Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metu 1 736

Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metuKasdienė patirtis byloja, jog informacijos apie draudžiamą rankinio ir registruoto bagažo turinį niekada nebus per daug. Tad populiarėjant pigiems skrydžiams skubame į pagalbą tokių kelionių debiutantams. Tikimės, kad šią informaciją perskaitysite dar prieš skrydį.

Primename, kad rankinį bagažą nešatės kartu su savimi į lėktuvo saloną, o registruotą bagažą atiduodate į bagažo skyrių. Tiek vienam, tiek kitam bagažui taikomi aviakompanijos nustatyti svorio bei dydžio apribojimai. Prieš skrydį būtinai apie juos pasidomėkite.

Taigi, ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže?

Niekada neturėtumėte į lėktuvą neštis kitų asmenų daiktų. Jei manote, kad daiktas į jūsų bagažą buvo įdėtas jums nežinant, privalote patikrinti savo lagaminą prieš atvykdami į oro uostą arba nedelsiant pranešti į skrydį registruojančiam darbuotojui, jeigu jau esate oro uoste.

PAVOJINGI IR DRAUDŽIAMI VEŽTI DAIKTAI

Pavojingi daiktai yra tie, kurie gali kelti pavojų orlaiviui ir skrydžio metu orlaivyje esantiems asmenims. Pavojingi daiktai taip pat yra draudžiami vežti daiktai, pavojingos medžiagos ir pavojingi kroviniai. Pavojingi daiktai gali būti vežami tik tinkamai supakuoti krovinį gabenančiosios bendrovės.

Dėl saugumo reikalavimų šių daiktų į orlaivį pasiimti neleidžiama. Prašome jų nepakuoti nei į rankinį, nei į registruojamą bagažą.
•Degūs skysčiai ir kietosios medžiagos
• Oksidacinės medžiagos, tokios kaip balinamieji milteliai
• Organiniai peroksidai
• Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės
• Infekcinės medžiagos, tokios kaip gyvieji virusai
• Skystųjų elektrolitų automobilių baterijos
• Gyvsidabrio turintys prietaisai
• Magnetų turintys prietaisai
• Fejerverkai ir pirotechnika
• Degtukai
•Žiebtuvėliai, žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai
• Nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai
• Radioaktyviosios medžiagos, rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas
• Kreozotas, negesintos kalkės, aliejuotas popierius
• Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro
• Sprogmenys, amunicija, detonatoriai ir panaši įranga
• Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai.

DRAUDŽIAMI DAIKTAI RANKINIAME BAGAŽE

Šautuvai, žiebtuvėliai ir ginklai ar objektai, atrodantys, kad gali iššauti ar sukelti žalą.
Tarp jų revoliucinės strėlės ir vinių šautuvai, kurtinančios ar šokiruojančios priemonės, pvz., sprogstamosios lazdelės, balistinę energiją naudojantys ginklai bei visų tipų žaisliniai šautuvai.
Smailūs/ašmeniniai ginklai ir aštrios detalės, įskaitant: kirvius, žeberklus, ledų kirtiklius, slidžių lazdas, žirkles smailiomis ašmenimis ir daugiau kaip 6 cm ilgio visų rūšių peilius, (išskyrus saugius ar vienkartinius skustuvus su uždaromais peiliukais). Amatininkų įrankius, skalpelius, atsuktuvus, grąžtus, reples, raižytuvus ir t.t.
Buki daiktai, galintys sužaloti: visų rūšių vėzdai ir lazdos; kajakų ir kanojų irklai, riedlentės, karinio amato įranga, pvz., ryžių spragilai ir t.t.
Sprogstamosios ir degios medžiagos: sprogmenų galvutės, detonatoriai ir detonatorių kabeliai, sprogstamosios ir sprogimo aparatai, minos, granatos, fejerverkai, kita pirotechnika, dūmų gaminimo dėžutės ir šoviniai, kibirkštys, bei alkoholiniai gėrimai, stipresni nei 70 % (įskaitant ir lietuvišką alkoholinį gėrimą „Žalgiris“ – lauktuvėms nepavyks jo nuvežti).
Cheminės ir toksinės medžiagos: ėdančios ar balinančios medžiagos. Pipiriniai purkštuvai, ašarinės dujos. Nuodai, infekciškai ar biologiškai rizikingi daiktai – infekuotas kraujas, bakterijos, virusai, radioaktyviosios medžiagos, daiktai, sukeliantys savaiminius užsidegimus.
Kita: daiktai, kurių gabenimas yra uždraustas įstatymais, vyriausybės arba reguliavimo tvarka, kuriuos išleido šalys arba valstijos, iš kurių, į kurias ar virš kurių norima gabenti daiktus. Tarp bagažo esantys maisto produktai, dėl kurių gali būti sugadintas kitas bagažas.

DRAUDŽIAMI DAIKTAI REGISTRUOTAME BAGAŽE

Registruotame bagaže neturėtų būti vežami dūžtantys, nepakankamai supakuoti ar greitai gendantys daiktai. Visuomet egzistuoja praradimo ar sugadinimo tikimybė, tad nerekomenduojame jame vežti vertingų daiktų, pvz., asmens dokumentų, pinigų, raktų, vaistų, medicininių dokumentų, foto ir video technikos, muzikos instrumentų, vertybinių ar verslo popierių ir kt.
Svarbu žinoti, jog bagažo dingimo ar sugadinimo atvejais aviakompanijos atsakomybė neviršija 1131 specialiųjų skolinimosi teisių (apie 1320 EUR), todėl, jeigu registruotame bagaže ketinate vežti vertingus daiktus, patariame deklaruoti jų vertę ar papildomai apdrausti bagažą.
Registruotu bagažu negali būti laikomi daiktai, kurie dėl savo apimties ir (arba) svorio negali būti pakrauti į keleivinį lėktuvą.
Atsargines ličio baterijas, pavyzdžiui, nešiojamųjų kompiuterių ir DVD grotuvų pakraunamas baterijas ir ličio AA dydžio baterijas, leidžiama vežti TIK RANKINIAME BAGAŽE.

MAISTO PRODUKTAI, TABAKO GAMINIAI IR ALKOHOLINIAI GĖRIMAI BAGAŽE

Alkoholio, cigarečių ir kitų tabako gaminių transportavimas yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų keliaujant. Kiekviena valstybė nustato skirtingą kiekį gėrybių, kurias gali gabenti keleivis. Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.
Europos Sąjungos valstybių nustatytas orientacinis leidžiamas kiekis negali būti didesnis kaip:
• 800 cigarečių,
• 400 cigarilių,
• 200 cigarų,
• 1 kg tabako,
• 10 litrų stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%),
• 20 litrų spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso),
• 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
• 110 litrų alaus.
SVARBU: Informuojame, kad nuo 2014 m. sausio 1 d. kai kurios Europos Sąjungos valstybės narės (Vokietija ir Airija) taiko kiekybinius cigarečių apribojimus keleiviams, atvykstantiems iš Lietuvos, Bulgarijos, Kroatijos, Vengrijos, Latvijos ir Rumunijos. Vykstantys į šias šalis Lietuvos piliečiai gali vežtis savo reikmėms skirtus 300 vnt. cigarečių.
Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis). Kiek galima vežtis Lietuvoje prikauptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis į atitinkamą ES šalį, reikėtų tikslintis čia >

Tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad kiekviena tiek Europos Sąjungos, tiek trečiųjų šalių valstybė gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų cigarečių ir kitų tabako gaminių bei alkoholinių gėrimų kiekius. Pavyzdžiui, nuo 2014.01.01 į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais. Informaciją apie šių gaminių kiekius galite rasti Muitinės departamento interneto puslapyje http://www.cust.lt/ arba sužinoti telefonu (8 ~ 5) 261 3027.

Maistas.
ES šalyse maistą vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Tačiau atsiminkite, kad egzistuoja rankinio bagažo apribojimai, tad labai daug įsidėti tiesiog nepavyks. Svarbu pabrėžti, jog kai kuriose šalyse, pvz., Prancūzijoje, sūris gali būti laikomas „geliu ar pasta“, o tai yra skysčiai, kuriems taikomi 100 ml apribojimai.
Keliaujant iš trečiųjų valstybių į Europos Sąjungos šalis draudžiama bagaže vežtis mėsos ar pieno produktus ir gaminius, kitus gyvūninės kilmės produktus. Išimtis taikoma įvežant asmeninėms reikmėms iki 10 kg mėsos, pieno ar jų produktų iš Farerų salų, Grenlandijos ar Islandijos. Vežant gyvūninius produktus šios taisyklės netaikomos ES valstybėms narėms, Andorai, Lichtenšteinui, Norvegijai, San Marinui ir Šveicarijai. Daugiau informacijos >
Nors Kipras yra ES šalis, tačiau į Kiprą norint įsivežti gyvūnus, gėles, augalus, tauriuosius metalus, medų ir produktus iš medaus, mėsą, žuvį, sūrį, chemikalus ir kt. reikia papildomų leidimų iš įvairių atitinkamos srities departamentų.
Ne ES šalyse, pvz., Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje ar JAV, maisto produktai bagaže nepripažįstami, tad juos gali tekti arba suvalgyti, arba išmesti. Vaisiai ir daržovės laikomi greitai gendančiais produktais, o tokių produktų nei rankiniame, nei registruotame bagaže vežti negalima.

SKYSČIŲ GABENIMO YPATUMAI

Pakavimas
Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Visi rankiniame bagaže gabenami skysčiai turi būti sudėti į ne didesnį kaip 1 litro talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Vienas maišelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti oro uostuose). Tūrio apribojimai netaikomi vaistams ir kūdikių maistui.

Skysčiais rankiniame bagaže laikomi:
• vanduo ir kiti gėrimai, sriubos bei sirupai, medus, sūriai (tepami, minkšti pelėsiniai, mozarela);
• kremai, losjonai ir aliejai;
• hermetiškų indų turinys, skutimosi putos, kitos putos ir dezodorantai;
• kvepalai;
• pastos, dantų pasta;
• purškiamieji skysčiai;
• skystųjų ir kietųjų medžiagų mišiniai;
• geliai, plaukų ir dušo geliai;
• blakstienų tušas.

Nedraudžiama:
• susidėti skysčius į registruojamą bagažą;
• vežtis rankiniame bagaže kelionės metu skirtus vartoti vaistus ir dietinius gaminius, maistą kūdikiams. Gali būti paprašyta įrodyti, kad minėtieji gaminiai jums būtini. Insuliną galima gabenti rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis – jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks);
• įsigyti gėrimų ir parfumerijos ES oro uosto už įlaipinimo talonų tikrinimo vietų esančiose parduotuvėse ar ES vežėjo orlaivyje.
• jei minėtieji daiktai parduodami specialiame hermetiškame krepšelyje, neatplėškite jo iki jūsų patikros; kitaip krepšelyje esantys daiktai gali būti konfiskuoti patikros vietoje. Jei ES oro uoste perlipate į kitą orlaivį, neatplėškite krepšelio iki jūsų patikros šiame oro uoste arba paskutiniame perlaipinimo oro uoste. Šių skysčių kiekis laikomas papildomu prie anksčiau minėtų užsegamo krepšelio kiekių.

Ar galima DUTY FREE prekyvietėse pirktus skysčius neštis į lėktuvo saloną?
Taip, skysčiai pirkti „Duty Free“ prekyvietėse į lėktuvo saloną įleidžiami, tačiau jei skrendate su rankiniu bagažu, jie turi tilpti į jūsų lagaminą/kuprinę ar kito tipo kelionės krepšį ir neviršyti rankinio bagažo dydžio bei svorio reikalavimų.

Taisyklė, kuri padės kraunantis bet kokio tipo bagažą: jei abejoji dėl vežamo daikto – palik jį.

Na ir pabaigai trumpa talpaus rankinio bagažo pakavimo pamokėlė:

Jei nesate tikri, ar Jūsų daiktai gali būti transportuojami, ar turite kitų klausimų, susijusių su rankiniu ar registruoto bagažo turiniu, klauskite čia arba susisiekite su zigzag.lt konsultantais.

1 736 thoughts on “Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metu

 1. Atsakyti Sandra Kov 24, 2015 19:05

  Sveiki, ketiname skristi į Vokietiją (Dortmundą)su „WIZZAIR“. Ar galima lauktuvėms rankiniame bagaže vežtis keptą varškės sūrį ir nedidelę saldainių dėžutę? Jei taip, tai ar reikia juos kaip nors atskirai supakuoti, ar pakanka tiesiog susidėti į bagažą? Ar drėgnas servetėles reikia dėti kartu su skysčiais, ir ar galima su savimi turėti 75 ml. plaukų laką? Labai ačiū už atsakymą :)

  • Atsakyti Daiva Kov 25, 2015 10:19

   Sandra, keptą sūrį ir saldainius rankiniame bagaže vežtis galima. Gerai supakuokite ir dėkite į bagažą. Drėgnos servetėlės nėra priskiriamos prie skysčių, tad galima laikyti atskirai. Plaukų laką be aerozolio iki 100 ml rankiniame bagaže taip pat galima vežtis.

 2. Atsakyti kristina Kov 24, 2015 10:43

  Sweiki.ar galima skrendant y norvegija rankiniame bagaze weztis saldyta mesa ir saldyta vistiena?

  • Atsakyti Daiva Kov 24, 2015 11:18

   Kristina, šaldytus produktus rankiniame bagaže vežtis galite. Produktus patartina gabenti vakuuminėse pakuotėse. Primename, kad į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų.

 3. Atsakyti Daiva Kov 21, 2015 19:14

  Sveiki. Skrisiu Į Norvegiją su wizzair. Ar galima rankiniame bagaže vežti automobilio kėliklį, kitaip sakant – donkratą? Ačiū

  • Atsakyti Daiva Kov 23, 2015 11:26

   Daiva, jei domkratas yra mechaninis, tuomet galima vežtis. Jei hidraulinis – negalima. Svarbiausia, kad nebūtų degalų, tepalų ar kitų degių medžiagų likučių.

 4. Atsakyti gintare Kov 19, 2015 22:19

  kiek galima kvepalu buteliuku gabenti rankiniame bagaze po 50ml?

  • Atsakyti Daiva Kov 20, 2015 10:07

   Gintare, bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l. Visi skysčiai turi būti sudėti į vieną bendrą sandariai užsegamą permatomą krepšelį.

 5. Atsakyti Simona Kov 14, 2015 20:53

  Laba diena,

  skraidau su Raynair i Norvegija. Dabar ir vėl keliausiu. Iškilo klausimas, ar galima būtų rankiniame bagaže vežtis 6 plono krištolo stiklines? Gal ir negalima, nes kaip ir dūžtantis daiktas, kuris gali būti pavojingas, todėl ir norėčiau pasiteirauti Jūsų nuomonės. Ačiū labai už atsakymą.

 6. Atsakyti darius Kov 14, 2015 9:58

  sveiki norejau pasiteirauti ar galima rankiniame bagaze veztis akumuletorini suktuva greztuva su dviem baterijomis?Aciu uz atsakyma

 7. Atsakyti Kristina Kov 13, 2015 10:48

  Turesiu su savimi rankini bagaza ir nedidele rankine.Ar galiu i rankine deti plansetini kompiuteri.Aciu.

  • Atsakyti Daiva Kov 13, 2015 12:22

   Kristina, ar galima neštis antrą rankinio bagažo vienetą (rankinę, kompiuterį, fotoaparatą ar kt.) į lėktuvo saloną, priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrisite, taisyklių.

 8. Atsakyti Vilma Kov 12, 2015 22:31

  Sveiki.Ar skrendant is Lietuvos i UK su Ryanair galima veztis varskes surelius rankiniame bagaze?Jei taip ar yra kiekis ribotas?

  • Atsakyti Daiva Kov 13, 2015 10:23

   Vilma, sūrelius rankiniame bagaže vežtis galima. Maistui apribojimai netaikomi, svarbiausia neviršyti bagažo svorio apribojimų :)

 9. Atsakyti Povilas Kov 12, 2015 2:45

  Laba.Esu fotografas ir noreciau pasiklausti apie jos įrangos gabenimą rankineme bagaže ką reikėtu žinoti prieš muito patikra? ar nekiltu problemų su trikoju stovu? pagamintas is aliuminio sulankstytas siekia iki 35cm ilgio o tai pat ar butu imanoma fotoaparatą neštis pasikabinus ant kaklo kaip antrinį papildoma bagaza?

  • Atsakyti Daiva Kov 12, 2015 12:08

   Povilai, galite paskaityti įrašą, kuriame rasite sąrašą, ko negalima vežtis rankiniame bagaže. Jei jūsų įranga neturės smailių, aštrių detalių, tuomet viskas tvarkoje ;) Jei fotoaparato stovas telpa į rankinį bagažą ir neviršija bagažo svorio, problemų kilti neturėtų. Ar galima neštis antrą rankinio bagažo vienetą (rankinę, maišelį, fotoaparatą ar kt.) į lėktuvo saloną, priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrisite, taisyklių.

 10. Atsakyti Vilija Kov 8, 2015 22:46

  Sveiki,
  Sūnus išvyksta į Londoną su Ryanair aviakomponijos lėktuvu.
  Ar gali registruotame bagaže vežtis tris profesionalius virtuvės šefo peilius? Ar reikalinga speciali deklaracija?
  Ačiū

 11. Atsakyti Rasa Kov 7, 2015 22:17

  Ar galima rankiniame bagaze (skrendama butu i Liverpuli) veztis siuvimo masina?

  • Atsakyti Daiva Kov 9, 2015 13:20

   Rasa, dėl siuvimo mašinos rankiniame bagaže gali kilti problemų. Priklauso nuo to, kokia ta mašina, kokio ilgio adatėlės ir pan. Pakonsultuoti jus galėtų civilinės aviacijos administracija.

 12. Atsakyti Daiva Kov 5, 2015 16:59

  Planuojame 4 dienom skristi į į svečius į Londoną. Esmė tame, kad ten nuskridus tuo metu reikės vienam vaikui į pilvą lašinti specialius vaistus.Šie vaistai išrašomi ir išduodami tik su receptų knygele, taip pat reikalinga bus speciali pompa tų vaistų sulašinimui,specialus tai pompai pritaikytas švirkštas su adata (plastikinė) bei pati vaistų lašinimo sistema. Ar bus galima visa tai vežtis rankiniame bagaže? Ar reikės kažkokių tai dokumentų? Ar paskui bus galima tą pompą be problemų atgal parsivežti į Lietuvą?
  Dar. Jei rašoma, kad skysčius reikia vežtis po 100 ml 1 ltr maišelyje, tai kaip gabentis lauktuvėms 1-2 butelius lietuviško alkoholinio gėrimo?

  • Atsakyti Daiva Kov 5, 2015 17:08

   Daiva, vaistus ir specialią įrangą rankiniame bagaže vežtis galėsite, neturėtų kilti problemų. Tik turėkite vaistų receptą ar vaistų knygelę. Keliaujant atgal galios ta pati tvarka.
   Rankiniame bagaže alkoholio vežtis negalėsite, kadangi rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Alkoholinių gėrimų galite įsigyti DutyFree parduotuvėje prieš lipant į lėktuvą.

   • Atsakyti Karolina Kov 16, 2015 0:05

    Skrendu į Angliją ir noriu pasiimti veido pagrindą (kremas tai yra) ir plaukų tiesintuvą ar būtų galima?

    • Atsakyti Daiva Kov 16, 2015 12:37

     Karolina, plaukų tiesintuvą vežtis galima. Veido kremas bus priskiriamas prie skysčių ir turi būti gabenamas pagal skysčių rankiniame bagaže gabenimo taisykles.

   • Atsakyti Jurgita Kov 9, 2015 11:33

    Sveiki,
    Skrisiu i Bristoli-Anglija.
    Ko nerekomenduojama vežtis?
    Ar yra kokių draudimų.
    Nesivešiu maisto,cigarečių,kompiuterio.
    Su savimi tik drabužiai,avalynė,kosmetika,manikūro rinkinys kuris bus ne rankiniame bagaže,ir vaistai su čekiu.

    Jurgita

    • Atsakyti Daiva Kov 9, 2015 13:59

     Jurgita, šiame įraše galite rasti nemažą sąrašą daiktų, kurių negalima vežtis rankiniame arba registruotame bagaže.

     • Atsakyti Jurgita Kov 10, 2015 9:55

      Skrendu su Rynair aviakompanijios lėktuvu..
      Galima sužinoti koks leidžamas bagažos svoris.

      Ačiū :)

     • Atsakyti Daiva Kov 10, 2015 11:48

      Jurgita, keliaujant su aviakompanija Ryanair, vienam asmeniui priklauso 1 rankinio bagažo vienetas iki 10 kg ir maža rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų.

     • Atsakyti Jurgita Kov 12, 2015 10:43

      Ir dar priklauso reg.bagažas 20kg.

     • Atsakyti Jurgita Kov 12, 2015 9:35

      Tai jeigu aš gerai supratau galiu imti maža rankine,ir taše(lagamina) iki 10kg +registruotas bagažas iki 20kg,kuri viršijus imamas papildomas mokestis.

      Gražios dienos,
      Jurgita

     • Atsakyti Jurgita Kov 12, 2015 9:12

      Sveiki,
      Aš turiu lagamina kur telpa iki20kg.
      Ar galima primokėti už papildomus 8-10kg,ir kiekman tas malonumas kainuotu?
      Bilietas jau nupirktas,ir atsispauzdintas skrydis jau rytoj.
      Ačiū

     • Atsakyti Daiva Kov 12, 2015 11:38

      Jurgita, taip, keliaujant su aviakompanija Ryanair vienam asmeniui priklauso vienas rankinio bagažo vienetas iki 10 kg ir maža rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Kadangi esate užsisakiusi registruoto bagažo gabenimo paslaugą, jūsų bagažas neturėtų viršyti 20 kg. Už kiekvieną papildomą viršytą kilogramą oro uoste mokamas 10 EUR mokestis.

 13. Atsakyti Ilona Kov 5, 2015 10:53

  Sveiki,ar rankiniame bagaže galima vežti žalią mėsą ir vištieną,keliaujant į Norvegiją

  • Atsakyti Daiva Kov 5, 2015 13:19

   Ilona, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų. Tik gerai mėsos gaminius supakuokite, geriausia į vakuumines pakuotes.

 14. Atsakyti Petras Kov 4, 2015 22:21

  Sveiki,

  Ar galiu veztis rankiniame bagaze dviracio spyna-gumuota metalini trosa?

 15. Atsakyti Laura Kov 3, 2015 17:49

  hello. ar galima veztis kaljana rankiniame bagaze?

  • Atsakyti Daiva Kov 4, 2015 13:04

   Laura, problemų dėl kaljano kilti neturėtų. Tik gerai supakuokite ir neviršykite rankinio bagažo dydžio bei svorio apribojimų.

 16. Atsakyti Laura Kov 1, 2015 10:32

  Laba diena,

  Skrisim su Rynair tik rankiniu bagazu i Barselona (tarpinis skrydis per prancuzija). Ar galima veztis metalinius mazus termosiukus? 0.7l talpos, tusti. Grysim is Milano vel su Rynair.

 17. Atsakyti Dalia Vas 27, 2015 9:57

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže vežtis skėtį?
  Ačiū

 18. Atsakyti Skrendancioji Vas 25, 2015 19:48

  Sveiki, ar galima registruotame bagaze veztis rukytos mesos? Vykstu is Rygos i Suomija(Turku) su airbaltic. Aciu uz atsakyma.

 19. Atsakyti Dovilė Vas 24, 2015 17:13

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų tiesintuvą?

 20. Atsakyti Saulius Vas 24, 2015 12:07

  Sveiki,
  Rytoj skrendame su zmona i Londona su raynier.Kiek galima veztis cigareciu bloku vienam zmogui,ar nekils problemu?.Dekoju uz atsakyma.

 21. Atsakyti Rita Vas 21, 2015 13:36

  Is Rygos oro uosto skrisiu i Turku su airbaltic, kaip suprantu vienas registruotas bagazas (20kg) yra iskaiciuojamas i bilieta, kitaip sakant nemokamas? Ir ar jame galima veztis skysciu? Jei galima tai tik tuos kurie virsija 100ml ar galima ir kurie yra maziau nei 100ml? Kitaip sakant ar galima visus skyscius sudeti i registruota bagaza ir nesukti galvos del plastikiniu maiseliu? Labai laukiu atsakymo.

  • Atsakyti Daiva Vas 23, 2015 11:50

   Rita, rekomenduojame pasitikslinti su savo bilieto pardavėju, koks bagažas jums priklauso. Į aviabilieto kainą būna įskaičiuota rankinio bagažo gabenimo paslauga. Registruoto bagažo gabenimo paslauga kainuoja papildomai. Jei vyksite su registruotu bagažu, skysčius jame galėsite vežtis bet kokioje talpoje.

 22. Atsakyti kristina Vas 21, 2015 0:51

  arr galima rankiniam bagaze vestis cigareciu? ir kiek …. ir tabako? o alkoholio? ir kikiek aciu

  • Atsakyti Daiva Vas 23, 2015 11:25

   Kristina, cigaretes rankiniame bagaže vežtis galima. Koks leidžiamas kiekis, priklausys nuo šalies į kurią keliausite. Daugiau informacijos galite rasti „MAISTO PRODUKTAI, TABAKO GAMINIAI IR ALKOHOLINIAI GĖRIMAI BAGAŽE“ skyrelyje. Rankiniame bagaže alkoholinių gėrimų vežtis nepavyks, nes galioja skysčių gabenimo apribojimai. Gėrimus galite vežtis registruotame bagaže arba įsigijus „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 23. Atsakyti Jolita Vas 19, 2015 14:42

  Sveiki,
  Ar galima veztis vienkartini skutimosi peiliuka,mazas zirklutes,kuriu asmenys su uzdaromu saugiu galiuku,ir viena ziebtuveli rukymui rankiniame bagaze,skrendame su raynier.Dekoju uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Vas 19, 2015 15:21

   Jolita, skutimosi peiliuką galite vežtis, tik turėtų būti saugiai įpakuotas ar su dangteliu. Žirklutes galima vežtis tuo atveju, jeigu ašmenys neviršija 6 cm ilgio. Pagal rašytines taisykles, žiebtuvėlių vežtis negalima. Patikra priklauso ir nuo darbuotojų, tačiau žiebtuvėlius gana dažnai praleidžia.

 24. Atsakyti Kristina Vas 18, 2015 18:11

  ar galima vežtis rankiniame bagaže plaukų tiesintuvą?

 25. Atsakyti iveta Vas 18, 2015 13:26

  Sveiki, skrisiu į vokietiją su AirLituanica. vandens buteliukų vežtis negalima, tačiau ar neprisikabintų prie manęs, jeigu pasiimčiau į rankinį bagažą tuščią plastmasinę gertuvę 0,5l ?

 26. Atsakyti Marius Vas 18, 2015 9:03

  Sveiki, norejau paklausti apie nedicininius instrumentus, ar galima nuos deti i registruota bagaza?

 27. Atsakyti nikolo Vas 16, 2015 17:22

  Laba diena ar butu imanoma rygos oro uoste susikalbeti lietuvisai su darbuotojais?

  • Atsakyti Daiva Vas 17, 2015 13:32

   Negalime užtikrinti, kad Rygos oro uoste rasite lietuviškai kalbančių darbuotojų. Didesnė tikimybė susikalbėti anglų ar rusų kalbomis.

 28. Atsakyti Pas Vas 16, 2015 16:59

  Kiek laiko likus iki skrydzio jau reiketu buti oro uoste?

  • Atsakyti Daiva Vas 17, 2015 13:37

   Kada būti oro uoste, priklauso ir nuo pačios aviakompanijos taisyklių, ir nuo oro uosto dydžio bei jo apkrovimo. Patartina pasilikti daugiau laiko, kad nereikėtų skubėti ir sukti galvos ;)

 29. Atsakyti Rima Vas 16, 2015 16:55

  Laba diena, skrendu i uk su ryanair, ar galiu rankiniame bagaze veztis varskes surio?

