Pigių skrydžių bendrovių apžvalga: Ryanair ar Wizzair? 161

Pigių skrydžių bendrovių apžvalga: Ryanair ar Wizzair?Dažnai mūsų klausia, kuo gi skiriasi pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ ir „WizzAir“. Ką rinktis: Ryanair ar Wizzair? Kuri geresnė? Draugiškesnė? Lankstesnė? Ar verta mėginti „WizzAir“? Ar „Ryanair“ pigiausia? Atsakome į visus šiuos klausimus.

Visos pigių skrydžių bendrovės savo servisu yra panašios, visos labai stengiasi pateikti patrauklias bilietų kainas savo klientams. Visos jos į aviabilietų kainą įskaičiuoja rankinio bagažo gabenimą ir jau nurodo tikslią sėdėjimo vietą lėktuve.  Tačiau skiriasi jų mokesčių politikos, leidžiami bagažo išmatavimai ir svoriai. Kartais skiriasi oro uostai, kuriuose leidžiasi šių aviakompanijų lėktuvai. Kiekviena keleivio situacija yra skirtinga, taigi, vienareikšmiškai atsakyti, kas geriau, yra sunkoka.

Norint pigiai skraidyti, reikia mokėti žaisti pagal pigių skrydžių bendrovių taisykles, t.y. žinoti skirtumus ir galimus naudingus pranašumus. Bet apie viską iš eilės.

Šiandien su „Ryanair“ galima skristi iš Vilniaus ir Kauno į 27 Europos oro uostus. Iš Vilniaus „WizzAir“ šiuo metu skraidina į 21 miestą.

Nepamirškite įvertinti kelionės iš oro uosto į miestą kaštų. Kartais kelionė su šiek tiek brangesniu aviabilietu gali sutaupyti nemažą sumą, jei nuskrisite į arčiau miesto esantį oro uostą. Pasidomėkite, ar kelionė iš oro uosto į miestą nekainuos brangiau nei lėktuvo bilietai. Kviečiame susipažinti su transporto iš oro uostų į populiariausius miestus kainomis.

PASLAUGŲ IR MOKESČIŲ SKIRTUMAI

Tiek „Ryanair“, tiek „WizzAir“ pinigų už aviabilietus negrąžina (išskyrus keleivio arba jo šeimos nario mirties atvejį). Atšaukimai nagrinėjami pagal bendrąsias gabenimo sąlygas.

Datos, maršruto bei pavardės keitimas galimas už papildomą mokestį.

Abi aviakompanijos siūlo pirmenybinio įlaipinimo paslaugą savo keleiviams. Tai yra greitas įlaipinimas („Priority Boarding“).  Nuo 2015.04.08 „Wizz Air“ sumažino pirmenybinio įlaipinimo paslaugos mokestį iki 2 EUR. „WizzAir“ taiko paslaugą nemokamai „Wizz Xpress“ klubo nariams (narystės mokestis – 29,99 EUR per metus). „Ryanair“ pirmenybinio įlaipinimo paslauga nemokama tiems, kurie užsisako specialias sėdėjimo vietas už papildomą 10 EUR mokestį. Užsisakę paprastas sėdėjimo vietas už 5 EUR mokestį pirmenybinio įlaipinimo paslaugą gali užsisakyti už 2 EUR asmeniui vieno skrydžio metu.

REGISTRACIJA Į SKRYDĮ

Prieš kiekvieną skrydį su pigiomis avialinijomis reikia atlikti registraciją (check-in) ir atsispausdinti įlaipinimo kortelę. Tai kainuoja ir šio mokesčio išvengti neįmanoma. Jis būna iškart įskaičiuotas į bilieto kainą.

„Wizzair“ internetinė registracija į skrydį nekainuoja. Užsakinėjant skrydį ir pažymint, jog registraciją atliksite oro uoste, paslauga kainuos 10 EUR. Neužsisakius šios paslaugos oro uoste registravimo mokestis išaugs iki 30 EUR.  Jei bilietas perkamas kelionių agentūroje, registracija nebūtina. Registracijos internetu paslauga galima naudotis likus nuo 30 dienų iki 3 valandų iki tvarkaraštyje nurodytos skrydžio pradžios.
Be to, „Wizz Air“ keičia sėdimų vietų politiką. Konkreti sėdėjimo vieta lėktuve bus priskiriama automatiškai. Už papildomą mokestį keleiviai galės ją išsirinkti ir patys. Jei tik bus galimybė, bilietus tos pačios rezervacijos metu įsigijusiems ir kartu keliaujantiems keleiviams vietos bus paskirtos šalia. Likus ne mažiau nei 3 val. iki skrydžio keleiviai turės galimybę pakeisti jiems nemokamai priskirtą sėdėjimo vietą ir pasirinkti norimą vietą už papildomą mokestį. Keleivių mėgstamos vietos, esančios priekinėje eilėje, norint greičiau išsilaipinti, ar vietos su papildoma vieta kojoms tarp eilių, gali būti rezervuojamos už didesnį mokestį, atsižvelgiant į šių vietų prieinamumą.
Keliautojai, įsigiję bilietus su papildoma vieta kojoms ar pasinaudoję „WIZZ Reserved Seat“ paslauga, galės pasirinkti vietą pagal pageidavimus be jokių papildomų mokesčių. Sėdimos vietos pakeitimas papildomai kainuos nuo 1 iki 23 EUR. Kaina priklausys nuo pasirinktos vietos.
Keleiviai, turintys „WIZZ Premium“ ar „WIZZ Privilege Pass“ narystę, galės pasirinkti bet kurią sėdėjimo vietą nemokamai bei toliau naudotis pirmenybinio įlaipinimo paslauga.

„Ryanair“ registruotis internetu galima nuo 30 dienų iki 2 val. prieš skrydį. Išankstinė registracija internetu – (nuo 30 iki 2 val. prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį. Bendroji registracija internetu – keleiviai, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų (Premium arba Regular) rezervaciją, gali registruotis internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai. Oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę. Registracija oro uoste kainuoja 70 EUR. „Ryanair“ padidino ir mokestį už pakartotiną įlaipinimo kortelės atspausdinimą. Todėl nepamirškite užsiregistruoti skrydžiui ir atsispausdinti įlaipinimo kortelę iš anksto.

RANKINIS BAGAŽAS

Abi pigių skrydžių bendrovės į bilieto kainą įskaičiuoja ir rankinio bagažo gabenimą.

„Ryanair“ rankinio bagažo išmatavimai neturėtų viršyti 55*40*20 cm matmenų, o svoris – 10 kg. „Ryanair“ leidžia į lėktuvo saloną įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų, svoris nėra ribojamas.

„WizzAir“ skrydžiuose rankinis bagažas skirstomas į 2 tipus: mažesnį (iki 42*32*25 cm) ir didesnį (iki 56*45*25 cm). Mažesnis rankinis bagažas gabenamas nemokamai, o už didesnį mokama 10-18 EUR priemoka (skrydžiui į vieną pusę, kai mokama iš anksto), priklausomai nuo maršruto. Oro uoste mokama 40 EUR. Bagažo svoris neturi viršyti 15 kg.
Nuo 2015.07.30 keleiviai, užsisakę pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, į „Wizzair“ lėktuvo saloną kartu su mažu arba dideliu orlaivio salono bagažu gali įsinešti ir papildomą nedidelį asmeninį daiktą (rankinę, fotoaparatą ar kt.).

