Terminės pirtys ir baseinai. Kur vanduo visuomet šiltas

Maudynės karštoje vonioje po ilgos darbo dienos, ypač šaltą žiemą, – vienas iš mažyčių mūsų gyvenimo malonumų. Tačiau tai nepalyginama su maudynėmis terminiuose baseinuose. Nuo idiliškosios Islandijos Žydrosios lagūnos (Blue Lagoon) iki prašmatnių SPA centrų. Pateikiame puikiausias vieteles karštoms maudynėms.

Intriguojantys Pirėnai. Traukiniu po Ispaniją ir Portugaliją

Atraskite Ispanijos ir Portugalijos įvairovę. Išmėginkite šį maršrutą su InterRail Pass mėnesio trukmės bilietu. Barcelona – Zaragoza – Teruel – Valencia – Cuenca – Madrid – Toledo – Cordoba – Granada – Sevilla – Madrid – Lisbon – Sintra – Evora – Obidos – Coimbra – Aveiro – Porto – Vigo - Santiago de Compostela ...

Traukiniu po Centrinę Europą

Pažinkite vienos seniausių Europos dalies grožį ir istoriją. Išmėginkite šį maršrutą per 10 dienų su 22 dienų InterRail Pass bilietu. Jei Lenkija jau pažįstama, galite keliauti po Čekiją, Slovakiją ir Vengriją su European East Pass bilietu.

10 idėjų keliaujantiems traukiniais žiemos metu

Štai 10 gerų idėjų, kurios žiemos kelionę su InterRail Pass pavers tikru nuotykiu. Įsivaizduokite, kad jau puškuojate prie pat sniegu nuklotų šlaitų ir pasakiškų kalnų miestelių, o šiltoje traukinio kupė mėgaujatės karštu šokoladu. Žiemos kelionės traukiniu gali būti magiška patirtis, ypač jei pasirinksite tinkamą metą ir kelionės maršrutą.

Vienos dienos kelionės traukiniu iš Amsterdamo

Apie paslaptingąjį Amsterdamą būtų galima kalbėti nesustojant. Ne tik kalbėti, bet ir apsilankyti šiame mieste. Juolab, kad tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Amsterdamą suteikia puikias galimybes tai padaryti. Čia išnyksta ribos tarp atvirumo ir tolerancijos... Dėl gausybės gražių vandens kanalų šis miestas vadinamas Šiaurės Europos Venecija... O dviračių gausybė, ekstravagantiškas raudonųjų žibintų kvartalas, istoriniai pastatai ...

Bėgiais per Europos pakrantes

Nepakartojamas paplūdimių turas – nuo Baltijos iki Juodosios jūros. Išmėginkite su InterRail Global mėnesio pasu! Sopotas – Gdanskas – Ščecinas – Liubekas – Kopenhaga – Amsterdamas – Zandvortas – Briuselis – Londonas – Braitonas – Paryžius – Sen Malas – Biaritcas – San Sebastianas – Vigas – Portas –Lisabona – Faro – Lagos – Tavira ...

Kur geriausia pažinti kitokią kultūrą

Mokytis apie kitų kultūrų tradicijas iš žmonių, kurie gyvena ta kultūra, yra viena iš geriausių patirčių, įgyjamų keliaujant. Tad leiskitės patyrinėti visiškai nepažįstamą kultūrą ir pažinti kitokį pasaulį, bendraujant su gentyse gyvenančiais čiabuviais.

Traukiniu po Balkanus

Nepakartojamas turas, siūlantis maksimalią balkanišką įvairovę už minimalią kainą. Puikiai tinka su 22 dienų InterRail bilietu arba 15 dienų Balkan Flexipass. Liubliana – Zagrebas – Splitas – Pločė – Mostar – Konjic - Sarajevas – Belgradas – Valujevo – Kolasin - Baras – Belgradas - Skopjė – Salonikai – Stambulas – Dimitrovgradas -  Plovdivas – ...

Traukiniu po Skandinaviją 1

Pateikiame maršrutą, kurio metu aplankysite Skandinavijos sostines ir susipažinsite su unikaliomis vietomis, kultūra bei patirsite naujų įspūdžių. Po toliausiai į šiaurės vakarus nutolusį Europos kraštą patogu keliauti su 5 keliavimo dienų per 10 InterRail Pass bilietu.  

Traukiniu tarp Alpių ežerų 2

Kalbant apie Alpes, pirmiausia pagalvojame apie snieguotas bei dantytas viršūnes. Tačiau daugelis pamiršta, jog tarp kalnų keliaudami traukiniais galite rasti pasislėpusių nuostabių, didelių bei mažų ežerų, kurie apsupti žavingų miestų bei kaimelių. Keliaukite traukiniu tarp kalnų ir ežerų per Italiją, Šveicariją ir Vokietiją. Šiam maršrutui tinka 5 keliavimo dienų iš 10 InterRail Global Pass bilietas.