Atsakyti Edita Vas 25, 2014 20:35

  Sveiki, norejau paklausti ar galima skrendant norwegian oro linijomis is bergeno i vilniu rankiniame bagaze veztis rukyta lasisa vakume.

 33. Atsakyti romas Vas 25, 2014 9:51

  labas norejau paklaust kai skrendi su rankiniu bagazu ar atskirai dar gali vestis kitoje kuprineja nesiojama kompjuteri?

 34. Atsakyti Ramunas Vas 23, 2014 14:41

  Labas,norejau paklausti ar galima vezti aukso laura rankiniame bagaze ar registruotame bagaze?

 35. Atsakyti arune Vas 17, 2014 21:17

  Laba diena, noriu pasiteirauti ar galima i rankiniame bagaze vezti sodo daržo prekese parduodamus surfiniju mazus daigelius dovanu, jei turiu pirkimo ceki, yra prekes barkodai?

  Ačiū

  • Atsakyti Daiva Vas 17, 2014 21:19

   Arūne, pasižiūrėkite šalies, į kurią vykstate, muitinės tinklapyje. Įvežamų produktų kiekis ribojamas priklausomai nuo šalies nustatytų taisyklių.

 36. Atsakyti Milda Vas 16, 2014 9:38

  sveiki. skrendu su wizzairu i Bergena, ar galiu nemokamam orlaivio bagaze skraidintis namie daryta pyraga tingini?

 37. Atsakyti rajonas Vas 13, 2014 23:47

  Sveiki. turiu problema. is rygos skrisiu i uk. padariusi chack in pamaciau kad mano vardas klaidingai uzrasytas. truksta 3 raides!!! kur kreiptis del sitos klaidos? ar imanoma pakeisti. ? pries skrydi per koki laika galiu pakeisti? o gal tai dar leidziama nekeisti ir galiu del to nesijaudinti? Ačiū!

  • Atsakyti Daiva Vas 14, 2014 10:27

   Kokios aviakompanijos skrydis? Kur pirkote bilietą?

   • Atsakyti rajonas Vas 14, 2014 14:37

    skrisiu su Rainair, bilieta pirkau per ju internetine svetaine

    • Atsakyti Daiva Vas 14, 2014 15:55

     Keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį.
     Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį. Blogai, kad jau padarėte registraciją. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.
     Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus, tačiau vis tiek rekomenduojame skambinti į centrinę Ryanair būstinę, kad pakoreguotų. Taip ramiau bus lauki skrydžio.

 38. Atsakyti JURGA Vas 13, 2014 19:44

  Sveiki,skrendu is LT i UK su men vaiku,Wizzair avialinijos,girdejau kitos mamytes be savo nemokamo rankinio bagazo paima ir maziuka bagaza vaikams irgi,kiek ziurejau avialiniju puslapi apie tai info neradau,man tik idomu jei as paimsiu vaikuciui tasiuke ar nelieps man moketi kaip uz papildoma bagaza?dekui

  • Atsakyti Daiva Vas 13, 2014 19:54

   Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) nepriskiriamas nei rankinis, nei registruotas bagažas, išskyrus sulankstomą vežimėlį / sulankstomą vežimėlį / mašininę kėdutę kūdikiams vienam kūdikiui (vežama nemokamai). Taigi, papildomos tašytės turėti negalite, kitaip gali tekti už ją papildomai mokėti.
   Kūdikių vežimėliai yra registruojami kartu su kitu registruojamu bagažu ir yra vežami bagažo skyriuje nemokamai, jeigu lėktuvu skrenda pats tų daiktų naudotojas.

 39. Atsakyti Donata Vas 12, 2014 20:15

  koks turi buti max svoris didelio orlaivio bagažo skrendant su wizzair.?
  ir kur galima oro uoste ysigyti permatomus krepšiukus škyščiams?

  • Atsakyti Daiva Vas 13, 2014 10:14

   Svoris neribojamas, svarbu, kad išmatavimai neviršytų 56 x 45 x 25 cm. Dėl maišelių skysčiams, juos turėtų duoti patikros vietoje, bet geriau tuo pasirūpinkite iš anksto ir skysčius tvarkingai susipakuokite jau prieš kelionę.

 40. Atsakyti Meila Vas 12, 2014 18:54

  Sveiki. ar i Uk galima vestis riesutu?

 41. Atsakyti Raimis Vas 12, 2014 11:57

  kiek cigareciu leidziama veztis i Fareru salas?

 42. Atsakyti NezinomojiUK Vas 11, 2014 23:32

  sveiki,skrendu is uk i lt su ryanair ir zadu veztis apie 4 kg gintaro rankiniame bagaze,ar tai leidziama ir nebus problemu?

  • Atsakyti Daiva Vas 12, 2014 10:43

   Jungtinė Karalystė yra Europos Sąjungos narė, o prekės tarp valstybių narių juda laisvai, t. y. muitinės procedūros neįforminamos.

 43. Atsakyti vilija Vas 11, 2014 18:03

  labai aciu uz atsakymus.

 44. Atsakyti vilija Vas 11, 2014 13:59

  Laba diena, norejau suzinoti, ar skrendant is svedijos i lietuva moteris gali vykti su dviem vaikais iki metuku?

  • Atsakyti Daiva Vas 11, 2014 14:14

   Vilija, vaikui iki 2 metų atskira vieta lėktuve nėra skiriama ir jis turi sėdėti suaugusiam keleiviui ant kelių. Tad su dviem vaikais iki 2 metų vienam suaugusiajam nepavyks keliauti.

 45. Atsakyti Dainoras Vas 11, 2014 0:39

  Ar galima vežti didelės galios video technikos Ličio jonu (Lithium ion Battery 230WH) baterijas rankiniame ar registruotame bagaže?

  • Atsakyti Daiva Vas 11, 2014 10:23

   Tik rankiniame bagaže galima vežtis atsargines ličio baterijas, pavyzdžiui, nešiojamųjų kompiuterių ir DVD grotuvų pakraunamas baterijas ir ličio AA dydžio baterijas.

 46. Atsakyti Adam Vas 10, 2014 13:47

  Galima vežtis elektorninę cigaretę ir jos skysčius rankiniame bei registruotame bagaže?

  • Atsakyti Daiva Vas 10, 2014 14:19

   Jei skysčiai neviršija 100 ml talpos ir jų sudėtyje nėra sprogstamųjų ar kitų draudžiamų medžiagų, problemų neturėtų kilti. Atminkite, kad rūkyti, net ir elektroninės cigaretės, lėktuve negalėsite.

 47. Atsakyti Arturas Vas 9, 2014 19:34

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis, gerai supakuota zuvi pvz stinta? ar nebus palaikyta kaip skystis.

  • Atsakyti Daiva Vas 10, 2014 9:04

   Artūrai, priklauso nuo to, kokiame pakavime žuvis ir į kokią šalį vykstate. Žuvį vežti specialiai vakumuotame maišelyje galite, tačiau pasidomėkite, ar šalis, į kurią vykstate, netaiko ribojimų įvežamai žuviai.

 48. Atsakyti karolina Vas 8, 2014 15:50

  Is londono i lietuva ryanair galima skraidintis plauku dazus?

 49. Atsakyti klausimas Vas 5, 2014 22:52

  Sveiki,

  isigijau maza lagaminuka 46x34x20 matmenimis. Skrisiu wizzair aviakompanija. Ar tie keli centimetrai kurie virsija leidziamus ismatavimus gali kliudyti ir man lieps moketi kaip uz kito dydzio bagaza?

  • Atsakyti Daiva Vas 6, 2014 10:25

   Prieš lipant į lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Wizzair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, o svoris neviršys leistinų normų, problemų nebus.

   • Atsakyti Dainius Vas 8, 2014 6:34

    Sveiki,

    Skrendu is rygos y airija.
    Nusipirkau LT cigareciu,ir rosiuos gabenti.
    Ar nepaims rygos muitininkai,tikrindami rankini bagaza? ir kiek,galiu gabenti?
    Aciu,uz info:)

 50. Atsakyti Agnė Vas 5, 2014 11:00

  Sveiki,

  Ar Turkish airlines leidžia su rankiniu bagažu dar turėti ir moterišką rankinę?

 51. Atsakyti Kasparas Vas 4, 2014 17:59

  Sveiki, noreciau pasitikslinti. Tarkim keliauju is Kauno i Londona, noreciau rankiniame bagaze veztis 4blokus (800 cigareciu) kiek supratau tas galima. Man yra 16 metu ir skrisciau vienas. Cia butu mano reikmem, UK pagal istatyma galima rukyti nuo 16 metu. Taigi ar galiu gabenti cigaretes, kai man yra 16 metu ir ar jos nebus konfiskuotos? Kaip irodyma turesiu ceki nuo cigareciu pirkimo.

  • Atsakyti Daiva Vas 5, 2014 10:24

   Kasparai, cigaretes galima gabentis savo reikmėms. Tad nepilnamečiai gali sulaukti papildomų klausimų. Sunku pasakyti, kaip į tai sureaguos muitinės darbuotojai. Jei neramu, susisiekite su oro uosto muitine.

 52. Atsakyti Jonas Vas 4, 2014 11:58

  Ar galima skrendant Ryanair rankiniam bagažui supakuoti naudoti žvejybinę kuprinę-kėdutę su metalinių vamzdelių rėmu?Ačiū.

 53. Atsakyti Mitraske Vas 1, 2014 17:44

  Skrendu iš Vilniaus į Maltą per Frankfurtą.Lithansa oro linijomis .Kiek kilogramų turi buti rankinis bagažas?

  • Atsakyti Daiva Vas 2, 2014 13:24

   Skrendant su „Lufthansa“ avialinijomis, rankinio bagažo vienetas negali būti didesnis nei 55 cm x 40 cm x 23 cm ir negali sverti daugiau kaip 8 kg.

   • Atsakyti Edita Vas 2, 2014 16:48

    Seiki, skrendu iš Kauno į Oslas (Rygge) ar kūdikiui drėgnas servetėles galima dėti į rankinį bagažą? O kaip dėl maisto kūdikiui galima dėti koki banana, bandelę?

 54. Atsakyti Inga Sau 31, 2014 12:28

  turiu klausima, jei mano kudikio buteliuko turis 125ml, bet ten tarkim vandenuko bus tik 100ml, tai jau tokio kiekio prie saves negalesiu tureti?reikia butinai buteliuka pirkti iki 100ml?

  • Atsakyti Daiva Sau 31, 2014 12:31

   Inga, kūdikio maistui, reikalingam skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.

   • Atsakyti Inga Sau 31, 2014 12:35

    labai aciu uz atsakyma, skrendu pirma karta todel dar yra nesuprantamu dalyku:) o kaip su kosmetika tarkim kremine pudra( ji tuteleje), tuomet tusas, ir rutuliniai skaistalai?jiems reikia spec. maiselio? musu bagazas bus rankinis.?

 55. Atsakyti Miglė Sau 30, 2014 15:25

  Ačiū už atsakymą. Vis tik nesuprantu, kodėl lėktuve pirktą ir taip pat sandariai stiuardesės supakuotą vyno butelį (750 ml) įsinešti leido, o kūno aliejaus (450 m;), supakuoto Šanchajaus duty free parduotuvės pardavėjos – konfiskavo.

  • Atsakyti Daiva Sau 30, 2014 15:35

   Migle, taisyklės neriboja skysčių kiekio, kurį įsigyjate už įlaipinimo talonų tikrinimo vietų esančiose parduotuvėse ar ES vežėjo orlaivyje.

 56. Atsakyti Miglė Sau 30, 2014 15:08

  Laba diena, gal galite paaiškinti, ar teisingai elgėsi suomijos (Helsinkio oro uosto) muitininkai, kurie konfiskavo Šanchajaus oro uoste „duty free“ parduotuvėje pirktą ir pagal taisykles supakuotą kūno aliejų (450 ml), tranzitu skrendant į Vilnių? Muitininkų argumentas – per didelis skysčių kiekis. Ačiū.

 57. Atsakyti Ingrida Sau 29, 2014 12:43

  Sveiki,

  planuoju skrydi Prancuzija ir kyla klausimas: ar galesiu registruotame bagaze prasivezti akrilinius (skysti buteliukuose) ir akvarelinius (kieti) dazus?

  Karta skrendant is Rygos i Berlyna – is registruoto bagazo paeme skysta kinietiska tusa. Aciu uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Sau 29, 2014 12:47

   Ingrida, iš registruoto bagažo nei tušo, nei dažų neturėtų išimti. Bet štai rankiniame bagaže jau kitas reikalas. Dažus reiktų vežtis arba pagal skysčių gabenimo taisykles, arba kaip tik įsidėti į registruotą bagažą.

 58. Atsakyti gedas Sau 29, 2014 11:25

  Laba, ar galima rankiniame bagaze is vln i uk veztis alieju? :)

 59. Atsakyti Agnė Sau 28, 2014 22:36

  Laba diena, ar galima registruotame bagaže iš Rygos į Ankarą (Turkish airlines) vežtis alkoholinių gėrimų, maisto be etikečių? Taip pat ar nieko tokio stiklinė talpa pvz. krempudra? :)

  • Atsakyti Daiva Sau 29, 2014 9:24

   Agne, svarbu viską gerai supakuoti, kad nedužtų. Nes bagažo skyriuje lagaminus ne ant padėkliuko nešioja :)
   Paprastai rekomenduotina visus produktus vežtis originaliose pakuotėse, nes patikrinimo atveju gali tekti ilgai aiškinti ir įrodinėti jų sudėtį ir kilmę.

 60. Atsakyti Vaida Sau 18, 2014 22:42

  Labas vakaras. skrisime is Vilniaus i Paryziu (wizzair) o is Paryziaus i Prancuzijai priklausancia sala Karibuose (Olandu Antilai, Saint Martenas).
  Wizzaire nesimes rankini bagaza, o is paryziaus skraidins Air Caraibes kompanija, kuri bagaza registruos. Ar gali kilti bedu, ir kaip patartumete pervezti raugintus agurkus? ju pageidauja Karibu lietuviai ir be to nebegali isgyventi… :) jei pakuosiu agurka kaip skysti, tai ar ant stiklainiuko turi buti butinai etikete su uzrasu kiek ten mililitru ar kaip?

  • Atsakyti Daiva Sau 20, 2014 9:57

   Vaida, jei agurkai bus sūryme, juos reikės gabenti kaip skysčius ribotais kiekiais. Rekomenduoju užsiraugti agurkų vietoje ;)

 61. Atsakyti Gechas Sau 17, 2014 23:06

  Norėjau pasiteirauti, yra daryta kojos operacija ir yra vinys su strypais, ar gautą gydytojo pažymą reikia išsiversti į užsienio kalbą ir tvirtintis notaru?

  • Atsakyti Daiva Sau 20, 2014 9:55

   Tik jei organizme yra dideli metaliniai protezai, tuomet geriau turėti gydytojo pažymą suprantama kalba. Notaro paslaugų šiuo atveju nereikia.

 62. Atsakyti ruta Sau 14, 2014 16:33

  Laba diena ar galima registruotame lagamine vestis mamos darytus koncervus? Skrendu i UK.

 63. Atsakyti Jurgita Sau 14, 2014 15:44

  Laba diena as pirma sykį skrisiu su vaiku lektuvu ir nieko nezinau ko negalima detis, ka galima y rankinį bagaza ir registruota……..Bet kas svarbiausia vaikas turi daug vaistukų kremų, lasijonų, tablečių,skyščių aš juos noreciau vestis į Lietuvą atgal……Yra kvėpalų, dušo želių. Ar galima į rankinį bagažą įsidėti vaikui valgyti ir gerti, nes jisai daug palyginus geria ir turi savo buteliuką, nesikabys per peržiūrą jai mes vandens butetiuke turėsim?

  • Atsakyti Daiva Sau 14, 2014 15:47

   Jurgita, visus kremus ir skysčius geriau susidėkite į registruotą bagažą, nes rankiniame bagaže skysčių gabenimas ribojamas.
   Apie vaistų gabenimą skaitykite čia >
   Kūdikio maistui, reikalingam skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi. Bet jei vaikas didesnis, galite nupirkti jam gėrimų Duty Free parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

   • Atsakyti Jurgita Sau 14, 2014 20:05

    Mes neimam registruoto bagažo tik rankinį bagažą….Vaikui 2 metai. bet gal iskes jisai ir be vandenuko, gal kaip nors ištemsim, o paciam lektuve bus galima gauti vandens ar pirktis turetume?

    • Atsakyti Daiva Sau 15, 2014 9:43

     Jurgita, galėsite įsigyti vandens ir kitokių gėrimų Duty Free parduotuvėse praėjus saugumo patikrą arba lėktuve (čia bus brangiau nei oro uoste).

 64. Atsakyti Ervinas Sau 14, 2014 14:48

  Skrendu Rynair i Vokietija, ar galima rankiniame krepsyje veztis sokoladiniu sureliu

 65. Atsakyti irute Sau 14, 2014 13:28

  kiek galima is Anglijos i Lietuva parvesti kvepalu?ir kosmetikos pvz tusas,kremai ?

  • Atsakyti Daiva Sau 14, 2014 13:49

   Jūsų paminėtos priemonės priskiriamos skysčiams, todėl rankiniame bagaže jas reiktų gabenti pagal atitinkamas taisykles. Registruotame bagaže ribojimų nėra.

 66. Atsakyti Agne Sau 13, 2014 19:47

  Ar galima vezti rankiniame bagaze vafline ( blynu keptuve ) ?

 67. Atsakyti Nimera Sau 13, 2014 18:50

  Sveiki!
  Gal kas zino, ar galima rankiniam bagaze turet isorini akumuliatoriu? (Cia toks prietaisiukas, kuri galima pakraut namie, o veliau, neturedamas rozetes, gali is jo pakraut kompa ar mobiliaka). Nes kai skrendi 10-12 valandu, tai joks kompas neistvers =)

 68. Atsakyti storasiknee Sau 12, 2014 12:42

  ar galima rankiniam bagaze vesti tarkavimo masina i uk.

 69. Atsakyti Airi Sau 11, 2014 0:04

  Statulėlė – kelių metalų lydinys, jokio aukso ar sidabro

 70. Atsakyti DIANA Sau 9, 2014 21:02

  SVEIKI SKRENDAME SU VYRU Į UK, AR TEISINGAI SUPRANTU, KAD KIEKVIENAS IŠ MŪSŲ GALI TURĖTI PO 1 RANKINĮ BAGAŽĄ PLIUS AŠ DAR SU SAVIMI GALIU PAIMT MOTERIŠKĄ KREPŠĮ, O VIETOJ KREPŠIO AR GALIMA PAIMTI NEDIDELĘ KŪPRINĘ,AR RANKINIAM BAGAŽE GALIMA VEŽTIS ALKOHOLĮ, PVZ. 2 BUTELIAI LIKERIO PLIUS 1 BUTELIS DEGTINĖS, AR JIE NEBUS TRAKTUOJAMI KAIP SKYŠČIAI. BEI AR GALIMA RANKINIAM BAGAŽE VEŽTIS CIGARIEČIŲ IKI 800 VNT.VISAI SUSIPAINIOJAU AR IŠVIS GALIMA RANKINIAM BAGAŽE VEŽTIS ALKOHOLĮ BEI TABAKĄ, AR JUOS GALIMA VEŽTIS TIK BAGAŽE, DĖKOJU UŽ INFO

  • Atsakyti Airi Sau 11, 2014 0:01

   Ar galima skrendant / važiuojant kelių eismo transportu į norvegiją paimti kaip rankinį bagažą apie 7 kg svorio pusiau tuščiavidurę (pusė jos pripildyta rožinio kvarco, jo neišimti, nes anga užlydyta) metalinę statulėlę, papuoštą svarovskio kristalais?

  • Atsakyti Daiva Sau 10, 2014 9:16

   Diana, kiek rankinio bagažo galite turėti su savimi, priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrendate, taisyklių.
   Alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže vežtis negalite, nes jie priskiriami skysčiams.
   Į Angliją vienas asmuo gali įsivežti ne daugiau kaip 800 vnt. cigarečių. Jas galite susidėti tiek į rankinį, tiek į registruotą bagažą.

 71. Atsakyti Martyna Sau 8, 2014 21:01

  O vibratorių galima vežtis ar ne? :D Keistas klasimas, bet norėčiau sužinot

  • Atsakyti Daiva Sau 9, 2014 9:23

   Problemų neturėtų dėl to kilti. Nebent saugumo patikros pareigūnams kiltų mintis, kad su juo galėtumėte ką nors sužaloti :)

 72. Atsakyti Irina Sau 7, 2014 0:22

  Sveiki, ar galima skrendant su ryanair ( is vokietijos i lietuva) rankiniam bagaze veztis stiklinius , porcelianinius puodukus?

