Kaip nuvykti viešuoju transportu į / iš oro uostą/-o 249

pervezimai i oro uostaPopuliarėjant pigiems skrydžiams po Europą skraidome dažniau. Ar žinote, kad kartais kelionė iš oro uosto į miestą gali kainuoti brangiau nei lėktuvo bilietai? Tad visada paskaičiuokite, su kokiomis avialinijomis ir į kokį oro uostą labiau apsimoka skristi. O gal net kartais verta rinktis ir kelionę traukiniu ir atvykti tiesiai į miesto centrą. Taip pat yra galimybė užsisakyti pervežimą (privatų arba pervežimą shuttle autobusu).

Taigi, kviečiame susipažinti su transporto iš oro uostų į populiariausius miestus kainomis. Kadangi nuvykus į miesto centrą dažnai kelionė nesibaigia, pateikiame ir viešojo transporto kainas.

pervezimai i Barselonos oro uostus

 

 

BARSELONA

Barcelona El Prat oro uostas
Šis oro uostas įsikūręs visai šalia Barselonos. Kelionė iki miesto yra greita ir nebrangi. Išvykstama nuo 2 terminalo:
Traukiniu kelionė į miestą kainuoja 3,80 EUR. Važiuokite iki „Sants“ stoties.
Autobusu: „AeroBus“ nuvyksite už 5,90 EUR. Važiuokite iki Placa Catalunya aikštės. Miesto autobusu Nr. 46 už standartinę viešojo transporto bilieto kainą galite nuvykti iki Placa Espanya.

Barcelona Girona oro uostas
Maždaug 100 km nuo Barselonos nutolęs oro uostas yra pagrindinė pigių skrydžių bendrovių bazė. Kelionė iki miesto autobusu trunka 70 min. Kelionės kaina 12 EUR į vieną pusę ir 21 EUR į abi puses.

Viešojo transporto kainos Barselonoje:
Barselonos viešasis transportas yra tvarkingas, patikimas, punktualus. Sistemą sudaro metro, autobusai, tramvajai, taksi.
Turistams rekomenduojamas bilietas T10, galiojantis tik miesto centre (1 zonoje) ir leidžiantis keliauti 10 kartų metro, autobusais ir tramvajais. Bilieto kaina 10,30 EUR. Svarbu žinoti, kad vienos kelionės trukmė neturėtų viršyti 75 min.
Vienkartinis metro, tramvajaus bilietas kainuoja 3,80 EUR.
Metro schema.

Duomenys pateikti 2014.07.23.

Nemokamai lankomos vietos Barselonoje.

pervezimai i Berlyno oro uostą

BERLYNAS

Tegel tarptautinis oro uostas
Oro uostas įsikūręs miesto šiaurės vakaruose. Čia leidžiasi stambiosios avialinijos – British Airways, Air France-KLM, United, LOT, Lufthansa ir Air Berlin.
Autobusu X9 ir 109: iki Alexanderplatz, Hauptbahnhof arba Zoologijos sodo veža už standartinę vienkartinio bilietėlio dviems zonoms kainą – 2,60 EUR. Kelionė trunka apie 45 min., priklausomai nuo transporto srauto.
Traukiniu: Dėmesio! Prie oro uosto nėra jokios traukinių stotelės. Todėl nesėskite į traukinį (S-bahn) „Tegel railway“, nes jis jūsų nenuveš į oro uostą. Šis traukinys veža į Tegel priemiestį. Artimiausios traukinio (U-bahn) stotelės yra Jakob-Kaiser Platz (važiuojant U7), Beusselstraße (važiuojant S41/S42); ši stotelė turi jungtį su express autobusu, vežančiu į oro uostą.

Schönefeld oro uostas
Šis oro uostas, įsikūręs miesto pietryčiuose, yra pigių avialinijų bazė; čia leidžiasi ir užsakomųjų reisų lėktuvai iš Rytų Europos.
Dėmesio! Oro uostas bus uždarytas 2013 m. spalio mėnesį, atveriant naują Berlin Brandenburg oro uostą.
Į/iš oro uosto galima keliauti S-bahn (S9 ir S45) arba regioniniais traukiniais (RB7 arba RB17). Jų tvarkaraščiai priderinti prie vėlyvųjų skrydžių. Regioniniai traukiniai vyksta rečiau, bet kelionės tikslą jais pasieksite greičiau nei kas 10 min išvykstančiais S-bahn, kuriais kelionė gali trukti iki valandos. Renkantis S-bahn traukinukus reikia įsigyti bilietą visoms trims miesto zonoms (ABC). Vienkartinio bilieto kaina 3,20 EUR.
Regioniniai traukiniai kiekvieną dieną važiuoja 5:00-23:30 intervale. Išvykimai kas 30 min. Kelionė iki Alexanderplatz truks maždaug 25 min, iki Hauptbahnhop – 30 min, iki Zoologijos sodo – 35 min. Čia taip pat galioja tie patys vienkartiniai bilietėliai.
Tikslių kainų ir informacijos ieškokite ČIA.

Viešojo transporto kainos Berlyne
Berlyne veikia trijų zonų sistema, tačiau paprastai jums neprireiks išvykti už A ir B zonos, nebent keliausite į Potsdamą ar Schönefeld oro uostą. Viešojo transporto sistemą sudaro metro (U-bahn), traukiniai (S-Bahn), autobusai (H), tramvajai ir regioniniai traukiniai (R). Visoms priemonėms galioja vienas bilietėlis. Bilietus galima įsigyti stotyse esančiuose automatuose.
Dviems zonoms (A ir B) vienkartinis 2 val. galiojantis bilietas kainuoja 2,60 EUR. Visoms trims zonoms – 3,20 EUR. 4 kelionių bilietas kainuoja AB zonoms 8,80 EUR. Dienos bilietas AB zonoms kainuoja 6,70 EUR, ABC zonoms – 7,20 EUR. 48 val. bilietas kainuoja 16,90 EUR, 72 val. – 22,90 EUR. Savaitės bilietas AB zonoms – 28,80 EUR, ABC zonoms – 35,60 EUR.
Viešojo transporto schema. Pagalbinė viešojo transporto priemonė. Oficialus viešojo transporto tinklalapis.

Duomenys pateikti 2014.08.14. 

Nemokamai lankomos vietos Berlyne.

pervezimai i Brėmeno oro uostą

BRĖMENAS

Brėmenas – tramvajų miestas, todėl išėję iš oro uosto iš karto pamatysite stotelę, kur sustoja tramvajus Nr. 6, vežantis į miesto centrą. Kelionė trunka 9 min. Kelionė kainuoja tiek, kiek vienkartinis bilietėlis – 2,40 EUR. Oro uosto kioske galite įsigyti 4 kelionių bilietą, kuris kainuos 8,40 EUR, 10 kelionių – 21 EUR, dienos bilietas -6,80 EUR, savaitės – 18,90 EUR. Tramvajų schema.
Mieste galite važiuoti ir autobusais, kurių bilietai yra tie patys, kaip ir tramvajų.

Tikslių kainų ir transporto tvarkaraščių ieškokite ČIA.
Duomenys pateikti 2013.01.07. 

pervezimai i Briuselio oro uostus

BRIUSELIS

Brussels Charleroi oro uostas
Kelionė į Briuselį autobusu trunka 45 min. ir kainuoja 14 EUR į vieną pusę, 28 EUR į abi puses arba tik 5 EUR perkant internetu. Autobuso tvarkaraštis pritaikytas prie skrydžių tvarkaraščio. Jei turite laiko ir norite sutaupyti, galite vykti iki Charleroi miesto autobusu, tuomet persėsti į traukinį, vežantį į Briuselį. Autobuso kaina 5 EUR, traukinio nuo 9,40 EUR.

Viešojo transporto kainos Briuselyje:
Po miestą keliauti galite metro, tramvajumi arba autobusu. Bilietai parduodami automatuose ir kioskuose. Vienkartinis bilietėlis kainuoja 2 EUR, tramvajuose jį galima įsigyti iš vairuotojo už 2,50 EUR. Vienos dienos bilietas kainuoja 7 EUR.
Jei planuojate keliauti daugiau, galite įsigyti 10 bilietų pasą už 14 EUR. Svarbu žinoti, jog šis pasas gali būti panaudojamas daugiau nei vienam asmeniui. Pavyzdžiui, jei keliaujate dviese, įlipus į viešąjį transportą reikėtų jį pažymėti du kartus. Automatas dviem linijomis pažymi dviejų keleivių kelionę.
Metro schema.

Tikslių kainų ir transporto tvarkaraščių ieškokite ČIA.
Duomenys pateikti 2014.07.23. 

pervezimai i Dublino oro uostąs

DUBLINAS

Dublino oro uostas
Dublino oro uostas nuo miesto nutolęs tik 10 km. Į miestą galite nuvykti:
Autobusu:
Aircoach - tai dideli mėlyni autobusai, kurie į miestą nuvyksta per 13 min ir bilietas kainuoja nuo 7 EUR į vieną pusę, į abi puses – nuo 12 EUR.
Dublino autobusas Nr. 747 kursuoja kas 10 min. Autobusas važiuoja pro Dublin Port Tunnel, todėl išvengia transporto spūsčių. Bilietas į vieną pusę kainuoja 6 EUR, į abi puses – 10 EUR. Į priemiesčius veža visose stotelėse sustojantys miesto autobusai Nr. 16 ir Nr. 41. Autobusai išvyksta kas 10-25 min. Priklausomai nuo eismo intensyvumo, kelionė gali trukti nuo 25 min iki 1 val. Kelionės bilietas kainuoja nuo 1,80 EUR iki 3,05 EUR. Bilietus galima įsigyti automatuose oro uoste, spaudos kioskuose.
Taksi: iki miesto gali nuvežti už 20-30 EUR. Taigi, jei keliaujate keturiese, šis būdas gali apsimokėti labiau.

Viešojo transporto kainos Dubline:
Dubline keliauti galite autobusais, traukiniais (DART) bei panašia į troleibusus transporto priemone LUAS. Traukiniai yra pati patraukliausia priemonė keliauti miesto svečiams, nes jungia miesto centrą su priemiesčio rajonais. Bilieto kainos priklauso nuo to, kaip toli ketinate vykti. Dublino transporto bilietai nėra universalūs, todėl jei važiuojate autobusu, teks pirkti autobuso bilietą, o perlipant į traukinį pirkti kitą. Bilietai parduodami stotelėse esančiuose automatuose. Vienkartinių bilietėlių kainos svyruoja nuo 5 EUR iki 6,90 EUR priklausomai nuo keliavimo zonos.
Informacija apie autobusų tvarkaraščius ir kainas, LUASDART.

Duomenys pateikti 2014.08.14. 

Oro uostas Kopenhagoje

KOPENHAGA

Kopenhagos oro uostas (Kastrup)
Atstumas nuo oro uosto iki Kopenhagos miesto centro yra pats trumpiausias visoje Europoje. Kelionė trunka vos 13-15 min. Centrinė stotis yra įsikūrusi visai šalia žymaus Tivoli parko. Kopenhaga suskirstyta zonomis, tad ir bilietų kainos priklauso nuo zonos. Pavyzdžiui, miesto centras yra 1 zona. O keliaujant iš oro uosto iki miesto centro, prireiks bilieto, galiojančio 3 zonoms. Vienas bilietas galioja 60 min. Bilieto kaina iš oro uosto į miesto centrą važiuojant tiek autobusu, tiek traukiniu, tiek metro – apie 4,82 EUR. O vaikai, keliaujantys kartu su suaugusiuoju asmeniu, iki 12 metų keliauja nemokamai.
Zonos Kopenhagoje >
Traukiniu: traukinių stotis yra šalia Terminalo 3. Į Kopenhagos centrinę stotį traukiniai kursuoja kas 10 min., o naktį – 1-3 kartus per valandą. Traukinių bilietus galima įsigyti bilietų automatuose arba DSB traukinių bilietų pardavimo kasose. Traukiniuose bilietų įsigyti negalima.
Metro – greičiausias variantas pasiekti miesto centrą. Metro stotelė yra šalia Terminalo 3. Iki miesto centro (Kongens Nytorv) ir Vanløse stoties kursuoja M2 metro traukiniai kas 2-6 min. dienos metu ir kas 15-20 min. naktį. Bilietus galima įsigyti metro stotyje arba DSB bilietų pardavimo kasose.
Autobusu: jei reikia iš vieno terminalo nusigauti į kitą, labai patogu sėsti į shuttle autobusiuką, kuris veža nemokamai. Iki Kopenhagos Centrinės stoties, centrinės miesto aikštės tiesiogiai kursuoja 5A autobusai. Kelionė trunka apie 30-35 min. Šie autobusai važinėja ir naktį. Tvarkaraščius galima rasti internete. Jei kelionės tikslas Arhusas, iš oro uosto važiuoja 888 autobusas. Autobusų bilietus galima įsigyti bilietų automatuose arba autobuse.

Viešojo transporto kainos Kopenhagoje:
Kopenhagoje galima įsigyti dviejų tipų bilietus – nuolatinius.
- City Pass galioja 1-4 zonoms. Galima keliauti ir autobusu, ir traukiniu, ir metro neribotai. Galima rinktis 24 val. arba 72 val. bilietą.
- Copenhagen Card galioja visose zonose ir suteikia galimybę nemokamai apsilankyti net 72 lankytinose vietose bei suteikia papildomų nuolaidų restoranuose, parduotuvėse ir kt.

