Kaip pažinti šalį per maistą?

Vieni didžiausių kelionių patyrimų yra gaunami bendraujant su vietiniais gyventojais, susipažįstant su vietos istorija ir kultūra. Laimei, visus tris nacionalinio identiteto aspektus apima valgymas. Įdomu, ar ne? Nėra skirtumo, ar tai būtų sudėtingas pateikimas ir griežtai apibrėžta japoniška arbatos gėrimo ceremonija, ar vaišinimasis tiesiai nuo Malaizijos gatvės prekybininkų stalų, vietinio maisto ragavimas jau yra didelis ...

Kur geriausia pažinti kitokią kultūrą

Mokytis apie kitų kultūrų tradicijas iš žmonių, kurie gyvena ta kultūra, yra viena iš geriausių patirčių, įgyjamų keliaujant. Tad leiskitės patyrinėti visiškai nepažįstamą kultūrą ir pažinti kitokį pasaulį, bendraujant su gentyse gyvenančiais čiabuviais.

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje 1

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje Galbūt ne taip įprasta, tačiau traukinių stotys taip pat gali būti pasigėrėjimo objektas, tad keliaudami turėkite po ranka fotoaparatą, kad galėtumėte įamžinti ne tik nuostabius peizažus, bet ir traukinių stotis.
Pakelkite galvą aukštyn ir pamatysite nuostabius bokštelių įrėmintus kupolus virš didingos salės, puoštos marmuru, stiklu ir auksu. Ne, jūs nesate kurioje nors Europos katedroje. Jūs atvykote į Belgijos Antverpeno centrinę stotį.

Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių 280

Pasas arba asmens tapatybės kortelė Ruošiatės keliauti į užsienio kurortus ar egzotines šalis? Norime Jus įspėti, lauktuvių, ypač iš egzotinių šalių, parsivežti galima išties ne viską. Draudžiamų vežtis daiktų sąrašai yra patys įvairiausi ir kartais labai netikėti. Kiekvienoje šalyje galioja vis kitokios taisyklės, apibrėžiančios, kokius daiktus galima įvežti į šalį ar iš jos išsivežti, o kokius – ne. Leistini tabako ir alkoholio kiekiai taip pat yra įvairiausi.

Geriausi pasaulyje dviračių maršrutai

Vienas geriausių būdų pažinti kraštą – keliauti dviračiu. Mėgstantiems šią transporto priemonę, rekomenduojame 10 įspūdingiausių maršrutų visame pasaulyje.

Isle of Wight. Anglija Isle of Wight, Anglija
The Isle of Wight yra vienas geriausių maršrutų, besidriekiančių per įvairų Didžiosios Britanijos gamtovaizdį: sodrios kalvos, apsuptos jūros, siauri keliukai, aptverti gyvatvorių, gilios ir paslaptingos žalios daubos ir bene ryškiausias salos akcentas – baltos uolų keteros. Nepaisant to, kad važinėjimas dviračiu yra seniai žinoma laisvalaikio leidimo forma, Wight išpopuliarėjo tik per pastaruosius kelis metus. Šis maršrutas populiariausias tarp jaunų ir stilingų londoniečių, ištrūkstančių iš didmiesčio romantiškam savaitgaliui prie jūros. Juolab, kad čia netrūksta barų, viešbučių ar festivalių.
Whitlink keleivinis keltas plaukia iš Portsmouth į Ryde prieplauką.

Idėjos aktyvioms atostogoms 1

Puikūs pasiūlymai negalintiems išgulėti paplūdimyje ar prie baseino, tačiau mėgstantiems gryną orą, nuotykius ir, žinoma, keliones.

Slidinėjimo turas Haute Route, Prancūzija ir Šveicarija Slidinėjimo turas Haute Route, Prancūzija ir Šveicarija
Susiveržkite dirželius ir leiskitės į įsimintiną kelionę po Alpių slidinėjimo kurortus Chamonix ir Zermatt. Daugumai slidininkų prireikia savaitės, kol įveikia 140 km trasą, jungiančią 20 ledynų ir svaiginančių viršukalnių gamtovaizdžių. Nesitikėkite, kad tai bus lengvas pasivaikščiojimas – reljefas nelygus ir pilnas iššūkių. Galima keliauti ir vasarą – yra speciali trasa žygiams. Galite vykti ir su grupe – kelionės organizuojamos iš Chamonix, jų kaina yra apie 2250 EUR, priklausomai nuo grupės dydžio. Reikia turėti bent pagrindinius alpinizmo ar slidinėjimo ne trasomis įgūdžius.

Kava kvepianti kelionė: kava garsėjančios vietos pasaulyje 3

Kava Ji kelia aistrą, nuotaiką ir priklausomybę. Tai antras vertingiausias pasaulyje dalykas (po naftos) ir yra svarbus bei reikalingas daugumai žmonių kasdienoje ir kelionėse, nepriklausomai nuo to, kur vykstama.Kalbame apie kavą ir geriausias vietas ja mėgautis.

Keliaukite su šeima kitaip

kelionės su šeima Kas sakė, kad sėkminga šeimyninė kelionė būtinai turi būti dviejų savaičių kasdieninis gulinėjimas prie jūros Šventojoje arba atostogos, praleistos Egipto ar Turkijos viešbučio teritorijoje su „išsisėmusiais“ animatoriais?Pateikiame kelionės vietas, kurios ilgam įsimins ir jums, ir kitiems šeimos nariams.

Vieni gražiausių pasaulio paplūdimių

Punalu. JAV Punalu‘u, JAV
Havajų juodo smėlio paplūdimys buvo ne kartą išrinktas „geriausiu paplūdimiu“, tačiau tikrai ne veltui – nuostabaus mėlynumo vanduo skalauja juodo smėlio paplūdimį, už kurio driekiasi sodriai žaliuojančios kokosų palmės. Tai vieta, kurioje hamakas tikrai pravers – norėsis tik ramiai gulėti ir stebėti aplinką, pavyzdžiui, sausumos vėžlį, lėtai ropinėjantį po smėlį ir ieškantį vietos dėti kiaušiniams. Tačiau jų liesti negalima – ši vėžlių rūšis yra nykstanti. Hawksbill vėžliai, dar vadinami Honu‘ea peri nuo gegužės iki rugsėjo, bet atminkite – jokiu būdu prie jų nelįskite. Žmonių bakterijos jiems gali būti mirtinos.

Įspūdingiausi laukinės gamtos kampeliai

Jaguaras. Belizas Belizas
Belize yra daugybė vietų, kuriose galima iš arti apžiūrėti laukinę gamtą ir gyvūnus, įskaitant saugomus parkus ir pakrančių koralų rifus. Rekomenduojama vykti su gidu, kuris padės aptikti retas rūšis, pvz., Baird tapyrus ar Raudonąsias aras. Tačiau net ir savarankiškai keliaudami pamatysite daugybę nematytų ir egzotiškų gyvūnų. Galėsite nardyti su rykliais ir rajomis arba apžiūrėti sausumos gyvūnus – pakas (dideles Gvinėjos kiaules) ir jaguarus Cockscomb Basin laukinės gamtos rezervate. Šią vietą pasieksite 2,5 val. važiuodami iš Belizo miesto. Įėjimas kainuoja 5 JAV dolerius.