 73. Atsakyti rytis Sau 3, 2014 12:34

  sveiki skrendu snd is oslo i vilniu noriu parvesti lauktuviu 6kg rukytos lasisos file supakuota ji yra ir dar turiu registruota bagaza ar galiu as taip daryti?

 74. Atsakyti Grazina Sau 2, 2014 14:05

  Laba diena,

  Norėjau susižinoti ar iš Malagos oro uosto galima į Lietuvą įsivežti mandarinų ir apelsinų, šokoldų dovanoms (kiek)? visa tai registruotame bagaže.

  Ačiū

 75. Atsakyti Neringa Gru 29, 2013 18:55

  Labas vakaras,

  Vasario mėnesį skrendu į Paryžių. Ar rankiniame bagaže galiu turėti rūkytą dešrą, dešrelių, duonos, makaronų, arbatos(pakeliais), cukraus, buljono(kubeliais)? Ačiū už atsakymą.

 76. Atsakyti Jankauskiene Gru 21, 2013 13:36

  Sveiki,
  norėjau paklausti, ar galima rankiniame bagaže turėti dovanas supakuotas į dovanų popierių? Tarkime knygą ir arbatžoles? Skrisime su Ryanair į UK.

 77. Atsakyti Aurelija Gru 19, 2013 22:04

  Sveiki. Skrendu (nemanau kad tai svarbu) į Vokietiją, ir ar galima rankiniame bagaže su savimi gabentis kosmetiką? Pavyzdžiui akių pieštuką ar tušą? Taip pat, kaip dėl šampūno ar prausiklio?

  • Atsakyti Daiva Gru 20, 2013 8:56

   Aurelija, galima. Tik akių tušą, šampūną ir prausiklį reikia vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 78. Atsakyti Giedrius Gru 19, 2013 18:14

  Labas vakaras, norėtume sužinoti skrendant į Norvegija 3 asmenims(iš 3 vienas nepilnametis asmuo) kiek galima vežtis alkoholinių gėrimų bei cigarečių blokų. Turime 3 rankinius ir vieną registruotą bagažą. Skrendame su Wizzair. Planuojame registruotame bagaže gabentis mėsos gaminių (žalios bei rūkytos miesos), šiaip visokių užkandžių savam naudojimui. Problemų dėl to nekils? ačiū Jums labai.

  • Atsakyti Daiva Gru 20, 2013 9:00

   Giedriau, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.
   Į Norvegiją asmenys, vyresni nei 18 m., tačiau jaunesni nei 20 m. gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų. Galimos leidžiamo įsivežti alkoholio kiekio vienam pilnamečiui asmeniui kombinacijos: 1 l stipriųjų gėrimų ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus arba 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l) arba 5 l alaus (15×0,33 l) arba 1 l stipriųjų gėrimų ir 3,5 l alaus (7×0,5 l). Vienas asmuo į Norvegiją gali įsivežti ne daugiau kaip 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitų tabako gaminių.
   Ir neviršykite aviakompanijos nustatytų bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 79. Atsakyti ramunas Gru 18, 2013 20:46

  sveiki,skrendu is svedijos i lietuva,ryanair,ar galima rankiniame bagaze veztis saldainiu dezutemis,ir kiek?aciu.

  • Atsakyti Daiva Gru 19, 2013 9:19

   Ramūnai, galite vežtis saldainius rankiniame bagaže. Tik neviršykite aviakompanijos nustatytų rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 80. Atsakyti Alma Gru 18, 2013 13:37

  sveiki o is lietuvos y olandija irgi galima vestis 4 blokus cigarecius vienam asmeniui rankiniam bagaze?

 81. Atsakyti Skaiva Gru 17, 2013 9:49

  Ar galima vezti i Kanada 3 kg graikisku riesutu ir saldainiu?

 82. Atsakyti Odeta Gru 15, 2013 17:32

  sveiki, norejau paklausti skrendant ryanair db leidziama veztis prie rankinio bagazo ir rankinuka maza, ar jis ieina i 10kg svori?
  aciu

  • Atsakyti Daiva Gru 16, 2013 10:40

   Odeta, nuo 2013.12.01 leidžiama nemokamai į Ryanair lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę. Antroji rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų, jos svoris nėra ribojamas.

 83. Atsakyti Giedrius Gru 11, 2013 20:57

  Labas, ar galima registruotame bagaže vežtis 4,5l talpos stiklinį stipraus gėrimo butelį? + kelis vyno butelius? skrendu wizair

 84. Atsakyti Ilona Gru 11, 2013 9:12

  Sveiki, ar galima į Australiją vežti sūrio?

 85. Atsakyti Lija Gru 10, 2013 10:54

  Laba diena, mano sūnus (18 m.) skrenda į JAV iš Vilniaus (Estonia Air), persėda Amsterdame(KML), ar gali registruotame bagaže vežti alkoholinius gėrimus( pvz. 0,7 l Trauktinės 40 stipr.), namie užaugintų vaistažolių arbatą, šakotį, medų, bičių produktus( duonelę , žiedadulkes)ir kažkuriam bagaže -akių lašiukus su antibiotiku vieną buteliuką, ar reikia recepto.

  • Atsakyti Daiva Gru 10, 2013 14:26

   Lija, alkoholinius gėrimus į JAV galima vežtis asmenims nuo 21 m.
   Negalime garantuoti, kad muitinės pareigūnai praleis vaistažoles ir žiedadulkes, nes JAV muitinė taiko apribojimus įvežamiems augalams ir sėkloms. Šakotį vežtis galite. Medų vežtis galite, tačiau reikėtų supakuoti pagal skysčių gabenimo taisykles, jei medų vešitės rankiniame bagaže.
   Vaistus vežtis rekomenduojame rankiniame bagaže. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą rasite čia http://blog.zigzag.lt/vaistai-ir-maisto-papildai-bagaze/

 86. Atsakyti Odeta Gru 9, 2013 23:48

  sveiki. ar galima veztis pinceta, vaikiskas mazas zirklutes(buki galai), popierine dilde, nagu stiprikli, elektronini termometra, vienkartini skustuva, vitaminus ir vaikiskus vaistus nuo persalimo rankiniu bagazu? ir ar galima nusipirkus „duty free“ du blokus cigareciu pasiimti, jei telpa i rankini bagaza,bet jau virsija svori?

  • Atsakyti Daiva Gru 10, 2013 14:00

   Odeta, mažą pincetą, vaikiškas žirkles (jei žirklės yra ne ilgesnės nei 6 cm), popierinę dildę, elektroninį termometrą, vienkartinį skustuvą su dangteliu, vitaminus ir vaikiškus vaistus vežtis galite. Apie vaistų vežimo niuansus rašėme atskirame įraše.
   Cigarečių iš „Duty Free“ parduotuvės vežtis negalite, jei viršijate leistiną bagažo svorį ir vežamų cigarečių kiekį.
   Nagų stipriklį reikia dėti į 1 l talpos maišelį su skysčiais.

 87. Atsakyti Jolanta Gru 8, 2013 11:57

  Laba diena, noriu paklausti ar keliaujant i JAV su LOT galiu registruotame bagaže vežtis Kalėdoms kūčiukų, maltų aguonų, namie kepta pyragą su aguonom.
  Taip pat ar galiu rankiniame bagaže vežtis vaistus nuo astmos, ar būtina kompensuojamų vaistų knygelė ?

  • Atsakyti Daiva Gru 9, 2013 10:27

   Jolanta, į JAV duonos gaminius (pyragą ir kūčiukus) vežtis galite. Dėl aguonų gali kilti keblumų, nes į JAV negalima įvežti sėklų. Rekomenduojame dar atskirai pasidomėti JAV muitinėje.
   Jei jūsų vaistai nuo astmos yra receptiniai, būtinai su savimi turėkite vežamų vaistų receptų kopijas. Daugiau apie vaistų vežimąsi skaitykite http://blog.zigzag.lt/vaistai-ir-maisto-papildai-bagaze/

 88. Atsakyti Viktorija Gru 7, 2013 15:58

  Sveiki,norejau paklausti ar galima veztis rankiniame bagaze dovanu rinkinius kurie buna supakuoti dezutes ,tarkim lasijonu rinkinys ar kazkas panasaus? ar jie turi buti ispakuoti ir sudeti i maiselius?

  • Atsakyti Daiva Gru 9, 2013 9:33

   Viktorija, rankiniame bagaže visi skysčiai turi būti supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 l užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 89. Atsakyti Gintautas Gru 3, 2013 15:50

  Laba diena,
  Grįžtant su wizzair’u iš ukrainos galima parsivežti 1l stipriųjų gėrimų ir 2l vyno registruotame bagaže? Ir kaip su rankiniu bagažu, gal dar papildomai alkoholinių gėrimų galima nusipirkti dutyfree ir parsigabenti į Lietuvą?

  • Atsakyti Daiva Gru 3, 2013 15:56

   Gintautai, nurodytą kiekį alkoholio galite įsivežti į Lietuvą grįždami iš Ukrainos. Papildomo kiekio įsigyti negalite.

 90. Atsakyti Eugenija Lap 29, 2013 11:57

  Sveiki,ar galima vežtis rankiniame bagaže skrydžio metu minikiūrines žirklutes?

  • Atsakyti Daiva Lap 29, 2013 12:02

   Eugenija, žirklučių ašmenys neturėtų būti ilgesnės kaip 6 cm, tačiau didelė tikimybė, kad žirklutes gali tekti palikti. Geriau jas vežtis registruotame bagaže.

 91. Atsakyti Egle Lap 27, 2013 16:55

  Ar galiu rankiniame bagaze skraidinti taures?(vynui sampanui)

 92. Atsakyti Tomas Lap 27, 2013 1:55

  Labas Daiva, norėjau paklausti ar galima į rankinį bagažą skrendant iš Lietuvos į Švediją vežtis 800 cigarečių ir tarkim dar kelis butelius degtinės? Dėkui iš anksto.

  • Atsakyti Daiva Lap 27, 2013 9:59

   Tomai, kaip ir rašėme straipsnyje, į Švediją (kaip ir kitas ES šalis) galite vežtis iki 800 vnt. cigarečių (4 blokai) ir iki 10 litrų stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%). Tačiau tiek daug degtinės į rankinį bagažą nepasiimsite dėl skysčių gabenimo rankiniame bagaže apribojimų.

 93. Atsakyti Vaidas Lap 19, 2013 19:42

  Labas Daiva,
  ne visai į temą, bet gal žinosite:
  Krauname fūras į Norvegiją. Noriu įdėti papildomai ir Lietuviškų dovanų ten gyvenantiems:) Tarkime pervežimo įmonė neprieštaraus.

  Tai būtų žalios devynerios (0,5 L) skilandžiai (0,5 Kg), šakočiai (0,5 Kg), saldainiai (0,3 Kg), džiugas (0,3 Kg).

  Viso tokių komplektėlių reikia 30 vnt. Per kiek fūrų rekomenduotumėte išdalinti tokius komplektus? Jei stipriųjų gėrymų gabenant sausuoju transportu irgi galima ne daugiau nei 1L, tai tada juos nuskraidintume atskirai, tik klausimas ar su kitais produktais nebus perviršio? Gabenant fūra su keltu irgi galioja ta pati taisyklė – iki 10 Kg, mėsos ir surio produktų? Kaip su saldumynais – šakočiai, džiugas?

  Iš anksto didelis dėkui!

  • Atsakyti Daiva Lap 20, 2013 11:19

   Mėsos, mėsos produktų ir sūrio bendras svoris negali viršyti 10 kg. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, tačiau jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui, vyresniam nei 10 m. Jei matematiniai skaičiavimai manęs neapgauna, šiuos produktus turėtumėte išskirstyti į 3 fūras :) Vienu metu, vienas asmuo gali vežtis ne daugiau, kaip 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų.
   Dėl visa ko rekomenduočiau dar pasitikslinti informaciją muitinėje.

 94. Atsakyti Arūnė Lap 11, 2013 16:44

  Laba diena. Ketinu skristi i Norvegija su wizzair kompanija. Norejau suzinoti daugiau informacijos apie mesos gabenima. Kaip suprantu, taisyklese numatoma, kad galima isivezti iki 10kg mesos ir pieno peoduktu, taciau nera nurodyta kokios mesos ir kaip ji turetu buti supakuota. Mano klausimas: ar galima isivezti zalia mesa, vistiena ir ar butina, kad ji butu ipakuota vakuuminiu budu? Ar pakaktu, kad ji butu patvariai sufasuota(suvyniota tvirtame plastikiniame ipkavime)? Aciu.

 95. Atsakyti Violeta Lap 11, 2013 12:19

  Gal galite suteikti informaciją apie tai, ką galima vežtis į Meksiką iš maisto produktų. Mane domina šokoladas, sūris, arbatžolės, prieskoniai, medus, duona, šakotis, konservuoti grybai.

  • Atsakyti Daiva Lap 11, 2013 13:50

   Šokoladą, sūrį, arbatžoles, prieskonius, medų, duoną, šakotį ir konservuotus grybus į Meksiką vežtis galite. Negalima vežtis mėsos, greitai gendančių ir namų gamybos maisto produktų.

   • Atsakyti Laima Gru 3, 2013 15:27

    Noreciau patikslinti, kad medus yra laikomas skysciu ir jam taikomas pakuotes iki 100 ml apribojimas. As norejau veztis is LT didesne pakuote, medus buvo konfiskuotas, nors buvo visiskai sukietejes.

    • Atsakyti Daiva Gru 3, 2013 15:38

     Taip, Laima, medus priskiriamas skysčiams. Tad jį geriau vežtis registruotame bagaže. Rankiniame bagaže medui taikomi tūrio ribojimai pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 96. Atsakyti petras Lap 11, 2013 2:12

  sveiki
  noriu uzsipirkti sau lietuvoje 16 bloku ir veztis i uk… ka patarsit girdejau,kad tai imanoma:)

  • Atsakyti Daiva Lap 11, 2013 10:29

   Petrai, pagal taisykles, į UK galite įsivežti ne daugiau kaip 800 vnt. cigarečių (t.y. 4 blokus). Dėl didesnio kiekio sulauksite daug klausimų bei reikės įrodyti, kad cigaretes vežatės asmeniniam naudojimui, o ne komercinei veiklai. Jei nepavyks įrodyti, krovinys gali būti konfiskuotas.

 97. Atsakyti Ramas Lap 9, 2013 0:30

  skrendu is Kauno i Norvegija,norejau paklausti kiek galima detis i rankini bagaza sukamo tabako.dekui

 98. Atsakyti Liena Lap 6, 2013 14:43

  Sveiki, domina iki kelintos nestumo savaites galima skristi su Norwegian ir Ryanair kompanijomis? ir kokio senumo gydytojo pazyma jiems tinka?

 99. Atsakyti Silvija Lap 5, 2013 20:39

  Sveiki, domina, ar galiu vežtis keletą taupiųjų elektros lempučių rankiniame bagaže (ES)?

 100. Atsakyti Alfonsas Lap 5, 2013 12:30

  Ar galima iš Rygos į Vokietiją vežtis sūdytos silkės.Skrendu Air Baltic.
  Ačiū

 101. Atsakyti Danutė Lap 5, 2013 11:38

  ar galima rankineme bagaže vežti medų

  • Atsakyti Daiva Lap 5, 2013 12:12

   Danute, medus priskiriamas skysčiams. Todėl, jei norite medų vežtis rankiniame bagaže, jį reikėtų supakuoti pagal skysčių gabenimo taisykles. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 litrą užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 102. Atsakyti Aušra Lap 1, 2013 15:58

  Laba diena,

  ar galiu vežtis registruotame bagaže įvairius vaistus vienoje pakuotėje? Nedidelis kiekis, įvairių po lapelį, kelių rūšių vitaminų tabletes suberti į vieną pakelį?

 103. Atsakyti vytas Lap 1, 2013 0:33

  Vaistineje pirkdamas nedidelius kelionei reikalingu vaistu kiekius, pirkejas negauna visos vaisto dezutes, vaistininkas parduoda pvz. viena „lapeli“ su tabletemis (10 tab), kai dezuteje is viso butu 3 lapeliai (30 tab).

  Ar galiu veztis keleta tokiu skirtingu lapelu su skirtingomis tabletemis neturedamas dezuciu. Ant lapeliu uzrasyti vaisto pavadinimai, tabletes „neislukstentos“, receptai yra.

 104. Atsakyti Haroldas Spa 31, 2013 18:52

  Sveiki, skrisiu iš Vilniaus į Oslo Rygge. Naudosiu tik rankinį bagažą. Noriu vežtis bent 10 kvepalų bonkučių (pirktų ne Duty Free) mažesniuose nei 100 ml talpose. Ar nėra kažkokio muito dėl kvepalų įvežimo į Norvegiją? Ar oro uoste galėtų prie to prisikabinti? Iš anksto dėkoju už atsakymą :)

  • Atsakyti Daiva Lap 4, 2013 10:51

   Haroldai, jei buteliukų (iki 100 ml.) kiekis neviršija 10 vnt., telpa į 1 l maišiuką su kitais skysčiais, kvepalus galite vežtis rankiniame bagaže.

 105. Atsakyti arunas Spa 31, 2013 13:43

  ar galima skrendant y danija ar kiltu problemu jei y bagaza isideciau 2 blokus cigareciu ir y rankini dar isideciau 2 blokus cigareciu?

 106. Atsakyti Rimante Spa 28, 2013 20:37

  sveiki, ar galima skrendant į Kanada rankiniame bagaže vežtis klijus?

  • Atsakyti Daiva Spa 29, 2013 9:14

   Rimante, neturėtų būti problemų. Tik klijai priskiriami skysčių kategorijai, dėl to turėtų būti supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 107. Atsakyti Irma Spa 26, 2013 20:14

  Labas vakaras, norejau jusu paklausti, ar i rankini bagaza, keliaujant su norwegian avia kompanija i londona, galima isideti rukyte lasisa, esancia vaakume? aciu jums labai uz atsakyma.

 108. Atsakyti Danutė Spa 25, 2013 10:11

  keliausiu su wzir bilietą pirkau zigzg

  • Atsakyti Daiva Spa 25, 2013 10:19

   Danute, įlaipinimo kuponus jūs gausite likus kelioms dienoms iki skrydžio. Jei nekantraujate, galima atsiųsti ir dabar, tačiau turėkite omenyje, kad atlikus registraciją į skrydį negalimi jokie bilieto keitimai.

 109. Atsakyti Danutė Spa 25, 2013 8:53

  Laba diena norėjau sužinoti prieš kiek laiko aš turėčiau gauti bilietą.Skrendu į Londoną lapkričio 8d.Bilietą pirkau internetu

 110. Atsakyti virginija Spa 24, 2013 8:35

  Ar paskutinėmis dienomis nėra apribojimų dėl maisto produktų įvežimo į Švediją? Girdėjau, kad Oslo oro uoste maisto įvežti neleidžia. Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Spa 24, 2013 11:35

   Virginija, neturime duomenų apie įvežamo į Švediją maisto apribojimą. Galioja tos pačios sąlygos, kaip ir keliaujant visoje ES.

 111. Atsakyti Aušra Spa 24, 2013 7:54

  Sveiki. Vaikas nori paimti paspirtuką. Ar galima jį vežtis ir kokiu būdu (kaip įpakuotas, kokiame bagaže)?

  • Atsakyti Daiva Spa 24, 2013 13:55

   Aušra, jei jūsų vaiko paspirtukas telpa į bagažą, neviršija leistino svorio ir neturi aštrių detalių, galinčių sužeisti, paspirtuką galite vežtis ir rankiniame bagaže. Jei paspirtukas turi aštrių detalių, jį reikėtų vežti registruotame bagaže.

 112. Atsakyti Silva Spa 22, 2013 15:01

  Sveiki. Kiek galima deti mesos gaminiu skrendant i Norvegija rankiniam bagaze? Mesos gaminiai butu vakuumuoti.

 113. Atsakyti Renata Spa 21, 2013 10:39

  Sveiki,ar rankiniame bagaze galima veztis plauku dziovintuva, tiesintuva,epiliatoriu,nagu dilde ?

 114. Atsakyti kristina Spa 19, 2013 17:50

  Laba diena ,norejau paklausti ,ruosiuosi pirma karta skristi lektuvu,taciau turesiu tik rankini bagaza,ar galiu veztis plauku dziovintuva bei tiesintuva,nagu dilde? Aciu .

  • Atsakyti Daiva Spa 21, 2013 10:48

   Plaukų džiovintuvą ir tiesintuvą galite pasiimti. Dildės į rankinį bagažą dėtis nederėtų.

  • Atsakyti kristina Spa 19, 2013 18:02

   Tiesa dar pamirsau paklausti del rankinio bagazo ismatavimu, ar butinai turi buti tokio auksio 56cm kaip raso ar gali buti tiesiog tase kurios ilgis 56cm ar butinai auktis turi buti 56cm kaip raso?

