Kalėdinės mugės Europoje (2015 m.) 12

Kalėdinės mugėsNuo lapkričio pabaigos iki pat Kalėdų daugumoje didžiųjų Europos miestų šurmuliuoja kalėdinės mugės. Jos garsėja giliomis tradicijomis, malonia atmosfera, nepamirštamais reginiais, unikaliomis prekėmis, šeimyniškomis pramogomis visai šeimai. Siūlome susipažinti su kalėdinėmis mugėmis įvairiuose Europos miestuose ir, pasinaudojus akcijomis bei išsirinkus kelionę, pasinerti į unikalų šventinį šurmulį. Juk kalėdinės mugės puiki vieta nustebinti artimuosius vienetinėmis rankų darbo dovanomis iš visos Europos.

KELIONĖS Į KALĖDINES MUGES >

KELIONIŲ ISTORIJOS: Šeimyniška kelionė į Švediją

Į Švediją vykau kartu su savo mama. Plaukėme keltu  iš Klaipėdos į Karlshamną. Iki Klaipėdos iš Šakių miesto, kuriame gyvenu, vykome autobusu. Keliavome aplankyti šioje šalyje gyvenančios mano sesers, tad dėl apsistojimo vietos nekilo jokių klausimų. Įsikūrėme jos namuose, esančiuose Landsbro miestelyje. Tai gan mažas miestelis, apsuptas miško. Kadangi vykome žiemą (tai buvo šventinis laikotarpis), ...

Skandinaviškos patirtys keliaujant traukiniu

Klasikinė kelionė po gražiąją Skandinaviją nepaliks abejingų. Jau siūlėme trumpesnį maršrutą traukiniu po Skandinavijos šalis. Išbandykite ir kitą, ilgesnį ir išsamesnį maršrutą su InterRail Pass bilietu, galiojančiu 22 dienas. COPENHAGEN – ROSKILDE – OSLO – STAVANGER – BERGEN – MYRDAL – FLÅM – TRONDHEIM – BODØ – NARVIK – ABISKO – GÄLLIVARE – LULEÅ – KEMI – KEMIJÄRVI ...

10 idėjų keliaujantiems traukiniais žiemos metu

Štai 10 gerų idėjų, kurios žiemos kelionę su InterRail Pass pavers tikru nuotykiu. Įsivaizduokite, kad jau puškuojate prie pat sniegu nuklotų šlaitų ir pasakiškų kalnų miestelių, o šiltoje traukinio kupė mėgaujatės karštu šokoladu. Žiemos kelionės traukiniu gali būti magiška patirtis, ypač jei pasirinksite tinkamą metą ir kelionės maršrutą.

Traukiniu po Skandinaviją 5

Pateikiame maršrutą, kurio metu aplankysite Skandinavijos sostines ir susipažinsite su unikaliomis vietomis, kultūra bei patirsite naujų įspūdžių.         Po toliausiai į šiaurės vakarus nutolusį Europos kraštą patogu keliauti su 5 keliavimo dienų per 10 InterRail Pass bilietu.   Helsinkis – Stokholmas – Oslas – Bergenas – Myrdalis – Flamas - Kopenhaga  

Nemokamai lankytinos vietos Stokholme 10

StokholmasŠvedijos sostinė ir didžiausias Švedijos bei Skandinavijos miestas – Stokholmas – yra svarbiausias šalies ekonomikos ir kultūros centras. Visame Stokholme gyvena apie 1,6 mln žmonių. Mieste apstu lankytinų vietų (Karališkoji mokslų akademija, universitetas, teatrai, muziejai (nacionalinis, istorijos, architektūros, šiuolaikinio meno, dailės ir kt.), Skansen etnografinis parkas-muziejus). Kad jums būtų lengviau, sudarėme nemokamų lankytinų vietų sąrašą. Pasinaudok ir pažink didingąjį Stokholmą.Na, o kaip pasiekti didingąjį Stokholmą? Tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus. Keliauti keltu į Stokholmą iš Rygos ar Talino yra itin populiaru. Įkvepiate jūros gaivos, pailsite, sutinkate naujų žmonių. O jei įsigysite InterRail One Country Pass, galėsite keliauti po visą Švediją be jokių rūpesčių.Taigi, nemokamai lankytinos vietos Stokholme!

KELIONIŲ ISTORIJOS: Nuotykiai Šiaurės Venecijoje arba tiesiog Stokholmas

Stokholmas, Švedijos sostinėNoras pasidžiaugti faktu, kad tavo ketverių metų triūsas universiteto suole pagaliau baigtas, pagimdė norą pasidovanoti sau kelionę. Nors ir trumpą, bet kur nors ten, kur visuomet svajojau nuvykti. Sprendimas keliauti tikrai buvo labai spontaniškas, tačiau labiausiai nustebino tai, kaip viskas puikiai pavyko ir kiek daug parsivežiau iš tokios trumputės 4 dienų išvykos. Tiesa, daugiausiai tikriausiai prie to prisidėjo kelionės tikslas – nuostabusis Stokholmo miestas ir jame sutikti žmonės.

Idėjos aktyvioms atostogoms 1

Puikūs pasiūlymai negalintiems išgulėti paplūdimyje ar prie baseino, tačiau mėgstantiems gryną orą, nuotykius ir, žinoma, keliones.

Slidinėjimo turas Haute Route, Prancūzija ir Šveicarija Slidinėjimo turas Haute Route, Prancūzija ir Šveicarija
Susiveržkite dirželius ir leiskitės į įsimintiną kelionę po Alpių slidinėjimo kurortus Chamonix ir Zermatt. Daugumai slidininkų prireikia savaitės, kol įveikia 140 km trasą, jungiančią 20 ledynų ir svaiginančių viršukalnių gamtovaizdžių. Nesitikėkite, kad tai bus lengvas pasivaikščiojimas – reljefas nelygus ir pilnas iššūkių. Galima keliauti ir vasarą – yra speciali trasa žygiams. Galite vykti ir su grupe – kelionės organizuojamos iš Chamonix, jų kaina yra apie 2250 EUR, priklausomai nuo grupės dydžio. Reikia turėti bent pagrindinius alpinizmo ar slidinėjimo ne trasomis įgūdžius.

Ankstyvojo slidinėjimo kurortai nekantriesiems

Ankstyvasis slidinėjimasBelaukdami žiemos, sniego mylėtojai jau blizgina slidinėjimo akinius, šveičia slides ir nekantriai stebi orų prognozes, tikėdamiesi iškrintančio sniego. Būtent tokiems entuziastams, nekantraujantiems greičiau šliuožti snieguota nuokalne, pateikiame slidinėjimo kurortų, tinkamų ankstyvam slidinėjimo sezonui, apžvalgą. Prieš keliaujant rekomenduojame pasidomėti slidinėjimo inventoriaus pakavimo bei gabenimo taisyklėmis.