Keisčiausi pasaulio pastatai

Architektūros keistenybės nuo itin modernių dangoraižių iki medžio namelių, bet visas jas sieja vienas bendras bruožas – jie tikrai keisti. Biblioteca Parque España Medellin, Kolumbija Pastatyta ant Santo Domingo kalvos netoli Medeljino, Kolumbijoje. Ši vieta buvo stipriai paveikta smurto ir narkotikų prekybos 1980-1990 m. Biblioteca España buvo pastatyta kaip dalis iniciatyvos miestų plėtros stiprinimui ir ...

Gražiausi pasaulyje kriokliai

Lietuvos gamta labai turtinga. Tačiau kalnais ir šniokščiančiais kriokliais aukščiausiasis mūsų šalies neapdovanojo. Kriokliai - vieni nuostabiausių gamtos vaizdų. Tad siūlome pažvelgti į gražiausius pasaulio krioklius. O jei nuotraukų nepakanka, reikia įsigyti lėktuvo bilietus ir planuotis keliones į nuostabias pasaulio vietas.

Grožio triukai per atostogas 1

Grožio truikai per atostogas Šį kartą įrašas labiau skirtas dailiosios lyties atstovėms. Nors ir vyriškiai dažnai nėra abejingi savo išvaizdai. Taigi, ne paslaptis, kad išlikti gražiai sauso karščio, didelės drėgmės, šalčio sąlygomis yra sudėtinga. O kur dar chloruotas ar sūrus vanduo… Tiesa, daugelis keliautojų nekreipia dėmesio į savo išvaizdą, nes nuo netvarkingų antakių nukreipia dėmesį į naujus horizontus, bet kodėl gi nepamėginti visko suderinti? O galbūt esate iš mirgančio žemėlapio pasirinkę vietą būtent dėl ten teikiamų grožio procedūrų? Štai keletas patarimų, kurie pravers.

Gražiausios traukinių stotys pasaulyje 2

Traukinių stotis. Antwerp Central Station, BelgijaGalbūt ne taip įprasta, tačiau traukinių stotys taip pat gali būti pasigėrėjimo objektas, tad keliaudami turėkite po ranka fotoaparatą, kad galėtumėte įamžinti ne tik nuostabius peizažus, bet ir traukinių stotis.
Pakelkite galvą aukštyn ir pamatysite nuostabius bokštelių įrėmintus kupolus virš didingos salės, puoštos marmuru, stiklu ir auksu. Ne, jūs nesate kurioje nors Europos katedroje. Jūs atvykote į Belgijos Antverpeno centrinę stotį.

Atostogos žiemą: kur atostogauti? 10

Atostogos žiemą: kur atostogauti? Žiema – universalus poilsio metas, galintis įtikti tiek aktyvų, tiek pasyvų poilsį propaguojantiems poilsiautojams. Aktyvaus poilsio mėgėjai renkasi slidinėjimą ar snieglentes Europos kalnų kurortuose, buriavimą ar jėgos aitvarus vėjuotose ir šiltose pakrantėse. Tuo tarpu pasyvesnio poilsio išsiilgę vyksta į saulėtus Egipto, Kanarų salų kurortus. Na o trokštantys pažinti egzotinius kraštus ir pailsėti gali rinktis tolimas Azijos, Afrikos arba Pietų ar Centrinės Amerikos valstybes.

Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių 389

Pasas arba asmens tapatybės kortelė Ruošiatės keliauti į užsienio kurortus ar egzotines šalis? Norime Jus įspėti, lauktuvių, ypač iš egzotinių šalių, parsivežti galima išties ne viską. Draudžiamų vežtis daiktų sąrašai yra patys įvairiausi ir kartais labai netikėti. Kiekvienoje šalyje galioja vis kitokios taisyklės, apibrėžiančios, kokius daiktus galima įvežti į šalį ar iš jos išsivežti, o kokius – ne. Leistini tabako ir alkoholio kiekiai taip pat yra įvairiausi.

Geriausios vietos susituokti 24

Vieta vestuvėmsSužadėtuvių žiedelis spindi ant pirštelio, o galvelė plyšta nuo fantazijų apie svajonių vestuves. Suknelė, šukuosena, svečių sąrašas, fotografas, limuzinas, gėlės, maistas, šampanas ir daugybė tradicinių vestuvių atributų.

O gal padarykite savo šventę visiškai kitokią, pabėgdami į kurį nors pasaulio kampelį?

Pasaulio virtuvės. Tinkamiausios šalys mėgautis maistu 1

Virtuvės paslaptys Kelionės ir maistas dera taip pat kaip lėktuvai ir oro uostai, todėl kiekvienoje kelionėje turėtų būti išmėginama vietinės virtuvės šedevrų. Pasaulio virtuvės lavina jūsų skonį bei kultūrų pažinimą. Pateikiame 10 šalių, kurias verta aplankyti ne tik dėl gamtos, architektūros ar kultūros, bet ir dėl puikios virtuvės. Daugelyje šalių netgi primygtinai rekomenduojame pasimokyti vietinės virtuvės paslapčių ;)

Kur geriausia išmokti vietinės virtuvės paslapčių

Maisto gaminimo kursai keliaujantVienas geriausių suvenyrų (ar lauktuvių), kokį galima parsivežti iš kelionių, yra vietinės virtuvės patiekalų receptai, – pagamintais valgiais galėsite surengti pietus ar vakarienę ir pavaišinti savo draugus. Juk tai geriau nei magnetukas ant šaldytuvo, ar ne? Štai kur galite išmokti kvapniausių, spalvingiausių nacionalinių virtuvių paslapčių.

Kelionės tinkamu laiku tinkamoje vietoje 1

Bet kuri pasaulio vietovė gali pasirodyti visiškai kitokia joje lankantis tam tikru metu. Tad kodėl verta apsilankyti Barselonoje prieš Velykas, Hanojuje – vasarį ir t.t.?

Šampanės regionas, PrancuzijaŠampanės vynuogynai (Prancūzija)
Romos laikais buvo žinoma kaip Campania (Lygumų žemė), Šampanė didžiąja dalimi yra žemės ūkio kraštas, pasaulyje garsėjantis savo putojančiais vynais. Remiantis Prancūzijos įstatymais, šampanu galima laikyti tik pagamintą iš tam tikrose teritorijose auginamų vynuogių, o jas brandinant ir išpilstant laikantis griežčiausių standartų. Route Turistique du Champagne (Šampano kelias) vingiuoja po tvarkingai prižiūrėtus vynmedžių klonius tarp mažų kaimelių. Visame kelyje lydi nuostabus gamtovaizdis, šampano gamintojai maloniai priima lankytojus, tačiau dauguma neveikia vendange (vynuogių derliaus nuėmimo) metu – rugsėjo ir spalio mėnesiais.
Kaip atvykti. Skriskite lėktuvu į Paryžių. Regionas plyti vos už dviejų valandų kelio vykstant nuo Paryžiaus į Pietus; TGV traukiniai jungia Paryžių ir Reimsą, kelionės trukmė – mažiau nei 45 min.