Grožio triukai per atostogas 1

Grožio truikai per atostogas Šį kartą įrašas labiau skirtas dailiosios lyties atstovėms. Nors ir vyriškiai dažnai nėra abejingi savo išvaizdai. Taigi, ne paslaptis, kad išlikti gražiai sauso karščio, didelės drėgmės, šalčio sąlygomis yra sudėtinga. O kur dar chloruotas ar sūrus vanduo… Tiesa, daugelis keliautojų nekreipia dėmesio į savo išvaizdą, nes nuo netvarkingų antakių nukreipia dėmesį į naujus horizontus, bet kodėl gi nepamėginti visko suderinti? O galbūt esate iš mirgančio žemėlapio pasirinkę vietą būtent dėl ten teikiamų grožio procedūrų? Štai keletas patarimų, kurie pravers.

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje 2

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje Galbūt ne taip įprasta, tačiau traukinių stotys taip pat gali būti pasigėrėjimo objektas, tad keliaudami turėkite po ranka fotoaparatą, kad galėtumėte įamžinti ne tik nuostabius peizažus, bet ir traukinių stotis.
Pakelkite galvą aukštyn ir pamatysite nuostabius bokštelių įrėmintus kupolus virš didingos salės, puoštos marmuru, stiklu ir auksu. Ne, jūs nesate kurioje nors Europos katedroje. Jūs atvykote į Belgijos Antverpeno centrinę stotį.

Atostogos žiemą: kur atostogauti? 10

Atostogos žiemą: kur atostogauti? Žiema – universalus poilsio metas, galintis įtikti tiek aktyvų, tiek pasyvų poilsį propaguojantiems poilsiautojams. Aktyvaus poilsio mėgėjai renkasi slidinėjimą ar snieglentes Europos kalnų kurortuose, buriavimą ar jėgos aitvarus vėjuotose ir šiltose pakrantėse. Tuo tarpu pasyvesnio poilsio išsiilgę vyksta į saulėtus Egipto, Kanarų salų kurortus. Na o trokštantys pažinti egzotinius kraštus ir pailsėti gali rinktis tolimas Azijos, Afrikos arba Pietų ar Centrinės Amerikos valstybes.

Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių 324

Pasas arba asmens tapatybės kortelė Ruošiatės keliauti į užsienio kurortus ar egzotines šalis? Norime Jus įspėti, lauktuvių, ypač iš egzotinių šalių, parsivežti galima išties ne viską. Draudžiamų vežtis daiktų sąrašai yra patys įvairiausi ir kartais labai netikėti. Kiekvienoje šalyje galioja vis kitokios taisyklės, apibrėžiančios, kokius daiktus galima įvežti į šalį ar iš jos išsivežti, o kokius – ne. Leistini tabako ir alkoholio kiekiai taip pat yra įvairiausi.

Geriausios vietos susituokti 18

Geriausios vietos susituokti Sužadėtuvių žiedelis spindi ant pirštelio, o galvelė plyšta nuo fantazijų apie svajonių vestuves. Suknelė, šukuosena, svečių sąrašas, fotografas, limuzinas, gėlės, maistas, šampanas ir daugybė tradicinių vestuvių atributų. O gal padarykite savo šventę visiškai kitokią, pabėgdami į kurį nors pasaulio kampelį?

Pasaulio virtuvės. Tinkamiausios šalys mėgautis maistu 1

Virtuvės paslaptys Kelionės ir maistas dera taip pat kaip lėktuvai ir oro uostai, todėl kiekvienoje kelionėje turėtų būti išmėginama vietinės virtuvės šedevrų. Pasaulio virtuvės lavina jūsų skonį bei kultūrų pažinimą. Pateikiame 10 šalių, kurias verta aplankyti ne tik dėl gamtos, architektūros ar kultūros, bet ir dėl puikios virtuvės. Daugelyje šalių netgi primygtinai rekomenduojame pasimokyti vietinės virtuvės paslapčių ;)
Tailandas TAILANDAS
Įsikūrusi tarp Indijos, Kinijos ir Okeanijos, Tailando virtuvė yra apjungusi viską, ką geriausio turi jos kaimyninės šalys. Patiekalai paprastai pasižymi aštrumu ir stipriu skoniu, naudojama daug česnako ir čili pipirų (ypač phrik khii nuu, kurie verčiant pažodžiui reiškia „pelių šūdukų pipirai“). Taip pat mėgstamos laimo sultys, kalendra, citrinžolė, suteikiantys Tailando virtuvei ypatingo atspalvio.