Abi aviakompanijos turi specialias dėžes tikrinti bagažo dydžiui, tad jei nerimaujate, galite atvykti į oro uostą anksčiau ir išmėginti, ar jūsų lagaminas tilps. Primename, kaip praktiškai keliauti tik su rankiniu bagažu.

REGISTRUOJAMAS BAGAŽAS

Skrisdami su registruojamuoju bagažu „Ryanair“ lėktuvu, galite rinktis bagažo svorio klasę (15 arba 20 kg), nuo kurios priklauso jo gabenimo kaina. Kaina priklauso ir nuo skrydžio trukmės (15 – 50 EUR/GBP, oro uoste mokestis bus didesnis). Bagažas neturėtų būti didesnis nei 81*119*119 cm. Vienas keleivis gali gabenti iki 3 vienetų.

Nuo 2015.08.12 „WizzAir“ taip pat pradėjo skirstyti registruojamą bagažą į svorio klases. 23 kg bagažo gabenimas kainuoja 15-45 EUR,  o 32 kg bagažo gabenimas – 25-55 EUR, priklausomai nuo maršruto ir sezono. Bagažo registracijos oro uoste kaina – 55-75 EUR. Vienas keleivis gali gabenti iki 6 vienetų.

Norime priminti, ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže.

KELIONĖS SU VAIKAIS

Pigių skrydžių bendrovės taiko skirtingas sąlygas keleiviams, keliaujantiems su vaikais. Kūdikiai iki 2 metų amžiaus gali keliauti tik sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių. Jiems atskira vieta nėra skiriama, tačiau taikomi fiksuoti mokesčiai: „WizzAir“ taiko 25 EUR, „Ryanair“ – 30 EUR mokestį. Jei vaikui sukanka 2 metai, visa bilieto kaina, visi mokesčiai yra privalomi ir priklauso bagažo gabenimas taip, kaip ir suaugusiam keleiviui.

Keliaujant su kūdikiu „WizzAir“ lėktuvais galima vežtis vieną sulankstomą vežimėlį / kūdikiui skirtą mašininę kėdutę (vežama nemokamai).

Keliaujant su „Ryanair“ kūdikiui priklauso 1 vnt. vaiko bagažo iki 5 kg gabenimas lėktuvo salone. Kuomet keliauja kūdikis ar vaikas, leidžiama nemokamai vežtis 2 vnt. bagažo: sudedamą vežimėlį ir automobilinę, kelioninę kėdutę arba kelioninę lovelę. Už 10 EUR mokestį galima vežtis papildomą kūdikio/vaiko įrangą iki 20 kg.

Nepamirškite, kad vežimėlius būtina registruoti kartu su bagažu. Papildomi bagažai kūdikiams nėra priskiriami.

„Ryanair“ siūlo ypatingas naujienas šeimoms: 50 % nuolaidą vaikų kelionių draudimui, 50 % nuolaidą vaiko registruoto bagažo gabenimui. Skrendant 2 kartus su šeima, trečią kartą siūloma 20 % nuolaidą bilietams ir kt. Lėktuvo salone galima pašildyti kūdikių maistą.

AR GALI NEPILNAMEČIAI VAIKAI SKRISTI VIENI?

Su aviakompanija „Wizzair“ jaunesni nei 14 m. amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 m. amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką. Vyresni nei 14 m. amžiaus vaikai gali keliauti „WizzAir“ lėktuvais vieni. Tačiau nors 14–15 m. amžiaus keleiviai gali keliauti nelydimi, jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką.

Tuo tarpu aviakompanija „Ryanair“ nepriima į skrydį vaikų iki 16 m. be suaugusiųjų palydos.

KELIAVIMAS NĖŠTUMO METU

Ketinant skristi nėštumo metu su „Ryanair“ nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (būtinai Ryanair pažymos forma, anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, „Ryanair“ aviakompanija turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės.

Renkantis „WizzAir“ leidžiama skristi iki 34 nėštumo savaitės, tačiau jau nuo 28 nėštumo savaitės yra privaloma pažyma iš gydytojo.

Nepamirškite, jog skrydžio metu reiktų imtis kai kurių atsargumo priemonių. Plačiau apie tai, ką reikėtų žinoti keliaujant nėštumo metu skaitykite čia.

161 thoughts on “Pigių skrydžių bendrovių apžvalga: Ryanair ar Wizzair?

 1. Atsakyti Mantas Rgs 19, 2016 22:13

  Sveiki,
  Rezervavau bilietus per Wizzair svetainę. Padariau pavedimą per banką. Po 6 dienų patvrtinimo negavau, paskyroje skrydžio rezervacija apskritai panaikinta. Į skambučių centrą neprisiskambinu, tik brangiai kainuojančios muzikos paklausau :) gal žinote, kaip susigrąžinti pinigus? ( gali būti kad pavedimas blogai padarytas ar neatrenka jo )
  Ačiū už atsakymą.

 2. Atsakyti Zilva Bal 5, 2016 21:05

  Sveiki norejau paklaust nekils problemu jei mano pavardėje yra viena klaida viduri pavardes nekils problemu skrendant su wizair

  • Atsakyti Gintarė Bal 6, 2016 15:34

   Zilva, paskambinkite į Wizzair skambučių centrą ir klientų aptarnavimo specialistas nemokamai ištaisys klaidas. Atkreipkite dėmesį, kad rašybos klaidų taisymui taikomos šios sąlygos: reikia pakeisti ne daugiau kaip 3 ženklus ir prašymas pateiktas paskambinus į mūsų skambučių centrą likus bent 3 valandoms iki skrydžio išvykimo laiko. Jei pakeitus 1, 2 arba 3 ženklus būtų pakeista į visiškai kitokį vardą arba pavardę, būtų pritaikytas vardo ir pavardės keitimo mokestis, nes toks pakeitimas nelaikomas rašybos klaidų ištaisymu.

 3. Atsakyti Dovilė Kov 30, 2016 22:09

  Sveiki,

  bandžiau Ryanair sistemoje prisidėt registruotą bagažą. Tačiau neleidžia apmokėti. metą klaidą, kad nepavyksta nuskaičiuoti pinigų. Ką reikėtų daryti, kad galėčiau prisidėti registruotą bagažą?

 4. Atsakyti Jolanta Kov 9, 2016 20:48

  Sveiki.S.m. kovo 10d.rytiniu reisu dukra skrido i Londona.Lagaminas buvo paimtas i bagazo skyriu.Gryzusi namo pamate,kad nera vieno bloko cigareciu.BUTU malonu,kad vagys nedibtu tokio darbo.

