KELIONĖS IŠ VARŠUVOS. Kodėl verta rinktis?

Kelionės iš Varšuvos – jūsų svajonių įgyvendinimas, tik išleidžiant mažiau resursų. Teigiamos ir neigiamos pusės keliaujantiems per Varšuvą. Šiandien galima rinktis įvairius kelionių variantus pagal savo poreikius. Dažniausiai ieškome pigių kelionių, kurių kaina ir kokybė maksimaliai atitiktų mūsų lūkesčius. Dera pastebėti, kad kelionėmis per Varšuvą dažnai susivilioja žmonės, norintys sutaupyti ir daugiau pamatyti. Taigi, kas ...

Terminės pirtys ir baseinai. Kur vanduo visuomet šiltas 1

Maudynės karštoje vonioje po ilgos darbo dienos, ypač šaltą žiemą, – vienas iš mažyčių mūsų gyvenimo malonumų. Tačiau tai nepalyginama su maudynėmis terminiuose baseinuose. Nuo idiliškosios Islandijos Žydrosios lagūnos (Blue Lagoon) iki prašmatnių SPA centrų. Pateikiame puikiausias vieteles karštoms maudynėms.

10 idėjų keliaujantiems traukiniais žiemos metu

Štai 10 gerų idėjų, kurios žiemos kelionę su InterRail Pass pavers tikru nuotykiu. Įsivaizduokite, kad jau puškuojate prie pat sniegu nuklotų šlaitų ir pasakiškų kalnų miestelių, o šiltoje traukinio kupė mėgaujatės karštu šokoladu. Žiemos kelionės traukiniu gali būti magiška patirtis, ypač jei pasirinksite tinkamą metą ir kelionės maršrutą.

KELIONIŲ ISTORIJOS: Visa tiesa apie atostogas Turkijoje (Bodrumas)

Kas ten „TOKIO“ yra Turkijoje? Iš aplinkinių nuolat išgirstu sakant, kad vykstame atostogauti į Turkiją. Vis kirbėjo mintis, na kas ten TOKIO yra Turkijoje, kad masiškai visi kasmet, o kiti net po kelis kartus per metus, vyksta į šią šalį... Nuvykau ... Pamačiau ir pati įsitikinau, kad ten praleistas laikas – tikros atostogos, ypač kai ...

Bėgiais per Europos pakrantes

Nepakartojamas paplūdimių turas – nuo Baltijos iki Juodosios jūros. Išmėginkite su InterRail Global mėnesio pasu!         Sopotas – Gdanskas – Ščecinas – Liubekas – Kopenhaga – Amsterdamas – Zandvortas – Briuselis – Londonas – Braitonas – Paryžius – Sen Malas – Biaritcas – San Sebastianas – Vigas – Portas –Lisabona – Faro ...

Traukiniu po Balkanus

Nepakartojamas turas, siūlantis maksimalią balkanišką įvairovę už minimalią kainą. Puikiai tinka su 22 dienų InterRail bilietu arba 15 dienų Balkan Flexipass. Liubliana – Zagrebas – Splitas – Pločė – Mostar – Konjic - Sarajevas – Belgradas – Valujevo – Kolasin - Baras – Belgradas - Skopjė – Salonikai – Stambulas – Dimitrovgradas -  Plovdivas – ...

Nemokamai lankytinos vietos Stambule 1

Norėtum vienu metu būti ant Azijos ir Europos slenksčio? Šį jausmą galite patirti būdami Stambule. Dabar jau ir tiesioginiai arba su persėdimu skrydžiai padės nuvykti į magiškąjį Stambulą, o žemiau pateiktų nemokamų lankytinų vietų sąrašas suteiks galimybę pažinti šį miestą neišleidžiant nė lito. Taigi, nemokamai lankytinos vietos Stambule.

Grožio triukai per atostogas

Grožio truikai per atostogas Šį kartą įrašas labiau skirtas dailiosios lyties atstovėms. Nors ir vyriškiai dažnai nėra abejingi savo išvaizdai. Taigi, ne paslaptis, kad išlikti gražiai sauso karščio, didelės drėgmės, šalčio sąlygomis yra sudėtinga. O kur dar chloruotas ar sūrus vanduo… Tiesa, daugelis keliautojų nekreipia dėmesio į savo išvaizdą, nes nuo netvarkingų antakių nukreipia dėmesį į naujus horizontus, bet kodėl gi nepamėginti visko suderinti? O galbūt esate iš mirgančio žemėlapio pasirinkę vietą būtent dėl ten teikiamų grožio procedūrų? Štai keletas patarimų, kurie pravers.

Kaip sutaupyti slidinėjant kalnų kurortuose 3

Kaip sutaupyti slidinėjant Žiemos sporto mėgėjai patiria įvairiausių pojūčių: nuo malonaus, vėsaus vėjelio prisilietimo prie skruostų iki geliančio šalto sniego kritimo į akis bei stipraus širdies plakimo, pamačius slidinėjimo abonementų kainas. Slidinėjimas ir snieglenčių sportas nėra pigus, tačiau tiems, kurie nori išmėginti šį sportą ir neišleisti visų savo santaupų, turime keletą patarimų, kurie sumažins jūsų kelionės išlaidas.

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje 1

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje Galbūt ne taip įprasta, tačiau traukinių stotys taip pat gali būti pasigėrėjimo objektas, tad keliaudami turėkite po ranka fotoaparatą, kad galėtumėte įamžinti ne tik nuostabius peizažus, bet ir traukinių stotis.
Pakelkite galvą aukštyn ir pamatysite nuostabius bokštelių įrėmintus kupolus virš didingos salės, puoštos marmuru, stiklu ir auksu. Ne, jūs nesate kurioje nors Europos katedroje. Jūs atvykote į Belgijos Antverpeno centrinę stotį.