KELIONIŲ ISTORIJOS: Mano kelionė į Turkiją

Kelionės yra naujovės. Tas neapsakomas žavesys, kai matai kažką, ką galbūt ir gali apibūdinti žodžiais. Bet siela... Ji skrenda tolyn kaip paukštis, atradęs laisvę, lengvumą ir tikėjimą „naujais sparnais“. Štai kas man yra kelionės. Visgi, nors ir mažąja dalimi savo įspūdžių noriu pasidalinti su jumis. Taigi, tęsiant mintį, mano įsimintiniausia buvo kelionė į Turkiją. Tai ...

KELIONIŲ ISTORIJOS: Įsimintiniausia kelionė. Į Turkiją

Istanbul – İzmir - Şirince – Ephesus - Pamukkale - Kuşadası Viso pasakojimo priešistorė, kaip visgi išvykau į Stambulą... Visuomet galvojau, kad įstojusi mokytis į aukštąją mokyklą būtinai turiu išnaudoti visas galimybes, o viena iš jų – mokytis užsienyje. Nuo pat pirmųjų metų žinojau, kad į Turkiją tikrai nevažiuosiu, vien sužinojusi iš kitų žmonių ir ...

KELIONIŲ ISTORIJOS: Mini avantiūra – kemperiu iki Stambulo

Mini avantiūra - kemperiu iki Stambulo Po antrosios kelionės kemperiu 2012 metais Erika lyg tarp kitko užsiminė, kad būtų visai jėga nuvažiuoti kemperiu iki Stambulo. Tuo pačiu aplankant Rumuniją, Bulgariją, Vengriją. Neslėpsiu, man tai sukėlė šiokią tokią baimę. Rumunija.... Juk tai tas pats kaip pravažiuoti didelį taborą! Ten pilna arkliavagių ir varažytojų! O jei mums ...

Bėgiais per Europos pakrantes

Nepakartojamas paplūdimių turas – nuo Baltijos iki Juodosios jūros. Išmėginkite su InterRail Global Pass mėnesio trukmės bilietu!       SOPOT – GDANSK – SZCZECIN – LUBECK – COPENHAGEN – AMSTERDAM – ZANDVOORT AAN ZEE – OOSTENDE – BRUSSELS – LONDON – BRIGHTON – PARIS – SAINT MALO – BIARRITZ – SAN SEBASTIAN – VIGO – PORTO ...

Traukiniu po Balkanus

Nepakartojamas turas, siūlantis maksimalią balkanišką įvairovę už minimalią kainą. Puikiai tinka su 22 dienų InterRail bilietu arba 15 dienų Balkan Flexipass. Liubliana – Zagrebas – Splitas – Pločė – Mostar – Konjic - Sarajevas – Belgradas – Valujevo – Kolasin - Baras – Belgradas - Skopjė – Salonikai – Stambulas – Dimitrovgradas -  Plovdivas – ...

Nemokamai lankytinos vietos Stambule 1

Norėtum vienu metu būti ant Azijos ir Europos slenksčio? Šį jausmą galite patirti būdami nuostabiame Turkijos mieste - Stambule. Dabar jau ir tiesioginiai arba su persėdimu skrydžiai padės nuvykti į magiškąjį Stambulą, o žemiau pateiktų nemokamų lankytinų vietų sąrašas suteiks galimybę pažinti šį miestą neišleidžiant nė lito. Taigi, nemokamai lankytinos vietos Stambule.

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje 2

Traukinių stotis. Antwerp Central Station, BelgijaGalbūt ne taip įprasta, tačiau traukinių stotys taip pat gali būti pasigėrėjimo objektas, tad keliaudami turėkite po ranka fotoaparatą, kad galėtumėte įamžinti ne tik nuostabius peizažus, bet ir traukinių stotis.
Pakelkite galvą aukštyn ir pamatysite nuostabius bokštelių įrėmintus kupolus virš didingos salės, puoštos marmuru, stiklu ir auksu. Ne, jūs nesate kurioje nors Europos katedroje. Jūs atvykote į Belgijos Antverpeno centrinę stotį.

Kur geriausia išmokti vietinės virtuvės paslapčių

Maisto gaminimo kursai keliaujantVienas geriausių suvenyrų (ar lauktuvių), kokį galima parsivežti iš kelionių, yra vietinės virtuvės patiekalų receptai, – pagamintais valgiais galėsite surengti pietus ar vakarienę ir pavaišinti savo draugus. Juk tai geriau nei magnetukas ant šaldytuvo, ar ne? Štai kur galite išmokti kvapniausių, spalvingiausių nacionalinių virtuvių paslapčių.

Geriausios vietos užsikrėsti šokių karštine

Flamenko (flamenco), Andalūzija, Ispanija Flamenko (flamenco), Andalūzija, Ispanija
Nuostabių kalnų ir nubalintų miestelių panorama suteikia Andalūzijai vienos iš romantiškiausių Europos vietovių vardą. Be to, šiame Ispanijos regione atsirado vienas žaviausių šokių. Flamenkas jungia perkusišką gitaros skambesį, kastanječių tarškesį ir plojimą. Tokiuose miestuose kaip Sevilija (Seville), Kadisas (Cadiz) ir Granada (Granada) galima išmokti grakščiai šokti su ilgu klostuotu sijonu kaip tikra senjorita arba trepsėti kaip tikras skrybėlę dėvintis andalūzietis. Šokių mokyklos gali priimti tiek flamenko fanatikus, tiek turistus, vienodai besidominčius ir vietinės virtuvės delikatesais.
Atvykę būtinai užsukite į žymiausią Granadoje maurų tvirtovę Alhambra. Sevilijos Feria de Abril (pavasario šventė) prasideda praėjus dviems savaitėms po Semana Santa (šventos Velykų savaitės).
Video įrašas

Garsiausi pasaulio turgūs 1

Niekas taip gerai nepadeda pažinti vietinių žmonių kasdienio gyvenimo ir kultūros kaip šurmuliuojantys ir gyvybingi turgūs. Kviečiame apžvelgti garsiausius pasaulio turgus.

Khan Al-Khalili, Kairas, Egiptas Khan Al-Khalili, Kairas, Egiptas
Khan istorija siekia dar 1382 m. ir jame galima rasti net 900 įvairių parduotuvėlių – stiklo dirbinių, žalvario gaminių, kvepalų ir papuošalų, daugybę įvairių menininkų, tiesiog vietoje kuriančių ir parduodančių savo meno kūrinius. Apsilankykite Tentmakers gatvėje – čia rasite turgų turguje. Be to, tai paskutinis viduramžiškas dengtas Kairo turgus, kuriame prekybininkų palapinės puošiamos menininkų ornamentais. Užsukite ir prie aikštės senųjų vartų – šioje vietoje buvo rengiami pirmieji turgūs. Be to, Khan ribojasi su Muski turgumi vakarinėje pusėje.