Duomenys pateikti 2015.07.22.

pervezimai i Londono oro uostus

LONDONAS


London Heathrow oro uostas
Traukiniu:
Heathrow Express. Greitasis traukinys išvyksta kas 15 min. Traukinys vyksta iki London Paddington. Bilietas, pirktas automate ar kasoje, į vieną pusę kainuoja 21 GBP, į abi – 34 GBP. Perkant traukinyje kaina didesnė – 26 GBP.
Heathrow Connect traukiniai taip pat važiuoja iki London Paddington, tačiau sustoja kiekvienoje stotelėje. Traukinys išvyksta kas 30 min. Kelionės trukmė 25 min. Bilietas į vieną pusę kainuoja 9,90 GBP, į abi puses – 19,80 GBP. Jaunesni nei 5 m. vaikai keliauja nemokamai.
Metro: Piccadilly line. Išvyksta kas 5 min. Kelionės trukmė apie 1 val., priklausomai nuo jūsų kelionės tikslo.
Autobusu: N9 autobusai išvyksta kas 20 min, kelionės trukmė iki Londono centro 75 min. Bilietas į vieną pusę kainuoja 1,45 GBP.
Taksi: Kelionės trukmė nuo 40 min. iki 2 val. Iki Londono centro kainuoja nuo 45 iki 60 GBP.

London Stansted oro uostas
Kelionė iš šio oro uosto iki Londono Liverpool arba Victoria stočių galima keliais būdais:
Traukiniu: Stansted Express iki Liverpool stoties. Išvykimai kas 15 min. Kelionės trukmė 45-60 min. Į vieną pusę bilietas kainuoja 12 GBP, atgal – 24 GBP. Pigesni bilietai parduodami internetu.
Autobusu:
National Express autobusai išvyksta kas 15-30 min. Į Victoria stotį kelionė trunka 90 min. Kelionės kaina į vieną pusę 9 GBP, į abi puses – 19 GBP. Bilietus galite įsigyti internetu.
Terravision autobusai išvyksta į Liverpool arba Victoria stotis kas 30 min. Į  Victoria stotį kelionė kainuoja 9 GBP, į Liverpool – 8 GBP į vieną pusę ir 18 GBP (Victoria stotis) ir 16 GBP (Liverpool) į abi puses. Bilietus galite įsigyti internetu.
EasyBus veža iki Baker St. Internetu galite įsigyti bilietus nuo 2 iki 8 GBP.

London Gatwick oro uostas
Traukinių stotis yra pietiniame terminale. Šiaurinis ir pietinis oro uosto terminalai yra sujungti nemokamu traukinuku, kuris važiuoja kas 5 min. Norėdami nuvykti į miestą galite rinktis šias alternatyvas:
Traukiniu:
Gatwick Express važiuoja kas 15 min, atvyksta į London Victoria stotį. Kelionės trukmė 30-35 min. Kelionė į vieną pusę kainuoja 17,70 GBP, į abi puses – 31,05 GBP. Pigesni bilietai parduodami internetu.
Southern Railway traukiniai išvyksta kas 15 min. į London Victoria stotį, sustodami Clapham Junction. Kelionė trunka 35-40 min. Kelionės kaina 15 GPB, perkant internetu iš anksto kaina prasideda nuo 2 GBP.
Autobusu:
easyBus autobusai važiuoja kas 15-20 min. Kelionė trunka 60-90 min. Perkant autobuse, bilietas kainuoja 9,99 GBP, užsakant internetu – nuo 2 GBP.
National Express autobusai į London Victoria išvyksta kas 30 min. Kelionės trukmė 75-110 min. Užsakant internetu bilieto kaina 7,50 GBP (+1 GBP užsakymo mokestis).
Taksi: kelionė į miestą jums kainuos nuo 22,50 GBP žmogui.

London Luton oro uostas
Traukiniu: geležinkelio stotis nuo oro uosto nutolusi maždaug 2 km. Iki jos keleivius veža autobusai, bilieto kaina 1,60 GBP. Kelionė traukiniu trunka 20-55 min. Bilieto kaina 12,50 GBP į vieną pusę.
Autobusu:
National Express. Išvykimai kas 20 min. Kelionės į London Victoria trukmė 90 min. Bilietų kainos internete nuo 5 GBP.
Greenline. Išvykimai kas 20 min. Kelionės trukmė 90 min. Perkant autobuse kelionė į vieną pusę kainuoja 10 GBP, perkant internetu bilietai kainuoja nuo 8 GBP.
Terravision autobusai išvyksta iš aikštelės priešais atvykimo aikštelę. Bilietas į London Victoria į vieną pusę kainuoja 9 GBP, keliaujant į abi puses – 18 GBP. Kelionės trukmė 65 min. Bilietus galite įsigyti internetu.

Viešojo transporto kainos Londone:
Londono viešojo transporto sistemą sudaro metro, autobusai, tramvajai.
Metro: mieste veikia 12 metro linijų. Kiekvienoje stoties platformoje yra „Help point“ pagalbos taškai, kuriuose teikiama informacija. Dalinami nemokami metro žemėlapiai. Vienkartinis bilietas galioja kelionei į vieną pusę, o kaina svyruoja nuo 1 GBP, priklausomai nuo to, kaip toli ketinate keliauti. Bilietai parduodami automatuose stotyse.
Londono metro schema
Autobusai: yra dviejų tipų autobusų stotelės: nuolatinės (compulsory – baltos su raudonu apvadu) ir pagal pageidavimą (request – raudonos su baltu apvadu). Nuolatinėse stotelėse autobusas visuomet sustos, o norint, kad sustotų stotelėje pagal pageidavimą, reikėtų spausti mygtuką, kuris apie tai informuoja vairuotoją. Norint įlipti į autobusą stotelėje pagal pageidavimą stotelėje stovintis keleivis turėtų pakelti ranką. Vienkartinis autobuso bilietas kainuoja 2 GBP, dienos bilietas kainuoja 3 GBP. Yra galimybė įsigyti bilietą iš vairuotojo.
Londono autobusų schema
Kad kelionė viešuoju transportu būtų pigesnė, rekomenduojama įsigyti Oyster Card elektroninį bilietą, kuris galioja ir autobusams, ir metro, ir traukiniams. Kortelės kaina 5 GBP.

Tikslių kainų ir informacijos apie transportą Londone ieškokite ČIA.
Duomenys pateikti 2014.07.22. 

Nemokamai lankomos vietos Londone.

pervezimai i Milano oro uostus

MILANAS

Bergamo oro uostas
Šis oro uostas nuo Milano nutolęs 46 km. Tiesioginė kelionė į Milaną Terravision autobusu užtrunka apie 1 val. ir kainuoja 5 EUR į vieną pusę, 9 EUR – į abi (vaikai iki 4 m. keliauja nemokamai). Autobusai iš Bergamo oro uosto išvyksta maždaug kas 20-30 minučių.
Jei vykstate į Bergamą, iš oro uosto galite vykti autobusu Nr. 1 iki Bergamo miesto už 2 EUR. Vėliau Milaną galite pasiekti iš centrinės Bergamo traukinių stoties greituoju traukiniu už ~4 EUR. Kelionė traukiniu truks 48 min.

Viešojo transporto kainos Milane:
Viešojo transporto bilietai yra universalūs ir gali būti naudojami visose transporto priemonėse: metro, autobusuose ir tramvajuose. Bilietus galima įsigyti spaudos kioskuose, tabako krautuvėse, metro stotyse iš bilietų automatų. Vienkartinis bilietas kainuoja 1,50 EUR ir galioja ne ilgiau nei 90 min. Dienos bilietas kainuoja 4,50 EUR, 2 dienų – 8,25 EUR.
Metro schema.

Tikslių kainų ir transporto tvarkaraščių ieškokite ČIA.
Duomenys pateikti 2014.07.23. 

pervezimai i Oslo oro uostus

OSLAS

Rygge oro uostas
Oro uostas nuo Oslo nutolęs 70 km. Keliauti į miestą galite:
Ryggeekspressen autobusais, kurie suderinti su skrydžiais. Kelionė trunka maždaug valandą. Bilietas į vieną pusę
kainuoja 160 NOK, į abi puses – 300 NOK (220 NOK studentams). Bilietus galima įsigyti iš vairuotojo.
NSB traukiniai taip pat gali nuvežti jus į miestą. Iki geležinkelio stoties reikėtų pavažiuoti specialiu autobusu. Išvykimai kas valandą. Kelionė trunka 51 min. Bilieto kaina 156 NOK.

Sandefjord Torp oro uostas
Oro uostas nuo Oslo nutolęs 118 km. Keliauti į miestą galite:
Torpekspressen autobusai važiuoja nuo Torp pro Drammen iki Oslo. Kelionės trukmė 1 val. 45 min. Kaina: 240 NOK į vieną pusę ir 420 NOK į abi puses. Nuolaidos taikomos senjorams ir studentams (nuolaidos su tarptautiniu studento pažymėjimu ISIC). Autobusų grafikai yra priderinti prie lėktuvų reisų, todėl jums nusileidus autobusas į Oslą lauks keleivių. Plačiau >

NSB traukiniai kursuoja iš Torp gel. stoties į Oslo centrą. Geležinkelio stotis yra sujungta nemokamais shuttle autobusais iš oro uosto. Kelionės iki geležinkelio stoties trukmė 4 min. Traukiniai į Oslą išvyksta kartą per valandą. Kelionės iki Oslo trukmė 1 val. 45 min. Kelionės kaina 252 NOK.

Taksi iki Oslo kainuoja apie 2000 NOK.

Viešojo transporto kainos Osle:
Mieste važiuoja metro, autobusai ir tramvajai. Patogu tai, kad visą transporto sistemą administruoja viena kompanija, todėl visoms transporto rūšims bilietai kainuoja tiek pat. Viešojo transporto bilietus galit įsigyti automatuose ir kioskuose. Vienkartinio bilieto kaina priklauso nuo to, kaip toli keliaujate. Nenorintiems sukti galvos, kiek Osle reikės išleisti judėjimui po miestą, rekomenduojama įsigyti parą galiojantį bilietą. Jo kaina 90 NOK. Savaitės bilietas kainuoja 230 NOK, mėnesio – 650 NOK.
Metro sudaro 6 linijos, visos jos važiuoja į centrinę Oslo stotį. Joje galima gauti visą informaciją apie transportą mieste.
Metro schema.

Tikslių kainų ir transporto tvarkaraščių ieškokite ČIA.
Duomenys pateikti 2014.08.14

pervezimai i Paryziaus oro uostus

PARYŽIUS

Beauvais oro uostas
Beauvais-Tille oro uostas įsikūręs netoli Beauvais miesto. Oro uostas nutolęs maždaug 85 km nuo Paryžiaus centro.
Autobuso bilietas iš Beauvais oro uosto į Paryžių kainuoja 17 EUR į vieną pusę. Bilietus galima įsigyti automate išėjus iš terminalo ir pasukus į dešinę. Kelionės trukmė 1 val. 15 min. Autobusas atvyksta į Pershing stovėjimo aikštelę prie Port Maillot aikštės (šalia Paryžiaus EXPO rūmų). Iš čia važiuoja metro.
Jei turite laiko ir norite šiek tiek sutaupyti, galite į Paryžių keliauti traukiniu. Iki geležinkelio stoties veža autobusas, kainuojantis 4 EUR. Traukinio bilietas kainuoja 12 EUR, o asmenims iki 25 m. galioja papildoma 25% nuolaida. Kelionė traukiniu iki Gare du Nord truks 70 min. Deja, traukiniai kursuoja gana retai, maždaug kas 40 min.

Paris Charles de Gaulle oro uostas
Traukinių RER ir B linija yra tarp oro uosto ir Paryžiaus (Denfert-Rochereau, Saint-Michel-Notre-Dame, Gare du Nord). Kelionės trukmė 25 – 35 min. Kaina nuo 9,75 EUR. Vaikams iki 4 m. nemokamai. Traukiniai kursuoja kas 10 – 15 min.
Traukinių tvarkaraščiai >
Autobusu Les Cars Air France iki Etoile – Porte Maillot nuvyksite per 15 min. Autobusai kursuoja kas 30 min. Bilieto kaina į vieną puse nuo 17 EUR, į abi puses nuo 29 EUR, vaikams (2-11 m.) 8,50 EUR. Iki Gare Montparnasse autobusai kursuoja kas 30 min. kasdien. Bilieto kaina nuo 17,50 EUR į vieną pusę, į abi puses 30 EUR, vaikams (2-11 m.) 9 EUR. Iki Paris-Orly autobusai kursuoja kas 30 min. kasdien. Bilieto kaina nuo 21 EUR į vieną pusę, į abi puses 35,50 EUR, vaikams (2-11 m.) 10,50 EUR.
Autobusas Roissybus vyksta iki Paryžiaus (Opéra) kas 15 – 20 min. Kelionė trunka 45 – 60 min. Bilieto kaina nuo 10 EUR.
Naktiniai Noctilien 140 ir 143 autobusai vyksta iki Paris Gare de l’Est. Kaina nuo 7,60 EUR.
350 autobusas vyksta iki Paris-Gare de l’Est. Kelionės trukmė 45 – 60 min. Autobusai kursuoja kas 15 – 30 min.
351 autobusas vyksta iki Paris-Nation. Kelionės trukmė 45 – 60 min. Autobusai kursuoja kas 15 – 33 min.
Disneyland Resort Paris – oro uostas: nuo 06:30 val. iki 19:00 val. Oro uostas  – Disneyland Resort Paris: nuo 09:00 val. iki 20:50 val. Bilieto kaina nuo 20 EUR, vaikams (3-11 m.) nuo 16 EUR.
Susisiekimo schema iš oro uosto >

Duomenys pateikti 2014.11.05.