 30. Atsakyti Jonas Vas 15, 2015 11:53

  Laba diena. Ar skrendant į Dubajų per Kijevą, su UIA, rankiniame bagaže galima veštis vaisius(pvz.: bananus).Ačiū.

 31. Atsakyti Laura Vas 13, 2015 18:45

  Sveiki, skrisiu iš Palangos į Norvegija(Norwegian.no)norėjau paklausti kelių kilogramų turi būti rankinis bagažas? ar gali maišelis skysčiams būti su mažom skilutėm bet užsegamas? ar gali vežtis vienkartinius peiliukus? Ar galima vežtis nuotraukos riemelį? Ir jei mano rankinės matmenys yra didesni nei 30x20x20 cm? Ačiū

  • Atsakyti Daiva Vas 17, 2015 11:50

   Laura, keliaujant su Norwegian avialinijomis, rankinis bagažas neturi viršyti 10 kg ir 55x40x23cm išmatavimų. Be pagrindinio rankinio bagažo į lėktuvo saloną galima atskirai įsinešti mažą rankinę arba nešiojamąjį kompiuterį. Dydžio ir svorio ribojimai nėra nurodomi. Šiuos papildomus daiktus reikia pasidėti po sėdyne priešais save.
   Skysčiams skirtas maišelis turi būti permatomas, be skylučių ir sandariai uždarytas. Vienkartinius peiliukus ir nuotraukos rėmelį rankiniame bagaže vežtis galima.

 32. Atsakyti Tomas Vas 11, 2015 0:38

  ketinu keliauti į japoniją ir iškilo klausimas ar iš ten bus galima parsivežti saldumynų ar čipsų kokių, ko iš ten negalima parsivežti ?

 33. Atsakyti Laura Vas 10, 2015 22:42

  Ar galima veztis stiklines vyno taures rankiniame bagaze,4vnt?

 34. Atsakyti Gintare Vas 9, 2015 18:28

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežti vašelius?

  • Atsakyti Daiva Vas 9, 2015 18:38

   Gintare, draudžiamų daiktų sąraše vašeliai nėra paminėti, tad viskas priklausys nuo saugumo patikros darbuotojų. Jei jie netraktuos vašelio kaip smailo/aštraus daikto, galinčio sukelti žalą, tuomet vašelį galėsite vežtis.

 35. Atsakyti Sigita Vas 9, 2015 17:34

  Skrendu su wizzair ar galima vežti vaistus ir kuriame bagaže geriau registruotam ar rankiniam vaistai kontraceptikai, nuo gripo ir dar visokie ve receptu pardavinejami. ar reigalingas receptas kontraceptinem tabletėm? O kaip su vienkartiniais skutimosi peiliukais ar galima vežti ? Aciu uz atsakymus :)

 36. Atsakyti Angelė Vas 8, 2015 19:06

  Laba diena. Pirmą karta skrisim su vyru į Vokietiją į svečius pas dukrą aplankyti gimusios anūkėlės. Noriu vežtis rukytų gaminių,saldainių,Lietuviško gėrimo,ar žuvies,kad ir šaldytos.Norime isinešti daiktus į lėktuvo saloną .Jeigu galite paaiškinkite,kaip supokuoti rūkytus gaminius,kokias saldaines galima vežtis [ar dėžutėse,ar sveriamus,ar šokoladus?]Ar galima naujagimiui nupirkus barškanti ar minkšt`ą žaisl`ą vežtis.Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Vas 9, 2015 12:09

   Angele, lietuviškų gėrimų vežtis negalėsite, nebent labai mažą kiekį, kadangi pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles, visi skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose ir sudėti į vieną bendrą ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Beje, gėrimų galite įsigyti Duty Free parduotuvėje prieš lipant į lėktuvą. Tik turėsite atsižvelgti į aviakompanijos rankinio bagažo taisykles (ar galima prekes neštis atskirai, ar reikia sudėti į bagažą) ir muitinės apribojimus. Rūkytus gaminius ir žuvį gerai supakuokite, patartina produktus vežtis vakuuminėse pakuotėse. Saldainiams, šokoladams apribojimai netaikomi, tačiau neturėtų būti su skystu įdaru, kadangi gali būti priskirti skysčiams. Žaislus vežtis galite taip pat. Tik nepamirškite rankinio bagažo apribojimų. Geros kelionės pas anūkę :)

 37. Atsakyti Dovile Vas 7, 2015 20:26

  Sveiki, norejau pasiteirauti.Skrisiu y Norvegija ir noriu vestis Sureliu gera dezute bus tik rankinis bagazas, kiek galima sureliu :) ? ir ar buvo neseniai koki pokyciai del bagazo rynair skrydziuose del bagazo? :)

  • Atsakyti Daiva Vas 9, 2015 11:43

   Dovile, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg pieno produktų, sūrio. Žiūrint apie kokius Ryanair bagažo pokyčius kalbate, klauskite konkrečiau :)

 38. Atsakyti vidas Vas 6, 2015 12:25

  Sveiki, ar galima gabenti rankiniame bagaze automobilio variklio dalis, pvz. kuro purkstukus?

  • Atsakyti Daiva Vas 6, 2015 14:28

   Vidai, rankiniame bagaže galima vežtis automobilių detales, jei jos neturi aštrių dalių ir anksčiau jose nebuvo buvę degalų ar kitų degių skysčių.

 39. Atsakyti romas Vas 4, 2015 20:50

  Ryanair komanija noreciau veztis registrutame bagaze krema po skutimosi,dantu pasta ,sampuna ir jegu jie kiekvienas virsija 100ml ar galima vezti

  • Atsakyti Daiva Vas 5, 2015 9:52

   Romai, registruotame bagaže skysčių gabenimas nėra apribotas (išskyrus alkoholio kiekius, kurie priklauso nuo šalies).

 40. Atsakyti Vilma Vas 3, 2015 16:24

  Laba! Ar galima vežti plaukų kirpimo mašinėlę,kirpimo žirkles registruotame bagaže?

 41. Atsakyti Gintaras Vas 1, 2015 18:55

  Sveiki. Kiek galima gabenti cigarečių į Islandiją? Ar galima gabenti rukytus maisto gaminius.

  • Atsakyti Daiva Vas 2, 2015 12:15

   Gintarai, į Islandiją rūkytų mėsos gaminių vežtis negalima. Pilnametis asmuo, keliaujantis į Islandiją, gali vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako.

 42. Atsakyti Ditana Sau 31, 2015 12:19

  Sveiki, skrendu i Prancuzija su Rynair ir noriu suzinoti ar galima veztis rankiniame bagaze kelionini plauku dziovintuva?

 43. Atsakyti DAIVA MANIUŠIENĖ Sau 28, 2015 20:00

  Norėčiau sužinoti , ar galiu rankiniame bagaže vežti į Turkiją naują , supakuotą mobilųjį telefoną.Skrisiu su turkų avialinijomis.

  Ačiū

 44. Atsakyti loreta Sau 25, 2015 23:34

  sveiki skrisiu su sasis vilniaus i svedija norejau paklausti ar registruotame bagaze galiu vezti automobiliui skirtas kaladeles taip pat zvakes?

  • Atsakyti Daiva Sau 26, 2015 11:39

   Loreta, dėl registruotame bagaže vežamų automobiliui skirtų detalių, kuriose anksčiau nebuvo degalų, tepalų ar kitų degių medžiagų, problemų kilti neturėtų.

 45. Atsakyti Akvilė Sau 25, 2015 0:44

  Sveiki,

  Ar rankiniame bagaže galima vežtis stiklinį (vitražinį) paveiksliuką (skrendant į ES šalį)?

  Ar geriau pakuoti į registruotą bagažą?

  • Atsakyti Daiva Sau 26, 2015 11:33

   Akvile, stiklinį paveiksliuką rankiniame bagaže vežtis galite. Tačiau labai gerai supakuokite, kad nesudužtų. Registruotame bagaže taip pat galite vežtis, tačiau bagažai gali būti ir pamėtomi, ir pastumdomi, tad atsiranda didesnė tikimybė, kad suduš.

 46. Atsakyti Egidijus Sau 22, 2015 12:32

  Sveiki zadam su seima – 4 asmenis su lektuvu keliauti i turkija 1 karta 2 sauge ir 2 vaikai 13 ir 7 metai, norejos paklausti – koki bagaza galime visi imti?( su novaturu) ir pvz kremai nuo saules, losjonai ir kt ( 150 ml-250 ml) galima deti i registruota bagaza? ar ir tik laistyti po 100ml? dekui jums

  • Atsakyti Daiva Sau 22, 2015 13:29

   Egidijau, keliaujant su Novaturu į Turkiją vienas keleivis gali vežtis 1 vnt. iki 20 kg registruoto bagažo ir 1 vnt. iki 5 kg rankinio bagažo.
   Kremus ir losjonus galite susidėti į registruotą bagažą. Jei dėsite į rankinį bagažą, juos reikėtų supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 47. Atsakyti visata Sau 21, 2015 22:52

  Sveiki,
  Skrisiu uz europos ribu. Su savimi turesiu mp3 grotuva, jo baterijos AAA. Galima veztis tokias baterijas tik rankiniame bagaze?

 48. Atsakyti r2 Sau 21, 2015 12:19

  Laba diena.

  Pasitikslinimas: kaip supratau perkant is dufy free skyscius. siuo atveju alkoholi,juos laisvai galiu isideti rankini bagaza ir skraidintis i Norvegija? cigaretes 1 boka irgi?
  aciu ;)

  • Atsakyti Daiva Sau 21, 2015 12:49

   Į Norvegiją asmuo nuo 18 metų gali vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas). Dėl „Duty Free“ prekių, ar reikia sudėti į rankinį bagažą, ar galima neštis atskirai, priklauso nuo aviakompanijos.

 49. Atsakyti Zygimantas Sau 21, 2015 11:03

  Pamirsau parasyt, kad skrendu i Turkija.

 50. Atsakyti Zygimantas Sau 21, 2015 11:01

  Laba diena. Sakykit ar galima skrendant su lektuvu bagaze tureti rukytu mesos produktu? Jeigu galima tai koki kieki?

  • Atsakyti Daiva Sau 21, 2015 11:07

   Žygimantai, kiek mėsos produktų galima vežtis į kitą šalį, priklauso nuo šalies, į kurią skrisite. ES šalyse maistą vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Tačiau atsiminkite, kad egzistuoja bagažo apribojimai.

 51. Atsakyti Auksė Sau 18, 2015 14:56

  Sveiki,
  Noriu pasiklausti vasarą su dukrą skrisime į Prancūziją. Tačiau abi turime tokią problemą – sergame astma. Ar galima vaistus nuo astmos (inhaliatorius) turėti rankiniame bagaže?

 52. Atsakyti Gabriele Sau 14, 2015 20:54

  Ar galima rankiniame bagaze vezti raugintu kopustu dezute? :D Skrendu i UK su Lufthanza.

  • Atsakyti Daiva Sau 15, 2015 9:55

   Gabriele, jei kopūstai bus skystyje, gali būti priskiriami prie skysčių ir teks laikytis skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklių ir ribojimų.

 53. Atsakyti r2 Sau 12, 2015 20:58

  Sveiki ,

  Skrisiu greitu laiku i Norvegija, Noriu draugam nuvest rukytos mesos, kumpio, yra tam apribojimai?

  • Atsakyti Daiva Sau 13, 2015 9:21

   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų. Tik gerai mėsos gaminius supakuokite, geriausia į vakuumines pakuotes.

 54. Atsakyti aurelija Sau 11, 2015 14:56

  sveiki,
  norejau paklausti ar rankiniame bagaze galiu vezti is lietuvos i anglija duona, rukytus mesos gaminius, obuoliu suri, saldainius ir zaislus? skrisiu su rynair.

  • Atsakyti Daiva Sau 12, 2015 11:14

   Aurelija, ES šalyse maistą vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Tik nepamirškite rankinio bagažo apribojimų. Žaislus vežtis galite taip pat.

 55. Atsakyti Vaida Sau 11, 2015 2:40

  Ar galima tankinime bagaze vesti kliju tutele?Is maisto gaminiu sakoti.aciu

  • Atsakyti Daiva Sau 12, 2015 11:13

   Vaida, neturėtų kilti problemų dėl klijų. Tik klijai priskiriami skysčių kategorijai, dėl to turėtų būti supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Jeigu šakotis telpa į rankinį bagažą ir neviršija dydžio bei svorio apribojimų, galite vežtis.

 56. Atsakyti Nikolajus Sau 7, 2015 18:38

  po dvieju dienu zadu skrist y egipta. esu uzkietejes rukalius. nezadu rukyt lektuve, taciau, jeigu atims ir degtukus ir ziebtuveli, kaip reiks parukyt nuskridus y vieta? ar visdelto kazkoki cigareciu pridegimo itaisa galima turet su savimi? aciu uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Sau 8, 2015 9:54

   Nikolajau, pagal rašytines taisykles, žiebtuvėlių ir degtukų vežtis negalima. Patikra priklauso ir nuo darbuotojų, tačiau žiebtuvėlius gana dažnai praleidžia. Galų gale, tikrai rasite, kas pridegs :) Bus pirmas kontaktas su vietiniais gyventojais :)

 57. Atsakyti Inga Sau 7, 2015 16:38

  laba diena gal kas galetu pasakyti ar ir kiek jei galima veztis rukytu mesos gaminiu i Airija

  • Atsakyti Daiva Sau 7, 2015 17:02

   Inga, ES šalyse maistą vežti rankiniame bagaže galima ir mėsos gaminiams apribojimai nenurodomi. Tik turėsite atsižvelgti į rankinio bagažo dydžio bei svorio apribojimus.

 58. Atsakyti Raimis Sau 7, 2015 12:32

  Sveiki. Amerikoje noriu nusipirkti elektrine gitara ir parsigabenti i Lietuva. Kaip tai geriau padaryti ir kokie yra mokesciai ? Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Sau 7, 2015 13:00

   Raimi, tikslesnę informaciją jums gali suteikti muitinės darbuotojai. Kaip bus gabenama gitara, priklauso nuo aviakompanijos taisyklių.

 59. Atsakyti Gabri Sau 7, 2015 11:55

  Sveiki,norejau paklausti,ar galiu veztis rankiniu bagazu, skrydzio metu, vaikiskus zaislus? (ne piusinius),supakuotus,plastmasinius?

 60. Atsakyti Artūras Sau 5, 2015 15:57

  Sveiki, skrendu iš Vilniaus į Hurgadą. Ar galiu rankiniame bagaže vežtis visą savo foto techniką specialioje foto kuprinėje t.y. fotoaparatas, objektyvai, pakrovėjas, filtrai objektyvui (jie yra atskirose sandariose plastmasinėse dėžutėse). Bijau, kad nepalaikytų kažko, kaip aštraus ir pavojingo daikto. Ir aišku norėtūsi jei bus galimybė dar ir įamžinti kažką iš aukštai. Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Sau 6, 2015 10:55

   Artūrai, kuprinę su visa fotoaparato tecnika vežtis galite. Tik žiūrėkite, kad neviršytumėte rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų. Gerų kadrų! ;)

 61. Atsakyti Ieva Sau 1, 2015 17:40

  Ar vazelinas laikomas skysčiu ?

  • Atsakyti Daiva Sau 2, 2015 9:25

   Ieva, jei vazelinas kieto pavidalo – jis nepriklauso skysčių kategorijai. Jei tepamas teptuku, tuomet bus priskiriamas prie skysčių.

 62. Atsakyti Paulina Gru 28, 2014 21:07

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže vežtis metalinius aštrius daiktus (kaip peilis, liniuotė ir t.t.)? skrendu su airbaltic. Ačiū

  • Atsakyti Vaida Gru 29, 2014 18:54

   Sveiki, ar galima rankiniam bagaze veztis kosmetika tam skirtoja kosmetineja, pvz: tusas, pudra, ppiestukas.

   • Atsakyti Daiva Gru 30, 2014 9:20

    Vaida, kosmetiką rankiniame bagaže gabenti galima. Tačiau atsižvelkite į kosmetikos konsistenciją. Pavyzdžiui, tušas, skysta pudra yra priskiriami prie skysčių kategorijos ir turėtumėte gabenti kartu su visais skysčiais. Skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 mililitrų, talpose ir sudėti į ne didesnį kaip 1 litro talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį.

  • Atsakyti Daiva Gru 29, 2014 10:36

   Paulina, šiuos daiktus registruotame bagaže vežtis galite.

 63. Atsakyti Rita Gru 28, 2014 0:00

  ar galiu skrisdama iš Londono į Lietuva, registruotame bagaže,vežtis supokuotą tortą ir spirituotų gėrimų,ir kokį kieki,ar geriau tortą imti į i rankinį bagažą

  • Atsakyti Daiva Gru 29, 2014 10:59

   Rita, registruoti bagažai gali būti ir pamėtomi, ir pavartomi, tad neaišku, kaip tortas atlaikys kelionę :) Jei torto sudėtinės dalys nėra skystos ar tirštos konsistencijos, telpa į aviakompanijos numatytus rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimus, tuomet galima vežtis rankiniame bagaže. Priklausomai nuo aviakompanijos, kai kurios leidžia pasiimti antrą mažą rankinę į lėktuvo vidų, tad jei tortas atitiktų tos rankinės išmatavimus, būtų galima vežtis vietoj jos.
   Keliaujant po ES šalis, vienas asmuo savo reikmėms gali vežtis ne daugiau kaip 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%), 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso), 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno), 110 l alaus.

 64. Atsakyti Parker Gru 20, 2014 17:31

  Skrendant is Vilniaus i Londona, ar galima su savim tureti firmini „Parker“ tusinuka/rasikli rankiniam bagaze? Visgi daiktas smailus, metalinis, ar orouosto apsauga nesugalvos, kad tai pavojingas daiktas? Nesinoretu palikti 200 lt vertes rasikli apsaugai.

 65. Atsakyti Ugnė Gru 19, 2014 22:39

  Labas vakaras,norėjau pasidomėti ar galima rankiniame bagaže vežtis puodelius.

 66. Atsakyti Kurulis Gru 19, 2014 21:31

  Ar galima vežtis rūkytus gaminius, rankiniame bagaže? IR kiek galima vežti kilogramų. Ačiū

  • Atsakyti Daiva Gru 22, 2014 10:04

   Ar galima ir kiek galima vežtis rūkytų gaminių, priklauso nuo šalies, į kurią keliaujate. Keliaujant po ES šalis, maistą vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Svoriui apribojimai netaikomi.

 67. Atsakyti dainora Gru 18, 2014 7:29

  Sveiki,ar galiu veztis plauku dziovintuva rankiniame bagaze su wizzair?

 68. Atsakyti Erina Gru 17, 2014 21:48

  Sveiki aciu uz atsakyma pries tai gal zinote galima vestis zippo ziebtuveli be papildimo duju ar benzino , bet su akmenukais rankiniam ar registruotam bagaze?

  • Atsakyti Daiva Gru 18, 2014 9:33

   Erina, pagal taisykles žiebtuvėlių negalima vežtis jokiame bagaže. Jei žiebtuvėlis bus tuščias, problemų neturėtų kilti. Tačiau gali tekti aiškintis pareigūnams.

 69. Atsakyti Artūras Gru 16, 2014 19:19

  Ar galima su savimi pasiimti rankinį bagažą, jeigu yra registruotas? Benrdos taisyklės ir wizzair taisyklės šiek tiek klaidinančios, ačiū. Taip pat ar nėra apribojimų nešiojamiesiesms kompiuteriams?

  • Atsakyti Daiva Gru 17, 2014 9:41

   Artūrai, kiekviena aviakompanija atskirai nustato bagažo dydžio ir svorio apribojimus. Pagal Wizzair taisykles, į lėktuvo saloną galima pasiimti mažą rankinį bagažą (42x32x25cm) nemokamai ir didelį rankinį bagažą (56x45x25cm) už nustatytą mokestį. Šiems bagažams svorio apribojimai nėra nurodyti. Registruoto bagažo į lėktuvo saloną pasiimti negalima. Į Wizzair lėktuvo saloną galite neštis tik 1 vnt. rankinio bagažo, tad kompiuteris turės tilpti jūsų bagaže arba nešiojamąjį kompiuterį galite neštis kaip savo nemokamą rankinį bagažą, jei jis neviršija nustatytų dydžio reikalavimų.

 70. Atsakyti Diana Gru 16, 2014 16:24

  Sveiki, ar galima is Norvegijos veztis riesutu vakumuose po 2.5 kg?

 71. Atsakyti Patricija Gru 15, 2014 20:02

  Sveiki!
  Ar galima rankiniame bagaže skraidinti puodelius? ( iš kurių geriame arbatą)

 72. Atsakyti Lina Gru 15, 2014 14:31

  Sveiki, skrendant is Anglijos su Ryanair ar rankiniame bagaze galima veztis kavos misini skardineje pakuoteje?Talpa 1.75 kg.

 73. Atsakyti Martynas Gru 14, 2014 21:33

  Sveiki, ar galima išvis vežtis radijo bangomis valdomus žaislinius modelius?

  • Atsakyti Daiva Gru 15, 2014 10:20

   Martynai, radijo bangomis valdomus žaislinius modeliukus rankiniame bagaže vežtis galite, tik turėsite išimti maitinimo elementus.

 74. Atsakyti Erina Gru 13, 2014 1:18

  Sveiki, norejau paklausti kiek cigareciu galima ivesti i rusija? skrendant “Transaero Airlines“

  • Atsakyti Gelena Gru 15, 2014 19:24

   Sveiki,
   Ar galima su savimi į orlaivį rankiniame bagaže paimti bulvių tarkavimo mašinelė , skrendam į Londoną.Ačiū.

   • Atsakyti Daiva Gru 16, 2014 9:54

    Gelena, tarkavimo mašinėlę rankiniame bagaže vežtis galite, tik laikykitės dydžio ir svorio apribojimų.

  • Atsakyti Daiva Gru 15, 2014 10:41

   Erina, vykstant į Rusiją galima įsivežti ne daugiau kaip 200 vnt. cigarečių.

 75. Atsakyti Simona Gru 7, 2014 22:31

  Sveiki, ar galima ryanair registruotam bagaže skraidinti stipriuosius alkoholinius gėrimus, kurie yra supilti ne į originalius butelius, o kitokią tarą, pavyzdžiui plastikinius butelius?

  • Atsakyti Nijolė Gru 12, 2014 14:18

   Sveiki,
   noriu paklausti: ar, skrendant į Kopenhagą, rankiniame bagaže galiu vežtis electroliux buitinį prietaisą daržovėms smulkinti (dėžutės išmatavimai 22x21x15 cm.).
   Iš anksto dėkoju už atsakymą

   • Atsakyti Daiva Gru 12, 2014 14:50

    Nijole, jeigu prietaisas telpa į rankinį bagažą ir neviršija svorio apribojimų, problemų kilti neturėtų.

  • Atsakyti Daiva Gru 8, 2014 11:07

   Simona, paprastai rekomenduotina visus produktus vežtis originaliose pakuotėse, nes patikrinimo atveju gali tekti ilgai aiškinti ir įrodinėti, kas per skysčiai jūsų bagaže :) Taip pat turite atsižvelgti ir į šalies, į kurią vykstate, muitinės apribojimus nustytus alkoholiniams gėrimams.

 76. Atsakyti Aiste Gru 7, 2014 20:00

  Sveiki.
  Ar galima veztis rankiniame bagaze pirktiniu geliu seklu skrendant is Norvegijos i Lietuva?

  Is anskto dekoju uz atsakyma :)

  • Atsakyti Daiva Gru 8, 2014 10:51

   Aiste, vykstant iš Norvegijos į Lietuvą galima vežtis ne daugiau kaip 100 pakelių, bet ne daugiau kaip 500 g sėklų savo reikmėms.

 77. Atsakyti Patricija Gru 6, 2014 16:32

  Sveiki, greitu metu skrisiu su Wizzair. Ar galiu į rankinį bagažą dėtis maišelyje sandariai uždarytus veido prausiklius, tušus, antiperspirantinius dezodorantus, veido kremus ar makijažą?

  • Atsakyti Daiva Gru 8, 2014 10:28

   Patricija, galite, tačiau skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Visi rankiniame bagaže gabenami skysčiai turi būti sudėti į ne didesnį kaip 1 litro talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Tačiau skysčius patartina vežtis originaliose pakuotėse (iki 100 ml), nes gali būti, kad oro uoste teks aiškintis dėl indelyje esančio turinio arba net išmesti.

 78. Atsakyti inga Gru 6, 2014 15:20

  sveiki norejau paklausti ar rankiniame bagaze galima veztis aromatine zvake stikliniame inde

 79. Atsakyti Gabriele Gru 2, 2014 12:56

  Sveiki,

  mano draugas iš Vokietijos skris į Lietuvą su WIZZ air. Ar jam galima turėti pipirinių dujų registruotame bagaže? Jei ne, kaip jis gali man atvežti pipirines dujas?

  • Atsakyti Daiva Gru 2, 2014 13:44

   Gabriele, pipirinių dujų negalima vežtis jokiame bagaže. Būtų paprasčiau nusipirkti Lietuvoje :)

 80. Atsakyti Laura Gru 1, 2014 20:55

  sveiki. Mes skrisime su ryanair. as, draugas ir vaikas. mes turesime tik rankini bagaza iki 10 kg, kam jis priklauso ar vienam zmogui ar abiems po 10 kg?

  • Atsakyti Daiva Gru 2, 2014 9:44

   Laura, keliaujant su Ryanair, kiekvienam keleiviui priklauso 1 bagažo vienetas iki 10 kg ir papildoma maža rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso ir rankinio bagažo, ir papildomos mažos rankinės gabenimas.

 81. Atsakyti patricija Lap 30, 2014 14:23

  Ar galima vežtis rankiniame bagaže arba prie saves 250ml vandes jei jis sandariai uždarytas?

  • Atsakyti Daiva Gru 1, 2014 10:33

   Patricija, rankiniame bagaže vandens vežtis negalėsite, nes skysčių kiekis yra ribojamas. Skysčiai negali viršyti 1 l bendro tūrio ir turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį. Tačiau galėsite vandens įsigyti oro uoste praėjus saugumo patikrą.

 82. Atsakyti tomas Lap 28, 2014 20:16

  labas,norejau paklausti ar galima vezti vakumuota zuvi (lasisa),rankiniame bagaze?is norges i lt.

 83. Atsakyti Arvydas Lap 23, 2014 21:01

  Sveiki mano kelionė bus tokia. Iš Portugalijos važiuosiu į Ispaniją autobusu, Iš Ispanijos skrisiu į Belgiją ir iš Belgijos į Lietuvą. Kokius alchoholinius gėrimus galiu turėti su savimi iki Lietuvos? :)

  • Atsakyti Daiva Lap 24, 2014 9:49

   Arvydai, keliaujant po ES šalis, vienas asmuo savo reikmėms gali vežtis ne daugiau kaip 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%), 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso), 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno), 110 l alaus.
   Skrendant lėktuvu alkoholinius gėrimus galėsite gabenti tik registruotame bagaže. Ir svarbu, kad neviršytų aviakompanijos nustatytų registruoto bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 84. Atsakyti Gabrielė Lap 23, 2014 11:22

  Sveiki, ar skrendant į UK lėktuvu Ryanair nekiltų problemų vežantis prezervatyvus? Ir koks kiekis būtų didžiausias galimas, ar kiekis nesvarbus?
  Ačiū už atsakymą :)

  • Atsakyti Daiva Lap 24, 2014 9:40

   Gabriele, Ryanair taisyklėse nėra nurodyta, koks prezervatyvų kiekis yra didžiausias. Svarbiausia neviršyti bagažo svorio apribojimų :)

 85. Atsakyti Liudas Lap 18, 2014 15:01

  Ar galima vežti švirkštus keliaujant su Ryanair kompanija iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę?Jei taip-kokiame bagaže?Koks leidžiamas adatos ilgis?

  • Atsakyti Daiva Lap 18, 2014 15:36

   Liudai, švirkštus galima vežtis rankiniame bagaže tuo atveju, jei jo adata ne ilgesnė nei 6 cm. Vežantis registruotame bagaže apribojimai nėra taikomi.