 5. Atsakyti Olga Vas 25, 2016 21:20

  Sveiki, ruošiuos pirkti bilietus tiesiogiai iš ryainair iš Kopenhagos į Kauną gegužei, bet nuostatose perskaičiau, kad: 4.2.2 Kelionės oru mokesčiai, tarifai ir rinkliavos nuolat keičiasi ir gali pradėti galioti po Jūsų atliktos rezervacijos datos. Jei bet kuris iš tokių mokesčių, tarifų ar rinkliavų yra įvedamas arba padidinamas po Jūsų atliktos rezervacijos datos, prieš išvykimą privalėsite jį sumokėti (arba primokėti). Arba galėsite nekeliauti – tokiu atveju bus apdorotas visos sumos grąžinimas. Lygiai taip pat, jei bet kuris iš tokių mokesčių, įmokų ar mokėjimų yra panaikinamas arba sumažinamas ir jis Jums nebetaikomas arba sumažėja mokėtina suma, turėsite teisę tei……..
  Ar tai reiškia, kad atvykus į orouostą gali tekti susimokėti ir dar neaišku kiek???

 6. Atsakyti Marina Sau 28, 2016 17:28

  Sveiki!
  Ar galiu vezti nemokomai vaiko vezimeli-lopsi, kurio remas yra sulankstomas (su dideliais pripuciamais ratais) ir lopsio dalis kuri nesusilanksto – bendras svoris apie 16kg. Dvieju menesiu kudikis skrys su manim.
  Skrydis Vilnius-Larnaca su Wizzair.
  Aciu

  • Atsakyti Justė Sau 29, 2016 8:48

   Marina, keliaujant su Wizzair leidžiama vežtis kūdikiui skirtą papildomą asmeninį daiktą, kurio didžiausi matmenys yra 40x30x18 cm. Wizzair rankinis bagažas kūdikiams yra įskaičiuotas į fiksuotą bilieto kainą.
   Papildomai ir nemokamai galima gabenti vežimėlį arba kūdikiui skirtą mašininę kėdutę.

 7. Atsakyti Gintare Sau 4, 2016 21:44

  Laba diena,

  už kelių mėnesių skrisime atostogų su dukra kuriai bus 5mėn ir norime paiimti vežimą (lopšį) ir autokėdutę,kuriuos ketiname priduoti į bagažo skyrių. Ryanair tinklalapyje nurodo, kad nemokamai galime pasiimti du vienetus vaikiškos įrangos, tačiau mūsų vežimo važiuoklė ir lopšys susilanksto atskirai, tai ryanair skaičiuoja kaip vieną vieneta – vežimą (važiuoklė +lopšys) ar vis dėlto kaip du vienetus ir autokėdutę teks vežtis už papildomą mokestį? ir jei skaičiuoja kaip du vienetus, gal supakavus į specialų, kelioninį vežimams skirtą krepšį galima priskaičiuoti kaip vieną vienetą?

  • Atsakyti Justė Sau 5, 2016 11:29

   Gintare, nemokamai gabenamų vežimėlių modeliai nedetalizuojami. Keliais vienetais įvertins jūsų vežimėlį oro uoste, sunku pasakyti. Jei vežimėlis bus traktuojamas kaip vienas vienetas, viską galėsite gabenti nemokamai. Greičiausiai taip ir bus :)

 8. Atsakyti Sandra Sau 4, 2016 21:20

  Laba diena. Rasoma, jog wizzair registracija vyksta oro uoste. Kurioje vietoje ji vyksta? Ten kur registruojamas bagazas? Aciu

  • Atsakyti Justė Sau 5, 2016 11:20

   Sandra, į Wizzair skrydį registruokitės internetu, tai nieko nekainuos. Užsiregistruoti internetu galima likus nuo 30 d. iki 3 val. iki numatyto skrydžio išvykimo laiko.
   Jei registruositės oro uoste, registracija bus vykdoma prie Wizzair registracijos langelio.

   • Atsakyti Sandra Sau 5, 2016 19:11

    Aš pirkau kelionę, per ,,zigzag“ ir mane aptarnavusi moteris teigė, jog registruotis turiu oro uoste, o ne internetu. Tad baisu, kad kažką padarysiu ne taip ir teks susimokėt papildomai..

    • Atsakyti Justė Sau 6, 2016 10:38

     Sandra, tuomet viskas tvarkoje :) Užsiregistruosite prie Wizzair langelio. Jei nerasite, paklauskite darbuotojų, tikrai jums parodys :)

 9. Atsakyti Egle Lap 21, 2015 19:40

  Sveiki, noriu paklausti apie registruoto bagažo draudimą. Ar dažnai pasimeta lagaminai? Ar verta drausti savo bagažą? Ryanair radau, kad draudimas kainuoja nuo 16,99Eur, o wizzair kiek supratau už bagažo pasimetimą ar sugadinimą neatsako. Ar apsimoka drausti vis delto ar ne?

  • Atsakyti Justė Lap 23, 2015 9:37

   Egle, žinoma, yra atvejų kuomet registruotas bagažas dingsta ar yra apgadinamas, tačiau negalime teigti, kad dažnai. Didesnė tikimybė tuomet, kai keliaujama su persėdimu. Ar verta drausti, priklausys nuo jūsų pačių.

 10. Atsakyti migle Spa 26, 2015 13:59

  papildau – skrydis su wizzair

 11. Atsakyti migle Spa 26, 2015 13:59

  Sveiki, registruojantis skrydziui prie kudikio nebuvo uzregistuotas bagazas (vezimelis) skrydis jau rytoj. Ka tokiu atveju daryti – uz vezimelio gabenima reikes moketi? ar galima ji prideti dabar po rezervacijos internetu ar jau tik oro uoste?

 12. Atsakyti gintare Spa 5, 2015 0:14

  Sveiki, darant check in vietoj id korteles numerio irasiau asmens kodo nr. Ka daryti tokiu atveju? Ar nieko tokio?

  • Atsakyti Daiva Spa 5, 2015 9:22

   Gintare, gali kilti problemų. Duomenys, kuriuos nurodote registruojantis į skrydį, turi sutapti su asmens dokumento, su kuriuo keliausite, duomenimis. Susisiekite su tiesioginiu savo bilieto pardavėju, kad pakoreguotų registracijos duomenis.

 13. Atsakyti Daiva Rgs 30, 2015 23:05

  Sveika,mano dukrai sukanka 14 metu spalio 10,ar ji galetu Spalio 24 skristi viena,be lydincio asmens su wizzair ?ar reiktu kokiu papildomu dokumentu?

  • Atsakyti Daiva Spa 1, 2015 9:39

   Daiva, vaikai nuo 14 metų Wizzair lėktuvais gali keliauti vieni. Ar reikės papildomų dokumentų, priklausys nuo šalies, į kurią vaikas keliaus. Jei keliaus į ne Šengeno zoną, reikės vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro.

   • Atsakyti Gitana95 Bal 1, 2016 17:16

    Ar galiu skristi jai skrisciau,balandžio 12 d būtų 35savaites ir 2d du gydytojo pazima?

    • Atsakyti Gitana95 Bal 1, 2016 17:29

     Ar galiu skristi jai skrisciau,balandžio 12 d būtų 35savaites nestumo ir 2d su gydytojo pazima?

     • Atsakyti Justė Bal 1, 2016 17:36

      skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, Ryanair turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Besilaukiančioms vieno vaiko skristi galima iki 36 nėštumo savaitės.

