Per Europos sostines traukiniu

Įspūdinga kelionė per išskirtines Europos sostines traukiniu su InterRail Global Pass bilietu, galiojančiu 10 dienų per 22 dienas. MADRID – PARIS – LONDON – BRUSSELS – ANTWERPEN – BRUGES – AMSTERDAM – BERLIN – PRAGUE – VIENNA - ROME Paryžius, Londonas, Amsterdamas, Roma…. Europa pilna nuostabių mažų miestų ir kaimų, tačiau turistai pirmiausiai nukreipiami aplankyti ...

Traukiniu palei žydrąjį Dunojų

Nuo Švarcvaldo girios iki Juodosios jūros 3000 km palei Dunojaus upę per Centrinę ir Rytų Europą. Kelionė su 22 dienų InterRail Global Pass bilietu. DONAUESCHINGEN – SIGMARINGEN – ULM – DONAUWÖRTH – REGENSBURG – PASSAU – MELK – VIENA –BRATISLAVA – BUDAPEŠTAS - NOVI SAD – VUKOVAR – BELGRADAS – TIMISOARA - ORȘOVA – DROBETA ...

KELIONIŲ ISTORIJOS: Viena – miestas, kuriame kasdienybė virsta pasaka

Viena Sugundyk mano protą ir tau atiteks mano kūnas…
Rask mano sielą ir aš amžinai būsiu tavo…Rado, sugundė, užvaldė mintis ir pasiglemžė sielą – tokiu intriguojančiu sakiniu būtų galima apibūdinti nuotykius, kuriuos teko patirti kultūra prisodrintoje Austrijos sostinėje Vienoje. Šiame mieste per keturias dienas, kurias jame viešėjau, spėjau išsigąsti dinozaurų, tapti tradicinio Vienos obuolių „štrudelio” gaminimo eksperte, patekti į karališkuosius lobynus ir beveik susižadėti su Mocartu… Tačiau apie viską iš pradžių…

Geriausios vietos užsikrėsti šokių karštine

Flamenko (flamenco), Andalūzija, Ispanija Flamenko (flamenco), Andalūzija, Ispanija
Nuostabių kalnų ir nubalintų miestelių panorama suteikia Andalūzijai vienos iš romantiškiausių Europos vietovių vardą. Be to, šiame Ispanijos regione atsirado vienas žaviausių šokių. Flamenkas jungia perkusišką gitaros skambesį, kastanječių tarškesį ir plojimą. Tokiuose miestuose kaip Sevilija (Seville), Kadisas (Cadiz) ir Granada (Granada) galima išmokti grakščiai šokti su ilgu klostuotu sijonu kaip tikra senjorita arba trepsėti kaip tikras skrybėlę dėvintis andalūzietis. Šokių mokyklos gali priimti tiek flamenko fanatikus, tiek turistus, vienodai besidominčius ir vietinės virtuvės delikatesais.
Atvykę būtinai užsukite į žymiausią Granadoje maurų tvirtovę Alhambra. Sevilijos Feria de Abril (pavasario šventė) prasideda praėjus dviems savaitėms po Semana Santa (šventos Velykų savaitės).
Video įrašas

Atraskite Rytų Europą traukiniu

European East Pass maršrutų žemėlapis Europa laikoma viena tinkamiausių kelionėms traukiniu labiausiai dėl to, jog šalys yra arti viena kitos, o patys traukiniai garsėja greičiu, švara, patogumu ir saugumu. Su European East Pass galima laisvai keliauti traukiniu po Čekiją, Slovakiją, Austriją ir Vengriją.

Pastaba. Nuo 2014.01.01 European East Pass bilietas Lenkijoje negalioja!

European East Pass galioja nuo 5 iki 10 dienų vieno mėnesio laikotarpyje keliaujant pirmąja arba antrąja klase.
Ką veikti ir kur vykti per daugiau nei 10 dienų kultūros turtais garsėjančioje Rytų Europoje? Štai keletas pasiūlymų…

Kava kvepianti kelionė: kava garsėjančios vietos pasaulyje 3

Kava Ji kelia aistrą, nuotaiką ir priklausomybę. Tai antras vertingiausias pasaulyje dalykas (po naftos) ir yra svarbus bei reikalingas daugumai žmonių kasdienoje ir kelionėse, nepriklausomai nuo to, kur vykstama.Kalbame apie kavą ir geriausias vietas ja mėgautis.

Turas po Europą 2

Kelionė po Europą Nuo Didžiojo turo XVII a., kai pasiturintys britai (daugiausia britai) įsivedė mokslo sistemą, apimančią fechtavimąsi Paryžiuje, meno studijas Florencijoje ar kopimą į Šveicarijos Alpes, praėjo daug laiko. Palaipsniui keliavimas po Europą tapo kasdieniu reiškiniu. Visgi pateikiame sąrašą vietų, kurias siūlome aplankyti tiems, kurie galbūt to dar nespėjo padaryti. Tai gali tapti puikiu 3 savaičių (arba ilgiau) trukmės kelionės po Europą vadovu.

KELIONIŲ ISTORIJOS: Vasara su InterRail po Europą

interrail_insbrukas Laukė planuotos vasaros atostogos.

Su keleta draugių nusprendėme, kad norime kur nors pakeliauti, o kitos progos pailsėti tokį ilgą laiką tikriausia nebeturėsime.

Taigi nusprendėme, kad reikia išnaudoti šią galimybę, todėl vienbalsiai nutarėme – kur nors keliausime.