Per Europos sostines traukiniu

Įspūdinga kelionė per išskirtines Europos sostines traukiniu su InterRail Global Pass bilietu, galiojančiu 10 dienų per 22 dienas. MADRID – PARIS – LONDON – BRUSSELS – ANTWERPEN – BRUGES – AMSTERDAM – BERLIN – PRAGUE – VIENNA - ROME Paryžius, Londonas, Amsterdamas, Roma…. Europa pilna nuostabių mažų miestų ir kaimų, tačiau turistai pirmiausiai nukreipiami aplankyti ...

Alaus keliais Čekijoje (Prahoje ir Prahos apylinkėse)

Alaus keliai Čekijoje Drįstame teigti, kad nors kartą gyvenime vertėtų išsiruošti į ekskursiją po Čekijos alaus daryklas. Čia sau mėgstamą alų ras kiekvienas, net ir negeriantis alaus. Alus čia kainuoja pigiau nei vandens buteliukas. Čekijoje tiek įsišaknijusios alaus tradicijos, kad netgi alaus barai pertvarkyti į viešbučius, ir tiems, kas padaugina alaus, yra visos galimybės naktį praleisti vietoje. O mes jums linkime smagaus, skanaus ir naudingo pasivaikščiojimo po Čekijos alaus daryklas. Tikimės, kad žemiau pateikta informacija bus naudinga pagalbininkė ruošiantis pasinerti į čekiško alaus tradicijų pažinimą ;)

Kelionę susiplanuoti bus dar lengviau, nes dabar turime tiesioginius lėktuvų reisus į Prahą. Į Čekiją galima vykti ir autobusu. O po šalį galite keliauti tiek autobusais, tiek traukiniais, tiek nuomotu automobiliu.

KELIONIŲ ISTORIJOS: Kelionė autobusu į Vengriją

Kelionė prasideda Turime išvykti anksti – 5-6 val. birželio rytui pats tas. Išsirinkus patogias vietas autobuse, mus ima kviesti pavardėmis. Sutikrina ir pagaliau sportinių šokių kolektyvas pajudame link Lenkijos. Naktį praleidžiame autobuse, stojame kas dvi valandas. Jaučiame nuovargį, nebesinori ir išlipti iš autobuso – tegu greičiau ateina kita diena. Prabundame jau Lenkijoje. Pro autobuso langą ...

Vaizdingiausi maršrutai keliaujant traukiniu 2

Nuostabiausi vaizdai tiesiai pro traukinio langą. Išbandyk šį maršrutą su 22 dienų galiojimo InterRail Global Pass bilietu.         Dresden – Prague – Olomouc – Kosice – Balatonszentgyorgy – Balatonakarattya – Gloggnitz – Murzzuschlag – Stainach-Irnding – Attnang-Puchheim – Jesenine – Venine – Innsbruck – Bludenz – Lindau – Basel – Freiburg – ...

Traukiniu po Centrinę Europą

Pažinkite vienos seniausių Europos dalies grožį ir istoriją. Išmėginkite šį maršrutą per 10 dienų su 22 dienų InterRail Pass bilietu. Jei Lenkija jau pažįstama, galite keliauti po Čekiją, Slovakiją ir Vengriją su European East Pass bilietu.

KELIONIŲ ISTORIJOS: Nuotykiai Valensijoje

Kelionė traukiniais po Europą įpusėjo, patyrusios daug nuotykių aplankėme Prahą, Paryžių, Barseloną. „Kur dabar keliaujame?“ paklausėme viena kitos vakare stovėdamos Barselonos traukinių stotyje. „Nežinau, gal į Valensiją, girdėjau ten gražu,“ – atsakiau ir po pusvalandžio, nusipirkusios rezervacijas, jau sėdėjome traukinyje.

KELIONIŲ ISTORIJOS: Ilga kelionė traukiniu į Prahą su nuotykiais

Norėčiau pasidalinti tikrai įdomia kelione į Prahą :) Praeitą pusmetį, su Erasmus programa, buvau išvykęs į be galo gražų Čekijos miestą Brno. Gegužės pradžioje manęs aplankyti atvyko ir mano močiutė. Labai norėjau ją nuvežti į Prahą, kadangi tai miestas - stebuklas, taigi suplanavom kelionę traukiniu. Atsikėlėm anksti ryte ir išvykom į traukinių stotį. Traukinių stoties ...

KELIONIŲ ISTORIJOS: Saldus pasivaikščiojimas po Prahą

Štai ir Praha. N-tąjį kartą. Tiltas jau nusėdėtas, laikrodis nužiūrėtas, Auksinė gatvelė ištrypta… Einam į šokolado muziejų? Tiksliau muziejus. Ech, ko tik nesugalvoja smaližiai ir pramogų jiems organizatoriai, kad tik būtų kuo arčiau šokolado.

Du
Jie Prahoje du. Pirmasis – belgiško šokolado ambasadorius – Briugės (Belgija) muziejaus filialas, kurio brolis jau veikia ir Paryžiuje, nedidelis, bet jo eksponatų tikrai nepavyks apžiūrėti tik per pusvalandį. Kitas – kur kas idomesnis jau todėl, kad ten ir šio skanėsto gamybos linija, ir istorijos apie šokoladą sekcija, ir nuolat veikianti paveikslų, nutapytų šokoladu, paroda, ir galimybė pačiam tapyti ar net užsisakyti viso kūno masažą šokoladu, kurį atliks profesionalus masažistas.

Nemokamai lankytinos vietos Prahoje

Nemokamai lankytinos vietos Prahoje Praha – tai viena gražiausių Europos sostinių. Tiesiog traukte traukia atvykti ir pasigrožėti nuostabiais skirtingais Prahos miesto kvartalais, aikščių didybe, skulptūromis, muziejais, parkais ir ramiu, širdžiai mielu čekiško gyvenimo ritmu. Miestas visada žavingas, originalus ir pritaikytas pramogų, poilsio bei verslo kelionėms.PIGIOS KELIONĖS Į PRAHĄ >

Kad lengviau būtų orientuotis Prahoje, paruošėme sąrašiuką vietų, kurių nevalia praleisti pro akis, vaikštant Prahos gatvelėmis, ir ką galima aplankyti nemokamai. Taigi, nemokamai lankytinos vietos Prahoje.

Karnavalas ir Užgavėnių tradicijos Čekijoje

Bohemian Carnevale Prahoje Bohemian Carnevale Prahoje – fantazijos ir džiaugsmo šventė
Kasmet nuo viduramžių vyksta įspūdinga fantazijos ir džiaugsmo šventė – Prahos karnavalas „Bohemian Carnevale”. 2011 m. karnavalas šurmuliuos vasario 25 – kovo 9 d. Prahos gyventojų ir svečių laukia turininga programa miesto gatvėse, rūmuose, viešbučiuose, restoranuose, muziejuose. Svarbiausias karnavalo įvykis – Crystal Ball – baroko stiliaus kaukių pokylis vyks kovo 5 d. Clam – Gallas rūmuose Husova gatvėje.