    • Atsakyti Justė Bal 1, 2016 17:27

     Priklauso nuo aviakompanijos su kuria keliausite. Pasidomėkite taisyklėmis.

 14. Atsakyti Rūta Rgs 6, 2015 23:46

  Nupirkau bilietą mamai su Ryanair, bet brolis (1.5 m) taip par nori atskristi. Kaip galiu pridėti jį į skrydį?

  • Atsakyti Daiva Rgs 7, 2015 9:14

   Rūta, kūdikiams taikomas fiksuotas Ryanair mokestis, tad turėtumėte paskambinti ten, kur įsigijote Ryanair bilietus ir jūsų bilietų pardavėjas viską sutvarkys.

 15. Atsakyti Indrė Rgp 23, 2015 13:15

  Sveiki, mano kontaktinių lešių skystis yra brangus, o talpa – 500 ml. Ar nedarote išimčių dėl gabenamų skysčių kiekio?

  • Atsakyti Daiva Rgp 24, 2015 10:33

   Indre, deja, bet skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės galioja visiems be išimčių. Skysčius rankiniame bagaže galima gabenti tik iki 100 ml talpose ir ne daugiau kaip 1 l.

 16. Atsakyti Eglė Lie 24, 2015 21:00

  Sveiki, norėčiau paklausti Mano pavardė yra Sidlauskaite bet kai uzsisakiau bilietus internetu mano pavarde pakeite i Sidlauskiene ar ne kils problemu oro uoste priduodant bilieta? Dėl ne tokios pavardes? Nes daugiau visi paso duomenis taisiklingi?

  • Atsakyti Daiva Lie 27, 2015 10:16

   Egle, keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip, kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį. Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus. Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti savo bilieto pardavėjui ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę.

 17. Atsakyti Skrydziai virs Kauno Lie 17, 2015 14:41

  Man asmeniškai jaukiau ir patogiau Wizzair, bet nėra labai jau išskirtininai didelis skirtumas, tai dažniausiai ką rinktis nulemia kainą. Jei su wizzai žymiai brangiau, renkuosi Ryanair. Jei kainos palygės, ar su Wizzair minimaliai brangiau tik, tai dėl komforto didesnio jau renkuosi Wizzair.

  Ir dar priklauso nuo bagažo. Jei pakanka Wizzair standartų ir svorio 8kg, tai gerai. Jei reikia didesnio bagažo ir 10kg svorio – tai Ryanair :)

 18. Atsakyti Ieva Bir 27, 2015 1:39

  Labas vakaras. Pirmą kartą skrendu su Wizzair kompanija. Bilietus pirkau į abi puses, per tinklalapį rezervacijos.lt. Susidūriau su tokia problema – neleidžia internetu padaryti chek – in. Ar tikrai galima padaryti rezervaciją oro uoste, šitos kompanijos punkte, bijau, kad po to neturėčiau problemų. Skrendu iš Vilniaus i Frankšrutą. Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Romualda Arojeviene Spa 4, 2016 10:32

   Pirkau bilieta is Billund i Vilniu spalio 26d. Be patvirtinimo kodo SMS zinute, sistemos klaida leido apmoketi bilieta 2 kartus, ta pacia pavarde, i ta pati reisa. Prisiskambinti neimanoma, niekas neprisiima atsakomybes istaisyti klaida, susidariusioje situacijoje.

  • Atsakyti Daiva Bir 29, 2015 10:09

   Ieva, daugiau informacijoms jums gali suteikti jūsų bilieto pardavėjas.

 19. Atsakyti RIMANTE Bir 18, 2015 18:04

  Noreciau paklausti skrendu y Airija ir esu lydintis asmuo sesei bet bilietas sesei pirktas kaip suaugusiaj pasiskambinau y ryanair ten viska pasake ir uzregistravo bet sake kad ylaipinimo korteles jai padaryt neis sake oro uoste matys kad as lydintis asmuo sesei ar nebus problemu?

 20. Atsakyti Artūras Geg 12, 2015 9:10

  Laba diena, skrisime du suaugę ir 2 vaikai su WIZZAIR į Londoną ir atgal, pirmyn bilietai dar su nepriskirtomis vietomis, nerimaujame ar neišskirs vaikų atskirai, jie dar maži, skrenda pirmą kartą, gali bijoti, vienas turi supimo ligą. Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Atsakyti Daiva Geg 12, 2015 10:03

   Artūrai, jei vietos dar nebuvo priskirtos, teks ieškoti laisvų vietų, esančių šalia. Jei vietų pritrūks, galėsite paprašyti su kuo nors apsikeisti, keleiviai turėtų būti supratingi, juk keliaujate su mažais vaikais ;)

 21. Atsakyti as Geg 9, 2015 19:37

  sveiki,noriu pasiteirauti del rankinio bagazo(wizzair), kuprine truputi kitokiu matmenu 45*33*22, ar gali kilti problemu? ar dar kazkaip praleidzia?

  • Atsakyti Gintaras Spa 2, 2016 0:36

   Laba diena ar rankiniame bagaze galima veztis drabuzius? Ir panasiai svarbu kad nevyrsitu 10kg.? Skrendu su wizzair is Vilniaus I Donkasteri ir dar klausymelis ar skrendant i Donkasteri reikalinga viza? Aciu

   • Atsakyti Justė Spa 3, 2016 16:47

    Viza nereikalinga. O drabužius, žinoma, kad vežtis galima. Svarbu neviršyti 10 kg ir 55x40x20 cm dydžio apribojimų (jei keliaujama su Ryanair).

  • Atsakyti Daiva Geg 11, 2015 12:11

   Jei bagažas tilps į aviakompanijos nustatytų išmatavimų patikrinimo dėžę, problemų nebus. Galėsite šiek tiek paspausti :)

 22. Atsakyti Laurynas Geg 5, 2015 21:50

  Sveiki,
  Retai skraidau lektuvais, tai nelabai suprantu kaip yra su bagazu skrendant su wizzair. Zadu skristi is Vilniaus i Dortmunda, pasiimsiu kuprine ir nedideli lagamina. Perkant bilieta, prie „cabin baggage“ large cabin bag kainuoja 14euru, o zemiau „checked-in baggage“ jau uz viena lagamina kainuos 30euru. Tai kuri man rinktis, zinant, kad dar pasiimsiu kuprine.Patarkite, kaip tiksliai viska man uzsisakyti. Aciu!

  • Atsakyti Daiva Geg 6, 2015 16:22

   Laurynai, pagal Wizzair taisykles, į lėktuvo saloną galima pasiimti tik vieną rankinio bagažo vienetą – arba mažą rankinį bagažą (42x32x25cm) nemokamai, arba didelį rankinį bagažą (56x45x25cm) už nustatytą mokestį.
   Jei imsite abu, vieną teks priduoti į bagažo skyrių už atitinkamą registruoto bagažo mokestį.