 86. Atsakyti Vile Lap 16, 2014 11:55

  Ar rankiniam bagaze galima vezti storo stiklo inda 30x15cm?

  • Atsakyti Daiva Lap 17, 2014 11:30

   Vile, stiklo indą rankiniame bagaže vežtis galite, tik gerai supakuokite. Ir nepamirškite aviakompanijos nustatytų bagažo dydžio ir svorio normų.

 87. Atsakyti Kotryna Lap 15, 2014 19:46

  Laba diena. Žadu skristi į Airiją su Ryanair kompanija. ar galima į saloną rankiniame bagaže vežtis šakotį?

  • Atsakyti Daiva Lap 17, 2014 10:06

   Kotryna, jeigu dėžė su šakočiu atitinka rankinio bagažo svorio ir išmatavimų normas, tuomet šakočio dėžė bus laikoma kaip rankinio bagažo vienetas. O jeigu šakotis telpa į rankinį bagažą, neviršijant dydžio ir svorio apribojimų, tuomet galima vežtis ir jame. Dar galima vežtis vietoj papildomos mažos rankinės (išmatavimai 35x20x20 cm), tačiau šakotis turėtų būti labai nedidelis :) Kitais atvejais, teks užsisakyti papildomo, registruoto bagažo gabenimą už nustatytą mokestį.

   • Atsakyti Kotryna Lap 28, 2014 18:12

    O ką daryti jei mano papildoma rankinė neatitinka dydžių? jos išmatavimai: 45x31x15. O galimybės įsigyti naujos neturiu. Tačiau iš bėdos tai manau suspausčiau ją.

    • Atsakyti Daiva Gru 1, 2014 11:17

     Kotryna, prieš lipant į lėktuvą jūsų paprašys bagažą įdėti į tam tikrą išmatavimus tikrinančią dėžę. Jei jūsų bagažas tilps į ją, viskas bus gerai.

 88. Atsakyti Austėja Lap 10, 2014 20:08

  Laba diena, norėčiau paklausti ar skrendant Ryanair aviakompanija maršrutu Lietuva-Prancūzija-Lietuva, grįžtant į Lietuvą galima vežtis gėlių puokštę? Ir ar galima kokiu nors būdu jas drėkinti skrydzio metu? Turint tik rankinį bagažą. Ačiū

  • Atsakyti Daiva Lap 11, 2014 11:08

   Austėja, aviakompanija Ryanair griežtai laikosi taisyklių, todėl puokštę galima vežtis tik tuo atveju, jei ji bus vežama vietoj rankinio bagažo arba vietoj papildomos mažos rankinės (išmatavimai 35x20x20 cm).
   Kaip gėles drėkinti skrydžio metu – sumanumo reikalas. Nepamirškite, kad nešantis vandenį į lėktuvo vidų, vėlgi teks atsižvelgti į skysčių gabenimo taisykles. Galbūt gėlės nenuvys, jei keletą valandų jų nedrėkinsite? :)

 89. Atsakyti Roberta Lap 9, 2014 23:43

  Labas vakaras :) Kilo keletas klausimų dėl rankinio bagažo (skrydžių bendrovė Ryanair):
  1. Kremo originali pakuotė neatitinka vežamų skysčių kiekio reikalavimo. Ar galima kremą vežti mažame permatomame indelyje be jokio žymėjimo. Ar neteks išmesti/turėti kitokių problemų?
  2. Ar skysčius galima dėti į bet kokį sandarų 1 l maišelį (pvz., produktų šaldymui skirtą užspaudžiamą maišelį)?
  3. Ar rankinio bagažo išmatavimai yra griežtai apibrėžti ilgio, aukščio, pločio atžvilgiu? Ar tiesiog turi būti 55x40x20 (ir nesvarbu, kuris ilgis, o kuris aukštis ar plotis)?
  Ačiū už atsakymus :)

  • Atsakyti Daiva Lap 10, 2014 12:06

   Roberta, atsakymai į jūsų klausimus:
   1. skysčius patartina vežtis originaliose pakuotėse (iki 100 ml), nes gali būti, kad oro uoste teks aiškintis dėl indelyje esančio turinio arba net išmesti;
   2. indelius su skysčiais (iš viso iki 1 l) bendrai galite sudėti į bet kokį sandarų permatomą maišelį;
   3. Ryanair taisyklėse nėra konkrečiai nurodyta, ar tai ilgio, ar pločio matmenys. Svarbiausia, kad bagažas šiuos išmatavimus atitiktų iš bet kurios pusės :)

 90. Atsakyti ydomu Lap 9, 2014 15:12

  sveiki, skrisiu su sas y svedija bilieto pastraipoja bagazas parasyta: PC1,ar tai reiskia tai,kad galiu veztis tik rankini bagaza ar ir registuojama?

  • Atsakyti Daiva Lap 10, 2014 12:28

   Jei keliaujate su SAS avialinijomis, PC1 reiškia, kad jums priklauso 8 kg rankinio bagažo ir 23 kg registruoto bagažo gabenimas.

 91. Atsakyti Samanta Lap 7, 2014 13:17

  Sveiki, as pirma karta skrisiu is lietuvos i norvegija, ir norejau paklausti kiek kg galima vestis rankiniame bagaze?

 92. Atsakyti lina Lap 3, 2014 12:39

  Laba diena,
  Man kyla klausimas del leidziamo alkoholio kiekio vaziuojant į Norvegiją. Vykstame aš, mano sutuoktinis ir kūdikis, reg. bagažą vežames tik vieną, kuriame bus visų daiktai.Taigi klausimas kiek leidžiama veštis alkoholio lagamine, kiek leidžiama vienam asmeniui ar tiek kiek dviems, nes vykstame tai dviese?
  Taip pat jei jau lagamine vežamės visą galimą maksimalų leidžiamą alkoholio kiekį, ar begalima duty free pirkti ir veštis dar ką nors iš alkoholio iš ten?
  Taip pat klausimas ar galime veštis kūdikiui vežimėlį, nors rezervuojant skrydį neradome kur jį užregistruoti?

  • Atsakyti Daiva Lap 3, 2014 14:53

   Lina, registruotas bagažas priskiriamas vienam keleiviui, todėl ir alkoholio kiekis skaičiuojamas vienam asmeniui. Bendras vežamo alkoholio kiekis (nesvarbu, ar pirktas „Duty Free“, ar kur kitur) negali viršyti leistinos normos. Į Norvegiją 18-20 m. asmenys gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų, vyresni gali vežtis 1 l stipriųjų gėrimų ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus arba 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l) arba 5 l alaus (15×0,33 l) arba 1 l stipriųjų gėrimų ir 3,5 l alaus (7×0,5 l).
   Ar galite vežtis vežimėlį, priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrendate, taisyklių.

 93. Atsakyti Julia Lap 2, 2014 23:04

  Sveiki,

  ar galima vežtis plaukų dažus? jei taip, tai kaip juos pakuoti ? dėti į rankinį bagažą ar į registruojamą?

  • Atsakyti Daiva Lap 3, 2014 10:22

   Plaukų dažus geriau vežkitės registruotame bagaže. Vežantis rankiniame bagaže plaukų dažai bus priskirti prie skysčių ir teks laikytis skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklių. Dažus laikykite sandarioje gamyklinėje pakuotėje.

 94. Atsakyti Andrėja Spa 31, 2014 15:49

  Laba diena. Ar galima skraidant Ryanair prie rankinio bagažo turėti ir mažą rankinę?

  • Atsakyti valdas Lap 3, 2014 19:09

   Sveiki.Noriu rankiniame bagaze veztis sudedama pili ir zirklutes.Koks leidziamas asmens ilgis,Aciu

  • Atsakyti Daiva Spa 31, 2014 16:10

   Andrėja, į lėktuvą nemokamai galima įsinešti antrą bagažą – mažą moterišką rankinę ir oro uoste įsigytas prekes. Rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų.

 95. Atsakyti Ema Spa 30, 2014 9:15

  Sveiki, ruosiuosi vykti i Norvegija iS Svedijos. Skrisiu pirma karta, tikriausiai su SAS arba Norwegian oro linijomis. Noriu vestis skysta pudra (30ml) ir galvoju apie kuno purskala (taip pat apie 30 ml plastmasiniame indelyje. Ar imanoma veztis rankiniame bagaze?
  p.s. Ar pasiemus rankini bagaza ir papildoma rankinuka, rankinuko svoris prisiskaito prie tu 10 kg ar ne?

  • Atsakyti Daiva Spa 30, 2014 10:33

   Ema, skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose, ir juos reikia sudėti į ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai uždarytą permatomą maišelį.
   Skrendant su Norwegian aviakompanija, į lėktuvo saloną kartu su rankiniu bagažu galima neštis vieną papildomą mažą rankinę.
   Skrendant su SAS aviakompanija, į lėktuvo saloną taip pat galima įsinešti vieną papildomą mažą rankinę. Beje, rankinio bagažo svoris keliaujant su SAS yra ne daugiau kaip 8 kg.
   Papildomos rankinės svoris į bendrą rankinio bagažo svorį nėra skaičiuojamas.

 96. Atsakyti Agne Spa 26, 2014 17:23

  Sveiki .Skrendu su ryanair ir iskilo keletas klausimu . Ar galima vietoj rankines i lektuva nestis fotoaparata ( butu ir rankinis bagazas , bet i bagaza nebetelpa) ? ir ar galima rankiniame bagaze tureti vitaminus ?

 97. Atsakyti KA Spa 25, 2014 18:59

  Sveiki, norejau paklausti ar skrendant su Ryanair oro linijomis i UK galima rankiniame bagaze veztis plauku kirpimo masinele?

 98. Atsakyti Kristina Spa 24, 2014 13:01

  Sveiki, noreciau paklausti ar i rankini bagaza galima pasiimti vyno atidarytuva?Skrendame is Anglijos i Lietuva.

  • Atsakyti Daiva Spa 24, 2014 14:24

   Kristina, smailių, aštrių detalių turinčių daiktų rankiniame bagaže vežtis negalima. Galima vežtis tuo atveju, jeigu neviršija 6 cm ilgio.

 99. Atsakyti Agne Spa 23, 2014 20:11

  Sveiki . Ar galima rankiniame bagaze veztis tokia naujiena , tai yra kosmetines “bombos“ jos yra tirpstancios vandenyje. naudojimas : imesti i pripildyta vandeniu vonia ir ji istirpsta . ji priskiriama kaip suprantu prie duso reikmenu . rinkinyje taip pat ya ir muilas ir keturios sios “bombos“ . gal reikes jas ideti i permatoma maiseli kaip kosmetika ?

  • Atsakyti Daiva Spa 24, 2014 14:14

   Agne, jei kalbate apie vonios burbulus, problemų nekils :) Jie nepatenka į skysčių kategoriją, todėl kartu su skysčiais jų supakuoti nereikia.
   O žodžio „bomba“ apskritai geriau nevartokite nei oro uoste, nei lėktuve, nes greito reagavimo būriai tikrai greitai į tai sureaguos ir ne tik kad niekur neišskrisite, bet ir gausite nemenką baudą ar netgi teistumą ;)

 100. Atsakyti Vytas Spa 23, 2014 10:39

  Sveiki. Pirmmą kartą rušiuosi skristi į Norvegiją. Skrisiu iš Rygos oro uosto su vienu persėdimu Osle. Ar laukiant Osle reikės registruoti bagažą iš naujo? Ir dar klausimas. Jei aš Rygos oro uosto Duty Free parduotuvėje busiu nusipikes 1 litrą alkoholio ir 3,5 litro alaus, aš turėsiu iš naujo pereiti patikrą ir bus konfiskuotos prekės? Dėkui už atsakymus.

  • Atsakyti Daiva Spa 23, 2014 11:00

   Vytai, ar reikės registruoti bagažą iš naujo, priklauso nuo aviakompanijos su kuria skrendate. Skrendant su pigių skrydžių bendrove (pvz., Ryanair, Wizzair ir kt.), persėdimo metu bagažą reikia registruoti iš naujo. Pasiteiraukite savo kelionių agento. Osle patikra gali būti vykdoma pakartotinai, bet tai priklauso nuo oro uosto ir kt. aspektų. Duty Free parduotuvėje apsipirkti galite, tik turite laikytis šalies, į kurią vykstate, įvežamų prekių apribojimų. Aviakompanija, su kuria skrendate, nustato, kiek galima įsinešti Duty Free parduotuvėje įsigytų prekių į lėktuvo saloną.

   • Atsakyti Vytas Spa 26, 2014 13:09

    Skrisiu su Norwegian oro linijomis

    • Atsakyti Daiva Spa 27, 2014 13:49

     Vytai, jei skrendate jungiamuoju skrydžiu su Norwegian oro linijomis (du ar daugiau iš eilės skrydžiai pagal vieną rezervavimo numerį), dažniausiai bagažas yra gabenamas į galutinį kelionės tikslą. Yra ir kitų reikalavimų, kai skrendant į Norvegiją, registruotą bagažą reikės pasiimti pirmoje tarpinėje stotelėje ir priregistruoti iš naujo. Pasitikslinkite informaciją oro uoste prie registracijos langelio, ar persėdimo metu reikės registruoti bagažą iš naujo, ar ne.

 101. Atsakyti Agne Spa 22, 2014 22:11

  Sveiki . Ar galima veztis rankiniame bagaze kvepiancia zvake(-s) jos buna pirkti stikliniame inde ? skrendu is anglijos i lietuva su ryanair kompanija . Aciu uz atsakyma

 102. Atsakyti Daiva Spa 21, 2014 12:42

  Ar skrendat į Londoną su Ryanair, rankiniame bagaže galima veštis sumuštinius, duoną, koncervus?

  • Atsakyti Daiva Spa 21, 2014 13:31

   Daiva, skrendant į Londoną rankiniame bagaže maistą vežtis galima. Tik konservai gali būti priskiriami prie skysčių, todėl juos reiktų vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Duoną ir sumuštinius vežtis galite, tik patartina sumuštinių netepti tepamu sūreliu ar pan., nes sūris gali būti palaikytas skysčiu.

 103. Atsakyti Gražina Spa 20, 2014 19:28

  Laba, vykstu iš Karmėlavos oro uosto įUK, AR GALIU RANKINIAME BAGAŽE GABENTI UŽŠALDYTUS GRYBUS IR UŽŠALDYTĄ VARŠKĘ? kAIP JUOS SUPAKUOTI

  • Atsakyti Daiva Spa 21, 2014 11:40

   Gražina, šaldytus produktus į UK vežtis galite, tik nepamirškite laikytis rankinio bagažo svorio apribojimų. Tokius produktus patartina vežtis vakuuminėse pakuotėse.

 104. Atsakyti Loreta Spa 18, 2014 15:15

  Laba diena,
  Ar skrendant į Vokietiją Wizzair be rankinio bagažo galima prie savęs turėti nedidelę rankinę?
  Ačiū

  • Atsakyti Daiva Spa 20, 2014 10:53

   Loreta, tokiu atveju rankinė ir yra jūsų rankinis bagažas. Į Wizzair lėktuvą nemokamai galite įsinešti 1 vnt. rankinio bagažo, kurio išmatavimai yra ne didesni kaip 42x32x25 cm.

 105. Atsakyti Jurgita-Austėja Spa 16, 2014 23:20

  Sveiki,

  Ar rankinis bagžas gali būti tik rankinė?
  Rankinėje bus tik vanduo,sūris,saldainiu dėžutė,dokumentai,2 mobilieji,2 pakrovėjai,sukos plastmasinės,ausinukai,užraš knygutė.

  Dar aktualus klausimas..Man bilieta užsakė,ir atsiuntė ne Lietuvoje .
  Tame spauzdintame bilietematosi manoel.pašto adresas,ir Gmail logotipas.
  Ar mane registruos?

  • Atsakyti Daiva Spa 17, 2014 13:00

   Jurgita, rankinis bagažas gali būti tik rankinė, tik ji turi atitikti rankinio bagažo išmatavimus 55x40x20 cm (ir iki 10 kg). Jei vešitės vandenį, nepamirškite, kad rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose ir sudėti į ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamame permatomame krepšelyje. Beje, vandens įsigyti Duty Free parduotuvėse oro uoste galima praėjus patikrą, tuomet nereikės nerimauti dėl kiekio. Ar galima vežtis sūrį rankiniame bagaže, priklausys nuo jo konsistencijos. Jei sūris yra tirštas, tepamas, jis bus priskirtas prie skysčių, tuomet reikės laikytis skysčių gabenimo taisyklių.
   Su kokia aviakompanija keliausite?

 106. Atsakyti Gabija Spa 16, 2014 20:17

  Ar galiu vežtis telefono ir baterijų pakrovėjus rankiniame bagaže(Ryanair
  )?

 107. Atsakyti Marius Spa 16, 2014 15:02

  Sveiki,
  Norwegian oro linijomis į Kopenhagą noriu skraidintis kelias neono lempas.
  Tai specaliai šviečiančiai iškabai pagamintos lempos.
  Ar galiu jas imti į rankinį bagažą, jei telpa į matmenis.
  Ar galiu į rankinį bagažą imtimaitinimo blokelius lempoms? Tai nėra baterijos.
  O gal būna kitokia bagažo galimybė dūžtantiems daiktams?
  Koks nors žymėjimas.

  • Atsakyti Daiva Spa 16, 2014 16:36

   Mariau, taisyklėse nėra nurodyta, kad neono lempas gabenti draudžiama. Jei neviršija rankinio bagažo svorio ir išmatavimų normų, tuomet problemų kilti neturėtų. Taip pat problemų neturėtų kilti ir dėl maitinimo blokelio. Visi bagažai gabenami vienodai, tad teks tik labai gerai supakuoti, kad nesudužtų, ir prižiūrėti savo bagažą. Dėl šventos ramybės galite susisiekti su muitinės tarnyba dėl tikslesnės informacijos.

 108. Atsakyti Jovita Spa 15, 2014 21:29

  Sveiki. Norejau paklausti, ar skrendant i UK su wizzair, galima i rankini bagaza isideti plauku tiesintuva?

 109. Atsakyti Gintarė Spa 13, 2014 13:00

  laba diena, pirma karta skrisiu i UK, noriu zinoti ar skyscius galima sudeti i viena uzsegama krepseli ar juos butina sudeti atskirai? ir jeigu sudeciau atskirai kiekviena daikta i krepseli, nekiltu problemu? taip pat, kaip del plauku dziovintuvo? aciu

  • Atsakyti Daiva Spa 13, 2014 14:01

   Gintare, skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 l užsegamame permatomame krepšelyje (viskas vienoje vietoje). Vienas krepšelis – vienam keleiviui.
   Plaukų džiovintuvą vežtis galite.

   • Atsakyti Gintarė Spa 14, 2014 11:05

    Ta prasme Jūs turite omenyje, kad kiekvieną skystį sudėt į atskirą krepšelį kuris neviršytų 100ml, ir tada viską bendrai sudėt į vieną krepšęlį? Nelabai supratau, ačiū :)

    • Atsakyti Daiva Spa 14, 2014 11:46

     Gintare, produktai, kurie laikomi skysčiais, turi būti ne didesnėje kaip 100 ml pakuotėje/indelyje. Ir tuos visus indelius/pakuotes turite sudėti į vieną bendrą permatomą krepšelį, kurio bendras tūris turi būti ne didesnis kaip 1 l talpos.

     • Atsakyti Jurgita Spa 23, 2014 13:46

      Sveiki, noriu paklausti? mano kosmetinės priemonės yra kelioninio pobūdžio,t.y. mažais kiekiais iki 100ml,tačiau ar galima susidėt į kelis mažesnės talpos maišelius permatomus bet visa tai gaunasi bendrai sudėjus daugiau nei 100ml nes kvepalai ,dušo priemonės jau viena pakuotė gaunasi 100ml, o kur dar dantų pasta ir visa kita higienai reikalinga priemonė?Ar galima sudėt į atskirus kelis maišiukus kur kievienam iš jų neviršytų 1l? paaiškinkit nes nelabai tada suprantu kaip susidėt? ačiū.

     • Atsakyti Daiva Spa 23, 2014 15:16

      Jurgita, skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml, induose. Vadinasi, produktus galite paskirstyti kaip norite, 50 ml, 70 ml, tačiau viena pakuotė neturi viršyti 100 ml. Visi rankiniame bagaže gabenami skysčiai turi būti sudėti į vieną ne didesnį kaip 1 l talpos sandariai užsegamą permatomą maišelį. Reiškia, kad visi turimi skysčiai bendrai negali viršyti 1 litro ir turi būti sudėti vienoje vietoje.

 110. Atsakyti Vytas Spa 12, 2014 10:21

  Laba diena

  noriu pasitikslinti ar registruotame bagaže skysčiai turi būti 100 ml talpose ir neviršyti iš viso 1 litro? ar vežantis šalto rūkymo dešrą galima dėti į registruotą bagažą?

  • Atsakyti Daiva Spa 13, 2014 10:54

   Vytai, skysčiai turi būti 100 ml talpos indeliuose ir neviršyti 1 l tik rankiniame bagaže. Registruotame bagaže apribojimų skysčiams nėra. Nebent gali būti tam tikrų įvežamų prekių apribojimai, pateikiami šalies, į kurią vykstate, muitinės (pvz., alkoholio apribojimai).
   ES šalyse maistą vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima.

 111. Atsakyti kipsas Spa 9, 2014 19:01

  Laba diena skrendu y londona pauzdarbiauti mano zmona nori man ydeti y rankiny bagaza kaika kas yra is sekso prekiu parduotuves ar galima ?

 112. Atsakyti kiskis Spa 9, 2014 17:48

  SVEIKI, ROSIUOSI VESTIS KOMPIUTERI, KIETAJI DISKA, (HARD DRIVE) IR IDOMU, AR ORO UOSTO KOMPANIJA TURI TEISE PATIKRINTI KAS JAME, PVZ. PIRATINIAI FILMAI, PROGRAMOS KURIOS NEVISAI LEGALIOS..

  • Atsakyti Daiva Spa 10, 2014 11:41

   Paprastai kompiuteryje esantys duomenys nėra tikrinami. Tačiau negalime to užtikrinti. Jei kelsite įtarimą dėl saugumo ar kt., visko gali būti, kad pareigūnai atliks išsamią patikrą.

 113. Atsakyti lina Spa 9, 2014 12:51

  laba,buvome amsterdame nusipirkome lauktuvem viena suktiny zoles,ar galima ji veztis lektuvo salone?

 114. Atsakyti Jurga Spa 8, 2014 12:36

  Laba diena,

  Norejau paklausti ar skrendant lektuvu pvz:Dublinas-Vilnius skrydziu, galima rankiniame bagaze vestis kvepalu kuriu talpa iki 100 ml?

 115. Atsakyti Robertas Spa 7, 2014 12:10

  Ar galiu registruotame bagaze veztis peilius?

 116. Atsakyti Rasa Spa 6, 2014 16:41

  Ar galima keliaujant į Turkiją rankiniame bagaže vežtis barzdaskutę, degtukų, saldainių, sausainių, duonos?

  • Atsakyti Daiva Spa 7, 2014 11:32

   Rasa, skutimosi mašinėlę rankiniame bagaže vežtis galite. Pagal taisykles, degtukų vežtis negalima, jeigu turėsite – blogiausiu atveju teks išmesti. Vykstant į Turkiją, kavos, šokolado, cukraus gaminių galima vežtis po 1 kg.
   Muitinė nedetalizuoja leidžiamų maisto produktų, todėl rekomenduojame kreiptis į Turkijos muitinę ir pasitikslinti. Tačiau, dėl duonos ir sausainių problemų kilti neturėtų.

 117. Atsakyti Aleksandra Spa 6, 2014 10:58

  Sveiki, skrisiu į Maltą, ar galiu rankiniame bagaže vežtis medų ?

  • Atsakyti Eva Kov 16, 2015 11:33

   Laba diena, vaziuojam i Graikija ar galima rankiniame bagaze veztis alkoholi po 100ml.5vnt. supakuotus i vaiseli?

   • Atsakyti Daiva Kov 16, 2015 12:38

    Eva, alkoholinius gėrimus iki 100 ml galima vežtis. Bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l. Visi skysčiai turi būti sudėti į vieną bendrą sandariai užsegamą permatomą krepšelį.

  • Atsakyti Daiva Spa 6, 2014 11:05

   Aleksandra, galite. Jei medus yra skystas ar tirštas, jį reikia supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 118. Atsakyti Danute Spa 3, 2014 21:38

  Sveiki, kazkur girdejau kad skrendant su ryanair registruotame bagaze skysciu kiekis neribojamas, ar tai tiesa?

 119. Atsakyti Jurgita Spa 2, 2014 10:40

  Sveiki,
  Skrisiu su LOT kompanijos lėktuvu.
  Vilnius-Varšuva-Atėnai.
  Ar galiu vežtis manikūro įrankius,bei plaukų tiesintuva ?

  • Atsakyti Daiva Spa 2, 2014 10:45

   Jurgita, plaukų tiesintuvą galite vežtis. Aštrius manikiūro įrankius susidėkite į registruotą bagažą.

   • Atsakyti Jurgita Spa 3, 2014 1:06

    Gerbiama Daiva,
    Girdėjau iš kitų ,kad daug kur reikia nusiauti avalyne,ir kad klausinėja kur ,ir prašo parodyti atgalini bilieta ?
    Ar aš Atėnuose rasiukur atsiimt bagaža?
    Kokia tvarka?

    • Atsakyti Daiva Spa 3, 2014 11:14

     Jurgita, oro uoste pridavus registruojamą bagažą prieš skrydį atliekama ir rankinio bagažo bei keleivio patikra. Specialiu eskalatoriumi praleidžiamas rankinis bagažas, kuris yra skenuojamas. Tuomet turėsite praeiti pro patikros vartus, kur yra skenuojamas ir pats žmogus. Tokiu būdu tikrinama, ar asmuo neturi metalinių daiktų. Šiuo atveju į atskirą dėžę teks sukrauti viršutinius drabužius ir daiktus, turinčius metalo detalių (diržas (jei sagtis metalinė), aksesuarai, kartais tenka nusiauti ir batus). Tačiau neišsigąskite, toks procesas yra tik dėl saugumo.
     Retas atvejis, kai tikrina atgalinį bilietą, tačiau jei planuojate grįžti atgal, vadinasi, bilietą turėsite ir prireikus galėsite parodyti :)
     Atvykus į Atėnus tikrai rasite, kur atsiimti bagažą. Išlipus iš lėktuvo oro uoste bus rodyklės, ženklai su nuorodomis, kur reikės eiti atsiimti daiktus.

 120. Atsakyti ilona Spa 1, 2014 21:29

  sveiki.Lauktuvem i Lietuva nupirkau skalbiniu minkstikli granulemis.noriu paklaust ar neturesiu problemu UK areuoste .Ar galima vestis

  • Atsakyti Daiva Spa 2, 2014 10:01

   Ilona, jei skalbinių minkštiklį vešitės originalioje pakuotėje, problemų neturėtų kilti.

   • Atsakyti Jurgita Spa 2, 2014 10:50

    Sveiki,
    Skrisiu pirma karta,bet nežinau nuo ko pradėti.
    Pirma skrisiu Vilnius-Varšuva-Atėnai.
    Kadangi man nereikės nei šampūno,nei balzamo nes viską turėsiu nuvykus ten.
    Aš reg.bagaže noriu vežtis avaline,drabužius,knygas,bei plaukų tiesintuva, manikiūro įrankius dėkle,kosmetine.
    Ar galiu tai vežtis?
    Rankiniame bagažo neturiu tai imsiu tik rankine joje bus dokumentai,vanduo ,sausainiai,knyga.
    Ar LOT skrydžių kompanija gera,kokie jos reikalavimai?
    Ačiū :)

    • Atsakyti Daiva Spa 2, 2014 12:11

     Jurgita, turite laikytis aviakompanijos LOT nustatytų bagažo dydžio ir svorio reikalavimų:
     - rankinis bagažas neturi viršyti 8 kg. Išmatavimai ne didesni kaip 23x40x55 cm.
     - registruoto bagažo svoris neturi viršyti 23 kg, o bendra išmatavimų (ilgio, pločio, aukščio) suma neturi viršyti 158 cm.
     Rankiniame bagaže galite susidėti dokumentus, sausainius, knygą. Vandens kiekis ribojamas ir negalėsite įsinešti didesnės kaip 100 ml talpos pakuotės, tačiau galite vandens įsigyti oro uoste praėjus saugumo patikrą.
     Registruotame bagaže gali vežtis avalynę, drabužius, plaukų tiesintuvą, manikiūro įrankius, kosmetinę.

