Gražiausi pasaulyje kriokliai

Lietuvos gamta labai turtinga. Tačiau kalnais ir šniokščiančiais kriokliais aukščiausiasis mūsų šalies neapdovanojo. Kriokliai - vieni nuostabiausių gamtos vaizdų. Tad siūlome pažvelgti į gražiausius pasaulio krioklius. O jei nuotraukų nepakanka, reikia įsigyti lėktuvo bilietus ir planuotis keliones į nuostabias pasaulio vietas.

Kur geriausia išmokti vietinės virtuvės paslapčių

Maisto gaminimo kursai keliaujantVienas geriausių suvenyrų (ar lauktuvių), kokį galima parsivežti iš kelionių, yra vietinės virtuvės patiekalų receptai, – pagamintais valgiais galėsite surengti pietus ar vakarienę ir pavaišinti savo draugus. Juk tai geriau nei magnetukas ant šaldytuvo, ar ne? Štai kur galite išmokti kvapniausių, spalvingiausių nacionalinių virtuvių paslapčių.

Kaip taupiai atostogauti

Namų mainai Namų mainai
Kuriam laikui įsiliekite į vietinę bendruomenę ir tapkite jos dalimi. Jums nereikės galvoti apie nuomos mokestį, nes namų mainų pagrindinis principas ir yra apsistojimas svetimuose namuose. Tokiu būdu įsitrauksite į vietinės bendruomenės gyvenimą. Kitas patarimas, padėsiantis sutaupyti – išnuomokite savo namus, kol būsite išvykę. Taip nereikės sukti galvos dėl nuomos ar paskolos mokėjimo, be to, gal net pavyks šiek tiek padidinti savo kelionės biudžetą.
Lengvai suprasite šį principą pažiūrėję smagią romantinę komediją „Atostogos“ („The Holiday“).

Šalys, kuriose galima keliauti pigiai 1

Kur keliauti pigiaiEkonominė padėtis verčia keisti planus ir atsisakyti ketinimų keliauti? Galbūt pasirinkote netinkamą šalį. Į daugelį šalių brangoka tik nuvykti, tačiau vietoje jums neteks išlaidauti, nes pragyvenimas čia itin pigus. Pateikiame jums sąrašą valstybių, kurias aplankyti nereikės labai daug išlaidų.