Slidinėjimo ir snieglentininko inventoriaus transportavimas 14

Slidinėjimo ir snieglentininko inventoriaus transportavimasAtėjus šaltajam sezonui slidinėjimo bei snieglenčių mėgėjai rengiasi žiemos atostogoms. Nors sniego pas mus vis dar nematyti, dabar pats laikas planuoti ekstremalųjį poilsį kalnuose.

Anksčiau rašėme apie žiemos kurortus, kuriuos galite pasiekti traukiniais. Šį kartą norime papasakoti apie slidinėjimo inventoriaus pakavimą ir mokesčius, skrendant lėktuvu, vykstant traukiniais ar autobusais.

Vaistai ir maisto papildai bagaže 176

Vaistai ir maisto papildai bagaže  Pastebėjome, jog mūsų skaitytojams informacijos apie vaistų ir maisto papildų gabenimą rankiniame ar registruotame bagaže niekada nebus per daug, todėl nutarėme susisteminti, ką turėtumėte žinoti apie vaistų gabenimą.

Keliavimas su vaikais 16

Keliavimas su vaikaisDaugelis sutiks, kad susidėlioti kelionės maršrutą nėra taip jau lengva, kuomet planuojama keliauti su vaikais… Dažnai vaikams kelionė atsibosta vos jai prasidėjus, todėl vykstant į kelionę su mažaisiais keliautojais labai svarbu pasirinkti tinkamą transporto priemonę ir apsiriboti lengvu, neintensyviu maršrutu.

KELIONĖ TRAUKINIU

Privalumai. Ko gero, viena iš patogiausių keliavimo priemonių – traukiniai. 

Ką draudžiama vežti į / iš ne Europos Sąjungos šalis /-ių 280

Pasas arba asmens tapatybės kortelė Ruošiatės keliauti į užsienio kurortus ar egzotines šalis? Norime Jus įspėti, lauktuvių, ypač iš egzotinių šalių, parsivežti galima išties ne viską. Draudžiamų vežtis daiktų sąrašai yra patys įvairiausi ir kartais labai netikėti. Kiekvienoje šalyje galioja vis kitokios taisyklės, apibrėžiančios, kokius daiktus galima įvežti į šalį ar iš jos išsivežti, o kokius – ne. Leistini tabako ir alkoholio kiekiai taip pat yra įvairiausi.

„WizzAir“ pakeitė bagažo politiką 210

Pasas arba asmens tapatybės kortelė Viena didžiausių pigių skrydžių aviakompanijų „WizzAir“, jungianti Vakarų ir Rytų Europą, koreguoja rankinio bagažo politiką, siekdama skatinti keleivius su savimi į saloną pasiimti mažiau bagažo ir užtikrinti sklandesnį bei spartesnį įlaipinimo procesą. Aviakompanija argumentuoja, kad dėl per didelių krepšių dažnai ribojama erdvė kitų keleivių bagažui, tad sudedant ir iškraunant problematišką bagažą pasitaiko nukrypimų nuo skrydžio tvarkaraščių.

Keliavimas su savo augintiniais 177

Keliaujame su savo augintiniaisDažnam keliautojui, auginančiam naminį gyvūnėlį, kirba mintis atostogoms pasiimti ir augintinį. Tačiau dažnai trūksta informacijos, kokius reikalavimus gyvūnams pervežti taiko vežėjas, šalių muitinės ir kitos tarnybos.

Kviečiame susipažinti su bendraisiais reikalavimais pervežant augintinius, gyvūnų pervežimo lėktuvais, keltais ir traukiniais gairėmis.

Keliavimas tik su rankiniu bagažu 361

Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metuGebėjimas išsiversti su nedaug daiktų yra vertybė ir didelis privalumas. Ypač keliaujant, ypač šiais laikais.

Dėl įvairiausių priežasčių aviakompanijos stengiasi rasti papildomų būdų užsidirbti. Tos papildomos pajamos dažniausiai gaunamos iš įvairiausių mokesčių, kuriuos privalo sumokėti keleiviai. Vienas iš tokių mokesčių – už viršytą leistino bagažo svorį arba užsakomą registruoto bagažo gabenimą.

Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metu 1 742

Ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže skrydžio metuKasdienė patirtis byloja, jog informacijos apie draudžiamą rankinio ir registruoto bagažo turinį niekada nebus per daug. Tad populiarėjant pigiems skrydžiams skubame į pagalbą tokių kelionių debiutantams. Tikimės, kad šią informaciją perskaitysite dar prieš skrydį.

Primename, kad rankinį bagažą nešatės kartu su savimi į lėktuvo saloną, o registruotą bagažą atiduodate į bagažo skyrių. Tiek vienam, tiek kitam bagažui taikomi aviakompanijos nustatyti svorio bei dydžio apribojimai. Prieš skrydį būtinai apie juos pasidomėkite.

Taigi, ko negalima vežtis rankiniame ir registruotame bagaže?