 115. Atsakyti kriste Spa 18, 2013 11:04

  sveiki, zadame keliauti I norvegija su 8 men vaiku, ar galima tyreles pirktines issideti prie rankinio bagazu su pienu?

 116. Atsakyti Danutė Spa 17, 2013 16:34

  laba diena norėjau paklausti ar reikės mokėti už rankinį bagaža skrendu į Londoną lapkričio 8 su WiZ,vakar perskaičiau spaudoje ,kad reikia mokėti.kaip yra ištikrūjų

 117. Atsakyti kv Spa 17, 2013 14:36

  Labas.rankiniame bagaze galima veztis zalios vistienos mesos.skrendu i norvegija.aciu

  • Atsakyti kv Spa 18, 2013 9:24

   Labas,skrendu su ryanair kompanija i norvegija.ant bilieto sumaisytos vardo raides turi buti kristina o parasyta krsitina.ar bus bedu.aciu

   • Atsakyti Daiva Spa 18, 2013 9:27

    Skrendant su Ryanair vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį. Pabandykite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę, gal pakoreguos jūsų vardą nemokamai. Jei ne, keitimą reikės atlikti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

  • Atsakyti Daiva Spa 17, 2013 14:45

   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų. Patariame vištieną supakuoti vakuuminėse pakuotėse.

 118. Atsakyti Asta Spa 15, 2013 11:59

  Skrendant i JAV ar galima vežtis Lietuviškų lašinukų ir juodos duonytes?
  ( butu lauktuves draugam)tik kaikur raso kad draudziama, kai kur kad galima… gal kam teko susidurti su tokiu riekaliuku?

 119. Atsakyti Aleksejus Spa 14, 2013 13:01

  Sveiki, ar skrendant į JAV su savo nešiojamu kompiuteriu tikrinama kompiuteryje esanti programinė įranga?

 120. Atsakyti Silvija Spa 2, 2013 18:25

  Ir dar turiu viena klausima Jums uzduoti. Kiek kg. rukytu mesos gaminiu galima isideti i registruota bagaza ir ar visi tie mesos gaminiai turi buti vakuumuoti?

  • Atsakyti Daiva Spa 3, 2013 9:14

   Silvija, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų. Supakuokite taip, kad maistas negadintų jūsų likusių daiktų bagaže (tiek bėgančiu skysčiu, tiek kvapais).

 121. Atsakyti Silvija Spa 2, 2013 18:04

  Sveiki. Lektuvu skrisiu pirma karta, todel dar daug ko nezinau. Gal galite padeti. Skrisiu i Norvegija su norwegian.no. Turiu nusipirkusi registruota bagaza,bet i lektuva planuoju eiti tik su rankinuku. Ar visi daiktai esantys rankinuke patikros metu turi buti sudeti i tam skirtus sandarius maiselius, pvz: pinigine, telefonas, pakrovejas… Dekoju uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Spa 2, 2013 18:07

   Silvija, į sandarų maišelį turi būti sudėti tik skysčiams priskiriami daiktai, įskaitant lūpdažį, akių tušą ir pan.

 122. Atsakyti Valentina Spa 1, 2013 18:01

  Ar galima vežtis kirpėjos kirpimo žirkles rankiniame bagaže?

 123. Atsakyti Danutė Spa 1, 2013 16:28

  ar galima rankiniame bagaže vežtis vaikams skirtus metalinius stalo įrankius šaukštas šakutė ir pelis skrendu į Londoną su wizir ir kiek cigarėčių galiu vežti

  • Atsakyti Daiva Spa 1, 2013 16:44

   Danute, su šakute ir peiliu gali būti problemų ir teks juos palikti. Cigarečių į Angliją galite vežtis ne daugiau kaip 800 vnt., t.y. 4 blokus.

 124. Atsakyti augis Spa 1, 2013 11:17

  ar galima rankiniame bagaze vezti dyzelinio automobilio variklio pakaitinimo zvakes ar kitas automobilio detales

  • Atsakyti Daiva Spa 1, 2013 11:23

   Augi, lėktuvo salone draudžiamų daiktų sąraše specifinės automobilių detalės atskirai nevardijamos, todėl reikia vadovautis bendromis taisyklėmis, išvardytomis aukščiau. Negalima vežtis daiktų, kurie gali sukelti pavojų saugumui skrydžio metu.

 125. Atsakyti Kastytis Rgs 30, 2013 15:18

  Ar galima vežtis žvejybinius kabliukus rankiniame bagaže, jei galima iki kokio dydžio.
  Ir ar galima rankiniame bagaže vežtis teleskopinę meškerę

  • Atsakyti Daiva Spa 1, 2013 10:36

   Kastyti, aštrūs daiktai (kabliukai) turėtų būti dedami į registruojamą bagažą, meškerę galima vežtis rankiniame bagaže.

 126. Atsakyti ASTA Rgs 30, 2013 13:26

  sveiki, skrendu is Rygos i Danija, kiek cigareciu galiu veztis rankiniame bagaze?

 127. Atsakyti valentina Rgs 29, 2013 16:52

  ar galima I finaira isinesti metalini virduli aciu

  • Atsakyti Daiva Rgs 30, 2013 9:59

   Jei virdulys telpa į rankinį bagažą neviršijant aviakompanijos nustatytų rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų, tuomet galima.

 128. Atsakyti Valentina Rgs 27, 2013 23:11

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis kirpimo mašinelę?

 129. Atsakyti Gerda Rgs 27, 2013 21:28

  Laba diena, skrendu i Londona su Raynair (i prieki) ir Wizzair (atgal)i Vilniu, imu tik rankini bagaza. Kaip reikia gabenti kvepalus savo naudojimui? Ar galima purskiamus ar galima tik skystus (tepamus). Aciu uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Rgs 30, 2013 9:58

   Gerda, galite vežtis tiek purškiamus, tiek tepamus kvepalus, tačiau abiem atvejais juos reikia supakuoti kartu su kitais skysčiais jūsų rankiniame bagaže pagal taisykles.

 130. Atsakyti Inga Rgs 26, 2013 14:33

  Skrendu į JAV. Mama nori perduoti vieno augalo šaknį. Ar galima jį pervežti registruotame bagaže ar rankiniame?

 131. Atsakyti Julija Rgs 25, 2013 15:25

  Laba diena.
  Skrendu i Turkija su 1 m ir 4 men vaikuciu.Kelioniu organizatore pranese, kad registruotas bagazas leidziamas iki 20 kg, o rankinis iki 10 kg(suaugusiui) ir vaikuciui – iki 10 kg registruoto bagazo.Ar galima i rankini bagaza isideti maisto vaikuciui – pvz.: sausainiu ar sureliu keleta? Kokios vaikisko vezimelio transportavimo taisykles? Ar ji svers kartu su registruotu bagazu, ar nepriklausomai nuo turimo bagazo svorio vistiek reikes moketi papildomai?
  Aciu uz info.

  • Atsakyti Daiva Rgs 25, 2013 15:39

   Julija, kūdikio maistui, reikalingam skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.
   Vežimėlių gabenimo taisyklės priklauso nuo aviakompanijos, su kuria keliausite. Todėl pasiteiraukite savo kelionių agento detalesnės informacijos.

 132. Atsakyti Algis Rgs 25, 2013 12:44

  Ar galima vežtis rankiniame arba kišenėje degtukus?

 133. Atsakyti Julija Rgs 24, 2013 2:19

  Laba… Skrendu su wizzair i Olandija o kiek galima paimti cigareciu?

 134. Atsakyti Kondicionieriu pildymo iranga Rgs 20, 2013 14:17

  Na, bet jei skrendate į Ameriką – galioja atskiros taisyklės..:)

 135. Atsakyti Lita Rgs 19, 2013 19:17

  Laba diena, domina ar galima veztis rankiniame bagaze dezutes su tauremis (vynui ir t.t.)skrendant I JAV? Butu originaliose pakuotese.

 136. Atsakyti Raminta Rgs 19, 2013 16:24

  Vykstant i USA iskilo pora klausimu, vezantis suri su savimi ar yra skirtumas kokios rusies tai yra suris ar ne? bei ar galima veztis acitona?
  Ar rankiniame bagaze galima tureti mobiliojo telefono pakroveja ar tik registruotame?
  Ir ar registruotame bagaze galima visiskai viska sudeti i vakuuminius maisus?
  Aciu.

  • Atsakyti Daiva Rgs 20, 2013 10:11

   Raminta, į JAV galite vežtis sūrį, nepriklausomai nuo jo rūšies. Acetoną registruotame bagaže vežtis galite. Pakrovėją galite turėti rankiniame bagaže. Į vakuuminius maišus viską sudėti taip pat galite.

 137. Atsakyti Matas Rgs 19, 2013 13:53

  Ar galima veztis du dujinius ziebtuvelius nesvarbu ar rankiniame ar registruotame bagaze?

 138. Atsakyti daiva Rgs 19, 2013 12:47

  laba diena.Norejau paklaust ar rankiniam bagaze galima veztis plauku lygintuva.

 139. Atsakyti jolanta Rgs 18, 2013 14:02

  ar galiu i rankini bagaza deti 0.7l buteli degtines?skrendu i londona su ryanair.aciu

  • Atsakyti Daiva Rgs 18, 2013 14:20

   Jolanta, negalite dėl skysčių ribojimo rankiniame bagaže. Nebent galite įsigyti alkoholinių gėrimų Duty Free parduotuvėse praėjus saugumo patikrą ir susidėti į rankinį bagažą, neviršijant Ryanair nustatytų dydžio ir svorio apribojimų.

 140. Atsakyti valentina Rgs 16, 2013 19:27

  o medinius virbalus galima isinesti aciu

 141. Atsakyti Gedas Rgs 11, 2013 10:15

  Sveiki,noriu pasiteirauti skrisim 2 asmenys. Mum priklauso kiekvienam rankinis bagažas po 10kg? ar bendrai 10kg? Ačiū už atsakymą

 142. Atsakyti Kamile Rgs 10, 2013 17:17

  Aciu. Taip pat noreciau suzinoti koks turi buti registruoto bagazo svoris i JAV bei ar galima imti papildoma bagaza uz papildomus pinigus?
  Bei ar galima su savimi veztis sviesta,makaronus,batona,grikius,druska,cukru ar darzoves su vaisiais? Ir ar visa tai turi buti originaliose pakuotese?

 143. Atsakyti Kamile Rgs 9, 2013 19:16

  Vykstu i JAV ir noreciau suzinoti ar registruotame bagaze galima veztis dilde,zirklutes bei elementarius vaistus pvz? maisto produktus(gendancius ar negendancius)? Bei ar butu geriau apdrausti registruojama bagaza ar tai nera didele butinybe? Aciu.

  • Atsakyti Daiva Rgs 10, 2013 10:48

   Kamile, registruotame bagaže galite vežtis žirklutes, dildę, vaistus (jei vaistų sudėtyje nėra narkotinių ar psichotropinių medžiagų). Vežantis receptinius vaistus, patariame su savimi turėti tų vaistų receptus. Drąsiai galite vežtis duoną, sūrį, prieskonius, actą, aliejų, medų, kavą bei arbatą. Negalima įsivežti ryžių, mėsos produktų.
   Drausti, ar nedrausti bagažą – jūsų asmeninis pasirinkimas. Jei apdraustas bagažas vėluos, draudimas atlygintų būtinų daiktų įsigijimo kainą arba mokėtų fiksuotą valandinę draudimo išmoką. Jei apdraustas bagažas būtų prarastas ar sugadintas, būtų mokama už bagažo svorį arba įvertinus bagažo turinį. Dėl draudimo galite susisiekti tel. 8 600 26764.

 144. Atsakyti ausmor Rgs 9, 2013 16:25

  Ar galiu rankiniame bagaže vežti spanguoles(uogas, ne uogiene). Skrendu su Ryainair į Angliją

 145. Atsakyti Regina Rgs 9, 2013 11:59

  Laba,skrendant iJAV kur butu galima susizinoti ka galima veztis i Jav .
  Nupirkau gintaro papuosalu,ir gintaro gabaleli ir lietuvisku gerimu ir sokolado,saldainiu ir surio Dziugo, duonytes namu kepimo,ir susimasciau…………..

 146. Atsakyti ausra Rgs 9, 2013 9:42

  Ttai kodel zmogus vezesi 8000 euru ir jam atimti? jie buvo

  • Atsakyti Daiva Rgs 9, 2013 9:57

   Aušra, jei pareigūnai atėmė pinigus, turėjo būti tam tikros priežastys ir jos turėjo būti paaiškintos proceso metu.

 147. Atsakyti ausra Rgs 8, 2013 17:58

  labas kokia pinigu suma galima vesti nedeklaravus i olandija?

  • Atsakyti Daiva Rgs 9, 2013 9:31

   Aušra, kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.

 148. Atsakyti Rolandas Rgs 6, 2013 10:37

  7 days till takeoff…
  You are travelling soon and here is some information you need to know.

  Sveki, sia zinute gavau i el.pasta. Ir as gerai supratau, kad mano skridis yra anksciau, nei as pirkausi bilietus? Check in jau buvau pasidares pries kelias dienas, o sis laiskas atejo dabar tik. Ar cia tik informuoja kad galiu jau check in daryti ?

 149. Atsakyti daiva Rgs 2, 2013 14:56

  vykstu i uk ir girdejau kad pagal naujas taisykles rankiniame bagaze negalima veztis mesos(pvz. rukytu lasinuku ir pan.) taip pat saldainiu. Ar tai tiesa? Aciu…

 150. Atsakyti Saule Rgs 2, 2013 11:02

  skrendant į Kretos salą Graikijoje ar galima vežtis žiebtuvėlį ar degtukus?

 151. Atsakyti Viktorija Rgp 30, 2013 21:17

  Sveiki. per ebay.co.uk pirkau pakuote omega-3 kapsuliu, pakuoteje yra 365 kapsules, ar galiu vestis dvi tokias pakuotes rankiniame bagaze?

 152. Atsakyti Gedas Rgp 29, 2013 14:43

  Laba diena, planuoju skristi i Londona. Sergu astma, idomu ar bagaze galiu turetu vaistu balioneli, nekils keblumu patikrinant bagaza?Aciu uz atsakyma

 153. Atsakyti Raimundas Rgp 29, 2013 12:13

  Skrendu i uk

  • Atsakyti Daiva Rgp 29, 2013 14:28

   Raimundai, į UK galite įsivežti ne daugiau kaip 800 vnt., t.y. 4 blokus cigarečių. Jei telpa, galite susidėti ir į rankinį bagažą, neviršydamas nustatytų dydžio ir svorio apribojimų.

 154. Atsakyti Raimundas Rgp 28, 2013 19:35

  Sveiki skrendu pirma karta ir nezinau kiek galima nusipirkti cigareciu duty free parduotuveje ? ar yra koks nors limitas , skrendu su rankiniu bagazu

 155. Atsakyti Tomas Rgp 28, 2013 9:17

  Sveiki, kiek galima isivezti cigareciu skrendant i Jav?

 156. Atsakyti Simona Rgp 25, 2013 18:58

  Ar rankiniame bagaže galima veštis virbalus ar tai prisikaitys kaip šaltieji ginklai? :)

 157. Atsakyti Joleta Rgp 23, 2013 0:25

  Labas vakakas norejau paklausti ar galima vezti tabaka I Didziaja Britanija ne orginalioje pakuoteje,dekoju.

 158. Atsakyti Rasa Rgp 22, 2013 23:07

  Ar galima iš Norvegijos registruotame bagaže vežti šaldytą žuvį?Ir jei taip-tai kiek kg?Skaičiau jog 15kg,bet į tą kvotą neįeina gėlavandenės žuvys,lašišos,upėtakiai.Ar tiesa?Ankščiau buvau skaičiusi,kad lygtais 5kg filė galima vežti,o ne filė neribojama.Ar čia pasenusi informacija?

  • Atsakyti Daiva Rgp 23, 2013 11:10

   Rasa, skrendant iš Norvegijos į Lietuvą vienas asmuo gali vežtis iki 15 kg žuvies. Ši eksporto kvota taikoma žuvims, sužvejotoms iš pramoginių jūrų laivų žvejybos Norvegijos vandenyse. Gėlavandenėms žuvims, lašišoms, upėtakiams netaikoma eksporto kvota. Filė ir kitas žuvis pirktas parduotuvėse galite vežtis be apribojimų, tik sandariai supakuokite.

 159. Atsakyti Rasa Rgp 22, 2013 23:03

  Sveiki,
  Ar gerai supratau?Jei iš Lietuvos vežuosi 1 litrą stiprių gėrimų į Norvegiją-tai Lietuvoje DUTY FREE parduotuvėje jau negaliu dasipirkti nei kiek,o Norvegijoje Dutty free parduotuvėje jau galiu dasipirkti kiek noriu?

 160. Atsakyti Justinas Rgp 19, 2013 20:06

  Sveiki,
  Anksčiau minėjote, kad Ryanair’u galima skraidinti urną su pelenais turint mirties liudijimo, kremavimo liudijimo kopijas ir urną tinkamai suapakavus.
  Ar yra reikalingi dokumentų vertimai ar kokie nors papildomi leidimai (dokumentai) juos skraidinant per trečiąsias šalis?
  Pvz.: Valensija, Ispanija -> Kijevas, Ukraina -> Vilnius, Lietuva

 161. Atsakyti Vaida Rgp 15, 2013 15:00

  Laba diena. Sekmadienį keliauju į Danijos karalystę airBaltic skrydžių bendrove. Noriu tiksliai išsiaiškinti: kokį kiekį lietuviško alkoholio galiu gabenti lauktuvių, ar gailiu vežtis 1 bloką cigarečių, ar leidžiama vežtis skėtį, kvepalus(nes paskaičius straipsnius apie tai, ką galima gabenti),nebesuprantu :)nieko…Jei esu išsipirkusi 20 kg bagažą, ar galiu turėti ir rankinį iki 8 kg lagaminuką(WAGNER firmos), nes ne visos oro uostų bendrovės pripažįsta?
  Gal galite parašyti, ko griežtai negalima turėti rankiniame ir registruotame bagažuose?
  Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Rgp 16, 2013 9:32

   Vaida, šiame blogo įraše yra išdėstyta, ko griežtai negalima gabenti rankiniame ir registruotame bagaže.
   Danijos Karalystė priklauso Europos Sąjungai, tad galite vežtis iki 800 vnt. (4 blokus) cigarečių, iki 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%), 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso), 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno), 110 l alaus.
   Rankiniame bagaže taikomi skysčių gabenimo apribojimai, todėl atkreipkite į tai dėmesį. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 litrą užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui.
   Be to, aviakompanija AirBaltic taiko rankinaim bagažui tokius dydžio ir svorio apribojimus: ne daugiau kaip 8 kg, išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm. Tad pagalvokit, ką susidėti, kad neviršytumėte apribojimų. Kadangi turėsite ir registruotą bagažą, daugelį daiktų galite susidėti į jį.

 162. Atsakyti Rita Rgp 13, 2013 22:20

  Ar galima i lektuva nestis maisto(suvalgyti skrydzio metu? O vaisiu?ACIU.

  • Atsakyti Daiva Rgp 14, 2013 9:21

   Rita, galima. Svarbu, kad maistas nebūtų tirštos ar skystos konsistencijos, nes tuomet jis turi būti gabenamas pagal skysčių gabenimo taisykles.

 163. Atsakyti Virginija Rgp 13, 2013 18:04

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis šakotį, kelių rūšių sūrius? Keliaujame į Armėniją.

  • Atsakyti Daiva Rgp 14, 2013 10:38

   Virginija, į Armėniją galima įsivežti šakotį ir sūrius (pakuotus, patvirtintus veterinarijos kontrolės). Jei šakotis telpa į rankinį bagažą, galite jį vežtis. Sūris turėtų būti kietas. Priklausomai nuo aviakompanijos, ne kietus sūrius gali neleisti vežtis rankiniame bagaže.

 164. Atsakyti Greta Rgp 12, 2013 1:09

  Laba diena, skrendu su ryanair i Koso sala. Ar yra draudziama paimti i rankini bagaza plauku dazus ir kitas papildomas priemones plaukams sviesint (peroksidas, milteliai ir pan ) ? Ar tai jau skaitoma kaip pavojingos bei nuodingos medziagos? O gal yra tik tam tikras kosmetines medziagos stiprumo procentas?
  Is anksto dekoju uz issamu atsakyma!

  • Atsakyti Daiva Rgp 12, 2013 11:16

   Greta, deja, kosmetinėms priemonėms atskirų taisyklių nėra. Geriausia plaukų dažus gabenti registruotame bagaže, o sprendimas, ar galėsite turėti juos rankiniame, veikiausiai priklausys nuo oro uosto darbuotojo ir kiekio, kurį ketinate gabenti. Kuo jis didesnis, tuo labiau sudomins. Nepamirškite, kad skysčiams taikomi 100 ml apribojimai.

