„Ryanair“ didina mokestį už bagažą 13

„Ryanair“ didina mokestį už bagažąViena lietuvių mėgiamiausių pigių skrydžių oro linijų bendrovių „Ryanair“ nuo 2011 m. gruodžio 15 d. didina mokestį už registruotą bagažą. Jo kaina padidės 5 EUR/GBP.

Be to, „Ryanair“ skatina keleivius susimokėti už bagažą iš anksto, o ne atvykus į oro uostą. Todėl gerokai padidins ir oro uostuose mokamą mokestį už registruotą bagažą mažiausiai 25 EUR/GBP – iki 60 EUR/GBP už 15 kg lagaminą. O vasaros sezonu ir kalėdiniu laikotarpiu kaina didės iki 100 EUR/GBP už 15 kg lagaminą. Ne kelionių piko metu, spalio – lapkričio mėnesiais, iš anksto mokant už registruotą bagažą mokestis išliks nepasikeitęs – 15 EUR/GBP.

Ryanair nustatyti rankinio ir registruoto bagažo dydžio bei svorio apribojimai

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ šios priemonės imasi todėl, kad nori paskatinti keleivius keliauti tik su rankiniu bagažu (iki 10 kg). Tad primename patarimus, kaip keliauti tik su rankiniu bagažu.

Svarbi žinia, jog nuo 2012 m. pradžios aviakompanija padidins ir mokestį už pakartotiną įlaipinimo kortelės atspausdinimą 20 EUR/GBP – iki 60 EUR/GBP. Teigiama, jog šios paslaugos prireikia tik 1% visų „Ryanair“ keleivių, kurie, nepaiso priminimų elektroniniu paštu ir neatsispausdina įlaipinimo kortelių, kurias privaloma turėti su savimi oro uoste prieš skrydį. Tad nepamirškite užsiregistruoti skrydžiui, atsispausdinti įlaipinimo kortelę ir laiku atvykti į oro uostą :) Būkite atidūs!

13 thoughts on “„Ryanair“ didina mokestį už bagažą

 1. Atsakyti Laima Žilionienė Geg 21, 2015 10:57

  Sveiki,
  2015.06.25d. skrendame su grupe į Kosą (skrydžio Nr.2228). Norime užsisakyti registruotą bagažą internetu. Kaip tai padaryti? Kokia kaina? Ar tas apmokėjimas galioja už registruotą bagažą pirmyn-atgal?
  Ačiū

  • Atsakyti Daiva Geg 21, 2015 12:25

   Laima, vasaros sezono metu aviakompanijos Ryanair registruoto bagažo gabenimo paslauga kainuos nuo 25 EUR už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Užsisakant paslaugą vėliau, nei buvo pirktas bilietas, paslaugos kaina bus dar didesnė.
   Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą galite per „Manage booking“ arba paskambinus į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinkote bilietų rezervacinėje sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 2. Atsakyti Inga V Bir 17, 2014 1:24

  Skrendu is U.K I Kauna su Ryanair avialinija, norejau paklausti ar priklauso nemokamai priority skrendantiems su vaikais iki 3 metu?

  • Atsakyti Daiva Bir 17, 2014 9:33

   Inga, deja, ne. Pirmenybinį įlaipinimą galite užsisakyti už papildomą mokestį. Laipinimo metu pirmiausiai į lėktuvą įleidžiami keleiviai, užsisakę šią paslaugą. Po to leidžiami keleiviai su mažais vaikais ir vėliau – visi kiti.

 3. Atsakyti Virginija Lie 2, 2013 9:19

  Laba diena, skrydžiui su Ryanair į Londoną bandžiau internetu užsisakyti registruotą bagažą, bet nebuvo priimtos mano kortelės. Todėl skristi teko su rankiniu bagažu. Vėliau pastebėjau, kad nuo mano sąskaitos buvo nuskaitytos sumos už du registruotus bagažus. Jei aš paslauga nepasinaudojau, ar galiu susigrąžinti pinigus? Ačiū.

  • Atsakyti Daiva Lie 2, 2013 10:17

   Virginija, patiktrinkite, ar įlaipinimo kortelėje yra įrašas apie registruojamą bagažą. Jei matosi, vadinasi, bagažo gabenimą užsakėte ir pinigai nebus grąžinami. Jei nesimato, bet nuskaičiuoti pinigai, reikia skambinti į centrinę Ryanair būstinę.

 4. Atsakyti Jonis Kov 11, 2013 9:32

  Laba diena,
  is Vilniaus skrisime i Londona , kiek bloku cigareciu vienam zmogui leidziama veztis ? Aciu

 5. Atsakyti renaldas Vas 16, 2013 20:07

  Laba diena,
  kaip supratau i ES vienam suaugusiam zmogui galima veztis 4 blokus arba 800cigareciu /1 blokas 200 cigareciu/ ..ar galima deti cigaretes ir i vaiko bagaza /t.y. kaip suaugusiam kaip priklauso/ jei jam pirktas pilnas atskiras biletas..
  dar idomu ar galima deti i rankini bagaza sausus -birius priekonius supokuotus stkliniuose buteliukuose..
  aciu uz atsakyma

  • Atsakyti Daiva Vas 18, 2013 10:55

   Jei jūs turite omenyje firmines prieskonių pakuotes, tuomet galima. Jei vešite stiklainiukus, rekomenduotume pasirinkti kitą įpakavimo būdą, pavyzdžiui, sandariai užsegamą maišelį panašų į tą, kur sudedami skysčiai.
   Į vaiko bagažą dėti tabako gaminių negalima.

 6. Atsakyti Daiva Gru 14, 2011 17:56

  Tai priklauso nuo šalių, iš kurios ir į kurią skrendama. ES šalyse maistą vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galima. Tačiau atsiminkite, kad egzistuoja rankinio bagažo svorio ir dydžio apribojimai, tad labai daug įsidėti tiesiog nepavyks.
  Ne ES šalyse, pvz., Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje ar JAV, maisto produktai bagaže nepripažįstami, tad juos gali tekti arba suvalgyti, arba išmesti.

  Daugiau apie tai, ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže, skaitykite kitame mūsų blogo įraše: http://blog.zigzag.lt/2011/10/ko-negalima-veztis-rankiniame-ir.html

 7. Atsakyti _ Gru 14, 2011 17:33

  Ar galima vežti mėsos gaminius rankiniu bagažu.?

  • Atsakyti Avia bilietai Rgs 9, 2015 9:41

   Mėsos gaminius, kaip ir kitus maisto produktus vežti galima Europos sąjungos ribose rankiniame bagaže. Bet reikia nepamiršti kad tokie produktai turi tilpti į rankinį bagažą ir neviršyti svorio, bei matmenų reikalavimų.
   Reikia pažymėti, kad tokios sąlygos galioja tik EU ribose. Pasaulyje, JAV, maistas bagaže nepripažystamas.

Atsakyti į _ Nutraukti