 23. Atsakyti viskin Bal 25, 2015 14:54

  Sveiki. Gal zinote kaip pakeisti kudikio sedejimo vieta lektuve? Uzsakant bilietus wizzair.com puslapy dukrytei paskirta sedet su teciu. Noreciau kad ji sedetu su manim. Aciu

  • Atsakyti Daiva Bal 27, 2015 10:27

   Kūdikiui atskira sėdėjimo vieta nėra priskiriama. Jis turi sėdėti ant suaugusiojo kelių. Ant kieno kelių kūdikis geriau jaučiasi, ten tegu jis ir sėdi :)

 24. Atsakyti formatas Bal 21, 2015 21:29

  wizzair neleidžia atsispausdinti įlaipinimo kortelės pdf formatu. Jau bandėme per kokius 5 kompiuterius. Ar būtina išsispausdinti įlaipinimo kortelę pdf formatu, jei taip, ką daryti, jei sistema neleidžia – krauna krauna , baltas lapas, nieko nesimato, vis rodo per visus kompus, kad krauna.

  • Atsakyti Daiva Bal 22, 2015 9:22

   Pabandykite kitą naršyklę. Jei nepavyksta atsidaryti įlaipinimo kupono ir atsispausdinti, susisiekite su savo bilieto pardavėju.
   Dar galima registruotis per mobiliąją programėlę, tačiau ne visi oro uostai turi technines galimybes patikrinti tokiu būdu padarytas registracijas.

 25. Atsakyti rasa Bal 14, 2015 8:49

  Sveiki,

  Norime skristi is Londono i Vilniu rugpjucio pab. Iskrendant musu dukrytei dar nebus dvieju metuku, o griztant jau bus. Ar imanoma tuo pat metu pirkti skrydi ten-atgal ir gauti ta nuolaida mazo vaiko (fiksuota mokesti uz ji) uz skrydi is Londono i Vilniu? aciu

  • Atsakyti Daiva Bal 14, 2015 9:30

   Rasa, bilietus reikėtų pirkti atskirai. Į priekį kaip kūdikiui, kuriam bus taikomas fiksuotas mokestis, o atgal kaip vaikui nuo 2 metų. Svarbiausia, kad toje pačioje rezervacijoje būtų ir suaugęs asmuo.

 26. Atsakyti vaida Kov 30, 2015 18:26

  Sveiki,prasau smulkiai papasakoti,kokie nepatogumai lauke keleivio lektuve,kuris turi nemaza antsvori.

  • Atsakyti Daiva Kov 31, 2015 14:51

   Vaida, jei keleivio apimtys yra gerokai didelės, vienos vietos gali nepakakti ir reikėtų užsakyti dvi sėdimas vietas. Vežimo ir bilietų taisyklės priklauso nuo aviakompanijos, o fizinės sąlygos – nuo lėktuvo. Todėl tikslesnės informacijos derėtų teirautis pasirinktoje aviakompanijoje arba savo kelionių agento.

 27. Atsakyti dm Kov 30, 2015 12:37

  Ar nuvykus i oro uostą iškarto eiti link patikrinimo? Jei keliauji tik su rankiniu bagazu

 28. Atsakyti Julius Kov 24, 2015 12:28

  Laba diena,
  keliausime su Ryanair i vaikui 4 metu norime pasiimti begrati/balansini dvirati su savimi. Labai sunku rasti tikslia vienareiksmiska informacija ar galima ji pasiimti ri ar nemokamai kaip vaikiska iranga (vietoj vezimelio) ar vis delto uz pinigus? gal zinote/susidurete? Ir kaip ta begrati registruoti – internetu ar tik oro uoste? Buciau dekingas uz informacija.

  • Atsakyti Daiva Kov 24, 2015 12:57

   Juliau, pagal Ryanair taisykles, kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Tad dviratį teks priduoti į bagažo skyrių už papildomą mokestį. Norint užsisakyti papildomos kūdikio/vaiko įrangos gabenimo paslaugą, tai padaryti galite internetu per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, tuomet kreipkitės į sistemos administratorių.

   • Atsakyti kestas Rgp 15, 2015 1:01

    Norėjau paprašiti galit aciusti wizz lietuvos kompanijos numeri norim paklausti svarbaus klausimo butu gerai kad aciustumėte ritoi rite nes mes nespėjome i penktadienio skridi ir nebežinom ka dariti

    • Atsakyti Daiva Rgp 17, 2015 9:42

     Kęstai, Wizzair numeris skambinant iš Lietuvos: 8 900 94 000 (1,45 EUR/min.). Jei bilietus pirkote bilietų rezervavimo sistemoje, tuomet turėtumėte kreiptis į tos sistemos administratorius.

 29. Atsakyti Klaustukas Kov 19, 2015 13:28

  Sveiki,
  Noriu pasitikslint ar nebus bedu jei skydis nusimato 34 nestumo savaite pirmyn ir 35 nestumo savaite atgal? Atgalinis skrydis butu priespaskutine galima diena. Ar vis gi galima keliauti iki 36 savaites IMTINAI?
  Gal paprasciau bus paklausti taip:
  Keliauti galima iki 36 savaites ar iki 36 savaites (Imtinai)?

  • Atsakyti Daiva Kov 19, 2015 13:49

   Iki kurios savaitės gali keliauti nėščios moterys, priklauso nuo aviakompanijos taisyklių. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Keliaujant su aviakompanija Ryanair, besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 36 nėštumo savaitės pabaigos. Taip pat būtina turėti gydytojo pažymą.

   • Atsakyti Klaustukas Kov 19, 2015 13:57

    Atleiskite, neparasiau, kad domina tik RYANAIR taisykles.
    Taigi drasiai keliauti galiu iki 36 savaites pabaigos. Trumpai tariant 36savaites imtinai?

    • Atsakyti Marina Lie 27, 2016 12:31

     Sveiki,16m.vaikinas skris vienas,Vilnius-Londonas-Vilnius,i viena puse su RYANAIR,i kita su WIZZAIR,ar jam reikia vieno iš tėvų notariškai patvirtinto leidimo skristi ir jo kopijos?

    • Atsakyti Daiva Kov 19, 2015 15:26

     Jei turėsite gydytojo pažymą (anglų k., ne senesnę nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu, tuomet galėsite keliauti.

 30. Atsakyti inga Kov 4, 2015 19:45

  laba diena. prima pirkau du bilietus i izraeli per wizer svetaine, nezinau, kaip gavosi, bet vietoj mano vardo irasiau dukros varda, tai dabar du bilietai, du vienodi vardai , bet skirtingos pavardes, vienoje „iene“ kitoje “ ciute“ uz vardo pakeitima reikia sumoketi 90 euru. skambinau i ju atstovybe, pasake tokios sios kompanijos taisykles. ar yra koks budas, kad nereiketu moketi siu pinigu, juk tai akivaidziai lupikavimas. dekui uz atsakyma, nes skrydis kovo 28. gal galetumete patarima parasyti el . pastu, buciau labai dekinga.

  • Atsakyti Daiva Kov 4, 2015 20:34

   Inga, deja, bet tokios taisyklės. Tai ne menka rašybos klaidelė, reikės keisti visą keleivio vardą už atitinkamą mokestį. Perkant bilietus reikia būti labai atidiems :)

 31. Atsakyti Muilda1986 Vas 20, 2015 11:04

  Sveiki. Kelinta diena negaliu uzsisakyti bilietu is wizzair svetaines. meta uzrasa :

  KLAIDA

  [10101:Ancillary_Required] Įvyko klaida. Bandykite dar kartą. Jei klaida išliks, susisiekite su oro transporto bendrove.