 165. Atsakyti Diana Rgp 10, 2013 19:33

  Sveika. Ar galima vestis uzpilamas milteliu pavidalo sriubas,shake’us ir kosytes? Ar reik jas ipakuoti I maiseli ir issimti pereinant security?

  • Atsakyti Daiva Rgp 12, 2013 10:43

   Diana, galite vežtis ir tegu maistas būna originaliose pakuotėse. Kadangi tai yra sausi produktai, į maišelį kartu su skysčiais pakuoti nereikia.

 166. Atsakyti Ieva Rgp 10, 2013 15:47

  Sveiki, kadangi užsiėmu rankdarbiais, tai klausimas ar galima į rankiniame bagaže vežtis adatas?

 167. Atsakyti Jonas Rgp 9, 2013 18:37

  Ar galima keltuvu vežti elektrinį dviratį, kuriame yra akumuliatoriai? Žinoma registruotu bagažu. Akumuliatoriai yra hermetiški. Tokius gamina gamyklos.

  • Atsakyti Daiva Rgp 12, 2013 11:15

   Jonai, taip, galima. Tačiau dviratis jau laikomas ne įprastu registruotu bagažu, o specialiuoju sporto inventoriumi, kuriam taikomi kiti mokesčiai ir atidavimo tvarka. Pasidomėkite aviakompanijos taisyklėmis dėl sportinio inventoriaus gabenimo.

 168. Atsakyti Regina Rgp 8, 2013 13:23

  Laba diena noriu paklausti ką galima įvežti lauktuvių į Australiją?
  Ačiū

  • Atsakyti Daiva Rgp 12, 2013 10:37

   Regina, sąrašas platus. Klauskit konkrečiau, kas domina. Arba draudžiamų prekių sąrašus raiste Australijos muitinės svetainėje.

 169. Atsakyti fcode Rgp 7, 2013 17:24

  Labas, kokie apribojimai taikomi technikai pirktai JAV ir isvykstant? pvz. mobilieji telefonai

  • Atsakyti Daiva Rgp 12, 2013 10:36

   Išvežamų mobiliųjų telefonų kiekiui apribojimų nėra. Turėkite pirkimo dokumentus ir čekius. Jei jūsų prekės viršys tam tikrą pinigų sumą, gali tekti mokėti papildomus mokesčius. Dėl leistinos išvežamų prekių piniginės vertės susisiekite su JAV muitine (202) 325-8000.

 170. Atsakyti nija Rgp 7, 2013 12:42

  Ar galima į JAV vežti registruotame bagaže saldainių dėžutę? Taip pat medaus rinkinį (gamyklos įpakavime)?

 171. Atsakyti Marius Rgp 6, 2013 10:28

  Ar galima vežtis maisto papildus atskirame be etikečių indelyje? Papildas yra miltelių forma. Originali pakuotė netelpa i krepšį, o man reikia tik savaitės laikotarpiui.

 172. Atsakyti Kristina Rgp 6, 2013 10:11

  Ar galima į Norvegiją, su wizzair registruotam bagaže, vežtis kukurūzų burbuoles?

 173. Atsakyti Sandra Rgp 6, 2013 5:50

  Sveiki,skrendu is Londono I Lietuva su ryanair’u ar galima rankiniame bagaze tureti,saldainiu,sokoladu,zodziu saldumynu?

 174. Atsakyti ema Rgp 5, 2013 22:47

  Ar oro uoste tikrina nešiojamo kompiuterio windowsus? Ta prasme nekils problemų, jei jie ne orginalūs?

 175. Atsakyti U. Rgp 5, 2013 20:53

  Sveiki. Ar rankiniame bagaže galima vežtis varškės, obuolių, agurkų? Ar ribojamas vežamų maisto produktų (pvz.: rūkytos dešros, duonos) kiekis?

 176. Atsakyti Lina Rgp 5, 2013 19:36

  Laba diena,
  Ar vykstant i JAV, galima registruotame bagaže veztis alkoholinių gerimų?

 177. Atsakyti Jolanta Rgp 3, 2013 17:11

  Laba diena, ar galima vežtis pincetą ir manikiūrines žirklutes?

 178. Atsakyti zivisuke Rgp 1, 2013 14:24

  Ar yra apribotas gintaro kiekis išvežamas į užsienį?

 179. Atsakyti Augustas Lie 31, 2013 19:10

  Sveiki. Skrendam dviese į Norvegiją. Vežamės po 1 bloką cigarečių ir dar norėtumėm įsivežt 2 pakelius sukamo tabako (iš viso 80 gramų). Ar jau reikėtų mokėti muitą už tabaką?

  • Atsakyti Daiva Rgp 5, 2013 12:33

   Augustai, tokiu atveju jau viršytumėte apribojimus. Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, tabako gaminiai bus konfiskuojami.

 180. Atsakyti Simona Lie 24, 2013 13:45

  Sveiki, ruosiames skristi su wizzairu i Anglija, vesimes nesiojama kompiuteri,ar ji tikrins kazkokiais budai? ko kompiureryje negali buti?

  • Atsakyti Daiva Lie 24, 2013 13:54

   Simona, patikros metu tik reikės ištraukti nešiojamąjį kompiuterį iš rankinio bagažo. Ką laikote kompiuteryje, niekas netikrins.

 181. Atsakyti natalja Lie 15, 2013 18:56

  Sveiki, skrendu į Norvegiją Norwegian oro linijomis, tad norėčiau paklausti ar galima vežtis registruotame bagaže keleta elektrodaiktu

  pvz.vafline,mikseri,el.garu puoda ir panašus prietaisus.ačiu

 182. Atsakyti INGA Lie 15, 2013 8:30

  skrendame su drauge į Frankfurtą Lufhansos lėktuvu.Bilietus pirkome internetu.Abi pavardės viename lape ir bagažo stulpelyje ADT: 1PC Ar abi galim turėti atskirai po bagažą?
  Dėkoju

 183. Atsakyti Anonymous Lie 13, 2013 23:25

  o ar nerankiniame bagaže, kuris bus 15kg ribojamas skysčių tūris? kiek jų galima vežtis? ar jie turi būti neprapakuoti? ir jei planuoju skristi su „Ryanair“ kokie turi būti to papildomo bagažo išmatavimai? koks mokestis už viršytus papildomus kilogramus?

  • Atsakyti Daiva Lie 15, 2013 10:17

   Registruotame bagaže skysčius galite gabenti. Tam tikrų skysčių (alkoholio, kitų prekių) kiekių ribojimai priklauso nuo šalies, į kurią vykstate, muitinės reikalavimų. Ryanair registruoto bagažo išmatavimai negali viršyti 81 cm (aukštis) x 119 cm (plotis) x 119 cm (ilgis). Jei viršysite bagažo svorį, už kiekvieną papildomą kilogramą teks sumokėti 20 EUR/GBP.

 184. Atsakyti Valentina Lie 12, 2013 11:20

  Aciu jums labai uz atsakyma.

 185. Atsakyti Giedrius Lie 12, 2013 10:00

  Sveiki. Idomu suzinot tvarka apie duty free. Jei pvz as i Norvegija ivesiu leistina kieki 1 litra degtines ar galesiu is lektuvo islipes ju zemeje dar uzeiti i duty free ir nusipirkti dar 1 litra degtines ?

 186. Atsakyti Valentina Lie 11, 2013 19:27

  Laba, norejau paklausti kitenu skristi su ryanair is Anglijos i Lietuva, i ranki bagaza noriu isideti vaikiska dvirati paspirtuka( pagrindas is metalo)ar man jo ne konfiskuos?

  • Atsakyti Daiva Lie 12, 2013 9:15

   Valentina, jei paspirtukas telpa į rankinį bagažą neviršijant dydžio ir svorio apribojimų ir neturi aštrių detalių, kuriomis galima sužeisti, tuomet galima.

 187. Atsakyti Lina Lie 8, 2013 15:23

  Laba,
  skrendu i Norvegija su wizzair,turesiu tik rankinį bagažą.ar galiu vežtis veido kremą,kosmetiką-(tusas,piestukas,lupu blizgis),dušo gelį? Ar galima turėti mineralinio vandens buteliuką? Ar galima vežtis knygą?

  • Atsakyti Daiva Lie 8, 2013 15:31

   Lina, kosmetiką galite vežtis, tik pagal skysčių gabenimo taisykles. Knygą galite pasiimti. Vandens buteliuką nusipirkite Duty Free parduotuvėje, nes per saugumo patikrą vandens prasinešti negalėsite.

 188. Atsakyti Aleksandras Lie 8, 2013 15:12

  Ar galima vežtis rankiniame bagaže mėlynės uogas( jeigu galima, tai kiek) i Tel Avivas, Israelis per El Al-Israel Airlines

  • Atsakyti Daiva Lie 8, 2013 15:36

   Pagal taisykles negalima į Izraelį įvežti daugiau kaip 1 kg vienos rūšies maisto ir ne daugiau kaip 3 lg maisto iš viso.

 189. Atsakyti Inga Lie 8, 2013 10:16

  Sveiki, ar galima veztis pinceta ?

 190. Atsakyti Mergaitė Lie 7, 2013 19:09

  Važiuoju iš Lietuvos į Londoną autobusu, ar galimi šie daiktai rankiniame bagaže: nagų lakas, acetonas, šampūnas, dušo želė, kremas, pūdra, tušas, kvepalai, dantų pasta, vaistai, pincetas, žirklutės?

  • Atsakyti Daiva Lie 8, 2013 11:30

   Keliaujant autobusu bagaže neleidžiamos tik radioaktyvios, sprogstamosios, nuodingos, ėdančiosios, degiosios, skleidžiančios stiprų kvapą medžiagos ir daiktai. Na ir nereiktų pamiršti muitinės apribojimų.

 191. Atsakyti Jūratė Lie 5, 2013 21:50

  Sveiki, norejau paklausti as galima i Norvegija rankiniam bagaze veztis 0,5l medaus ?

 192. Atsakyti norway Lie 5, 2013 19:56

  Koks rankinio bagažo svoris gali būti?

 193. Atsakyti Anonymous Bir 30, 2013 17:43

  ar galima vestis kalijana, angliukus ir tam skirta tabaka?

 194. Atsakyti galvydė Bir 29, 2013 17:49

  Sveiki, vykstu Į JAV. Skrendu iš Varšuvos su LOT-Polish Airlines. Noriu registruotame bagaže įsivežti apie 500 g džiovintų mėlynių uogų. Ar džiovinti vaisiai ir uogos yra taip pat draudžiama įvežti, kaip ir švieži? Ačiū.

 195. Atsakyti ramune Bir 25, 2013 20:48

  as skrendu su kudikiu ar galima isideti vezimeli ir kedute.kiek galima vestis misinuko

  • Atsakyti Daiva Bir 26, 2013 11:25

   Ramune, vežimėlio ir kėdutės pervežimo taisyklės priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrisite. Paruošto mišinuko į saloną galite pasiimti tiek, kiek reikės jo skrydžio metu.

   • Atsakyti Danik Bir 26, 2013 23:46

    Labai, labai svarbiai noreciau paklausti, labai tykiuosi, jog atsakysite!!!
    Man yra 17 metu ryt iskeliauju i Lenkija/Varshuva is ten skrisiu su tevais lktuvu i kanaru salas- Tenerifas. Ar galiu i rankini bagaza isideti cigareciu, jei galiu tai kiek. Svarbiausias kalusimas- Ar tevai nieko nesuzinos!? ACIU!!!

    • Atsakyti Daiva Bir 27, 2013 9:57

     Cigaretes galima vežtis asmeninėms reikmėms. Tad jei pareigūnams užklius ar reikės patikrinti bagažo turinį atskirai, galite sulaukti papildomų klausimų ar iškraustyti savo bagažą.

 196. Atsakyti Aurelija Bir 24, 2013 21:40

  Sveiki,skrendu is Vilniaus i Ispanija,persedimas Briuselyje ar rankiniame bagaze galiu veztis sakoti,jis bus be jokio idaro,svoris apie 1kg?

 197. Atsakyti Grazina Bir 24, 2013 20:01

  Sveiki,
  Planuoju skrydi su kudikiu. noriu pasiimt tik rankini bagaza. ar galiu jame vestis vaikui reikalingus vaistus (taciau ne butinai skrydzio metu ju gali reiketi, pvz zvakutes nuo temperaturos, vaistai nuo slogos ir pan. ? ir kur tuos vaistukus jei galima, reiki susideti? ar i maiseli permatoma?
  ar galima vestis vaiko nagiukams kirpti mazutes zirklutes, uzapvalintais galais?

  ar visas skystis turi but permatomose specialiose indeliuose? pvz. makiazo valiklis, skystis kontaktiniams lesiams?

  ACIU

  • Atsakyti Daiva Bir 25, 2013 11:58

   Gražina, visi skysčiai rankiniame bagaže turi būti gabenami pagal bendrąsias skysčių gabenimo taisykles. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui.
   Žirklutes užapvalintais galais, ne ilgesniais kaip 6 cm ašmenimis galite vežtis.

 198. Atsakyti arunas Bir 24, 2013 15:15

  Ar galima iš Švedijos vežti dviračių. Ir kiek alkoholio galima įvežti į Švediją automobiliu.

  • Atsakyti Daiva Bir 27, 2013 12:03

   Arūnai, alkoholį gali vežtis asmenys nuo 20 m. Leistinas kiekis nėra ribojamas. Svarbu, kad vežtumėtės savo ar savo artimųjų asmeniniam naudojimuisi. Jei kiekis bus labai didelis, gali tekti pateikti įrodymą, kokiu tikslu vežate. Rekomenduojame ženkliai neviršyti numatytų alkoholio transportavimo tarp ES kiekių: 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%), 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso), 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno), 110 l alaus.

   Ar vežamiems dviračiams reikės mokėti muito mokestį, rekomenduojame pasitikrinti http://litarweb.cust.lt/taric/web/calc_LT?Year=&Month=&Day=

 199. Atsakyti Remis Bir 24, 2013 11:59

  jei mano bagažas turėjo būti 15 kg, bet prisidėjo iki 18 kg, kiek mokėti reikės papildomai?

 200. Atsakyti Loreta Bir 22, 2013 14:37

  Ar galiu vežtis valgomosios sodos rankiniame bagaže.

 201. Atsakyti anonimas Bir 22, 2013 13:36

  Ar galima veštis nepilnamečiui cigarečių į UK?

 202. Atsakyti raimonda Bir 21, 2013 15:04

  sveiki skrendu is libano noriu parsivesti 2kg alyvuogiu aliejaus muilo ir 2 litrus aliejaus ar tai leidziama ir jai pasiimciau antra litra alkoholinio gerimo 53stiprumo kiek man reiktu susimoketi uz tai

 203. Atsakyti Martynas Bir 19, 2013 14:33

  Škotija.

 204. Atsakyti Martynas Bir 19, 2013 14:18

  Ar galima rankiniame bagaže vestis cigarečių ir kiek?

 205. Atsakyti asta Bir 18, 2013 18:04

  Sveiki,
  galima rankiniam bagaze vesti kaljana?

 206. Atsakyti Virginija Bir 18, 2013 15:35

  Ar, keliaujant su Wizzair i Norvegiją, rankiniame bagaže galima vežtis leidžiamus 10 kg mesos ir pieno gaminių? Ar galima vežtis fermentinį sūrį supakuotą vakume(iš parduotuvės)?

 207. Atsakyti Rasa Bir 15, 2013 20:02

  Vykstu savaitei į Norvegiją. Noriu įsidėti vaistų savo reikmėms (nuo skausmo, temperatūros, sumušimo, virškinimo ir kt.). Kuriame bagaže geriau juos vežtis(rankiniame ar registruotame).
  Ačiū už atsakymą.

 208. Atsakyti Elena Bir 14, 2013 23:08

  skrendame į londoną ilgesniam laikui.Vyras yra po infarkto ir jam yra išrašyti kompensuojami vaistai 3 mėn.Ar reikia receptų,nes visi jie yra kompensuojamoje knygelėje,o knygelę paliekame lietuvoje.

 209. Atsakyti Rasa Bir 14, 2013 20:29

  Kiek galima vežtis kavos į Norvegiją?
  Ačiū už atsakymą

 210. Atsakyti Danute Bir 14, 2013 15:42

  Ar vykstant lektuvu i Prancuzija gali cigaretes bagaze veztis 17 metu mergina?Aciu

 211. Atsakyti Melisa Bir 11, 2013 21:17

  Sveiki, skrendant i norvegija keturiems asmenims (du vaikai) kiek cigareciu galima pasiimti i rankini bagaza?

 212. Atsakyti Onute Bir 11, 2013 4:20

  Vyksiu i JAV 1 men.Ar galiu rankiniame bagaze veztis papuosalus?Ar juos reikia deklaruoti?Jei taip tai kokius?Aciu

  • Atsakyti Daiva Bir 11, 2013 13:04

   Onute, jei vežatės papuošalus, deimantus, perlus ir kitus brangakmenius asmeniniam naudojimui ir jų bendra suma neviršija 2 500 USD, deklaruoti nereikia.

 213. Atsakyti Dovile Bir 10, 2013 13:59

  Sveiki, galima rankiniame bagaze veztis druskos indeli kurios svoris 250g? Sausu pusryciu(dribsniu) kuriu svoris 750g?

 214. Atsakyti +++ Bir 6, 2013 14:49

  Sveiki, skrendu is briuselio i skotija su ryanair, ar galiu pasiimt alkoholio 350ml supilstyto i 100ml talpos buteliukus, 35% stiprumo, man 20m? ar galiu veztis desra ipakuota ir nepradaryta? ar galima pasiimti surio, paprasto ne lydyto? ir ar galima pasiimti sriubos stiklainyje, bet ne namines ir ne skystos, o greitai paruosimiama ir nepradaryta? taip pat, ar galima pasiimti sukamo tabako, jau pradaryto? is anksto aciu uz atsakymus.

 215. Atsakyti Simona Bir 4, 2013 18:48

  Laba diena,

  O kaip galėtų vežtis skystį lešiams? Ar irgi reikėtų jį kažkur įsipilti, ar galima paprastai vežtis jam skirtame buteliuke??

  • Atsakyti Daiva Bir 5, 2013 9:23

   Laba diena, Simona. Skystį lešiams rankiniame bagaže reikia gabenti kaip ir kitus skysčius – ne didesnėje nei 100 ml originalioje talpoje ir įdėtą kartu su kitais skysčiais į 1 l talpos permatomą sandariai uždaromą maišelį.

 216. Atsakyti Igl Geg 31, 2013 15:05

  Laba diena,
  Skrendu iš LT į Norvegiją , ryanair’u. Tik rankinis bagažas. Dominttų klausimas, ar galiu veztis atsiveztas cigaretes is Rusijos(tai butu 100 cigareciu su rusiskais uzrasais- 5 pokeliai)? ir pvz maista kaip: duona, raugintus kopustus ar marinuotus agurkelius, kuriu turis butu 230g.?

  Lauksiu skubaus atsakymo.aciu

  • Atsakyti Daiva Geg 31, 2013 15:19

   Į Norvegiją galima įsivežti iki 200 vnt. cigarečių. Duoną galite vežtis, tačiau su raugintasi kopūstais ir marinuotais agurkėliais bus bėdų – jis bus prilyginti skysčiams ir turėtų būti gabenami pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui.

   • Atsakyti Lina Bir 17, 2013 19:37

    skrendu su rayner i anglija norėjau pasiteirauti ar galima vežtis 10 pakeliu cigarečių su rusiškomis banderolėmis

    • Atsakyti Daiva Bir 18, 2013 12:00

     Lina, į Angliją galima įsivežti ne daugiau kaip 800 vnt. (4 blokus) cigarečių. Dėl banderolių informacija nepateikiama. Tačiau faktas, kad į ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

 217. Atsakyti Loreta Geg 31, 2013 13:31

  Norejau paklusti,ar cigarete vezant i uk galima ir rankiniam bagaze vestis ir mokamam bagaze.Vienu zodziu ir ten ir ten po 4 blokus.

 218. Atsakyti Deimile Geg 29, 2013 16:02

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis fotoaparatą, video kamerą? Ar nebus konfiskuojama?

 219. Atsakyti inga Geg 28, 2013 14:27

  Sveiki.skrendam su Raynair kompanija is anglijos.ar galima rankiniame bagaze vezt skalbimo zele kapsules (persil,ariel) ir oro gaiviklio dezodorantus?ar jie priskiriami skysciam?

 220. Atsakyti Dovas Geg 27, 2013 15:22

  Sveiki, norėjau paklausti, kiek galima vežtis cigarečių į Kanadą? :)

 221. Atsakyti agne Geg 27, 2013 12:17

  Sveiki skrendu is dublino i vilniu ar galima rankineme bagaze tureti su savimi kuno losjona ir lupu blizgi?

