2015 m. vasaros festivaliai Lietuvoje ir pasaulyje 12

Nuotykių ištroškusiems, pamišusiems dėl muzikos, meno ir pramogų kaip grynas oras vasarą reikalingi festivaliai. Tad tęsiame tradicijas ir skelbiame: 2015 m. VASAROS FESTIVALIŲ SĄRAŠAS – KALENDORIUS! SĄRAŠAS PILDOMAS! Pateikiame ir rekomendacijų, kaip nuvykti iki pasirinkto festivalio. Tad griebkite pigius lėktuvo, autobuso ar traukinio bilietus, o gal net visą InterRail Pass traukinio bilietą ir pirmyn į ...

Traukiniu palei žydrąjį Dunojų

Nuo Švarcvaldo girios iki Juodosios jūros 3000 km palei Dunojaus upę per Centrinę ir Rytų Europą. Kelionė su 22 dienų InterRail Global Pass bilietu. DONAUESCHINGEN – SIGMARINGEN – ULM – DONAUWÖRTH – REGENSBURG – PASSAU – MELK – VIENA –BRATISLAVA – BUDAPEŠTAS - NOVI SAD – VUKOVAR – BELGRADAS – TIMISOARA - ORȘOVA – DROBETA ...

Naujųjų Metų tradicijos

naujieji metai Ar žinote, kaip pasaulis pasitinka Naujuosius Metus? Kiek šalių, tiek tradicijų. Pateikiame keletą jų.O kur švęsite jūs?

2014 m. vasaros festivaliai Lietuvoje ir pasaulyje 1

Nuotykių ištroškusiems, pamišusiems dėl muzikos, meno ir pramogų tęsiame tradicijas ir skelbiame: 2014 M. VASAROS FESTIVALIŲ SĄRAŠAS – KALENDORIUS! SĄRAŠAS PILDOMAS! Šįkart pateikiame ir rekomendacijų, kaip nuvykti iki pasirinkto festivalio. Tad griebkite pigius lėktuvo, autobuso ar traukinio bilietus, o gal net visą InterRail Pass traukinio bilietą ir pirmyn į gastroles po Europą per 2014 m. ...

Vaizdingiausi maršrutai keliaujant traukiniu

Nuostabiausi vaizdai tiesiai pro traukinio langą. Išbandyk šį maršrutą su 22 dienų galiojimo InterRail Global Pass bilietu.         Dresden – Prague – Olomouc – Kosice – Balatonszentgyorgy – Balatonakarattya – Gloggnitz – Murzzuschlag – Stainach-Irnding – Attnang-Puchheim – Jesenine – Venine – Innsbruck – Bludenz – Lindau – Basel – Freiburg – ...

Traukiniu po Centrinę Europą

Pažinkite vienos seniausių Europos dalies grožį ir istoriją. Išmėginkite šį maršrutą per 10 dienų su 22 dienų InterRail Pass bilietu. Jei Lenkija jau pažįstama, galite keliauti po Čekiją, Slovakiją ir Vengriją su European East Pass bilietu.

TOP žiemos nuolaidos Slovakijoje su Europos jaunimo kortele 3

Kasmet prieš prasidedant žiemai ir slidžių ruošimui artėjančiam slidinėjimo sezonui garsiai primename apie Europos jaunimo kortelės naudą. Kažkada patys išbandėm ir įsitikinom, kad su šia kortele galima ženkliai sutaupyti, ypač perkant slidinėjimo abonementą. O kad šis bilietas „suvalgo“ nemažą dalį atostogų biudžeto, žino kiekvienas slidininkas. Taigi, pateikiame visą sąrašą TOP nuolaidų Slovakijos slidinėjimo centruose.

Žiemos atostogos kalnuose. Kaip sutaupyti? 3

Kaip sutaupyti slidinėjant

Artėjant žiemai daugelis pradeda galvoti apie žiemos atostogas kalnuose, skriejant nuo kalno su slidėmis ar snieglente bei smagiai leidžiant laiką su draugų kompanija Europos kalnų kurortuose. Tačiau žiemos sporto mėgėjai patiria įvairiausių pojūčių: nuo malonaus vėjelio prisilietimo prie skruostų, adrenaliną gaminančio greičio trasose iki lengvo šoko pamačius kelionių, slidinėjimo abonementų, inventoriaus ir kitų reikmenų kainas. Slidinėjimas ir snieglenčių sportas nėra pigus, tačiau tiems, kurie nori išmėginti šį sportą ir neišleisti visų savo santaupų, turime kelis patarimus, kurie sumažins jūsų kelionės išlaidas.

KELIONIŲ ISTORIJOS: Kalnų žygiai, pramogos ir linksmybės Slovakijoje 1

Slovakija Šiemet savo atostogas nusprendėme praleisti kelionėje. Ilgai dvejojome, ar rinktis poilsį saulėtame kurorte, ar aktyvų atostogų praleidimą kalnuose. Kadangi patys niekaip neapsisprendėme, į pagalbą pasitelkėme burtus ;) Ištraukėme kortelę su užrašu „Slovakijos Tatrai“. Po to iškilo kita dilema: „savarankiškas kelionės planavimas“ ar „kelionė autobusu“.

Nepraleisk Turkijos ir Slovakijos. Rinkis Balkan Flexi arba European East Pass

StambulasSlovakija Su Balkan Flexi Pass galima keliauti po Turkiją, Graikiją, Bulgariją, Makedoniją, Juodkalniją, Rumuniją bei Serbiją. Galima rinktis 5, 10 arba 15 keliavimo dienų 1 mėnesio laikotarpyje.Turkijoje, Stambule traukinių stotis yra miesto centre. Iš čia driekiasi tarptautiniai maršrutai į Belgradą (Serbijoje), Salonikus (Graikijoje), Bukareštą (Rumunijoje) ir Sofiją (Bulgarijoje).
Kalbama, kad keliavimo traukiniais galimybės Turkijos geležinkeliais yra ribotos, tačiau su Balkan Flexi pasu galima aplankyti ne vieną, o visas septynias anksčiau minėtas šalis dėl puikių tarptautinių reisų jungčių.
Norėdami pakeliauti po pačią Turkiją, su šiuo pasu iš Stambulo nesunkiai galėsite pasiekti Turkijos sostinę Ankarą, Koniją, Kars ar Pamukalę.
Be to, iki 2013 m. ketinama atidaryti naują greitųjų traukinių liniją maršrutu Stambulas – Ankara, kuriuo vykstant kelionė sutrumpės iki 3 val.Jei svajojate aplankyti Slovakiją, rinkitės European East Pass. Su šiuo pasu galima keliauti po Slovakiją, Lenkiją, Čekiją, Austriją ir Vengriją. European East Pass galioja nuo 5 iki 10 pasirinktų dienų 1 mėnesio laikotarpyje, keliauti galima standartine, II-ąja, arba I-ąja klase.Slovakijoje puikiai išvystytas geležinkelio tinklas, kurio svarbiausias maršrutas driekiasi per visą šiaurinę Slovakiją – nuo sostinės Bratislavos per Žiliną, Popradą iki Košice.
Tarptautiniai maršrutai jungia Bratislavą su kaimyninių šalių sostinėmis:
- Praha (kelionė trunka 4 val. 30 min., 6 reisai per dieną),
- Budapeštu (kelionė trunka 3 val., 7 reisai per dieną),
- Viena (kelionė trunka 1 val., net 30 reisų per dieną),
- Varšuva (kelionė naktiniu traukiniu trunka 10 val. 30 min).