 121. Atsakyti Greta Spa 1, 2014 4:54

  Sveiki norejau paklausti ar galima is Lietuvos i Danija vestis sukamojo tabako? Jeigu galima kiek ir taipat ar galima vestis kaskiek prie saves? :)

  • Atsakyti Daiva Spa 1, 2014 9:07

   Greta, Europos Sąjungos valstybių nustatytas orientacinis leidžiamas įvežti kiekis negali būti didesnis kaip 1 kg tabako.

 122. Atsakyti dalia Rgs 27, 2014 20:29

  ar galima rankiniame bagaze ,vykstant i Gruzija,veztis sausainiu,obuoliu,riesutu pavalgymui skrydzio metu.aciu

  • Atsakyti Daiva Rgs 29, 2014 9:33

   Dalia, į lėktuvą užkandžius, kuriuos norėsite vartoti skrydžio metu, galite neštis. Tik jei turėsite skystos ar tirštos konsistencijos produktų, juos reikėtų supakuoti vadovaujantis skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklėmis.

 123. Atsakyti Danas Rgs 24, 2014 22:51

  Sveiki, norėčiau paklausti ar rankiniame bagaže galima vežti 10000 mAh talpos ličio jonų talpos papildomą bateriją skirta plančiatiniam kompiuteriui.Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Rgs 25, 2014 9:33

   Danai, atsargines ličio baterijas, pavyzdžiui, nešiojamųjų kompiuterių ir DVD grotuvų pakraunamas baterijas ir ličio AA dydžio baterijas, leidžiama vežti TIK RANKINIAME BAGAŽE.

 124. Atsakyti Natalija Rgs 24, 2014 17:42

  Laba diena,
  Ar galiu rankiniame bagaže skrendant į UK vežtis malta kava ir džiovintus grybus?

 125. Atsakyti mamaamam Rgs 23, 2014 19:04

  Turesiu kelione lektuvu ,,Norwegian,, is Palangos i Norvegija . Osle persedimas i kita lektuva ,vietinis skrydis .Noriu is Lietuvos su savimi skraidinti suniuka jorksyriuka (suniuko svoris su krepsiu butu iki 8 kg ). Ar as kaip skrendantis asmuo galiu nestis suniuka i lektuvo vidu ir dar tureti 10 kg rankinio bagazo ? Ar ji reikes priduoti kaip spec. bagaza ? Aciu labai uz atsakyma .

  • Atsakyti Daiva Rgs 24, 2014 11:35

   Aviakompanija „Norwegian Air“ į lėktuvo saloną gyvūnus priima tik vidiniuose reisuose (t.y. tik Norvegijos šalyje), jei atitinka dydžio ir svorio reikalavimus. Tačiau skrendant iš Lietuvos, šuniukas būtų gabenamas krovinių skyriuje. Gyvūnų pervežimui taikomi papildomi mokesčiai.
   Daugiau informacijos teiraukitės savo kelionių agento arba rasite aviakompanijos svetainėje internete.

 126. Atsakyti Laura Rgs 22, 2014 23:26

  Laba diena, norėjau paklausti ar galima vežti rankiniame bagaže depiliacinį vašką? (jis kietas kaip plastikas) ar čia irgi tik 100ml jo galima?
  ir ar galima rankiniame bagaže vežti skutimosi mašinėlę elektrinę? (bet ji veikia tik pajungus į elektros srovę.
  ačiū už atsakymą :)

 127. Atsakyti Justė Rgs 22, 2014 17:40

  Sveiki, ar galima Ryanair rankiniame bagaže vežtis medinius virbalus? niekur nerandu parašyta.

 128. Atsakyti Jurgita Rgs 22, 2014 14:38

  Laba diena
  Ar galiu lėktuve (SAS avialinijos)gabenti televizorių?
  Jei išmatavimai leidžia gal rankiniame bagaže?

 129. Atsakyti Ingrida Rgs 18, 2014 12:57

  Dar norejau paklausti ar viskas kas priklauso naujagimiui galiu imti tiek kiek man reikia? bet rankine negali virsyti 5kg?

  • Atsakyti Daiva Rgs 18, 2014 14:56

   Ingrida, taip, kūdikio krepšelį su jo reikmenimis galite vežtis. Tačiau turite laikytis nustatytų taisyklių, ko negalima vežtis rankiniame bagaže.

 130. Atsakyti Ingrida Rgs 18, 2014 12:53

  Sveiki norejau paklasuti skrendame su Ryanair ar galima veztis vaiko elektrini pieno sildytuva? aciu

 131. Atsakyti Ingrida Rgs 18, 2014 12:38

  Sveiki norejau paklausti ar galima rankineme bagaze vežtis elektrinį vaiko pieno sildytuva ?;) aciu

 132. Atsakyti julija Rgs 17, 2014 21:51

  Sveiki,
  Skrendant i Norvegija su rankiniu bagazu ar galima veztis tokius vaistus kaip omeprozolis (nuo rugsties didejimo) ir kontraceptines tabletes?

 133. Atsakyti Gintare Rgs 17, 2014 14:02

  Sveiki. keliauju vilnius-kopenhaga-london (SAS). turesiu tik rankini bagaza. noriu paklaust, ar galiu nusipirkt cigareciu(kiek?)vilniaus duty free, jei noriu nusivezt i londona?

 134. Atsakyti julija Rgs 12, 2014 9:38

  labadiena norejau suzinoti ar galima i rankini bagaza i Londona vezti pieno produktus suris, sviestas? a

  • Atsakyti Daiva Rgs 12, 2014 11:05

   Julija, ES šalyse maistą vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Tik nepamirškite rankinio bagažo apribojimų. Tačiau ar galima į lėktuvo vidų neštis sūrį, priklausys nuo jo konsistencijos. Nes jei sūris tepamas ar minkštas, jis gali būti priskiriamas prie skysčių kategorijos. Tuomet reikės vadovautis skysčių gabenimo lėktuvo salone taisyklėmis.

 135. Atsakyti Rima Rgs 11, 2014 16:33

  Laba diena, pirmą kartą skrendu į JAV. Skrydis iš Varšuvos-Berlynas-Čikaga-Los Anželas(Air Berlin aviakompanija). Ar galima rankiniame bagaže (kito neplanuojam) vežti pvz šokoladą. Kiek galima (jei iš viso leidžiama) vežti cigarečių į JAV.
  Dar dėl draudimo jei galiu paklausti.
  Ar užtenka draudimo, pagal kredito kortelę?

  • Atsakyti Daiva Rgs 12, 2014 11:49

   Rima, saldumynus į JAV vežtis galima, cigaretėms apribojimai yra – galite įsivežti ne daugiau kaip 200 vnt. cigarečių. Tik nepamirškite aviakompanijos nustatytų bagažo dydžio ir svorio normų.
   Draudimas nėra privalomas, tačiau patartinas. Plačiau apie kreditinę kortelę su draudimu ir kitas draudimų rūšis sužinosite kitame mūsų tinklaraščio įraše apie draudimą ir „Zigzag Travel“ svetainėje.

 136. Atsakyti Giedre Rgs 11, 2014 14:24

  Sveiki, koki kieki saldumynu galima vestis skrendant is vokietijos i lietuva?

 137. Atsakyti Jolanta Rgs 11, 2014 14:16

  Laba diena .
  Ruošiames skristi į Norvegiją. Bet iškilo daug kausimų. skrendame rankiniu bagažu ir norėčiau žinoti ar galima vežti lauktuvių rūkytų mėsos gaminių (kiaulienos) ,šaldytos vištienos, saldainių, Ar galima vežtis 2 blokus cigarečių (1 asmeniui)
  Reikia vežtis leidžiamų vaistų jie būtini mano vyrui kuris skrenda kartu(ar reikia iš gyd.kokio tai recepto ar dar kažko)

  Dėkui.

  • Atsakyti Daiva Rgs 11, 2014 15:25

   Jolanta, skrendant į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Saldainiams apribojimų nėra. Į Norvegiją vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip 200 vnt. cigarečių. Tačiau viskas turi tilpti į bagažą ir neviršyti aviakompanijos nustatytų bagažo dydžio ir svorio apribojimų.
   Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą rasite atskirame įraše >

 138. Atsakyti Laura Rgs 10, 2014 22:25

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis lietsargį (ilga rankena), kuris netelpa į lagaminą (šiuo atveju norwegian avialinijos). Ar jis nebus pripažintas kaip „Buki daiktai, galintys sužaloti“?

  • Atsakyti Daiva Rgs 11, 2014 12:44

   Laura, skrendant su Norwegian avialinijomis, rankinio bagažo matmenys yra 55x40x23 cm, tai skėtis ilga rankena kažin ar tilps. Į lėktuvą galima neštis vieną papildomą daiktą (pvz., maža rankinė ar nešiojamas kompiuteris), kuris turi tilpti po sėdima vieta.

 139. Atsakyti Genadija Rgs 10, 2014 21:17

  Sveiki skrendu su kudikiu ar priklauso kudikiui nemokamas rankinis bagažas.vaikui 1m.11 men?

 140. Atsakyti Agne Rgs 10, 2014 14:20

  LAba, si penktadieni skrendu avialinija wizzair i Vilnius-Luton -Vilnius . Turesiu tik leidziamo dydzio rankine su savimi. Klausimelis, ar galiu duty free parduotuvej isigyti 4blokus cigareciu ir tureti juos atskirai t.y. nedeti i rankine ? Aciu.

 141. Atsakyti Videta Rgs 9, 2014 12:10

  Laba diena,
  Norėjau pasiteirauti ar galima vežtis rankiniame bagaže medų, bet ne skysta.

 142. Atsakyti Milda Rgs 9, 2014 11:28

  Laba diena,

  skrisiu Kopenhaga – Los Anželas. Ar galima vežtis rūkytos dešros, sumuštinių, daržovių rankiniame bagaže asmeniniam naudojimui?

  • Atsakyti Daiva Rgs 9, 2014 11:56

   Į JAV negalima vežtis mėsos, vaisių, daržovių, žemės produktų, sėklų ir iš jų pagamintų gaminių. Galite įsivežti duoną ir tam tikrus sūrius. Jei maistą planuojate suvartoti lėktuve, galite apsiimti. Tačiau į JAV įsivežti daugelio maisto produktų negalima.

 143. Atsakyti Gitana Rgs 8, 2014 15:00

  Sveiki,
  skrisiu jungiamuoju skrydžiu SAS Madridas – Frankfurtas – Vilnius, ar galiu gėrimus pirkti dutyfree Madride?.. Kaip tuomet persėdime?.. Ar tik Frankfurte galiu?

  • Atsakyti Daiva Rgs 8, 2014 15:03

   Gitana, jei jūsų skrydis yra jungiamasis, neišeisite iš oro uosto ir nereikės papildomai praeiti saugumo patikros, gėrimus galite pirkti ir pradiniame oro uoste. Jei patikrą reikės dar kartą praeiti Frankfurte, apsipirkite Frankfurto oro uosto Duty Free parduotuvėse.

 144. Atsakyti Mindaugas Rgs 8, 2014 13:34

  Sveiki,ar galima skrendant is Lietuvos i UK veztis prieskonius ir ar yra apribojimai?

  • Atsakyti Daiva Rgs 8, 2014 14:46

   Mindaugai, galite prieskonius vežtis. Kiekiai neturėtų sukelti įtarimų dėl komercinės veiklos. Be to, patartina prieskonius gabenti originaliose pakuotėse, kad netektų ilgai aiškinti, kas yra jūsų pakuotėse.

 145. Atsakyti Rūta Rgs 7, 2014 16:55

  Laba diena,
  skrisiu su Rynair į Maljorką, ar galiu vežtis rankų kremą 100 ml, bet jis yra nepilnas? Na, ta prasme, ar nekils problemų, kad jis atidarytas?

 146. Atsakyti Rimante Rgs 4, 2014 14:29

  o jei grybai uzvakuoti iki 250ml stiklainiukus? nebegalima vezti?

 147. Atsakyti Rimante Rgs 4, 2014 14:26

  Ar galima rankiniam bagaze vestis plauku tiesintuva?

 148. Atsakyti Kristina Rgs 3, 2014 14:41

  Sveiki, ar galima vežti rankiniame bagaže purškalą nuo uodų?

 149. Atsakyti povilas Rgs 1, 2014 12:18

  Laba.norejau paklausti ar galima skrendant I italija vestis30-40kg grybu (baravyku) ir ar reikalingi kokie papildomi dok.aciu

 150. Atsakyti Soteras Rgs 1, 2014 11:47

  Sveiki, ar galima vežtis ir kokie kiekio ribojimai rukytoms dešroms ir kitiems mėsos produktams skrendant iš Rygos į Kopenhagą Norwegian oro linijomis?

  • Atsakyti Daiva Rgs 1, 2014 11:52

   ES ribose griežtų apribojimų gabenant maisto produktus nėra. Tačiau atsiminkite, kad egzistuoja rankinio bagažo apribojimai, tad labai daug įsidėti tiesiog nepavyks. Ir nepamirškite skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklių.

 151. Atsakyti Tomas Rgp 29, 2014 14:40

  Sveiki.Visa interneta isnarsiau,taip ir neradau tikslaus atsakymo i tai,kiek galima veztis cigareciu i Didziaja Britanija,vykstant oro transportu.Visur raso kad iki 800 cigareciu,bet yra toks papildomas irasas „Tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad kiekviena tiek Europos Sąjungos, tiek trečiųjų šalių valstybė gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų cigarečių ir kitų tabako gaminių bei alkoholinių gėrimų kiekius“.Dar noreciau suzinoti, del Rusisku ar Baltarusisku cigareciu,ju tikrai galima veztis 1 bloka ?

  • Atsakyti Daiva Rgp 29, 2014 15:20

   Tomai, Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako. Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis).

 152. Atsakyti Greta Rgp 27, 2014 18:17

  Sveiki, norejau paklausti koki kieki galima rankiniame bagaze veztis maisto papildu? Ar reikia jiems gydytojo israso? Ir ar jei gali buti specelioje vitaminams skirtoje dezuteje? Taip pat galima veztis tuscia plastikine bonkute 0,5l rankiniame bagaze?

 153. Atsakyti Galina Rgp 27, 2014 17:02

  Sveiki, skrendami is Vilniaus i Turkija su small planet airlines, kiek cigareciu galima su savimi veztis i Turkija? Ir koki alkoholio kieki galima vezti jau is Turkijos i Lietuva?

  • Atsakyti Daiva Rgp 27, 2014 17:09

   Galina, į Turkiją galite įsivežti ne daugiau kaip 600 vnt. cigarečių.
   Į Lietuvą iš trečiųjų šalių galite įsivežti: alkoholinių gėrimų, kurių koncentracija didesnė kaip 22 %, 1 litrą, arba alkoholinių gėrimų, kurių koncentracija ne didesnė kaip 22 %, 2 litrus; vyno 4 litrus, alaus 16 litrų. Tik nepamirškite, kad rankiniame bagaže skysčių kiekiai ribojami.

 154. Atsakyti Lina Rgp 27, 2014 11:24

  Sveiki,
  kaip teisingai vežtis antidepresantus ?
  Narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąraše jų nėra, tai gal nereikia receptų (juos pasiliko vaistinė), jei vežuosi tik 8 dienoms.
  dėkui.

 155. Atsakyti Sigita Rgp 25, 2014 23:57

  Sveiki, skrendu į Rumuniją su wizzair. turiu rankinį bagažą iki 10kg.
  bet ar nešiojamas kompiuteris savo dėkle skaitosi kaip rankinis bagažas ? ar aš galiu pasiimti rankinį bagažą iki 10 kg, ir dar nešiojamą kompiuterį be papildomo mokesčio?

  • Atsakyti Daiva Rgp 26, 2014 9:59

   Sigita, Wizzair į lėktuvo saloną leidžia įsinešti 1 vnt. rankinio bagažo. Wizzair rankinis bagažas skirstomas į 2 tipus: mažesnį (iki 42 x 32 x 25 cm) ir didesnį (iki 56 x 45 x 25 cm). Svoris bėra ribojamas. Mažesnis rankinis bagažas gabenamas nemokamai, o už didesnį mokama priemoka.

 156. Atsakyti Laura Rgp 25, 2014 13:49

  Sveiki, noriu paklaust ( gal ir buvo panasus klausimas,nepamaciau)… turiu ivairiu dziovintu zoleliu(ramuneles,melisos ir pan.) Skrisiu i Airija. Ar man nekils problemu jas vezant? Aciu.

 157. Atsakyti Ona Rgp 24, 2014 15:36

  Laba diena, dar norėjau pasiteirauti ar skrendant norwegian oro linijomis galima prie rankinio bagažo dar atskirai turėti moterišką rankinę? Jei taip tai kokie turėtu būti jos išmatavimai ir svoris?

  • Atsakyti Daiva Rgp 25, 2014 10:21

   Norwegian avialinijos be pagrindinio rankinio bagažo leidžia į lėktuvo saloną atskirai įsinešti mažą rankinę arba nešiojamąjį kompiuterį. Dydžio ir svorio ribojimai nėra nurodomi. Šiuos papildomus daiktus reikia pasidėti po sėdyne priešais save.

 158. Atsakyti Keleivis Rgp 21, 2014 23:39

  Sveiki. Ar galima is UK (LGW – KUN) skrendant Ryanair kompanijos lektuvu rankiniame bagaze gabenti stiklinius daiktus? (lekstutes,puodeliai,dubeneliai po 2vnt, supakuoti i neoriginalia pakuote) Aciu.

 159. Atsakyti Ona Rgp 21, 2014 20:42

  Sveiki. Norėjau paklausti ar galima rankiniame bagaže vežtis prezervatyvus, jei taip, tai koki kieki? (Skrisiu norwegian oro linijomis) Iš anksto dėkoju už atsakymą :)

  • Atsakyti Daiva Rgp 22, 2014 14:39

   Prezervatyvus rankiniame bagaže vežtis galite. Kiekiai nėra nustatyti. Svarbu, kad nesukeltų įtarimų dėl komercinės veiklos.

 160. Atsakyti Faustina Rgp 20, 2014 18:09

  Sveiki, ar galima veztis rankiniame bagaze dangaus zibintus skrendant su Wizzair? Aciu

 161. Atsakyti A.K Rgp 19, 2014 12:06

  Laba diena, ar skrendant i Norvegija su ryanair ar wizair galima registruote bagaze vestis giretines?

 162. Atsakyti Agnė Rgp 18, 2014 11:15

  Ar galima rankiniame bagaze vežti bruknes iš Norvegijos? Jei taip, ar uogų svoris ribojamas?

 163. Atsakyti Danas Rgp 16, 2014 15:33

  Sveiki, norėčiau paklausti kiek cigarečių galima vežtis iš Ispanijos į Norvegiją ir iš Ispanijos į UK. Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Rgp 18, 2014 14:43

   Danai, į Norvegiją galima vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250 g kitų tabako gaminių.
   Keliaujant iš ES šalių į Didžiosios Britanijos valstybes (Anglija, Škotija, Velsas, Šiaurės Airija) nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių (4 blokai), 400 cigarilių, 200 cigarų, 1 kg tabako.

 164. Atsakyti Kristina Rgp 14, 2014 17:21

  Sveiki, Po maždaug savaitėa laiko, planuoju skristi iš Rygos oro uosto, į Norvegiją (Trondhemą) su Norwegian kompanija. Norėjau paklausti, ar svarbu koks būtent maišiuko (kuris bus skirtas skystąjai kosmetikai supakuoti) užsegimas? ar būtinai jis turi būti užtraukiamas, ar gali būti labai panašus bet užspaudžiamas, jei maišiukas vistiek plastikinis ir permatomas, kaip reikalauja taisyklės? Ir ar tikrai į rankinį bagažą (įpakuotą į 1 litro talpos plastikinį maišiuką) galima neštis skystą kosmetiką iki 1 litro tūrio iš viso, kad vienas vienetas neviršytų 100 mililitrų (skystoji kosmetika apie kurią kalbu, tai – kvepalai, kreminė pudra, blastienų tušas, kūno kremas, vazelinas, šampūnas…)? Ir ar tokią kosmetiką, tvarkingai įpakuotą tame reikalaujamame maišiuke, pro patikros punktą reik nešti viduj rankiniam bagaže, ar ištraukti ir iškart paduoti tikrintojams atskirai? Ir ar geriau visą šią kosmetiką pakuoti jų originaliose pakuotėse, ant kurių aiškiai rašo kas tai per kosmetika, ar būtinai reik pilstyt į plasmasinius buteliukus, prie kurių, yra tekę girdėti, kad prikimba dėl neaiškumo, kas įpilta į vidų? Ar galima kvepalų buteliuką, kuris neviršija 100ml talpos, kartu su kita skystąją kosmetika, įpakuotą į maišiuką, neperpilti į kitą tarą, jei jie yra storo stiklo buteliuke, bet ne aerozoliniame (vadinasi ne aukšto slėgio) buteliuke? Lauksiu atsakymo, ačiū.

  • Atsakyti Daiva Rgp 14, 2014 17:25

   Kristina, jūs pati atsakėte į visus savo klausimus :) Tikrai taip :) Maišelis turi būti sandariai uždaromas. Jį su turiniu patikros metu reikės ištraukti parodyti atskirai.

 165. Atsakyti Vilma Rgp 14, 2014 0:40

  Sveiki, skrendu su ryanair kompanija. Ar galiu rankiniame bagaze vežtis apie 0.25 l. naminės duonos raugo? Ar čia bus priskirta skysčiams? Jei taip, gal tada dėti į du mažesnius indelius kartu su vežamais skysčiais?

  • Atsakyti Danutė Rgp 14, 2014 12:47

   Skrendu su SAS avialinijomis į Čikagą ir noriu vežtis smuiką su futliaru. Kaip jį supakuoti, kur dėti (į rankinį ar registruotą bagažą). Gal patartumėte, kaip jį geriau vežtis, kad nesulaužius. Ačiū

   • Atsakyti Daiva Rgp 14, 2014 13:08

    Danute, skrendant su SAS avialinijomis vietoj rankinio bagažo galima pasiimti muzikos instrumentą į lėktuvo saloną, jei jis neviršija rankinio bagažo išmatavimų: 55 x 40 x 23 cm ir sveria ne daugiau kaip 8 kg. Galima už papildomą mokestį užsakyti papildomą vietą (extra seat) instrumentui. Tai galite padaryti per aviakompanijos skambučių centrą arba kelionių agentą. Jei muzikos instrumentą už papildomą mokestį registruosite į bagažo skyrių, gerai jį supakuokite tvirtame dėkle kietu pagrindu.

  • Atsakyti Daiva Rgp 14, 2014 10:26

   Vilma, duonos raugas dėl tirštos konsistencijos gali būti priskirtas skysčiams. Tad jūsų sprendimas padalinti kiekį į dvi dalis visai neblogas ;)

 166. Atsakyti Indre Rgp 13, 2014 23:15

  Laba diena,

  ar būtų galima registruotame bagaže, vežtis saulės bateriją, kuri yra skirta pasikrauti išmanųjį telefoną?

 167. Atsakyti Danute Rgp 13, 2014 16:34

  Ar galiu vežtis suvenyrus magnetukais klijuojamus prie šaldytuvo?

 168. Atsakyti Jura Rgp 12, 2014 23:22

  Labas.Norėčiau sužinoti,ar galima iš Airijos Ryanair’u rankiniame bagaže vežti autodetales t.y.purkštukus (jie yra smailiais galais ir metaliniai).

  • Atsakyti Daiva Rgp 13, 2014 9:52

   Jei automobilio detalės yra aštrios, gali sužeisti arba jose yra buvę degių medžiagų, jų vežtis rankiniame bagaže negalima.

 169. Atsakyti Ilona Rgp 12, 2014 22:37

  Laba skrendu I permanentinio makijazo kursus bei hialurono injekciju mokymus todel po ju noriu suzinot ar galima su Ryanair kompanija gabenti permanento aparata pigmentus supakuotas adatas ir kitus supakuotus nuskausminamuosius vaistus. Taip pat ar galima vezti ir supakuotus hialorono injekciju (Juvenederm) svirkstus su uzpildais jiems recepto neturiu ypakavimai sandarus originaliai. Dekui

 170. Atsakyti Danute Rgp 12, 2014 16:04

  Ar galiu rankiniame bagaže vežtis aktimelio po 100 ml ir namuose džiovintų vaistažolių?

  • Atsakyti Daiva Rgp 12, 2014 16:43

   Danute, vaistus galite vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Dėl vaistažolių sunku pasakyti, kaip jas įvertins saugumo patikros darbuotojai.

 171. Atsakyti Lijana Rgp 8, 2014 11:25

  Sveiki, noriu paklausti skrendant į Čikagą ar registruotame bagaže galima vežti „Džiugas“ sūrio 4 gabaliukus vakume? O šimtalapį supakuotą dėžutėje?

 172. Atsakyti Marija Rgp 7, 2014 15:52

  Sveiki,

  norėčiau pasiteirauti ar galima vežti į Turkiją namų ruošuos uogienę? Jeigu taip – tai kiek galima vežti stiklainių arba litrų ar kilogramų?

  • Atsakyti Daiva Rgp 7, 2014 15:56

   Marija, griežtų ribojimų nėra, tačiau registruotame bagaže reiktų uogienę labai gerai supakuoti, kad tara nedužtų. O rankiniame bagaže taikomi skysčių ribojimai.

 173. Atsakyti Gabriele Rgp 6, 2014 14:12

  o ar galima vestis suri,ir pasteta kuris yra skardineje dezuteje,rankiniam bagaze?

  • Atsakyti Daiva Rgp 6, 2014 14:35

   Gabriele, tai priklauso tiek nuo produktų konsistencijos (gali būti priskirti skysčių kategorijai, o jiems taikomi ribojimai), tiek nuo šalies, į kurią keliaujate (gali būti įvežamų produktų ribojimai).

 174. Atsakyti Gabriele Rgp 4, 2014 22:28

  sveiki,ar galima veztis rankiniame bagaze lasisa supakuota is norvegijos i ryga

 175. Atsakyti Norintis informacijos Rgp 1, 2014 15:48

  Laba diena, rasau noredamas paklausti. Tikriausiai nesupratau arba neaptikau informacijos apie maisto gabenima registruotame bagaze. Ar yra kokie specialus reikalavimai mesos produktams? Ar jie turi buti vakumuoti ar kaip kitaip supakuoti, ar turi buti kaip nors pazymetos etiketes, kadangi noreciau pasiimti keliones metu mesos gaminiu, taciau nezinau kaip ivardinti tuos produktus, tarkim namines lauktuves, kurios neturi jokiu etikeciu bei spec. supakavimu. Taipogi ar yra kokie spec. apribojimai isvezimui is lietuvos mesos produktams, kadangi kaip ziniasklaida mirga, salyje yra aptiktas ,,afrikinis kiauliu maras“. Aciu uz informacija.

  • Atsakyti Jolanta Rgp 1, 2014 21:14

   Sveiki, del sveikatos turiu veztis gydomuju zoliu ( dilgeliu lapai ), taciau pakuote jau pradeta naudoti, ar galiu veztis ragistruotame bagaze, ar nepalaikys uz narkotines zoles ? skrendu su smallplanet i Bulgarija. Dekui

  • Atsakyti Daiva Rgp 1, 2014 15:55

   Pagal aviacijos saugumo reikalavimus, apribojimų dėl maisto produktų gabenimo registruotame bagaže nėra. Tik gerai supakuokite, kad maisto produktai nesugadintų kitų bagažo daiktų.
   Dėl į šalį įvežamų prekių ribojimus nustato atitinkamos šalies muitinė, maisto ir veterinarijos tarnybos ir kt., tad reikėtų pasidomėti jų informaciniuose kanaluose dėl šiuo metu galiojančių apribojimų.