 222. Atsakyti Gintare Geg 26, 2013 18:57

  Sveiki, skrendu iš Lietuvos į JAV, ar galima registruotame ar rankiniame bagaže vežtis paprastos maltos kavos pakelį(250g)? :)

 223. Atsakyti Irena Geg 26, 2013 18:57

  Laba diena.Turiu klausimeli.Mano vaikas serga astma ir alergija.Ar galiu paimti vaistus i rankini bagaza?

 224. Atsakyti Daiva Geg 25, 2013 17:06

  1. Ar galima vežtis į Norvegiją mėsos konservus registruotame bagaže?
  2. Kiek kg mėsos galima vežtis į Norvegiją?
  3. Kiek alkoholio ir cigarečių į Norvegiją?
  Daiva

  • Atsakyti Daiva Geg 27, 2013 10:40

   Daiva, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų, ne daugiau kaip 200 vnt. cigarečių (1 bloką). Alkoholinių gėrimų galimos kombinacijos: 1 l stipriųjų gėrimų ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus arba 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l) arba 5 l alaus (15×0,33 l) arba 1 l stipriųjų gėrimų ir 3,5 l alaus (7×0,5 l). Asmenys, vyresni nei 18 m., tačiau jaunesni nei 20 m. gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų.

 225. Atsakyti as Geg 22, 2013 17:45

  Laba diena,skrendu is Svedijos i Lietuva su Rynair…Ar galima rankiniu bagazu vestis kava ir sokolada?

 226. Atsakyti Janina Geg 22, 2013 12:30

  Laba diena,
  skrendame į Italiją su wizzair, turėsime tik rankinį bagažą. Turiu kelis klausimus:
  1. Ar galima nedideli kremo kiekį įsipilti pvz į indelius, kurie parduodami vaistinėje ir skirti šlapimui priduoti.
  2. Ar nekils problemų jeigu į kūdikio buteliukus įdėsiu mišibžnuko miltelių?
  3. Kartu vešime vežimėlį, ar galima įdėti kelis daiktus į vėžimėlio krepšį?

  • Atsakyti Daiva Geg 22, 2013 14:23

   Janina, pateikiame atsakymus:
   1. Skysčiai turėtų būti originaliose pakuotėse, nes ne visi pareigūnai praleidžia perpiltus skysčius. Patys matėm.
   2. Kūdikio maistui ir gėrimams apribojimai netaikomi, tačiau jie neturėtų sukelti papildomų įtarimų. Geriau pasiruoškite mišinuką iš karto, bus patogiau nei lėktuve.
   3. Vežimėlis turi būti sulankstomas ir be papildomų daiktų.

 227. Atsakyti lauris Geg 21, 2013 18:25

  laba diena,noreciau suzinoti ar galima is Lietuvos i Svedija rankiniame bagaze vestis maista,mesos gaminius ir cigaretes?

 228. Atsakyti vaida Geg 20, 2013 21:44

  sweiki, skrisiu su 8metu vaiku, i norvegija, su norwegian kompanija. Idomu kiek cigareciu galiu veztis, ar i vaiko rankini bagaza taip pat galiu ideti. Ar prisiskaiciuos ir cigaretes, kurios bus perkamos,>Duty Free“ jau prajus siena.ACIU

  • Atsakyti Daiva Geg 21, 2013 9:30

   Vaida, į Norvegiją galima įvežti ne daugiau kaip 1 bloką (200 vnt.) cigarečių. Cigaretes savo bagaže galima vežtis asmeniniam naudojimui, tad vaikas gali sulaukti papildomų klausimų.

 229. Atsakyti Karolina Geg 16, 2013 23:40

  Sveiki. Norejau pasiteirauti, ar keliaujant i UK is Rygos per Ryanier kompanija galima gabenti tik 4 blokus cigareciu rankiniame bagaze(jei tai asmeniniam naudojimui, yra pirkimo cekis, ir esu dirbanti UK -nes girdejau, kad reikalingi argumentai ir irodymai)? http://www.hmrc.gov.uk/customs/arriving/arrivingeu.htm sitas psl teigia, kad neribojamas kiekis ivezamo tabako. Rasiau uzklausa i komapnija is kurios pirktas liektuvo bilietas – ji teige, kad tik 2 blokai galimi. http://www.ryanair.com/en/terms-and-conditions#article6 cia ir apie tai niekas neaisku…
  Per daug skirtingos informacijos, tiesiog susipainiojau…

 230. Atsakyti Jurga Geg 16, 2013 13:13

  Sveiki, ar galiu Į Airija vežtis leidŽiamus vitaminus (skystis)rankiniame bagaže?

 231. Atsakyti Alvydas Geg 14, 2013 19:24

  sveiki,ar galiu registuotame bagaze is Londono i Vilniu Wizzair aviakompanijos lektuvu gabentis irankius,siuo atveju tai butu drele su dviem ikraunamais akumuliatoriais tam skirojoje dezeja.Aciu.

  • Atsakyti Daiva Geg 15, 2013 10:11

   Alvydai, rankiniame bagaže draudžiami smailūs/ašmeniniai ginklai ir aštrios detalės, įskaitant amatininkų įrankius, skalpelius, atsuktuvus, grąžtus, reples, raižytuvus ir t.t. Į šį sąrašą gali papulti ir drėlė, tad gali kilti keblumų.

 232. Atsakyti emilija Geg 14, 2013 15:43

  sveiki skrisiu i norvegija su norwegian.no liektuvu.kiek galima cigareciu bloku tureti bagaze?ar i rankini bagaza galiu deti dziovintuva,tiesintuva,kirpimo masinele?ar galiu vestis pakeliuose sriubas,vermiseliai kaip cia jas pavadint:)ir muila su savimi.aciu jum

 233. Atsakyti natalja Geg 14, 2013 13:14

  Ar galima vezti i norvegija rankiniam bagaze stikline vaza ir puoduka,ačiu ir dar plastikine dezute skirta kosmetikai laikyti

 234. Atsakyti Lauras Geg 14, 2013 8:14

  noreciau paklausti…nepriklausomai kiek bagazu registruota ant 1 asmens…i svedija galima isivesti 4 blokus cigareciu(nes as skrendu su 2 registruotais bagazais)?ir ar galima „dutty free“parduotuveje svedijoj islipus is lektuvo dasipirkti cigareciu?

  • Atsakyti Daiva Geg 14, 2013 9:38

   Laurai, vienas asmuo į Švediją gali įsivežti ne daugiau kaip 4 blokus (800 vnt.) cigarečių. Duty free zona dar ne Švedija. Švedija bus po muitinės ir pasienio kontrolės :)

 235. Atsakyti Lauras Geg 12, 2013 20:55

  ir kiek galima veztis registruotame bagaze cigareciu is Lietuvos i svedija-1 asmeniui?

  • Atsakyti Daiva Geg 13, 2013 10:09

   Iš Lietuvos į Švediją registruotame bagaže vienam asmeniui leidžiama vežtis ne daugiau kaip 4 blokus (800 vnt.) cigarečių.

 236. Atsakyti klausimas Geg 12, 2013 20:36

  ar rankiniame bagaze galima veztis sampunus,balzamus,dantu pastas ir pan?ir jei taip koks turi galimas jame?

  • Atsakyti Daiva Geg 13, 2013 10:08

   Rankiniame bagaže galima vežtis ribotą kiekį šampūnų, balzamų, dantų pastų ir pan., nes jiems taikomi skysčių gabenimo rankiniame bagaže reikalavimai. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 litrą užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 237. Atsakyti Lauras Geg 12, 2013 18:28

  Laba diena,noreciau suzinoti kiek galima atskridus i svedija“Dutty free“parduotuveje nusipirkti cigareciu?ar nera jokios kontroles svedijos oro uoste kai apsiperki „dutty free“?

  • Atsakyti Daiva Geg 13, 2013 10:07

   Laurai, atvykus į Švediją ir praeinant pro deklaravimo zoną galite turėti su savimi ne daugiau kaip 4 blokus (400 vnt.) cigarečių.

 238. Atsakyti Tomas Geg 12, 2013 13:39

  Laba diena,
  norėčiau sužinoti, ar galima registruotame bagaže vežtis suvenyrinių alkoholinių gėrimų nepilnamčiui?

  • Atsakyti Daiva Geg 13, 2013 10:03

   Tomai, alkoholinius gėrimus bagaže galima vežtis savo reikmėms. Tad vaikas ar jį globojantys asmenys gali sulaukti papildomų klausimų.

 239. Atsakyti Simona Geg 11, 2013 10:25

  Sveiki, pirmadienį išvažiuoju į Vokietiją savaitei, taigi iškilo klausimų ar galima registruotame bagaže vežtis šampūnus, dušo želes, skutimosi peiliukus?

  • Atsakyti keliauninkas Gru 27, 2013 16:50

   sveika simona, man irgi iskilo klausimas, antradieni planuoju vykti i lenkija is pabrades, 5 dienoms, ar galiu veztis duonos,4 cigaretes ir tris bonkas alaus lenkisko?
   ar , jus zmones , kartais perskaitote savo klausimus???
   kai kurie ant tiek buki, kad net juoktis nesinori!!!!

  • Atsakyti Daiva Geg 11, 2013 10:43

   Simona, registruotame bagaže galima.

 240. Atsakyti Ieva Geg 10, 2013 15:03

  Laba diena, rankiniame bagaže vežant pyragą su želė gabaliukais, ar žele nebus laikoma skystu įdaru? Ar galima vežtis tokį pyragą?

  • Atsakyti Daiva Geg 10, 2013 15:05

   Ieva, gali kilti problemyčių. Sunku pasakyti, kaip traktuos pareigūnas želė gabaliukus. Bandykit. Nesėkmės atveju skaniai suvalgysit su kitais keliautojais :)

 241. Atsakyti Lauras Geg 9, 2013 20:33

  Laba diena,noreciau suzinoti is Jusu naudingos informacijos: 1.koki kieki(stipriuju alkoholiniu gerimu)galima tureti registruotame bagaze,skrendant is lietuvos i Svedija? 2.ar galima stipriuosius alkoholinius gerimus ispylstiti i plastamasine tara,tam kad nesuduztu stikliniai buteliai?

  • Atsakyti Daiva Geg 10, 2013 9:16

   Laura, nėra griežtų apribojimų dėl alkoholio gabenimo iš Lietuvos į Švediją. Tačiau gabenamas kiekis turi būti skirtas asmeniniam vartojimui, ne komercinei veiklai. Dideli kiekiai gali sukelti į tarimų ir teks atsakyti į papildomus klausimus, pateikti įrodymus. Alkoholį į Švediją gali įvežti asmuo, vyresnis nei 20 metų. Gėrimai turėtų būti originaliose pakuotėse. Gerai juos supakuokite ir neduš :)

 242. Atsakyti Jolka Geg 9, 2013 8:25

  Laba. Jei vykstant i UK rankiniame bagaze galima gabenti 4 blokus cigareciu tai ar dalima papildomai gabenti tabako orginaliose pakuotese ir koki kieki. Aciu.

 243. Atsakyti Ieva Geg 8, 2013 12:48

  Laba diena, skrendu su Lufthansa is Sofijos į Vilniu su persėdimu Frankfurte, ar galiu rankiniame bagaže vežtis pyragą, šokoladą? Ačiū

 244. Atsakyti arunas Geg 7, 2013 15:31

  Prasau patarkite! skrisiu wizzair is uk i vilniu su rankiniu bagazu!
  Jeigu lepma su stiklu,bet ipakuota dezuteje ar butinas dar maiselis ipakavimui?
  Stalo laikrodis veidrodinis su stiklu koks ipakavimas reikalingas?
  Maisto papildai (vitaminai) dezutese ar nera limito tableciu skaiciui?
  Jeigu veido sveitiklis ipakavime popieriniame naujame ar butina ispakuoti ir perdeti i maiseli?
  Kiek cigareciu i rankini bagaza galima is lt i uk lietuviskomis banderolemis? skaiciau jog 800vnt bet ar i rankini galima tiek pat?
  Aciu

 245. Atsakyti Panele Geg 7, 2013 15:08

  O kokia skysciu talpa registruotame bagaze 15kg? Taipogi tik 1 l, po 100 ml?

 246. Atsakyti feniks Geg 6, 2013 18:51

  Dekui uz atsakyma. Nes lt su by pasienyje cukrui galioja 5 kg ribojimas ivezimui i lt teritorija. Nezinau kiek tiesos nes pats nesusiduriau novegijos pasienieciai neleidzia isivesti bulviu ir visas konfiskuoja jei buna patikrinimas kalbu apie sausos pasieni.

 247. Atsakyti Panele Geg 6, 2013 18:41

  Noreciau pasidometi ar galima i rankini bagaza isideti nagu lako acetona?

 248. Atsakyti Anonymous Geg 6, 2013 16:19

  Ar elektrinis skustuvas rankiniame bagaze nera draudziamas?

 249. Atsakyti Dovilė Geg 6, 2013 16:07

  Ar rankiniam bagaže galima veztis rūkytų maisto gaminių?

 250. Atsakyti feniks Geg 3, 2013 22:15

  Sveiki. Visur ieskau bet tokiu klausimu nieks neuzduoda. Ar galima i norvegija gabenti cukru ir kokiais kiekiais? Ar galima rankiniam bagaze wizzair gabenti cukru ir kitus birius maisto produktus kaip pvz kruopas, saldyta mesa bei saldytus grybus. Aciu

  • Atsakyti Daiva Geg 6, 2013 9:53

   Rankinis bagažas turi svorio ir dydžio apribojimus, tad kiek maisto tilps, tiek galite vežtis. Tik šaldytus produktus rekomenduojame vežti vakuuminėse pakuotėse. Ir nesivežkite skystos ar tirštos konsistencijos produktų, nes jie gali būti prilyginti skysčiams, o jų gabenimas turi atskiras taisykles.

 251. Atsakyti karina Geg 3, 2013 20:15

  laba diena aš norėčiau paklaus ar galima vežtis elektroninę cigaretę?

 252. Atsakyti nerijus Geg 2, 2013 23:26

  rankiniame bagaze.

 253. Atsakyti nerijus Geg 2, 2013 23:25

  sveiki norejau paklausti ar nekils problemu ar galima veztis 4 pakelius kavos is prancuzijos.skrendu i ryga air baltic

 254. Atsakyti vygantas Bal 30, 2013 16:11

  Labas, kokie galimi reikalavimai skraidinant urna su pelenais is lutono,anglija – i kauna lietuva

  • Atsakyti Daiva Bal 30, 2013 16:26

   Vygantai, jei skrendate su Ryanair, pagal aviakompanijos taisykles kapsulę galite gabenti kaip papildomą rankinio bagažo vienetą (ji negali viršyti standartinių rankinio bagažo išmatavimų) nemokamai, jei turite mirties liudijimo ir kremavimo liudijimo kopijas. Kapsulė privalo būti supakuota taip, kad nebūtų trikdomi kiti keleiviai, t.y. jie nematytų, kas yra viduje. Dokumentų pateikimo ir tinkamas įpakavimo sąlygos galioja skrendant su bet kuria aviakompanija.

 255. Atsakyti Grazina Bal 28, 2013 22:19

  Sveiki, planuoju skrydi su 10 menesiu kudikiu. Skaiciau, kad i rankini bagaza galima detis kudikiui reikalingo maistelio. noriu pasiteirauti, ar yra kokie kiekio apribojimai? kadangi skrisiu su persedimu, man tai aktualu…aciu.

 256. Atsakyti Eglė Bal 28, 2013 18:19

  Sveiki,

  ar galima skrendant Rayanair rankiniame bagaže vežtis rinkinuką – benzininį žiebtuvėlį (nepripildytas, tuščias, kadangi naujas) ir stiklinę peleninę – abu supakuoti originalioje dėžutėje?

 257. Atsakyti Anonymous Bal 26, 2013 14:58

  Laba diena, norėjau paklausti, galbūt žinosite. Skrisiu iš Varšuvos su Polish airlines į JAV, Reno. Žinoma, skrydis netiesioginis, bus persėdimų. Mane domina, ar skrendat iš Varšuvos į JAV rankiniame bagaže galima vežtis maisto produktų, ar rankiniame bagaže iš viso negali būti jokių maisto produktų? Taip pat, ko dar negali būti rankiniame bagaže skrendant iš Varšuvos? Žinau, kad visi skysčiai turi būti 100ml talpos pakuotėse ir įdėti į permatomus specialius maišiukus, tačiau kiek tokių skysčių pakuotėse galima vežtis? Ar limito tam nėra?

  Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Daiva Bal 29, 2013 12:22

   Skrendant į JAV iš ES augalinės ir gyvulinės kilmės maisto produktai (pvz., mėsa, kiaušiniai, vaisiai ir pan.) bagaže neleidžiami. Skysčių gabenimui rankiniame bagaže galioja tos pačios taisyklės, kaip ir visur – ne didesnėse kaip 100 ml talpose, ne daugiau kaip 1 l iš viso. Skysčiai turi būti sudėti į permatomą, sandariai uždaromą maišelį, ne didesnį kaip 1 l talpos.

 258. Atsakyti Rita Bal 25, 2013 21:46

  Sveiki,
  Keliausiu į Stambulą su „Air Baltic“ ir ten būsiu tik 5 dienas. Lėktuvu skrisiu pirmą kartą, tad noriu paklausti: kaip rankiniame bagaže susipakuoti nereceptinius, bet man būtinus vaistus? Ar galiu iš pakuotės atkirpti tik 5 dienoms skirtą vaistų kiekį, ar BŪTINA vežtis pilną pakuotę? Kaip vežtis tabletes, kurie parduodami buteliuke (po 100vnt) ir jis jau yra praimtas?
  Ačiū už atsakymą!

 259. Atsakyti rima Bal 24, 2013 21:53

  labas vakaras,skrendu su ryanair i airija,ar galiu veztis cigaretes pirktas duti fri parduotuveje,ankstesnes keliones metu,ar nekils problemu,del banderoliu,aciu

  • Atsakyti Daiva Bal 25, 2013 10:07

   Jei cigaretes buvote įsigiję ES oro uosto Duty free zonoje, į Airiją su savimi galite vežtis iki 800 vnt. cigarečių, t.y. 4 blokus. Jei cigaretės įsigytos iš ne ES šalių, galima įsivežti iki 200 vnt. cigarečių (pvz., su rusiškomis banderolėmis).

 260. Atsakyti Daiwa Bal 24, 2013 10:50

  Laba diena, su AirBaltik skrisiu is Rygos i Sveicarija, ar galima veztis margarino indelyje pomidoru daigelius, jie yra zemuciai. Kazkas sake, kad negalima zemes veztis. Aciu.

 261. Atsakyti Gabija Bal 18, 2013 1:06

  Ar tiesa,kad negalima atlikti check in online,jeigu vykstu I sali kuriai reikia vizos? Skrendu I kinija per Helsinki su finnair, reiskia reikes atlikti du check in?

 262. Atsakyti Dalia Bal 17, 2013 8:21

  Vasarą tiesioginiu reisu skrendu į Islandiją. Ar galima vežtis rūkytus mėsos gaminius ir fermentinį sūrį tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.

  • Atsakyti Daiva Bal 17, 2013 10:33

   Dalia, rūkytų mėsos gaminių vežtis negalima. Galima vežtis tik virtus arba keptus mėsos gaminius. Sūrį galite vežtis. Bendras maisto kiekis neturėtų viršyti 3 kg.

 263. Atsakyti Akvilė Bal 16, 2013 17:10

  Sveiki, keliauju Lifthansa į Kiprą 4 mėnesiams ir manęs neramina klausimas dėl skysčių vežimo. Rankiniame galima vežtis iki 1 litro skyysčių, kurių kiekvieno talpa iki 100ml., o kiek ir kokio tūrio skysčių galima vežtis registruotame bagaže? Ar galima vežtis bet kokio tūrio ir bet kiek litrų skysčių (tarkim, didesnę pakuotę šampūno – 500ml., kremo, aliejaus ir pan.)?

 264. Atsakyti Samanta Bal 14, 2013 13:41

  Sveiki,
  ar rankiniame bagaže galima vežtis plaukų tiesintuvą? Nekils įtarimų, nelieps visko išpakuoti? :)

 265. Atsakyti Keliautoja Bal 10, 2013 9:57

  Tai i Izraeli net rukytu lasinuku negalima vesti registruotam bagaze?

 266. Atsakyti Keliautoja Bal 10, 2013 7:59

  sveiki,keliausiu i Izraeli su Air BALTIC,REGISTRUOTAM BAGAZE KIEK GALIMA VEZTI RUKYTU GAMINIU IR CIGARECIU.TAIP PAT RANKINIAM BAGAZE KIEK GALIMA CIGARECIU TURETI.

 267. Atsakyti Stasė Bal 9, 2013 14:42

  Sveiki, ar keliaujant su Ryanair kompanija, galima rankiniame bagaze vežti rūkytos kaimiskos mesos, ar reikia specialios pakuotės? Ačiu

 268. Atsakyti indre Kov 30, 2013 12:40

  ar galima skrendant is palangos orouosto i kanada (su persedimais) pasakyt kad lagamina nuskraidintu tiesiai i kanada, o as keliauciau be lagamino, ir atsiimciau tik kanadoje?