  Nezada pasitaisyti? Kodel cia taip yra?

  • Atsakyti Daiva Vas 20, 2015 11:21

   Galbūt tai laikinas sutrikimas, pabandykite pirkti per kitą kompiuterį. Galite parašykite mūsų konsultantei Audronei el.paštu audrone@zigzag.lt ir ji jums padės įsigyti aviabilietus ;) arba paskambinkite tel. 8 600 26762.

   • Atsakyti Erika Sau 15, 2016 0:54

    Sveiki. Norejau paklausti, ar tikrai skrendant su ryanair kudikiui priklauso rankinis bagazas iki 5kg, nes ryanair svetaineje rasoma, jog kudikiui nepriklauso rankinis bagazas?

 32. Atsakyti renata Sau 2, 2015 22:53

  Sveiki skrisime į Londoną si Wizzair ar rankiniame bagaže galiu turėti 0.50 l. Brendžio arba konjako 40 laipsnių.

  • Atsakyti ramune Sau 7, 2015 19:05

   Laba diena,turiu toki klausima.Kodel is Lietuvos į Vokietija skrendama tik i Frankfurt Hahna cia Ryan Air,bet pamaciau kad ir Wizzair prades skraidinti i Frankfurt Hahna is Vilniaus o ir pavasari jau Ryan air taip pat nuo pavasario skraidins is Vilniaus.Zodziu skrydziai is Vilniaus i tuos pacius miestus.Tik laikas ir kaina skirsis.Esu kauniete turiu daznai skristi i Vokietija.Tai susisiekimas siaubingas .Reikia keliauti ilgiausia .Pasieki Hahna o po to dar reikia Ilgai keliauti apie 6 valandas kad pasiektum tiksla.Bet i pietu vokietija nei viena skrydziu bendrove neorganizuoja.Kaip pasikalbi lektuve daug kam nepatinka taip keliauti.Bet taip yra.Todel nusprendziau sia problema pasidalinti.Ryan air yra likes tik vienas vakarinis skrydis ir visomis dienomis tas pats.Pasirinkimo nera.Noriu paklausti ar nenumatoma skrydziu ir i kitus Vokietijos miestus ne tik Frankfurtas Hahn ir Dortmundas .Nes jau i Frankfurta Hahna netrukus skraidins dvi oro Bendroves o kitu miestu nera.Gal jus galite jiems pasiulyti?????Pagabiai Ramune

   • Atsakyti Daiva Sau 8, 2015 15:28

    Ramune, aviakompanijos, sudarinėdamos skrydžių žemėlapius ir tvarkaraščius, derasi su oro uostais, atsižvelgia į keleivių srautus, priima sprendimus ir paskirsto visus turimus lėktuvus po visus vykdomus reisus. Tai ilgas ir sudėtingas procesas.

  • Atsakyti Daiva Sau 5, 2015 11:39

   Renata, rankiniame bagaže alkoholio vežtis negalėsite, kadangi rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Alkoholinių gėrimų galite įsigyti DutyFree parduotuvėje prieš lipant į lėktuvą.

 33. Atsakyti Danute Rgp 10, 2014 16:12

  Už kelių dienų su Rynairu skrisime į Airiją.Neužsisakėme registruoto bagažo. Girdėjau, kad tai galima padaryti internetu. Kiek tai kainuotų? Ar galima rankiniame bagaže vežti kavą ir kiek. Ar galima vežti rūkytus maisto produktus ir bandeles be įdaro? Dėkoju

  • Atsakyti Daiva Rgp 11, 2014 9:31

   Danute, visus jūsų išvardintus produktus į Angliją galite vežtis.
   Galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkote bilietą arba jau užsiregistravote į skrydį, tik paslaugos kaina bus jau didesnė nei perkant bilietą. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Nepamirškite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kupono, kad jame matytųsi įrašas apie registruoto bagažo gabenimo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 34. Atsakyti kristina Lie 29, 2014 1:44

  Sveiki,
  Dariau ryanair bilieto rezervacija(online) ir neparasiau sunaus antro vardo ar reikia istaisyti ar galima palikti?

  • Atsakyti Daiva Lie 29, 2014 9:07

   Kristina, jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį. Yra galimybė per parą ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei pirkėjas apsiriko. Praktikoje būna atvejų, kad praleidžia ir taip. Tačiau geriausia vadovautis taisyklėmis, kad neiškiltų nenumatytų situacijų. Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos kleivio vardą. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 35. Atsakyti Šarūnas Lie 12, 2014 9:50

  Sveiki,
  Kiek bandau nusipirkti Ryanair bilietus, visuomet išmeta klaidos pranešimą – nepriima kortelė. Bandžiau ir Visa electron, Mastercard debit, bandėm ir žmonos kortelę, deja, nesėkmingai. Informacijos jų puslapyje beveik nėra arba ji standartizuota. online help niekada veveikia, o skambinti ir mokėti už nieką (nes dažniausiai tokiais atvejais nieko doro nepasako) nematau tikslo. Gl žinote, kodėl ryanair neaptarnauja kortelių? Ar nebus taip, kad perkant Lietuvoje ar mokant lietuviškomis kortlėmis, priima tik kreditines korteles?

  • Atsakyti Daiva Lie 14, 2014 12:16

   Šarūnai, visiškai teisingai. Ryanair svetainėje negalite įsigyti bilietų su Lietuvoje išduotomis debetinėmis kortelėmis. Reiktų turėti kreditinę kortelę arba galite įsigyti bilietus per tarpininkus.

 36. Atsakyti tautvydas Bir 12, 2014 20:17

  Skaičiau,jog su Ryanair galima turėti ne didesniu nei 100ml talpos skysčių tarų.
  Jei mano lęšių skystis yra 120ml talpos, bet jame tik apie 60ml pačio skysčio.)? netinka?

 37. Atsakyti Rolandas Bir 5, 2014 22:33

  Sveiki,norejau pklausti. Vasara mano trys sunus noretu atskristi pas mane i Anglija.Vaikams 18, 14 ir 12. Ar galetu jie vieni skristi Ryanair oro linijomis? Aciu

 38. Atsakyti Silvija Bal 28, 2014 15:45

  Sveiki,
  Skrendu su wizzair, noriu pasikeisti skrydzio data, reikia sumoketi skirtuma tarp bilietu ar dar taikomas papildomas mokestis?

 39. Atsakyti D. Bal 22, 2014 18:02

  Sveiki,zadu geguzes menesi skristi su ryanair ir Vilniaus i Varsuva ir tada persesti skrydziui i Larnaka,i bilieto kaina iskaiciuotas 20kg bagazas. Norejau pasiklausti ar man Lenkijoje nereikes papildomai moketi uz ta bagaza?

  • Atsakyti Daiva Bal 23, 2014 9:40

   Iš Vilniaus į Varšuvą aviakompanija Ryanair neskraidina. O bagažo taisyklės priklauso nuo aviakompanijos, su kuria keliaujate.

