KELIONĖS IŠ VARŠUVOS. Kodėl verta rinktis?

Kelionės iš Varšuvos – jūsų svajonių įgyvendinimas, tik išleidžiant mažiau resursų. Teigiamos ir neigiamos pusės keliaujantiems per Varšuvą. Šiandien galima rinktis įvairius kelionių variantus pagal savo poreikius. Dažniausiai ieškome pigių kelionių, kurių kaina ir kokybė maksimaliai atitiktų mūsų lūkesčius. Dera pastebėti, kad kelionėmis per Varšuvą dažnai susivilioja žmonės, norintys sutaupyti ir daugiau pamatyti. Taigi, kas ...

Kaip pažinti šalį per maistą?

Vieni didžiausių kelionių patyrimų yra gaunami bendraujant su vietiniais gyventojais, susipažįstant su vietos istorija ir kultūra. Laimei, visus tris nacionalinio identiteto aspektus apima valgymas. Įdomu, ar ne? Nėra skirtumo, ar tai būtų sudėtingas pateikimas ir griežtai apibrėžta japoniška arbatos gėrimo ceremonija, ar vaišinimasis tiesiai nuo Malaizijos gatvės prekybininkų stalų, vietinio maisto ragavimas jau yra didelis ...

Geriausios vietos užsikrėsti šokių karštine

Flamenko (flamenco), Andalūzija, Ispanija Flamenko (flamenco), Andalūzija, Ispanija
Nuostabių kalnų ir nubalintų miestelių panorama suteikia Andalūzijai vienos iš romantiškiausių Europos vietovių vardą. Be to, šiame Ispanijos regione atsirado vienas žaviausių šokių. Flamenkas jungia perkusišką gitaros skambesį, kastanječių tarškesį ir plojimą. Tokiuose miestuose kaip Sevilija (Seville), Kadisas (Cadiz) ir Granada (Granada) galima išmokti grakščiai šokti su ilgu klostuotu sijonu kaip tikra senjorita arba trepsėti kaip tikras skrybėlę dėvintis andalūzietis. Šokių mokyklos gali priimti tiek flamenko fanatikus, tiek turistus, vienodai besidominčius ir vietinės virtuvės delikatesais.
Atvykę būtinai užsukite į žymiausią Granadoje maurų tvirtovę Alhambra. Sevilijos Feria de Abril (pavasario šventė) prasideda praėjus dviems savaitėms po Semana Santa (šventos Velykų savaitės).
Video įrašas

Geriausi pasaulyje dviračių maršrutai

Vienas geriausių būdų pažinti kraštą – keliauti dviračiu. Mėgstantiems šią transporto priemonę, rekomenduojame 10 įspūdingiausių maršrutų visame pasaulyje.

Isle of Wight. Anglija Isle of Wight, Anglija
The Isle of Wight yra vienas geriausių maršrutų, besidriekiančių per įvairų Didžiosios Britanijos gamtovaizdį: sodrios kalvos, apsuptos jūros, siauri keliukai, aptverti gyvatvorių, gilios ir paslaptingos žalios daubos ir bene ryškiausias salos akcentas – baltos uolų keteros. Nepaisant to, kad važinėjimas dviračiu yra seniai žinoma laisvalaikio leidimo forma, Wight išpopuliarėjo tik per pastaruosius kelis metus. Šis maršrutas populiariausias tarp jaunų ir stilingų londoniečių, ištrūkstančių iš didmiesčio romantiškam savaitgaliui prie jūros. Juolab, kad čia netrūksta barų, viešbučių ar festivalių.
Whitlink keleivinis keltas plaukia iš Portsmouth į Ryde prieplauką.

Kava kvepianti kelionė: kava garsėjančios vietos pasaulyje 3

Kava Ji kelia aistrą, nuotaiką ir priklausomybę. Tai antras vertingiausias pasaulyje dalykas (po naftos) ir yra svarbus bei reikalingas daugumai žmonių kasdienoje ir kelionėse, nepriklausomai nuo to, kur vykstama.Kalbame apie kavą ir geriausias vietas ja mėgautis.