Viešojo transporto kainos Paryžiuje:
Vienkartinio metro bilieto kaina 1,70 EUR, 13,70 EUR už 10 bilietėlių, 16 EUR už savaitės abonementą. Vienu metro bilietėliu galima persėsti tiek kartų, kiek reikia, neišeinant iš metro stočių. Tas pats bilietėlis galioja ir autobusams bei tramvajams.
Metro schema. Pagalbinis viešojo transporto instrumentas.

Nemokamai lankomos vietos Paryžiuje.

pervezimai i Romos oro uostus

ROMA

Rome Ciampino oro uostas
Čiampino yra mažesnysis oro uostas, iš kurio skrenda daugelis pigių skrydžių bendrovių, nuo miesto nutolęs 12 km.
Terravision autobusai važiuoja maždaug kas 30 min., laukia keleivių prie pat atvykimo terminalo. Kelionės kaina į vieną pusę 4 EUR. Pigesnius bilietus galima įsigyti internetu. Kelionės trukmė apie 40 min.
Sitbusshuttle autobusai į Termini gali nuvežti už 4 EUR į vieną pusę, o į abi puses už 8 EUR. Išvykimai kas 30-50 min..
Schiaffini autobusai važiuoja maždaug kas 40 min. Kelionės kaina nuo 1 EUR iki 4 EUR priklausomai nuo to, ar norite vykti iki Termini stoties Romos centre (4 EUR), ar išlipti priemiestyje Anagnina stotyje (1 EUR), iš čia galite perlipti į Metro liniją A ir už papildomą 1 EUR nukeliauti į miesto centrą. Kelionės trukmė apie 40 min.

Rome Fiumicino (Leonardo da Vinci) oro uostas
Tai pagrindinis miesto oro uostas. Vykti į miestą galima keliais būdais:
Traukiniu:
Leonardo Express. Tai greitasis traukinys, vykstantis į miestą kas pusę valandos. Bilietus galima įsigyti bilietų automatuose arba atvykimo salėje. Kaina 11 EUR į vieną pusę. Kelionės trukmė 30 min.
Traukinys FR1. Šis traukinys sujungtas su metro linija. Bilieto kaina 5,50 EUR. Juo važiuokite iki Tiburtina, Tuscolana arba Ostiense stoties, o čia galėsite persėsti į metro, kuris važiuoja į miesto centrą, kuris kainuoja papildomą 1 EUR.
Autobusu:
Terravision autobusai važiuoja maždaug kas 30 min., laukia keleivių prie pat atvykimo terminalo. Kelionės kaina į vieną pusę 4 EUR. Pigesnius bilietus galima įsigyti internetu. Kelionės trukmė 55 min.
Cotral autobusai. Tai pigiausia alternatyva pasiekti Romos centrą. Tačiau šie autobusai kursuoja gana retai. Bilieto kaina 2,20 EUR, juos galite įsigyti oro uoste esančiame kioske. Autobusu važiuokite iki Magliana-Eur stoties, o joje teks persėsti į metro, vežantį į Termini stotį.
Taksi: iki miesto kainuoja apie 50 EUR, tad juo keliauti apsimoka, jei esate keturiese.

Viešojo transporto kainos Romoje:
Transporto bilietai Romoje yra universalūs, t.y. galima naudoti visų tipų transportui. Vienkartinis bilietėlis kainuoja 1 EUR. Dienos bilietas – 4 EUR, 3 dienų bilietas – 11 EUR, savaitės – 16 EUR.
Patogiausia po Romą keliauti metro.
Metro schema

Tikslių kainų ir transporto tvarkaraščių ieškokite ČIA.
Duomenys pateikti 2014.08.14.  

Nemokamai lankomos vietos Romoje.

pervezimai i Stokholmo oro uostus

STOKHOLMAS

Stockholm Skavsta oro uostas
Skavsta oro uostas nuo Stokholmo nutolęs apie 100 km. Autobusu į miestą kelionė truks 80 min. Flygbussarna autobuso bilietas kainuoja apie 17,20 EUR į vieną pusę ir 30,84 EUR į abi puses. Autobusas važiuoja kas 1 val. ar kas 30 min. Bilietus galima įsigyti ir internetu (bilietai bus pigesni). Jei turite laiko ir norite sutaupyti, galite rinktis kelionę autobusu Nr. 515 iki visai šalia esančio Nykoping miestuko geležinkelio stoties (Nyköping Centralstation), o ten sėsti į traukinį, vežantį į miestą. Autobuso kaina 26 SEK, traukinio bilietas priklausomai nuo datos ir laiko gali kainuoti ir 75 SEK, ir virš 100 SEK.

Stokholmo viešojo transporto kainos:
Po Stokholmą galite keliauti autobusais, metro, tramvajais ir miesto antžeminiais traukiniais. Stokholmo metro yra vienas labiausiai pasaulyje išvystytų požeminių tinklų su 100 stočių. Visa tai galima vadinti ilgiausia pasaulyje meno ekspozicija! Keliaudami metro turėsite progą pasigrožėti puikiais 140 menininkų kūriniais: skulptūromis, mozaikomis, tapybos darbais, reljefais, grotais.
Metro schema.
Transporto sistema yra susiskirstyta į zonas ir paremta bilietų, kuponų bei pasų principu, todėl keliaujant iš vieno taško į kitą teks perlipti vidutiniškai 2-4 kartus. Vienkartinio bilieto kaina priklauso nuo to, keliose zonose važiuosit viešuoju transportu. Kaina svyruoja nuo 36 SEK iki 72 SEK (20 SEK – 40  SEK vaikams ir senjorams). Vienas bilietėlis galioja vieną valandą. Vienos dienos pasas kainuoja 115 SEK (70 SEK vaikams ir senjorams), 3 dienų pasas – 230 SEK (140 SEK vaikams ir senjorams), savaitės – 300 SEK (180 SEK vaikams ir senjorams). Vienkartinio bilieto kaina priklauso nuo to, keliose zonose važiuosit viešuoju transportu. Kaina svyruoja nuo 36 SEK iki 72 SEK (20 SEK – 40  SEK vaikams ir senjorams).
Bilietai, kuponai ir pasai parduodami kioskuose, stotyse. Įsigiję 3 dienų pasą gausite pakvietimą į Gröna Lund pramogų parką.

Tikslių kainų ir transporto tvarkaraščių ieškokite ČIA.
Duomenys pateikti 2014.08.14. 

Nemokamai lankomos vietos Stokholme.

pervezimai i Tamperės oro uostą

TAMPERĖ

Tamperės Pirkkala oro uostas
Iš pirmojo terminalo į Tamperės geležinkelio stotį važiuoja prie skrydžių priderinti autobusai. Kelionės trukmė 30 min. Bilieto kaina 6 EUR. Bilietus galite įsigyti oro uosto informacijos punkte.
Taip pat į miestą galite nuvykti Tamperės miesto autobusu Nr. 61. Jis išvyksta iš antrojo terminalo. Kelionės trukmė 35 min. Bilietus parduoda vairuotojas, jo kaina 4,70 EUR.

Viešojo transporto kainos Tamperėje:
Tamperėje kursuoja autobusai. Vienkartinis bilietas kainuoja 2,60 EUR ir galioja vieną valandą. Naktiniuose autobusuose bilieto kaina padvigubėja. Juos įsigyti galite iš vairuotojo.

Tikslių kainų ir transporto tvarkaraščių ieškokite ČIA.
Duomenys pateikti 2014.08.14. 

Kaip nuvykti viešuoju trasportu iš oro uosto į Varuvą, į oro uostą VaršuvojeVARŠUVA

Varšuvos Šopeno oro uostas
Oro uostas yra maždaug už 8 km nuo Varšuvos centrinės stoties. Iš oro uosto į miestą galima vykti autobusu ar traukiniu. Susisiekimas tikrai labai patogus. Kelionės trukmė apie 20-30 min., priklausomai su kuo keliausite. Su traukiniu keliauti kiek trumpiau. Iki centrinės stoties važiuoja 175 autobusas arba S3 traukinys.

Viešojo transporto kainos Varšuvoje:
Varšuvoje kursuoja autobusai, traukiniai ir metro. 20 min bilieto kaina – apie 0,78 EUR, 75 min. bilieto kaina – apie 1 EUR.

Tikslių kainų ir transporto tvarkaraščių ieškokite ČIA.
Duomenys pateikti 2016.06.01. 

Kaip nuvykti viešuoju trasportu iš oro uosto į Vieną, į oro uostą VienojeVIENA

Vienna oro uostas
Vienos oro uostas nuo centro nutolęs maždaug 16 km.
Iš oro uosto traukiniu „City Airport Train CAT“ nuvyksite iki Wien Mitte/Landstraße esančio netoli centro. Kelionė trunka apie 16 min. Traukiniai tarp oro uosto į Wien Mitte/Landstraße kursuoja kas 30 min. Bilieto kaina į vieną pusę nuo 11 EUR, į abi puses nuo 17 EUR.
Traukinys „Schnellbahn S7″ tarp oro uosto į Wien Mitte/Landstraße kursuoja kas 30 min. Kelionė trunka apie 26 min., kadangi traukinys sustoja ir kitose tarpinėse stotelėse. Bilieto kaina nuo 4,20 EUR į vieną pusę. Bilietą reikia nusipirkti iš anksto bilietų automatuose.
Traukinių kainos ir tvarkaraščiai >

„Airport buses of the Vienna Airport Lines“ – šiais autobusais iki centro Morzinplatz/Schwedenplatz nuvyksite per 20 min. Autobusai tarp oro uosto ir Morzinplatz/Schwedenplatz kursuoja kas 30 min.
Kelionė autobusu iki Kagran – Vienna International Centre (VIC) trunka apie 20 – 45 min. Autobusai tarp oro uosto ir VIC kursuoja kas 1 val.
Kelionė autobusu iki Vienna Meidling Station/Dörflerstraße trunka maždaug 30 min., o iki Westbahnhof 45 min. Autobusai iš oro uosto kursuoja kas 30 min. Autobusų bilietų kaina nuo 8 EUR, į abi puses nuo 13 EUR, vaikams iki 15 m. 4 EUR, vaikams iki 6 m. nemokamai.

Viešojo transporto kainos Vienoje:
Vienoje platus viešojo transporto susisiekimo tinklas. Tinklą sudaro metro, (vadinami „U-Bahn“), tramvajai (vadinami „Bim“), traukiniai ir autobusai. Viešojo transporto veiklą vykdo Wiener Linen. Rajonai suskirstyti zonomis, vienas viešojo transporto bilietas galioja tik vienoje zonoje į vieną pusę. Bilieto kaina nuo 2,20 EUR.

Viešojo transporto žemėlapis mieste. Tvarkaraščiai.

Duomenys pateikti 2014.11.05.

249 thoughts on “Kaip nuvykti viešuoju transportu į / iš oro uostą/-o

 1. Atsakyti Deimantė Lie 14, 2016 14:58

  Naršydama puslapyje neradau informacijos apie tai ar iš Bergamo oro uosto naktį važiuoja naktiniai autobusai į Milaną? Ačiū už informaciją.

 2. Atsakyti Kristina Bir 28, 2016 23:19

  Ačiū už vertingą pagalbą. O kaip keisti Mančesterio oro uostą į Robin Hood (Doncaster). Skrydis naktį, nesinori persėdimų. Ar yra tiesioginis transportas?

 3. Atsakyti Kristina Bir 27, 2016 14:48

  Skrendame su persėdimais, tad norime nepavėluoti į lėktuvą kitame oro uoste. Sakykite, ar yra iš Lutono oro uosto tiesioginis „šatlas“ į Gatwick oro uostą? Kaip kuo greičiau pakeisti oro uostus? Ačiū už pagalbą.

 4. Atsakyti Neringa Geg 31, 2016 22:42

  Sveiki,norėjau paklausti,kaip nuvažiuoti iš Varšuvos Šopeno oro uosto į Varšuvos centrine autobusų stotį,kiek kainuotų.

 5. Atsakyti erika Geg 1, 2016 14:52

  sveiki, skrisiu i frankfurto oro uosta, niekur nerandu informacijos apie traukiniu ir autobusu tvarkarascius .Vyksiu is FRA oro uosto iki Kaiserslautern,Prasau pagalbos,

 6. Atsakyti Erika Kov 26, 2016 10:30

  Kaip patogiausia ir pigiausia iš LUTON oro uosto (UK) nusigauti iki Gravesend miestelio?

  • Atsakyti Justė Kov 29, 2016 12:08

   Erika, keliauti galima autobusu arba traukiniu. Kainas palyginti galite internete, tuomet nuspręsite, kuris variantas jums priimtinesnis.

 7. Atsakyti Gediminas Kov 15, 2016 13:46

  Sveiki,

  Gal galėtumėte rekomenduoti kokiu transportu reikėtų naudotis norint iš Nykoping miestuko geležinkelio stoties (Nyköping Centralstation), pasiekti Stokholmą. Kiek man pavyksta rasti tai pigiausia SJ traukiniu ir tai kainuoja apie 105 SEK.

  Čia maršrutas siekiant iš Skavsta oro uosto pasiekti Stokholmą.

  Ačiū už rekomendacijas

  • Atsakyti Vita Kov 27, 2016 23:09

   Sveiki, Kelionė traukiniu iš Zalcburgo į Paderborn (Vokietija). Atvykstu iš Zalcburgo į Miuncheno pagrindinę geležinkelio stotį ir išvykimas į Paderborn iš pagr. geležink. stoties, ar ne, kokia kryptis. Ačiū

  • Atsakyti Justė Kov 15, 2016 16:40

   Gediminai, į Stokholmą keliauti galite ir tiesioginiu autobusu iš oro uosto, tačiau gali kainuoti šiek tiek brangiau.
   Galbūt jūsų variantas ir yra pigiausias.