 40. Atsakyti jolanta Bal 12, 2014 17:32

  Noreciau suzinoti ar skrendant is rygos oro uosto reik moket papildomai saugos mokesti.Ryanayr yra ivedus toki mokesti kas skrenda is rygos

 41. Atsakyti Andrejus Vas 23, 2014 13:57

  Sveiki gal zinote? skridau su savo posuniu is Anglijos i Lietuva, neturejau jokiu problemu pasu patikriniame, taciau skrendant atgal is Lietuvos,pasenieciai atsisake laipinti vaika, kadangi neturejau notaro patvirtinto leidimo,kad vaikas gali keliauti su kitu asmeniu,teko skristi vienam, vaika palikti Lietuvoje,dabar teks mamai skristi i Lietuva pasiimti vaiko. taigi wizzairo biletas prapuole, gal zinote ar imanoma atgauti pinigus uz bilieta ar pakeisti kitai dienai?

  • Atsakyti Daiva Vas 24, 2014 10:15

   Andrėjau, šiuo atveju buvo jūsų kaltė. Jūs iš anksto nepasirūpinote reikiamais dokumentais. Wizzair bilietai yra negrąžinami, skrydis jau įvyko, todėl keitimas taip pat nebegalimas.

 42. Atsakyti Rūta Vas 5, 2014 0:34

  Sveiki,
  mane domina galimybė skristi su vaiku 15mėn amžiaus ir nelaikyti jo ant kelių, o pasinaudoti „petnešomis“. Gal esate kažką girdėję? Kokia būtų procedūra? (kiek bandžiau ryanair puslapyje pasirinkti, iš pradžių lyg ir informuoja, kad tokia galimybė yra, bet paskui niekur nerandu kaip pasinaudoti).
  ačiū!

  • Atsakyti Daiva Vas 5, 2014 10:44

   Rūta, jūs turėtumėte kreiptis į centrinę Ryanair būstinę tel. + 44 871 246 0002 – English speaking.
   Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.
   Our lines are open Mon – Fri, 09:00 – 18:00 GMT, Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11:00 – 17:00 GMT.

 43. Atsakyti vidas Sau 4, 2014 17:58

  Sveiki,sausio gale skrendame į Airiją,noriu sužinoti kiek tikslai savo reikmėms galime vežtis cigarečių ir ar galima su savimi turėti žiebtuvėlį?

  • Atsakyti Daiva Sau 6, 2014 9:43

   Nuo 2014.01.01 į Airiją atvykstantys Lietuvos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Pagal taisykles rankiniame bagaže žiebtuvėlio vežtis negalima.

 44. Atsakyti Daiva Gru 17, 2013 12:22

  Gal yra 2013-12-21 vykstančių iš Vilniaus į Londono Lutono ororuostą su wizzair aviakompanija ir sutiktų pabūti lydinčiu asmeniu? Nes wizzair atsisako skraindinti jaunesnį asmenį nei 14m, net jei ir turime Notaro patvirtintą sutikimą keliauti be suaugusiųjų priežiūros. Reiso nr. W6 8001 išvykimas 6:00h. Tel. 867723797

 45. Atsakyti Onute Gru 3, 2013 16:39

  Sveiki,turime tokia problema,sunus gyvena Anglijoje ir uzsake bilietus is Vilniau i Londona.Jam issitryne kodas ir registracijos Nr..Blogiausiai kad pamirso tikslia data.Kaip jam gauti dublikata,kreipiantis internetu jam praso duomenu:datos registravimo.Skambinome tel.837750195 isijungia atsakiklis ir uzimta bet kokia linija.Kur mums kreiptis.Aciu uz pagalba.

 46. Atsakyti Egle Lap 30, 2013 10:47

  Sveiki,noriu pasiteirauti: Su Ryanair kompanija skrendame i Lietuva su 3 men. kudikiu,kartu norime pasiimti vezima su automobiline kedute(kedute butu ant vezimo,vietoj lopsio). Ar tai butu skaitoma kaip du atskiri vienetai? Ar kaip vienas vezimas? Aciu!

  • Atsakyti Daiva Gru 2, 2013 9:27

   Egle, pagal Ryanair taisykles kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priskiriamas vieno sulankstomo vežimėlio gabenimas nemokamai. Automobilinė kėdutė lėktuvo salone negali būti naudojama. Kaip jūsų vežimą įvertins atsakingi darbuotojai, sunku pasakyti.
   Papildoma kūdikio įranga – automobilinė kėdutė, kelioninė lovelė ar kt. – registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio įranga iki 20 kg iš anksto registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei registruojate oro uoste arba per Ryanair skambučių centrą, kaina aukštesnė – 20 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio įrangą gerai ir saugiai supakuokite.
   Sulankstomi vežimėliai turi būti užregistruojami oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.

 47. Atsakyti Milda Lap 22, 2013 13:18

  Laba diena,
  Rašau Jums , nes jau ryt iš Norvegijos skrendu į Lietuvą. Norėčiau sužinoti ar aš galiu skraidintis rankiniame bagaže folinės rūgšties tablečių buteliuką besilaukiančioms moterims?
  Labai ačiū už atsakymą.

 48. Atsakyti Milda Spa 25, 2013 21:15

  Man atrodo as jau supratau kas ir kaip, daugiau pasigilinus :) labai jums aciu

 49. Atsakyti Milda Spa 25, 2013 20:59

  per wizzair.com , pirkau iskart su atgainiu bilietu, tai skristi i Norvegija priregistravus bilieta internetu is karto leido juos atsispausdinti, o va su atgaliniais nezinau kas ir kaip, nes ju neleido atsispausdinti, tiksliau man ju PDF formatu, nei jokiu kitu formatu neismete. tai sakau, gal paskui juos reikia irgi chekina padaryti, tik nzn ar mane informuos apie tai ar ne.

  • Atsakyti Daiva Spa 28, 2013 9:47

   Milda, į Wizzair skrydį galima registruotis ne anksčiau kaip likus 30 dienų iki skrydžio. Jei iki jūsų atgalinio skrydžio liko daugiau dienų, tai reikės užsiregistruoti vėliau atskirai.
   Jei norėsite vis dėlto gauti įlaipinimo kuponus anksčiau, ne anksčiau kaip likus 30 dienų iki skrydžio parašykite el.paštu uzsakymai@zigzag.lt arba paskambinkite tel. 8 600 26763.

 50. Atsakyti Milda Spa 25, 2013 14:56

  Laba diena. Gal aš čia ir kvailai užklausiu, bet kadangi skridau pirmą kartą ir dabar lapkričio gale ketinu parskristi, tai norėjau Jūsų paklausti, kaip man atsispausdinti ir priregistruoti bilietą internetu pirktą iškart su atgaline data:)? Dabar kiek prisijungiu į wizzair, tai tik rodo, kad yra užsakyta kelionė atgal. Ar mane kažkaip informuos, kad jau galiu priregistruot bilietą ar kaip čia viskas vyksta su tuo atgaliniu bilietu :)? Labai labai ačiū.