Kur geriausia išmokti vietinės virtuvės paslapčių

Virtuvės paslaptys Vienas geriausių suvenyrų (ar lauktuvių), kokį galima parsivežti iš kelionių, yra vietinės virtuvės patiekalų receptai, – pagamintais valgiais galėsite surengti pietus ar vakarienę ir pavaišinti savo draugus. Juk tai geriau nei magnetukas ant šaldytuvo, ar ne? Štai kur galite išmokti kvapniausių, spalvingiausių nacionalinių virtuvių paslapčių.

Kelionės tinkamu laiku tinkamoje vietoje 1

Bet kuri pasaulio vietovė gali pasirodyti visiškai kitokia joje lankantis tam tikru metu. Tad kodėl verta apsilankyti Barselonoje prieš Velykas, Hanojuje – vasarį ir t.t.?

Sitges, Ispanija Šventinis laikotarpis prieš Šv. Velykas Barselonoje (Ispanija)
Švenčiama vasario arba kovo mėnesį, Barselonos carnestoltes (karnavalinė šventė) apima keletą parado ir linksmybių dienų, išsiskiriančių puošniais drabužiais. Šventinis šurmulys baigiasi antradienį, likus 47 dienoms iki šv. Velykų sekmadienio. Gran Rua (Didysis paradas) prasideda Placa de Espanya arba šalia ir juda Vakarų kryptimi iki Carrer de la Creu Coberta. Iškilmių kulminacija paprastai būna Enterrament de la Sardina (Žuvies laidojimas), dažniausiai ant Montjuic kalno sekantį trečiadienį, norint pažymėti Gavėnios pradžią. Pašėlusios linksmybės tęsiamos Sitges miestelyje. Šventės dalyviai kelias dienas būna užgulę barus iki pat ryto. Tiesa, kiekvienas regionas švenčia savotiškai ir kiek kitaip, tad siūlome neužsisėdėti vienoje vietoje.
Aviabilietai į Barseloną >

Keisčiausi pasaulio muziejai

Paryžiaus nutekamųjų vamzdžių muziejus Paryžiaus nutekamųjų vamzdžių muziejus, Prancūzija
Tam reikia pasiruošti: Musée des Egouts de Paris “galerijos” iš tiesų yra nebenaudojamos Paryžiaus kanalizacijos sistemos dalys (Hugo “Les Miserables” fanai žino, ko tikėtis). Smarvė neįtikėtina ir priimkite tai kaip įspėjimą – net ir 100 metų negali panaikinti nutekamųjų vamzdžių turinio kvapo. Eksponuojamos fotografijos, žemėlapiai ir kanalizacijos žiurkių iškamšos. Norintiems siūloma ypatinga pramoga – pasivaikščiojimas virš plaukiančio atliekų srauto, ištekančio iš paryžiečių, gyvenančių viršuje, namų. Muziejuje yra ir suvenyrų parduotuvėlė, kurioje galima įsigyti…fui…
Muziejus veikia nuo šeštadienio iki trečiadienio, įėjimas nemokamas.

Keisčiausi festivaliai ir šventės

Keistos šventės Kasmet tūkstančiai žmonių buriasi į vieną vietą ir dalyvauja gana keistuose festivaliuose ir šventėse. Kai kurie jų išlikę iš senų laikų, tačiau nemaža dalis yra „gimę“ šiais laikais.
Galima pastebėti daugybę šių švenčių skirtumų, tačiau vienas bruožas vienija visas: jos tikrai keistos…Įdomu, kad didžiąją dalį keistųjų festivalių radome Ispanijoje :)