 176. Atsakyti Airis Lie 27, 2014 21:13

  Labas vakaras,noreciau paklausti kiek galima vezti gintaro dirbiniu dovanoms i gruzija ir kokiam bagaze ji veztis

  • Atsakyti Daiva Lie 28, 2014 9:54

   Konkretūs gintaro kiekiai nėra nustatyti. Jei vežate nedidelį gintaro kiekį, įtarimų nesukelsite. Jį galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže. Informaciją galite pasitikslinti muitinėje.

 177. Atsakyti Danguole Lie 26, 2014 18:50

  Laba,diena.ar galima registruotame bagaze veztis( i anglija)cigaretes pirktas ne duty-free parduotuveje,o pvz.kazkur miesto parduotuveje,o poto su kitais daiktais sudeti i registruota bagaza,turint ceki ar grieztai tik duty-free parduotuveje pirkti ir ik poto veztis rankiniame bagaze? aciu.

 178. Atsakyti Bazile Lie 25, 2014 14:51

  Laba diena, ar galiu vežti rasniniame bagaže marinuotų grybų indelį. Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Lie 25, 2014 14:58

   Bazile, greičiausiai marinuoti grybai dėl juose esančio marinato bus priskirti skysčių kategorijai, todėl reikėtų vadovautis skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklėmis.

 179. Atsakyti Asta Lie 23, 2014 9:04

  Sveiki, noreciau suzinoti kiek cigareciu butu galima veztis vienam asmeniui rankiniame bagaze is Latvijos?

 180. Atsakyti mantas Lie 21, 2014 19:34

  Sveiki. norejau paklausti ar registruojamame bagaze galima veztis benzinini pjukla

  • Atsakyti Daiva Lie 22, 2014 9:11

   Registruotame bagaže problemų neturėtų kilti. Tik su sąlyga, jei jame nėra buvę kuro. Na ir reikėtų labai gerai supakuoti, kad jis būtų apsaugotas nuo sugadinimo.

 181. Atsakyti osiantis Lie 21, 2014 16:19

  Sveiki,

  norejau paklausti ar rankiniame bagaze galima vezti keptuve, jos stiklini dangti, metalini puoda, cirviniu blynu keptuve?

 182. Atsakyti Aušrinė Lie 21, 2014 10:30

  Sveiki,norėčiau paklausti ar būtu galima rankiniame bagaže vežti metalinę žvakidę?

 183. Atsakyti Ūla Lie 20, 2014 17:22

  Laba diena,

  Atrodo skaičiau viską, na bet vis tiek nesu tikra, nes kai kur Rusija minima, kitur – ne. Gal galėtumėte atsakyti, ar parekomenduoti į kur kreiptis, kad pasitikslinti.
  Lėktuvu keliausiu kelioms dienoms į Rusiją. Kad iš jos negaliu atgal į Lietuvą vežtis maisto produktų tai supratau, bet ar galiu vežtis į Rusiją šiek tiek maisto savo reikmėms? (Kartu skrenda mažas vaikas, kuris labai išrankus maistui). Ar galiu pasiimti pieno produktų? Konkrečiai – fermentinio ir varškės sūrio (supakuoto gamintojo pakuotėje, vakuume), chalvos, sausainių? Ar galiu kažkiek šių produkttų turėti rankiname bagaže lėktuvo salone? Ar registruotame? Ar jų visai vežtis negalima? Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Lie 21, 2014 10:10

   Ūla, jei pieno produktų pasiimsite tik reikmėms skrydžio metu ir į Rusiją jų neįsivešite, problemų neturėtų kilti. Tik jiems gali būti ribojimai pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles, nes, pvz., varškės sūreliai, jogurtai ir pan. bus priskiriami skysčiams.

 184. Atsakyti Rūta Lie 19, 2014 22:47

  Sveiki, norėčiau paklausti dėl tų permatomų maišelių skysčiams: suprantu, kad visų skysčių kiekis (rankiniame bagaže) turi neviršyti 1l, bet ar paties maišelio tūris gali būti daugiau nei 1l? Ta prasme, jeigu maišelio tūris yra 2l, bet 1l lieka neužpildytas.
  Ačiū

 185. Atsakyti Agne Lie 19, 2014 1:35

  Sveiki, norejau paklausti ar galima is ES salies (siuo atveju Prancuzijos) isvezti registruotame bagaze augaus? Dekoju.

  • Atsakyti Daiva Lie 21, 2014 10:05

   Agne, galite vežtis, jei augalas nėra draudžiamųjų išvežti augalų sąraše. Jį galite rasti Prancūzijos atsakingų institucijų internetinėse svetainėse.

 186. Atsakyti Juste Lie 17, 2014 21:02

  Sveiki,
  skrendu su smallplanet į Egiptą. Ar rankiniame bagaže galiu vežtis maisto, tarkim kokių paruoštų salotų, kurias planuočiau suvalgyti skrydžio metu?
  Ačiū

  • Atsakyti Daiva Lie 18, 2014 9:32

   Juste, jei maistą ruošiatės suvalgyti skrydžio metu ir jis nėra skystos ar tirštos konsistencijos, galite jį pasiimti į lėktuvo saloną.

 187. Atsakyti Ilona Lie 9, 2014 22:03

  Skrisiu iš airijos į lietuvą rianair kompanija,ir noriu sužinoti,ar rankiniam bagaže galima vežtis plaukų dažus?

 188. Atsakyti Laima Lie 8, 2014 8:22

  Sveiki,
  Ketiname vežtis suvenyrų su gintaro gabaliukais. Ar gali kilti kokių problemų dėl tokių suvenyrų,rankdarbių išvežimo/įvežimo?
  Išskrendame iš Varšuvos oro uosto – gal Lenkija taiko kokius nors kitus apribojimus, reikalavimus ?

 189. Atsakyti kristina Lie 6, 2014 12:21

  Laba diena

  Ar 16-likmetis skrisdamas is kauno i edinburga gali veztis su savim 2 blokus cigareciu rankineme bagaze?

  • Atsakyti Daiva Lie 7, 2014 11:21

   Kristina, keleivis savo bagaže cigaretes gali vežtis savo reikmėms. Nepilnametis gali sulaukti papildomų klausimų.

  • Atsakyti kristina Lie 6, 2014 12:25

   atsiprasau ne cia pataikiau jauciu..norejau zinoti apie ryanair kompanija jaucia pas jus taisykles kitokios..aciu

 190. Atsakyti Vidmantas Lie 5, 2014 17:06

  Ar galime vesti rankineme bagaze musti mesai metalini plaktuka

 191. Atsakyti Diana Lie 3, 2014 23:04

  Laba diena. Labai prase i Ispanija atvezti sakoti. Ar galima? Ir kur ji supakoti? I registruotqa, itariu, negalima del jo stovio parskridus? O i rankini? Girdejau, kad maisto i rankini bagaza negalima/

  • Atsakyti Daiva Lie 4, 2014 10:05

   Diana, šakotį į Ispaniją galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže. Kaip jį supakuosite, jūsų išradingumo reikalas. Svarbiausia yra neviršyti nustatytų bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 192. Atsakyti Šarūnė Lie 3, 2014 22:47

  Labas vakaras. Norėjau sužinoti ar rankiniame bagaže galima vežtis pincetą, vienkartinį skutimosi peiliuką ir dezodorantą(flakonėlyje)? :)

  • Atsakyti Daiva Lie 4, 2014 10:06

   Šarūne, viską galite vežtis, tik peiliukas turi būti su saugiu dangtelių, o dezodorantą supakuokite kartu su skysčiais pagal taisykles.

   • Atsakyti Gabriele Lie 5, 2014 20:28

    Sveiki:)

    Skrendame i Ispanija pirmyn su smallplanet, atgal su smartlynx.

    1. Ar niekas neprisikabins del insulino (turint pazyma anglu kalba), cukraus matavimo aparateli bei adateles insulinui suleisti? Kur visa tai laikyti: rankiniame ar registruotame bagaze? Vezant adateles ir aparateli irgi reiks rodyt pazyma ar del to galima nesijaudinti? Bei ar reikes pries patikra isimti insulina is ranknio bagazo ir parodyt?
    2.ar galima veztis sokolada ar saldainiu rankiniame ir registruotame bagaze? P.s. pirkta paprastoje parduotuvej, ne duty free.
    3. Ar registruotame bagaze laisvai galima tureti neribojant skysciu bei tokiu dalyku kaip zirkluciu manikiuriniu arba skutimosi peiliuku?
    4. Kaip su kvepalais? Ar galima veztis ir kokiam bagaze? Ar normuojama?

    Is anksto dekoju!

    • Atsakyti Daiva Lie 7, 2014 11:19

     Gabriele, žemiau rasite atsakymus į jūsų klausimus:
     1. Insuliną galima gabenti rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
     2. Šokoladą ir saldainius į ES ribose vežtis galite.
     3. Registruojamame bagaže skysčių (išskyrus alkoholinių gėrimų) ir kitų priemonių griežtų ribojimų nėra.
     4. Kvepalai priskiriami skysčiams, todėl vežant rankiniame bagaže reiktų laikytis atitinkamų taisyklių.
     Gero skrydžio!

 193. Atsakyti Elimak Lie 2, 2014 20:50

  Sveiki,

  Sakykit, kaip reikėtų pakuotis tokias priemones, kurios įeina į kosmetinę: dantų pasta, prausikliai, skutimosi putos, skutimosi peiliukas, tas pats tušas akims imkim ir pan. niekaip negaliu suprasti. Ar galima tiesiog tuos visus reikmenis susidėti į kosmetinę ir į registruotą bagažą be papildomų maišiukų ar to nepakanka ir kiekvieną tu daiktų net pakuojant į kosmetinę reikia pakuoti į spec. maišiuką? taip pat ir su kveplais, juos reikia dėti į spec maišiuką?

  • Atsakyti Daiva Lie 3, 2014 9:23

   Jei visas šias priemones dėsitės į registruotą bagažą, jokių ypatingų taisyklių nėra – pakuokite, kaip jums patinka.
   Jei kosmetiką vešitės rankiniame bagaže, tuomet reikėtų laikytis skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Visus šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 194. Atsakyti Jolita Lie 1, 2014 15:57

  1. Ar skrendant is Vilniaus i Rusija su persedimu Maskvoje, Maskvoje ir vel buna patikra viso bagazo?
  2. Viename komentare maciau, kad is duty free galima i salona isinesti tik 1preke – ar tiesa? ar duty free pirktoms prekems taikomos skysciu taisykles? ar tas prekes reikia i skaiciuoti t tuos 10kg rankinio bagazo? ar jas reikia sutalpinti i rankinio bagazo lagamina, ar galima pirkiniu maiseli laikyti po kojom? kokie tie duty free maiseliai specifiniai, juose iskart pakuojama perkant?
  3. ar skrendanciam su aukstu kraujospudziu (nereguliarus) lektuve butu suteikiama pirmoji pagalba reikalaui esant, ar reikia visgi visus pirmos paglbos medikamentus tureti salone prie saves? jei taip tai originaliom viso kiekio dezute?
  4. ar i rusija galima veztis registruotame bagaze rukytos mesos gaminiu 2 kg,duonos 2 kg, brendzio 2 vnt x 500 ml, o rankiniame bagaze sokolado 7 vnt x 500g. Del sokolado nebus problemos kad tiek daug vienodo?
  4. pirma kart skrydis, todel tokie ir klausimai.

  Dekoju, ar galima jums paskambinti telefonu?

  • Atsakyti Daiva Lie 1, 2014 17:39

   Jolita, atsakymai į jūsų klausimus žemiau:
   1. Patikra gali būti pakartotinai vykdoma. Tai priklauso nuo oro uosto, jūsų kelionės galutinio tikslo ir kt.
   2. Aviakompanija, su kuria skrendate, reglamentuoja, kiek galima į saloną įsinešti Duty Free parduotuvėje įsigytų prekių. Jei yra persėdimas į kitos aviakompanijos skrydį, galioja kitos taisyklės. Bendras įvežamo alkoholio kiekis (net ir pirktas Duty Free) negali viršyti maksimalaus reglamentuoto kiekio. Perkant Duty Free parduotuvėse, prekes jums supakuos į specialius maišelius.
   3. Rekomenduojama medikamentus visada turėti su savimi. Daugiau apie vaistų vežimąsi skaitykite atskirame mūsų tinklaraščio įraše apie vaistus.
   4. Alkoholį į Rusiją gali įvežti asmenys nuo 21 m. Negalima viršyti 2 l. Muitinė nedetalizuoja leidžiamų vežtis maisto produktų, todėl rekomenduojame kreiptis į Rusijos muitinę ir pasitikslinti. Mėsos gali neleisti vežtis. Dėl duonos ir šokolado problemų kilti neturėtų.

 195. Atsakyti Jolita Bir 30, 2014 21:15

  Ar galima klausti apie skrydzius is Vilniaus i Rusija su persedimu maskvoje (aviakompanija Aeroflot)?

 196. Atsakyti Justinas Bir 29, 2014 15:38

  Ar galima veztis elektros priemones tokias kaip mage ar prozektorius?

  • Atsakyti Daiva Bir 30, 2014 11:09

   Justinai, problemų neturėtų kilti, tačiau reikėtų pasitikrinti konkrečios šalies, į kurią keliaujate, muitinės apribojimus.

 197. Atsakyti gileta Bir 22, 2014 22:58

  sveiki, ar registruotame bagaze galiu vestis zirklutes ir pan. na manikiuro priemones?

 198. Atsakyti Lit Bir 22, 2014 17:17

  Laba diena noreciau paklausti jaigu man 17metu ir as skrendu i lietuva is uk ir po dvieju savaiciu gryztu atgal ar man reikalingas tevu sutikimas? Beto skrendu su 23metu broliu . pavardes vienodos.

  • Atsakyti Daiva Bir 23, 2014 9:48

   Jei esi Lietuvos Respublikos pilietis (-ė), grįžtant į Lietuvą tėvų sutikimo nereikės. Tačiau išvykstant iš Lietuvos sutikimo prireiks.

 199. Atsakyti Jovita Bir 21, 2014 18:04

  Sveiki , norėjau paklausti . Ar galima į rankinį bagažą dėti maistą t.y. įvairias dešras , kietą sūrį , varškės sūrelius , kavą , arbatą , duoną ? Ar geriau juos talpinti į registruotą bagažą ?

  • Atsakyti Daiva Bir 23, 2014 9:47

   Jovita, maisto produktus galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže. Tik rankiniame bagaže gabenamiems skysčiams ar jiems prilyginamiems produktams, pvz., varškės sūreliams, taikomi apribojimai. Be to, kokius produktus galite vežtis, priklauso nuo šalies, į kurią keliaujate. ES ribose griežtų reikalavimų nėra, tačiau keliaujant į kitas šalis derėtų pasidomėti jų muitinių apribojimais.

 200. Atsakyti Akvile Bir 19, 2014 21:44

  Sveiki. Skrisiu su ryanair i Anglija. Ar galima vestis tutele kremo nuo alergijos, kuris yra su antibijotikais? Jis yra receptinis vaistas, tad ar reikia tureti tik daktares recepta ir jei taip, tai koki? Ir ar galima vestis, jei jis nereceptinis, bet taip pat su antibijotikais? Aciu :)

  • Atsakyti Daiva Bir 20, 2014 10:00

   Akvile, vaistus galite vežtis pagal skysčių gabenimo taisykles rankiniame bagaže. Jei vaistai receptiniai, turėkite receptą arba gydytojo pažymą.

 201. Atsakyti Silvija Bir 18, 2014 9:54

  Sveiki, ar galima kartu su savim rankoje neštis knygą? Skrendu su wizzair kompanija.

 202. Atsakyti G Bir 17, 2014 16:38

  Sveiki, ar galima gabenti sukietėjusio medaus stiklainį rankiniame bagaže ir elektroninius prietaisus kaip džiovintuvas, tiesintuvas?

 203. Atsakyti D Bir 14, 2014 13:59

  Laba dieba,
  norėjau paklausti,kiek pinigų grynaisiais galima turėti keliaujant į JAV?Ačiū.

 204. Atsakyti Danila Bir 14, 2014 12:26

  Sveiki. Ar galima kiek nors vezti grybu is Olandijos lektuvu.

 205. Atsakyti Gintarė Bir 13, 2014 12:48

  Sveiki. Pirmą kartą skrisiu lėktuvu, todėl kyla daug klausimų. Skrisiu su Wizzair. Noriu informacijos apie bagažą ir jo turinį. Ar tokius daiktus, kaip telefonas, fotoaparatas verčiau vežtis rankiniame bagaže ar vis dėlto registruotame? Ar bagažas įskaičiuotas į bilieto kainą, ir ar rankinis bagažas taip pat nemokamas kaip ir maža moteriška rankinė? :) Kokio tiksliai dydžio ir svorio turi būti registruotas (kaip suprantu lagaminas), rankinis bagažai ir moteriška rankinė? :) Ačiū už kantrybę, ir atsakymus.

 206. Atsakyti Laima Bir 11, 2014 10:33

  Laba diena. skrendam i Norvegija.Tevo ir dukros pavardes skirtingos (dukrai 14 metu), bet gimimo liudijime irasyta tevo pavarde.Ar gali ji skristi su tevu ,be jokiu kitokiu papildomu dokumentu? Ar reikia gimimo liudijimo vertimo? Aciu

  • Atsakyti Daiva Bir 11, 2014 10:35

   Laima, jeigu vaiko kelionės tikslas yra Norvegija, Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniu ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.

 207. Atsakyti Domantas Bir 10, 2014 20:10

  Sveiki,

  Norėjau paklausti ar galima skrendant į Ispanija su persėdimu vežtis tokius daiktus kaip telefonas arba MP3.

  Ačiū.

 208. Atsakyti Ugne Bir 9, 2014 23:39

  sveiki. ar galima registruotame ar rankiniame bagaze veztis plauku dazus, plauku laka? aciu

  • Atsakyti Daiva Bir 10, 2014 9:57

   Ugne, registruotame bagaže plaukų dažus ir plaukų laką galite vežtis be problemų. Rankiniame bagaže reikia laikytis skysčių gabenimo taisyklių.

 209. Atsakyti Viktorija Bir 9, 2014 17:50

  Sveiki,jei as pasiemiau rankini bagaza tai yra lagamina iki 10kg tai priedu negaliu ar galiu tureti kuprine ant peciu?ar bus skaiciuojamas mokestis? ir ar vako misinelis turi but paruostas ar tik miltelius susideti i buteliuka?

  • Atsakyti Daiva Bir 9, 2014 17:56

   Viktorija, tai priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrendate, bagažo taisyklių. Ne visos aviakompanijos turi galimybę pašildyti kūdikių maistą, tad atsakymas dėl mišinuko irgi priklauso nuo jūsų pasirinktos aviakompanijos.

   • Atsakyti Viktorija Bir 9, 2014 23:32

    skrendu su ryanair kompanija

    • Atsakyti Daiva Bir 10, 2014 10:00

     Viktorija, Ryanair aviakompanija neturi sąlygų skrydžio metu pašildyti kūdikių maisto, todėl geriau pasigaminkite mišinuką iš karto. Kūdikių maisto, reikalingo skrydžio metu, kiekiui apribojimai netaikomi.
     Ryanair leidžiamas rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55 (aukštis) x 40 (ilgis) x 20 (plotis) cm. Į Ryanair lėktuvą nemokamai galima įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Tiesa, antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų, svoris nėra ribojamas. Antrąjį bagažo vienetą reikia pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

 210. Atsakyti Meda Bir 9, 2014 16:46

  Laba diena,

  Noriu paklausti ar skrendant i Norvegija 3 asmenims, is kuriu 2 suauge ir vienas 16 metu galima visiems 3 veztis po nustatyta norma cigareciu ir alkoholio, ar nepilnameciui siu dalyku veztis negalima?

  Aciu

 211. Atsakyti Alvija Bir 9, 2014 11:16

  Ar galima skrendant į Turkiją rankiniam bagaže vežti šakotį.

 212. Atsakyti danguole Bir 7, 2014 9:53

  Labas,skrendant per,,Norwegion,, kompanija,ar galima dviems keleiviams veztis du kompiuterius,?ir kiek is lietuvos cigareciu i danija dviems keleiviams galima?aciu

 213. Atsakyti donata Bir 5, 2014 16:45

  Laba diena. Skrendu su wizzair i norvegija norejau paklausti ar registruotame bagaze yra ribojamas skysciu kiekis taip kaip rankiniame pvz ar galiu isideti 1l sampuno buteli ir dar ivairiu skysciu ir ar juos butina pakuoti i spec. maiselius

  • Atsakyti daiva Bir 7, 2014 13:00

   sveiki noreciau paklausti kiek cigareciu ,alaus ir alkocholio galiu vestis jei skrendu is vilniaus i norvegija

   • Atsakyti Daiva Bir 9, 2014 9:57

    Daiva, į Norvegiją vežamo alkoholio leistino kiekio galimos kombinacijos: 1 l stipriųjų gėrimų ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus arba 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l) arba 5 l alaus (15×0,33 l) arba 1 l stipriųjų gėrimų ir 3,5 l alaus (7×0,5 l). Į Norvegiją galima įvežti ne daugiau kaip 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitų tabako gaminių.

  • Atsakyti Daiva Bir 5, 2014 17:00

   Donata, registruotame bagaže skysčių gabenimas nėra ribojamas, išskyrus įvežamo alkoholio kiekius.

 214. Atsakyti daiva Bir 5, 2014 11:16

  Laba diena,noriu paklausti,skrendu i Airija,ar galiu rankiniame bagaze vezti daugiafunkcini elektrini virimo puoda?

 215. Atsakyti danutė Bir 4, 2014 13:12

  o namie keptą duoną,naminį sūrį,kiaulieną ar galima dėt į bagažą(registruotą)skrendant į norvegiją?

  • Atsakyti Daiva Bir 4, 2014 14:44

   Danute, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves).

 216. Atsakyti danutė Bir 4, 2014 12:20

  o į norvegiją skrendant galima dėti į rankinį bagažą bulvių?

 217. Atsakyti Arūnas Bir 3, 2014 12:38

  ar galima, skrendant su small planet i turkija,i rankini bagaza isideti-vytintu mesos gaminiu,duonos,darzoviu asmeniniui naudojimui?aciu.

  • Atsakyti Daiva Bir 3, 2014 15:36

   Arūnai, bagažo turinys priklauso ne nuo aviakompanijos, o nuo šalies, į kurią skrendate. ES ribose jūsų paminėtus produktus galite vežtis.

 218. Atsakyti danutė Bir 3, 2014 10:39

  dar kartą perklausiu-ar galima skrendant į norvegiją vežtis kiaušinius(naminius,neapdorotus)rankiniam bagaže? jei rankiniam galima-tai ar jie bus priskiriami skysčiams?ir ar nebus problema,kad lukštai juk nepermatomi

  • Atsakyti Daiva Bir 3, 2014 11:56

   Danute, neapdoroti kiaušiniai priskiriami skysčiams, todėl rankiniame bagaže juos vežant reikėtų laikytis atitinkamų taisyklių.

 219. Atsakyti Samanta Bir 3, 2014 9:36

  Sveiki, noriu paklausti ar skrendant su Ryanair, rankiniame bagaže galima gabenti telefono ir fotoaparato pakrovėjus ir USB laidus?

 220. Atsakyti Jurgita Bir 3, 2014 4:02

  sveiki,noriu paklausti,jeigu asmuo veza su savimi 1 kg tabako,tai ar gali jis vezti kartu ir cigareciu,ar jau nebe?Jeigu gali,tai koki kieki(skrendam su Ryanair bendrove i UK) ir dar ar tiesa,kad skrendant Ryanair’u galima tureti maza moteriska rankine ir ja gali nestis atskirai,nereikia talpinti i rankini bagaza?Dekoju uz atsakyma :)

  • Atsakyti Daiva Bir 3, 2014 11:37

   Jurgita, į UK galima vežtis iki 800 vnt. cigarečių ir iki 1 kg tabako.
   Papildomai galima į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

 221. Atsakyti danutė Bir 2, 2014 18:39

  ar tikrai skrendant su rainar į norvegiją galima prie rankinio bagažo dar turėt ir atskirą moterišką rankinę ir jos negrūst į rankinio bagažo kuprinę?

  • Atsakyti Daiva Bir 3, 2014 10:20

   Danute, keliaujant su Ryanair, pagrindinis rankinis bagažas yra 1 bagažo vienetas iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55 (aukštis) x 40 (ilgis) x 20 (plotis) cm. Į lėktuvą nemokamai galima įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Tiesa, antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Svoris neribojamas. Antrąjį bagažo vienetą reikia pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

 222. Atsakyti danutė Bir 2, 2014 18:35

  ar galima skrendant į norvegiją vežtis kiaušinius(naminius,neapdorotus)rankiniam bagaže?ar dėt į registruotą?

  • Atsakyti Daiva Bir 3, 2014 10:18

   Danute, kiaušinius į Norvegiją galite vežtis, tačiau juos labai labai gerai supakuokite, nes šis produktas ypatingai trapus.

 223. Atsakyti Jurgita Bir 2, 2014 18:26

  Sveiki, vykstame i Kiprą, perskaičiau, kad negalima registruotame bagaže turėti maisto. Planavome pasiimti sūrio ir vytintų dešrelių. Gal geriau tada viską pakuoti į rankinį bagažą?

  • Atsakyti Daiva Bir 3, 2014 11:36

   Jurgita, jei mėsa ir sūris pirkti parduotuvėje ir sertifikuoti, kaip tinkami vartojimui produktai, vežantis nedideliais kiekiais problemų kilti neturėtų. Priminsime, kad, jei taikomi tam tikri apribojimai vežamiems produktams, jie galioja vežantis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže (pvz., savos gamybos mėsos ar sūrio gaminių vežtis negalėsite nei registruotame, nei rankiniame bagaže).

 224. Atsakyti Valdas Bir 2, 2014 16:51

  Gal zinote, kiek galima atsivezti kavos i uk.

 225. Atsakyti Karolis Bir 2, 2014 11:42

  Sveiki, ketvirtadieni vykstu is Vilniaus i Danija, aviakompanija – LOT, taciau skrydis su persedimu Varsuvoje. Iskilo klausimas, jeigu Vilniaus oro uoste, duty free, nusipirkciau du blokus cigareciu, ar ju Varsuvoje, pries persedima, nekofinskuotu? O gal geriau deti i registruota bagaza iskart skrendant is Vilniaus? Beje, jeigu teisingai supratau, tai i registruota bagaza galiu isideti iki 1L stipraus alkoholinio gerimo? Beje, kaip suprantu, i registruota bagaza plauku lako(250 ml)nepatalpsinsiu, galima tik i rankini bagaza, bet neturi buti daugiau nei 100 ml?
  Aciu uz atsakymus :)

  • Atsakyti Daiva Bir 2, 2014 13:49

   Karoli, tiek vykstant į Lenkiją, tiek į Daniją, galioja tokie patys cigarečių ir alkoholio apribojimai.
   Galima vežtis iki 800 vnt. cigarečių ir 10 l alkoholinių gėrimų, stipresnių nei 22%, 20 l alkoholinių gėrimų silpnesnių nei 22%. Skysčius, esančius didesnėje talpoje nei 100 ml, reikia vežtis registruotame bagaže.
   Plaukų lakas priskiriamas prie skysčių. Iki 100 ml buteliuke esantį plaukų laką galite vežtis rankiniame bagaže. Didesnės talpos plaukų lakas turi būti vežamas registruotame bagaže.

 226. Atsakyti Domina Bir 1, 2014 16:50

  Ar galima registruotame bagaze veztis skutimosi priemoni? Skrisime i turkija ar gali prie ti prisikabinti kuriame nors oro uoste jei man 16m? Skrendu su tevais.

