2015 m. vasaros festivaliai Lietuvoje ir pasaulyje 14

Nuotykių ištroškusiems, pamišusiems dėl muzikos, meno ir pramogų kaip grynas oras vasarą reikalingi festivaliai. Tad tęsiame tradicijas ir skelbiame: 2015 m. VASAROS FESTIVALIŲ SĄRAŠAS – KALENDORIUS! SĄRAŠAS PILDOMAS! Pateikiame ir rekomendacijų, kaip nuvykti iki pasirinkto festivalio. Tad griebkite pigius lėktuvo, autobuso ar traukinio bilietus, o gal net visą InterRail Pass traukinio bilietą ir pirmyn į ...

Naujas keliavimo būdas – kruizai laivukais

Mėgstantiems atostogas praleisti su savo brangiausiu žmogumi, šeima, draugais, mėgautis lanksčiu atostogų grafiku, keliauti tik jums rūpimomis kryptimis, praleisti savaitgalį toli, vandens apsuptyje, keliauti ilgesnį laiką pristatome puikų keliavimo būdą - kruizas laivukais upėmis, kanalais, ežerais.

Traukiniu po Didžiąją Britaniją ir Airiją

Geriausia, ką gali pasiūlyti Didžioji Britanija ir Airija. Viešėdami šiose šalyse ir lankydami giminaičius ar draugus atraskite šių salų įvairovę ir išbandykite šį maršrutą su InterRail Global Pass bilietu (tinka 10 dienų galiojimo 22 dienų laikotarpyje bilietas).     DUBLIN – KILKENNY – KILLARNEY – GALWAY – DUNDALK – BELFAST – LONDONDERRY – STRANRAER – ...

TOP 5 traukinių maršrutai iš Londono 4

Traukinių  maršrutai iš LondonoOlimpinės žaidynės, Karalienės jubiliejus, festivaliai ir kt. – šiais metais Londonas knibždėte knibžda įvairių pasiūlymų svečiams. Vos tik pasigėrėsite pasaulinio lygio kultūra ar paragausite geriausios vištienos tikka masalla neapsilankę Indijoje, kaip mat panorėsite čia likti ilgesniam laikui.

Tačiau neapsiribokite vien tik Londonu ir leiskitės į kitus Jungtinės Karalystės miestus bent trumpai pažinčiai. O tai padaryti labai patogu keliaujant traukiniu iš Londono.

KELIONIŲ ISTORIJOS: Įspūdžiai iš kelionės traukiniai​s po Didžiąją Britaniją 2

Traukiniais po Didžiąją BritanijąKemdeno turgus Linkėjimus ir nepamirštamus kelionės įspūdžius iš 14 dienų kelionės traukiniais po Didžiąją Britaniją su InterRail Pass siunčia dvi geros draugės. Per dvi rugpjūčio savaites jos nukeliavo 3000 kilometrų ir aplankė 12 vietovių Anglijoje, Škotijoje ir Velse. Tikimės, kad šie įspūdžiai įkvėps keliauti ir jus.1 diena. Dažnai pasidžiaugiam pigių skrydžių bendrovių pasiūlymais, todėl pasinaudojusios vienu iš puikių kainų pasiūlymų skridome į Londoną. Nusileidę susiradome autobusą į miestą. Atvykus pasitiko klaidūs metro požemiai bei darbininkų brigados – Anglijos sostinė intensyviai ruošiasi kitų metų Olimpiadai. Pirmąją dieną paskyrėme pasižvalgymams po Londoną, tiesa, laiko neturėjome labai daug viskam pamatyti, be to, taupėme jėgas mūsų didžiajai kelionei po salą, tad apibėgome keletą nemokamų lankytinų objektų ir pavakarojome vietiniame bare.

2012 m. vasaros festivaliai pasaulyje ir Lietuvoje

festivaliai Jauniems kūnu ir siela, patrakusiems, veržliems, energingiems, nuotykių ištroškusiems, pamišusiems dėl muzikos, meno ir pramogų 2012 M. VASAROS FESTIVALIŲ SĄRAŠAS – KALENDORIUS! Vienas mėgiamiausių, laukiamiausių ir lankomiausių Zigzag.lt bloge.
Griebkite pigius lėktuvo, autobuso ar traukinio bilietus, o gal net visą InterRail Pass traukinio bilietą ir pirmyn į gastroles po Europą per 2012 m. vasaros muzikos, meno ir kultūros festivalius.

Keliavimas traukiniais – vaizdinga patirtis

Norways Flåm Railway Pateikiame keletą populiariausių ir mėgstamiausių traukinių maršrutų Europoje.Kai kurie vaizdingi maršrutai Europoje pasiekiami turint traukinių bilietą InterRail Pass, o kartais reikalingi ir specialūs bilietai (*).

Norways Flåm Railway. Neįtikėtina kelionė nuo Myrdal iki Flåm stoties, esančios giliausiame fiordo Aurlandfjord kampelyje. Mėgaukitės pojūčiais stačių įkalnių, grėsmingų krioklių ir gilių slėnių apsuptyje (*).
Video apie maršrutą

Pilys pilaitės plačiajame pasaulyje

Pilies sąvoka paprastai suprantama kaip gynybinis statinys ir laikomas vienu iš viduramžių simbolių. Nuo tvirtovių pilys skiriasi tik savo papildomomis (šalia gynybinės) funkcijomis – jose buvo gyvenama arba iš jos valdoma tam tikra teritorija. Tačiau pažvelkime į pilį kitu žvilgsniu. O kas, jei patys būtume karališko kraujo ir reiktų rinktis pilį, kurioje gyvensime? Kurią pasirinktumėt?

Keliaukite su šeima kitaip

Šeimos kelionėsKas sakė, kad sėkminga šeimyninė kelionė būtinai turi būti dviejų savaičių kasdieninis gulinėjimas prie jūros Šventojoje arba atostogos, praleistos Egipto ar Turkijos viešbučio teritorijoje su „išsisėmusiais“ animatoriais?Pateikiame kelionės vietas, kurios ilgam įsimins ir jums, ir kitiems šeimos nariams.

KELIONIŲ ISTORIJOS: Ilgąjį savaitgalį traukiniu po Škotiją

Janas Penktadienis: Londonas – EdinburgasIš Londono į Waverly traukinių stotį atvykau per 4 valandas. Džiaugiuosi, kad be jokių persėdimų atsidūriau miesto centre.Patarimas: užsisakykite miegamąjį kupė ir į Edinburgą atvyksite 7:30 kitą rytą. Taip turėsite visą dieną žvalgymuisi po miestą, be to, neišleisite pinigų nakvynei viešbutyje. Jei atvažiuosite po pietų, nesunkiai rasite