   • Atsakyti Gediminas Kov 15, 2016 21:08

    Na tiesiog Jūsų rekomendacijose kaip pasiekti centrą nuo oro uosto yra įvardinta traukinio bilieto kaina 46 SEK. O man nepavyksta to rasti. Gal nemoku ieškoti, ar kainos ženkliai pasikeitė :)

    • Atsakyti Justė Kov 16, 2016 10:23

     Gediminai, informaciją šiek tiek atnaujinome. Traukinių bilietų yra ir po 75 SEK, tačiau viskas priklauso nuo jūsų kelionės datos bei laiko :)

 8. Atsakyti Daja Kov 4, 2016 11:52

  Sveiki, balandzio 29d. vakare isvykstame is Vilniaus i Varsuvos oro uosta, gal yra norinciu prisijunkti, mielai paimtume 2 pakelaivius (net su 2 lagaminais) rasykite davi3ster@gmail.com

 9. Atsakyti Larisa Vas 17, 2016 14:48

  Laba diena. Balandzio 1 atskrendam i Larnaka oro uosto Kipre. Ar galima nuvykti iki 7&8 Mesopotamias Str.Oroklini,7041 Larnake autobusu? Ar reikia taksi? Ir kokia butu kaina? Ačiu.

 10. Atsakyti Virginijus Sau 25, 2016 10:37

  Laba diena,
  skrendu iš Kauno į Liutono oro uostą. Kaip iš ten nuvykti į Srafordą

  • Atsakyti Justė Sau 25, 2016 11:25

   Virginijau, keliauti turėsite su persėdimais. Iš oro uosto į Londoną vykite autobusu arba traukiniu, o iš ten autobusu ar traukiniu į Stratfordą.

 11. Atsakyti Vaida Lap 29, 2015 16:12

  Laba diena. Iškilo klausimas kaip iš Paryžiaus nuvykti i Beauvais oro uostą naktį? Mūsų skrydis 9 ryto,o skaičiau,kad nakties metu nevažiuoja nei autobusai,nei metro.

 12. Atsakyti Renata Lap 5, 2015 22:24

  Sveiki,
  Antradienį iš Kauno 17:05 atskrisime į London Gatwick oro uostą. Norim vakare pasiekti Kembridžą, kaip į jį nuvykti ir kiek tai mums kainuos?
  Iš anksto dėkoju.

 13. Atsakyti Ruta Spa 9, 2015 20:57

  Sveiki.
  Kaip nuvykti nusileidus Bergamo oro uoste vakare 20 val.iki San Marko( Venecijoje)?
  Aciu

  • Atsakyti Daiva Spa 12, 2015 11:29

   Rūta, deja, tokiu metu viešuoju transportu iki Venecijos nepavyks nusigauti. Rekomenduočiau pernakvoti Bergame ir ryte leistis į kelionę link Venecijos.

 14. Atsakyti Audronė Rgs 16, 2015 21:55

  Sveiki, Kaip patogiausia iš Porto centro nuvykti į oro uostą vis. transportu? Skrydis ryte apie 8 val.

 15. Atsakyti Audrius Rgs 12, 2015 22:20

  Sakykite, kaip is Budapesto oro uosto pigiausiai nuvykti iki centro ir atgal?

 16. Atsakyti Giedre Rgs 1, 2015 8:15

  laba.prasau patarti,kaip nuvykti is Porto[Portugalija] i Santiago de Compastella[Ispanija] viesuoju transportu.Aciu

  • Atsakyti Daiva Rgs 2, 2015 11:14

   Giedre, iš Porto iki Santiago de Compostela galima vykti traukiniu arba autobusu, tačiau reikės persėsti bent kartą – patogiausia tai padaryti yra Vigo mieste.

 17. Atsakyti Lina Rgp 19, 2015 14:59

  Sveiki,
  norejau paklausti, nuo Romos centro iki Ciampino oro uosto norėtume vykti taxi, nes skrydis labai anksti. Ar nebus problemų taip anksti išsikviesti taxi? kokios maždaug kainos? gal yra koks kitas keleivių pervežimas, nes mūsų apie 10 žmonių,o metro , kiek žinau , dar nevažiuos. Dėkui

  • Atsakyti Daiva Rgp 19, 2015 16:53

   Lina, ar bus galimybių išsikviesti taksi labai anksti, reikėtų teirautis vietoje. Važiuojant su taksi Romoje 1 km kainuoja apie 1,10 EUR. Tačiau įsėdimo mokestis yra apie 5 EUR, todėl bendra suma gali gautis tikrai nemaža.
   Yra galimybė užsisakyti tiesioginį pervežimą iki oro uosto. Parašykite Audronei el.paštu audrone@zigzag.lt ir suteiks jums daugiau informacijos.

 18. Atsakyti Jovita Bir 18, 2015 16:23

  Sveiki,

  Atvyksiu į Frankfurto Hano oro uostą, ir man įdomu kaip nuvykti iki Liuksemburgo dienos metu?:)

 19. Atsakyti Rosita Bir 4, 2015 18:47

  Sveiki, noreciau suzinoti kaip nuvykti is PAFOSO oro uosto iki viesbucio Kings 2 ,kokio marsruto autobusai vaziuoja?
  ACIU

  • Atsakyti Daiva Bir 5, 2015 10:58

   Rosita, iš Pafoso oro uosto 612 autobusu važiuokite iki Kato Paphos pagrindinės autobusų stoties (HArbour), tuomet 615 autobusu pavažiuokite keletą stotelių (iki 347 stotelės) ir išlipus teks dar šiek tiek paėjėti iki viešbučio.
   Jei reikalingas pervežimas iki viešbučio, kreipkitės į Audronę el.paštu audrone@zigzag.lt

 20. Atsakyti JANINA Bir 3, 2015 14:57

  LABA DIENA. RUDENIOP SKRISIME I ISPANIJA BARSELONETA. ORO UOSTAS EL PRAT KAIP PASIEKTI MIESTO TRANSPORTU BARSELONETA? ANGLISKAi NESNEKAME.ESAME GARBAUS AMZIAUS 60-7OM.
  PAGARBIAI,

  • Atsakyti Daiva Bir 3, 2015 16:20

   Janina, iš Barselonos El Prat oro uosto į Barseloną galima keliauti keliais būdais:
   1. Iš oro uosto traukiniu vykti iki „Sants“ stoties, kurioje įlipsite į metro L5 (mėlyna) ir pavažiuosite iki „Verdaguer“ stotelės. Tuomet perlipsite į metro L4 (geltona), kuriuo nuvyksite į Barselonetą (stotelė – „La Barceloneta“).
   2. Iš oro uosto galima vykti autobusu iki Placa Catalunya aikštės. Tuomet lipsite į metro L1 (raudona) ir pavažiuosite (galima ir paėjėti pėsčiomis) iki „Urquinaona“ stotelės. Joje persėsite į metro L4 (geltona) ir kiek pavažiavus pasieksite Barselonetą (stotelė – „La Barceloneta“).
   Pridedame metro žemėlapį > http://www.mapametrobarcelona.net/mapas-metro/mapa-metro-barcelona-2015-01.jpg.
   Patogiausias variantas pasiekti Barselonetą būtų užsisakius pervežimą, nereikėtų sukti galvos metro stotelėse :) Jei domina pervežimas, parašykite Audronei el.paštu audrone@zigzag.lt ir suteiks jums daugiau informacijos.
   Geros kelionės!

 21. Atsakyti Ilona Geg 21, 2015 1:35

  Sveiki, mano vardas Ilona, as gyvenu Paryziuje, dirbu turizme. Labai myliu si miesta. As organizuoju ir pravedu nuostabias ekskursijas po si amzinaji meiles miesta, pasitinku zmones is oro uosto ir suteikiu visa reikalinga informacija, jei kam nora reikes mano paslaugu – butinai kreikites, as labai pasistengsiu organizuoti Jusu poilsi kaip galima geriau. Susisiekti su manimi galima e-pastu: tur.and.france@gmail.com arba telefonu +33 7 53 25 09 51

 22. Atsakyti arvydas Geg 12, 2015 14:30

  ar yra tiesioginis autobusas pervaziavimui
  is Bergamo aerouosti i Malpensa aerouosta
  jei su persedimu Milano centre tai si varijanta zinau
  As klausiu transferio be persedimo
  aciu

 23. Atsakyti dovydas Geg 2, 2015 1:16

  sveiki kiek kainuotu kelione su metro arba traukiniu is Wolverhampton i londono king crosa?

 24. Atsakyti jurate Bal 19, 2015 12:04

  ar milane galima nusipirkti bilietą kelioms dienoms ir ar jis galios visoms metro ir miesto autobuso linijoms? Jei taip, kaip reikia žymėti tokį bilietą metro ir autobuse? Ar apsimoka vienai dienai iš Milano nuvykti į Veneciją (viešbučiai užsakyti tik milane, važiuojam be savo transporto, ketiname naudotis tik viešuoju transportu)? Ar geriau kur nors arčiau?

  • Atsakyti Daiva Bal 20, 2015 13:29

   Jūrate, Milane galima įsigyti skirtingų tipų viešojo transporto bilietų: vienkartinį, vienos dienos bilietą, kelių dienų bilietą ir pan. Įsigijus ATM bilietus galima keliauti ir metro, ir autobusu. Bilietas pradeda galioti po pirmojo pažymėjimo ir galioja nustatytą terminą. Daugiau informacijos apie bilietus, kainas ir kt. galite rasti internete.
   Keliauti į Veneciją vienai dienai nelabai apsimoka, didžiąją dienos dalį sugaišite traukinyje ar autobuse. Geriau apsilankykite kur nors arčiau. Galite nuvykite prie ežerų. Dabar, kai viskas žaliuoja, bus dar nuostabiau :)

 25. Atsakyti Vida Bal 18, 2015 23:27

  Planuojame skrydį iš Varšuvos Šopeno oro uosto.Skrydis anksti ryte,norime nakvoti, kad naktį nevažiuoti per Lenkiją.Kokį viešbutį patartumėte pasirinkti ir kur geriau palikti mašiną 7 dienoms.

  • Atsakyti Daiva Bal 20, 2015 15:06

   Vida, Šopeno oro uoste yra mokamos stovėjimo aikštelės, kuriose galėsite palikti automobilį. Daugiau informacijos rasite oro uosto tinklapyje. Arba galite pasinaudoti STAR PARKING paslaugomis.
   Įvairių viešbučių variantų jums gali pasiūlyti Lina. Parašykite jai savo pageidavimus el.paštu linak@zigzag.lt.

 26. Atsakyti tomas Bal 15, 2015 20:46

  sveiki norejau suzinoti ar metro i stansted (uk) oro uosta vaziuoja kekviena diena ir visa para?

 27. Atsakyti Vilija Vas 22, 2015 19:28

  Sveiki
  Gal zinote kaip galima is Bergamo(Milano)oro uosto nusigauti i Malcezine? Taxi brangu,o viesuoju transportu anglu k. nerandu nei autobusu,nei traukiniu tvarkarasciu.
  Aciu

  • Atsakyti Vilija Vas 25, 2015 20:43

   Aciu Daiva,bandysim.

  • Atsakyti Daiva Vas 23, 2015 12:37

   Vilija, iš Bergamo oro uosto 1 autobusu galima pasiekti traukinių stotį, tuomet traukiniu vykti iki Gardos ežero, o tada vietiniu autobusu iki Riva del Garda iš kur kursuoja autobusas į Malcesine. Kitas variantas – traukiniu keliauti iki Veronos, tuomet autobusu iki Gardos autobusų stoties, iš kurios yra tiesioginis susisiekimas su Malcesine. Traukinių klausimais gali pakonsultuoti Audronė, parašykite jai el. paštu audrone@zigzag.lt.

 28. Atsakyti Arvydas Vas 14, 2015 15:54

  Sveiki,
  noriu informacijos kaip atvykus i Birmingemo(UK) oro uosta, pasiekt gelezinkelio stoti ir nuvykt i Peterborough m.

  • Atsakyti Daiva Vas 17, 2015 12:24

   Arvydai, iš Birmingamo oro uosto galima vykti traukiniu iki Birmingamo tarptautinės traukinių stoties, o tada tiesioginiu traukiniu į Piterborą. Iš Birmingamo oro uosto į Piterborą galima keliauti ir autobusu. Traukinių ir autobusų klausimais jus gali pakonsultuoti Audronė el.paštu audrone@zigzag.lt. Parašykite jai savo poreikius dėl krypties, laiko ir kt., ir ji pateiks jums tinkamiausią pasiūlymą.

 29. Atsakyti AS Sau 14, 2015 16:51

  Sveiki, gal yra tokių žmonių kurie pabuvojo Austrijoje – Vienoje? ir gali pasidalint žiniomis kaip keliavote iš oro uosto iki viešbučio ir t.t

 30. Atsakyti vaida Sau 5, 2015 22:24

  Barselona

  45 autobusu??
  O ne 46?
  Barselonos gidas raso viska taip pat tik apie 46 autobusa.