 227. Atsakyti saulius Bir 1, 2014 11:42

  Laba diena ,norejau paklausti,ar galima skrendant i Norvegija rankiniam bagaze veztis mesos gaminiu (pvz:rukytu desrru ar lasiniu),jei galima koks kiekis leidziamas ir kaip turi but supakutas ,jei tai naminis produktas ? Aciu

  • Atsakyti Daiva Bir 2, 2014 11:11

   Sauliau, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų. Supakuokite juos taip, kad nesklistų pašaliniai kvapai ir nesugadintų kito bagažo turinio.

 228. Atsakyti Jurgita Geg 30, 2014 15:39

  Sveiki,noriu paklausti kiek tabako galima turėti rankiniame bagaže vienam žmogui,skrendant su Ryanair bendrove į UK ir ar galima tabako dėti į sūnaus kuriam yra 13 metų rankinį bagažą? Dėkoju už atsakymą.

 229. Atsakyti ausra Geg 29, 2014 23:53

  laba diena norejau paklausk skrendu is donksterio su vizz air kur reikia atiduoti registruota bagaza ir kiek skysciu galiu vest turiu omenyje kvepalus sampunus ir muolus? ir ar jie turi but kaip ypatingai supakuoti?

 230. Atsakyti Gabrielė Geg 29, 2014 22:52

  Sveiki, man 16m ar galių į Angliją rankiniame bagaže vežtis cigarečių, jei taip tai kiek? P.S skrendu su ryanair

 231. Atsakyti juozas Geg 29, 2014 21:15

  Labas.ar galima is skotijos I Lietuva registruotame bagaze gabenti medziokliny peily,streliu angaliai,paprastas orinuko optinis taikiklis. Aciu

 232. Atsakyti Darius Geg 29, 2014 17:05

  okia didziausia pinigu suma kronomis galima tureti su savimi skrendant is norvegijos i ryga nes vieni sako kad 15000kr o kiti 25000kr tai kaip yra is tiesu skrendu lektuvu ryanar

 233. Atsakyti Jol Geg 26, 2014 22:11

  ar gaklima veztis i Norvegija sakoti???

 234. Atsakyti Irena Geg 26, 2014 19:17

  Ar galima rankiniame bagaze tureti rubu pakabeles, kuriu pakabinimo kablys metalinis. Ar metaline pakabeles dalis nebus laikoma draudziamu veztis metaliniu daiktu.

 235. Atsakyti Jonelis Geg 26, 2014 15:07

  Sveiki, ar galima is lt I uk rankiniame bagaze veztis kietos konsistencijos, 500ml indelyje, receptini tepala odos ligoms gydyti, I kurio sudeti ieina siera ir taukai Receptas yra.

  • Atsakyti Daiva Geg 26, 2014 15:22

   Deja, rankiniame bagaže tepalo 500 ml indelyje vežtis nepavyks. Jis bus priskiriamas skysčiams, todėl reikia laikytis skysčių gabenimo taisyklių.

 236. Atsakyti Viktorija Geg 21, 2014 17:48

  Laba diena,
  Ar galima bagaže turėti saldumynų? Ar nekyla problemų, kai bagažas tikrinamas, ir jame yra drabužių su metalinėmis detalėmis?

 237. Atsakyti Ernesta Geg 18, 2014 20:00

  Ar galima Raynier oro linijomis registruotame bagaže vežtis Klacid antibiotikus vaikams miltelių pavidalu,paruošiamus užpilant vandeniu, smectos miltelius bei Nimezilio?… Ar būtina vežtis receptą. Dėkui už atsakymą.

 238. Atsakyti Regina Geg 17, 2014 12:57

  Sveiki,

  Ar galima rankiniame bagaze tureti pora ziedu geliu? Pasveikinimui.
  Dekui.

 239. Atsakyti Ash Geg 15, 2014 23:20

  Sveiki, ar galima gabenti nedidelį kiekį anaboliniu steroidu, skirta savam naudojimui, be recepto, skrendant ryanair lektuvu is Londono į Vilnių?

  • Atsakyti Daiva Geg 16, 2014 9:27

   Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Maisto papildus galite vežtis, jei jie yra originalioje pakuotėje. Pakuotė turi būti nepažeista, su visomis etiketėmis, lipdukais ir instrukcijomis.

 240. Atsakyti nierka Geg 15, 2014 13:33

  skrendant su ryanair ar galima rankiniam bagaze gabentis kompiuteri, kompiuterio pakroveja ir pele? isanksto dekoju uz atsakyma.

 241. Atsakyti Valda Geg 15, 2014 11:50

  Sveiki,ar galima vežtis CD kompaktų su savo įsirašytomis dainomis? Ir ar birią pudrą dėti prie skysčių?

 242. Atsakyti Akvilė Geg 14, 2014 21:24

  Sveiki, skrisiu į Airija su Raynier . Norėjau paklausti ar galima rankiniame bagaže vežtis tokia priemonę kaip dezodorantą ar makiažo priemones? Taip pat norėjau paklausti ar galima su rankiniu bagažu vežtis ir rankinę ar butina ją idėti prie bagažo daiktų?

  • Atsakyti Daiva Geg 15, 2014 9:26

   Akvile, dezodorantas ir skystos ar tirštos konsistencijos kosmetikos priemonės, pvz., kreminė pudra, akių tušas, lūpų blizgis ir pan., priskiriami skysčiams, todėl būtų supakuoti kartu su kitais skysčiais pagal atitinkamas taisykles.
   Ryanair leidžiamas rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Į lėktuvą nemokamai galima įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Tiesa, antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Svoris nėra ribojamas.

 243. Atsakyti Kristina Geg 14, 2014 13:59

  Norėjau pasiteirauti, skrendu su Wizzair’u, noriu nusipirkti dantų pastos ir parsivešti, turiu tik rankinį bagažą, kiek galiu pirkti dantų pastos tūbelių ?

  Dėkoju.

 244. Atsakyti vaydas Geg 11, 2014 12:32

  Sveiki, ar galima airbaltic lektuvu, rankiniame bagaze veztis alkoholio buteli 0.5 l ? Skrydis is Rygos i Ciuricha. Butelis pirktas ne oro uoste.

  • Atsakyti Daiva Geg 12, 2014 10:05

   Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 litrą užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 245. Atsakyti Justina Geg 10, 2014 11:10

  Laba diena, norėjau paklausk ar skrendant su WIZZ AIR rankiniame bagaze galima veštis kavą?

 246. Atsakyti Ruta Geg 9, 2014 1:41

  Laba diena,
  Skrendant su Air Baltic su rankiniu bagazu, ar duty-free parduotuvese pirktas prekes galima nestis atskirame maiselyje, ar butina sutalpinti i savo rankinio bagazo tase?

  • Atsakyti Daiva Geg 9, 2014 11:14

   Rūta, bet kuriam airBaltic keleiviui pro vartus leidžiama neštis 1 oro uosto neapmuitinamų prekių parduotuvėje nusipirktą prekę ir atitinkamam keleiviui leidžiamą rankinio bagažo kiekį.

 247. Atsakyti Toma Geg 8, 2014 7:20

  Laba diena,
  Norėjau paklausti kiek galima gabenti registruotame bagaze alkoholiniu gerimu is Kretos į Lietuva? Skrysime su AEGEAN.
  Ar galioja visi tie patys limitai kaip ES pvz.: 10l stipriujų gerimų ir t.t..

  Ačiū ūž atsakyma:)

 248. Atsakyti Linaa Geg 7, 2014 14:47

  Skrisiu iš Vilniaus į Bostoną(per Frankfurtą) su Lufthansa.
  Ar kompiuteris gali būti atskiroje kompiuterio rankinėje, ar privaloma supakuoti jį su kitu rankiniu bagažu?
  Ar Bostone, muitinėje, reikės kompiuterį išimti ar kažką rodyti?

  • Atsakyti Daiva Geg 7, 2014 15:27

   Lina, keliaujant su Lufthansa be rankinio bagažo į lėktuvo saloną galima neštis papildomai vieną mažą rankinę arba nešiojamąjį kompiuterį; išmatavimai neturėtų viršyti 30 cm x 40 cm x 10 cm.

 249. Atsakyti Alvija Geg 7, 2014 14:16

  Sveiki, už savaitės skrendu su Lufthansa į Kiprą ir noriu paklausti ar rankiniame bagaže galima vežtis tokius dalykus, kaip higieninius paketus ir mažą lygintuvą?

 250. Atsakyti renata Geg 6, 2014 20:36

  Laba diena ar galima registruotame bagaze vezti vaikiska zaidima su aa baterijom skrendu rainair is uk i lt

 251. Atsakyti Mary Geg 6, 2014 19:07

  Sveiki. Skrisiu is Kauno i Edinburga,su Ryanair,ar galima su savimi be bagazo skraidinti kompiuteri?Jei galima, ar butinai jis turi tilpti i viena lagamina,ar galima ji nestis atskirai,dekle?

  • Atsakyti Daiva Geg 7, 2014 10:47

   Kompiuterį turite supakuoti į rankinį bagažą arba jis gali būti vietoj mažosios rankinės, jei neviršija jos išmatavimų. Saugumo patikros metu kompiuterį reikės ištraukti ir parodyti atskirai.

 252. Atsakyti Agne Geg 5, 2014 0:12

  planuoju su 5 men dukra skristi Norwegian kompanija. ar galite papasakoti kaip viskas vyks. ar turesiu ja laikyti ant ranku? nes dar nesedi pati. ar galesiu kylant maitinti? ar galima veztis lopsi, nes sportiniam dar nesedi. auto kedute i registruota bagaza tureciau deti? is anksto aciu

  • Atsakyti Daiva Geg 5, 2014 11:30

   Agne, kūdikis atskiros sėdimos vietos neturi. Jis turės sėdėti jums ant kelių. Vežimėlių ir kėdučių į lėktuvo saloną neštis negalima, juos reikia atiduoti į bagažo skyrių.

 253. Atsakyti Milda Geg 4, 2014 19:49

  Sveiki, aš skrendu į Dubajų.Registruotam bagaže noriu vežti keletą strėlių tikram lankui(hobis), ar tai nedraudžiama?

 254. Atsakyti Rita Geg 4, 2014 15:52

  Ar galima vežtis ~800 gramų gintaro ir jo gaminius į Indiją (nepardavimui?

  • Atsakyti Daiva Geg 5, 2014 11:24

   Rita, jei gintaras skirtas jūsų asmeniniam naudojimui (kaip papuošalas ar pan.) problemų kilti neturėtų. Kad būtų ramiau, rekomenduojame susisiekti su muitine tel. 8 800 900 80.

 255. Atsakyti Živilė Geg 1, 2014 17:25

  Laba diena, Daiva,
  Skrendame is Vokietijos i Vilnių su Wizz air tik su rankiniu bagažu, turime keletą klausimų :
  1) kokia pinigu suma € galima vežtis su savimi vienam asmeniui, kad nebutu atimti ?
  2) kokį kiekį saldainiu, sokoladu, sausainių galima vežtis ir kaip jie turi būti supakuti ir kokio svorio dėžutes turi būti ?
  3) plansetini kompiuterį galima vežtis ir jo parkovėja ?
  4) ar yra ribojamas svoris, nes apie svorį niekur neradau, tik matmenys buvo paminėti.
  5) aukstakulnius ir kitus batus taip pat galima vežtis kartu?
  6) kaip su cigaretėmis ir ziebtuveliu ? Prie savęs galima tureti , ar atims ?
  7) mes pasidarė me check in ir Vokietijoje ir Vilniuje atgaliniam skrydžiui , nors iki atgaliniam skrydžio yra likę daugiau nei 15 D. Atsispausdinome ilaipinimo korteles, nors asmens tapatybės kortelių duomenų mūsų neprašė , kur mums dar reikes eiti su šiomis ilaipinimo kortelėmis oro uoste ? Sumokėjo me 10€ papildomai už kažkokia registracija …? Kas tai yra?
  Labai dėkojame už atsakymus :)

  • Atsakyti Daiva Geg 2, 2014 15:38

   Živile, atsakymai jums žemiau:
   1. Kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.
   2. Saldumynų svoris ir kiekis neribojamas.
   3. Planšetinį kompiuterį ir jo pakrovėją galite pasiimti. Jį kartu su skysčiais reikės išimti iš bagažo oro uoste saugumo patikros metu.
   4. Rankinio bagažo svorio „Wizzair“ aviakompanija neriboja.
   5. Avalynę galite vežtis.
   6. Europos Sąjungos valstybių nustatytas orientacinis leidžiamas kiekis negali būti didesnis kaip 800 cigarečių. Žiebtuvėlis rankiniame bagaže neleistinas.
   7. Jei keliaujate be registruoto bagažo, su atspausdintomis įlaipinimo kortelėmis (Boarding Pass) galite eiti tiesiai link saugumo patikros. Už ką konkrečiai sumokėjote 10 EUR, negalime pakomentuoti. Už 10 EUR Wizzair daug ką galima įsigyti :) Susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 256. Atsakyti Brigita Bal 30, 2014 2:32

  Ar galima i kelione pasiimti elektrine
  cigarete jei tau nera 18, ir ka reiketu daryti kad apsauga nekonfiskuotu
  skysto uzpildymo.

  • Atsakyti Daiva Bal 30, 2014 9:45

   Brigita, bagaže galima vežtis daiktus savo reikmėms. Skysčiai turi būti supakuoti kartu su kitas skysčiais pagal taisykles.

 257. Atsakyti Lina Bal 29, 2014 21:54

  Laba diena ar rankiniam bagaze galiu veztis 50ml kvepalus .

 258. Atsakyti Valerija Bal 28, 2014 16:53

  Sveiki, skrendu į Čikagą su persėdimu Varšuvoje su LOT POLISH AIR LINES. Kokio svorio registruotą ir rankinį bagažą galiu vežtis? Dėkoju.

  • Atsakyti Daiva Bal 28, 2014 17:10

   Valerija, skrendant su LOT aviakompanija, kiekvienas keleivis gali pasiimti į lėktuvo saloną 1 vnt. rankinio bagažo, ne daugiau kaip 55x40x23 cm, 8 kg, ir 1 vnt. registruoto bagažo, ne daugiau kaip 23 kg.

 259. Atsakyti Austeja Bal 26, 2014 14:27

  Zadu skristi su labai daug skiringu kompaniju lektuvais, imsiu tik rankini bagaza. Labai noriu pasiimti savo skustuva kuris nera vienkartinis (dangtelio jis jokio neturi) ar galiu ji isidet kartu i perpamoma maiseli ar galiu labai rizikuot jo nektekt kaskuriame oro uoste? Ar geriau butu iskart ramiai imti vienkartini skustuva su dangteliu? Ir ar butina ji deti i permatoma maiseli?

  • Atsakyti Daiva Bal 28, 2014 10:46

   Austėja, skustuvo be dangtelio galite netekti. Geriau nerizikuokite ir vežkitės vienkartinius peiliukus. Į maišelį jų pakuoti nereikia. Maišeliuose vežami tik skysčiai.

 260. Atsakyti Ausrine Bal 23, 2014 9:51

  kiek cigarečių blokų galima vežtis su SAS iš Vilniaus į Kopenhagą?

 261. Atsakyti Erika Bal 20, 2014 17:09

  ar galima veztis rankiniame bagaze plauku tiesintuva ir plauku dazus ?

  • Atsakyti Daiva Bal 22, 2014 9:59

   Erika, galite. Tik plaukų dažai (kreminės konsistencijos) bus priskirti skysčių kategorijai, todėl juos reiktų gabenti pagal atitinkamas taisykles.

 262. Atsakyti lina Bal 19, 2014 13:44

  Skrendu su Lufthansa į Meksiką, ar galiu bagaže vežtis šokoladinių saldainių ir šokolado

 263. Atsakyti Danutė Bal 16, 2014 14:15

  Sveiki,skrendu su airbaltic į Norvegiją,ar galima nors vieną iš šių išvardintų maisto produktų rankiniame bagaže vežtis (smulkius saldainius,kavos pakį,duonos kepaliuką)?Ačiū už atsakymą.

 264. Atsakyti laura Bal 15, 2014 9:19

  Dar vienas klausimas jeigu to misinuko kuri valgo mano kudikis lietuvoje nera ar galiu pasiimti daugiau pakuociu? Ir ar galima deti I vezima tarkim misinukus ir sauskelnes ir atiduoti I nemokama bagaza?

  • Atsakyti Daiva Bal 15, 2014 9:23

   Laura, galite vežtis daugiau mišinukų. Galit sudėti ir į vežimą, jei jie ten saugiai laikysis ir neiškris. Nes vežimėliai atiduodami prieš lipant į lėktuvą ir jie turi būti kompaktiškai ir lengvai sulankstomi.

 265. Atsakyti nnz Bal 14, 2014 17:10

  laba diena, ar rygos oro uoste visi darbuotojai sneka angliskai? nera snekanciu lietuviu kalba?

  • Atsakyti Daiva Bal 14, 2014 17:18

   Gal ir atsiras koks nors mokantis lietuvių kalbą. Bet labiau tikėtina, kad pavyks susikalbėti rusiškai, angliškai arba latviškai.

 266. Atsakyti karolina Bal 14, 2014 15:04

  ar rankiniame bagaze galima vestis fermentini suri? skrendu su wizzair

 267. Atsakyti karolina Bal 14, 2014 13:40

  ar imanoma skerndant is rygos su wizzair ilipti ne i ta lektuva kur turi skristi? :D

  • Atsakyti Daiva Bal 14, 2014 13:42

   Karolina, jūsų neįleis į lėktuvą, kuris jums nepriklauso :) Paklauskite oro uosto darbuotojų ir jums geranoriškai padės :)

 268. Atsakyti oi Bal 14, 2014 13:06

  skrendu pirma karta su wizzair :) gal patartumete kaip orentuotis oro uoste? :)

  • Atsakyti Daiva Bal 14, 2014 13:25

   Sekite paskui visus link saugumo patikros, o vėliau vadovaukitės informacinėse lentose pateikta informacija apie įlaipinimo vartus bei laiką. Jei keliaujate su registruotu bagažu, atvykite anksčiau ir atiduokite jį į bagažo skyrių.

 269. Atsakyti X Bal 14, 2014 11:54

  ar zefyrai priskiriami prie skysciu? skrendu su wizzair

 270. Atsakyti laura Bal 11, 2014 23:44

  Ar galima I orlaivio salona nestis vaiko misinuko pakuote ?

 271. Atsakyti B. Bal 11, 2014 16:39

  sveiki, skrendu į Bulgariją per Vieną iš Vilniaus (Austrian Airlines), su savimi turėsiu A0 dydžio popieriaus lapą (841 x 1189 mm), kuris bus spec. krepšyje saugojimui ir transportavimui (susuktas maždaug 1metro ilgio)jis netelpa į lagaminą, ir dabar nebežinau ar galima jį neštis į lėktuvo vidų kaip rankinį bagažą + rankinė su kompiuteriu ir dokumentais(kas sudaro tuos 8kg, bet šeina kaip ir 2 bagažo vienetai), ar jis bus kaip registruotas bagažas +lagaminas, ar ji reikia registruoti kaip antrą bagažo vienetą?

 272. Atsakyti Jovita Bal 3, 2014 12:57

  Vykstu i Anglija su EasyJet avialinijomis. Koks maksimalus galimas svoris registruotam bagazui? Ar galima tureti 2 vienetus registruoto bagazo (2 lagaminus)?

 273. Atsakyti Sandra Bal 3, 2014 12:57

  Sveiki,

  Sakykite, ar tiesa, kad skrendant Ryanair oro linijomis galima rankose neštis knygą, na, kuri laikoma kaip skaitalas lėktuve ir nesiskaičiuoja į bedrą bagažo turinį ir svorį. Sutalpinčiau knygą ir į rankinį lagaminą, tačiau problema ta, kad toji knyga 600 psl. ir atitinkamai didelė bei gerokai sveria (dovana draugams), todėl užimtų daug vietos lagamine bei gerokai didintų jo svorį.

 274. Atsakyti Jovita Bal 3, 2014 10:05

  Ar rankiniame bagaze galiu vezti sokolada, vytinta desra (vaakumineje pakuoteje), saldainiu dezutes, bandeles su idaru (ipakuotos fabrik. pakuoteje). Dekoju.

  • Atsakyti Daiva Bal 3, 2014 10:09

   Jovita, priklauso nuo šalies, kur keliaujate. Bet ES ribose galima. Tiršti įdarai gali būti priskirti skysčiams, tad taikomi ribojimai.

 275. Atsakyti Jovita Bal 2, 2014 22:47

  Sveiki, vykstu su rankiniu bagazu i UK (easyJet avialinijos). Ar galiu nestis nesiojama kompiuteri atskirai nuo rankinio bagazo? Koks rankinio bagazo svoris? Dekoju.

  • Atsakyti Daiva Bal 3, 2014 9:30

   Jovita, easyJet rankinio bagažo ribojimai yra tokie: 50 x 40 x 20 cm dydis, svoris nėra ribojamas. Viskas turi tilpti į vieną bagažą.

 276. Atsakyti keliautojai Bal 2, 2014 16:51

  duty free Vilniuje nusiprkus alaus galima skristi iki Čikagos ramiai? O po to dar vietiniu skrydžiu?

  • Atsakyti Daiva Bal 2, 2014 17:37

   Prieš lipant į kitą lėktuvą turėsite praeiti saugumo patikrą, tad dėl skysčių apribojimų rankiniame bagaže alaus toliau neštis negalėsite.

 277. Atsakyti keliautojai Bal 1, 2014 15:18

  skerendant į JAV kiek galima registruotame bagaže vežtis alaus? Kokioje taroje? Kaip jis turėtų būti supakuotas?

  • Atsakyti Daiva Bal 1, 2014 16:18

   Alkoholio kiekio apribojimai gali priklausyti nuo valstijos, į kurią skrendate. Pasidomėkite vietos muitinėse. Na o registruoti bagažai dažnai vėtomi ir mėtomi, todėl pagalvokite, kokios pakuotės yra geresnės. Specialių reikalavimų tam nėra. Tik jūsų bagažo ir jame esančių daiktų saugumas.

 278. Atsakyti Ieva Kov 30, 2014 17:39

  Laba diena, ar galima veztis ar tai rankiniame bagaze ar tai papildomam baltymus ( 500g pakuoteje ) milteliu konsistencijoj?

 279. Atsakyti Zilvinas Kov 25, 2014 20:22

  Sveiki, kaip yra su vertingais daiktais, tarkim mob. telefonais ar kompiuteriais grįžtant iš JAV? Teko girdėti, kad apmokestinami muitais? Bet kur, ar pačioje JAV ar sugrįžus į EU? Ir gal yra kažkos sumos limitas iki kurios galiu parsivežti daiktus be baimės? Paprasčiau tariant norėčiau parsivežti 3 mob. telefonus ir du nešiojamuosius kompiuterius kurių vertė JAV apie 7,5 tūkst. lt, o Lietuvoje apie 12 tūkst. Ar neturėsiu sumokėti muito ar padengti kainų skirtumo? Ačiū

 280. Atsakyti Danutė Kov 25, 2014 10:21

  Sveiki,skrendu su airbaltic iš Rygos į Bergeną,kiek galima vežtis registruotame bagaže stipriųjų gėrimų?Ir ar galima vežtis rankiniame bagaže plaukų laką, plaukų tiesintuvą ir pieštukinį dezodorantą?Ačiū už atsakymus.

  • Atsakyti Daiva Kov 25, 2014 11:07

   Danute, į Norvegiją gali vežtis ribotą kiekį alkoholinių gėrimų. Galimos kombinacijos: 1 l stipriųjų gėrimų ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus arba 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l) arba 5 l alaus (15×0,33 l) arba 1 l stipriųjų gėrimų ir 3,5 l alaus (7×0,5 l). Visa kita vežtis galite, tik plaukų laką supakuokite su kitais skysčiais pagal taisykles.

 281. Atsakyti Lina Kov 21, 2014 10:38

  Laba diena,

  Skrendame su Wizzair į UK

  Turiu kelis klausimus:
  1. Ar galima vežtis rankiniame bagaže nereceptinius vaistus ? (pvz. nuo skausmo) Jei galima ar reikia juos kažkaip „ypatingai“ supakuoti?
  2. Visus skysčius reikia supakuoti į vieną maišelį ar kiekvieną buteliuką atskirai?
  2. Gal kartais žinote nuo/iki kelintos valandos Vilniaus oro uoste dirba Duty Free :))

  Ačiū :)

  • Atsakyti Daiva Kov 21, 2014 10:47

   Lina, apie vaistų gabenimą rašėme atskirai čia >. Visus skysčius reikia supakuoti į vieną maišelį. Duty Free parduotuvė Vilnaius oro uoste dirba priklausomai nuo skrydžių tvarkaraščių – kai skrydžiai vykdomi, parduotuvė veikia.

 282. Atsakyti vida Kov 18, 2014 15:23

  Sveiki. skrendu i JAV ar galiu veztis sakoti

 283. Atsakyti Sandra Kov 17, 2014 20:52

  Sveiki, gal ir kvailokai nuskambės, bet vistiek paklausiu :) Kadangi Norvegija gana griežta šalis – ar galima iš Lietuvos į ten Ryanair arba Wizzair skraidintis naminius pyragėlius su grybais? :) Nepalaikys pavojingu dalyku? Skaičiau komentaruose, kad galima, jei įdaras neskystas ir tinkamai supakuota. Gal patartumėte, koks būtų tinkamas pyragėlių supakavimas? :D

 284. Atsakyti Lena Kov 17, 2014 14:32

  Laba diena,

  ar skrendant su WIZZAIR rankiniame bagaže galima vežtis vandenilio peroksido tirpalą žaizdoms valyti (100ml)?

 285. Atsakyti ovidijus Kov 10, 2014 15:43

  ar galimi mesos produktai i afrika?

 286. Atsakyti 9ogsa Kov 10, 2014 15:29

  ar galima skrainti rukytus lasinius registruotame bagaze?

 287. Atsakyti Edita Kov 10, 2014 14:59

  Laba diena,ketinu su sunum skristi i anglija, sunus serga astama tad jam reikalingas puciamas inhaliatorius(salbutamolis), ar galiu ji veztis rankiniame bagaze?

 288. Atsakyti aidas Kov 6, 2014 21:56

  Labas.kiek grynuju nor.kr.galima praeiti nedeklaravus?

 289. Atsakyti Edita Kov 4, 2014 22:53

  laba diena, norejau paklausti, skrisiu su wizz air is lietuvos i norvegija. ar galiu i rankini bagaza pasiimti maisto produktu? ir kiek cigareciu galeciau gabentis?

  • Atsakyti Daiva Kov 5, 2014 9:41

   Į Norvegiją galima vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas). Kai kuriuos maisto produktus vežtis rankiniame bagaže galite. Informaciją apie tai, kokie maisto produktai ribojami įsivežti į Norvegiją, rasite čia>> Atminkite tai, kad skysčiai, šlapi sūriai, dešros, kurių pakuotėse yra skysčių ir pan., laikomi skysčiais. Jų vežimas ribojamas.

 290. Atsakyti Erika Kov 1, 2014 22:30

  Sveiki, ar galima is Uk i LT skrendant Ryanair rankiniame bagaze tureti dideli prozektoriu :)

  • Atsakyti Daiva Kov 3, 2014 9:44

   Jei tai ne dujinis ir elektrošoko prožektorius, problemų kilti neturėtų. Tik sunku nuspėti, kaip apsaugos darbuotojai sureaguos į prožektoriaus dydį (jei jis išties didelis). Galite sulaukti kelių papildomų klausimų. Kad būtų ramiau, rekomenduojame pasiskambinti į oro uostą, iš kurio išvyksite, ir pasitikslinti.

