Traukiniu nepramintais Europos takais

Atraskite vienus mieliausių Europos „paslėptų perliukų“ ir rinkitės šį maršrutą su 1 mėnesio trukmės InterRail Pass bilietu. ANTWERP – UTRECHT – BREMEN - LÜBECK – TRAVEMÜNDE – WROCLAW – OLOMOUC – GRAZ – KLAGENFURT - VICENZA – BOLOGNA – LAUSANNE - LYON – AVIGNON – TOULOUSE – VITORIA-GASTEIZ

Kaip nuvykti viešuoju transportu į / iš oro uostą/-o 185

pervezimai i oro uostaPopuliarėjant pigiems skrydžiams po Europą skraidome dažniau. Ar žinote, kad kartais kelionė iš oro uosto į miestą gali kainuoti brangiau nei lėktuvo bilietai? Tad visada paskaičiuokite, su kokiomis avialinijomis ir į kokį oro uostą labiau apsimoka skristi. O gal net kartais verta rinktis ir kelionę traukiniu ir atvykti tiesiai į miesto centrą.

Taigi, kviečiame susipažinti su transporto iš oro uostų į populiariausius miestus kainomis. Kadangi nuvykus į miesto centrą dažnai kelionė nesibaigia, pateikiame ir viešojo transporto kainas.

Modernaus meno traukiniu beieškant

Maršrutas, kuriuo sekdami pasinersite į nepamirštamo modernaus meno klodus. Maršrutas įveikiamas su 1 mėnesio galiojimo InterRail Global Pass bilietu. Madridas – Bilbao – Barselona – Figeresas – Monpeljė – Nica – Turinas – Rivolis – Venecija – Trentas – Miunchenas – Berlynas – Malmė – Humlebaek – Kopenhaga – Amsterdamas – Paryžius - Londonas

5 populiarūs traukinių maršrutai Italijoje 9

Roma - Milanas - Venecija - Florencija - Neapolis Roma – Milanas – Venecija – Florencija – Neapolis
Kelionės traukiniu Italijoje - tai puikus būdas greitai pasiekti norimą kelionės tikslą. Išvystytas greitųjų traukinių tinklas leis jums mėgautis kaimo kraštovaizdžiais bei aplankyti didžiuosius Italijos miestus. Žemiau pateikiame 5 populiariausius traukinių maršrutus Italijoje, kuriuos renkasi keliautojai.

KELIONIŲ ISTORIJOS: Italija. Svajonės pildosi!

Pirmą kartą skrendant lėktuvuBeveik svajonių automobilis Italija visada buvo mano svajonė. Svajonės pildosi. Manoji išsipildė gruodžio 8 – ąją dieną. Ta diena tapo ypatinga dar ir todėl, kad tai buvo pirmasis skrydis lėktuvu. To jausmo, kurį pajauti vos pakilęs nuo žemės, atsiplėšęs nuo to mažyčio Lietuvos žemės lopinėlio, net negalima apibūdinti žodžiais. Tą sekundę tik įkvėpi tvankaus lėktuve vyraujančio oro ir užgniauži kvapą. Jausmas nepakartojamas, bet trunkantis labai trumpai. Op, ir tu jau danguje, žiūri pro lėktuvo langą į pūkinius, šiek tiek į cukraus vatą panašius debesis. Gražu, pagalvoji sau mintyse ir toliau ganai akis pro lėktuvo langą.Vos tik nusileidus į Romą juokavome, jog atskridome iš žiemos į vasarą: Romoje oro temperatūra gruodžio mėnesį siekė 15 laipsnių šilumos ir tai buvo visai neblogas oras mums, turistams. Visų pirma Romoje krito į akis tai, kad gatvės pilnos mažyčių automobiliukų. Apie panašų ėmiau svajoti ir aš – ech, kaip būtų patogu tokį vairuoti.