 31. Atsakyti Inga Sau 4, 2015 16:34

  Prieš porą savaičių su draugais iškojome būdų kaip nusigauti iš Beauvais oro uosto i Paris. Matau čia irgi daug kas ieško info kaip nuvažiuoti iš Beauvais oro uosto į Paryžių? Kaip pasirode tai pakankamai toli, apie 100km. Tad pasidalinsiu savo patirtim, gal kam pravers. Mes su 5 draugais pries porą savaičių ten nuskrydome ir mums labai pasiseke, išeinant iš terminalo sutikome rusakalbį žmogų, kuris teikia transporto paslaugas turistams, jis nuvežė mus iki viešbučio už 100 Eur, net su autobusu mums butu brangiau – bilietai dabar po 17Eur. Pakeliui pravede šaunią ekskursiją, suteike visą mus dominančią informaciją. Pas jį mes užsakemė transferą atgal, nes skrydis buvo labai nepatogiu laiku – 6 val jau reikejo būti oro uoste. Kam reikes, butinai rekomenduojame, jis mums paliko savo kontaktus: tourism.france.paris@gmail.com tel +33 7 82 00 70 27 Vadimas

 32. Atsakyti Rasa Gru 20, 2014 11:01

  Dar neaiškumas, ar į oro uostą galima tik iš Plaza de Armas aikštės Sevilijoje, ar būtų kažkur įmanoma surasti ir kitus sustojimus šio autobuso? O taxi gal galima ir iš Santa Justa traukinių stoties, nes tuomet jau gerokai mažesnis atstumas..
  Nuoširdžiai dėkinga už pagalbą, Rasa.

  • Atsakyti Daiva Gru 22, 2014 11:54

   Rasa, autobusas kursuoja iš Plaza de Armas su sustojimais. Jei jums patogiau vykti iš Santa Justa traukinių stoties, autobusas stoja ir joje. Traukinių stotyje turėtumėte rasti ir taksi. Daugiau informacijos galite rasti oro uosto tinklapyje.

 33. Atsakyti Rasa Gru 20, 2014 9:51

  Dėkoju. O sakykite, jokie traukinukai nevyksta pro Sevilijos oro uostą? Tik autobusas arba taxi? Neramu, skrydis 6.15, galima nespėti, jei pirmasis autobusas vėluotų..

 34. Atsakyti Rasa Gru 12, 2014 20:11

  Sveiki. Niekur nerandu informacijos kaip nuvykti iš Sevilijos miesto į oro uostą? Ar vyksta kas nors anksti ryte, apie 4 val. nes skrydis 6 val. ( išskyrus taxi ). Oras uostas mačiau uždaromas, tai ten nakvynė atkrenta :)
  Dėkoju.

  • Atsakyti Daiva Gru 15, 2014 10:55

   Rasa, iš miesto centro (Plaza de Armas) iki Sevilijos oro uosto vyksta autobusas, kuris kursuoja nuo 4:30 val. Kelionė trunka apie 30 min. Gerai įvertinkite situaciją, ar tikrai suspėsite į skrydį.

 35. Atsakyti Zana Gru 3, 2014 18:33

  mano tel +33 7 82 00 70 27

 36. Atsakyti Zana Gru 3, 2014 18:19

  Sveiki, jei kam nors reikes patogiai nuvykti is Beauvais oro uosto i Paryziu ir atgal, Jus galite pasinaudoti mano paslaugomis. As galiu nuvezti 6 keleivius nurodytu adres, kaina 100Eur. Kai autobuso kaina siuo metu yra 17 Eur, tai didesniai kompanijai tikrai apsimoka

 37. Atsakyti Adriana Lap 30, 2014 10:38

  Sveiki,

  Planuoju keliauti i Anglija. Is Kauno skrisiu lektuvu i Birmingham oro uosta. Salia jo yra traukiniu stotis, man is Birmingham reikia nukeliauti i Evesham, traukinio bilietus radau, taciau kaip matau mano bilietai butu su 2 persedimais. Kaip as tureciau elgtis, kad pakliuti i reikiama traukini, keliausiu pirma karta.
  ACiu

  • Atsakyti Daiva Gru 1, 2014 13:01

   Adriana, jūsų traukinių bilietuose turi būti pateikta visa informacija, kur ir į kokį traukinį reikia persėsti. Ant kiekvieno traukinio yra rašoma, koks tai traukinys ir kuria kryptimi vyksta. Juk visada galite pasiteirauti traukinių palydovų arba kasose, tikrai padės rasti reikiamą traukinį. Tik atsižvelgite į tarpinių persėdimų laikus, kad suspėtumėte persėsti.

 38. Atsakyti Rasa Spa 31, 2014 15:17

  Prašau patarti kaip iš Vienos oro uosto nuvykti į centrą. Vienoje persėdimas č0 val, tad norėtusi aplankyti mietą.

  • Atsakyti Rasa Spa 31, 2014 16:26

   Ačiū, Daiva.

  • Atsakyti Daiva Spa 31, 2014 16:07

   Rasa, iš Vienos oro uosto į centrą galite nuvykti autobusu arba traukiniu. Traukiniu „City Airport Train CAT“ iš oro uosto nuvyksite iki Wien Mitte stoties esančios netoli centro. Traukiniai kursuoja kas 30 min. (šis greičiausias, bet brangiausias – į vieną pusę nuo 11 EUR), traukinys „Schnellbahn S7″ vyksta iki Vienos taip pat kas 30 min. (kaina nuo 4,20 EUR į vieną pusę). Galima vykti ir autobusu, tik važiuosite kiek ilgiau, kaina nuo 8 EUR.

 39. Atsakyti Agne Spa 30, 2014 10:57

  Sveiki. Gruodzio viduryje planuojame aplankyti Roma. Is kur butu galima (Romos centre) nusigauti iki Fiumicino oro uoso?

  • Atsakyti Daiva Spa 30, 2014 11:29

   Agne, Termini stotis yra pagrindinė stotis, esanti Romos centre, iš kurios patogu nuvykti į oro uostą ir autobusu, ir traukiniu. Beje, vykti autobusu yra pigiau.

 40. Atsakyti Inga Rgs 26, 2014 11:23

  Ketinu skristi iš Kauno oro uosto Į Porto (POrtugalija) su persėdimu Frankfurte HHN Hahn oro uoste. Kadangi laukimo laikas netrumpas (apie 20 val) norėčiau apžiūrėti Frankfurto senamiestį. Kokiu transportu galėčiau jį pasiekti ir ar tai labai toli? Ačiū.

 41. Atsakyti Vilma Rgs 10, 2014 18:01

  Sakykite, ar važiuojant iš Vilniaus oro uostu į stotį autobusu ar mikroautobusu galima nusipirkti bilietuką, atsiskaitant eurais?

  • Atsakyti Daiva Rgs 11, 2014 9:37

   Vilma, kol kas eurais atsiskaityti Lietuvos viešajame transporte dar nėra galimybės. Valiutą galite pasikeisti oro uoste esančiose valiutos keityklose.

 42. Atsakyti Alina Rgs 4, 2014 15:35

  Sveiki,gal galėtumėt patarti kaip nuvykti viešuoju transportu nuo Trapani birgi oro uosto (nusileidžiame 17.30) iki viešbučio Trapanyje „La-Veranda“( adresas -Via del Mandorlo 13, Trapani)

  Ačiū

  • Atsakyti Daiva Rgs 4, 2014 15:45

   Alina, iš Trapani oro uosto galite važiuoti autobusu iki Trapanio autobusų stoties, o iš čia iki viešbučio keliauti pėsčiomis (1,8 km) arba taksi.

 43. Atsakyti Julija Rgp 26, 2014 12:29

  Sveiki,
  turiu klausimą, koks būtų miesto mokestis Sicilijoje Palerme 3 žvaigždučių viešbutis

  Ačiū

 44. Atsakyti Julija Rgp 7, 2014 20:26

  sveiki, noreciau suzinoti kaip galima nuvykti is Trapani oro uosto iki palermo centro su viesuoju transportu? Gal yra tiesioginis, pvz.teravission? iki kur jis veza?

  • Atsakyti Daiva Rgp 8, 2014 10:12

   Julija, iki Palermo centro (netoli traukinių stoties) iš Trapani oro uosto galite nukeliauti tiesiogiai Terravision autobusu. Kelionės trukmė 2 val. Bilietas į vieną pusę kainuoja 11 EUR. Bilietus galite įsigyti internetu arba oro uoste.
   Šalia traukinių stoties sėskite į autobusą Nr. 102 ir važiuokite iki Liberta – Archimede stotelės. Visai netoli bus ir jūsų viešbutis.
   Viešbutyje miesto mokestis gali siekti 1,5 EUR už parą. Pasitikslinti galite viešbučio administracijoje.
   Daugiau – Patarimai keliaujantiems į Siciliją

  • Atsakyti Julija Rgp 7, 2014 21:01

   Dar noreciau paklausti koks yra palermo miesto mokestis 3*** viesbutis butu? ar nera toli nuo autobusu terminalo (kurie atveza is oro uosto) iki viesbucio Europa hotel Via Agrigento, 3, 90141 Palermas (adresas)

 45. Atsakyti Julija Lie 15, 2014 18:49

  Sveiki. Planuojame aplankyti Milana ir keliom dienom is ten nuvykti i Venecija. Is kokio Milano oro uosto geriausia ir patogiausia yra nuvykti i Venecija? Is Milano Bergamo ar is Milano Malpensa?

  • Atsakyti Daiva Lie 16, 2014 10:17

   Julija, tiek iš vieno, tiek iš kito oro uosto jums reiktų važiuoti traukiniu arba autobusu iki Milano centrinės traukinių stoties ir iš ten vykti į Veneciją. Dėl traukinių bilietų jums padėti gali Audronė el.p. audrone2@zigzag.lt.

 46. Atsakyti Gintarė Lie 14, 2014 11:42

  Sveiki,
  Vykstame į Siciliją. Atskrendame į Comiso oro uostą, bet galiausiai nusprendėme apsistoti Palermo. Atstumas nemažas. Kiek galėtų kainuoti pervežimas iš Comiso oro uostą į Palermą 4 asmenims? Ačiū už atsakymą :)

  • Atsakyti Daiva Lie 15, 2014 10:33

   Gintare, iš Comiso oro uosto į Palermo galima vykti keliais būdais.
   1. Taksi. Gana brangu, bet patogu. Nuveš tiesiai, be persėdimų, patogiai. Kainą reikėtų tikslintis vietoje, tačiau suma gali siekti apie 300 EUR.
   2. Automobilio nuoma. Jei ketinate ne tik nuvykti iki Palermo, bet ir pakeliauti po salą, 4 asmenims apsimoka nuomotis automobilį. Jo kaina priklauso nuo pasirinktos automobilio kategorijos, kuro išlaidų dydį lems jūsų keliavimo intensyvumas.
   3. Autobusu. Tektų vykti su persėdimu, nes tiesioginių reisų nėra. Iš Comiso oro uosto reikėtų vykti į Comiso arba Ragusa (būtinai pasitikrinkite tvarkaraščius, nes autobusai važiuoja ne itin dažnai), o iš ten persėite į autobusą, važiuojantį į Palermo. Autobusų tvarkaraščius rasite http://www.aziendasicilianatrasporti.it/. Kainas reikėtų tikslintis vietoje.
   Linkime pasirinkti geriausią variantą ;) Geros kelionės!

 47. Atsakyti Rimas Lie 7, 2014 15:16

  Atvykstame į Frankfurto oro uostą. Kokiu transportu galima nuvykti į geležinkelio stotį, kad pratęsti kelionę toliau.
  Ačiū

 48. Atsakyti Loreta Bir 30, 2014 16:47

  Sveiki,

  Norejau paklausti, kaip nuvykti is Comiso (Sicilija) oro uosto iki Syracuse, ar yra viesas transportas.
  Aciu uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Bir 30, 2014 16:54

   Loreta, kompanijos AST autobusu galite vykti maršrutu Comiso Airport – Ragusa. Iš Ragusos (Ragusa) autobusu ar traukiniu galite pasiekti Sirakūzus.

 49. Atsakyti skirmante Bir 27, 2014 12:31

  Laba diena,

  Atvykstame i Kipra, Paphos oro uosta 16.55 val. Gal patartumete, kaip pigiau nuvaziuoti 2 asmenims iki Louis Phaethon Beach viesbucio (10 km).
  Gal autobusu?

  Is anksto dekoju,

 50. Atsakyti Laima Bir 10, 2014 20:40

  Laba diena norejau Jusu pasiteirauti kaip butu galima nusigauti is Krokau aerouosto iki Varsuvos centrines stoties.

  • Atsakyti Daiva Bir 11, 2014 10:06

   Laima, jei teiraujatės dėl Krokuvos oro uosto, tai patogiausia būtų iš Krokuvos oro uosto nuvykti iki Krokuvos centrinės traukinių stoties ir iš čia keliauti traukiniu į Varšuvą. Lenkijos sostinę pasieksite per ~2,5 val. Dėl traukinio bilietų jums gali padėti Lina el.paštu linak@zigzag.lt.

 51. Atsakyti Giedrė Bir 1, 2014 22:09

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti koks geriausias būdas nukeliauti Amsterdame (Schiphol oro uostas – centras) Greičio/kainos santykis. Turim ~ 6 valandas (:

 52. Atsakyti Indre Geg 28, 2014 22:25

  Sveiki,

  noriu suzinoti, kaip nuvykti is Koso saloje esancio oro uosto i Marmari miestelyje esanti Sandy Beach viesbuti?

 53. Atsakyti Justina Geg 28, 2014 13:26

  Laba diena,

  Noriu sužinoti, kaip iš Frankfurto Hahn’o oro uosto nuvykti į Antverpeną (į centrinę traukinių stotį)? Lėktuvas nusileidžia 16 val.

  Ačiū

 54. Atsakyti VYTAUTAS Bal 23, 2014 11:58

  Sveiki,

  gal kas galit patarti, kaip is Bremeno oro uosto autobusu arba tramvajumi nuvykti iki Gropelingen miestelio, viesbutis Innside by Meliá Bremen ,Sternentor 6.