 291. Atsakyti Dainius Vas 28, 2014 8:27

  Labas rytas. Vakar uzžsakinėjant bilietus iš Bergeno į Rygą Wizzairu, niekur nepaprašė suvesti asmens tapatybės kortelės duomenų. Bandžiau kelis kartus bandyt užsakyt, bet vistiek niekur nereikalavo. Tačiau užsakius bilietą gavau patvirtinimo kodą ir į elektroninį ir į mobilųjį. Ar gali būti, kad asmens tapatybės kortelės duomenų nebereikalavo todėl, kad aš esu užsiregistravęs wizzairo puslapyje ir , kad jau antrą kartą sakausi ? bijau, kad nekiltų bėdų oro uoste. Ačiū už atsakymną.

 292. Atsakyti Aušrinė Vas 27, 2014 20:11

  Skrendu iš Rygos į Kopenhaga.Kiek cigarečių galiu vežtis? Vežuosi tik rankinį bagažą.

 293. Atsakyti eGLE Vas 26, 2014 17:45

  Ar galiu skyscius visus, t.y kvepalus, sirupa nuo kosulio, nuo tempoeraturos vaikiskus deti i registruota bagaza ir veztis keliaujant i vokeitija su wizzair?

  • Atsakyti Daiva Vas 26, 2014 17:54

   Žinoma, galite. Registruotame bagaže skysčių talpa neribojama. Svarbu, kad jie būtų sandariai uždaryti ir nepakenktų kitiems, lagamine esantiems daiktams, ar kitų lagaminų daiktams. Vaistus rekomenduojame vežtis rankiniame bagaže, jei kartais taip nutiktų, kad registruotas bagažas pasimestų ar dingų. Apie vaistų vežimą daugiau skaitykite čia>>>

 294. Atsakyti Edita Vas 25, 2014 20:35

  Sveiki, norejau paklausti ar galima skrendant norwegian oro linijomis is bergeno i vilniu rankiniame bagaze veztis rukyta lasisa vakume.

 295. Atsakyti romas Vas 25, 2014 9:51

  labas norejau paklaust kai skrendi su rankiniu bagazu ar atskirai dar gali vestis kitoje kuprineja nesiojama kompjuteri?

 296. Atsakyti Ramunas Vas 23, 2014 14:41

  Labas,norejau paklausti ar galima vezti aukso laura rankiniame bagaze ar registruotame bagaze?

 297. Atsakyti arune Vas 17, 2014 21:17

  Laba diena, noriu pasiteirauti ar galima i rankiniame bagaze vezti sodo daržo prekese parduodamus surfiniju mazus daigelius dovanu, jei turiu pirkimo ceki, yra prekes barkodai?

  Ačiū

  • Atsakyti Daiva Vas 17, 2014 21:19

   Arūne, pasižiūrėkite šalies, į kurią vykstate, muitinės tinklapyje. Įvežamų produktų kiekis ribojamas priklausomai nuo šalies nustatytų taisyklių.

 298. Atsakyti Milda Vas 16, 2014 9:38

  sveiki. skrendu su wizzairu i Bergena, ar galiu nemokamam orlaivio bagaze skraidintis namie daryta pyraga tingini?

 299. Atsakyti rajonas Vas 13, 2014 23:47

  Sveiki. turiu problema. is rygos skrisiu i uk. padariusi chack in pamaciau kad mano vardas klaidingai uzrasytas. truksta 3 raides!!! kur kreiptis del sitos klaidos? ar imanoma pakeisti. ? pries skrydi per koki laika galiu pakeisti? o gal tai dar leidziama nekeisti ir galiu del to nesijaudinti? Ačiū!

  • Atsakyti Daiva Vas 14, 2014 10:27

   Kokios aviakompanijos skrydis? Kur pirkote bilietą?

   • Atsakyti rajonas Vas 14, 2014 14:37

    skrisiu su Rainair, bilieta pirkau per ju internetine svetaine

    • Atsakyti Daiva Vas 14, 2014 15:55

     Keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį.
     Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį. Blogai, kad jau padarėte registraciją. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.
     Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus, tačiau vis tiek rekomenduojame skambinti į centrinę Ryanair būstinę, kad pakoreguotų. Taip ramiau bus lauki skrydžio.

 300. Atsakyti JURGA Vas 13, 2014 19:44

  Sveiki,skrendu is LT i UK su men vaiku,Wizzair avialinijos,girdejau kitos mamytes be savo nemokamo rankinio bagazo paima ir maziuka bagaza vaikams irgi,kiek ziurejau avialiniju puslapi apie tai info neradau,man tik idomu jei as paimsiu vaikuciui tasiuke ar nelieps man moketi kaip uz papildoma bagaza?dekui

  • Atsakyti Daiva Vas 13, 2014 19:54

   Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) nepriskiriamas nei rankinis, nei registruotas bagažas, išskyrus sulankstomą vežimėlį / sulankstomą vežimėlį / mašininę kėdutę kūdikiams vienam kūdikiui (vežama nemokamai). Taigi, papildomos tašytės turėti negalite, kitaip gali tekti už ją papildomai mokėti.
   Kūdikių vežimėliai yra registruojami kartu su kitu registruojamu bagažu ir yra vežami bagažo skyriuje nemokamai, jeigu lėktuvu skrenda pats tų daiktų naudotojas.

 301. Atsakyti Donata Vas 12, 2014 20:15

  koks turi buti max svoris didelio orlaivio bagažo skrendant su wizzair.?
  ir kur galima oro uoste ysigyti permatomus krepšiukus škyščiams?

  • Atsakyti Daiva Vas 13, 2014 10:14

   Svoris neribojamas, svarbu, kad išmatavimai neviršytų 56 x 45 x 25 cm. Dėl maišelių skysčiams, juos turėtų duoti patikros vietoje, bet geriau tuo pasirūpinkite iš anksto ir skysčius tvarkingai susipakuokite jau prieš kelionę.

 302. Atsakyti Meila Vas 12, 2014 18:54

  Sveiki. ar i Uk galima vestis riesutu?

 303. Atsakyti Raimis Vas 12, 2014 11:57

  kiek cigareciu leidziama veztis i Fareru salas?

 304. Atsakyti NezinomojiUK Vas 11, 2014 23:32

  sveiki,skrendu is uk i lt su ryanair ir zadu veztis apie 4 kg gintaro rankiniame bagaze,ar tai leidziama ir nebus problemu?

  • Atsakyti Daiva Vas 12, 2014 10:43

   Jungtinė Karalystė yra Europos Sąjungos narė, o prekės tarp valstybių narių juda laisvai, t. y. muitinės procedūros neįforminamos.

 305. Atsakyti vilija Vas 11, 2014 18:03

  labai aciu uz atsakymus.

 306. Atsakyti vilija Vas 11, 2014 13:59

  Laba diena, norejau suzinoti, ar skrendant is svedijos i lietuva moteris gali vykti su dviem vaikais iki metuku?

  • Atsakyti Daiva Vas 11, 2014 14:14

   Vilija, vaikui iki 2 metų atskira vieta lėktuve nėra skiriama ir jis turi sėdėti suaugusiam keleiviui ant kelių. Tad su dviem vaikais iki 2 metų vienam suaugusiajam nepavyks keliauti.

 307. Atsakyti Dainoras Vas 11, 2014 0:39

  Ar galima vežti didelės galios video technikos Ličio jonu (Lithium ion Battery 230WH) baterijas rankiniame ar registruotame bagaže?

  • Atsakyti Daiva Vas 11, 2014 10:23

   Tik rankiniame bagaže galima vežtis atsargines ličio baterijas, pavyzdžiui, nešiojamųjų kompiuterių ir DVD grotuvų pakraunamas baterijas ir ličio AA dydžio baterijas.

 308. Atsakyti Adam Vas 10, 2014 13:47

  Galima vežtis elektorninę cigaretę ir jos skysčius rankiniame bei registruotame bagaže?

  • Atsakyti Daiva Vas 10, 2014 14:19

   Jei skysčiai neviršija 100 ml talpos ir jų sudėtyje nėra sprogstamųjų ar kitų draudžiamų medžiagų, problemų neturėtų kilti. Atminkite, kad rūkyti, net ir elektroninės cigaretės, lėktuve negalėsite.

 309. Atsakyti Arturas Vas 9, 2014 19:34

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis, gerai supakuota zuvi pvz stinta? ar nebus palaikyta kaip skystis.

  • Atsakyti Daiva Vas 10, 2014 9:04

   Artūrai, priklauso nuo to, kokiame pakavime žuvis ir į kokią šalį vykstate. Žuvį vežti specialiai vakumuotame maišelyje galite, tačiau pasidomėkite, ar šalis, į kurią vykstate, netaiko ribojimų įvežamai žuviai.

 310. Atsakyti karolina Vas 8, 2014 15:50

  Is londono i lietuva ryanair galima skraidintis plauku dazus?

 311. Atsakyti klausimas Vas 5, 2014 22:52

  Sveiki,

  isigijau maza lagaminuka 46x34x20 matmenimis. Skrisiu wizzair aviakompanija. Ar tie keli centimetrai kurie virsija leidziamus ismatavimus gali kliudyti ir man lieps moketi kaip uz kito dydzio bagaza?

  • Atsakyti Daiva Vas 6, 2014 10:25

   Prieš lipant į lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Wizzair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, o svoris neviršys leistinų normų, problemų nebus.

   • Atsakyti Dainius Vas 8, 2014 6:34

    Sveiki,

    Skrendu is rygos y airija.
    Nusipirkau LT cigareciu,ir rosiuos gabenti.
    Ar nepaims rygos muitininkai,tikrindami rankini bagaza? ir kiek,galiu gabenti?
    Aciu,uz info:)

 312. Atsakyti Agnė Vas 5, 2014 11:00

  Sveiki,

  Ar Turkish airlines leidžia su rankiniu bagažu dar turėti ir moterišką rankinę?

 313. Atsakyti Kasparas Vas 4, 2014 17:59

  Sveiki, noreciau pasitikslinti. Tarkim keliauju is Kauno i Londona, noreciau rankiniame bagaze veztis 4blokus (800 cigareciu) kiek supratau tas galima. Man yra 16 metu ir skrisciau vienas. Cia butu mano reikmem, UK pagal istatyma galima rukyti nuo 16 metu. Taigi ar galiu gabenti cigaretes, kai man yra 16 metu ir ar jos nebus konfiskuotos? Kaip irodyma turesiu ceki nuo cigareciu pirkimo.

  • Atsakyti Daiva Vas 5, 2014 10:24

   Kasparai, cigaretes galima gabentis savo reikmėms. Tad nepilnamečiai gali sulaukti papildomų klausimų. Sunku pasakyti, kaip į tai sureaguos muitinės darbuotojai. Jei neramu, susisiekite su oro uosto muitine.

 314. Atsakyti Jonas Vas 4, 2014 11:58

  Ar galima skrendant Ryanair rankiniam bagažui supakuoti naudoti žvejybinę kuprinę-kėdutę su metalinių vamzdelių rėmu?Ačiū.

 315. Atsakyti Mitraske Vas 1, 2014 17:44

  Skrendu iš Vilniaus į Maltą per Frankfurtą.Lithansa oro linijomis .Kiek kilogramų turi buti rankinis bagažas?

  • Atsakyti Daiva Vas 2, 2014 13:24

   Skrendant su „Lufthansa“ avialinijomis, rankinio bagažo vienetas negali būti didesnis nei 55 cm x 40 cm x 23 cm ir negali sverti daugiau kaip 8 kg.

   • Atsakyti Edita Vas 2, 2014 16:48

    Seiki, skrendu iš Kauno į Oslas (Rygge) ar kūdikiui drėgnas servetėles galima dėti į rankinį bagažą? O kaip dėl maisto kūdikiui galima dėti koki banana, bandelę?

 316. Atsakyti Inga Sau 31, 2014 12:28

  turiu klausima, jei mano kudikio buteliuko turis 125ml, bet ten tarkim vandenuko bus tik 100ml, tai jau tokio kiekio prie saves negalesiu tureti?reikia butinai buteliuka pirkti iki 100ml?

  • Atsakyti Daiva Sau 31, 2014 12:31

   Inga, kūdikio maistui, reikalingam skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.

   • Atsakyti Inga Sau 31, 2014 12:35

    labai aciu uz atsakyma, skrendu pirma karta todel dar yra nesuprantamu dalyku:) o kaip su kosmetika tarkim kremine pudra( ji tuteleje), tuomet tusas, ir rutuliniai skaistalai?jiems reikia spec. maiselio? musu bagazas bus rankinis.?

 317. Atsakyti Miglė Sau 30, 2014 15:25

  Ačiū už atsakymą. Vis tik nesuprantu, kodėl lėktuve pirktą ir taip pat sandariai stiuardesės supakuotą vyno butelį (750 ml) įsinešti leido, o kūno aliejaus (450 m;), supakuoto Šanchajaus duty free parduotuvės pardavėjos – konfiskavo.

  • Atsakyti Daiva Sau 30, 2014 15:35

   Migle, taisyklės neriboja skysčių kiekio, kurį įsigyjate už įlaipinimo talonų tikrinimo vietų esančiose parduotuvėse ar ES vežėjo orlaivyje.

 318. Atsakyti Miglė Sau 30, 2014 15:08

  Laba diena, gal galite paaiškinti, ar teisingai elgėsi suomijos (Helsinkio oro uosto) muitininkai, kurie konfiskavo Šanchajaus oro uoste „duty free“ parduotuvėje pirktą ir pagal taisykles supakuotą kūno aliejų (450 ml), tranzitu skrendant į Vilnių? Muitininkų argumentas – per didelis skysčių kiekis. Ačiū.

 319. Atsakyti Ingrida Sau 29, 2014 12:43

  Sveiki,

  planuoju skrydi Prancuzija ir kyla klausimas: ar galesiu registruotame bagaze prasivezti akrilinius (skysti buteliukuose) ir akvarelinius (kieti) dazus?

  Karta skrendant is Rygos i Berlyna – is registruoto bagazo paeme skysta kinietiska tusa. Aciu uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Sau 29, 2014 12:47

   Ingrida, iš registruoto bagažo nei tušo, nei dažų neturėtų išimti. Bet štai rankiniame bagaže jau kitas reikalas. Dažus reiktų vežtis arba pagal skysčių gabenimo taisykles, arba kaip tik įsidėti į registruotą bagažą.

 320. Atsakyti gedas Sau 29, 2014 11:25

  Laba, ar galima rankiniame bagaze is vln i uk veztis alieju? :)

 321. Atsakyti Agnė Sau 28, 2014 22:36

  Laba diena, ar galima registruotame bagaže iš Rygos į Ankarą (Turkish airlines) vežtis alkoholinių gėrimų, maisto be etikečių? Taip pat ar nieko tokio stiklinė talpa pvz. krempudra? :)

  • Atsakyti Daiva Sau 29, 2014 9:24

   Agne, svarbu viską gerai supakuoti, kad nedužtų. Nes bagažo skyriuje lagaminus ne ant padėkliuko nešioja :)
   Paprastai rekomenduotina visus produktus vežtis originaliose pakuotėse, nes patikrinimo atveju gali tekti ilgai aiškinti ir įrodinėti jų sudėtį ir kilmę.

 322. Atsakyti Vaida Sau 18, 2014 22:42

  Labas vakaras. skrisime is Vilniaus i Paryziu (wizzair) o is Paryziaus i Prancuzijai priklausancia sala Karibuose (Olandu Antilai, Saint Martenas).
  Wizzaire nesimes rankini bagaza, o is paryziaus skraidins Air Caraibes kompanija, kuri bagaza registruos. Ar gali kilti bedu, ir kaip patartumete pervezti raugintus agurkus? ju pageidauja Karibu lietuviai ir be to nebegali isgyventi… :) jei pakuosiu agurka kaip skysti, tai ar ant stiklainiuko turi buti butinai etikete su uzrasu kiek ten mililitru ar kaip?

  • Atsakyti Daiva Sau 20, 2014 9:57

   Vaida, jei agurkai bus sūryme, juos reikės gabenti kaip skysčius ribotais kiekiais. Rekomenduoju užsiraugti agurkų vietoje ;)

 323. Atsakyti Gechas Sau 17, 2014 23:06

  Norėjau pasiteirauti, yra daryta kojos operacija ir yra vinys su strypais, ar gautą gydytojo pažymą reikia išsiversti į užsienio kalbą ir tvirtintis notaru?

  • Atsakyti Daiva Sau 20, 2014 9:55

   Tik jei organizme yra dideli metaliniai protezai, tuomet geriau turėti gydytojo pažymą suprantama kalba. Notaro paslaugų šiuo atveju nereikia.

 324. Atsakyti ruta Sau 14, 2014 16:33

  Laba diena ar galima registruotame lagamine vestis mamos darytus koncervus? Skrendu i UK.

 325. Atsakyti Jurgita Sau 14, 2014 15:44

  Laba diena as pirma sykį skrisiu su vaiku lektuvu ir nieko nezinau ko negalima detis, ka galima y rankinį bagaza ir registruota……..Bet kas svarbiausia vaikas turi daug vaistukų kremų, lasijonų, tablečių,skyščių aš juos noreciau vestis į Lietuvą atgal……Yra kvėpalų, dušo želių. Ar galima į rankinį bagažą įsidėti vaikui valgyti ir gerti, nes jisai daug palyginus geria ir turi savo buteliuką, nesikabys per peržiūrą jai mes vandens butetiuke turėsim?

  • Atsakyti Daiva Sau 14, 2014 15:47

   Jurgita, visus kremus ir skysčius geriau susidėkite į registruotą bagažą, nes rankiniame bagaže skysčių gabenimas ribojamas.
   Apie vaistų gabenimą skaitykite čia >
   Kūdikio maistui, reikalingam skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi. Bet jei vaikas didesnis, galite nupirkti jam gėrimų Duty Free parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

   • Atsakyti Jurgita Sau 14, 2014 20:05

    Mes neimam registruoto bagažo tik rankinį bagažą….Vaikui 2 metai. bet gal iskes jisai ir be vandenuko, gal kaip nors ištemsim, o paciam lektuve bus galima gauti vandens ar pirktis turetume?

    • Atsakyti Daiva Sau 15, 2014 9:43

     Jurgita, galėsite įsigyti vandens ir kitokių gėrimų Duty Free parduotuvėse praėjus saugumo patikrą arba lėktuve (čia bus brangiau nei oro uoste).

 326. Atsakyti Ervinas Sau 14, 2014 14:48

  Skrendu Rynair i Vokietija, ar galima rankiniame krepsyje veztis sokoladiniu sureliu

 327. Atsakyti irute Sau 14, 2014 13:28

  kiek galima is Anglijos i Lietuva parvesti kvepalu?ir kosmetikos pvz tusas,kremai ?

  • Atsakyti Daiva Sau 14, 2014 13:49

   Jūsų paminėtos priemonės priskiriamos skysčiams, todėl rankiniame bagaže jas reiktų gabenti pagal atitinkamas taisykles. Registruotame bagaže ribojimų nėra.

 328. Atsakyti Agne Sau 13, 2014 19:47

  Ar galima vezti rankiniame bagaze vafline ( blynu keptuve ) ?

 329. Atsakyti Nimera Sau 13, 2014 18:50

  Sveiki!
  Gal kas zino, ar galima rankiniam bagaze turet isorini akumuliatoriu? (Cia toks prietaisiukas, kuri galima pakraut namie, o veliau, neturedamas rozetes, gali is jo pakraut kompa ar mobiliaka). Nes kai skrendi 10-12 valandu, tai joks kompas neistvers =)

 330. Atsakyti storasiknee Sau 12, 2014 12:42

  ar galima rankiniam bagaze vesti tarkavimo masina i uk.

 331. Atsakyti Airi Sau 11, 2014 0:04

  Statulėlė – kelių metalų lydinys, jokio aukso ar sidabro

 332. Atsakyti DIANA Sau 9, 2014 21:02

  SVEIKI SKRENDAME SU VYRU Į UK, AR TEISINGAI SUPRANTU, KAD KIEKVIENAS IŠ MŪSŲ GALI TURĖTI PO 1 RANKINĮ BAGAŽĄ PLIUS AŠ DAR SU SAVIMI GALIU PAIMT MOTERIŠKĄ KREPŠĮ, O VIETOJ KREPŠIO AR GALIMA PAIMTI NEDIDELĘ KŪPRINĘ,AR RANKINIAM BAGAŽE GALIMA VEŽTIS ALKOHOLĮ, PVZ. 2 BUTELIAI LIKERIO PLIUS 1 BUTELIS DEGTINĖS, AR JIE NEBUS TRAKTUOJAMI KAIP SKYŠČIAI. BEI AR GALIMA RANKINIAM BAGAŽE VEŽTIS CIGARIEČIŲ IKI 800 VNT.VISAI SUSIPAINIOJAU AR IŠVIS GALIMA RANKINIAM BAGAŽE VEŽTIS ALKOHOLĮ BEI TABAKĄ, AR JUOS GALIMA VEŽTIS TIK BAGAŽE, DĖKOJU UŽ INFO

  • Atsakyti Airi Sau 11, 2014 0:01

   Ar galima skrendant / važiuojant kelių eismo transportu į norvegiją paimti kaip rankinį bagažą apie 7 kg svorio pusiau tuščiavidurę (pusė jos pripildyta rožinio kvarco, jo neišimti, nes anga užlydyta) metalinę statulėlę, papuoštą svarovskio kristalais?

  • Atsakyti Daiva Sau 10, 2014 9:16

   Diana, kiek rankinio bagažo galite turėti su savimi, priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrendate, taisyklių.
   Alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže vežtis negalite, nes jie priskiriami skysčiams.
   Į Angliją vienas asmuo gali įsivežti ne daugiau kaip 800 vnt. cigarečių. Jas galite susidėti tiek į rankinį, tiek į registruotą bagažą.

 333. Atsakyti Martyna Sau 8, 2014 21:01

  O vibratorių galima vežtis ar ne? :D Keistas klasimas, bet norėčiau sužinot

  • Atsakyti Daiva Sau 9, 2014 9:23

   Problemų neturėtų dėl to kilti. Nebent saugumo patikros pareigūnams kiltų mintis, kad su juo galėtumėte ką nors sužaloti :)

 334. Atsakyti Irina Sau 7, 2014 0:22

  Sveiki, ar galima skrendant su ryanair ( is vokietijos i lietuva) rankiniam bagaze veztis stiklinius , porcelianinius puodukus?

 335. Atsakyti rytis Sau 3, 2014 12:34

  sveiki skrendu snd is oslo i vilniu noriu parvesti lauktuviu 6kg rukytos lasisos file supakuota ji yra ir dar turiu registruota bagaza ar galiu as taip daryti?

 336. Atsakyti Grazina Sau 2, 2014 14:05

  Laba diena,

  Norėjau susižinoti ar iš Malagos oro uosto galima į Lietuvą įsivežti mandarinų ir apelsinų, šokoldų dovanoms (kiek)? visa tai registruotame bagaže.

  Ačiū

 337. Atsakyti Neringa Gru 29, 2013 18:55

  Labas vakaras,

  Vasario mėnesį skrendu į Paryžių. Ar rankiniame bagaže galiu turėti rūkytą dešrą, dešrelių, duonos, makaronų, arbatos(pakeliais), cukraus, buljono(kubeliais)? Ačiū už atsakymą.

 338. Atsakyti Jankauskiene Gru 21, 2013 13:36

  Sveiki,
  norėjau paklausti, ar galima rankiniame bagaže turėti dovanas supakuotas į dovanų popierių? Tarkime knygą ir arbatžoles? Skrisime su Ryanair į UK.

 339. Atsakyti Aurelija Gru 19, 2013 22:04

  Sveiki. Skrendu (nemanau kad tai svarbu) į Vokietiją, ir ar galima rankiniame bagaže su savimi gabentis kosmetiką? Pavyzdžiui akių pieštuką ar tušą? Taip pat, kaip dėl šampūno ar prausiklio?

  • Atsakyti Daiva Gru 20, 2013 8:56

   Aurelija, galima. Tik akių tušą, šampūną ir prausiklį reikia vežtis pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 340. Atsakyti Giedrius Gru 19, 2013 18:14

  Labas vakaras, norėtume sužinoti skrendant į Norvegija 3 asmenims(iš 3 vienas nepilnametis asmuo) kiek galima vežtis alkoholinių gėrimų bei cigarečių blokų. Turime 3 rankinius ir vieną registruotą bagažą. Skrendame su Wizzair. Planuojame registruotame bagaže gabentis mėsos gaminių (žalios bei rūkytos miesos), šiaip visokių užkandžių savam naudojimui. Problemų dėl to nekils? ačiū Jums labai.

  • Atsakyti Daiva Gru 20, 2013 9:00

   Giedriau, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.
   Į Norvegiją asmenys, vyresni nei 18 m., tačiau jaunesni nei 20 m. gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų. Galimos leidžiamo įsivežti alkoholio kiekio vienam pilnamečiui asmeniui kombinacijos: 1 l stipriųjų gėrimų ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus arba 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l) arba 5 l alaus (15×0,33 l) arba 1 l stipriųjų gėrimų ir 3,5 l alaus (7×0,5 l). Vienas asmuo į Norvegiją gali įsivežti ne daugiau kaip 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitų tabako gaminių.
   Ir neviršykite aviakompanijos nustatytų bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 341. Atsakyti ramunas Gru 18, 2013 20:46

  sveiki,skrendu is svedijos i lietuva,ryanair,ar galima rankiniame bagaze veztis saldainiu dezutemis,ir kiek?aciu.

  • Atsakyti Daiva Gru 19, 2013 9:19

   Ramūnai, galite vežtis saldainius rankiniame bagaže. Tik neviršykite aviakompanijos nustatytų rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų.

 342. Atsakyti Alma Gru 18, 2013 13:37

  sveiki o is lietuvos y olandija irgi galima vestis 4 blokus cigarecius vienam asmeniui rankiniam bagaze?

 343. Atsakyti Skaiva Gru 17, 2013 9:49

  Ar galima vezti i Kanada 3 kg graikisku riesutu ir saldainiu?

 344. Atsakyti Odeta Gru 15, 2013 17:32

  sveiki, norejau paklausti skrendant ryanair db leidziama veztis prie rankinio bagazo ir rankinuka maza, ar jis ieina i 10kg svori?
  aciu

  • Atsakyti Daiva Gru 16, 2013 10:40

   Odeta, nuo 2013.12.01 leidžiama nemokamai į Ryanair lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę. Antroji rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų, jos svoris nėra ribojamas.

 345. Atsakyti Giedrius Gru 11, 2013 20:57

  Labas, ar galima registruotame bagaže vežtis 4,5l talpos stiklinį stipraus gėrimo butelį? + kelis vyno butelius? skrendu wizair

 346. Atsakyti Ilona Gru 11, 2013 9:12

  Sveiki, ar galima į Australiją vežti sūrio?

 347. Atsakyti Lija Gru 10, 2013 10:54

  Laba diena, mano sūnus (18 m.) skrenda į JAV iš Vilniaus (Estonia Air), persėda Amsterdame(KML), ar gali registruotame bagaže vežti alkoholinius gėrimus( pvz. 0,7 l Trauktinės 40 stipr.), namie užaugintų vaistažolių arbatą, šakotį, medų, bičių produktus( duonelę , žiedadulkes)ir kažkuriam bagaže -akių lašiukus su antibiotiku vieną buteliuką, ar reikia recepto.

  • Atsakyti Daiva Gru 10, 2013 14:26

   Lija, alkoholinius gėrimus į JAV galima vežtis asmenims nuo 21 m.
   Negalime garantuoti, kad muitinės pareigūnai praleis vaistažoles ir žiedadulkes, nes JAV muitinė taiko apribojimus įvežamiems augalams ir sėkloms. Šakotį vežtis galite. Medų vežtis galite, tačiau reikėtų supakuoti pagal skysčių gabenimo taisykles, jei medų vešitės rankiniame bagaže.
   Vaistus vežtis rekomenduojame rankiniame bagaže. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą rasite čia http://blog.zigzag.lt/vaistai-ir-maisto-papildai-bagaze/

 348. Atsakyti Odeta Gru 9, 2013 23:48

  sveiki. ar galima veztis pinceta, vaikiskas mazas zirklutes(buki galai), popierine dilde, nagu stiprikli, elektronini termometra, vienkartini skustuva, vitaminus ir vaikiskus vaistus nuo persalimo rankiniu bagazu? ir ar galima nusipirkus „duty free“ du blokus cigareciu pasiimti, jei telpa i rankini bagaza,bet jau virsija svori?