  • Atsakyti Daiva Kov 30, 2013 17:25

   Indre, tai priklauso nuo jūsų bilieto. Jei bilietas yra į jungtinį skrydį, bagažą atsiimsite tik galutiniame taške. Registruojantis į skrydį oro uoste jus informuos dėl bagažo gabenimo. Bet kokiu atveju, jūsų prašymai neturės jokios galios. Viskas vyks pagal bilieto ir oro uostų taisykles.

 269. Atsakyti indre Kov 30, 2013 12:29

  sveiki, ar galima veztis juodos duonod i kanada?

 270. Atsakyti Dovile Kov 28, 2013 16:59

  Ar reikia iš gydytojo gauti išraša norint rankiniame bagaže vežtis leidžiamus vaistus ir švirkštus? keliausiu su wizz air

  • Atsakyti Daiva Kov 28, 2013 17:04

   Dovile, švirkštus galima vežtis rankiniame bagaže, jei jo adata ne ilgesnė nei 6 cm.
   Vaistus kapsulėse (jei tai ne psichotropiniai vaistai) galima vežtis talpose, ne didesnėse nei 100 ml. Visi skysčiai turi būti sudėti į 1 l talpos maišelį. Galima vežtis nors ir 10 vnt. ampulių, kuriose telpa iki 100 ml skysčio kiekvienoje, tačiau jos turi tilpti į 1 l talpos maišelį.
   Visiems receptiniams vaistams reikalingos gydytojo pažymos.
   Daugiau apie receptinius vaistus skaitykite čia http://blog.zigzag.lt/vaistai-ir-maisto-papildai-bagaze/.

 271. Atsakyti Eglė Kov 27, 2013 16:21

  Laba diena, ketinu šią savaitę skristi į Angliją su Rynair avia linijomis. Norėjau pasitikslinti, ar rankiniame bagaže blakstienų tušas, rutulinis dezodorantas, kvepalai, skysta pudra gali būti vežami tik tuo atveju, jei kiekvieno iš jų tūris neviršija 100 ml, o visų kartu 1l? ir ar visus šiuos skysčius reikia sudėti į vieną plastikinį maišelį ar kiekvieną buteliuką su skysčiais dėti į atskirus maišiukus? Taip pat norėjau paklausti, ar galima vežtis nagų dildę?

 272. Atsakyti Virginija Kov 27, 2013 15:39

  Norejau paklausti, ar pasikeite rankinio bagazo taisykles t.y.matmenys ir svoris?nes zmones sako, kad sumazinti matmenys ar tai tiesanne nebetelpa I salone esancias lentynas ?
  ACIU!
  Pagarbiai
  GEru velyku ir graziu marguciu

 273. Atsakyti Simas Kov 27, 2013 15:07

  Sveiki, noriu is Anglijos grizti ilietuva atostogu ir galvoju kiek galima bloku parsivesti atgal cigareciu? kiek skaitau visur raso kad tik 4. taciau pries metus laiko pats skridau ir parsigabenau 14 bloku. mane aptikrino anglijos oro uoste ir paleido su visomis cigaretemis. Beto ir draugas skrido gruodzio menesi, jis taip pat parsigabeno 11 bloku. Tai kaip yra is tikro?

  • Atsakyti Daiva Kov 27, 2013 15:32

   Simai, į Angliją galima vežti iki 800 vnt. cigarečių, t.y. 4 blokus. Tokios yra taisyklės. Didesniam kiekiui taikomi muito mokesčiai ir reikalingi kitokie įrodymai. Viršijus gresia baudos ir, žinoma, konfiskacija. Bet tai dažnai priklauso nuo žmogiško faktoriaus patikros metu. Jeigu turite daugiau klausimų, susijusių su muitinės procedūromis, susisiekite su muitine tiesiogiai nemokamu telefonu (8 5) 261 30 27.

 274. Atsakyti judita Kov 27, 2013 8:37

  Skrendam į Japoniją norim nuvežti lauktuvių juodos duonos ir vakume įpakuoto balto sūrio ar visa šitą galima pervežti?

  • Atsakyti Daiva Kov 27, 2013 9:12

   Judita, vykstant į ne Europos Sąjungos šalis, t.y. ir Japoniją, augalinės ir gyvulinės kilmės maisto produktai (pvz., mėsa, kiaušiniai, vaisiai ir pan.) bagaže neleidžiami.

 275. Atsakyti Gary Kov 26, 2013 12:06

  Can I take Dolce-Gusto coffee on the plane in my hand luggage, it is roast and ground coffee with powdered milk and sugar

  • Atsakyti Daiva Kov 26, 2013 13:41

   Gary, you can take coffee in the original package into the aircraft cabin.

   • Atsakyti Jurgita Bal 17, 2013 12:47

    Laba diena.pirma karta skrisiu lektuvu su rankiniu bagazu ir norejau paklausti ar galima tureti salia rankinuka ir bagazas? is anksto aciu uz atsakyma.

    • Atsakyti Daiva Bal 17, 2013 12:49

     Jurgita, priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrendate, taisyklių. Jei keliausite su pigių skrydžių bendrovėmis Ryanair ar Wizzair, į lėktuvo saloną galite neštis tik 1 vnt. rankinio bagažo, t.y. rankinuką reikės susidėti į bagažą.

 276. Atsakyti Zyginta Kov 25, 2013 23:53

  Sveiki. Uz keliu dienu skrisiu su wizzair i norvegija. Su skysciais maiselyje ir mazos talpos buteliukuose viskas aisku, taciau kaip yra su biriomis pudromis skaistalais, akiu piestukais ir pan? Ar butina juos deti kartu i skysciams skirta maiseli ar galima tiesiog isideti rankiniame bagaze?

  • Atsakyti Daiva Kov 26, 2013 9:31

   Žyginta, birios pudros ir akių pieštukai nebus priskiriami skysčiams. Juos galite gabenti atskirai nuo skysčių rankiniame bagaže.

 277. Atsakyti Oksana Kov 25, 2013 14:10

  Sveiki, skrendam su Ryanair is Vokietijos i UK. Ar galima rankiniame bagaze veztis sienini laikrodi, pagaminto is stiklo? Aciu

  • Atsakyti Daiva Kov 25, 2013 14:15

   Oksana, galima, tik gerai laikrodį supakuokite, kad nedužtų. Ir neviršykite rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų. Gero skrydžio ;)

 278. Atsakyti Sandra Kov 21, 2013 15:10

  o dar paskutinis klausimukas….o jei vesiuosi 4 blokus ir 5 pakelius palaidus? tai gaunasi 4,5 bloko. ar jau cia pazeidimas, jau gali prisikabinti??

 279. Atsakyti Sandra Kov 21, 2013 15:00

  tai vadinasi jei rankiniam bagaze turesiu 4 blokus cigareciu, perejus per kontrole, niekas prie manes neprisikabins ir viskas bus gerai? :)

 280. Atsakyti Sandra Kov 21, 2013 14:15

  Laba diena. noriu uzduoti paprasta klausima,del kurio vis suku galva ir niekas man tiksliai negali atsakyti!!!!jau pavargau, noriu atsakymo, labai dziaugiuosi kad radau jus – tikiuosi atsakysite man :) skrendu is kauno i anglija su ryanairu tik su rankiniu bagazu,pas drauge i svecius. TAD KIEK CIGARECIU BLOKU AS GALIU VEZTIS RANKINIAME BAGAZE ??? kiek yra leistina? vieni sako 1, kiti sako 4.. tai kiek??? tris dienas bandau prisiskambinti i oro uosto informacija, bet ten aceit „atsiprasome siuo metu visos operatores uzimtos“. jau vemt vercia… atsakykite man labai prasau :)

  • Atsakyti Daiva Kov 21, 2013 14:44

   Sandra, į Angliją galite vežtis ne daugiau kaip 4 blokus cigarečių (iki 800 cigarečių). Ir neviršykite rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 281. Atsakyti Paule Kov 20, 2013 20:32

  Sveiki, dar vienas klausimas. :)
  Draugas man pirko bilietus, ir sake , kad uzsake bagaza, (20kg), tai ant bilieto turi buti parasyta, kad ji turiu ar ne? Nes niekur nemaciau

  • Atsakyti Daiva Kov 21, 2013 9:55

   Paule, tai priklauso nuo bilieto, ar jis yra skrydžiui į abi puses, ar į vieną, ir kuriam segmentui užsakytas bagažo gabenimas. Bet kokiu atveju pamatysite, užsakyta paslauga ar ne, atliekant registraciją į skrydį. Jei bagažo nebus, galėsite užsisakyti. Tik tą darykite ne oro uoste, nes ten kaina bus gerokai didesnė.

 282. Atsakyti ilona Kov 20, 2013 14:59

  laba, ar galima vezti rankiniame bagaze pelenus? ar reikia tam specialiu dokumentu pelenu kapsulei gabenti?

  • Atsakyti Daiva Kov 20, 2013 15:08

   Ilona, jei teiraujatės apie žmogaus pelenus ir skrendate su Ryanair, pagal aviakompanijos taisykles kapsulę galite gabenti kaip papildomą rankinio bagažo vienetą (ji negali viršyti standartinių rankinio bagažo išmatavimų) nemokamai, jei turite mirties liudijimo ir kremavimo liudijimo kopijas. Kapsulė privalo būti supakuota taip, kad nebūtų trikdomi kiti keleiviai, t.y. jie nematytų, kas yra viduje. Dokumentų pateikimo ir tinkamas įpakavimo sąlygos galioja skrendant su bet kuria aviakompanija.

   • Atsakyti Skaiva Geg 3, 2013 13:43

    Sveiki,norejau paklausti ar galima i bagaza detis plauku ar antakiu dazus?

    • Atsakyti Daiva Geg 3, 2013 14:11

     Skaiva, į registruotą bagažą plaukų ir antakių dažus galite dėti. Rankiniame bagaže juos galite gabenti pagal skysčių gabenimo taisykles: skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 283. Atsakyti Rima Kov 19, 2013 15:01

  Sveiki,
  Skrisiu i Norvegija su SAS. Kiek galima veztis cigareciu ir alkoholio buteliu bagaze?

  • Atsakyti Edita Bal 16, 2013 8:39

   Laba diena, p. Daiva,-
   Planuojame skristi i Dublina. Ar teisingai supratau, i Airija, kaip ir i Anglija galima kartu pasiimti 4 blokus cigareciu? Ir dar, galima veztis ne daugiau 1l skysciu, telpanciu i 1 l talpos maiseli- ar i tai iskaiciuojamas ir alkoholinio gerimo butelis, jei toki veziesi?
   Nenoriu tureti nemalonumu, todel tikslinuosi.
   Is anksto dekoju uz atsakyma, grazios Jums dienos!

   • Atsakyti Daiva Bal 16, 2013 9:11

    Labas rytas, Edita,
    viską supratote visiškai teisingai. Tik dar papildysiu, kad skysčiai rankiniame bagaže turi būti ne didesnėse kaip 100 ml talpose, tad su alkoholio gabenimu rankiniame bagaže gana sudėtinga. Nebent galite gėrimų įsigyti Duty Free parduotuvėse oro uoste, tačiau jie turi tilpti į jūsų rankinį bagažą neviršijant numatytų aviakompanijos apribojimų.

  • Atsakyti Daiva Kov 19, 2013 15:08

   Rima, į Norvegiją vežantis alkoholį galimos tokios kombinacijos: a) 1 l spiritinio gėrimo ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus, b) 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l), c) 5 l alaus (15×0,33 l), d) 1 l spiritinio gėrimo ir 3,5 l alaus (7×0,5 l). Galite vežtis ne daugiau kaip 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitų tabako gaminių.

   • Atsakyti Kristina Kov 19, 2013 19:50

    Labas vakaras, norėjau paklausti, skrendu su WizzAir, koks leidžiamas svoris nemokamo rankinio bagažo ir registruoto bagažo? Ar galima šiek tiek viršyti leistiną svorį ar būtinai turi būti tiek, kiek pasakyta?

    • Atsakyti Daiva Kov 20, 2013 9:00

     Kristina, skrendant su Wizzair galima į lėktuvo saloną pasiimti 1 vnt. rankinio bagažo iki 10 kg. Rankinis bagažas skirstomas į 2 tipus: mažesnį (iki 42x32x25 cm) ir didesnį (iki 56x45x25 cm). Mažesnis rankinis bagažas gabenamas nemokamai, o už didesnį mokama 35 Lt priemoka (skrydžiui į vieną pusę, kai mokama iš anksto). Jei viršysite numatytus rankinio bagažo dydžio ir svorio reikalavimus, reikės jį atiduoti į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį.
     Registruojamas bagažas gali būti iki 32 kg, išmatavimai 149x119x171 cm. Jei registruotas bagažas viršys numatytus reikalavimus, oro uosto darbuotojai gali atsisakyti jį priimti į skrydį.

     • Atsakyti Ana Rgp 25, 2013 21:44

      Kaip dėl kompiuterio vežimo rankiniame bagaže, ar jį reikią išimti, kai tikrina bagažą?
      Ar galima registruojamame bagaže vežtis ašarinių dujų balionėlį?
      Bei ar leidžia registruojamame bagaže vežtis nagų lako valiklį?

     • Atsakyti Daiva Rgp 26, 2013 10:35

      Ana, kompiuterį rankiniame bagaže vežtis galite, tačiau patikros metu jį teks išimti ir pateikti patikrai atskirai. Registruotame bagaže nagų lako valiklį vežtis galite. Ašarinių dujų negalima vežtis jokiame bagaže.

     • Atsakyti Ievaa Bir 29, 2013 23:24

      Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze vestis 30ml kvepalu buteliuka ir 12ml nagu laku buteliuka?

     • Atsakyti Daiva Lie 1, 2013 11:42

      Galima, tik buteliukus supakuokite su kitais skysčiais.

     • Atsakyti Jolita Geg 3, 2013 14:10

      Laba diena,
      skrisiu su norwegian.no bendrovės lėktuvu iš Rygos į Oslą. Ar galiu rankiniame bagaže vežtis rukytus mėsos gaminius, duoną?

 284. Atsakyti Silvestras Kov 16, 2013 11:53

  Sveiki , netrukus skrisiu su ryanairu , bet esme netame noreciau suzinoti nes ieskau internete kelis klausimus,esu vaiinas prie sporto ir ar galeciau veztis pagrindiam bagaze vitaminu kompleksa, linu semenu aliejaus tabletes, papilda(milteliais) l-glutimina,cofeino tabletes,vitamino c, gal kai kuriuos is ju riboja?

  • Atsakyti Daiva Kov 18, 2013 9:17

   Silvestrai, maisto papildus ir vitaminus bagaže gabenti galima originalioje pakuotėje ir jei jie skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Pakuotė turi būti nepažeista, su visomis etiketėmis, lipdukais ir instrukcijomis.

 285. Atsakyti Ieva Kov 15, 2013 11:04

  Sveiki, norėčiau sužinoti kiek kainuoja papildomas rankinio arba registruoto bagažo vienetas skrendant su lufthansa, ačiū.

 286. Atsakyti Stanislava Kov 13, 2013 12:28

  Sveiki,
  mano draugai skrenda iš Dublino į Vilnių ir prašė sužinoti, ar galima rankiniame bagaže vežti urną su pelenais (prieš mėn. mirusios draugės).
  Ačiū už atsakymą

  • Atsakyti Daiva Kov 13, 2013 15:08

   Stanislava, jei draugai skrenda su Ryanair, pagal aviakompanijos taisykles urną galima gabenti kaip papildomą rankinio bagažo vienetą (ji negali viršyti standartinių rankinio bagažo išmatavimų) nemokamai, jei keleivis turi mirties liudijimo ir kremavimo liudijimo kopijas. Urna privalo būti supakuota taip, kad nebūtų trikdomi kiti keleiviai, t.y. jie nematytų, kas yra viduje. Dokumentų pateikimo ir tinkamas įpakavimo sąlygos galioja skrendant su bet kuria aviakompanija.

 287. Atsakyti wobyn Kov 12, 2013 18:35

  Sveiki, ar galiu skraidintis automobilio vaziuokles detale:
  http://www.aroste.lt/catalog/images/base2/granata_big.jpg
  Va toke rankinem bagaze Ryanair Vilnius-Oslas ? Ar privalau pirkti registruota bagaza ? aciu labai uz astakyma

 288. Atsakyti Ugne Kov 12, 2013 5:06

  Sveiki. Skrisiu su Lufthansa is Indijos (Delio) per Frankfurta i Vilniu. Ar yra apribojimai, kiek kilogramu prieskoniu galiu parsivezti is indijos registruotame bagaze. Individualios pakuotes nevirsija 200g, bet is viso gali but apie 3kg, gal kiek daugiau. Ar niekas neprikibs?:)

 289. Atsakyti tomas Kov 12, 2013 2:26

  sveiki,skrendu is lt i uk su ryanair. noreciau paklasti aru galima butu veztis reg. bagaze apie 20bloku cigareciu,grynai sau. parodyciau pay slipus ir pns. jei neleistukokios sankcijos grestu? ar butu galima kokia bauda ar kasnors,ar tik. konfiskuotu neleistina kieki? aciu! s

  • Atsakyti Daiva Kov 12, 2013 9:27

   Tomai, jums kaip ir visiems kitiems keleiviams galima vežti tik 800 vnt. cigarečių. Tokios yra taisyklės. Priežastis ‘grynai sau’ nedaro išimties, nes ‘grynai sau’ galite vežti tik 4 blokus. Didesniam kiekiui taikomi muito mokesčiai ir reikalingi kitokie įrodymai. Viršijus gresia baudos ir, žinoma, konfiskacija. Jeigu turite daugiau klausimų susijusių su muitinės procedūromis, susisiekite su muitine tiesiogiai nemokamu telefonu (8 5) 261 30 27.

 290. Atsakyti virginija Kov 9, 2013 17:26

  Laba, ar galiu rankiniame bagaže turėti purškalą nosiai(drėkiklį).Skrendu su SAS į Čikagą. Ačių.

  • Atsakyti Daiva Kov 12, 2013 9:29

   Taip, jeigu tai talpoje iki 100 ml.

   • Atsakyti Gabrielė Lie 22, 2013 23:04

    Sveiki, skrendu į Dubliną su ryanair, norėjau paklausti, ar kosmetika(pudra, dušo želė, skystis lešiams) įeina į vieną tam tikrą leista vežtis kiekį? ir ar skysčiai sveriami ar žiūrima koks kiekis ant pakuotės? Ačiū!

    • Atsakyti Daiva Lie 23, 2013 9:40

     Gabriele, skysta kosmetika turi būti supakuota su skysčiais viename maišelyje iki 1 l. Vieno indelio talpa turi būti ne didesnė kaip 100 ml.

 291. Atsakyti gitana Kov 7, 2013 23:33

  Labas vakaras, ar galima su wizzar is uk i lt vestis plauku dziovintuva it plauku kirpimo masinele? rankineme bagaze:)

 292. Atsakyti Milda Kov 3, 2013 21:42

  Sveiki,
  Skrendu iš Paryžiaus į Vilnių su Wizzair. Ar galiu gabenti rankiniame bagaže nusipirktą alkoholį Duty Free zonoje?

  • Atsakyti Daiva Kov 4, 2013 15:17

   Taip, galite, tik nepamirškite, kad visi pirkiniai turi tilpti į rankinį bagažą ir neviršyti svorio bei dydžio apribojimų.

 293. Atsakyti anoninimasss Kov 2, 2013 18:33

  Sveiki :) skrendu su raynair’u, kartu su kudikiu. ir biliete parasyta kad galiu vesti 1 registruota iki 10 kg, vaikiska kedute/vezimeli ir sau viena rankini bagaza iki 8 kg. taciau informavo kauno orouoste, kad galiu tik viena imti rankini iki 10kg. kaip pasielgti? ir dar, biliete parasyta kad spauzdinti jo nereikia, o vel informacijoj pasake kad reikia. tai as nieko nesuprantu…

  • Atsakyti Daiva Kov 3, 2013 12:22

   Pagal Ryanair taisykles, vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Jei kūdikis nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.

   Taigi, jums priklauso ir rankinis bagažas ir vežimėlis. Vežimėlį reikės registruoti kaip registruojamąjį bagažą.

 294. Atsakyti Dagne Kov 1, 2013 20:37

  Sveiki, ar skrendant su SAS, registruotam bagazui yra taikomi bagazo matmenys? T.y. Ne kg. o lagamino dydis.

 295. Atsakyti Jolanta Vas 27, 2013 21:47

  Sveiki, skrendu i Norvegija su Ryainar. Ar galiu nusipirkt duty free 2 litrus stipraus alkoholio ir isideti i rankini bagaza? ar leis? Kiek zinau, i Norvegija galima veztis 1 litra stipriuju. ir ar tikrina rankini bagaza atvysktant?