  Busiu dekingas

 55. Atsakyti Deimante Bal 1, 2014 17:33

  Gal kas zinot, kaip viesiuoju transportu is Paphos oro uosto pasiekti viesbuti “ Capital coast resort and spa “ ?

 56. Atsakyti Inga Kov 9, 2014 23:15

  Labai jums aciu uz informacija!!

 57. Atsakyti Inga Kov 6, 2014 22:32

  Sveiki,

  Labai noreciau pagalbos! Mano lektuvas nusileidzia 9:45 ryto is kankuno i pagrindini frankfurto oro uosta. Kitas skrydis i kauna yra 14:30 is hahno oro uosto. Klausimai du: kaip nuo pirmojo nusigauti iki antrojo ir ar suspesiu? Labai aciu uz atsakyma

  • Atsakyti Daiva Kov 7, 2014 9:46

   Inga, tiesiausias ir greičiausias kelias įveikti atstumą tarp Frankfurto ir Hahn oro uostų – vykti shuttle autobusu. Kelionė užtruks 1 val. 45 min. ir bilietas kainuos 14 EUR/asm. Tvarkaraščius ir daugiau informacijos rasite čia >.

 58. Atsakyti Karolis Vas 14, 2014 9:18

  Sveiki :)
  Ar Cagliari yra viešojo transporto dienos bilietas, kiek jis kainuoja?

 59. Atsakyti Enrika Sau 22, 2014 22:37

  Sveiki :)
  Kokiu viešuoju transportu galima nusigauti nuo Cagliari oro uosto iki via Mandrolisai 78 09121 Cagliari?
  Dėkui iš anksto!!

 60. Atsakyti Rūta Sau 21, 2014 23:38

  Sveiki,
  kaip viešuoju transportu Stambule nuvykti iš Sabiha Gökçenoro uosto į Atatiurk?

  • Atsakyti Daiva Sau 22, 2014 9:52

   Rūta, patogiausia būtų vykti „Havatas“ kompanijos autobusais iš Sabiha Gökçenoro oro uosto iki Taksim (bilieto kaina 13 Turkijos lirų, kelionės trukmė ~1,5 val.) ir čia persėsti į kitą autobusą, važiuojantį iš Taksim į Ataturk oro uostą (bilieto kaina 10 Turkijos lirų, kelionės trukmė ~40 min.). Autobusai kursuoja kas pusvalandį nuo 03:30 iki 01:00 val. Iš Taksim galima vykti ir metro, tačiau teks persėsti.

 61. Atsakyti alterira Gru 25, 2013 0:55

  Sveiki. Pas Jus aptikau tokią neteisingą informaciją apie vykimą iš Bergamo oro uosto: „Tiesioginė kelionė į Milaną Terravision autobusu užtrunka apie 1 val. ir kainuoja 10 EUR į vieną pusę, 16 EUR – į abi“. Iš tikrųjų kaina į vieną pusę -5 EUR. Šią informaciją galite pasitikslinti Terravision svetainėje. Dar yra 2 vežėjai, kurie veža iš Bergamo oro uosto į Milaną, bet irgi už 5 EUR. O 10 EUR kainuoja nuvažiuoti į Milaną iš Malpensa oro uosto. :)

 62. Atsakyti Edita Gru 22, 2013 14:58

  Sveiki i hahn oro uosta is Lietuvos atvykstu 28 gruodzio 8.05 laiku. noreciau suzinoti kaip is hahnos galeciau nuvykti i Heidelberga?

 63. Atsakyti Renata Gru 17, 2013 0:11

  sveiki

  Atvykstame i Frankfurt hahn oro uostą

  Renata

  • Atsakyti Ramune Gru 17, 2015 9:14

   Sveiki,
   Prasau patikslinkite, ar iš Paryžiaus centro galima nuvykti metro i Disneylenda uz 1,80eur, ar jau galioja kitos zonos kaina? Aciu

  • Atsakyti Daiva Gru 18, 2013 11:57

   Renata, iš Hahn oro uosto tiesiai gali vykti į Kiolną. Autobusas vyksta kelis kartus per dieną, bilieto kaina 11 EUR. Į Baden Badeną autobusų nėra. Jei pageidaujamus miestus nortumėte pasiekti traukiniu, reiktų vykti į Frankfurtą ir iš ten tęsti kelionę traukiniu.

 64. Atsakyti REnata Gru 14, 2013 13:23

  laba diena,

  turim lektuvo bilietus i Frankfurta pries Naujuosius. Preliminariai rezervavom nakvyne Frankfurte, bet gal verta pakeistu i Baden Baden ar Kiolna? Koks susisiekimas is oro uosto su siais miestais, ar nebutu sunku pasiekti siuos miestus?

  aciu

 65. Atsakyti Tania Lap 22, 2013 20:29

  Sveiki,
  gal galėtumėte atsakyti kur parduodami bilietai į Terravision autobusus, vežančius į Romos centrą is Ciampino ar Fiumicino oro uostų (ne internetu). Įsigijus autobuso bilietą jį gal reikia kažkur pažymėti? Kažką panašaus esu skaičiusi.
  O gal nebūtina važiuoti iki Termini stoties, galbūt autobusas stoja kažkur pakeliui, jei viešbučio adresas Via Catone 21, Roma?
  Busiu labai dėkinga už atsakymus :)

  • Atsakyti Daiva Lap 25, 2013 10:08

   Tania, bilietus galite įsigyti vietoje oro uoste. Dėl bilieto žymėjimo pasiteiraukite pirkdami kasoje arba autobuse.
   Kaip atvykti iš oro uosto iki jūsų pasirinkto viešbučio, geriausiai jums patars viešbučio administracija.

 66. Atsakyti joli Lap 10, 2013 20:28

  Noriu papildyt: iš Briuselio Charleroi oro uosto iki Briuselio autobuso bilietas kainuos tik 5 eurus perkant internetu

 67. Atsakyti Renata Lap 3, 2013 18:06

  Sveiki,
  norėjau sužinoti, kaip atskridus i Milano Bergamo oro uostą (19.40) greičiausiai pasiekti Chatillon ar net Cervinia.
  Dėkoju

  • Atsakyti Daiva Lap 4, 2013 13:08

   Renata, traukinių po 19 val. jums reikiama kryptimi jau nebus. Todėl belieka praleisti naktį Milane ir pratęsti kelionę ryte arba užsisakyti pervežimą iki Cervinia. Šiuo klausimu jums gali padėti Jolanta el.p. sjolanta@zigzag.lt arba tel. 8 600 26764.

 68. Atsakyti Akvile Spa 25, 2013 21:54

  Norejau pasiteirauti kaip is Charleroi oro uosto patekti i antverpena?Busiu spalio 30 diena, zimnai kaska panasaus, kaip vienas bilietukas, apie 20 euru su autobusu ir po to su traukiniu. o tikslumos tai nieko nezinau :)

  • Atsakyti Daiva Spa 28, 2013 12:18

   Akvile, galima vykti autobusu iki Charleroi Sud traukinių stoties arba iki Briuselio Midi traukinių stoties ir iš ten tęsti kelionę traukiniu iki Antverpeno.
   Iš Charleroi Sud traukinių stoties iki Antwerpen Central traukinių stoties traukinys važiuoja ~1,5 val. Bilieto kaina nuo 14,50 EUR. Bendras bilietas su autobuso bilietu iki/iš Charleroi oro uosto kainuoja nuo 19,50 EUR.
   Iš Briuselio Midi traukinių stoties iki Antwerpen Central traukinių stoties traukinys važiuoja 40-60 min. Bilieto kaina nuo 10,40 EUR.
   Kokį kelionės variantą pasirinkti, derėtų pasižiūrėti tvarkaraščius, kada vykti yra patogiau.
   Jei reikės pagalbos dėl traukinių bilietų, jums padės Jolanta el.paštu sjolanta@zigzag.lt arba tel. 8 600 26764.

 69. Atsakyti Robertas Spa 22, 2013 11:56

  Laba diena,
  gal galetumete patarti, su kuo, ir kaip pigiau nuvaziuoti iki Mediterranean Beach Hotel viesbucio, Limasolis. Atskrendame i Paphos(Kipras) oro uosta 11:10val.

  • Atsakyti Daiva Spa 22, 2013 14:19

   Robertai, kelionė viešuoju transportu iš Paphos oro uosto į jūsų viešbutį būtų gana komplikuota, todėl rekomenduojame rinktis tiesioginį pervežimą autobusu nuo oro uosto iki nurodyto viešbučio. Kaina 180 Lt/asm. į abi puses. Dėl paslaugos užsakymo teiraukitės Simonos tel. 8 600 26766 arba el.p. simona@zigzag.lt.

 70. Atsakyti Rasa Spa 21, 2013 22:11

  Sveiki,

  Spalio 29d. 22val. atskrendame i Cagliari oro uosta. Turime ten viesbuti vienai nakciai, o sekancia diena reikia pervaziuoti i Alghero, kur praleisime atostogas iki lapkricio 7d. Noreciau paklausti, ar yra tiesioginiai autobusu reisai is Cagliari i Alghero ir atgal, ar reikia vaziuoti su persedimais. Ir kaip tai geriausiai padaryti?

  • Atsakyti Daiva Spa 22, 2013 10:24

   Rasa, iš Kaljario iki Alghero tiesioginio reiso viešuoju transportu nėra. Važiuojant iš Kaljario oro uosto iki Alghero miesto turėsite persėsti Sasaryje. Patogiausia važiuoti autobusu nr. 9343 ir Sasaryje persėsti į nr. 9323.
   Važiuodami iš Kaljario miesto autobusų stoties iki Alghero turėsite du persėdimus.
   Dar galite užsisakyti pervežimą iki viešbučio. Šiuo klausimu jums gali padėti Jolanta el.p sjolanta@zigzag.lt arba tel. 8 600 26764.

 71. Atsakyti Irena Spa 20, 2013 21:10

  Laba diena, spalio 26 atskrendam i Cagliari, norėčiau paklausti kaip būtų galima nuvažiuoti, ne taksi, o viešuoju transportu iš oro uosto į Calamosca viešbutį. Ačių.

  • Atsakyti Daiva Spa 21, 2013 11:51

   Irena, nuo Kaljario oro uosto iki jūsų viešbučio (Calamosca) yra apie 14 km. Važiuojant viešuoju transportu užtruksite apie 55 min. Nuo oro uosto turėsite važiuoti nr. 160 ir persėsti į Linea PQ arba Linea 5. Paprašykite vairuotojo, kad sustotų arčiausiai jūsų viešbučio esančioje stotelėje. Autobusai iki pat viešbučio nevažiuoja, todėl turėsite dar paeiti pėsčiomis apie 1,4 km.

 72. Atsakyti Jolita Rgs 19, 2013 16:55

  Laba diena,
  Sakykit kaip is Trapalio( Sicilija) oro uosto pasiekti Al Madarig viesbuti. Koks autobusas ar traukinys vaziuoja? Ka patartumete? Aciu

 73. Atsakyti Julija Rgs 12, 2013 18:49

  Sveiki,
  turiu klausima skrendame i Milana, nusileisime Bergamo oro uoste apie 22:30 ir reikia nusigauti iki Milano viesbucio Hotel Sabatino Milan adresas: Via Giovanni Lulli, 6, Città Studi, 20131 . Kaip pasiulytume tai padaryti? Labai aciu uz atsakyma

  • Atsakyti Daiva Rgs 13, 2013 9:29

   Julija, iš Bergamo oro uosto nuolat važinėja autobusai iki Milano centrinės stoties (Central Station). Nuo čia sėskite į autobusą Nr. 81 ir pavažiuokite 9 stoteles (apie 10 min.) iki Aspromonte Gardens. Jūsų viešbutis „Hotel Sabatino Milan“ yra už 50 m. nuo stotelės.

 74. Pingback: Žiemos sezono metu dar daugiau krypčių su „Ryanair“ iš Kauno ← Zigzag.lt kelionių blogas

 75. Atsakyti bugas Lie 14, 2013 12:21

  Sveiki, kaip nusigauti iki Nicolosi miestelio Sicilijoje is Trapani oro uosto?

 76. Atsakyti andrius Lie 11, 2013 18:04

  laba diena Daiva.rugpjucio menesy skrendam y Sicilija,nusileidziam Trapani oro uoste.musu viesbutis yra Cefalu miestelyje,o viesbucio pavadinimas Hotel Dolcestate.gal zinote ar vaziuoja kokis autobusas iki sio miesto,nes atstumas yra nemazas,apie 200km.ar brangu vaziuoti autobusu jai jis zinoma vaziuoja ir ar geriau nuomotis masina iskarto.noors y viesbuty noretume nuvykti autobusu.prasau pagelbekit.aciuu.

  • Atsakyti Daiva Lie 12, 2013 10:52

   Andriau, galite iš Trapani traukiniu nuvykti iki Palermo (apie 8 EUR) ir iš Palermo vykti autobusu iki Cefalu.
   Dar galima užsisakyti pervežimą į viešbutį.
   Tiek dėl traukinio bilietų, tiek dėl pervežimo jums gali padėti Simona tel. 8 600 26766.

 77. Atsakyti Daiva Lie 3, 2013 8:24

  labas rytas,
  prasau patarti, kaip is Trapani autobusu stoties nuvykti iki viesbucio Disio Resort/ Marsala/? Ar iki sios vietos vaziuoja viesasis transportas?
  Aciu labai.
  Daiva.