  • Atsakyti Daiva Gru 10, 2013 14:00

   Odeta, mažą pincetą, vaikiškas žirkles (jei žirklės yra ne ilgesnės nei 6 cm), popierinę dildę, elektroninį termometrą, vienkartinį skustuvą su dangteliu, vitaminus ir vaikiškus vaistus vežtis galite. Apie vaistų vežimo niuansus rašėme atskirame įraše.
   Cigarečių iš „Duty Free“ parduotuvės vežtis negalite, jei viršijate leistiną bagažo svorį ir vežamų cigarečių kiekį.
   Nagų stipriklį reikia dėti į 1 l talpos maišelį su skysčiais.

 349. Atsakyti Jolanta Gru 8, 2013 11:57

  Laba diena, noriu paklausti ar keliaujant i JAV su LOT galiu registruotame bagaže vežtis Kalėdoms kūčiukų, maltų aguonų, namie kepta pyragą su aguonom.
  Taip pat ar galiu rankiniame bagaže vežtis vaistus nuo astmos, ar būtina kompensuojamų vaistų knygelė ?

  • Atsakyti Daiva Gru 9, 2013 10:27

   Jolanta, į JAV duonos gaminius (pyragą ir kūčiukus) vežtis galite. Dėl aguonų gali kilti keblumų, nes į JAV negalima įvežti sėklų. Rekomenduojame dar atskirai pasidomėti JAV muitinėje.
   Jei jūsų vaistai nuo astmos yra receptiniai, būtinai su savimi turėkite vežamų vaistų receptų kopijas. Daugiau apie vaistų vežimąsi skaitykite http://blog.zigzag.lt/vaistai-ir-maisto-papildai-bagaze/

 350. Atsakyti Viktorija Gru 7, 2013 15:58

  Sveiki,norejau paklausti ar galima veztis rankiniame bagaze dovanu rinkinius kurie buna supakuoti dezutes ,tarkim lasijonu rinkinys ar kazkas panasaus? ar jie turi buti ispakuoti ir sudeti i maiselius?

  • Atsakyti Daiva Gru 9, 2013 9:33

   Viktorija, rankiniame bagaže visi skysčiai turi būti supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 l užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 351. Atsakyti Gintautas Gru 3, 2013 15:50

  Laba diena,
  Grįžtant su wizzair’u iš ukrainos galima parsivežti 1l stipriųjų gėrimų ir 2l vyno registruotame bagaže? Ir kaip su rankiniu bagažu, gal dar papildomai alkoholinių gėrimų galima nusipirkti dutyfree ir parsigabenti į Lietuvą?

  • Atsakyti Daiva Gru 3, 2013 15:56

   Gintautai, nurodytą kiekį alkoholio galite įsivežti į Lietuvą grįždami iš Ukrainos. Papildomo kiekio įsigyti negalite.

 352. Atsakyti Eugenija Lap 29, 2013 11:57

  Sveiki,ar galima vežtis rankiniame bagaže skrydžio metu minikiūrines žirklutes?

  • Atsakyti Daiva Lap 29, 2013 12:02

   Eugenija, žirklučių ašmenys neturėtų būti ilgesnės kaip 6 cm, tačiau didelė tikimybė, kad žirklutes gali tekti palikti. Geriau jas vežtis registruotame bagaže.

 353. Atsakyti Egle Lap 27, 2013 16:55

  Ar galiu rankiniame bagaze skraidinti taures?(vynui sampanui)

 354. Atsakyti Tomas Lap 27, 2013 1:55

  Labas Daiva, norėjau paklausti ar galima į rankinį bagažą skrendant iš Lietuvos į Švediją vežtis 800 cigarečių ir tarkim dar kelis butelius degtinės? Dėkui iš anksto.

  • Atsakyti Daiva Lap 27, 2013 9:59

   Tomai, kaip ir rašėme straipsnyje, į Švediją (kaip ir kitas ES šalis) galite vežtis iki 800 vnt. cigarečių (4 blokai) ir iki 10 litrų stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%). Tačiau tiek daug degtinės į rankinį bagažą nepasiimsite dėl skysčių gabenimo rankiniame bagaže apribojimų.

 355. Atsakyti Vaidas Lap 19, 2013 19:42

  Labas Daiva,
  ne visai į temą, bet gal žinosite:
  Krauname fūras į Norvegiją. Noriu įdėti papildomai ir Lietuviškų dovanų ten gyvenantiems:) Tarkime pervežimo įmonė neprieštaraus.

  Tai būtų žalios devynerios (0,5 L) skilandžiai (0,5 Kg), šakočiai (0,5 Kg), saldainiai (0,3 Kg), džiugas (0,3 Kg).

  Viso tokių komplektėlių reikia 30 vnt. Per kiek fūrų rekomenduotumėte išdalinti tokius komplektus? Jei stipriųjų gėrymų gabenant sausuoju transportu irgi galima ne daugiau nei 1L, tai tada juos nuskraidintume atskirai, tik klausimas ar su kitais produktais nebus perviršio? Gabenant fūra su keltu irgi galioja ta pati taisyklė – iki 10 Kg, mėsos ir surio produktų? Kaip su saldumynais – šakočiai, džiugas?

  Iš anksto didelis dėkui!

  • Atsakyti Daiva Lap 20, 2013 11:19

   Mėsos, mėsos produktų ir sūrio bendras svoris negali viršyti 10 kg. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, tačiau jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui, vyresniam nei 10 m. Jei matematiniai skaičiavimai manęs neapgauna, šiuos produktus turėtumėte išskirstyti į 3 fūras :) Vienu metu, vienas asmuo gali vežtis ne daugiau, kaip 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų.
   Dėl visa ko rekomenduočiau dar pasitikslinti informaciją muitinėje.

 356. Atsakyti Arūnė Lap 11, 2013 16:44

  Laba diena. Ketinu skristi i Norvegija su wizzair kompanija. Norejau suzinoti daugiau informacijos apie mesos gabenima. Kaip suprantu, taisyklese numatoma, kad galima isivezti iki 10kg mesos ir pieno peoduktu, taciau nera nurodyta kokios mesos ir kaip ji turetu buti supakuota. Mano klausimas: ar galima isivezti zalia mesa, vistiena ir ar butina, kad ji butu ipakuota vakuuminiu budu? Ar pakaktu, kad ji butu patvariai sufasuota(suvyniota tvirtame plastikiniame ipkavime)? Aciu.

 357. Atsakyti Violeta Lap 11, 2013 12:19

  Gal galite suteikti informaciją apie tai, ką galima vežtis į Meksiką iš maisto produktų. Mane domina šokoladas, sūris, arbatžolės, prieskoniai, medus, duona, šakotis, konservuoti grybai.

  • Atsakyti Daiva Lap 11, 2013 13:50

   Šokoladą, sūrį, arbatžoles, prieskonius, medų, duoną, šakotį ir konservuotus grybus į Meksiką vežtis galite. Negalima vežtis mėsos, greitai gendančių ir namų gamybos maisto produktų.

   • Atsakyti Laima Gru 3, 2013 15:27

    Noreciau patikslinti, kad medus yra laikomas skysciu ir jam taikomas pakuotes iki 100 ml apribojimas. As norejau veztis is LT didesne pakuote, medus buvo konfiskuotas, nors buvo visiskai sukietejes.

    • Atsakyti Daiva Gru 3, 2013 15:38

     Taip, Laima, medus priskiriamas skysčiams. Tad jį geriau vežtis registruotame bagaže. Rankiniame bagaže medui taikomi tūrio ribojimai pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 358. Atsakyti petras Lap 11, 2013 2:12

  sveiki
  noriu uzsipirkti sau lietuvoje 16 bloku ir veztis i uk… ka patarsit girdejau,kad tai imanoma:)

  • Atsakyti Daiva Lap 11, 2013 10:29

   Petrai, pagal taisykles, į UK galite įsivežti ne daugiau kaip 800 vnt. cigarečių (t.y. 4 blokus). Dėl didesnio kiekio sulauksite daug klausimų bei reikės įrodyti, kad cigaretes vežatės asmeniniam naudojimui, o ne komercinei veiklai. Jei nepavyks įrodyti, krovinys gali būti konfiskuotas.

 359. Atsakyti Ramas Lap 9, 2013 0:30

  skrendu is Kauno i Norvegija,norejau paklausti kiek galima detis i rankini bagaza sukamo tabako.dekui

 360. Atsakyti Liena Lap 6, 2013 14:43

  Sveiki, domina iki kelintos nestumo savaites galima skristi su Norwegian ir Ryanair kompanijomis? ir kokio senumo gydytojo pazyma jiems tinka?

 361. Atsakyti Silvija Lap 5, 2013 20:39

  Sveiki, domina, ar galiu vežtis keletą taupiųjų elektros lempučių rankiniame bagaže (ES)?

 362. Atsakyti Alfonsas Lap 5, 2013 12:30

  Ar galima iš Rygos į Vokietiją vežtis sūdytos silkės.Skrendu Air Baltic.
  Ačiū

 363. Atsakyti Danutė Lap 5, 2013 11:38

  ar galima rankineme bagaže vežti medų

  • Atsakyti Daiva Lap 5, 2013 12:12

   Danute, medus priskiriamas skysčiams. Todėl, jei norite medų vežtis rankiniame bagaže, jį reikėtų supakuoti pagal skysčių gabenimo taisykles. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose ir visa tai turi sudaryti ne daugiau nei 1 litrą užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 364. Atsakyti Aušra Lap 1, 2013 15:58

  Laba diena,

  ar galiu vežtis registruotame bagaže įvairius vaistus vienoje pakuotėje? Nedidelis kiekis, įvairių po lapelį, kelių rūšių vitaminų tabletes suberti į vieną pakelį?

 365. Atsakyti vytas Lap 1, 2013 0:33

  Vaistineje pirkdamas nedidelius kelionei reikalingu vaistu kiekius, pirkejas negauna visos vaisto dezutes, vaistininkas parduoda pvz. viena „lapeli“ su tabletemis (10 tab), kai dezuteje is viso butu 3 lapeliai (30 tab).

  Ar galiu veztis keleta tokiu skirtingu lapelu su skirtingomis tabletemis neturedamas dezuciu. Ant lapeliu uzrasyti vaisto pavadinimai, tabletes „neislukstentos“, receptai yra.

 366. Atsakyti Haroldas Spa 31, 2013 18:52

  Sveiki, skrisiu iš Vilniaus į Oslo Rygge. Naudosiu tik rankinį bagažą. Noriu vežtis bent 10 kvepalų bonkučių (pirktų ne Duty Free) mažesniuose nei 100 ml talpose. Ar nėra kažkokio muito dėl kvepalų įvežimo į Norvegiją? Ar oro uoste galėtų prie to prisikabinti? Iš anksto dėkoju už atsakymą :)

  • Atsakyti Daiva Lap 4, 2013 10:51

   Haroldai, jei buteliukų (iki 100 ml.) kiekis neviršija 10 vnt., telpa į 1 l maišiuką su kitais skysčiais, kvepalus galite vežtis rankiniame bagaže.

 367. Atsakyti arunas Spa 31, 2013 13:43

  ar galima skrendant y danija ar kiltu problemu jei y bagaza isideciau 2 blokus cigareciu ir y rankini dar isideciau 2 blokus cigareciu?

 368. Atsakyti Rimante Spa 28, 2013 20:37

  sveiki, ar galima skrendant į Kanada rankiniame bagaže vežtis klijus?

  • Atsakyti Daiva Spa 29, 2013 9:14

   Rimante, neturėtų būti problemų. Tik klijai priskiriami skysčių kategorijai, dėl to turėtų būti supakuoti pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 369. Atsakyti Irma Spa 26, 2013 20:14

  Labas vakaras, norejau jusu paklausti, ar i rankini bagaza, keliaujant su norwegian avia kompanija i londona, galima isideti rukyte lasisa, esancia vaakume? aciu jums labai uz atsakyma.

 370. Atsakyti Danutė Spa 25, 2013 10:11

  keliausiu su wzir bilietą pirkau zigzg

  • Atsakyti Daiva Spa 25, 2013 10:19

   Danute, įlaipinimo kuponus jūs gausite likus kelioms dienoms iki skrydžio. Jei nekantraujate, galima atsiųsti ir dabar, tačiau turėkite omenyje, kad atlikus registraciją į skrydį negalimi jokie bilieto keitimai.

 371. Atsakyti Danutė Spa 25, 2013 8:53

  Laba diena norėjau sužinoti prieš kiek laiko aš turėčiau gauti bilietą.Skrendu į Londoną lapkričio 8d.Bilietą pirkau internetu

 372. Atsakyti virginija Spa 24, 2013 8:35

  Ar paskutinėmis dienomis nėra apribojimų dėl maisto produktų įvežimo į Švediją? Girdėjau, kad Oslo oro uoste maisto įvežti neleidžia. Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Spa 24, 2013 11:35

   Virginija, neturime duomenų apie įvežamo į Švediją maisto apribojimą. Galioja tos pačios sąlygos, kaip ir keliaujant visoje ES.

 373. Atsakyti Aušra Spa 24, 2013 7:54

  Sveiki. Vaikas nori paimti paspirtuką. Ar galima jį vežtis ir kokiu būdu (kaip įpakuotas, kokiame bagaže)?

  • Atsakyti Daiva Spa 24, 2013 13:55

   Aušra, jei jūsų vaiko paspirtukas telpa į bagažą, neviršija leistino svorio ir neturi aštrių detalių, galinčių sužeisti, paspirtuką galite vežtis ir rankiniame bagaže. Jei paspirtukas turi aštrių detalių, jį reikėtų vežti registruotame bagaže.

 374. Atsakyti Silva Spa 22, 2013 15:01

  Sveiki. Kiek galima deti mesos gaminiu skrendant i Norvegija rankiniam bagaze? Mesos gaminiai butu vakuumuoti.

 375. Atsakyti Renata Spa 21, 2013 10:39

  Sveiki,ar rankiniame bagaze galima veztis plauku dziovintuva, tiesintuva,epiliatoriu,nagu dilde ?

 376. Atsakyti kristina Spa 19, 2013 17:50

  Laba diena ,norejau paklausti ,ruosiuosi pirma karta skristi lektuvu,taciau turesiu tik rankini bagaza,ar galiu veztis plauku dziovintuva bei tiesintuva,nagu dilde? Aciu .

  • Atsakyti Daiva Spa 21, 2013 10:48

   Plaukų džiovintuvą ir tiesintuvą galite pasiimti. Dildės į rankinį bagažą dėtis nederėtų.

  • Atsakyti kristina Spa 19, 2013 18:02

   Tiesa dar pamirsau paklausti del rankinio bagazo ismatavimu, ar butinai turi buti tokio auksio 56cm kaip raso ar gali buti tiesiog tase kurios ilgis 56cm ar butinai auktis turi buti 56cm kaip raso?

 377. Atsakyti kriste Spa 18, 2013 11:04

  sveiki, zadame keliauti I norvegija su 8 men vaiku, ar galima tyreles pirktines issideti prie rankinio bagazu su pienu?

 378. Atsakyti Danutė Spa 17, 2013 16:34

  laba diena norėjau paklausti ar reikės mokėti už rankinį bagaža skrendu į Londoną lapkričio 8 su WiZ,vakar perskaičiau spaudoje ,kad reikia mokėti.kaip yra ištikrūjų

 379. Atsakyti kv Spa 17, 2013 14:36

  Labas.rankiniame bagaze galima veztis zalios vistienos mesos.skrendu i norvegija.aciu

  • Atsakyti kv Spa 18, 2013 9:24

   Labas,skrendu su ryanair kompanija i norvegija.ant bilieto sumaisytos vardo raides turi buti kristina o parasyta krsitina.ar bus bedu.aciu

   • Atsakyti Daiva Spa 18, 2013 9:27

    Skrendant su Ryanair vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį. Pabandykite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę, gal pakoreguos jūsų vardą nemokamai. Jei ne, keitimą reikės atlikti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

  • Atsakyti Daiva Spa 17, 2013 14:45

   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų. Patariame vištieną supakuoti vakuuminėse pakuotėse.

 380. Atsakyti Asta Spa 15, 2013 11:59

  Skrendant i JAV ar galima vežtis Lietuviškų lašinukų ir juodos duonytes?
  ( butu lauktuves draugam)tik kaikur raso kad draudziama, kai kur kad galima… gal kam teko susidurti su tokiu riekaliuku?

 381. Atsakyti Aleksejus Spa 14, 2013 13:01

  Sveiki, ar skrendant į JAV su savo nešiojamu kompiuteriu tikrinama kompiuteryje esanti programinė įranga?

 382. Atsakyti Silvija Spa 2, 2013 18:25

  Ir dar turiu viena klausima Jums uzduoti. Kiek kg. rukytu mesos gaminiu galima isideti i registruota bagaza ir ar visi tie mesos gaminiai turi buti vakuumuoti?

  • Atsakyti Daiva Spa 3, 2013 9:14

   Silvija, į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos produktų. Supakuokite taip, kad maistas negadintų jūsų likusių daiktų bagaže (tiek bėgančiu skysčiu, tiek kvapais).

 383. Atsakyti Silvija Spa 2, 2013 18:04

  Sveiki. Lektuvu skrisiu pirma karta, todel dar daug ko nezinau. Gal galite padeti. Skrisiu i Norvegija su norwegian.no. Turiu nusipirkusi registruota bagaza,bet i lektuva planuoju eiti tik su rankinuku. Ar visi daiktai esantys rankinuke patikros metu turi buti sudeti i tam skirtus sandarius maiselius, pvz: pinigine, telefonas, pakrovejas… Dekoju uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Spa 2, 2013 18:07

   Silvija, į sandarų maišelį turi būti sudėti tik skysčiams priskiriami daiktai, įskaitant lūpdažį, akių tušą ir pan.

 384. Atsakyti Valentina Spa 1, 2013 18:01

  Ar galima vežtis kirpėjos kirpimo žirkles rankiniame bagaže?

 385. Atsakyti Danutė Spa 1, 2013 16:28

  ar galima rankiniame bagaže vežtis vaikams skirtus metalinius stalo įrankius šaukštas šakutė ir pelis skrendu į Londoną su wizir ir kiek cigarėčių galiu vežti

  • Atsakyti Daiva Spa 1, 2013 16:44

   Danute, su šakute ir peiliu gali būti problemų ir teks juos palikti. Cigarečių į Angliją galite vežtis ne daugiau kaip 800 vnt., t.y. 4 blokus.

 386. Atsakyti augis Spa 1, 2013 11:17

  ar galima rankiniame bagaze vezti dyzelinio automobilio variklio pakaitinimo zvakes ar kitas automobilio detales

  • Atsakyti Daiva Spa 1, 2013 11:23

   Augi, lėktuvo salone draudžiamų daiktų sąraše specifinės automobilių detalės atskirai nevardijamos, todėl reikia vadovautis bendromis taisyklėmis, išvardytomis aukščiau. Negalima vežtis daiktų, kurie gali sukelti pavojų saugumui skrydžio metu.

 387. Atsakyti Kastytis Rgs 30, 2013 15:18

  Ar galima vežtis žvejybinius kabliukus rankiniame bagaže, jei galima iki kokio dydžio.
  Ir ar galima rankiniame bagaže vežtis teleskopinę meškerę

  • Atsakyti Daiva Spa 1, 2013 10:36

   Kastyti, aštrūs daiktai (kabliukai) turėtų būti dedami į registruojamą bagažą, meškerę galima vežtis rankiniame bagaže.

 388. Atsakyti ASTA Rgs 30, 2013 13:26

  sveiki, skrendu is Rygos i Danija, kiek cigareciu galiu veztis rankiniame bagaze?

 389. Atsakyti valentina Rgs 29, 2013 16:52

  ar galima I finaira isinesti metalini virduli aciu

  • Atsakyti Daiva Rgs 30, 2013 9:59

   Jei virdulys telpa į rankinį bagažą neviršijant aviakompanijos nustatytų rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimų, tuomet galima.

 390. Atsakyti Valentina Rgs 27, 2013 23:11

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis kirpimo mašinelę?

 391. Atsakyti Gerda Rgs 27, 2013 21:28

  Laba diena, skrendu i Londona su Raynair (i prieki) ir Wizzair (atgal)i Vilniu, imu tik rankini bagaza. Kaip reikia gabenti kvepalus savo naudojimui? Ar galima purskiamus ar galima tik skystus (tepamus). Aciu uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Rgs 30, 2013 9:58

   Gerda, galite vežtis tiek purškiamus, tiek tepamus kvepalus, tačiau abiem atvejais juos reikia supakuoti kartu su kitais skysčiais jūsų rankiniame bagaže pagal taisykles.

 392. Atsakyti Inga Rgs 26, 2013 14:33

  Skrendu į JAV. Mama nori perduoti vieno augalo šaknį. Ar galima jį pervežti registruotame bagaže ar rankiniame?

 393. Atsakyti Julija Rgs 25, 2013 15:25

  Laba diena.
  Skrendu i Turkija su 1 m ir 4 men vaikuciu.Kelioniu organizatore pranese, kad registruotas bagazas leidziamas iki 20 kg, o rankinis iki 10 kg(suaugusiui) ir vaikuciui – iki 10 kg registruoto bagazo.Ar galima i rankini bagaza isideti maisto vaikuciui – pvz.: sausainiu ar sureliu keleta? Kokios vaikisko vezimelio transportavimo taisykles? Ar ji svers kartu su registruotu bagazu, ar nepriklausomai nuo turimo bagazo svorio vistiek reikes moketi papildomai?
  Aciu uz info.

  • Atsakyti Daiva Rgs 25, 2013 15:39

   Julija, kūdikio maistui, reikalingam skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.
   Vežimėlių gabenimo taisyklės priklauso nuo aviakompanijos, su kuria keliausite. Todėl pasiteiraukite savo kelionių agento detalesnės informacijos.

 394. Atsakyti Algis Rgs 25, 2013 12:44

  Ar galima vežtis rankiniame arba kišenėje degtukus?

 395. Atsakyti Julija Rgs 24, 2013 2:19

  Laba… Skrendu su wizzair i Olandija o kiek galima paimti cigareciu?

 396. Atsakyti Kondicionieriu pildymo iranga Rgs 20, 2013 14:17

  Na, bet jei skrendate į Ameriką – galioja atskiros taisyklės..:)

 397. Atsakyti Lita Rgs 19, 2013 19:17

  Laba diena, domina ar galima veztis rankiniame bagaze dezutes su tauremis (vynui ir t.t.)skrendant I JAV? Butu originaliose pakuotese.

 398. Atsakyti Raminta Rgs 19, 2013 16:24

  Vykstant i USA iskilo pora klausimu, vezantis suri su savimi ar yra skirtumas kokios rusies tai yra suris ar ne? bei ar galima veztis acitona?
  Ar rankiniame bagaze galima tureti mobiliojo telefono pakroveja ar tik registruotame?
  Ir ar registruotame bagaze galima visiskai viska sudeti i vakuuminius maisus?
  Aciu.

  • Atsakyti Daiva Rgs 20, 2013 10:11

   Raminta, į JAV galite vežtis sūrį, nepriklausomai nuo jo rūšies. Acetoną registruotame bagaže vežtis galite. Pakrovėją galite turėti rankiniame bagaže. Į vakuuminius maišus viską sudėti taip pat galite.

 399. Atsakyti Matas Rgs 19, 2013 13:53

  Ar galima veztis du dujinius ziebtuvelius nesvarbu ar rankiniame ar registruotame bagaze?

 400. Atsakyti daiva Rgs 19, 2013 12:47

  laba diena.Norejau paklaust ar rankiniam bagaze galima veztis plauku lygintuva.

 401. Atsakyti jolanta Rgs 18, 2013 14:02

  ar galiu i rankini bagaza deti 0.7l buteli degtines?skrendu i londona su ryanair.aciu

  • Atsakyti Daiva Rgs 18, 2013 14:20

   Jolanta, negalite dėl skysčių ribojimo rankiniame bagaže. Nebent galite įsigyti alkoholinių gėrimų Duty Free parduotuvėse praėjus saugumo patikrą ir susidėti į rankinį bagažą, neviršijant Ryanair nustatytų dydžio ir svorio apribojimų.

 402. Atsakyti valentina Rgs 16, 2013 19:27

  o medinius virbalus galima isinesti aciu

 403. Atsakyti Gedas Rgs 11, 2013 10:15

  Sveiki,noriu pasiteirauti skrisim 2 asmenys. Mum priklauso kiekvienam rankinis bagažas po 10kg? ar bendrai 10kg? Ačiū už atsakymą

 404. Atsakyti Kamile Rgs 10, 2013 17:17

  Aciu. Taip pat noreciau suzinoti koks turi buti registruoto bagazo svoris i JAV bei ar galima imti papildoma bagaza uz papildomus pinigus?
  Bei ar galima su savimi veztis sviesta,makaronus,batona,grikius,druska,cukru ar darzoves su vaisiais? Ir ar visa tai turi buti originaliose pakuotese?

 405. Atsakyti Kamile Rgs 9, 2013 19:16

  Vykstu i JAV ir noreciau suzinoti ar registruotame bagaze galima veztis dilde,zirklutes bei elementarius vaistus pvz? maisto produktus(gendancius ar negendancius)? Bei ar butu geriau apdrausti registruojama bagaza ar tai nera didele butinybe? Aciu.

  • Atsakyti Daiva Rgs 10, 2013 10:48

   Kamile, registruotame bagaže galite vežtis žirklutes, dildę, vaistus (jei vaistų sudėtyje nėra narkotinių ar psichotropinių medžiagų). Vežantis receptinius vaistus, patariame su savimi turėti tų vaistų receptus. Drąsiai galite vežtis duoną, sūrį, prieskonius, actą, aliejų, medų, kavą bei arbatą. Negalima įsivežti ryžių, mėsos produktų.
   Drausti, ar nedrausti bagažą – jūsų asmeninis pasirinkimas. Jei apdraustas bagažas vėluos, draudimas atlygintų būtinų daiktų įsigijimo kainą arba mokėtų fiksuotą valandinę draudimo išmoką. Jei apdraustas bagažas būtų prarastas ar sugadintas, būtų mokama už bagažo svorį arba įvertinus bagažo turinį. Dėl draudimo galite susisiekti tel. 8 600 26764.

 406. Atsakyti ausmor Rgs 9, 2013 16:25

  Ar galiu rankiniame bagaže vežti spanguoles(uogas, ne uogiene). Skrendu su Ryainair į Angliją

 407. Atsakyti Regina Rgs 9, 2013 11:59

  Laba,skrendant iJAV kur butu galima susizinoti ka galima veztis i Jav .
  Nupirkau gintaro papuosalu,ir gintaro gabaleli ir lietuvisku gerimu ir sokolado,saldainiu ir surio Dziugo, duonytes namu kepimo,ir susimasciau…………..

 408. Atsakyti ausra Rgs 9, 2013 9:42

  Ttai kodel zmogus vezesi 8000 euru ir jam atimti? jie buvo

  • Atsakyti Daiva Rgs 9, 2013 9:57

   Aušra, jei pareigūnai atėmė pinigus, turėjo būti tam tikros priežastys ir jos turėjo būti paaiškintos proceso metu.

 409. Atsakyti ausra Rgs 8, 2013 17:58

  labas kokia pinigu suma galima vesti nedeklaravus i olandija?

  • Atsakyti Daiva Rgs 9, 2013 9:31

   Aušra, kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.

 410. Atsakyti Rolandas Rgs 6, 2013 10:37

  7 days till takeoff…
  You are travelling soon and here is some information you need to know.

  Sveki, sia zinute gavau i el.pasta. Ir as gerai supratau, kad mano skridis yra anksciau, nei as pirkausi bilietus? Check in jau buvau pasidares pries kelias dienas, o sis laiskas atejo dabar tik. Ar cia tik informuoja kad galiu jau check in daryti ?