KELIONIŲ ISTORIJOS: Italijos ieškojimai Romoje ir Sicilijoje

Panteonas Puikių ir išsamių istorijų apie Italiją, o ypač apie Romą, apstu: lankytinos vietos, kryptys, istorijos faktai sistemiškai sudėlioti ir aprašyti. Tačiau kai pats savo akimis pamatai Trevi fontaną, kurį šimtą kartų jau esi regėjęs internete ar filmuose, kai pats vaikštinėji po įstabios architektūros Panteoną, savo rankomis glostai amžių nugludintus akmenis, tai yra Tavo kelionė, Tavo pažintis su turistų išvaikščiota šalimi. Pasidalinsiu savo įspūdžiais, nes net ir praėjus keliems mėnesiams, prisiminimai maloniai šildo sielą.

KELIONIŲ ISTORIJOS: "Trumpai" apie kelionę į Romą 6

Kadangi jau išvažinėjVatikanas. Italijaau visą artimą užsienį akcijiniais autobusais ir pagaliau pagaliau užsidirbau legalias atostogas, nutariau išmėginti, ką reiškia skristi lėktuvu. Tad iš didelio dar nelankytų miestų pasirinkimo trumpoms atostogoms pasirinkome Romą. Iki dabar vos užmerkus akis matau tą smagią betvarkę, palmes, jaučiu saulę ir ledų skonį. Bet apie viską po truputėlį.

Nemokamai lankytinos vietos Romoje 11

Roma „Visi keliai veda į Romą“ – sako senas priežodis. Senos tradicijos ir turtinga istorinė praeitis paliko Italijai daugybę meno ir architektūros lobių. „Amžinasis miestas“ Roma lyg magnetas traukia keliautojus iš viso pasaulio. Tai nepaprastas miestas – muziejus, turintis daugybę antikinių ir viduramžių paminklų, turtingus muziejus. Didžioji dalis architektūrinių paminklų lankomi nemokamai, todėl nevaržomai galėsite mėgautis Romos grožiu.

Pigios kelionės į Romą >

Kelionės tinkamu laiku tinkamoje vietoje 1

Bet kuri pasaulio vietovė gali pasirodyti visiškai kitokia joje lankantis tam tikru metu. Tad kodėl verta apsilankyti Barselonoje prieš Velykas, Hanojuje – vasarį ir t.t.?

Sitges, Ispanija Šventinis laikotarpis prieš Šv. Velykas Barselonoje (Ispanija)
Švenčiama vasario arba kovo mėnesį, Barselonos carnestoltes (karnavalinė šventė) apima keletą parado ir linksmybių dienų, išsiskiriančių puošniais drabužiais. Šventinis šurmulys baigiasi antradienį, likus 47 dienoms iki šv. Velykų sekmadienio. Gran Rua (Didysis paradas) prasideda Placa de Espanya arba šalia ir juda Vakarų kryptimi iki Carrer de la Creu Coberta. Iškilmių kulminacija paprastai būna Enterrament de la Sardina (Žuvies laidojimas), dažniausiai ant Montjuic kalno sekantį trečiadienį, norint pažymėti Gavėnios pradžią. Pašėlusios linksmybės tęsiamos Sitges miestelyje. Šventės dalyviai kelias dienas būna užgulę barus iki pat ryto. Tiesa, kiekvienas regionas švenčia savotiškai ir kiek kitaip, tad siūlome neužsisėdėti vienoje vietoje.
Aviabilietai į Barseloną >

KELIONIŲ ISTORIJOS: Kaip mes keliavome su Interrail po Italiją ir Graikiją

Interrail. Italijos traukinys Kasmet tūkstančiai žmonių keliauja traukiniu su Interrail po Europą, tad ir aš papasakosiu savo istoriją. IDĖJA. Prieš kelis metus mano draugė pasiūlė pakeliauti po Europą su Interrail. Aš apie tai nebuvau girdėjęs, bet pasidomėjau ir sužinojau, kad tai yra keliavimas traukiniais po Europą su specialiu – Interrail – traukinio pasu.