 78. Atsakyti Marius Bir 28, 2013 11:18

  Laba diena,
  turiu toki klausima:
  2013 Liepos 1d. atskrendu anksti ryte i Franfurto (FRA) oro uosta ir turesiu beveik 9 valandas tarpa iki persedimo. Noriu nuvaziuoti iki Frankfurto centro, apsiziureti, aplankyti idomias vietas. Taigi, domina:

  1. Ar spesiu laiko atzvilgiu
  2. Geriausias budas nuvaziuoti iki centro ir jo mokestis
  3. Zymiausios ir labiausiai rekomenduojamos aplankyti vietos.

  ACIU

 79. Atsakyti Petras Bir 25, 2013 13:06

  Laba diena!
  Būsiu dėkingas, jei atsakysite, kaip iš Trapani oro uosto pigiausiai nuvykti į Trapani miestelį, į viešbutį Residence Cortile Antico. Jeigu važiuotume autobusu, kokioje stotelėje išlipti? Kokios autobusų kainos?
  Ačiū!

  • Atsakyti Daiva Bir 25, 2013 15:31

   Iš Trapani oro uosto galite vykti iki Trapani autobusų stoties. Nuo čia yra apie 5 min. kelio iki jūsų viešbučio.
   Į autobusų stotį nukeliausite AST firmos autobusu, kaina 4,50 EUR.

 80. Atsakyti sapyra Bir 20, 2013 9:11

  Sveiki, gal galit pagelbeti? i trapani oro uosta atskrendam 17.30.kaip supratau reikia oro uoste ieskoti ATS autobusu kurie vaziuoja i Trapani miesta , o kurioje vietoje jie stoja Trapanyje? mums reikia i Viesbuti
  Arancio Case Vacanza
  Corso Italia 42-44, Trapani, 91100 Italija
  ar ATS kazkur netoli stoja? , o gal apsimoketu imti taxi( mes tryse)???

 81. Pingback: Kas geriau: Europos jaunimo kortelė ar ISIC? ← Zigzag.lt kelionių blogas

 82. Atsakyti Linas Bir 10, 2013 10:48

  Sveiki,

  Gal patartumėt, kokiu autobusu iš Trapanio oro uosto, patogiau pasiekti „Il Cavaliere“ viešbutį Trapanio mieste? Dėkoju.

 83. Atsakyti Rima Geg 30, 2013 22:58

  Sveiki,
  sakykit, prašau, kaip pigiausiai 4-iems asm., iš Koso (KGS) oro uosto nuvykti į PSALIDI miestelyje esantį „Sun Palace Hotel Resort & Spa“? Lėktuvas atskrenda 09:40 val. ryte. Labai ačiū.

  • Atsakyti Daiva Geg 31, 2013 10:46

   Rima, autobusas iš Koso tarptautinio oro uosto važiuoja į Mastihari, o tada – į Koso miestą. Kelionės iki Koso miesto kaina – 3,3 EUR. Iš Koso miesto galėsite autobusu vykti į Psaladi, kuris yra už 10 min. kelio. Visa kelionė šiek tiek užtruks. Keturiems asmenims laiko ir finansų klausimu apsimoka vykti taksi. Jų prie oro uosto stovi daugybė. Kelionė truks maždaug apie 25 min. ir galėtų kainuoti maždaug apie 35 EUR. Deja, tikslios kainos atsakyti negalime. Galima užsisakyti ir pervežimą – kaina 8-12 EUR asmeniui. Dėl pervežimo paslaugos užpildykite užklausos formą.
   Daugiau patarimų vykstantį Koso salą rasite čia – http://blog.zigzag.lt/informacija-keliaujantiems-i-kosa

 84. Atsakyti Artūras Geg 29, 2013 21:54

  Sveiki, sakykit, prašau, kaip patogiau ir pigiau iš Kagliari oro uosto nuvykti į Geremeas miestą? Lėktuvas atskrenda 22:10 val. Ačiū.

 85. Atsakyti Agnė Geg 20, 2013 10:28

  Norėčiau paklausti, kaip atskridus į Brėmeno oro uostą autobusu pasiekti tokius miestus, kaip Garrel arba Alhorną? ar važinėja tarpmiestiniai autobusai ir Brėmeno oro uosto?

  • Atsakyti Daiva Geg 20, 2013 11:32

   Agne, galite vykti traukiniu. Traukiniai iš Brėmeno į Alhorną išvyksta kas valandą. Kelionės trukmė 59 min. Kaina ~17.50 EUR (priklauso nuo traukinio). Traukiniai į Garrel vyksta kas 30-50 min. Kelionės trukmė nuo 2 iki 3 val. priklausomai nuo traukinio tipo ir vežėjo.
   Tvarkaraščius galite pasitikrinti http://db.de. Jei reikės pagalbos, parašykite el.paštu sjolanta@zigzag.lt.
   Iš oro uosto į geležinkelio stotį nuvykti labai paprasta. Prie pat oro uosto terminalų yra 6 nr. tramvajaus stotelė su ryškiais užrašais. Šis reisas veža į visus svarbiausius miesto taškus. Kelionė tramvajumi iki geležinkelio stoties truks apie 17 min. Tramvajus išvyksta kas 10 min.

 86. Atsakyti Rasa Geg 13, 2013 17:54

  Laba diena.
  Ačiū už info apie Brėmeno transportą. Dar norėčiau sužinoti, ar Brėmene nera, tarkim, turistams skirtos kortelės(kaip Giotenburge „GO“)su kuria būtų galima važinėti miesto transportu pora dienų ir kartu nemokamai ar su nuolaida aplankyti mokamus objektus (tarkim „Universum“).Ačiū :)

 87. Atsakyti Romas Geg 13, 2013 10:36

  Laba diena. Ar galima is Trapani autobusu stoties autobusu tiesiogiai nusigauti i Castellammare del golfo. Gal yra koks internetinis psl.? aciu.

 88. Atsakyti Audrius Geg 3, 2013 14:03

  Sveiki,
  Ar įmanoma nusigauti autobusu iš Kaljario miesto centro iki Monte Petrosu miestelio tiesiogiai ? Ir koks yra tikslus adresas Kaljario miesto autobusų stoties iš kurios autobusai keleivius nuveža iki Olbijos miesto ? Ačiū:)

 89. Atsakyti Mindaugas Bal 29, 2013 11:10

  Laba diena. As Gruodzio menesi keliausiu, bet labai domintu kainos mazdaug. Ieskojau pats, tai pigiausia randu po 15 svaru.

  Mane domina, kaip pigiausiai persikelti is Londono Heathrow oro uosta i Londono Luton ir Gatwick, i viena puse. Butu gerai jog parasytumete pigiausius budus i siuos abu oro uostus, kad zinociau is kurio geriau skristi. Aciu

  • Atsakyti Daiva Bal 29, 2013 12:41

   Mindaugai, gruodžio mėnuo dar toli ir kainos gali kisti. Iš Heathrow oro uosto tiesiogiai galima nuvykti tik į Gatwick oro uostą. Autobuso bilieto kaina yra apie 28 GBP. Kiti variantai yra vykti su persėdimu Londone, t.y. iš oro uosto vykti į Londono centrą ir iš ten vykti į pasirinktą oro uostą. Kainas rasite aukščiau.

 90. Atsakyti Aiste Bal 23, 2013 11:25

  Sveiki,

  geguzes 1 d nusileidziu Briuselio nacionaliniame oro uoste. Kaip nuvaziuoti iki miesto centro? :)

  • Atsakyti Daiva Bal 23, 2013 17:30

   Aiste, iš oro uosto patogu vykti traukiniu arba autobusu.
   Traukiniu: 4 kartus per valandą vyksta traukiniai iki Brussels North, Brussels Central ir Brussels Midi stočių. Kelionės trukmė iki miesto centro (Brussels Central) maždaug 17 min. Tvarkaraščius gali pasitikrinti http://www.raileurope.com/index.html. Bilietus gali įsigyti ir Lietuvoje, informaciją apie juos mielai suteiks Monika tel. 8 600 26763.
   Autobusu: sėsti į Airport Express #12 ir vykti iki Schuman Metro stotelės, o iš čia metro nuvykti į bet kurį Briuselio tašką. Kelionė truks 22 min. Plačiau apie autobusą, kainas ir bilietų pardavimo taškus http://www.mivb.be/airport-line.html?l=en. Jis nevažiuoja savaitgaliais. Savaitgaliais šiuo maršrutu keliauja #21 autobusas.
   Daugiau pasiūlymų: http://www.brusselsairport.be/en/passngr/to_from_brussels_airport/

 91. Atsakyti indre Bal 17, 2013 14:39

  laba diena prasau pasakykit kaip is varsuvos chopin oro uosto grysti i kauna? is anksto dekoju.

  • Atsakyti Daiva Bal 17, 2013 14:56

   Indre, važiuoja autobusas iš Varšuvos Chopin oro uosto 19:30 į Kauną kiekvieną dieną. Jeigu laikas netinkamas, vėlesni yra iš autobusų stoties Varšuvoje.

 92. Atsakyti Lilija Bal 11, 2013 8:47

  Ar yra traukiniai iš Düsseldorf (Weeze)aerouosto į Antverpeną ar Briuselį? Kokia kaina,ir kur galima sužinoti tvarkaraštį? Norime tryse savaitę pakeliauti po Belgiją. Nakvynes planuojame Antverpene, Briugėje, Gente, Briuselyje. Jei būtų patogesnis nuvykimas iki Amsterdamo, tai tada nuo jo pradėtume. Ar labiau apsimoka išsinuomoti mašiną aerouoste visai savaitei? Skrydžio bilietų neturime, pirksime kurie bus pigesni ar į Düsseldorf (Weeze) arba į Brussels (Charleroi), tada iš ten ir planuosime kelionę.

  • Atsakyti Daiva Bal 11, 2013 9:03

   Lilija, viskas yra įmanoma, tik kainos ir galimybių pasirinkimas priklauso nuo jūsų numatomos kelionės datos, bent jau apytikslės. Paskambinkite tel. 8 600 26762 arba parašykite Audronei el. audrone2@zigzag.lt ir ji jus detaliai pakonsultuos.

 93. Atsakyti Inga Kov 18, 2013 12:44

  Sveiki,

  Norejau paklausti.Atskridus is Kauno i Sicilija Trapani oro uosta, ar ymanoma su traukiniu nuvykti iki Taorminos ?

 94. Atsakyti Roberta Kov 13, 2013 20:27

  sveiki, balandžio 16d atskrendu į Kaljario oro uostą 22:10, kaip būtų įmanoma pigiai nuvykti iki Castelsardo miestelį? laaabai reikia Jūsų pagalbos
  Ačiū

  • Atsakyti Alicija Kov 15, 2013 18:05

   Roberta. mes irgi tuo pat metu atskrendame. susisiekite su mumis, bus pigiau :)

  • Atsakyti Daiva Kov 14, 2013 9:28

   Roberta, atskrendate į oro uostą gana vėlai, todėl patogiausia, tačiau ne pigiausia vykti taksi iš oro uosto.
   Pigiausias, tačiau gana sudėtingas variantas – vykti autobusu iš Cagliario oro uosto iki miesto centro. Autobusai kursuoja kas pusvalandį iki 23.30 val. Autobuso bilietas iki centro kainuos jums apie 0.67 EUR. Nuo centro galite vykti autobusu iki Olbijos arba Sassari ir iš ten – į Castelsardo miestą. Autobusų tvarkaraščius galite rasti čia http://www.arstspa.info/a.html.

 95. Atsakyti Birutė Kov 8, 2013 14:20

  Sveiki,
  2013 kovo 9 atskrendu į Franfurt (HHN, 12.40 val. Kaip pasiekti geriau Frankfurt, o po to Wursburg?

 96. Atsakyti Ieva Kov 1, 2013 21:49

  Sveiki, Kovo 12d busim Berlyne, “Am Funkturm“ Masurenallee g. Kokie yra artimiausi lankytini objektai,gal zinote?Kaip nuvykti iki ju?Ir kokie artimiausi hosteliai pigus,viesbuciai.. ?Labai dekinga buciau!!

 97. Atsakyti Aurelija Vas 25, 2013 11:48

  Sveiki,
  Kokiu būdu tiesiausia ir pigiausia nusigauti iš Kalijario oro uosto iki Villasiumius miestelio?

  • Atsakyti Daiva Vas 25, 2013 13:08

   Ko gero, paprasčiausias būdas užsisakyti pervežimą. Taksi saloje yra brangoki.
   Pervežimą užsisakyti galite per savo kelionių agentą arba internetu.

 98. Atsakyti audrone Vas 17, 2013 20:26

  Sveiki,
  balanzdio 1 d. skrendame pirmuoju Ryanair reisu is Kauno i Trapani Sicilijoje. Guvensime Valderice, Villa Sant Andreja. Patarkit, kaip galima ji pasiekti, kiek kainuotu taksi. Norim issinuomoti automobili visai savaitei nuo oro uosto ir grazinti oro uoste. Ar geriau nuomoti is Lietuvos internetu (automatines be tukstancio lt negausi), ar geriau ieskoti ir nuomotis oro uoste? Kokios benzino kainos Sicilijoje? Manau, kad si informacija daug kam bus aktuali, nes skrydziai i Sicilija pavasari tik prasideda, ir ten reikia keliauti..

