2015 m. vasaros festivaliai Lietuvoje ir pasaulyje 10

Nuotykių ištroškusiems, pamišusiems dėl muzikos, meno ir pramogų kaip grynas oras vasarą reikalingi festivaliai. Tad tęsiame tradicijas ir skelbiame: 2015 m. VASAROS FESTIVALIŲ SĄRAŠAS – KALENDORIUS! SĄRAŠAS PILDOMAS! Pateikiame ir rekomendacijų, kaip nuvykti iki pasirinkto festivalio. Tad griebkite pigius lėktuvo, autobuso ar traukinio bilietus, o gal net visą InterRail Pass traukinio bilietą ir pirmyn į ...

Įspūdingiausi pasaulio peizažai

Nuostabūs peizažai daugiausiai emocijų kelia gamtos mylėtojams. Tačiau šie iš kojų verčia net ir užkietėjusį miestietį. Žvelgiant į juos net kyla mintys, ar jie iš tikrųjų realūs. Įspūdis gali būti toks stiprus, kad net ašarą išspaudžia. Poliarinės pašvaistės Šis siurrealistinis reginys yra vienas iš nepaprasčiausių šiame sąraše. Šiaurės arba Pietų pašvaistė susidaro virš Žemės ašigalių, ...

Ką ir kur valgo per šv.Kalėdas? 1

Kalėdų valgiaiŠv.Kalėdos jau čia pat! Linksmų ir jaukių artėjančių švenčių visiems! O joms artėjant pasidomėkime, ką šv.Kalėdoms gamina ir tiekia į stalą žmonės iš įvairiausių pasaulio kampelių. Galbūt teks paragauti šių patiekalų, jei Kalėdas švęsite ar Naujuosius Metus pasitiksite svetur.

Apie vestuves užsienyje 9

Vis daugiau porų nusprendžia susituokti užsienyje. Vestuvių ceremonija egzotiniuose kraštuose užtikrina ne tik šventės išskirtinumą, gražias nuotraukas, neapsakomą įspūdį, bet ir gerą orą ir įsimintinas pramogas. Taigi, šiek tiek apie tai, kokias šalis rinktis, kokių dokumentų reikės, ką žinoti ir į ką atkreipti dėmesį planuojant vestuves užsienyje.

Pamatykite ir išbandykite pasaulio naujoves

Keliaujant nebūtina lankytis tik muziejuose, apžiūrinėti griuvėsius, kitas senienas ar maltis turistų minioje, nes lankytina vieta yra seniai atrasta ir labai populiari. Sportas, gyvūnai, šalys, salos, mados – visa tai gali būti nauja. Nauja ne tik jums, bet ir visam pasauliui, tad pamatykite ir išbandykite naujoves, kol jos dar naujos. O gal ir patys kada ...

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje 2

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje Galbūt ne taip įprasta, tačiau traukinių stotys taip pat gali būti pasigėrėjimo objektas, tad keliaudami turėkite po ranka fotoaparatą, kad galėtumėte įamžinti ne tik nuostabius peizažus, bet ir traukinių stotis.
Pakelkite galvą aukštyn ir pamatysite nuostabius bokštelių įrėmintus kupolus virš didingos salės, puoštos marmuru, stiklu ir auksu. Ne, jūs nesate kurioje nors Europos katedroje. Jūs atvykote į Belgijos Antverpeno centrinę stotį.

Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių 320

Pasas arba asmens tapatybės kortelė Ruošiatės keliauti į užsienio kurortus ar egzotines šalis? Norime Jus įspėti, lauktuvių, ypač iš egzotinių šalių, parsivežti galima išties ne viską. Draudžiamų vežtis daiktų sąrašai yra patys įvairiausi ir kartais labai netikėti. Kiekvienoje šalyje galioja vis kitokios taisyklės, apibrėžiančios, kokius daiktus galima įvežti į šalį ar iš jos išsivežti, o kokius – ne. Leistini tabako ir alkoholio kiekiai taip pat yra įvairiausi.

Geriausios vietos susituokti 18

Geriausios vietos susituokti Sužadėtuvių žiedelis spindi ant pirštelio, o galvelė plyšta nuo fantazijų apie svajonių vestuves. Suknelė, šukuosena, svečių sąrašas, fotografas, limuzinas, gėlės, maistas, šampanas ir daugybė tradicinių vestuvių atributų. O gal padarykite savo šventę visiškai kitokią, pabėgdami į kurį nors pasaulio kampelį?

Gražiausi pasaulio tiltai

Kintaikyo tiltas, Iwakuni, Japonija Kintaikyo tiltas, Iwakuni, Japonija
Šis puoselėjamas vaizdingas tiltas ant akmeninių kolonų buvo rekonstruotas 1950 m. Tiltą sudaro 5 nuostabios arkos per Nishiki upę ir kiekvieną pavasarį atveria pasakišką vaizdą į žydinčias vyšnias.

Vaizdingiausi traukinių maršrutai JAV

Traukiniai JAV Nėra geresnio būdo susipažinti su Šiaurės Amerikos didybe nei keliaujant traukiniais su Amtrak Pass. Galima teigti, kad tai yra labiau atpalaiduojantis keliavimo būdas nei automobiliu ar lėktuvu. Dauguma JAV traukinių siūlo patogias ir nostalgiškų vaizdinių kupinas keliones po tokias vietoves, kurias sudėtinga pasiekti kitais būdais. Galima keliauti nuo pakrantės iki pakrantės arba rinktis trumpesnius maršrutus su dažnesniais sustojimais.