  • Atsakyti Daiva Vas 28, 2013 10:10

   Jolanta, reikėtų vadovautis muitinės taisyklėmis. Kas būtų, jei būtų patarti negalime. Svarbiausia neviršyti bagažo svorio ir išmatavimų.

 296. Atsakyti ausra Vas 26, 2013 23:35

  Ar galima vezti SKYSTA PUDRA? 30 ml. taip ir nesupratau

  • Atsakyti Daiva Vas 27, 2013 10:41

   Taip, galima rankiniame bagaže vežti skysčius iki 100 ml.

   • Atsakyti Paule Kov 17, 2013 9:34

    Sveiki :) Turiu klausimą šį mėnesi skrendu su Easy Jet kompanija iš Muncheno (Vokietijos) į Londoną. Turiu registruotą bagažą. Tai noriu paklausti aš į jį gliu dėti viską, visus skysčius ir nedėti į tą plastininį permatoma maišelį, taip? Ar kaip? Turiu nupirkusiu lauktuvėm kvepalų draugams, tai juos geriau vežti rankiniame ar registruotame bagaže?

    • Atsakyti Daiva Kov 17, 2013 23:30

     Paule, skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės galioja keliaujant visomis aviakompanijomis. Jei kvepalų buteliukas yra iki 100 ml talpos, galite vežtis maišelyje su kitais skysčiais rankiniame bagaže. Jei buteliukas didesnis, dėkite jį į registruotą bagažą. Registruotame bagaže galite gabenti visus skysčius.

 297. Atsakyti ineta Vas 26, 2013 15:05

  Sveiki,skrendu su wizzair i UK (i viena puse 5dienom),norejau paklaust kiek cigareciu bloku galiu veztis rankiniame bagaze,ir jeigu bilieta buvau uzsisakius su kudikiu ar galiu skrist be jo?

 298. Atsakyti Gediminas Vas 25, 2013 15:50

  Sveiki, ar galima vezti rakiniame bagaze, paveiksla? Paveikslas su stiklu.

 299. Atsakyti asta Vas 24, 2013 18:07

  sveiki,norejau paklausti ar galima skrendant su ryanairu rankiniam bagaze veztis blenderi?taip pat spinatus ir kt salotas?aciu

 300. Atsakyti Lina Vas 24, 2013 15:42

  Sveiki! Iskylo toks klausimas. Skrysiu su Ryanair ir turesiu tik rankini bagaza. Turiu dovanu anukei nupirkusi skieti, taciau jis netelpa i rankini bagaza, del to, kad yra truputi ilgesnis. Ar man leis ji pranesti ar reikes moketi papildoma mokesti?
  Isanksto dekoju uz atsakyma! :)

  • Atsakyti Daiva Vas 25, 2013 10:49

   Svarbiausia atitikti bagažo išmatavimus. Visi daiktai turi tilpti į vieną bagažo vienetą. Tačiau žmogiškasis faktorius yra nenuspėjamas, kartais ir pačia geriausia prasme, tad pamėginti vežti, blogiausiu atveju lauktuvę teks palikti.

 301. Atsakyti Q... Vas 21, 2013 20:33

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis elektros saugiklius-automatinius? Srendu su Wizzair.

 302. Atsakyti Anonimas Vas 21, 2013 18:05

  Sveiki, norejau paklausti ar nebus problemu jai prie save rankiniam bagaze vesiuos egipto zeme(pudra) bei elektrini plauku tiesintuva? ar nebus problemu? skrendu ir (Norvegijos) i Lietuva?

  • Atsakyti Daiva Vas 22, 2013 10:00

   Ne, problemų dėl pudros nebus, ji juk nekelia problemų kitų keleivių sveikatai ir nėra skysta, tiesa?
   Plaukų tiesintuvą gabenti taip pat galite.

 303. Atsakyti Ligita Vas 21, 2013 13:54

  Ar galima vežtis rankiniame bagaže žolines arbatas?

 304. Atsakyti Viktorija Vas 21, 2013 1:42

  Jei esi 16 metu,ar gali gabenti alkoholi ir tabako gaminius skraidant su ryanair? ar gali prisikabinti kontrole ? ir jei prisikabins ar atims ar bus kazkas rimciau?:)

  • Atsakyti Daiva Vas 21, 2013 10:44

   Viktorija, nepilnamečiai alkoholio ir tabako gaminių gabenti negali.
   Mes nedirbame kontrolės punkte, todėl negalime tiksliai atsakyti ką daro tokiems blogiečiams. Faktas, kad nusižengti tiesiog neapsimoka;)

 305. Atsakyti Viktorija Vas 21, 2013 1:24

  Sveiki,ar gali vezti kaljana rankiniame bagaze? Lietuva-Airija

  • Atsakyti Daiva Vas 21, 2013 10:44

   Sveiki, galite vežti, juk kaljanas nepatenka tarp visų šiame straipsnyje išvardintų dalykų, tiesa? Saugiai supakuokite ir neviršykite bagažo svorio limito ir išmatavimų.

 306. Atsakyti Di Vas 20, 2013 11:40

  ar galima rankiniame bagaže vežti tuščią gertuvę?

 307. Atsakyti Mantas Vas 18, 2013 22:22

  Sveiki, norejau paklausti kiek galima tureti cigareciu bloku vienam zmogui skrendant i Norvegija?

 308. Atsakyti Mamyte Vas 18, 2013 19:54

  Sveiki, ruosiuosi skristi i Norvegija ir planuoju pasiimti vaistu, koki kieki galeciau veztis? Zvakuciu pora dezuciu nuo temperaturos, pora bonkuciu nuo kosulio, bonkute nuo temperaturos, antibiotiku bonkute. Ar galima, ar per daug?

 309. Atsakyti Juste Vas 15, 2013 18:33

  Sveiki, norejau paklausti ar nebus problemu su bilietu , nes draugas sake bilieta ir ne taip pavarde uzrase ar nebus nepatogumu oro uoste?skrendu ir norvegijos lietuvon.

  • Atsakyti Daiva Vas 18, 2013 10:53

   Juste, pirmosios 3 tiek vardo, tiek pavardės raidės turi būti teisingos. Toliau vienas netikslumas gali būti. Jei klaida nežymi, paskambinkite tel. (37) 40 71 40 ir jums turėtų padėti pataisyti klaidą.
   Jeigu teks keisti visą pavardę keitimo mokesčio išvengti nepavyks. Jis lygus 50 EUR/GPM.

   • Atsakyti vita Vas 18, 2013 22:50

    sveiki skrendu i nica su persedimu vokietijoje.norejau paklaust kiek cigareciu i prancuzijos sali galima vestis,ir kiek degtines.ir dar norejau paklaust koks turi buti registruoto bagazo matmenys.aciu

    • Atsakyti Daiva Vas 19, 2013 11:49

     Sveiki,
     Keliaujant Europos Sąjungoje leidžiamas kiekis negali būti didesnis kaip:
     • 800 cigarečių,
     • 10 litrų stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%).

     Nežinome, kokiomis avialinijomis keliausite, tad registruoto bagažo matmenis rekomenduojame pasitikrinti aviakompanijos tinklalapyje.

     • Atsakyti vita Vas 19, 2013 13:33

      keliausiu Lufthansa,tai galiu veztis 4blokus cigareciu?bet ar nesikabines nes as pirma karta skrendu ir dar kalbos nemoku,kad nebutu man keblumu.

     • Atsakyti Daiva Vas 19, 2013 14:49

      Taip, galite vežtis 4 blokus cigarečių. Labiau pasitikėkite savimi ir nepažeiskite leistino bagažo svorio bei išmatavimų. Viskas bus gerai. Laimingo skrydžio!

   • Atsakyti Juste Vas 18, 2013 13:52

    Mano vardas gerai parasytas ir pavarde tik galas sumaisytas. bet pirmos pavardes 4 raides yra teisingos ir taip esme pavardes ta pati tik priesaga pries pabaiga sumaisyta. na tikiuosi nesklandumu neiskils :) aciu Jums uz atsakyma.

 310. Atsakyti Daiva Vas 14, 2013 21:18

  labas vakaras,
  ar galima rankiniame bagaze veztis router(modemas).Skrendu is Londono i Kauna su Ryanair.

  • Atsakyti Daiva Vas 15, 2013 10:21

   Sveiki,
   Taip, galima.

   • Atsakyti anonimas Lie 17, 2013 22:01

    Sveiki, turiu keleta klausimu. Skrendant i JAV koks tikslus galimas kiekis skysciu registruotame ir rankiniame bagaze ir kaip juos reiketu ipakuoti?
    Ar galima rankiniame bagaze veztis nesiojama kompiuteri ir ar reikia uz ji moketi ar kyla kokiu nors kitu problemu?

    • Atsakyti Daiva Lie 18, 2013 9:00

     Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės visur yra vienodos. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 litrą užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui.
     Rankiniame bagaže skysčius galite gabenti, tik reiktų atkreipti dėmesį į muitinės apribojimus, ką draudžiama įvežti į šalį. Alkoholio asmuo, vyresnis nei 21 m., gali įvežti ne daugiau kaip 1 l.
     Nešiojamą kompiuterį pasiimkite į rankinį bagažą. Tai yra nemokama. Tik neviršykite aviakompanijos nustatytų bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 311. Atsakyti Lina Vas 13, 2013 15:39

  Sveiki! Skrendu i Airija. Draugas paprase nupirkti Lietuvoje aukso pakabuti, kuris kainuoja apie 3000lt. Ar neiskils man problemu del jo oro uoste? Aciu uz atsakyma.:)

  • Atsakyti Daiva Vas 13, 2013 16:09

   Sveiki, Lina,
   Jokių problemų – auksas nepriskiriamas nė vienai iš draudžiamų daiktų grupių, t.y. nekelia grėsmės keleiviams, nėra uždraustas įstatymais ir neviršija skysčio apribojimų. Skrydžių bendrovės įspėja savo keleivius visus brangius daiktus – papuošalus, kompiuterius, pinigus – turėti su savimi rankiniame bagaže, nes už sugadintus ar prarastus daiktus atsakyti negali.

 312. Atsakyti Laurynas Vas 12, 2013 20:23

  Sveiki. Skrendu i Norvegija. Noriu pasiimti lietuvisku rukytu mesos ir pieno produktu. Ka ir koki kieki galiu gabentis?

 313. Atsakyti Agota Vas 11, 2013 21:13

  Sveiki, skrendu į Kanadą ir noriu pasiimti su savimi kompiuterį. Vienas draugas sakė, kad Kanados muitinė tikrina kompiuterio windows. Tačiau tai skamba neįtikėtinai.
  Norėčiau sužinoti teisingą informaciją.
  Ačiū iš anksto

  • Atsakyti Daiva Vas 12, 2013 17:19

   Agota, galbūt jūsų draugas turėjo omenyje, kad muitinėje prašo kompiuterius išimti iš krepšio, juos išpakuoti ir pateikti bateriją bei laidus atskirai. Žinoma, muitinėje gali užduoti daugybę įdomių klausimų, pvz., kam naudojate kompiuterį, kokią informaciją talpinate ir pan. Gali tekti įjungti ir išjungti kompiuterį, tam kad įsitikintų, jog kompiuteris atlieka savo funkciją, o ne skirtas terorizmui. Visa tai daroma dėl saugumo.

 314. Atsakyti laima Vas 10, 2013 21:23

  sveiki, as su tokiu klausimu, ar gali zmogus skrisdamas tik su rankiniu bagazu vesti vaistus kurie yra receptiniai antibijotikai ir skirti kitam asmeniui, ir ar reikia tureti atsviestus vaistu receptus? reiketu skubaus atsakymo:) aciu

 315. Atsakyti DEIMANTE Vas 10, 2013 12:54

  Sveiki, norejau paklausti ar galima veztis plauku dazus 2 pakuotes? skrendu su Ryanair. Ir ar jie skaitosi kaip skysciai?

 316. Atsakyti laima Vas 9, 2013 20:49

  sveiki, as su tokiu klausimu, ar gali zmogus skrisdamas tik su rankiniu bagazu vesti vaistus kurie yra receptiniai antibijotikai ir skirti kitam asmeniui, ir ar reikia tureti atsviestus vaistu receptus?

  • Atsakyti Mitraske Vas 1, 2014 16:17

   Sveiki,norėčiau paklausti ar registruotame bagaže taip pat yra skysčių apribojimai? Skrendu Lifthansa oro linijomis į Maltą.

   • Atsakyti Daiva Vas 2, 2014 13:27

    Registruotame bagaže vežamų skysčių talpai apribojimų nėra. Ribojamas vežamo alkoholio kiekis. Apie tai skaitykite aukščiau.

 317. Atsakyti Anonymas Vas 5, 2013 21:31

  Laba, su vyru skrendame į JAV su SAS per Kopenhagą,kovo mėn.Koks registruoto ir rankinio lagaminų svoris leidžiamas? Ar gali moteris šale rankinio bagažo turėti savo rankinę, kurioje bus dokumentai, pinigai, akiniai, mobil. telefonas? Ar registruotas bagažas leistinas 1 vnt. asmeniui?
  Ačių už atsakymą.

  • Atsakyti Daiva Vas 6, 2013 9:59

   Sveiki,
   bagažo apribojimai priklauso nuo jūsų bilieto, kokios klasės vietas nusipirkote. Jei pirkote ekonominės klasės bilietus, vienam asmeniui priklauso 1 vnt. registruoto bagažo iki 23 kg ir 1 vnt. rankinio bagažo iki 8 kg. Jei Economy Extra, kiekvieno bagažo po 2 vnt.
   Moteris gali turėti ir nedidelį rankinuką savo reikmėms.
   Dėl visa ko pažiūrėkite informaciją, nurodytą jūsų biliete. Ten turėtų būti surašyti jums galiojantys bagažo apribojimai.

 318. Atsakyti JURGITA Vas 5, 2013 21:29

  NORECIAU PAKLAUSTI, AR BUTELI ALKOHOLIO GALIU VESTIS RANKINIAME BAGAZE PIRKTA LIETUVOJE , O SKRENDU IS RYGOS I NORVEGIJA. ACIU

 319. Atsakyti Lina Vas 4, 2013 19:58

  sveiki, skrendu su finnair i japonija, rankinis bagazas mano tai mazas rankinukas i kuri nesiojamas kompiuteris tikrai netelpa, ar galiu ji tiesiog rankose tureti ?

 320. Pingback: Informacija apie vaistus ir maisto papildus bagaže - Zigzag.lt blogas

 321. Atsakyti Alina Vas 4, 2013 13:22

  Kur galima isigyti 100 ml tara (buteliukus), kuriuos galima nesti su rankiniu bagazu?
  Aciu.

  • Atsakyti Daiva Vas 4, 2013 14:14

   Alina, pakuotės turėtų būti originalios. Kitaip gali kilti problemų ir teks ilgai įrodinėti, koks skystis yra buteliuke.

 322. Atsakyti Monika Vas 3, 2013 21:33

  Sveiki, norejau paklausti ar galiu i anglija veztis rankiniame bagaze 1 kg negliaudytu lazdyno riesutu? skiriu su ryanair

 323. Atsakyti Zose Vas 3, 2013 19:05

  sveiki, as is LT skrendu i Portugalija, persedimas paryziuje, drauge grizusi is rusijos parveze pora bloku cigareciu, ar galu jas veztis i Portugalija? jos su rusiskom banderolem :) (p.s. tai ne kontrobanda) :D

  • Atsakyti Daiva Vas 4, 2013 10:35

   Vykstant oro transportu į Portugaliją galima gabenti tik 200 vnt. cigarečių (t.y. 1 blokas) su rusiškomis banderolėmis (jei esate vyresnis/-ė nei 17 m.). Atminkite, kad tarp ES šalių keliaujant sausumos ar jūros transportu galima vežtis tik 40 vnt. cigarečių su rusiškomis banderolėmis.

 324. Atsakyti Andra Vas 3, 2013 17:07

  Sveiki, skrendame su Wizzair ir Ryanair kompanijomis į Italiją, ar ir mažą rankinę reikia susipakuoti į rankinio bagažo lagaminą? O pvz, telefonas, piniginė irgi turi eiti į rankinio bagažo lagaminą? Juk visi dokumentai, pinigai, bilietai ir panašiai turėtų būti šalia, manau, piniginę rankose turėti galima?

  • Atsakyti Daiva Vas 4, 2013 10:02

   Andra, viskas turi tilpti į jūsų rankinį bagažą, kurio galite turėti tik 1 vnt. Bent jau kol praeisite saugumo patikrą ar lipsite į lėktuvą. Kitu metu galėsite išsiimti, tačiau lėktuve yra saugu ir jūsų daiktai niekur nedings. Be to, telefonu skrydžio metu naudotis negalima.

 325. Atsakyti Rasa Sau 31, 2013 22:16

  Sveiki, ar galima i JAV registruotame bgaze vezti bulviu tarkavimo masina?

 326. Atsakyti anonimas Sau 31, 2013 22:14

  jei skrendant lektuvu kiek cigareciu galima vestis rankinem bagaze?

 327. Atsakyti rasa Sau 29, 2013 18:05

  Noreciau parsivezti is JAV darzoviu seklu ir prieskoniu maltu.Skrendam SAS avialinijom. Ar yra kokie apribojimai? Aciu

  • Atsakyti Daiva Sau 30, 2013 10:12

   Rasa, be atitinkamų dokumentų į Lietuvos Respubliką kiekvienam fiziniam asmeniui leidžiama įvežti savo reikmėms (galutiniam vartojimui) ne daugiau kaip 100 pakelių, bet ne daugiau kaip 500 g sėklų. Dėl prieskonių kiekių irgi nepersistenkit – svarbu nesukelti įtarimų, kad kiekis galėtų viršyti savo reikmių ribas.

 328. Atsakyti Rima Sau 28, 2013 22:29

  Laba diena, Ryga->Tenerifė Sur.
  Ar galiu į saloną pasiimti nešiojamą kompiuterį ir jo pakrovėją?
  Ar registruotame bagaže gali būti rūkytų mėsos gaminių, sausų sriubų, vaistų savoms reikmėms?

  • Atsakyti Daiva Sau 29, 2013 10:10

   Rima, nešiojamą kompiuterį tik į saloną ir turėtumėte pasiimti. Tik priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrendate, ar kompiuteris turi būti sudėtas į rankinį bagažą (Rynair, Wizzair), ar galima neštis atskirai. Bet kokiu atveju, saugumo patikros metu turėsite kompiuterį ištraukti iš bagažo.
   Registruotame bagaže, skrendant į Tenerifę, galite turėti išvardintų maisto produktų bei vaistų savoms reikmėms.

 329. Atsakyti ingrida Sau 28, 2013 2:33

  Ar galima skrendant su ryaneiru is Dublino i Paryziu tureti sy savimi plauku tiesintuva?

 330. Atsakyti Askeris Sau 27, 2013 23:53

  Sveiki, su ryanAir skrendu i Italija. Man butina skraidintis ir vaistus. Taciau receptu nera. Tepalai yra hormoniniai po15g, trys tubeles. Ir vienas gal 50ml kristal violetinis (skyscio bonkute). Ir ka man daryt nes sie vaistai is viso kainioja gal 500Lt?

  • Atsakyti Daiva Sau 28, 2013 14:41

   Sveiki. Kiekviena situacija yra skirtinga ir savaip brangi kiekvienam, tik taisyklės yra painios ir kiekvienai tokiai situacijai atskirai nepritaikytos. Kadangi vaistų dozės yra iš tiesų nedidelės, jos neturėtų sukelti įtarimo apie piktnaudžiavimą ar priskyrimą pavojingoms medžiagoms. Apie žmogiškąjį faktorių mums kalbėti sudėtinga, nei mes, nei tikrinantis personalas nesame nei gydytojai, nei vaistininkai.

 331. Atsakyti Tina Sau 27, 2013 17:20

  Sveiki,

  Norėjau paklausti ar galima rankiniame ar registruotame bagaže vežtis vaistus L-Thyroxin, tai yra 100 mikrogramų tabletės (Levotiroksino natrio druska).

  Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Daiva Sau 28, 2013 14:43

   Kokie vaistai ir kam jie skirti, tikrinantis personalas įvertinti negali. Detektoriai tablečių pavadinimo nerodo. Vaistai gali sukelti įtarimą tik dėl itin didelio kiekio, viršytino leidžiamo skysčio kiekio (jei rankinis bagažas) arba turint pagrindo manyti, kad šie vaistai priskiriami pavojingų medžiagų grupei. Trumpai tariant, keliaukite ramiai :)

 332. Atsakyti Dovilė Sau 27, 2013 11:51

  Skrendu į Bulgarija su Lufthansa kompanija. Ar galiu rankiniame ar registruotame bagaže vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?