  • Atsakyti Daiva Vas 18, 2013 12:59

   Sveiki,

   Valderice galite pasiekti vietiniu AST autobusu iš Trapani autobusų stoties. Kaina apie 2 EUR. Tikslią kainą sužinosite pirkdama bilietą, kurį galite įsigyti autobuse. Iš Trapani oro uosto į Trapani autobusų stotį galite nukeliauti su tuo pačiu AST autobusu, kurio kaina apie 5 EUR, jie važiuoja kas valandą.
   Jeigu norite pasiekti Valderice tiesiai iš oro uosto, tai taxi kaina keliaujant 1 keleiviui 60 EUR, 2 keleiviams 60 EUR, 3 keleiviams 60 EUR, 4 keleiviam 65 EUR, 5 keleiviams 70 EUR.
   Mašiną išsinuomoti galite ir būdami Lietuvoje pasirinkdami Jums reikalingą mašinos tipą: http://www.zigzag.lt/automobiliu-nuoma
   Benzino kaina gali keistis kas savaitę ar dieną, todėl orientacinė kaina šiuo metu yra apie 2 EUR

 99. Atsakyti Ausra Sau 31, 2013 8:51

  laba, Daiva,

  Norėčiau patikslinti kokiu autobusu Sardinijoje iš Kaljario oro uosto nuvykti į Kaljarį, kiek tai kainuotų autobusu ir taksi? gal galėtumėte pasakyti kokiamaždaug oro temperatūra būna Sardinijoje spalio mėn. ir kuris salos kurortas (salos pusė) ura mažiau vėjuota ir šiltesnė?
  Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Daiva Sau 31, 2013 11:48

   Aušra, prie Kaljario oro uosto yra dvi stotelės. Iš stotelės, kuri yra už atvykimo salės, autobusai vyksta nuo 8.40 iki 23.30 val. Nuo stotelės, kuri yra už išvykimo salės, autobusai važiuoja nuo 5.20 val. iki 22.30 val. Iš pastarosios stotelės reisai vyksta kas pusvalandį. Bilietas iki Kagliario miesto centro kainuoja apie 0.67 EUR.
   Tiksliai taksi kainų pasakyti negalime. Kainos yra sutartinės ir priklauso nuo vietos, į kurią vyksite. Bet kokiu atveju, tai kainuos tikrai brangiau nei vykstant autobusu, tačiau nuvykimas bus lankstesnis ir greitesnis. Per 10-20 min. nuvyksite į miesto centrą už maždaug 10 EUR.
   Kalbant apie orus, praėjusių metų duomenimis, spalio mėnesį Olbijoje vidutiniškai buvo +24°C, Kagliaryje +23°C, Alghere ir Sasaryje po +22°C. Sardinija yra gana vėjuota sala. Kiek labiau vėjuota gali būti šiaurės vakarų Sardinijoje.
   Daugiau apie Sardinijos salą skaitykite čia http://blog.zigzag.lt/sardinija-naujos-galimybes-atostogoms/

 100. Atsakyti Zydre Sau 28, 2013 17:00

  sveiki, kaip patogiau is Kagliari(sardinija) nuvykti i Alghera ,viesuoju transportu (jei nenuomuoti automobilio,nes baisoka netrint patirties vairuoti kalnuose)/Mes atskrendame balandzio men.,sestadieni,kaip tenai dirbama per iseigines.Gal galite patarti kur apsistoti Alghero,gal kas gali papasakoti apie si miesta,jei teko lankytis.Aciu

  • Atsakyti Daiva Sau 28, 2013 17:03

   Žydre, iš Cagliari oro uosto jums reikėtų autobusu (ARST) nuvykti iki Cagliari miesto centro. Tai truks apie 10-15 min. Bilietą galite įsigyti prieš lipant į autobusą arba spaudos kioske. Iš Cagliari į Alghero miestą tiesiogiai vyksta autobusas. Bilieto kaina apie 12,5 EUR. Kelionė trunka apie 3,5 val.
   Taip pat galite užsisakyti pervežimą iš Cagliari iki Alghero miesto centro. Pervežimo kaina kiek brangesnė – maždaug nuo 330 Lt už automobilį (telpa 4 keleiviai).
   Dėl viešbučio galite užpildyti užklausos formą http://www.zigzag.lt/viesbuciu-uzsakymas-internetu arba susisiekite tel. 8 600 26764. Tikrai rasime geriausią variantą :)

 101. Atsakyti Anonimiškas Sau 18, 2013 0:38

  Sveiki. Kaip greiciausiai is Sharlerua oro uosto trims nuvykti i Briuselio centra pasizvalgyti (kur pagrindine aikste ir sisiojantis berniukas) ir atgal? Tarpas tarp skyrdziu – spetynios valandos. Ar spesime? Ir jei tolimesnis skrydis 19.20, kelinta turime dingti is centro ir lekti atgal i oro uosta?
  Aciu

 102. Atsakyti Anonimiškas Sau 17, 2013 8:28

  Patarkite: 1.kaip iš Maltos oro uosto (vėuvas atvykimas 22_30)nusigauti iki Slimos?
  2. ar galima išsinuomoti mašiną Valletoje, o grąžinti oro uoste?

  • Atsakyti Daiva Sau 19, 2013 9:50

   Sveiki!
   1. Iš Maltos oro uosto vyksta Terravision autobusai, kurių tvarkaraštis pritaikytas pagal skrydžių tvarkaraštį. Bilieto kaina suaugusiajam į vieną pusę 8 EUR, į abi puses 16 EUR. Galima vykti taksi – kaina iki Sliema ~20 EUR.
   2. Galima automobilį išsinuomoti vienoje vietoje ir grąžinti kitoje, tik tuomet išauga nuomos kaina.

   • Atsakyti Loreta Lie 29, 2013 18:15

    Sveiki, patarkite kaip naktį iš Dublino centro dviems žmonėms patekti į Dublino oro uostą , lėktuvas į Kauną išskrenda 6.25 ryte.

 103. Atsakyti Anonimiškas Sau 10, 2013 9:50

  KAIP VYKTI IS Sicilijos Trapani oro uosto?

  • Atsakyti Daiva Sau 10, 2013 10:38

   Į kurią vietą norite vykti? Iš Trapani oro uosto vyksta autobusai, taksi, nuomojami automobiliai, užsakytas transportas. Kokiu būdu kur nuvykti galėtume patikslinti žinodami galutinį kelionės tašką :)
   Apie Siciliją ruošiame atskirą įrašą – ten pateiksime daug išsamios informacijos.

 104. Atsakyti Ramona Sau 9, 2013 20:46

  Sveiki, kaip butu galima nusigauti is Trapani-Birgi oro uosto i castellammare del golfo viesuoju transportu? Gal yra kokie ,,taksiukai“? Aciu

  • Atsakyti Daiva Sau 10, 2013 10:35

   Ramona, iš Trapani oro uosto iki Trapani miesto važiuoja autobusai. Tuomet galite persėsti į autobusą arba traukinį, važiuojantį iki Castellammare del Golfo (tik traukinių stotis yra ~3km nuo miestelio). Taksi kaina būtų maždaug 80 EUR.
   Galima užsisakyti pervežimą iš anksto. Tam reikia žinoti keleivių skaičių, viešbutį, kelionės laiką. Turint šiuos duomenis siūlome parašyti el.p. info@zigzag.lt arba paskambinti tel. 8 600 26762 ir pasiteirauti, kokios yra pervežimo galimybės.

 105. Atsakyti Gerda Sau 9, 2013 12:30

  Aciu, Daiva!
  Smagu, kai galima i Jus kreiptis ir Jus operatyviai atrasote :)
  Rekomenduosiu ir draugams :)
  Linkejimai,
  Gerda

 106. Atsakyti Gerda Sau 8, 2013 17:49

  Sveiki,
  skaiciau, kad galima isigyti savaitini metro bilieta po Paryziu uz 16 eur. Kur tokius bilietus parduoda?
  Ar galioja savaitinis metro bilietas uz 16 EUR taip pat ir autobusams bei tramvajams?
  T.y., ar galesime siuo bilietu naudotis ne tik metro?
  Dekoju,
  Gerda

  • Atsakyti Vaida Rgp 27, 2013 23:26

   Sveiki,noriu informacijos kaip is Frankfurt Hahn oro uosto nuvykti i Baden Badena.Ar yra koks viesasis transportas kuris veztu .

   Aciu.

   • Atsakyti Daiva Rgp 28, 2013 10:00

    Vaida, galite vykti Hahn Express autobusu iš Frankfurt Hahn oro uosto iki Ludwigshafen, Mannheim arba Heidelbergo ir vėliau tęsti kelionę iki Baden Baden traukiniu. Jei reikės pagalbos dėl traukinių bilietų, paskambinkite Audronei tel. 8 600 26762 arba parašykite el.paštu audrone2@zigzag.lt.

  • Atsakyti Daiva Sau 9, 2013 11:07

   Gerda, kaip ir rašėme prie kainų, tas pats bilietas galioja ne tik metro, bet ir autobusuose bei tramvajuose. Savaitinius bilietus galima įsigyti kioskuose ir bet kurioje didesnėje metro stotyje, pavyzdžiui, Port Maillot, kur ir atvažiuosi su autobusu iš oro uosto. Jei kažko nesuprasi, metro darbuotojai tikrai padės. Išbandyta :)

 107. Atsakyti Anonymous Gru 29, 2012 20:14

  Sveiki,
  O kaip iš Varšuvos traukinių stoties pasiekti Šopeno oro uostą, viešuoju transportu?
  Ačiū

  • Atsakyti Daiva Gru 31, 2012 9:37

   Iš Varšuvos centrinės traukinių stoties iki Varšuvos Frederic Chopin oro uosto galima nuvykti autobusu Nr. 175 (reisai vykdomi kasdien, kas ~10-30 min., kelionės trukmė ~30-35 min.). Bilieto į vieną pusę kaina 3,60 PLN. Arba galima vykti greituoju traukiniu KML 1. Bilieto į vieną pusę kaina ~6,10 PLN. Kelionės trukmė 20 min.

   • Atsakyti Roberta Kov 12, 2013 23:10

    Sveiki, balandžio 16d. 22:10 nusileidžiu Cagliari oro uoste. Kaip patogiausiai ir pigiausiai nusigauti iki Castelsardo miestelio? Laaabai reikia Jūsų pagalbos.
    Ačiū

    • Atsakyti Daiva Kov 13, 2013 11:46

     Roberta, atskrendate į oro uostą gana vėlai, todėl patogiausia, tačiau ne pigiausia vykti taksi iš oro uosto.
     Pigiausias, tačiau gana sudėtingas variantas – vykti autobusu iš Cagliario oro uosto iki miesto centro. Autobusai kursuoja kas pusvalandį iki 23.30 val. Autobuso bilietas iki centro kainuos jums apie 0.67 EUR. Nuo centro galite vykti autobusu iki Olbijos arba Sassari ir iš ten – į Castelsardo miestą. Autobusų tvarkaraščius galite rasti čia http://www.arstspa.info/a.html.

 108. Atsakyti Anonymous Spa 15, 2012 14:50

  Sveiki,
  gal patarsit, kaip atskridus i Brussels Charleroi nuvykti iki Amsterdamo arba iki Hagos traukiniu? Ar reikia pasiekti Briuseli ar galima vaziuoti traukiniu is Charleroi miesto?
  Dekoju, Giedre.

  • Atsakyti Daiva Spa 15, 2012 14:50

   Giedre, galima vykti traukiniu į Amsterdamą arba Hagą ir iš Brussels Charleroi, tik reikės persėsti Briuselyje į kitą traukinį.

 109. Atsakyti Andzelika Rgs 20, 2012 17:44

  Gal kas gali paratri. Atskrendam i Brusselio Charleroi oro uosta ir turim isskrysti is kiro brusselio oro uosto (BRU). Kokiu transportu galima nuvykti is 1 i kita oro uosta ir kiek mazdaug tai kainos?

  • Atsakyti Andzelika Rgs 22, 2012 16:15

   Aciu didelis!!!!! Labai sunku, kada nepazisti miesto. O galima dar paprasyti Berlyne is schoenefeldo oro uosto iki autobusu stoties ( Masurenallee 4-6,14057 Berlynas) vakare apie 23- 23-30 val gruodzio menesi.

   • Atsakyti Daiva Rgs 24, 2012 11:32

    Andželika, iš Schoenefeldo oro uosto sėskite į traukinį S45. Bilietėlio kaina 3,10 EUR. Būtinai jį pažymėkite prieš pradedant kelionę.
    Pradinė stotelė Flughafen Berlin-Schönefeld, galutinė – Theodor-Heuss-Platz.
    Sėskite į S45 stotelėje Flughafen Berlin-Schönefeld kryptis Bundesplatz. Važiuokite iki Bundensplatz stotelės. Čia perlipkite į metro U9. Kryptis Osloer Str. Važiuokite iki Zoologischer Garten. Čia perlipkite į U2, kryptis Ruhleben. Važiuokite iki Theodor-Heuss-Platz. Autobusų stotis bus vos už 200 m. Kelionės trukmė – apytiksliai 1 val.
    Susiplanuoti kelionę jums padės pagalbinė viešojo transporto priemonė http://www.fahrinfo-berlin.de/Fahrinfo/bin/query.bin/en?ld=0.1&, kuri atpažįsta maršrutus pagal adresus.

  • Atsakyti Daiva Rgs 21, 2012 9:06

   Andzelika, iš Briuselio Charleroi oro uosto jums reikėtų autobusu nuvykti iki pagrindinės Briuselio traukinių stoties Brussels Midi (autobusai išvyksta kas 30 min., kelionės trukmė ~1 val., bilieto kaina suaugusiam 13 EUR į vieną pusę, 22 EUR – į abi puses) ir čia persėsti į traukinį, važiuojantį į Briuselio oro uostą (traukiniai vyksta kas ~15 min., kelionės trukmė ~20 min., bilieto kaina suaugusiam 4,2 EUR į vieną pusę).

 110. Atsakyti Anonymous Rgs 18, 2012 14:20

  Neradau Berlyno, gaila :(

Klauskite mūsų