 51. Atsakyti daiva Spa 20, 2013 15:38

  sveiki, norejau paklausti koks leidziamas kiekis cigareciu, skrendant i airija su ryanair. aciu

 52. Atsakyti rima Spa 19, 2013 16:40

  Skrendu i Norvegija ar galiu veztis dovanu bulviu tarkavimo masina, sveria apie 5kg

  • Atsakyti Daiva Spa 21, 2013 9:40

   Rima, jei bulvių tarkavimo mašina telpa į rankinį bagažą ir šis neviršija aviakompanijos nustatytų rankinio bagažo dydžio bei svorio apribojimų, galite vežtis.

 53. Atsakyti Alma Rgs 20, 2013 15:48

  Laba diena. Noriu paklausti, ar aviakompanija wizzair priima keleivius iš Liutono oro uosto su laikonais konsulate išduotais pasais. Ačiū

  • Atsakyti Daiva Rgs 20, 2013 16:08

   Alma, su asmens grįžimo pažymėjimu galite vykti tik į šalį, kurios pilietė esate. Į skrydį jus priims. Registruojantis į skrydį pažymėkite varnele, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Kitas dokumentas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo.

 54. Atsakyti julius Rgs 19, 2013 16:27

  Kas čia darosi su raynair??????
  rugpjūčio mėnesį pirkti bilietai, o šiandien registruojantis į skrydį dar skaičiuoja virš 100eurų mokesčių!!!!!!!!!!
  ar teko kam taip pigiai registruotis?

  • Atsakyti Daiva Rgs 19, 2013 16:43

   Juliau, registracija į Ryanair skrydį yra nemokama, nebent jūs bandėte registruotis jau atvykęs į oro uostą arba registracijos internetu metu pasirinkote papildomų paslaugų, už kurias teko papildomai sumokėti.

 55. Atsakyti idomu Rgs 9, 2013 12:35

  sveiki,mano buves vaikinas ir as turejome uzsake du bilietus.
  As jau check in pararius,ir atsispauzdinus boarding ticket ir uz poros dienu isskrist tureciau.

  Ar imanoma kad jis gali atsaukti mano skrydi, nes bookingas buvo padarytas jo acc. Normalios informacijos lb sunku rast.

  Skrendu su wizzair

  • Atsakyti Daiva Rgs 9, 2013 12:46

   Wizzair bilietai yra negrąžinami. Nebent, turint pirkimo metu naudotus duomenis, galima pakeisti keleivio vardą, pavardę ar datą už papildomą mokestį.

 56. Atsakyti Italija Rgp 30, 2013 10:44

  Sveiki,
  noriu parsivežti 20 kg kavos iš Italijos registruotame bagaže. Gal žinot kokį max.kiekį kavos galima gabenti ES?

  • Atsakyti Daiva Rgp 30, 2013 11:17

   Muitų nereikės mokėti, jei vešitės kavos ne daugiau nei už 430 EUR. Būkite pasiruošę, jei muitinėje užklaustų ir paprašytų įrodyti, ar tikrai kavą vežatės savo reikmėms.

 57. Atsakyti Jovcik Lie 10, 2013 12:21

  O i UK koki kieki galima gabenti lektuvu?

 58. Atsakyti Jovcik Lie 9, 2013 22:25

  Sveiki noreciau paklausti koki kieki cigareciu galima gabenti
  skrendant su wizzair kompanija?

 59. Atsakyti Kara Lie 3, 2013 19:23

  Sveiki, norėjau paklaust ar galiu veštis daugiai nei 2 telefonus?ar dėl to nekils problemų? Arba kaip su suvenyriniais peiliukais?

 60. Atsakyti Inga Lie 3, 2013 17:17

  Sveiki, as norejau pasitikslinti: skrendame su Ryanair I Sardinija. Kartu keliauja kudikis. Jam priklauso vezimas, bet Mes norime veztis papildomai automobiline kedute. Jai pirksime registruota bagaza. Mano klausimas: jei as desiu Kedute I registruota bagaza, tai man nera kazkokiu matmenu apribojimu? Kedute nevirsys 20 kg. aciu labai uz atsakyma.

  • Atsakyti Daiva Lie 3, 2013 17:27

   Inga, papildoma kūdikio įranga – automobilinė kėdutė, kelioninė lovelė ar kt. – registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio įranga iki 20 kg iš anksto registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei registruojate oro uoste arba per Ryanair skambučių centrą, kaina aukštesnė – 20 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio įrangą gerai ir saugiai supakuokite.

 61. Atsakyti Karolina Lie 3, 2013 17:16

  Sveiki, turiu toki klausima. Jeigu man yra 16 metu, skrendu i Didziaja Britanija, ir noriu vestis cigaretes(1 bloka), bet ne sau, o ten gyvenanciam dedei, ar as tai galiu padaryti?

 62. Atsakyti jurga Bir 28, 2013 21:49

  Sveiki,
  Norėčiau sužinoti ar Ryanair taiko papildomus mokesčius už bilieto keitimą iš vienos datos į kitą.

  Ačiū

 63. Atsakyti ramune Bir 25, 2013 21:47

  atsiprasau dar vienas klausimas tai vaikui misineli i buteliukus padaryti ir po 100ml

 64. Atsakyti ramune Bir 25, 2013 21:41

  laba diena.ar galima vestis vezimeli ir masinine kedute is airijos i lietuva tik su rankiniu bagazu

 65. Atsakyti paulius Bir 13, 2013 20:03

  Labas,Daiva.Norejau suzinoti ar skrendant i Norvegija,alaus ipakavimas turi buti butent po 0,33?Aciu

 66. Atsakyti Marija Bir 7, 2013 14:47

  Sveiki. Skrisiu su raynair į Angliją. Norėjau pasiteirauti dėl rankiniame bagaže esančio skysčio. Žinau, kad galima iki 1l, bet po 100ml. Tačiau iškilo klausimas, ar galima vežtis rankiniame bagaže kontaktinių lešių skystį. Kaip ir būtų aišku, jog taip, tačiau iš pažįstamų sužinojau: tik 30ml kontaktinių lešių skysčio galima vežtis rankiniame bagaže, o jei imsi daugiau nei 30ml- atims oro uoste. Ar tai tiesa? Kiek iš tikrųjų kontaktinių lešių skysčio galima vežtis rankiniame bagaže skrendant su raynair į Angliją? Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Daiva Bir 10, 2013 13:31

   Marija, rankiniame bagaže gabenamų skysčių viena pakuotė negali būti didesnė nei 100 ml. Didesnes teks išmesti arba įsidėti į registruotą bagažą.

 67. Atsakyti Anonymous Rgp 4, 2012 7:10

  kazkokios absurdiskos taisykles su tom pigiom linijom.

 68. Atsakyti Daiva Bir 1, 2012 8:18

  Paskutinės minutės pasiūlymai skrydžiams galioja tik užsakomiesiems reisams, kuriais skraidinami poilsiautojai. Reguliariesiems reisams paskutinės minutės pasiūlymų paprastai nebūna.

 69. Atsakyti Anonymous Geg 31, 2012 21:10

  mane domina paskutines minutes skrydziai! prasau informacijos =)

Klauskite mūsų