 333. Atsakyti Modestas Sau 27, 2013 1:55

  Sveiki,

  Ketinu teisėtai įsigyti šaunamąjį ginklą iš Didžiosios Britanijos. Siuntimas yra per brangus, todėl planuoju skrydį su komapnija RyanAir į Londoną.
  Klausimas: ar galiu teisėtai įsigytą (turint visus reikiamus leidimus, įrodančius leidimą įsigyti ir gabenti šaunamąjįginklą) gabenti registruotame bagaže, konkrečiai komapnijos RyainAir lėktuvu ?
  Ginklas būtų įdėtas į kietą, specialų rakinamą konteinerį, išnarstytas.

  Dėkoju !

  • Atsakyti Daiva Sau 28, 2013 11:25

   Modestai, svarbiausia turėti visus ginklo įsigijimo dokumentus, leidimą jį gabenti, specialų konteinerį ir paruošti ginklą gabenimui. Daugiau atsakymų, susijusių su ginklo gabenimu, jums pateiks Vilniaus oro uosto muitinė telefonu 8 5 233 0317.

  • Atsakyti Dainius Sau 27, 2013 23:48

   Modestai,

   Ryanair taisyklėse draudžia net ginklų kopijas vežtis registruotrame bagaže :)

   8.10.2 The following items shall not be placed in Checked Baggage: Dynamite, gunpowder, explosives, including detonators, fuses, ammunition, grenades, mines blasting caps and plastic explosives. Replica and imitation firearms or toy guns of all types. Gases: propane, butane. Flammable liquids, including gasoline, methanol, flammable solids and reactive substances, including magnesium, firelighters, fireworks, flares and other pyrotechnics. Oxidizers and organic peroxides, including bleach, car body repair kits. Toxic or infectious substances, including rat poison, infected blood, radioactive material, including medicinal or commercial isotopes. Corrosives, including mercury, vehicle batteries, vehicle fuel system components which have contained fuel.

   Žeberklus dar galima vežtis, bet ir tai teko su saugumo tarnyba aiškintis. O Ryanair nėra ta kompanija, kuri labai stengsis daryti išimtis iš taisyklių.

 334. Atsakyti Anonimiškas Sau 25, 2013 16:07

  Ar galima vezti rankiniu bagazu lituokli.

 335. Atsakyti Anonimiškas Sau 24, 2013 13:28

  sveiki keliaujam is norvegijos i lietuva su vaiku iki 2metu turim rankini bagaza ar jame tureti vaikui atsigerti ir ar galima pasiimti pleduka ne rankiniam bagaze o tiesiog turet rankose?

  • Atsakyti Daiva Sau 24, 2013 14:13

   Sveiki, rankiniame bagaže skysčių gabenimas ribotas, todėl vaikui atsigerti galite turėti mažais kiekiais. Jei keliaujate pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair ar pan.) vykdomais reisais, į lėktuvą galite neštis tik 1 vnt. rankinio bagažo. Jokių papildomų daiktų neštis negalite. Todėl pasistenkite pleduką sutalpinti į rankinį bagažą.

   • Atsakyti Inga Lie 1, 2013 19:45

    Laba diena. Skrisiu į Londoną su Ryanair ir noriu paklausti ar galima rankiniame bagaže vežtis žvakidę? Iš anksto ačiū.

 336. Atsakyti Anonimiškas Sau 23, 2013 14:15

  Sveiki,norejau paklausti ar galima su savimi i lektuva nestis torta ar pyragaicius?

  • Atsakyti Daiva Sau 23, 2013 14:59

   Jei tortas ar pyragaičiai ar jų sudėtinės dalys nėra skysti ar tiršti, telpa į aviakompanijos numatytus rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimus, tuomet galima.

 337. Atsakyti Oksana Sau 22, 2013 21:35

  o klausykit toki proteina kaip maisto papilda galima skraidintis ir koki kieki galima…vyras prase atskraidinti ir ko daugiau :)

  • Atsakyti Otilija Lie 24, 2013 22:52

   Labas vakaras,

   mes jaudinames ir nezinome, ar reikia tureti check in lapus? Mes skrisime LOT lektuvu.

   Ir mes turesime registruojamus bagazus.

  • Atsakyti Daiva Sau 23, 2013 11:03

   Oksana, priklausomai nuo vaistų ar maisto papildų, kiekis asmeniniam vartojimui gali apimti nuo 30 iki 100 vartojimo dienų. Nesiimsime spręsti niuansų, nesame vaistininkai ar muitininkai, tad dėl konkretesnių šio bagažo detalių kreipkitės tiesiai į muitinę nemokamu telefonu (8 5) 261 30 27. Bet kuriuo atveju, visos pakuotės privalo būti nepraplėštos, tvarkingos, su visomis etiketėmis, lipdukais ir instrukcijomis, o bagažas neturėtų neviršyti nustatytų apribojimų.

 338. Atsakyti Anonimiškas Sau 22, 2013 12:14

  Kur galima isigyti tu maiseliu 1ltr? kokia ju kaina?

  • Atsakyti Daiva Sau 22, 2013 12:47

   Vilniaus oro uoste tokius maišelius dalina nemokamai. Kauno oro uoste yra automatas, kuriame maišelį galite įsigyti už 2 Lt. Panašių maišelių galite rasti ir kanceliarinių prekių parduotuvėse (permatomi ir užspaudžiami, bet ne didesni kaip 1 l talpos).

   • Atsakyti Lucas Vas 10, 2013 21:38

    Sveiki, norejau pasiklausti. Pagal sios dienos 2013 metu vasario 10d. istatymus Lektuvu is lietuvos i Didziaja Britanija kiek bloku cigareciu imanoma veztis,. Veziau 2012metu vasaros gale 16bloku, ir viskas gerai, praleido., As ne koks pardavinetojas, as gyvenu anglijoi jau penkti metai, ir kaskart vaziuoju parsivezti sau rukalu, nes pats rukau. Nes girdejau, kad nuo 2013 metu jau isigaliojo istatymas kad galima tik 4blokus(800cigareciu vnt.) Tai ar tiesa ar ne. Nes as imu visad dokumentus su savim, adreso patvirtinima , payslipu keleta, kad as gyvenu anglijoi ir vezu cigaretes savo vartojimui, o ne tikslui parduoti ar pasipelnyti.. Dekui uz atsakyma

    • Atsakyti Daiva Vas 11, 2013 10:42

     Sveiki, nuo 2011 m. spalio 1 d. nėra apribojimų cigaretes vežant iš ES šalių į Didžiąją Britaniją, tačiau jei vežate daugiau nei 800 vnt. cigarečių, muitinėje gali tekti atsakyti į įvairius užduodamus klausimus ir pateikti argumentus, kad cigaretes vežatės tikrai asmeniniam naudojimui.

 339. Atsakyti Anonimiškas Sau 20, 2013 22:03

  O kaip su skysčiais rankiniame bagaže skrendant su airbaltic? Nes jų puslapyje nurodyta,kad skysčių vežtis rankiniame bagaže negalima visai

 340. Atsakyti Anonimiškas Sau 18, 2013 13:41

  Sveiki. O kompensuojamus vaistus galima rankiniame bagaze tureti? Kazkoki dokumenta dar reiktu tureti, kuris irodytu, kad jie tikrai man?

  • Atsakyti Daiva Sau 18, 2013 15:37

   Sveiki! Vaistų pakuotės turėtų būti originalios ir nepažeistos. Dėl šventos ramybės turėkite kompensuojamųjų vaistų knygelę. Bet jei ketinate vežtis mažytį kiekį vaistų, tai gali ir visai jos neprireikti.

 341. Atsakyti Oksana Sau 17, 2013 19:12

  sveiki, na turiu as klausima kiek isvis gali buti rankiniame bagaze skyscio? na pavyzdziui visa kosmetika skysta pudra tusas kremas ir panasiai? skrendu i norvegija su norvegian oro firma

  • Atsakyti Daiva Sau 18, 2013 11:14

   Oksana, ant visų priemonių pakuočių yra nurodytas tūris. Tad jų suma negali viršyti 1000 ml. Tačiau viena pakuotė negali viršyti 100 ml tūrio. Ir visos skysčiams priskiriamos priemonės turi būti sudėtos į sandariai užsegamą permatomą ne didesnį kaip 1 l talpos maišelį. Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės visose aviakompanijose vienodos.

 342. Atsakyti Eimantas Sau 15, 2013 16:51

  Skrendu is JAV i Lietuva per Kopenhaga. Kiek alkoholio ir tabako galiu gabenti registruotame bagaze? Kiek galiu nusipirkti alkoholio JAV Duty free parduotuveje, ir ar galesiu ta alkoholi gabenti i Lietuva persedant i kita lektuva Kopenhagoje?

  • Atsakyti Daiva Sau 15, 2013 17:31

   Eimantai, jei bagažą priduodate JAV ir jį pasiimate tik Lietuvoje, tai galite vežtis 200 vnt. cigarečių, arba 100 vnt. cigarilių, arba 50 vnt. cigarų, arba 250 g. tabako. Galima vežtis 1 l alkoholinių gėrimų, kurių koncentracija didesnė nei 22 %, arba 2 l alkoholinių gėrimų, kurių koncentracija mažesnė nei 22 %, 16 l alaus, 4 l neputojančio vyno.

 343. Atsakyti Anonimiškas Sau 15, 2013 13:23

  Laba diena, ar klarneto rankiniame bagaže Ryanair nepalaikys ginklu?

  • Atsakyti Mažvydas Lie 30, 2013 19:48

   Laba diena,

   Kompiuterio krepšys ir kiti daiktai, leidžiami neštis į saloną, būtinai turi būti viename krepšyje ar galima kompiuterį ir kitus daiktus neštis į saloną atskiruose krepšiuose laikantis išmatavimo reikalavimų?

  • Atsakyti Daiva Sau 15, 2013 14:54

   Sveiki, jei klarnetas telpa į rankinį bagažą neviršijant dydžio ir svorio apribojimų, viskas gerai. Saugumo patikros darbuotojas gali paprašyti išpakuoti ir parodyti instrumentą. Bet dėl gabenimo problemų neturėtų kilti.,

 344. Atsakyti Anonimiškas Sau 12, 2013 20:45

  o butinai ta buteliuka reikia patalpinti i maiseli iki 1litro

  • Atsakyti Daiva Sau 14, 2013 10:32

   Jei gabensite rankiniame bagaže, tuomet buteliuką su skysčiais būtinai reikia patalpinti į užsegamą permatomą maišelį (iki 1 litro talpos).,

 345. Atsakyti Anonimas Sau 10, 2013 21:57

  Sveiki, norėjau paklausti, ar būtina pirkti maišelį iš oro uosto kosmetikai susidėti? Ar galima kosmetiką susidėti į paprastą maišelį, jį gerai užrišti, o maišelį įdėti į kosmetikos dėžutę? Ačiū už atsakymą

  • Atsakyti Daiva Sau 11, 2013 10:15

   Sveiki, visi skysčiai ir jiems priskiriamos priemonės turi būti sudėtos į ne didesnį kaip 1 l talpos permatomą užsegamą maišelį, kurį reikės ištraukti ir parodyti saugumo patikros metu

 346. Atsakyti indriusita Sau 4, 2013 15:39

  Sveiki,mano nėštumas jau gana didelis,iki kelintos savaitės norwegian avialinijos leidžia skristi nėščiajai, planuoju skrydį iš norvegijos i lt.Iš anksto ačiū,

  • Atsakyti Daiva Sau 4, 2013 16:27

   Sveiki. Norwegian Air Shuttle avialinijomis be gydytojo pažymos leidžiama skristi iki 36 nėštumo savaitės. 36 – 38 savaitę nėščioji turi pateikti gydytojo pažymą ir yra patartina ją turėti su savimi viso skrydžio metu. Skrydžio trukmė turi būti ne ilgesnė nei 4 valandos. Po 38 nėštumo savaitės skristi nėščiajai yra draudžiama. Daugiau apie keliavimą nėštumo metu galite skaityti čia http://blog.zigzag.lt/2011/08/apie-keliavima-nestumo-metu.html

 347. Atsakyti Anonymous Sau 4, 2013 10:30

  Sveiki, skrendu į Norvegiją Norwegian oro linijomis, tad norėčiau paklausti ar galima vežtis registruotame bagaže rūkytų mėsos gaminių, duonos, šokoladų ir saldainių? Ir kiek galima?

  • Atsakyti Daiva Sau 4, 2013 10:49

   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Duonai, šokoladui ir saldainiams apribojimų nėra. Tačiau viskas turi tilpti į registruotą bagažą, neviršijant Norwegian aviakompanijos nustatytų bagažo dydžio ir svorio apribojimų – ne daugiau kaip 20 kg, ne didesnis kaip 90x75x55 cm.

   • Atsakyti Anonymous Sau 4, 2013 12:35

    ar tikraj

    • Atsakyti Diava Sau 4, 2013 12:48

     Atsiprašau, prieš tai nurodžiau rankinio bagažo rodmenis. Registruotas bagažas neturėtų viršyti 15 ar 20 kg (priklausomai nuo to, kokios svorio registruoto bagažo gabenimą esate užsisakę) ir negali būti didesnis kaip 81cm x 119cm x 119cm.

 348. Atsakyti Egle.vk Sau 3, 2013 23:58

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis nėrimo vašelį?

  • Atsakyti Daiva Sau 4, 2013 9:32

   Egle, draudžiamų daiktų rankiniame bagaže vašeliai nėra išskirti, tad viskas priklausys nuo saugumo patikros darbuotojų valios. Jei jie netraktuos vašelio kaip smailo/aštraus daikto, galinčio sukelti žalą, tuomet vašelį galėsite vežtis.

 349. Atsakyti Kestas Sau 2, 2013 19:15

  sveiki,norejau paklaust ar galima skraidinti steroidus,anabolikus (kulturizmui) bei maisto papildus apie 10kg savam naudojimui i norvegija?

  • Atsakyti Daiva Sau 3, 2013 10:20

   Kęstai, tai yra labai labai didelis kiekis, kuris tikrai viršija asmeninio vartojimo apimtį. Galite tokį kiekį gabenti tik turėdamas gydytojo receptą ar kitą įrodymą, kad jums preparatai būtini.
   Priklausomai nuo vaistų ar maisto papildų, kiekis asmeniniam vartojimui gali apimti nuo 30 iki 100 vartojimo dienų. 10 kilogramų tai tikrai viršija.
   Nesiimsime spręsti niuansų, nesame vaistininkai ar muitininkai, tad dėl konkretesnių šio bagažo detalių kreipkitės tiesiai į muitinę nemokamu telefonu (8 5) 261 30 27.
   Bet kuriuo atveju, visos pakuotės privalo būti nepraplėštos, tvarkingos, su visomis etiketėmis, lipdukais ir instrukcijomis, o bagažas neturėtų neviršyti nustatytų apribojimų.

 350. Atsakyti Arturas Bakladinas Sau 2, 2013 15:24

  o galima registruotame bagaze veztis nagu prieziuros reikmenis tarp ju ir gelio lempa bei gely???

 351. Atsakyti Anonymous Sau 2, 2013 11:37

  Skrendui i Anglija savaitei su Ryanair.Ar galima veztis rankiniame bagaze dvi tabletes klonozepamo (psichoytopiniai vaistai). Siuos vaistais kartais geriu nuo nemigos.Ar ir del tokio mazo vaistu kiekio reikalinga gydytojo pazyma? Ir jei pazymos neturesiu, kokios gali buti sankcijos?

  • Atsakyti Daiva Sau 2, 2013 13:05

   Dėl tokio nedidelio vaistų kiekio tikriausiai nieko nebus. Bet jei ateityje keliausite ilgam laikui – nesvarbu, kaip vadinasi vaistai, nesvarbu, koks jų kiekis, – jei jiems įsigyti reikalingas receptas, jis turi keliauti su vaistais. Jei recepto nėra, vaistų gabenti negalėsite, jei kiekis didelis, teks pasiaiškinti, kur, kam, kaip ir kodėl.
   Mes nedirbame muitinėje, tad tikslios procedūros dėl sankcijų nepasakysime:)

 352. Atsakyti laura Gru 29, 2012 14:14

  sveiki norejau paklaust ar galima vezti rankineme bagaze (skrendant su ryainer) dietiskus maisto papildus kaip raspberry ketone? kai suprantu jo yra 250mg maza bonkute

  • Atsakyti Daiva Gru 31, 2012 9:27

   Laura, maisto papildus galite vežtis, jei jie yra originaliame įpakavime. Įpakavimas turi būti nepažeistas.
   Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 originalių pakuočių. Pakuotės dydis nesvarbus. Viršijus 10 pakuočių, maisto papildus reikėtų papildomai registruoti ir įrodinėti, jog visa tai nėra skirta perpardavinėjimui.

 353. Atsakyti Anonymous Gru 28, 2012 20:10

  Sveiki.skrendu i Voketija,ar galima vezti rankiniame bagaze kirpimo masinel?aciu

 354. Atsakyti Anonymous Gru 28, 2012 16:06

  sveiki noreciau suzinoti kokie yra RYANAIR registruojamo bagazo ismatavimai.

  • Atsakyti Daiva Sau 4, 2013 14:00

   Atsiprašau, prieš tai nurodžiau rankinio bagažo rodmenis.
   Registruotas bagažas neturėtų viršyti 15 ar 20 kg (priklausomai nuo to, kokios svorio registruoto bagažo gabenimą esate užsisakę) ir negali būti didesnis kaip 81cm x 119cm x 119cm.

  • Atsakyti Anonymous Sau 4, 2013 12:42

   ar tikraj

  • Atsakyti Daiva Gru 28, 2012 16:10

   Ryanair registruojamo bagažo išmatavimai negali būti didesni kaip 55cm x 40cm x 20cm ir neviršyti 10 kg.

 355. Atsakyti Anonymous Gru 28, 2012 15:32

  laba diena, ar galima is Norvegijos skrendant i Lietuva, rankiniame bagaze tureti stikliniu, moliniu leksciu ir metalini katiliuka su stikliniu dangciu? Aciu :)

  • Atsakyti Daiva Gru 28, 2012 15:36

   Galima. Svarbu neviršyti aviakompanijos nustatytų rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų. Ir dar rekomenduojame gerai ir saugiai indus supakuoti.

 356. Atsakyti Aleksas Gru 27, 2012 13:58

  Skrendu iUK. Ten busiu tik savaite ir daugiau kitamet nesilankysiu UK. Kiek cigarečiu galiu vežti

  • Atsakyti Daiva Gru 27, 2012 14:55

   Skrendant su WizzAir rankinio bagažo su savimi galite turėti iki 10 kg svorio.
   Jei jūsų rankinio bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.
   Jei jūsų rankinis bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už 35 Lt mokestį. Jis privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje.
   Skrendant su WizzAir registruoto bagažo didžiausi vieneto matmenys gali būti: plotis 1,499 m x aukštis 1,194 m x ilgis 1,715 m. Vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 32 kg. Registruoto bagažo gabenimas yra mokamas. Rekomenduojame jį užsisakyti dar prieš skrydį, nes oro uoste užsakymas bus gerokai brangesnis.

  • Atsakyti Aleksas Gru 27, 2012 14:42

   Skrendu į UK su Wizair. Gal žinote kokio svorio negaliu viršyti rankiniame ir kokio registruotame bagaže?

  • Atsakyti Daiva Gru 27, 2012 14:01

   Aleksai, cigaretes galima vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže. Į Angliją cigarečių galite gabentis ne daugiau nei 800 vienetų, t.y., 4 cigarečių blokai, vienam asmeniui.

 357. Atsakyti Anonymous Gru 18, 2012 11:16

  ar galima rankiniame bagaze veztis medu? i vokietyja.

  • Atsakyti Daiva Gru 18, 2012 12:06

   Medus gali būti prilygintas skysčiams, todėl rankiniame bagaže reiktų jį gabentis pagal skysčių gabenimo taisykles – ne didesnėje nei 100 ml pakuotėje, kuri įdėta į ne didesnį kaip 1 l talpos maišelį.

 358. Atsakyti Anonymous Gru 17, 2012 18:03

  Ar galima vezti rankiniame bagaze drabuziu pakabas skrendu is anglijos i lietuva su ryanair

  • Atsakyti Daiva Gru 18, 2012 9:57

   Taip, galima. Tik geriau pakabas vežti registruotame bagaže – taip liks daugiau vietos būtiniausiems daiktams rankiniame.

 359. Atsakyti Karolina Bla bla bla Gru 17, 2012 17:55

  ar galima skrendant norwegian oro linija 16 metu asmeniui rankiniame bagaze prasivezti bloka cigareciu ?

 360. Atsakyti Anonymous Gru 17, 2012 13:32

  Sveiki,
  Skrendu i Stambula jungiamuoju skrydziu per Ukraina, ar registruotam bagaze galiu vezti koncervus?