Vaiduokliškos geležinkelio ir metro stotys

Daugybę metų kelionės traukiniu buvo vienas greičiausių būdų nusigauti iš vienos vietos į kitą ir kiekvienas miestelis ar net kaimas turėjo traukinių stotis. Kuomet automobiliai ir lėktuvai užvaldė žemės ir oro kelius, daugelis traukinių stočių buvo apleistos. Yra netgi šiais laikais pastatytų metro stočių, tačiau dabar apleistų ir niekam nereikalingų. Nebent tik vaiduokliams ir labai ...

Gražiausi pasaulyje kriokliai

Lietuvos gamta labai turtinga. Tačiau kalnais ir šniokščiančiais kriokliais aukščiausiasis mūsų šalies neapdovanojo. Kriokliai - vieni nuostabiausių gamtos vaizdų. Tad siūlome pažvelgti į gražiausius pasaulio krioklius. O jei nuotraukų nepakanka, reikia įsigyti lėktuvo bilietus ir planuotis keliones į nuostabias pasaulio vietas.

Kaip pažinti šalį per maistą?

Vieni didžiausių kelionių patyrimų yra gaunami bendraujant su vietiniais gyventojais, susipažįstant su vietos istorija ir kultūra. Laimei, visus tris nacionalinio identiteto aspektus apima valgymas. Įdomu, ar ne? Nėra skirtumo, ar tai būtų sudėtingas pateikimas ir griežtai apibrėžta japoniška arbatos gėrimo ceremonija, ar vaišinimasis tiesiai nuo Malaizijos gatvės prekybininkų stalų, vietinio maisto ragavimas jau yra didelis ...

Kur geriausia pažinti kitokią kultūrą

Mokytis apie kitų kultūrų tradicijas iš žmonių, kurie gyvena ta kultūra, yra viena iš geriausių patirčių, įgyjamų keliaujant. Tad leiskitės patyrinėti visiškai nepažįstamą kultūrą ir pažinti kitokį pasaulį, bendraujant su gentyse gyvenančiais čiabuviais.

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje 2

Traukinių stotis. Antwerp Central Station, BelgijaGalbūt ne taip įprasta, tačiau traukinių stotys taip pat gali būti pasigėrėjimo objektas, tad keliaudami turėkite po ranka fotoaparatą, kad galėtumėte įamžinti ne tik nuostabius peizažus, bet ir traukinių stotis.
Pakelkite galvą aukštyn ir pamatysite nuostabius bokštelių įrėmintus kupolus virš didingos salės, puoštos marmuru, stiklu ir auksu. Ne, jūs nesate kurioje nors Europos katedroje. Jūs atvykote į Belgijos Antverpeno centrinę stotį.

Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių 389

Pasas arba asmens tapatybės kortelė Ruošiatės keliauti į užsienio kurortus ar egzotines šalis? Norime Jus įspėti, lauktuvių, ypač iš egzotinių šalių, parsivežti galima išties ne viską. Draudžiamų vežtis daiktų sąrašai yra patys įvairiausi ir kartais labai netikėti. Kiekvienoje šalyje galioja vis kitokios taisyklės, apibrėžiančios, kokius daiktus galima įvežti į šalį ar iš jos išsivežti, o kokius – ne. Leistini tabako ir alkoholio kiekiai taip pat yra įvairiausi.

Geriausi pasaulyje dviračių maršrutai

Vienas geriausių būdų pažinti kraštą – keliauti dviračiu. Mėgstantiems šią transporto priemonę, rekomenduojame 10 įspūdingiausių maršrutų visame pasaulyje.

Isle of Wight. Anglija Isle of Wight, Anglija
The Isle of Wight yra vienas geriausių maršrutų, besidriekiančių per įvairų Didžiosios Britanijos gamtovaizdį: sodrios kalvos, apsuptos jūros, siauri keliukai, aptverti gyvatvorių, gilios ir paslaptingos žalios daubos ir bene ryškiausias salos akcentas – baltos uolų keteros. Nepaisant to, kad važinėjimas dviračiu yra seniai žinoma laisvalaikio leidimo forma, Wight išpopuliarėjo tik per pastaruosius kelis metus. Šis maršrutas populiariausias tarp jaunų ir stilingų londoniečių, ištrūkstančių iš didmiesčio romantiškam savaitgaliui prie jūros. Juolab, kad čia netrūksta barų, viešbučių ar festivalių.
Whitlink keleivinis keltas plaukia iš Portsmouth į Ryde prieplauką.

Idėjos aktyvioms atostogoms 1

Puikūs pasiūlymai negalintiems išgulėti paplūdimyje ar prie baseino, tačiau mėgstantiems gryną orą, nuotykius ir, žinoma, keliones.

Slidinėjimo turas Haute Route, Prancūzija ir Šveicarija Slidinėjimo turas Haute Route, Prancūzija ir Šveicarija
Susiveržkite dirželius ir leiskitės į įsimintiną kelionę po Alpių slidinėjimo kurortus Chamonix ir Zermatt. Daugumai slidininkų prireikia savaitės, kol įveikia 140 km trasą, jungiančią 20 ledynų ir svaiginančių viršukalnių gamtovaizdžių. Nesitikėkite, kad tai bus lengvas pasivaikščiojimas – reljefas nelygus ir pilnas iššūkių. Galima keliauti ir vasarą – yra speciali trasa žygiams. Galite vykti ir su grupe – kelionės organizuojamos iš Chamonix, jų kaina yra apie 2250 EUR, priklausomai nuo grupės dydžio. Reikia turėti bent pagrindinius alpinizmo ar slidinėjimo ne trasomis įgūdžius.

Kava kvepianti kelionė: kava garsėjančios vietos pasaulyje 3

Kava Ji kelia aistrą, nuotaiką ir priklausomybę. Tai antras vertingiausias pasaulyje dalykas (po naftos) ir yra svarbus bei reikalingas daugumai žmonių kasdienoje ir kelionėse, nepriklausomai nuo to, kur vykstama.Kalbame apie kavą ir geriausias vietas ja mėgautis.

Keliaukite su šeima kitaip

Šeimos kelionėsKas sakė, kad sėkminga šeimyninė kelionė būtinai turi būti dviejų savaičių kasdieninis gulinėjimas prie jūros Šventojoje arba atostogos, praleistos Egipto ar Turkijos viešbučio teritorijoje su „išsisėmusiais“ animatoriais?Pateikiame kelionės vietas, kurios ilgam įsimins ir jums, ir kitiems šeimos nariams.